Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 387 533
14 online
42 282 VIPy

Dlaczego świnia ma ludzkie oczy? Czyli poradnik nieudacznicy

Nie chcę Cię denerwować, ale grzecznie zachęcić do niejedzenia świni w związku z odstąpieniem od kanibalizmu. Zachęcam Cię też do intelektualnej rozmkiny z pełną świadomością, że masz nałożony wirus ego, żebyś brała poprawkę na fałszywe podpowiedzi, Twojego fałszywego ja. Dlatego należy zmienić myślenie. Należy myśleć inteligentnie, być logiczną i czujną. Ego ciągle podpowiada Ci te same myśli, i najczęściej są to lucyfersko matrixowe slogany, które mają Cię jeszcze bardziej wkręcić: Chcę się podobać, więc muszę schudnąć, albo wręcz przeciwnie, mężczyźni lubią krągłości, muszę więc przytyć.

Tymczasem:

Gdy się objadasz nagminnie, to może jest jakaś tego przyczyna? Może musisz to robić? Może się zaprzedałaś po pijanemu? Może zupełnie nie jest ważny w danym momencie wygląd? Może, żeby zbudować prawdziwą moc zrozumienia, trzeba wcześniej poczuć bezsilność i porażkę? Może Twój wielki brzuch jest stopniem do wzrastania? Wszystko jest po coś. Wszystko we Wszechświecie jest logiczne. Natura jest intelektualna, Absolut to potęga logiki. Piękne modelki są często głupie jak but starca, nie dlatego, że są piękne, tylko dlatego, że one wstają z łóżka zupełnie po coś innego. Linda Evangelista, dzisiaj babcia modelek, stwierdziła onegdaj, że nie wstaje za mniej niż 10 tysiaków dolars, bo jej się nie kalkuluje. Teoretycznie osoby wcielone w modelki nie muszą w tym wcieleniu korzystać z umysłu nieskażonego trojanem (czytaj ego). Mogą być absolutnie egotyczne, ponieważ pracują na planie lucyferskich założeń. Są praworządne w matrixie.


Ale Ty powinnaś.

Odważ się spać pod łóżkiem. Wyjdź z domu bez skarpetków do sznurowanych półbutów. Przestań bać się shit-stormów, bo to tylko kupa z angielska, w języku lucyferskim. Zobacz jak oni stopniują przymiotniki, the best jest najlepszy? Bestia jest spoko?

Gdzieś tak około 488 roku przed naszą erą, niejaki Siddhartha Guatama, może lepiej Ci znany jako Budda, mówił o tej prawdzie w ten deseń:

Jesteś tym, co myślisz. Wszystko, czym jesteś wynika z Twoich myśli. Z Twoich myśli, możesz uczynić świat. Jednym słowem, nasze myśli tworzą rzeczywistość. Energia zawsze podąży za uwagą. Gdy patrzysz na kamień na drodze jadąc na rowerze, wjedziesz właśnie na ten kamień. Trzeba patrzeć na drogę, którą masz pojechać. Pomyśl teraz, co się dzieje, gdy Twoje myśli wciąż skupiają się na negatywnych programach: Potrzebuję zawsze więcej pieniędzy Jestem brzydka jak facet Nie znajdę dobrej pracy Jestem stara i nic mi się nie wydarzy, moja pochwa znika Nigdy mi się nic nie udało Wciąż jestem chora, a inni są zdrowi Jestem najmniej potężnym człowiekiem jakiego kiedykolwiek widzieliście Jestem pchłą

No a teraz wyobraź sobie swoją rzeczywistość, gdy takie myśli kłębią się w Twojej głowie. Myśli stają się Twoją rzeczywistością.

Czy w takim razie masz iść w kierunku afirmacji? Gdy ledwo tocząc się jak kula miałabyś stanąć przed lustrem i mówić, jestem ładna w warstwie wierzchniej? Nie rób tego, dopóki się sobie szczerze nie spodobasz. Bo wówczas Twoja rzeczywistość nie będzie pozytywna, tylko zafałszowana. A od tego z pewnością nie poczujesz się lepiej.

Akceptacja to nie jest synonim afirmacji.

Nie masz siebie okłamywać, powinnaś jedynie zaakceptować prawdę o sobie.

Pieniądze nauczę się robić, to nie może być przecież jakieś szczególnie trudne, skoro robią to inni. Do tego bez zaprzedania dusz, jak bankierstwo i watykańska masoneria. Nie mam powodu nie wierzyć w siebie, choćby tak dla jaj. Pójdę na trening i zrobię z tej masy rzeźbę. Bo mogę. Urodziłam się potężna jak wszystkie gwiezdne dzieci. Teraz tylko sobie o tym przypomnę. Jestem interesująca, a to naprawdę wystarczy w temacie urody. Jakby nie, to mam jeszcze masę wcieleń po drodze do przebudzenia.

Nie trzeba być psychologiem, żeby zobaczyć świat wykreowany przez takie myślenie.

To jest świat optymistyczny. To jest dobra dla Ciebie projekcja rzeczywistości. Takie wysoko wibracyjne lustro zaczyna odbijać promienie światła i zaraz zbiega się do Ciebie zgraja wysoko wibracyjnych istot i zdarzeń. Zrównoważona, pogodna, optymistyczna, po szczeniacku w stanie zrelaksowanego alfa radosna.

Jest jedno ale.

Nie będzie dobrej karmy z jedzenia w tym wcieleniu świni. Zacznij od tego. Usuń stworzenie o tak podobnym DNA do Twojego ze swojego menu. Nie jemy sióstr i braci. Kanibalizm jest najgorszym z „przewinień” karmicznych. Taka świadomość człowieka może nie wzrosnąć, możemy z powrotem znaleźć się w ciele zwierzęcia, pomimo prawa ewolucji. A świnie są tak inteligentne, że stoją na granicy. Nie mam dowodu na to co mówię, Watykanista też nie ma dowodów, ale mu się wierzy. Jedynym czynnikiem, który jest ewidentnie za tym przemawiającym, są oczy świni. To są ludzkie oczy. Owszem z lekka ryżego blondasa z jasnymi rzęsami, nie bruneta z mrocznym wejrzeniem, nie seksowne, ale ewidentnie ludzkie. Ten koleś był już człowiekiem, tylko coś poszło nie tak? Całkiem możliwe.

Zmień swoje myślenie, to zmienisz swoje życie

No i na koniec pozytywistyczny gniot:  zacznij tu i teraz

lovciam (dla zmyłki wciąż z angielska, żeby się w matrixie nie domyślili, że sie tutaj budzi sie)

 

(Visited 6 188 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Aneta D Falkiewicz 24 kwietnia 2018 o 17:08

  Poleciałam na gugle po te oczka. I faktycznie. Jak pojadę następnym razem na farmę to złapię jakiegoś prosiaka i wytarmoszę tak, by zobaczyć jego oczy 🙂 bo jego mama to rozwalona leży i chrumka na całe swoje stadko, ale jej ocząt nie widze…

 2. avatar wielbicielka ;) 24 kwietnia 2018 o 17:17

  Oj tam angielski, za to mniej Szanownych Proszę Pań & Panów = ekstra poczucie jedności z kasjerem, dyrektorką, hydraulikiem

 3. avatar Dudek 24 kwietnia 2018 o 18:28

  Kurcze, nie można się nawet iść wysilać, żeby znów jakiś czubek nie grzebał przy moim smartfonie.W pokojach nie ma gniazdek, trzeba się podłączać w korytarzu.
  Ale wracając do…
  Widziała świnia niebo ? Nie rzuca się pereł przed wieprze…..i.t.p. to drugie to cytat z jakiegoś wpisu na blogu.
  To jak to jest z tymi stworzonkami ? Jesteś brudny jak świnia… Lubimy poświntuszyć…Ty świnio !
  Robimy innym, lub nam robią świństwa…
  Były sobie świnki trzy. ???
  Nigdy nie przepadałam za mięskiem, już w przedszkolu przeżute wypluwałem, za to wszystkie strączkowe uwielbiam. Jakoś tu u mnie działa się samo. Samo przestało się chlać, samo odechciało się ciupciać, a kiedyś przeleciał bym wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka. Był że mnie świntuch, oj był – przepraszam wszystkie świnki. Dziś myślę sobie, ile to ja czasu i energii straciłem na dupczeniu. Ale chyba taka moja karma. W następnym życiu będę genialnym muzykiem.
  Co najmniej takim jak Paganini.
  Kurwa, jak ja mam dość tego psychiatryka, moje nieskazitelne ego tak bardzo cierpi.

 4. avatar Nicole 24 kwietnia 2018 o 19:23

  Dawno doszlam do wniosku ze swinia ma ludzkie oczy 🙂 staram sie nie jesc tych inteligentnych, umeczonych przez nasz gatunek stworzen.

 5. avatar Mo 25 kwietnia 2018 o 04:26

  No i znowu tekst The Best . I jak tu nie zaglądać codziennie Peps ? Czytam Twego bloga od miesięcy i jeszcze wszystkiego nie przeczytałam a tu codziennie coś nowego ,lepszego.
  Dziękuje ,love , czeka na jeszcze więcej ❤️

  1. avatar Jarmush 25 kwietnia 2018 o 06:21

   <3

 6. avatar Piotr 25 kwietnia 2018 o 04:52

  Cielak ma brązowe oczy.
  Ale przed śmiercią – łzy mu z oczu lecą…
  Taka karma?

  1. avatar Jarmush 25 kwietnia 2018 o 06:21

   nie, zwierzęta nie mają karmy, powoli ewoluuje ich świadomość naturalną dźwignią, gdyż są za mało inteligentne, wszystko musi być wszystkim, musi doświadczxyć wszystkiego. Te łzy to przyszła karma tych co ubijają w taki sposób

   1. avatar Carrie 25 kwietnia 2018 o 19:05

    Te łzy to oznaka, że wydziela się pewna substancja do mięsa. Na tyle szkodliwa, że jedzenie surowego mięsa z krowy stopniowo będzie zatruwać spożywającego. Dlatego właśnie się piecze, dusi i gotuje mięso żeby toto zneutralizować.

    1. avatar Carrie 27 kwietnia 2018 o 20:02

     i najważniejsze-wydzielanie tej substancji najprawdopodobniej boli zwierzę, stąd łzy.

 7. avatar Marsa 25 kwietnia 2018 o 18:46

  Pytanie nie zwiazane z tematem, czy refluks ktory osiadl mi w gardle,krtani i rozpiera mi uszy wynika tez z niedokwasoty czy bardziej z sibo? Wlasnie zaleczam zapalenie zoladka i mysle co dalej robic.

 8. avatar Beata 25 kwietnia 2018 o 21:06

  Pepsi a co myslisz o sprawie z malutkim Alfim Liverpool? Jak nna to patrzec .przeraza mnie to bardzo. Mieszkam w Uk

  1. avatar Jarmush 26 kwietnia 2018 o 04:59

   Nie wspieraj uwagą takich spraw. Zacznij się budzić.

 9. avatar Mirabelka 26 kwietnia 2018 o 06:54

  Pepsi, czy można się czuć złe w towarzystwie osob które wibrują nisko? Czy to ja wibruje niżej od nich? Czy to po prostu nie moje miejsce i lepiej odejść? Czy los chce mi coś pokazać? Obserwuje siebie od jakiegoś czasu i są takie grupy ludzi od których chce czmychnąć jak najszybciej, myślałam ze to po prostu introwertyk się we mnie odzywa ale to raczej coś na poziomie intuicji się do mnie wtedy odzywa… tak mi się wydaje. Ja wiem, ze znowu pytania, ze pewnie ego ale narazie chce je zaakceptować żeby trochę zmalało … 😉

  1. avatar Jarmush 26 kwietnia 2018 o 11:20

   Podziękuj ego, dzięki niemu rozumujesz. Ono Cię podkręca, tylko bądź czujna, gdy Cię wkręca. Jak się źle czujesz, odejdź,lub się zmień, jak to Twoi najbliżsi.

 10. avatar natalia 26 kwietnia 2018 o 10:41

  Takie wpisy lubię najbardziej! Dają mi pozytywna energię i silę. Dziękuję Pepsi!

  1. avatar Jarmush 26 kwietnia 2018 o 12:47

   <3

 11. avatar fila 26 kwietnia 2018 o 13:27

  Lovciam, świetnie się czytało!

 12. avatar Owoceek 27 kwietnia 2018 o 13:27

  Cieszę się bardzo że jesteś, piszesz, uwielbiam Ciebie, Twoje podejście ?? mam jedno pytanie, trochę odbiegające od tematu artykułu xd od dawna mam problem z jelitami, lekarz zdiagnozowal u mnie IBS, o ile coś takiego istnieje, nie robiłam badań na celiaklie, ale ostatnio zauważyłam, że po zjedzeniu chleba, mam ostre biegunki następnego dnia, nie wiem co o tym myśleć, być może źle interpretuje to z szamka, jest coś co powinnam szczególnie szamac żeby pomóc organizmowi ? Ściskam mocno bardzo??

   1. avatar owoceek 27 kwietnia 2018 o 19:01

    staram się nie, ale ciężko jest mi czasem, i tak dałam się ponieść, moja wina to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum