Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 363 375
42 online
42 277 VIPy

Dlaczego moje ciało reaguje odwrotnie? Jadłam plastik, cukierki i było spoko, a teraz po zmianie, wszystko się wali …

Gdy chcesz, aby w twoim życiu pojawiły się kwiaty, trzeba siać białe nasiona

Koment

Czym jest uzdrowienie wewnętrzne? Czy wiąże się ono z tym, że rozwala się najpierw wszystko w środku?

Tarczyca, hormony płciowe, cykl świruje nawet bardziej jak po odstawieniu antykoncepcji 8 lat temu, próby wątrobowe takie jakby nie moje i nawet morfologia zdaje się być jakimś żartem… w środku coś wyje z rozpaczy.

Chyba to ego. Że nie mogę już swobodnie chodzić po górach. Że całe moje ciało się trzęsie, że krew leci z nosa pierwszy raz w życiu?

I czujesz złość na swoje własne ciało. Bo robisz wszystko jak najlepiej. Spędzasz godziny na zakupach i w kuchni, tylko żeby dostarczyć sobie prawdziwego pożywienia. Chodzisz spać 21-22, żeby być wypoczeta.

A ciało mówi – goń się, jak odżywiałaś się plastikiem i cukrem było mi lepiej.

Jak piłaś całą noc wino i obgadywałaś innych, czując się wtedy lepiej od nich, było mi dobrze.

A teraz?

Wymyślasz… chcę złości, agresji, brudu mentalnego, cukru, radiojodu, alkoholu, telewizji. Tak moje ciało chyba do mnie mówi.

Jak żyć? Robisz wszystko w zgodzie z sobą, a ciało od 3 lat mówi, że mu się to nie podoba….

 Kolagen TiB na tkankę łączną jelit! Od tego wszystko się ZACZYNA!


Dlaczego tak się dzieje? Bo to nie działa w ten sposób.

Presja nie działa, oczekiwania nie działają. Myślenie wciąż o celu nie doprowadza do celu. Może przypadkiem, ale prawie zawsze jest odwrotnie proporcjonalne, cel się oddala. Tylko bycie pogodzoną ze sobą TERAZ ma głęboki sens ozdrowieńczy i każdy inny.

… Robisz wszystko w zgodzie z sobą? …

Raczej nie widzę robienia „w zgodzie ze sobą„. Widzę walkę, zżymanie się, niszczące porównania z przeszłością, niezgodę, brak akceptacji i poddania się sytuacji.

Widzę tu sianie czarnych nasion strachu, złości i niezadowolenia, tymczasem tylko białe nasiona trzeba siać

Gdy chcesz, aby w twoim życiu pojawiły się kwiaty, trzeba siać białe nasiona. Sorki za podniosły styl ściągnięty chyba od Atishy:).

Jesteś dowcipna, czyta się to dobrze, lecz to tylko świeży puch, zdmuchnijmyż i zobaczymy bryłę szarego zbitego śniegu z poprzednich zim.

Jesteś już duża i wiesz, że ciało nie jest wieczne. Nawet nie wychodząc z eko sklepu natury, nawet robiąc 4 szklanki i umiejętnie rozwadniając stresy bieganiem, puszczaniem i odpuszczaniem, wybaczając sobie i innym. Nawet kochając, dzieląc się z innymi. Nawet podążając swoją drogą z konikami, pasjami, z kasą, z luzem, i potężną dozą dobrze ukierunkowanego działania, przyjdzie odłożyć widelec w tym logowaniu.

Nie słyszałaś o tym? To świadomość jest nieśmiertelna 

 • Nie chcę nikogo straszyć, ale nasze awatary do gry mają swoje chimery i humory, są geny, których nie potrafimy zmieniać myślami, bo myślimy kijowo
 • Są lata sybaryckie, pełne hedonizmu i lenistwa
 • Są trucizny środowiskowe
 • Jest kijowy stres na codzień
 • Jest niechęć do ukierunkowanego na sukces działania, gdyż boimy się sukcesu, podświadomie nie znosimy bogaczy, nie wierzymy, że jesteśmy do czegoś takiego zdolni, predysponowani
 • Jednym słowem jesteśmy poddanymi szczytowo skonfliktowanego ego

Nie zasługuję na miłość, zdrowie, i kasę, z czegoś na pewno trzeba będzie zrezygnować, myślisz, tak jakby zupa nie mogła być jednocześnie smaczna, zdrowa i luksusowo podana

 • Nigdy nie osiągniesz więcej niż sobie na to nie pozwolisz.
 • Ciało z pewnością dostrzegło zmiany, które wprowadziłaś, ale jednocześnie jest dźgane stresem oczekiwań.
 • A nie zastanawiasz się czasami, gdzie byś teraz była, gdybyś nie zaczęła tej zmiany? Nadal czułabyś się dobrze, zdrowo, dostatnio energetycznie?

PRESJA

Przedtem szkodziłaś ciału ale nie wywierałaś na niego presji, nie oczekiwałaś niczego specjalnego. Był luz i lekkość. Teraz jesteś w pretensjach, w złości, w walce. To się raczej nie powiedzie.

Wyobraź sobie przedsiębiorcę, który działał kijowo, ale mu jakoś szło, bo była dobra koniunktura. Ale nadszedł pierwszy podmuch kryzysu, i przedsiębiorca zaczął spadać na dno. Rozpoczął więc walkę na śmierć i życie, działa teraz w panice, pod presją, robi teraz wszystko to, co powinien robić wcześniej, ale ni penisa, teraz to nie działa. Strach to energia, która może dopingować, ale panika powoduje, że się wyrywa z zawiasów drzwi, które wystarczy otworzyć klamką.

Dam Ci przepis na grę „w zdrowie”, bo:

 • Życie Ci się chcąc nie chcąc przydarza i WYMUSZA
 • Gra  jest dobrowolna i daje oddech, luz i dystans. Tutaj PROBLEM JEST JEDYNIE NAUKĄ, poprawiasz sprawność dzięki potknięciom i schodom

Zasady punktacji:

1.

Jasne, że zadbasz z rana o nawodnienie, MAGNEZ, i wsparcie wątroby w oczyszczaniu i jelit, dlatego 4 szklanki  na początek dnia bardzo wskazane – 4 punkty

Nawodniona i dotleniona ruszysz ze skrzyżowania w kierunku zdrowia, czyli będziesz skuteczniejszym graczem.

Podpowiedź dla spieszących się:

Dzisiaj odstaw rytuały na bok:

 • Do litra wody wlej sok z 1 cytryny
 • 3/4 wody z cytryną przelej do bidonu i popijaj wykonując czynności poranne
 • Teraz wszystkie składniki, łącznie z octem cydrowym wlej do 4 szklanki i wypij bombę alkalizującą

Uważka

 • Są schorzenia, takie jak SIBO, przy których, dopóki nie wyjałowisz jelita cienkiego, nie możesz jeść błonnika, czy prebiotyków.
 • Możesz też źle tolerować jakiś składnik 4 szklanek.
 • Albo nie jesteś w stanie wypić tyle płynów z powodu długoletniego odwodnienia.  
 • Należy wówczas zmodyfikować skład, czy nawet ilość wody.  Jednak całkowite odejście od porannego nawadniania, po odwodnieniu nocnym, z pewnością nie przyczyni się do zdrowia. Będzie mniej alkalizacji, wzrośnie kwas moczowy, a krew się zagęści. Jest to silnie nieprozdrowotny marker niezdrowia.
 • Nie jestem lekarzem, nie mogę doradzać chorym. Wskazana konsultacja z lekarzem. 

2.

Wpuść SŁOŃCE! „Dove il sole non extra il dottore”  co oznacza „Gdzie słońce nie dotrze, tam dotrze lekarz”

Owszem nadmiar słońca może być szkodliwy, jednak ogromna ilość ludzi dozna statystycznie znacznie więcej problemów zdrowotnych poprzez jego unikanie. Zbyt niski poziom metabolitu D, poziom 25(OH)D) jest groźny (lista 66 chorób związanych z niskim poziomem witaminy D)

w didaskaliach

Witaminę D3 przyjmuj z witaminą K2, i magnezem

Wykonaj badanie 25(OH)D, a najlepiej badania z  listy podstawowych badań, które pomogą ci ruszyć ze skrzyżowania.

Zapewnij sobie odpowiednią ilość składników odżywczych za pomocą antyzapalnej diety, suplementów diety oraz superfoodów (np 4 szklanki z bardzo bogatą 4 ). Badaj pH moczu – 4 punkty

3.

Codzienne OCZYSZCZAJĄCE prace mentalne (w sumie możesz zdobyć 6 punktów)

A.

W ciągu dnia wielokrotnie trzymaj suwak zdrowia 4 w górze. Totalne zdrowie jest dla Ciebie  – 3 punkty 

Wyobraź sobie, że wlewasz poprzez otwarte czakrę korony (na czubku głowy) do swojego ciała dzbanek białego, spienionego płynu do czyszczenia. Zobacz i poczuj, jak ten płyn wlewa się do każdej czakry. Szybko i głęboko czyści cały tłuszcz, brud, śmieci z wewnątrz i na zewnątrz każdej czakry.

Następnie poproś swojego Anioła Stróża, czyli przykładowo siebie samą grającą z serwerowni, własną duszę, żeby ten Twój Anioł Stróż wlewał do wewnątrz Ciebie przez czakrę korony płynne ZIELONE ŚWIATŁO, które spłucze całą pianę i brud.  Twoje czakry teraz będą lśniąco czyste.

Jeśli masz gdzieś nawijanie o czakrach i tak to zrób. Kate Wolker w grze nie podważa jakości zadań do wykonania. To po prostu gra.

B.

Prace mentalne aby przeciąć struny łączące cię z ludźmi dawnymi urazami – 3 punkty 

Aby Twój Anioł Stróż mógł przeciąć te struny, musisz tego naprawdę chcieć. W życiu bardzo trudno będzie przekabacić podświadomość, że tego chcesz. Jednak w grze może Ci się to udać. Jeśli pozostanie w tobie gniew, nieprzebaczenie za Chiny Ludowe nie przetniesz tych strun.

Spróbuj jeszcze raz. To jest gra, a twoja dusza, świadomość z serwerowni, ten ktoś kto Tobą gra niech spróbuje przeciąć te struny jednocześnie wypowiadając takie słowa:  Wyrażam wolę zmiany całego bólu w spokój. Proszę, by teraz spokój zajął miejsce bólu.

4.

Codzienny post i aktywność fizyczna  (w sumie możesz zdobyć 6 punktów)

A.

Każdego dnia pość, chyba, że schorzenie na to nie pozwala. Np refluks  żółciowy wymaga częstego jedzenia malutkich porcji.

Post przerywany (8/16 to wyjściowa postawa  klucz do totalnego zdrowia: post przerywany z detoksem wątroby) – 3 punkty

A późna kolacja nie jest wskazana zarówno dla Hashimotek, jak i matek karmiących, jak i ciężarnych, pomimo, że te osoby potrzebują dłuższego okna jedzeniowego.

B.

Bieganie w razie możliwości (podskoki w razie możliwości) łamane przez trening, minimum 30 minut. Jeśli aeroby zupełnie nie dla Ciebie, spokojna joga, rozciąganie. Tai Chi! – 3 punkty

Ważne!

Szczególnie w przypadku ćwiczeń aerobowych należy prawidłowo ocenić stan swojego zdrowia!

5.

Powstrzymanie się od jedzenia i picia złomu ze złomowiska w oknie jedzeniowym –  4 punkty

Twoja mantra:

 • Nie jem złomu
 • Nie piję złomu
 • Nie jem raka
 • Nie piję raka
 • Nie jem zapalenia
 • Nie piję zapalenia
 • Nie wyżeram cukiernicy
 • Nie wypijam cukiernicy
 • Jem zielone
 • Gram w zielone

Punktacja

Gra polega na zdobyciu każdego dnia minimum 20 punktówi wygrania dnia!

24 punkty, jesteś MISTRZ i nie ma co więcej gadać.

Mniej niż 19 punktów – wszystko przed Tobą, najlepsze, że bierzesz udział w zabawie!

WIELKI POWRÓT 4 szklanki na 4 Greens już SOM! 😀


W zewnętrznej ekonomii, czy to na placu z nowalijkami, czy ekonomii korporacyjnej panują zasady, że będziesz miała, gdy zgromadzisz.

To błędna koncepcja, gdyż energii, w tym pieniądza, wody, ZDROWIA, czegokolwiek nie można zamykać. W wewnętrznej ekonomii jest właśnie wręcz przeciwnie.

Na tym właśnie polega UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE

Daj swojemu zdrowiu płynąć! Nie duś energii! GRAJ! To są białe ziarna, będą kwiaty!

I jeszcze link do innych 5 gier:)

owocek

(Visited 20 404 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar xenesthis 5 czerwca 2017 o 09:17

  3 lata …. współczuję. Mam te same odczucia, ale mniej złości. Dziś moje ciało reaguje na każdy mój wybryk. Nagle wszystko szkodzi w najmniejszych ilościach. Cukier – to już nawet 1 grama zjeść nie mogę bo zaraz w uszach czuję. Ale mam świadomość, że akurat cukier, niezależnie od rodzaju, KAŻDY, zaznaczam KAŻDY jest do bani. I każdy mój wybryk traktuję jak nauczkę. Bo za każdym razem przecież się cofam, zamiast zdrowieć. Ciężka sprawa, dopóki się nie zaakceptuje do końca i ostatecznie, że jedzenie jest po to żeby żyć, a nie odwrotnie. Taki już nasz los, los tych którzy przez lata, często nieświadomie, wyniszczali swoje ciała. Życzę każdemu cierpliwości i wytrwałości. Samoobserwacja i jeszcze raz samoobserwacja – to jest klucz do naszego sukcesu. Niestety to strasznie żmudna praca. Pozdrawiam.

  1. avatar Gosialavenda 5 czerwca 2017 o 20:36

   No widzisz jaki masz mądry organizm?

 2. avatar Gosialavenda 5 czerwca 2017 o 09:32

  No i znów cudowna lekcja psychologii, nie jakieś tam ble ble, tylko coś, co można przełożyć na czyny. Nauczylam się i ciągle się uczę, żeby nie naciskać na siebie i nie wypominać wszystkich krzywd jakie wyrządziłam swemu ciału. Nie skupiam się na tym, że nie jem cukru, glutenu, mięsa i nie piję kawy i że tyle czasu stoję w kuchni gotując warzywa i kaszę jaglaną, bo kawał kielbachy byłoby latwiej zjeść. I jestem z sie

 3. avatar Gosialavenda 5 czerwca 2017 o 09:34

  I jestem z siebie dumna i wszystko traktuję jak doswiadczenie, oczekiwanie, obserwowanie zmian i nie naciskam bo na wszystko jest czas..Pozdrawiam Gosia.

 4. avatar Piotrdivine 5 czerwca 2017 o 09:45

  Ja aby nie wracać do przeszłości – pale za sobą mosty.
  Bo przeszłość – nie istnieje!

  1. avatar Tysia 11 czerwca 2017 o 20:37

   to raczej nie tak, przecież co rusz to spotykasz kogoś w przeszłości, kogoś, kogo znasz… 😉

 5. avatar NataliaK 5 czerwca 2017 o 10:38

  Rozryczałam się… Całe życie ktoś na mnie naciskał, żebym była jak ten ktoś ode mnie oczekiwał. Całe życie starałam się spełnić czyjeś wymagania. I teraz pracuję nad tym, żeby od tego się odciąć. I co ja teraz robię? Naciskam sama na siebie. Nie akceptuję tego, jaka jestem, jakie jest moje ciało, tego co czuję i tego jak się czuję. Zawszę chce być lepsza. Pytanie tylko lepsza od kogo? Od samej siebie? Brrrrrr
  Muszę pooddychać.
  Dzięki za lekcję <3

  1. avatar Jarmush 5 czerwca 2017 o 10:45

   z miłością do Ciebie wysyłam Ci energię

 6. avatar Cassata 5 czerwca 2017 o 10:40

  U mnie jest bardzo podobnie. Tez kiedys byl alkohol, slodycze i inne syfy, a zdrowie fenomenalne. Skonczylo sie wszystko w dniu w ktorym przestalam siebie kochac.

  1. avatar Jarmush 5 czerwca 2017 o 11:56

   ale ja Cię kocham

 7. avatar Magda 5 czerwca 2017 o 11:08

  Pepsi uwielbiam Twoje wpisy <3 Czekam zawsze z niecierpliwością na kolejną porcję Twojego postrzegania świata 🙂 Wysyłam Ci swój uśmiech! :)))

  1. avatar Jarmush 5 czerwca 2017 o 11:54

   a ja Tobie :)))

 8. avatar Weronika Maria 5 czerwca 2017 o 11:42

  Dzięki Peps.
  Mądra lekcja.
  Luz, luz, i jeszcze raz luz. Miłość i luz. Miłość i luz i wdzięczność. Zmiksuj to wszystko i wyjdzie Ci najzdrowszy koktajl.
  Uczę się tego od lat, na błędach, ale co jakiś czas robię choć jeden krok naprzód.
  Perfekcja nie istnieje.
  Za to czas płynie.
  Pozdrawiam

 9. avatar ramonaa 5 czerwca 2017 o 17:36

  Potrzebuje porady pilnie gdyz obserwuje u siebie niepokojace skutki uboczne po przyjeciu witaminy C w dawce raz-dwa razy dziennie 1g. Przyjmuje ja od ok 2 tygodni, witamina byla zakupiona u Ciebie Pepsi Nie wiem czy to zbieg okolicznosci, ale od wczoraj czuje jakies dziwne zimne stopy tak jak by krazyla mi zimna krew, nie ze mam zimne nogi. Boli mnie pod kolanami, wyskoczyly mi jakies siniaki pod lewym kolanem, plus kilka na nogach sie pojawilo. Nie mialam do tej pory problemow z krazeniem, ale „takich ” dziwnych nog nigdy nie mialam. Troche zaczelam panikowac po tym, jak przeczytalam, ze jednak duze dawki wit C moga wywolywac pewne niebezpieczne skutki uboczne.
  Przyjmowanie w tak krotkim czasie nawet 2g dziennie nie wydaje sie przesadnie duza dawka, ale biore tez Fruits&Greens 1x – 2x dziennie od tego samego czasu. Wczesniej tez multiwatimy o szerokim skladzie w zwiazku z ogolnie zlym samopoczuciem. Jestem mama karmiaca, karmie juz dwa lata i po malu przymierzamy sie od odstawienia. CZuje ze moj organizm juz jedzie na rezerwie, chcialam sie wzmocnic, Podejrzewam u siebie jakies zaburzenia na poziomie woreczka lub watroby, gdyz mam bardzo silne swedzenie ciala wieczorami. Jestem umowiona do lekarza za 2 dni, ale przyznam ze sie denerwuje po tym co wyczytalam, Czy teoretycznie moze dojsc do powstania skrzepu, czy takie oobjawy moga o tym swiadczyc? Czy jezeli mam jakis problem z watroba badz woreczkiem, i byc moze provlemy z krzepliwoscia. gdyz tendencje do siniakow mialam zawsze, to mogl powstac skrzep? Dodam , nie wiem czy to wazne, ze mialam zawsze delikatnie podwyzszony poziom zelaza.
  Pepsi, Grzegorzu bede wdzieczna za odpowiedz, bo nie ukrywam ze drze z niepokoju….

  1. avatar Jarmush 5 czerwca 2017 o 19:27

   Dziwna reakcja i to dopiero po 2 tygodniach stosowania, oczywiście odstaw suplementy, jeśli chodzi o żelazo to witamina C wzmacnia wchłanianie żelaza z pokarmów. Małe dzieci przyjmują co 2 godziny dużą dawkę C przez co wychodzą z poważnych schorzeń – patrz Saul i leczenie dużymi dawkami witamin, osibiście nie spotkałam się z takim przypadkiem jak Twój, nie wygląda to też na alergię.

 10. avatar ramonaa 5 czerwca 2017 o 21:04

  Dziekuje za odpowiedz.
  W przeszlosci przyjmowalam wit c w podobnej dawce I nie sie nie dzialo. Teraz bralam tez w tym czasie d3 plus k2 I omega3 raz dziennie plus probiotyki. Skoro wit C rozrzedza krew, wit k2 na krzepliwosc nie ma wplywu, jak dziala d3 w tym temacie nie wiem, omega rozrzedza a obecnosc siniakow to raczej tez rzadka krew, to czy skrzep mogl mimo wszystko powstac? Troche sie boje bo moja mama chorowala na zakrzepice a ja mam 41 lat I karmienie piersia to tez zmiany hormonalne ktore mogly pewne choroby przyspieszyc… Nie wiem. … A jak do tego wszystjiego dolozyc obecnosc wapnia w zylach bo po analizie wlosa mam go kilkukrotnie wiecej niz normy, to pewnie i tam on trafil, to czy K2 moglo ruszyc ten wapn z zyl? I dlatego odczuwam takie dziwne objawy?
  Dokladnie jest to chlod polaczony na zmiane z pieczeniem w roznych miejscach lydki i pod kolanami. Do lekarza pojde, suple narazie odstawiam. Bez dopplera zyl to sobie mozna gdybac ale napewno zadzialal tu jakis niespodziewany mechanizm/skutek uboczny. Moze zyly sie oczyszczaja w ten sposob;)
  usciski xx

  1. avatar grzegorzadam 6 czerwca 2017 o 07:04

   Bez dopplera zyl to sobie mozna gdybac”
   Nie gdybać, zakrzepice, kwasice leczy soda z kolegami.

   1. avatar Luśka 8 czerwca 2017 o 12:51

    Śmiem twierdzić to głównie kwestia gospodarki wapniem. Objawy hipokalcemii to między innymi krwotoki siniaki mrowienia i swędzenie skóry ( „Zmniejszony poziom wapnia w surowicy krwi pojawia się w zaburzeniach syntezy parathormonu – hormonu przytarczyc, w niedoborze witaminy D i magnezu, przy upośledzeniu wchłaniania wapnia z przewodu pokarmowego, przy nadmiernym odkładaniu się pierwiastka w tkankach (dlatego podwyższony poziom w analizie włosa), zbyt dużym wydalaniu wapnia z moczem” … plus vit C chelatuje plus okres karmienia = zwiększone zapotrzebowanie ) i podstawowych aminokwasów do budowy kolagenu.

    1. avatar grzegorzadam 8 czerwca 2017 o 14:01

     Tak, gospodarki wapniem, a raczej jej braku.

     Nadmiar wapnia w tkankach to niedobory magnezu, boru, krzemu, kolagenu, wit DE, tak, itd.
     Wapń powinien być 'tylko” w kościach i zębach!
     Organizm potrafi wytworzyć go z krzemu, jak jest…

    2. avatar grzegorzadam 8 czerwca 2017 o 14:02

     ten link farmaceutyczny nie jest dobrym przykładem.

     1. avatar Luśka 8 czerwca 2017 o 18:45

      Jaki link? ;-D

     2. avatar grzegorzadam 8 czerwca 2017 o 19:02

      Był,… 😉
      ale się nie zmieścił.
      Jest na mailu.

    3. avatar ramonaa 9 czerwca 2017 o 12:33

     Tak to bedzie problem z gospodarka wapniem. Co dziwne laboratorium gdzie badanie wlosa bylo robione zalecilo suplementacje m.in. wapnia z wit D3 ale bez K2.
     W pierwszym odruchu pomyslalam ze to dodanie wit C cos tu narozrabialo, ale tak jak napisalam pozniej, bralam tez D3 plus k2 . I to bedzie to, bo po odstawieniu nogi wrocily do normy . Nie napisalam tego wczesniej bo w ogole tego nie wiazalam, ale w tym samym dniu, kiedy te dziwne uczucie nog sie pojawilo, zaczal mnie bardzo krzyz bolec, przez 3 dni chodzilam przygarbiona jak chinski paragraf . Bol promieniowal do calych bioder – minal rowniez po zaprzestaniu suplementacji. Magnez biore, choc nieregularnie, suplementacje ostroznie wznowilam. U lekarza bylam, skierowanie na wyniki krwi dostalam (watrobowe, D3, morfologia plus badanie dot krwi to chyba czas krzepniecia itp) Swoja droga to mozna zwariowac bo ja poszukuje przyczyn tego swedzenia ktore mnie przesladuje od lat. A wapn mialam we krwi zawsze w normie. po porodzie i teraz juz 2 latach karmienia- odpukac- zeby tez nie ucierpialy.
     Jezyk zawsze oblozony, od porodu slabe trawienie – gazy okrutne itd. Ucisk w prawym boku pod zebrem od czasu do czasu. Biore probiotyki mniszek lekarski, szlam bardziej w strone watroby/ woreczka. UsG i watroba proby zawsze w normie. Bialko calkowite za to ponizej normy plus te zelazo delikatnie powyzej.
     Moze to tak troche jest ze slabe trawienie/wchlanianie witamin rozp w tluszczach z powodu slabszej watroby powoduje niedobory m.in. K2 a stad cala ta gospodarka wapniem szwankuje??
     pozdrowka

     1. avatar Jarmush 9 czerwca 2017 o 15:56

      bardzo ryzykowne

  2. avatar syldra 7 czerwca 2017 o 07:00

   Hej Ramonaa. Na wstępie napiszę Ci tylko, ze nie jestem żadnym specjalistą w kwestii zdrowia. Ale piszę bo kiedyś miałam podobny problem. Siniaki tworzyły się same. Jak moje gołe nogi były sine tak, że wyglądałam jakbym nosiła spodnie moro – poszłam do lekarza. Badało mnie wielu lekarzy – podstawowe badania krwi, hormony, usg wątroby itp – lekarze powoli traktował mnie jak totalnie zdrową osobę, która sobie wymyśla…. Wtedy pokazałam zdjęcie nóg (bo siniaki zeszły) i …. dostałam skierowanie do hematologa. Jedno badanie… i okazało się, że czas protrombinowy mam na poziomie 23% a norma jest jakoś około 100% (nie pamiętam dokładnie. Suplementacja witaminy K przez kilka miesięcy wystarczyła. Nie mówię Ci, że masz żądać skierowania do hematologa, ale to badanie – czas protrombinowy – można zrobić w każdym laboratorium, zrób je i sama sprawdź. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

   1. avatar grzegorzadam 7 czerwca 2017 o 07:08

    Ważna informacja.

 11. avatar paula 6 czerwca 2017 o 08:14

  pepsi piszę do Ciebie bo nie wiem do kogo, nawet nie mam do kogo. chodzi o to, ze jestem w dużym mieście z synem, chłopak za granicą, a ja jestem sama i nie mam żadnych koleżanek,. ostatnio skonczyła sie piekna przyjaxć z dziewczyną ktora niestety przyjacielem się nie okazała. myślałam, ze to bedzie na wiele lat,. ja potrzebyje z kimś pogadać po prostu, potrzebuje koleżanki, tylko nie pisz, żebym na plac zabaw poszła i poszukała czy coś… chodzę i nic się nie rodzi…. poznałam osoatnio jedną ale ona ciagle siedzi w domu, albo tylko tak mówi bo jej do gustu nie przypadłam. wiem, że nic na siłę, itd. dziś czuję się straszliweeee samotna. stąd ten wpis.

  1. avatar Jarmush 6 czerwca 2017 o 09:17

   Droga Paulo,najpiękniejszą sprawą do odkrycia jest to kim możesz być dla siebie. Życie jest teraz, gdy sprzątasz, wchodzisz w najprostsze czynności, albo pochłania Cię jakaś pasja tworzenia. Gdy Twoje emocje ulegają wyciszeniu, przestajesz zadręczać się myślami o samotności (wszyscy jesteśmy sami, a jednocześnie w każdym z nas jest ta sama jaźń do odkrycia) o złej przyjaciółce (nie ma po co oceniać) a więc gdy jesteś wyciszona wówczas możesz dotrzeć do siebie samej ukrytej w Tobie, w Twoim ciele, głęboko,dotykając mięśnia duszy. Gdy zaczniesz sobie medytować troszkę obserwując siebie, tworzyć, kreować, nawet zupę, obserwować swoje dziecko, dowiesz się, że wszystko czego potrzebujesz już masz pod ręką. Znikną przymusy, że koniecznie musisz mieć kogoś do gadania. I wtedy z powodu takiej postawy, nagle pojawią się życzliwi Ci ludzie, fajni, rezonujący z Tobą, czyli nadający na tych samych falach. To się stanie automatycznie. Nie namawiam Cię do szukania na siłę przyjaciół przez Neta, ale spontanicznie jest to tak samo dobre miejsce jak inne, żeby spotkać dobrze rezonujących z Tobą ludzi. Zacznij biegać, to wspaniały sposób na odblokowanie, spokój.
   przyjaciół w ten sposób się nie znajduje

   1. avatar paula 6 czerwca 2017 o 11:21

    dziękuję, jak zwykle masz rację. ja to wiem, że jak wibruję wysoko , tworzę i działam jest jak mówisz, tylko to ego tak mnie dziś ściągło na dół, naprawdę paskudnie… <3

 12. avatar gagata 6 czerwca 2017 o 08:34

  Pepsi droga czy też PepOsh :), wali mi się małżeństwo. Były rozmowy, listy po których miało być lepiej ale nigdy tak się nie stało.
  Nie rozumiemy się, nie dogadujemy się, nie lubimy.
  Próbowałam odpuścić i zaakceptować sytuację w której się znalazlam. Wewnętrzny spokój odzyskiwałam na chwilę albo to było tylko takie wrażenie. Wyjście z tego jest jedno: rozstać się.
  Ja chcę, mąż natomiast uważa że dla dobra dziecka (nie potrafię go przekonać,że młodemu robimy krzywdę taką postawą) mamy być razem..
  Widzę zmianę w zachowaniu dziecka, odbijają się na nim ciągłe sprzeczki, napięcia.
  Pepsi jak ty to widzisz?
  Mam poczucie, że będąc sama z malcem będziemy mieć spokój, że skupię się wtedy tylko na opiece nad dzieckiem nie na oddawaniu energii w kłótnie.
  Nie lubię ego, tyle razy mówię, że ma iść malować trawę na zielono a ono ciągle wraca..

  1. avatar Jarmush 6 czerwca 2017 o 10:23

   ja to widzę tak, że dziecko nie potrzebuje obojga rodziców, ani nawet jednego, dziecko potrzebuje ogromnej miłości, życia w miłości. Nikt Ci nie doradzi dobrze, tylko Ty potrafisz tę sytuację rozwiązać. Na poziomie egotycznym, to sytuacja w Twoim domu jest Twoim konstruktem myślowym,to zwierciadło Ciebie samej. Tylko Ty możesz się i to zmienić. Mąż jest taki jaki rezonuje z Tobą. To Twój obraz. Gdy Ty się zmienisz, albo mąż się dopasuje do Twoejgo poziomu wibracji, albo odejdzie. Lovciam.

   1. avatar gagata 6 czerwca 2017 o 11:18

    Dziękuję ci bardzo Pepsi <3

 13. avatar idalka 6 czerwca 2017 o 12:25

  Thx Pepsi.
  Dziś akurat gorszy dzień. I akurat ten tekst. Nie ma przypadków – wiadoma rzecz :).
  Zapominam czasami, że skoro ponad 30 lat rozstawiano mnie po kątach od zadymionego mieszkania rodziców po zycie wg nakazów innych – to w kilka krótkich lat nie skasuję tych programów i nie stanę przed lustrem z hasłem: oto funkiel nówka Ja, taka wymieniona, że jeszcze bieg gwarancji się nie zaczął.
  Cholerka. Jak już z zewnątrz uwolniłam się od presji, to w nałogu sama zaczęłam siebie cisnąć.
  I to dokładnie teraz sobie uświadomiłam. Uzależniona od ucisku.
  Jeszcze raz – dzięki Peps :).

 14. avatar DomLemon 6 czerwca 2017 o 12:25

  Cześć Pepsi, czytam Twoje posty dotyczące Osho ,Tolle czy teraz Atishy i postanowiłam w końcu się zainteresować nimi bliżej. Otworzylam pierwszy link (Wiki) dotycZący Osho i trochę się przerazilam faktem ze członkowie jego movementu popelnili jeden z 2 potwierdzonych bio ataków terrorystycznych w USA. Jak się do tego odniesiesz? Wiele razy już się przejechałam na informacjach podawanych w mediach popularnych i wiem,ze wiele zatajaja lub podkrecaja dane dla swoich korzyści, ale nie wiem gdzie szukać prawdy .

  1. avatar Jarmush 6 czerwca 2017 o 13:26

   nie szukaj prawdy nigdzie poza sobą, a już z pewnością nie na stronach tak mainstreamowych, weź jakąkolwiek książkę napisaną na podstawie słów Osho (on tylko mówił) i zobaczysz czy może być jakakolwiek mowa o jakimkolwiek terroryzmie. To co napisałaś jest dla mnie tak straszne, że po prostu chce mi się płakać. Prawda jest tylko w Tobie. Z miłością pepsi eliot.

  2. avatar grzegorzadam 6 czerwca 2017 o 16:16

   ze członkowie jego movementu popelnili jeden z 2 potwierdzonych bio ataków terrorystycznych w USA.”

   Uważałbym na te potwierdzenia.
   Wszystkie ostatnie ”zamachy” w Europie to jeden potężny nieudolny false flag.

   (CR)ISIS actors practicing false flag Hoaxes | Manchester, UK
   https://youtu.be/BKKY1SW_QPM

   ta sama kobieta pojawia się w czterech różnych atakach terrorystycznych
   https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/18664197_1337920082922937_460042097687939520_n.jpg?oh=ae4e9d72bd2f32d5cf4c9f227fb94118&oe=59A9D6D0
   🙂

 15. avatar grzegorzadam 6 czerwca 2017 o 16:17
  1. avatar Ania 7 czerwca 2017 o 00:07

   Nie noe Grzegorz mi sie to neo mieści w głowie choć to możliwe pewnie . Ale przy takiej liczbie zaangażowanych osob jak to jest ze to nie wypłynie …. Świat zwariowal

   1. avatar grzegorzadam 7 czerwca 2017 o 06:04

    To jest plan, skrupulatnie realizowany, zamordyzm, ograniczanie wolności, wolny internet jest niebezpieczny dla korporacji:

    ”No i już teraz wiemy po co im było zadawać sobie trud i inscenizować te zamachy.
    Boli ich że ludzie mają swoje kanały komunikacji więc należy im tego zabronić.

    Theresa May – regulacja Internetu w celu zwalczania terroryzmu
    https://www.youtube.com/watch?v=V0hPknGdH_I

   2. avatar grzegorzadam 7 czerwca 2017 o 06:07

    Świat zwariowal”

    Nie zwariował, napływ ”uchodźców” był dawno zaplanowany, ktoś to opłacił, chcą rozmontować
    bogatą Europę, to się dzieje na naszych oczach:

    ”Theresa May mówi ze po nocnym ataku terrorystycznym w Londynie
    oznacza to że internet nie może mieć prawa do zapewnienia „bezpiecznej przestrzeni” dla terrorystów,

    dlatego w Wielka Brytania musi zabronić pracy kryptograficznej.

    Theresa May powiedziala że nie powinny istnieć „środki porozumiewania się”, których „nie możemy przeczytać”

    http://boingboing.net/2017/06/04/theresa-may-king-canute.html

    Powoli dotrze do nas, pierdoły o ”mowie nienawiści”,

    Tereska May to pacynka 😉

    1. avatar grzegorzadam 7 czerwca 2017 o 06:10

     Uważajcie na media społecznościowe.
     Facebook zatrudnia 3 tysie pracowników do banowania niewygodnych treści.
     W mendiach nie usłyszysz słowa prawdy, zero, pełny filtr ogłupiający.
     Dostaną strony medycyny naturalnej.

     Coraz gorzej im to idzie, lawina ruszyła.

     1. avatar ula 7 czerwca 2017 o 07:27

      dokładnie tak jest niestety…

 16. avatar grzegorzadam 7 czerwca 2017 o 09:32

  Theresa May wlasnie oglosila walke z internetem, ktora to walka ma zwalczyc terroryzm…”

  Mamy efekt, zaraz zaraza rozejdzię się po całym kontynencie i dalej.
  A że jesteśmy służącymi City of London zaraz i Warszawka łyknie wskazówki jak pelikan.

  Totalny fejk, chyba gdzieś na Syberię trzeba będzie wyjechać, wąchać cedry. 😉

  A barany-osły na Zachodzie dalej będą kredkami rysować 😀
  http://detektywprawdy.pl/wp-content/uploads/2017/06/allahakbar.jpg

 17. avatar bea 7 czerwca 2017 o 10:02

  z wszystkożercy postanowiłam spróbować witarianizmu, może nie całkowitego raw, ale w większości. Dziś nie będąc w pracy pomyślałam ze to wspaniały moment na pierwszy dzień surowego 🙂 Zrobiłam koktajl 3 banany, 3 pomarańcze, szpinak i od dwóch godzin non stop sikam, nie mogę wyjść z domu.. Jak tu funkcjonować normalnie? 😀 Trzeba żyć na toalecie przy tych koktajlach i nie wiem teraz co robic? Czy to tylko tak na początku?
  Ja ogólnie często sikam ale teraz to non stop, w pracy tak nie dam rady i wyjść na zakupy też nie .. Co robić Pepsi????

  1. avatar grzegorzadam 7 czerwca 2017 o 10:47

   Sprawdziłbym cukier.

  2. avatar Jarmush 7 czerwca 2017 o 10:51

   to tak jakbyś na suchą spękaną ziemię wylała wiadro wody, co z tego, że najlepszej, co z tego, że strukturalnej? skoro tylko by się rozłała jak po betonie. Jesteś jak większość ludzi odwodniona. Nawilżanie suchej ziemi musi przebiegać powoli, najpierw małymi kroczkami trzeba rozmiękczyć ziemię, ale potem zacznie pić. Zacznij od 1 banana, 1 pomarańczy i garstki szpinaku, najpierw zmiksuj pomarańczę, potem ze szpinakiem, na końcu dodaj banana, no i nawadniaj sę wodą z cytryną

   1. avatar grzegorzadam 7 czerwca 2017 o 11:06

    Nerki nie przerabiają, może jest piasek.
    Nie pobolewają czasami?

    1. avatar bea 7 czerwca 2017 o 12:43

     dziękuję, spróbuję powoli 🙂
     Nerki mam ok 🙂

 18. avatar mix 7 czerwca 2017 o 14:52

  Ja do Pauli chciałam parę słów…Jesteś tu jeszcze może Paula?Wiesz ja mam identycznie odczucie mega samotności, tak samo jak Ty więc bardzo dobrze to rozumiem. Też nie wiem jaka jest na to rada, ja też nie mam teraz żadnych koleżanek, i szczerze przyznam że cierpię z tego powodu przecholernie. Mnie nawet o gadanie nie chodzi a o to aby razem coś porobić (a dajmy na to kartofle poobierać do obiadu razem-o ile ktoś jada pyrki, a jak nie to jakiegoś brokuła razem nastawić, razem posprzątać albo poplewić ogrodek, albo pograć w badmintona, no cokolwiek po prostu. -zagrać w scrable nawet. Łatwo się mówi żeby o tym nie myśleć zająć się tym czy owym, ale ja po prostu w tej chwili nie umiem -za bardzo mnie zżera samotność (dostałam depresji już z tego powodu bo tak naprawde moja samotność trwa bardzo długo i długo nie zwracałam na nią uwagi, byłam zajęta własnie czymśtam, tym tym tamtym, nie zauważałam tej pustki wokoł że przecież ja nie mam kompletnie żadnych znajomych, przyjaciół (tzn mam dwoch kolegów ale to faceci-sorki ale to za mało i w ogóle to nie to). A człowiek jak się okazuje potrzebuje też rozrywki-nie tylko sprzątania, gotowania czy przyziemnych prac i codziennych obowiązków.

  1. avatar paula 8 czerwca 2017 o 11:30

   jestem, skąd jesteś?

 19. avatar Kobitka 6 lipca 2017 o 11:47

  Paula i mix, a przygarniecie mnie też? Tez bym chciała czasem pogawędzić z babeczkami a tu nic wokoło…

  1. avatar Jarmush 6 lipca 2017 o 14:10

   Jesteś Ty, to dla Ciebie cały świat, gdyż w Tobie siedzi nasza wspólna jaźń, tylko trzeba do niej dotrzeć. <3

 20. avatar Avokado 30 października 2017 o 19:19

  Pepsi to czy jeśli nie mam koleżanek, przyjaciół i czuje się z tym dobrze to jest Ok? Zawsze taka byłam ale równocześnie obserwując innych widziałam ich życie towarzyskie i zawsze ta myśl mnie dopadala ze może coś ze mną nie tak? Tylko mnie nie jest z tym źle. Czuje się świetnie sama ze sobą a moja najbliższa rodzina to wystarczający tłum wkoło mnie.

  1. avatar Jarmush 30 października 2017 o 19:22

   Moim zdaniem to jak najbardziej ok. Ludzie najczęściej nie umieją przebywać w swoim towarzystwie. Ale to też jest ok.

   1. avatar Avokado 30 października 2017 o 19:43

    Love :-*

 21. avatar magda 10 grudnia 2017 o 11:40

  Hej, ja z prośbą o pomoc : około 3 miesiące temu zaczęły wypadac mi wlosy , stan paznokci rowniez fatalny -po jednej hybrydzie? od dawna mam bol jakby prawego jajnika i pleców , gin powiedział że ok jest , ale coś ciągle boli.Przedwczoraj doszedł bol trzustki ? w tym miejscu co trzustka , bol rozlewa się na brzuch . Nie wiem co się dzieje , od czego zaczac jakieś badania , od czego zaczac zmianę diety? jakie badania wykażą ze coś nie tak jest z trzustka i np. z watroba ????

  1. avatar Jarmush 10 grudnia 2017 o 12:24

   wykonaj badania i zgłoś się do mnie: USG brzucha i narządów rodnych, 25(OH)D to podstawa, jak masz więcej kasy zrób jeszcze to:
   poziom homocysteiny – powinien być > 4.5 u zdrowego 6-8 a powyżej 10 stan zapalny
   Zbadać poziom igG – są to przeciwciała na bakterię chlamydia pneumoniae, borelioza, mykotoksyny.
   wykonaj biorezonans dodatkowo.
   Wycofaj z diety cukier, gluten i nabiał (kazeinę)
   Usuń plomby amalgamatowe i przeprowadź chelatację organizmu (jest na blogu, pozbywanie się metali ciężkich za pomocą chlorelli This is bio)
   Usunąć zęby leczone kanałowo (lub dokonać ponownego leczenia)
   Włączyć do diety kurkumę (kurkumina) najlepiej stosując moją kurację 4 szklanek http://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/
   Usunąć pasożyty i pleśnie (np.metody Huldy Clark) lub przez stosowanie wrotyczu piołunu goździków i innych http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/

   Krew
   Morfologia (przede wszystkim hematokryt i hemoglobina)
   OB tylko metodą sedymentacyjną
   CRP – mówi o jakimkolwiek stanie zapalnym
   25(OH)D już mówiłam – mówi o 3 tysiącach genów, czyli systemie odporności
   kwas moczowy, mocznik, kreatynina – mówi o funkcji nerek
   żelazo, fibrynogen
   mocz: badanie mikroskopowe (ogólne nie wystarczy, szczególnie dla kobiet): w moczu nie ma prawa być erytrocytów, leukocytów, jeśli są, to jest to stan zapalny, leukocyty – stan zapalny, erytrocyty wyługowane – nerka źle działa, erytrocyty świeże – problemy z pęcherzem, cewką
   – ciężar właściwy moczu: powinien być w normie. Zbadaj Ph moczu rano na czczo (6-6.5) i o 12 w południe (7 -8).

   dodatkowo lipidy, cukier i insulina na czczo.

   Możesz dodatkowo zrobić TSH, i pozostałe hormony tarczycy, oraz przeciwciała tarczycowe.

  2. avatar grzegorzadam 10 grudnia 2017 o 16:37

   od dawna mam bol jakby prawego jajnika i pleców , gin powiedział że ok jest , ale coś ciągle boli.”

   jak ok jak jest ból ?!
   To stan zapalny!

   1. avatar magda 10 grudnia 2017 o 19:23

    Gin.mnie zbadał , zrobił usg i stwierdził ze w porządku wszystko. Dodam że wcześniej , jak byłam mała mialam problemy z nerkami , teraz też czasem wydaje mi się ze to nerki ale mocz był ostatnio ok.To było badanie ogólne wiec pewnie za mało ? Już mi głupio pisać co mnie boli …. Ale teraz doszła trzustka ? brzuch ? czasem miewam refluks , test sody , odbija mi się po 2, 5 minuty . No i ten jajnik. Wiosna były zatoki i pierwszy raz w życiu mialam leki na alergię IgE 160 .Dzięki Grzegofzadam i pepsi za odp.

   2. avatar magda 11 grudnia 2017 o 07:17

    Hej, coś od wczoraj nie mogę komentarza dodać

    1. avatar magda 11 grudnia 2017 o 07:27

     do powyższego co napisałam muszę dodac: lekarz gin zbadal mnie i zrobił usg , stwierdził że w porządku , kazał zbadać mocz , czego nie zrobiłam jeszcze .W maju mialam straszne zapalenie zatok i uszu , po raz pierwszy stwierdzono alergie IgE 160 .Nerki mialam chora jako dziecko i teraz pewnie ten problem powraca bo bol plecow skądś się bierze , już sama nie wiem .Po teście sody odbija mi się po ok.2, 5 minutach , ostatnio mialam refluks kilka razy , a teraz tak mi niedobrze….idę dzisiaj na badania i dzięki za odpowiedzi pepsi i Grzegorzadam

     1. avatar grzegorzadam 11 grudnia 2017 o 08:09

      W maju mialam straszne zapalenie zatok i uszu , po raz pierwszy stwierdzono alergie IgE 160 .Nerki mialam chora jako dziecko i teraz pewnie ten problem powraca bo bol plecow skądś się bierze”

      Nic tu w porządku nie jest, zacznij to badać:

      Poziom średni dzienny pH moczu między posiłkami.
      1. Zbadać poziom metabolitu witaminy D3 25(OH). Właściwa wartość u zdrowego>50 a przy chorobie>80
      2. Zbadać poziom homocysteiny – powinien być > 4.5 u zdrowego 6-8 a powyżej 10 stan zapalny
      3. Zbadać poziom igG – są to przeciwciała na bakterię chlamydia pneumoniae , borelioza, mykotoksyny.
      4. Wycofać z diety cukier
      5. Zbadać tolerancję organizmu na gluten i ewentualnie go wyeliminować
      6. Flora bakteryjna odbudować m.in. poprzez fermentowane warzywa owoce
      7. Wycofać mleko z diety
      8. Usunąć plomby amalgamatowe i przeprowadzić chelatację organizmu
      9. Usunąć zęby leczone kanałowo (lub dokonać ponownego leczenia)
      10. Włączyć do diety kurkumę (kurkumina) oraz ostre przyprawy (kapsaicyna) – terapia 4 szklanek http://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/
      11. Usunąć pasożyty i pleśnie (np.metody Huldy Clark) lub przez stosowanie wrotyczu piołunu goździków i innych
      12. biorezonans dokładny w zakresie patogenów
      13. Analiza pierwiastkowa włosa APW

      przy alergiach koniecznie poziom rtęci i aluminium !

     2. avatar magda 13 grudnia 2017 o 07:59

      Hej ponownie , zrobiłam badania wszystkie które zaleciliscie .I tak OB 4 , CRP 0,2 .W moczu są pojedyncze nablonki wielokatne , leukocyty 1-2 .Odczyn moczu 5.5 .Reszta w moczu ok.Cała krew ok. Mocznik, kreatyniba, kwas moczowy w normie.ANTY – TG 35,20 ANTY- TPO0.8, 25OHD 22, 4 . Muszę czekać na wynik insuliny i homocysteine i IgG.Bol plecow nie do zniesienia i jakby trzustki , oprócz tego tak mi niedobrze że boję się jeść cokolwiek. Co teraz robić ? Grzegorz i pepsi plisssss help !!!!!!!!!!!!!!

     3. avatar Jarmush 13 grudnia 2017 o 12:10

      strasznie jesteś zakwaszona.Na już 6 tabletek D3 TiB i 1 K2 po śniadaniu. Badanie za 2 miesiące. Robiłaś rezonans kręgosłupa w odcinku lędźwiowym? Zrób kurację Shape Shake TiB, wszystkie aminokwasy. Robiłaś test sodą na zakwaszenie żołądka? Witamina C TiB, Kolagen TiB, MSM TiB, jod pierwiastkowy przez skórę.

     4. avatar grzegorzadam 13 grudnia 2017 o 16:13

      Jakie masz pH moczu?
      Rozrzedzaj krew lemoniadką sodową, alkalizacja ogranicza ból, smaruj magnezem, DMSO.

     5. avatar magda 13 grudnia 2017 o 12:22

      dlaczego mam ciągle problem z dodaniem komentarza ?

     6. avatar magda 13 grudnia 2017 o 12:40

      A powiedz mi Pepsi co znaczy antyTG 35,20 , norma jest do 18.???? Test kiedyś robiłam , odbija mi się po ok.2,5-3 minut.Nigdy nie miałam żadnych badań kręgosłupa.Na za tydzień mam usg brzucha .Ten shape shake to w celu odżywienia ? po tym mi kiedyś strasznie niedobrze było . Pepsi i Grzegorzadam powiedzcie mi proszę co ja mam jesc ??? rano póki co boję się wody z cytryna wypić żeby mi niedobrze nie było …..Jeszcze jedno , pracuje w laborat.gdzie jest komorą spalania , ja też robię próbki i siedzę w tych smrodach , stearynach , cerezyna ch itd. może tym się też z atrulam?

     7. avatar Jarmush 13 grudnia 2017 o 12:44

      białko, budulec mięśni, ścięgien, kości, a było Ci niedobrze, bo źle trawisz aminokwasy, bo masz za mało kwasu w żołądku, dlatego masz zakwaszone ciało, to jest taki paradoks właśnie

     8. avatar magda 13 grudnia 2017 o 15:51

      Czyli witamina d3 i k2 , tylko d nie ma w sklepie i co ja mam zrobić ??shape shake również , mimo że mi po tym jest niedobrze ?? witamina c, msm , kolagen , jod . Mam nadzieję że tyle ?? i co zrobić żeby mi tak ciągle niedobrze nie było ?? grzegorz pomóż ….

     9. avatar Jarmush 13 grudnia 2017 o 19:31

      Będzie jutro, przylatuje razem z Shape Shake, a Omega 3 troszkę później.

     10. avatar grzegorzadam 13 grudnia 2017 o 19:34

      Przepłucz jelita solanką Tadka-Ted’a, nie zaszkodzi a czasami cuda działa:
      http://www.pepsieliot.com/jak-w-tydzien-pozbyc-sie-osobistych-pasozytow-2/

     11. avatar magda 15 grudnia 2017 o 17:13

      Hej, aktualnie pije ocet jablkowy żeby zakwasic żołądek , czy przy problemach z nerkami można ?

     12. avatar Jarmush 15 grudnia 2017 o 21:17

      badaj potas i sód

     13. avatar magda 19 lutego 2018 o 12:01

      Hej , Pepsiaku kochany , zakupiłam u Cie witd+k,msm,kolagen,kurkumę.kiedy , do czego brać ten kolagen i wit D?? dziecku 4 latka kupiłam greens fruits , czy można dawać pół tabletki ??? często choruje.Jeszcze kwestia mojego ojca, ma wszystkie raki świata ale dzięki temu blogowi i suplom jakoś funkcjonuje , bolą go tylko stawy , czy do liposomów mozna dołączyć msm na te stawy właśnie ?? zażywa liposomalną d , c, kurkuminę

     14. avatar Jarmush 19 lutego 2018 o 12:21

      Oczywiście, niech robi codziennie kurację 4 szklanek http://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/ i do czwartej szklanki łyżeczka kolagenu i pół łyżeczki ok 2,5 grama MSM.

      Możesz mu podawać pół tabletki utłuczonej podczas śniadania.

      Jaki masz poziom Madziu 25(OH)D? Ty też stosuj terapię 4 szklanek, mega rzecz na rozpoczęcie dnia. D3+K2 po śniadaniu, Ty 2 póki nie robiłąś badań. Dziecku daj pół tabletki do ssania po śniadaniu i możesz mu dołożyć Omegę 3 G&G dla dzieci

     15. avatar magda 20 lutego 2018 o 08:35

      Pepsi ma , ja tak czytam i czytam na razie o tych 4 szklankach , ale już się za to zabieram 🙂 też zabrakło mi produktu teraz czyli 4 greens .
      wit.d mam 22,4 , więc mało. Oprocz tego zrobiłam wszystkie milion badań które zaleciłaś i tylko anty – TG atg mam 35,20, czyli podwyższone, a reszta badań w porządku.
      A jeżeli chodzi o mojego ojca to nie sądzę aby zdołał tyle wypić chodzi mi o terapię 4 szklanek , może wypić po prostu szklankę kolagenu z msm ??
      Sciskam

     16. avatar Jarmush 20 lutego 2018 o 12:33

      może, ale dodaj do tego magnez TiB i kwas askorbinowy TiB

 22. avatar Kamm 10 grudnia 2017 o 13:26

  Pepsi, czy można mieć na początku rozstrój żołądka na początku picia tych 4 szklanek? I nie jest to wina chlorku magnezu, gdyż ten pije już od jakiegoś czasu. Generalnie jem mało syrowizny ze względu na to że mi ciągle zimno a surowe podobno wychładza. Może to od surowego?
  A drugie pytanie: mam bardzo suche i pomarszczone dłonie i palce/ opuszki od wewnetrznej strony, jak u starej babci i to przez cały dzień, no może rano po przebudzeniu wyglądają normalnie:) Czy dobrze mnieman że to zła praca jelit i nieprzysfajanie substancji odrzywczych? A może tarczyca?
  Didam jeszcze że przy jajmniejszym montakcie z woda robią siè takie jak po kilkugodzinnym moczeniu w wannie 🙂

  1. avatar Jarmush 10 grudnia 2017 o 15:15

   taak, można być nadwrażliwym na chlorellę, na trawy, powolutku, a raczej pomalutku

  2. avatar grzegorzadam 10 grudnia 2017 o 18:42

   Didam jeszcze że przy jajmniejszym montakcie z woda robią siè takie jak po kilkugodzinnym moczeniu w wannie ? ”

   Ciekawy objaw..

  3. avatar grzegorzadam 19 lutego 2018 o 12:56

   mam bardzo suche i pomarszczone dłonie i palce/ opuszki od wewnetrznej strony, jak u starej babci i to przez cały dzień,”

   Próbowałaś większych dawek kwasu nikotynowego- niacyny ?

   1. avatar Kamm 21 lutego 2018 o 07:52

    Nie wpadło mi to do glowy, spróbuję :)) dzięki!

    1. avatar grzegorzadam 21 lutego 2018 o 09:50

     Jeżeli przyczyną jest blokada naczyń włosowatych (wapń, szczawianki!) niacyna ładnie to przeczyści.
     Poza tym magnez, ale jak zawsze i wszędzie 😉
     Dodałbym B6.

     1. avatar Kamm 21 lutego 2018 o 12:20

      Zastosuję niacynę i za miesiąc dam znać czy coś się zmieniło. Czy jeśli biorę wit b komplex to brać jeszcze dodatkowo tą B6?

     2. avatar grzegorzadam 21 lutego 2018 o 15:41

      Nie dublowałbym B6.
      B3 to co innego.

 23. avatar Kamm 10 grudnia 2017 o 13:28

  Dodam że mawadniam sie od dawna wodą ze szczytą soli.

 24. avatar Kamm 10 grudnia 2017 o 13:31

  Przepraszam za literówki:) I oczywiście miało być przyswajać a nie „przysfajać” ?

 25. avatar anka 30 sierpnia 2018 o 10:40

  PepOsh jest niczym innym jak instrukcją przeciwpożarową ;)) z zachowaniem zasad BHP…. 😉 Buźka.

 26. avatar Agnieszka 16 października 2019 o 08:28

  A czy to w ogóle normalne, że po zmianie diety organizm może reagować dolegliwościami? Odżywiałam się całe życie jak wszyscy, czyli jedzeniem śmieciowym, ale jak zaczęłam od zmiany oleju z roślinnego na kokosowy, przeszłam na dietę bez glutenu zaczęłam mieć problemy ze stawami rąk, bolą mnie one i mam ich sztywność poranną. Wszystkie badania reumatologiczne ok, lekarze pukają się w czoło czego od nich chcę. Nie umiem sobie z tym poradzić. A może po prostu mam czekać i tyle.

 27. avatar Agnieszka 16 października 2019 o 10:29

  Pozwolę sobie wrócić do poprzedniego maila. Myślałam, że poprawiając dietę przyczynię się do polepszenia zdrowia a nie pogorszenia. Niedługo minie rok jak pojawiły się u mnie takie objawy stawowe. Czy ktoś przechodził coś podobnego? Pepsi, czy jakoś mogę sobie w tym pomóc? O chyba, że to jakiś zbieg okoliczności.

  1. avatar Jarmush 16 października 2019 o 11:05

   A co jesz, skąd czerpiesz kolagen, witaminę C, siarkę? Jaki masz poziom 25(OH)D? A stresy? A magnez skąd czerpiesz? Jest aktywność? Jakie TSH i pozostałe hormony tarczycy i przeciwciała? Jest stan zapalny? Było badane CRP, homocysteina, B12, kwas foliowy, żelzao, ferrytyna jakie?

   1. avatar Agnieszka 20 października 2019 o 10:35

    Witaj Pepsi.
    Przepraszam, że tak długo to trwało. Zmieniłam dietę pod koniec zeszłego roku. Używam wyłącznie oleju kokosowego i masła ghee. Staram się jeść produkty wyłącznie organiczne. Jem mięso, jajka. Nie jem glutenu, nabiał sporadycznie. Nie jem strączków, orzechów, ziaren poza kaszą gryczaną, bo piekę z niej chleb. Nie jem warzyw krzyżowych, z psiankowatych jem ziemniaki. Jem cukinię, buraki. Ograniczyłam sobie to wszystko z uwagi na tarczycę. Piję codziennie żelatynę. A badania, o które pytasz są takie:

    – Żelazo 64,0 µg/dl 50,0 170,0 N
    – Ferrytyna 16,48 ng/ml 4,63 204,00 N
    – TSH 0,7562 µIU/ml 0,350 4,940 N
    – FT3 FT3 3,14 pg/ml 1,71 3,71 N
    – FT4 0,99 ng/dl 0,70 1,48 N
    – anty-TPO 47,08 IU/ml 0,00 5,61 H
    – anty-TG 18,03 IU/ml 0,00 4,11 H
    – T3 Trijodotyronina całkowita 106 ng/dl 80,00 200,00 N
    – Witamina D metabolit 25(OH) Wynik badania: 37,80 ng/ml
    – krzem 379 ug/l 190-470
    – Witamina A 0,51 mg/l 0,30 0,70 N
    – Witamina B12 564,12 pg/ml 189,00 883,00
    – Proteinogram białek surowicy Białko całkowite 6,88 g/dl 6,4 8,3 N
    Albuminy 62,90 % 55,80 66,10 N
    alfa-1-globuliny 3,80 % 2,90 4,90 N
    alfa-2-globuliny 8,80 % 7,10 11,80 N
    gamma-globuliny 12,90 % 11,10 18,80 N
    Beta1 6,80 % 5 7 N
    Beta2 4,80 % 3,20 6,50 N
    Albuminy 4,33 g/dl 4,0 4,8 N
    Alfa-1-globuliny 0,26 g/dl 0,2 0,4 N
    Alfa-2-globuliny 0,61 g/dl 0,5 0,9 N
    Beta 1 0,47 g/dl 0,34 0,52 N
    Beta 2 0,33 g/dl 0,23 0,47 N
    Gamma-globuliny 0,89 g/dl 0,8 1,4 N
    Albuminy/globuliny 1,70

    – Fibrynogen 272,66 mg/dl 180,00 350,00 N
    – D-dimer 0,17 µg/ml 0,00 0,50 N
    – hs CRP CRP wysokiej czułości 0,620 mg/l 0,000 5,000 N
    – ASO, ilościowo 68 IU/ml 0 200 N
    – RF, ilościowo RF 6,90 IU/ml 0,00 30,00 N
    – anty-CCP < 0,5 U/ml 0,0 5,0
    – CK Kinaza fosfokreatynowa 49 U/l 29 168 N
    – Homocysteina 7,93 µmol/l 4,44 13,56 N

    Badałam też PPJ(ANA3) i tam też jest norma, nic nie wykracza poza nią. Obserwuję w badaniach spadek antyTG.

    Od początku tego roku w stawie lewej dłoni najmniejszego palca lewej ręki mam sztywność po nocy. Muszę nim poruszać kilka razy, aby było w miarę normalnie. To samo pojawiło się po miesiącu w prawej dłoni (czyli od lutego) i małym palcu. Od maja tego roku bolą mnie wszystkie stawy tych małych palców a lewy palec nie zgina się do końca i mam wrażenie spuchnięcia jakiegoś wewnętrznego. Zresztą z zewnątrz widać, że się nie zgina. To nie jest tylko wrażenie, ale widoczny fakt. Robione miałam usg dłoni i przepływy krwi tych palców, jest bez zarzutu. Brak stanu zapalnego, brak nadżerek i wypustków. Byłam też u neurologa na EMG dłoni, wszystkie odruchy nerwów ok. Przez jakiś czas bolały mnie też stawy w palcu wskazującym lewej dłoni, ale ostatnio jakby lepiej. Wiem, że tarczyca nie działa jak należy, widać to po przeciwciałach. Nie stresuję się jakoś bo wiem, że ma to ogromnie zły wpływ na organizm. Co do siarki i magnezu, to nie suplementuję ich osobno. Był czas, że dłonie moczyłam codziennie w soli epsom, ale jakoś bez szału. Co do aktywności, to pracę mam w ruchu umiarkowanym. Nie miałam urazów dłoni, nadmiernego przeciążenia. Zastanawia mnie fakt, że pojawia się to jakoś symetrycznie w tych dłoniach. I co o tym myślisz? Walczę z tym prawie od roku i zaczynam opadać już z sił pod względem psychicznym, zaczynam się poddawać. Mam wrażenie, że troszkę gorzej widzę na oczy, pogorszył się wzrok. Czy możesz mi coś doradzić? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

    1. avatar Jarmush 20 października 2019 o 13:02

     stwierdzono hashimoto?

 28. avatar Agnieszka 20 października 2019 o 13:08

  Na usg wyszedł wzmożony przepływ, więc uważam, że tak. Choć endokrynolog mówi, że za wcześnie na hormony, i tyle.

 29. avatar Agnieszka 20 października 2019 o 13:23

  Tzn na usg byłam rok czy dwa temu i tak było. Muszę pójść teraz.

 30. avatar Jarmush 20 października 2019 o 13:37

  Podstawowa suplementacja i trochę rozszerzona przy Hashimoto:

  Witamina D3 (w protokole z K2)
  25(OH)D dobrze byłoby utrzymywać poziom w przypadku hashi 80. 

  Bierz 2 D3+K2 TiB do ssania po śniadaniu. https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/70-vitamin-d3k2-90tabl-tib–5905344040154.html
  oraz 3 D3 TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3915-witamina-d3-60kaps-tib–5905344040758.html, szczególnie w naszej szerokości geograficznej jesienią i zimą, a nawet wiosną.
  Na 5 dni przed badaniem 25(OH)D należy odstawić suplementy z D3
  Po śniadaniu wraz z D3 + K2, 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib-5905344040048.html 
  Selen
  SELEN, niedobór selenu upośledza pracę tarczycy. 
  Bierz  1 kapsułkę selenu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3930-selen-60kaps-tib–5905344040772.html?search_query=selen&results=20(nie łącz go z cynkiem, ale bierz go z witaminą E i C) około 17
  dopóki nie zbadasz poziomu selenu, raczej trzeba będzie brać 2 kapsułki, czyli 200 mcg

  Witamina C albo kwas askorbinowy TiB  
  Witamina C (kalibracja i suplementacja) https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html
  albo C1000+TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html

  Braki witaminy C i przewlekłe i ostre stany zapalne
  Witamina C (kalibracja i suplementacja) https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html

  KALIBRACJA na podstawie protokołu witaminowego dr. Cathcarta:
  Idziesz do sklepu o nazwie Hipermarket i kupujesz dużo (4 kg, lub więcej) pomarańczy. W Lidlu są bio. Następnie wyciskasz (może być ręczna wyciskarka) z nich sok. Na każde pół szklanki dodajesz łyżeczkę kwasu askorbinowego. Podajesz ten specyfik osobie co pół godziny aż do wystąpienia biegunki. To jest właśnie ten próg jelitowy. Cała sztuka polega na systematycznym dozowaniu witaminy C z sokiem co 20-30 minut, ponieważ jest to okres pół-rozpadu.
  Następnie należy przyjmować codziennie 2 gramy kwasu askorbinowego TiB, albo przejść na Witaminę C 1000+TiB raz dziennie https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html
  Witamina E naturalna https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2530-vitamin-e-400iu-natural-bursztynian-120kaps-gg–5060040826713.html
  jest jeszcze druga tej firmy, też naturalna

  Cynk
  1-2 kapsułki https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3929-cynk-60kaps-tib–5905344040741.html?search_query=cynk&results=31 , lub 1 gdy nie badałaś miedzi i cynku ( nie łącz cynku go z selenem) rano tuż przed śniadaniem, albo wieczorem przed snem wraz z kąpielą z dodatkiem chlorku magnezu, lub soli Epsom TiB
  B complex
  Do śniadania dobry B complex G&G, albo z niacyną https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2183-super-balanced-b-complex-50-w-niacin-120kaps-gg-5060040826256.html, albo z nikotynamidem https://thisisbio.pl/suplementy-diety/2678-super-balanced-b-complex-50mg-w-nicotimade-120k-5060040820490.html, gdy nie lubi się flesza, albo ma się nadwrażliwość na B3 w formie niacyny.

  cynk jest antagonistą miedzi, możesz nosić bransoletkę, albo jeść suszone owoce, daktyle, rodzynki

  Jod
  Przy selenie konieczne jest branie jodu pierwiastkowego.
  Należy dla bezpieczeństwa podawać płyn Lugola ( w aptece) przez skórę robiąc plamę o śrenicy około 3 cm z 2-3 kropel płynu Lugola i ponowić po całkowitym wchłonięciu (czyli gdy zniknie brązowa plama)

  Magnez
  MAGNEZ jest niezbędny do prawidłowego wchłaniania jodu
  np. chlorek magnezu TiB https://thisisbio.pl/cialo-twarz/2165-chlorek-magnezu-900g-tib–254475917428.html łyżeczka do szklanki wody zvcytryną w godzinach rannych. Gdyby okazało się , że Cię rozwalnia bierz łyżeczkę jabłczanu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2494-jablczan-magnezu-90g-tib-254475917442.html
  Zbadaj też przy okazji prolaktynę

  NIESZCZELNOŚĆ JELITA:

  Domowy test kwasowości żołądka:
  WYPIJASZ 3/4 szklanki wody z płaską łyżeczką sody oczyszczonej
  Czasy „odbicia”:
  Jeśli odbije Ci się jeszcze podczas picia mikstury, to nadkwasota. Małe prawdopodobieństwo, ale oczywiście istnieje.
  Jeśli do 40 sek po wypiciu: nadkwasota (im bliżej 40 sek tym mniejsza)
  Jeśli zmieścisz się w czasie 40 – 90 sek, oznacza to dobre zakwaszenie żołądka
  Jeśli od 90 do 3 minut, to słabe (im bliżej 3 minut, tym gorzej)
  Jeśli nie bekniesz powyżej 180 sek lub wcale, co się też zdarza, yyy … nie jest dobrze.
  Co robić więc?
  PICIE rozwodnionego soku z cytryny lub octu jabłkowego, lub wprowadzenie tak zwanego „gorzkiego trawienia” zwykle dobrze sprawdza się w łagodnych przypadkach niedokwasoty.
  Słabo zakwaszony żołądek plus nietolerancja glutenu zwykle jest przyczyną przeciekania jelit

  Glutamina
  Glutamina np. Amix https://thisisbio.pl/aminokwasy/140-l-glutamine-micro-powder-500g-amix–8594159531673.html?search_query=glutamina+&results=7
  albo Fit Max ( z B6) https://thisisbio.pl/aminokwasy/2528-base-l-glutamine-4000-300g-fitmax–5908264416511.html?search_query=glutamina+&results=7

  1 opcja

  Dawkowanie według protokołu przy celiakii- Naprawdę świetne wyniki działania tego silnego antykatabolika i budulca  dostrzeżemy podczas dawek 20 do maksymalnie 40 gramów dziennie
  JEŚLI jednak ktoś nie poczuje się dobrze, zawsze będzie miał możliwość po drodze przerwać suplementację. Tak samo jak w przypadku testowania chlorelli. Tu jest stosowny artykuł o glutaminie https://www.pepsieliot.com/l-glutamina-czyli-protokol-testowania-glutaminy-przy-nieszczelnym-jelicie/
  Poniżej podaję przykład protokołu testowania opracowanego przez Stevena Wrighta, współautora popularnej strony o zdrowiu i zdrowym stylu życia – SCD Lifestyle, który sam borykał się przez wiele lat z chorobą autoimmunologiczną jaką jest celiakia dorosłych
  TEST:
  Dzień 1 – po 2,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
  Dzień 2 – po 2,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
  Dzień 3 – po 5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
  Dzień 4 – po 5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
  Dzień 5 – po 7,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
  Dzień 6 – po 7,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
  Dzień 7 – po 10 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
  Dzień 8 – po 10 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
  Dzień 9 – po 12,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
  Dzień 10 – po 12,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
  Dzień 11 – po 15 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
  Dzień 12 – po 15 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
  Dzień 13 – po 20 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
  Dzień 14 – po 20 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem

  JAK widać, pod koniec drugiego tygodnia będziesz już mogła przyjmować maksymalną dawkę 40g dziennie, czyli taką, przy której zarówno badania, jak i większość ludzi doświadcza bardzo dobrych rezultatów.
  Najlepiej, gdy ten aminokwas zostanie podany tuż po posiłku, gdyż będzie jeszcze lepiej wchłaniany wraz z innymi aminokwasami, które są obecne w jedzeniu.

  2 opcja

  ZAMIAST protokołu z dużą dawką glutaminy można, a nawet wskazane byłoby stosować szejk białkowy ( z powodu niskich poziomów albumin i globulin) składający się z jednej miarki odtłuszczonego izolatu serwatki CFM Shape Shake TiB, (zawiera wszystkie aminokwasy proteogenne, w tym glutaminę), dodatkowo wraz z 1 miarką glutaminy w proszku, 2 bananów, oraz garści truskawek. Uwaga
  https://thisisbio.pl/odchudzanie/83-shape-shake-420g-tib–254475917145.html

  GLUTAMINĘ testujemy powoli, najpierw zaczynamy od małej dawki tego aminokwasu (na przykład od 1/4 miarki), żeby powoli odbudowywać jelita, a nie zaszkodzić sobie

  Jakie masz pH moczu rano na czczo i o 12 w południe? Mamy paseczki do badania pH moczu, starczają na długo. https://thisisbio.pl/paski-ph/3730-paski-wskaznikowe-ph-45-90-100szt-tib–5905344040727.html

  Kolagen
  https://thisisbio.pl/stawy-wiezadla-kosci/2497-kolagen-peptan-f-150g-tib–254475917435.html

  Białko izolat serwatki CFM https://thisisbio.pl/odchudzanie/83-shape-shake-420g-tib–254475917145.html
  Jeden posiłek dziennie z szejka białkowego Shape Shake TiB 

  Chlorella 100% Organik This is Bio
  https://thisisbio.pl/chlorella/46-chlorella-100-organic-410tab-254475917299.html

  3 gramy dziennie (zaczynasz od pół grama i zwiększasz co tydzień o 1 tabletkę chyba, że już Twój organizm zna ten pokarm) jakbyś była uczulona odstaw i daj przyjaciółce. Jeśli decydujesz się na terapię 4 szklanek nie musisz brać jeszcze dodatkowo chlorelli,

  Kurkuma
  Kurkuma 100% Organik This is Bio
  https://thisisbio.pl/kurkuma/108-kurkuma-100-organic-110g-this-is-bio-254475917343.html
   1, 5 grama dziennie z pieprzem czarnym ( albo cayenne) i olejem kokosowym (możesz sobie dodać jeszcze octu balsamicznego i czosnek, oraz trochę soli himalajskiej i będziesz miała świetny sos winegret do sałatki), albo tak jak w pierwszej szklance w kuracji 4 szklanek.
  Olej kokosowy https://thisisbio.pl/oleje-oliwy-oliwki/976-olej-kokosowy-virgin-bio-400ml-bio-planete-4260355580572.html
  Używaj bio olej kokosowy surowy, olej kokosowy zwiększa biodostępność kurkumy. Czarny pieprz 20 razy zwiększa biodostępność kurkuminy z kurkumy.

  Siarka organiczna MSM TiB można stosować wraz z witaminą C kwasem askorbinowym TIB, zgodnie z tym protokołem Lasta:
  Witaminę C i MSM najlepiej jest stosować razem
  Walter Last zaleca 10 g witaminy C (kwas askorbinowy, lub askorbinianu sodu) i 10 g MSM. Można rozpuścić te proszki w 1 litrze wody lub świeżego soku i sączyć w ciągu dnia. W razie biegunki przerwać, albo zmniejszyć dawkę

  Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib-254475917190.html
  1 kapsułka po śniadaniu (razem z D3 i K2) 

  Ashwaghandha https://thisisbio.pl/ashwagandha/115-ashwagandha-100-organic-110g-this-is-bio-254475917367.html łyżeczka do wody/herbaty bez kofeiny przed snem

  Ogólne zalecenia uzupełniające:
  Zero cukru z cukiernicy
  Zero kazeiny
  Zero glutenu
  Minimum raz w tygodniu ćwiczenia o wysokiej intensywności
  Codziennie dużo chodzenia, kup krokomierz, gdyż 10 000 kroków byłoby idealnie
  Dużo surowych owoców i warzyw (nie przesadzaj z ilością krzyżowych, ale jedz je)
  Długo śpij, liczy się bardzo prozdrowotnie sen przed 12 w nocy, śpij 8 godzin, jak możesz.
  Całkowicie odstaw kofeinę
  Nie jestem lekarzem
  <3
  Serdecznie Cię pozdr

 31. avatar Agnieszka 20 października 2019 o 18:22

  Dziękuję Ci bardzo za te wszystkie informacje. Zaraz się za to wezmę. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Nie garb się, ale skoro już, na ból pleców

się nada

Osteocare TiB

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum