Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 812 560
196 online
42 345 VIPy

Dowiedz się, kiedy marnujesz energię życiową? Uwaga, to filmik:)

I taki komć

„Jak zawsze super filmik:) Pepsi, po Twoich ostatnich słowach nawinął mi się temat, może pomyślisz o napisaniu czy nagraniu czegoś odnośnie utraty energii? Ja np. czuję, że jak mam bałagan w domu, nie mogę iść dalej, totalna blokada, siedzę na telefonie, myślę o pierdołach i życie mija. Tak samo w pracy, jak mam bałagan w papierach, nie mogę się ogarnąć, jak posprzątam, zaraz przychodzą klienci, chcą coś kupić ode mnie. Chciałabym coś poczytać/posłuchać na temat takiej energii na co dzień. Wiem, że stary temat, ale fajnie czasami sobie przypomnieć. Pozdrawiam i miłego dnia:)”

I jeszcze jedno, dużo energii, ekspresja jej wyrażania, gdy jest to entuzjazm zawsze obraca się w dobro. Gdy idziesz do celu, wszelkie stresy działają stymulująco, nie wliczają się w negatywne relacje z otoczeniem i ze sobą. Stres na drodze do celu uczy Cię, ale nie programuje negatywnie, wręcz przeciwnie. Gdy nie masz celu, gdy tylko dryfujesz przez życie, wszelkie trudności odbierasz jako negatywne, gdyż nie masz pojęcia po co Ci się przydarzają.

lovU

(Visited 2 611 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Keyt 16 lutego 2020 o 12:40

  Ochota na taniec i śpiew to przejaw ogromnej energii w sobie, jeśli pojawia się u mnie to samo z siebie, to wiem, że jest dobrze. Jeśli na to ochoty nie mam, to gdzieś popełniam błąd i trzeba powód tego wydrążyć. Trawienie.. im więcej przetrawiam negatywnych myśli, tym większa ochota na ciężkostrawne jedzonko, a takie kombo to magnetyczne przyciąganie do łóżka. Jakżeż to, spać w dzień?! Nie w tą stronę poszło, zdecydowanie. Pozdrawiam niedzielne 🙂

 2. avatar Libelula 16 lutego 2020 o 16:10

  Jak dla mnie masz tę charyzmę i ten power! Nawet w języku nie-gęsi, ot co 😀
  Serio mówię – jak czasem mam napad lęku, słucham i oglądam Ciebie, nikogo z tych zagranicznych motywatorów! Nie wątpię w ich autentyczność, ale to Ty do mnie docierasz najlepiej.
  Buziaki <3

  1. avatar Jarmush 16 lutego 2020 o 17:07

   z miłością <3

 3. avatar Dwudziestolatka 17 lutego 2020 o 02:07

  Zaledwie nagrałaś o produkcji energii, a ja już skumałam i Pozdro. Produkuje.

  1. avatar Jarmush 17 lutego 2020 o 06:25

   <3

 4. avatar Yotina 17 lutego 2020 o 13:16

  Jak coś z tobą nie współgra, to nie znaczy, że jest do kitu i możesz to skrytykować po całości. Po prostu z tym nie rezonujesz.
  To nauka i schodek dla mnie.
  Szkoda, że nie zamieściłaś mojego wpisu z wczoraj. Mogłabym odszczekać ?

 5. avatar PAULINA DOKTÓR 19 lutego 2020 o 06:54

  ten filmik ma moc,
  DETERMINACJA- ja pracuję nad nią od jakiegoś czasu -ale supcio , ze mi przypomniałaś o tym 🙂
  obejrzysz ten filmik i myślisz i co lepcze czujesz zaraz po : OMG życie jest super cool, działaj girl !

  1. avatar Jarmush 19 lutego 2020 o 10:05

   <3 <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum