Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
208 569 517
127 online
33 032 VIPy

Duchowy horoskop (dopełniający) dla 10 znaków Zodiaku na wiosnę 2021!

Spersonalizowany wiosenny talerz dla wszystkich za wyjątkiem Ryb.

Byk jak rumianek

Urodzeni między 20 kwietnia a 20 maja

Słynne byki to między innymi niedawno zmarła Królowa angielska, a z bardziej seksownych (z kłami) Pattinson, nie mówiąc o Adele.

Wielcy twórcy Szekspir, Sienkiewicz, poza tym Dali, też Freud.

No i co byśmy robili dzisiaj bez społecznościowego byka? yyy… Mark Zuckerberg.

W kwietniu byki z dolegliwościami zdrowotnymi najlepiej mogą zadziałać ozdrowieńczo w nowiu, czyli blisko 12 kwietnia.

Gdy zrozumieją, że zdrowie wymaga intencji integracji ciała, umysłu i duszy. To Cię wzmocni od wewnątrz i stworzysz warunki do prawdziwego uzdrowienia, które przynosi wszystkim korzyści.

Byk w ciągu kilku najbliższych dni zrozumie sens bycia duchowym wojownikiem, nie dla kontroli sił zewnętrznych, ale stania się mistrzem sił wewnętrznych.

Byk jest estetą i smakoszem. Lubisz otaczać się pięknem, ale masz też skłonności do przejadania się.

W święta Wielkanocne możesz robić co chcesz, ale zrób to świadomie. Zaakceptuj rozwiązłość przy stole, jeśli mazurki, makowce, i jaja z chrzanem magnesują Cię i nęcą.

Wcześniej jednak popraw kammę, wielkanocnym porannym wybieganiem (1 godzina) i pełnymi 4 szklankami.

Przepływy finansowe lubią byki, ale sporo byków ma też gest.

To oni pierwsi sięgają po portfel, gdy nadchodzi kelner ze zbiorczym rachunkiem.

Dlatego teraz wykorzystaj okazję, i zgromadź coś z myślą o nowej inwestycji. Może jeszcze nie wiesz, ale jesteś w tym dobra.

Niepewne w miłości byki dopiero przy pełni otrzymają odpowiedź na bardzo proste pytanie.

Dlaczego mnie to tak obchodzi? Dlaczego kwestionuję? Bo to może wyznaczy drogę do poprawy sytuacji.

Na prognozowane niestrawności zachęcam byka do nierozstawania się z herbatką rumiankową i popijania jej non stop małymi ciepłymi łykami.

Za to w maju i w nowiu będzie się działo.

Byki pojmą jak bardzo ich życie może być słodkie. W pełni księżyca (6 kwietnia) za to będziesz wystawiona, wystawiony na próby rozproszenia Twojej uwagi.

Kontrola umysłu oddechem sprawi, że roztargnienie rozejdzie się po kościach. Odzyskasz kontrolę nad ego.

Bliźnięta jak awokado

Urodzeni między 21 maja a 21 czerwca

Trzeba przyznać, że Bliźnięta potrafią być przepiękne. Marylin Monroe, a ze ślicznych zalogowanych w grze Angelina Joli. Jak ktoś ma sentyment do klasyki rap, Tupac Shakur (szkoda chłopaka). Wielcy indywidualiści, jak Johnny Depp, Paul McCartney i cudny Prince, byki także.

Nie ma chyba drugiego takiego znaku w kwestii gracji ciała. Gdy widzisz kogoś z pięknie osadzoną głową na tułowiu, to raczej będzie Bliźnię. Bliźnięta tuż po Skorpionie łatwo czytają innych ludzi, jednak sami obdarzeni delikatnością, nie mszczą się, zamiast tego po prostu znikają. Jeśli jesteś w związku z Bliźnięciem, gdy trochę przegniesz, masz największe szanse na porzucenie. Z drugiej strony Bliźnięta lubią się zasiedzieć. Szybko aklimatyzują się w nowym miejscu.

Mówi się, że bliźniak przez całe życie szuka swojego bliźniaczego płomienia, dlatego łatwiej mu podejmować decyzje o odejściu ze związku, czy żyć w pojedynkę.

Szczególnie w kwietniowym nowiu Bliźnię może zwizualizować przyszłośćnie tylko dla siebie, ale i dla innych. Nawet Ty Bliźniaku jesteś tylko jedną małą specyfikacją życia na Wielkim Morzu naszej wspólnej Jaźni. Dlatego liczysz się tak samo dużo i tak samo mało, jak inni.

Kwietniowa pełnia Księżyca będzie wymagała od Bliźnięcia zwrócenia się ku mądrości ciała i serca. Bliźnię dowie się w kwietniu, że nie musi ciągle uciekać pod pretekstem szukania bratniej duszy, bo wszystko potrzebne do szczęścia już ma. Niechże Bliźnię się nie wygłupia i pojmie, że sens jest w nim.

Bliźnięta lubią tłuszcz.

Ich kuchnia powala smakiem tłuszczu i słodkości. Jeśli musiałbym wybrać ze wszystkich znaków ten, który miałby spontaniczną ochotę zjeść cienką kromkę chleba z masłem, popijając kęs za kęsem coca colą, czy pepsi, to właśnie postawiłbym na Bliźnięta.

Bliźnięta potrafią dawać. I co niespotykane, bez problemu potrafią przyjmować dary od innych.

W maju przed Bliźnięciem może pojawić się życiowe wyzwanie! W pełni księżyca spotkasz człowieka, który przekaże Ci rzeczy trudne i niepopularne, ale gdy go posłuchasz, Twoje serce otworzy się, a umysł uspokoi. Otrzymasz potężną dawkę zrozumienia i radości. Bliźnię przejdzie do następnej klasy.

Wszystko czego szukasz Bliźnięciu już masz. Jest w Tobie, nie w wyimaginowanym bliźniaku.

Dla Ciebie niech będzie awokado solo. No może z kroplą cytryny, szczyptą kurkumy, soli morskiej i posiekanym listkiem lubczyku, albo cytrynowej bazylii.

Wiem, że wolałabyś na gładko miks awokado z dojrzałym bananem, ale przypominam oniełączeniu w celach prozdrowotnych niektórych pokarmów.

Rak jak nać pietruchy

Urodzeni między 22 czerwca a 21 lipca

Carlos Santana z Sambą Pa Ti, zdolny jak diabli scjentolog Tom Cruise, z poetów Francesco Petrarca, autor Małego Księcia (i kłamczuszki Róży) Antoine de Saint-Exupéry, bitni faceci z ogromnymi jajami Mike Tyson i Robertas Burneika. Też Rambo Stallone, Miłosz, Hemingway to słynne raki.

Z przywódców Gajusz Juliusz Cezar, Jaruzel (ski Herbu Ślepowron), Pompidou, Mandela, Bush, Merkel i Leszek co ma na mosznie meszek (Miller).

W marcu przed kolejną akcją z wirusem, raki miały sporo marzeń. Teraz na koniec marca uważają, że się im marzenia podcięło skrzydła. Proszę mi tu Raku nic takiego sobie do głowy szuflą nie ładować. To tylko następny program na podświadomości, to następne przekonanie i zagrywka ego.

Nowy kwietniowy księżyc prosi Cię, abyś ponownie zaczęła wizualizować, i tworzyć dobrą rzeczywistość. Pomogą Ci w tym ludzieo solidnych wartościach, którzy dużo rozumieją. Nie szczekają gębami z powodu uwielbienia dla swojego tembru szczeku. Spędź z nimi czas w pełni kwietniowego księżyca. Doświadczysz przepływu energii, jedności trustu umysłów i dusz.

Zacznij jeszcze w kwietniu i niech się to przeciągnie na maj, dużo śmiechu.

Polecam Rakom ponowne obejrzenie tych 6 komedii:

 1. „Zakręcony piątek” (z Jamie Lee Curtis i młodą Lohan)
 2. „Szpiedzy tacy jak my” Grają Dan Aykroyd, Babaloo Mandel, Lowell Ganz
 3. „Nieoczekiwana zmiana miejsc” Też z Aykroydem, doskonałym Edy Murphym, także z Jamie Lee Curtis
 4. „Miś” ze Stanisławem Tymem
 5. „Dziennik Bridget Jones” chyba, że znasz na pamięć
 6. „Zgon na pogrzebie”, nie wszystkich rozśmieszy, humor angielski

Macie własną listę? Dopiszcie w komciach. „Rejs” rozśmiesza przez łzy:)

Raku, oglądaj komedie, śmiej się i popijaj wodę z cytryną i zmiksowaną pietruchą. Duuużo zielonego. Gdy wolisz lubczyk, możesz mieszać, podmieniać, robić co chcesz. Jeśli nie masz voltów do kolendry miksuj jeszcze z tym odkurzaczem chelatorem kilerem rtęci.

Gdy dodasz organiczny4 Greens, masz absolutnie wypasioną 4 szklankę.

Lew jak pierwsze truskawki

Urodzeni między 22 lipca a 22 sierpnia

Ma się rozumieć Wojewódzki, Madonna, Lewandowski, Polański to zodiakalne (i nie tylko) Lwy. Erwin Rudolf Josef Alexander Schrödinger, jeden z twórców mechaniki kwantowej, ten od kota Schrödingera.Autorka „Wichrowych Wzgórz” Emily Jane Brontë. Schwarzenegger, Lopez, Duchovny, Bullock, Statham, Spacey. Ale też Obama, Clinton, Hollande, Ziobro i Macierewicz.

To znak ściśle związany z żywiołem ognia. Goreeeee! Ambicja, jasne cele i upartość w dążeniu do ich realizacji. Ten znak najczęściej staje się rozpoznawalną i popularną osobą.

Kwiecień w nowiu przyniesie kolejne inspiracje do działania dla Lwów. Może być tak, że Lew w kwietniu pomyśli, ale zaraz zaraz, ja się do tego nie logowałem. Nic trudnego, zawsze można odmówić. Nie ma potrzeby wchodzić we wszystko co podsuwa życie, ale nie ma też powodu, żeby wszystkiemu odmawiać. Wybory kwietniowe nie będą łatwe, ale Lew zrobi to dobrze, o ile skoncentruje się na rzeczach, które mają znaczenie. Mniej hazardu Lwie, więcej miłości.

Więc w kwietniu nie na giełdzie. Hazard kwietniowy może się nie udać. Chyba, że Lew dokona zaskakującej inwersji. Patrz film „Nieoczekiwana zmiana miejsc”

Więc w kwietniu na nowej randce, nawet ze starą żoną, czy mężem.

Za to w maju!!!

W nowiu możesz być Lwie ambitny nawet jak na Ciebie bardzo.Najlepsze ambicje oczywiście pochodzą z serca. Pełnia Księżyca w maju ujawni plan leżący u podstaw ścieżki Twojego życia. Być może wymagać to będzie jakiejś adaptacji. Git!

Gdy tylko dotrzesz do organicznych truskawek Lwie zajadaj się nimi ile wlezie. Truskawki oczyszczają z metali ciężkich prawie tak dobrze jak Chlorella. Podobno nie lubią się z niedoczynnością tarczycy, ale potrzeba więcej badań, żeby dać sobie obciąć mały palec za takie info.

Panna jak sok z karczocha

Urodzeni między 23 sierpnia do 22 września

Królowa Elżbieta Pierwsza (ta z tym wygolonym czołem), i bardziej od niej znana Agata Christie. Też Król Francji Ludwik któryś tam, Trajan (ten od kolumny) Michael Jackson, Stephen King, a z ładniejszych Richard Gere, no i Greta Garbo, oraz zjawiskowa Sophia Loren.

Panna jaka jest, każdy widzi. W ogromnej większości porządnicka, goni z rurą odkurzacza, niekiedy paraliżując domowników, i potrafi nawet na bezrybiu rozkochać w sobie drugiego człowieka. Panna może być stara, a i tak będą się jej przydarzały historie prosto z czasów liceum. Bywają panny ekstremalnie inteligentne, które jednak absolutnie nie sprzątają. Panny nie są takim oczywistym znakiem jak Lwy dajmy na to.

Nie wiem spod jakiego znaku zodiaku byłby komisarz Colombo, ale ja stawiałbym na Pannę. Upierdliwość, podejrzliwość, śledztwo, docieranie do prawdy.

Jeśli masz żonę Pannę, a planujesz skok w bok, czy jakikolwiek na bungee, możesz od razu o tym jej opowiedzieć, bo i tak się dowie.

Bo przed Panną nie ma tajemnic. Obok Koziorożca i Bliźniąt, a po Skorpionie to znak, który widzi na wskroś.

W kwietniu Panna jak zawsze będzie chciała kontrolować Świat. W nowiu księżyca również, ale wydarzy się coś, co sprawi, że Panna, która wybierze tak dziwną dla siebie opcję, może wejść w proces osobistej transformacji. To może być TO! Przebudzenie.

W maju kontynuacja, chociaż Panna zauważa, że podążanie nową ścieżką nie jest łatwe. Rezonans ze światem przyrody może Pannie bardzo przyjść z pomocą. Pojawi się niepokój w majowej pełni księżyca, ale to może być uderzenie prawdy w serce. Panna dowie się bardzo dużo o sobie. Albo niewiele, gdy zajmie się niemedytacyjnie sprzątaniem i podrywaniem.

Sok z karczocha to napój, który ma wiele zdrowotnych właściwości. Przede wszystkim jest polecany osobom, które mają nie halo z wątrobą, a także zmagają się z różnymi jajcami ze strony układu pokarmowego. Sok z karczocha połączony z sokiem z czarnej rzepy (nastaw się na smród w lodówce) to działanie zbawienne dla dróg żółciowych, w tym bywa zabójcze dla polipów.

Trzeba kupić karczochy, i z serc wycisnąć sok. Najlepiej w wolnoobrotówce. Karczochy nie tanie, wolnoobrotówka droga, ale to nic dla panny, bo chociaż ma wybitnie lekką rękę do wydawania, to jak magnes, czy raczej laseczka bitumiczna przyciąga papier.

Waga jak monodieta, jabłkowa wyspa raz w tygodniu aż do późnej jesieni

Urodzeni między 23 września a 22 października

Ktokolwiek by nie był wagą, to ci zawsze wymiatają John Lennon, Zac Efron i Hugh Jackman. No ale trzeba wspomnieć o Mahatma Gandhi, i Margaret Thatcher. Putinie i Will Smith’cie. A ze szczególnie dobrze umięśnionych nie zapomnij o Jean-Claude Van Damme, no i Martinie Navratilovej

Waga w marcu przyczaiła się i obserwowała. Wychodziła z trudnej zimy, pracowała nad ciałem, umysłem i duchem. Waga chciała wyważonej decyzji, co nie zawsze się jej udaje. Gdyż wagi to często osobowości sangwiniczne, zmieszane z cholerycznymi, szczególnie w kwiecie wieku. Mówże Horry jaśniej, no dobra, na starość. Ale waga potrafi swoim wielkim intelektem rozkminić rzecz i świadomie podjąć decyzję o zmianie. Wagi obok skorpionów mają samoistnie silną wolę. Ten typ tak ma.

Kwiecień jest bardzo obiecujący dla Wag. Generalnie sezonowe odnowienie jest obietnicą, ale dla Wag to będzie znacznie więcej. Jakieś oświadczyny, jakieś kwiaty, jakiś dobry kontrakt, wydarzy się coś w kształcie wiśni na torcie. Generalnie rachunek prawdopodobieństwa powie „yesssss”.

Owszem, poczucie humoru i mądrość, to kuzyni pierwszego spokrewnienia, jak w analogii, brak poczucia humoru i głupota to politycy. Wagi mają poczucie humoru, bywają muzykalne na użytek domowy i nie tylko (Lennon <3), oraz często są mądre.

Waga, która w kwietniu w okolicach pełni spotka kuzyna łamane przez kuzynkę, pierwszego pokrewieństwa.Poszukaj bezpiecznych sposobów na Wasze połączenie. Bezpieczne, znaczy nie naciskaj, nie doduszaj, nie zamień się w kumpla. po prostu ciesz się. Luz.

Co najbardziej fascynuje Cię Wago w świecie przyrody? Dużo korzystaj z lokalnego otoczenia. Idzie wiosna. Idzie maj. Idzie przygoda.

Raz w tygodniu oczyszczaj się organicznymi jabłkami. 4 szklanki i jazda, nic innego, tylko chrupanie cały buddyjski dzień. Taka medytacyjność apple.

Skorpion jak szparagi

Skorpion tutaj

Strzelec jak daktyl w kieszeni koszulki do biegania

Urodzeni między 22 listopada a 21 grudnia

Brad Pitt z „7 lat w Tybecie”, no dobra, cały czas Brad to Strzelec:). Tina Turner, Jimi Hendrix, Gustave Eiffel, nazwisko wizytówka, bo to gościu od tej wieży. Poza tym Beethoven i nasz Małysz, oraz Kubica. Też Woody Allen, Spielberg, Bruce Lee, Piłsudski i Agnieszka Włodarczyk. Churchill, Tymoszenko, i Charles de Gaulle. Też Królowa Szwecji Krystyna z dynastii Wazów. Więc luz.

Ożesz jak Strzelcy potrafią kochać ludzi. To entuzjaści ludzi. Na tym co i kogo kochasz skup swoją intencję w kwietniowym nowiu. Będziesz mogła wesprzeć każdego, w tym siebie. Z kolei w kwietniowej pełni księżyca postaw na kreatywność. Wejdź w biznes, komitywę, duchową łączność z ludźmi, będzie to niemęczące, twórcze.

Może będzie to grupa wsparcia, taneczna, jakieś warsztaty. Twoja kreacja w związku z kreacją innych wyrzuci Cię na kolejny stopień wtajemniczenia. Nie żeby się jarać karierą, ale żeby cieszyć się z umniejszania chaosu.

Nie przegap tej kwietniowej okazji, bo w maju nadejdzie najwyższy czas na samoopiekę. Będzie czysto, będzie prosto, będzie jasno, będzie kwitnąco, będzie pachnąco, skorzystasz z tego, czego się nauczyłaś. Taki pas ciszy pomiędzy granicami.

W maju jak najwięcej słuchaj i ewoluuj naturą. Niech inni wokół Ciebie wrzeszczą i rechoczą, a u Ciebie półuśmiech Forest Gumpa, czy Dżiokondy na gębie. Kontempluj ten czas, trenuj długie medytacyjne wybiegania i gromadź siły.

W czerwcu odbędziesz pierwszy bardzo długi bieg. Jak wyruszysz ma się rozumieć. Wyznacz dystans 2 razy codzienny trening plus 5 kilometrów. Nie zapominaj o daktylach.

To się nazywa przebudzenie aktywne. Jesteś do tego stworzony.

Koziorożec, jak uśmiechnięta micha młodego szpinaku baby

Urodzeni między 22 grudnia a 19 stycznia

Isaak Newton, Elvis Presley, David Bowie, Jasiek Fasola ups Rowan Atkinson, Janis Joplin, piękny koleś Denzel Washington. Też Pani w spodium Marlena Dietrich, dzielna Joanna d’Arc. Pasteur, Staszek Wyspiański, Mao Tse – Tung i Al.Capone. Bokser wszech czasów Muhammad Ali. Nicolas Cage i Jim Carrey. Anthony Hopkins i Kate Moss. Umberto Eco.

Jeśli jesteś prezesem, prawdopodobnie jesteś Koziorożcem

Koziorożce często wloką za sobą rodowe prezenty. Albo z nimi walczą, albo jadą na tych sankach. Pierwsza opcja wysoce niewskazana. Koziorożce wydają się trochę chłodniejsze emocjonalnie, zero rosyjskiej kochanki. Praktyczne, perfekcyjne, finansowe, przepływowe. Coś jak żona ze Stepford. To znak Ziemi, Koziorożec mocno stoi na nogach. Są pracowite i bardzo konkretne. Dobrze się ubierają.

W kwietniową pełnię księżyca Twoja karta zaświeciświatłem na poziomie doskonałości i opanowania. Nie przywiązuj się do niej, bądź opanowaną, skończ z wleczeniem za sobą przeszłości.

Teraz nadszedł czas, aby zadać sobie pytanie, co wyrośnie na Twoim żyznym polu, które nazywa się Twoje życie? Co widzisz, że tam rośnie? Kochasz Ziemię, a ona Ci się teraz odwdzięcza.

W maju wciągnij zapachy i podąż za zapachem, który najbardziej zakręci Ci w nosie. Kwiaty, miód, a może surowa żyzność zieleni? Piękny czas przed Tobą.

Zaczynaj dzień od 4 szklanek, do 4 zmiksuj dużą michę szpinaku baby, o wspaniałym zapachu zielonej ziemi.

Wodnik jak wodorosty

Urodzeni między 20 stycznia, a 18 lutego

Zacznijmy od szybkich i najpiękniejszych James Dean, Oprah, Michael B. Jordan, piękny Ashton Kutcher, Hobbit, ups Elijah Wood, John Travolta i Bob Marley. No i kosynier Tadzik Kościuszko.

Wodnik to synonim wolności.

To jeden z największych wizjonerów całego zodiaku. Nie boi się, że nie wróci do swojej strefy komfortu, więc stale wybiega to tu to tam. Odkrywa nowe. Bez wahania zanurza się w OOBE. Pragnie poznać prawdę. Wodnik jest odważny.

Kreatywny i ekscentryczny, niezależny, ale o dziwo, wierny. Obiektywny, ale ciekawski. Dalekowzroczny indywidualista. A więc git Wodniku.

Ten znak zobowiązuje. Dlatego szczególnie w kwietniu nie kłam Wodniku, odważnie mów prawdę, bo wiesz jak bardzo ważne są Twoje ideały. Gdy się wyprzesz, tego nie zniesiesz dobrze. Jeśli więc nie zamierzasz powiedzieć prawdy, lepiej w ogóle nie decyduj się na wystąpienie w okolicach kwietniowej pełni księżyca.

Pamiętaj, żadnej sztywności, to nie Twoja brocha.

Urodziłaś się z darem Globalnej Świadomości. Potrafisz dostrzec nas wszystkich jako całość. To nieprzeciętny dar. Jesteś sprawiedliwy. Dlatego maj może być dla Ciebie dużym wyzwaniem. Wystarczy okazać wdzięczność tym, dzięki którym jesteś. Fajnie mieć cechy Wodnika, bo potrafisz docenić każdego człowieka. Nie ma dla Ciebie głupców, są tylko ludzie w drodze.

Jeśli masz problem z tolerancją, to jest to zmyślony problem, Ty po prostu jesteś tolerancyjny. Ludzie, którzy przy innych czują się inni, z Tobą czują się po prostu dobrze.

Ciesz się kwietniem i majem, jesteś na swojej drodze. Jeśli jeszcze nie ruszyłaś ze skrzyżowania, luz, zrobisz to tej wiosny.

Jesteś tak fajnym znakiem, że tutaj Cię przypilę, wciągaj kelp:) Jodu pewnie nie masz dość. Do 4 szklanki pół płaskiej łyżeczki organicznego kelpu. Nie ma zmiłuj.

Ryby, jak bukiet bazi

Urodzeni między 19 lutego do 20 marca

Albert Einstein, że od niego zacznę, Michał Anioł,, Victor Hugo, Wajda, Bruce Willis, ostatni agent 007 Daniel Craig.

Z jeszcze piękniejszych Jessica Biel, Cindy Crawford, Drew Barrymore, Eva Herzigova.

Enzymatyczna Holly Hunter z „Fortepianu”, muzykalna Rihanna, no i według mnie najpiękniejsza kobieta Świata, Eva Mendes.

Ryby tylko na niby, a rak byle jak.

Ryby to najbardziej zagadkowy znak zodiaku.

Dwunasty astrologiczny znak zodiaku.

Odpowiada 12 odcinkowi ekliptyki od 330° do 360°, licząc od punktu wiosennej równonocy.

Ryby mają wrażliwą duszę. Gotowe są nieść bezinteresowną pomoc, co bywa przez otoczenie nadużywane.

Łagodne i podatne na sugestie.

Jakby zagubione w realnym świecie, co przysparza im kłopotów.

Posiadając od urodzenia liczne talenty, Ryby jednak rzadko je rozwijają.

Jeśli ziarno padnie na sprzyjające okoliczności, są w stanie osiągnąć szczyty.

Lubią marzyć, są przepełnione duchowością i emocjonalnością, wzruszają się.

Fantazja, harmonia ze światem, dużo miłości do rozdania, a jednak chowają się w głębinach, gdzie sztorm już nie dociera.

Nie łapią się w skalę Beauforta.

W kwietniowym nowiu intencje Ryb będą się realizować wręcz wariacko.

Nie zawsze dostajesz to czego chcesz, generalnie tak się nie dzieje, ale Ty Rybo masz szansę przyciągnąć tyle dobra, ile wysyłasz w świat. Tylko jednoznacznie określ swoje intencje.

Jasna pełnia kwietniowego księżyca, która nie pozwala spać kobietom podświetli coś bardzo prawdziwego w Twoim umyśle.

Co to jest?

Maj też będzie dla Ciebie zaczarowany.

Nadejdzie coś pięknego od bliskich, od Twojej rodziny, od nas ludzi. Na bank doświadczysz majowej magii.

Ryby ciągle szamią plankton, dlatego tej wiosny budzę Cię do życia bukietem bazi.

A zjesz sobie, co przyciągniesz.

Baran jak mniszek

Baran tutaj

w didaskaliach

Barany często bywają alergikami.

Powinny szczególnie nawadniać się 4 szklankami.

Na zawsze Twój, Horry Porttier

PS (uważka)

Prognozy zodiakalne Horry’ego Porttiera są przeznaczone jedynie dla Twojego wglądu i rozrywki.
Każda poważna decyzja podjęta na podstawie jego horoskopów jest absolutnie Twoim wyborem i nikt nie może za nią odpowiadać.
A zresztą my nie znamy Horry’ego Porttiera i nie mamy pojęcia skąd się tutaj wziął.

(Visited 252 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Przemko :-) 31 marca 2021 o 19:46

  Ja nie jestem fanem horoskopów. Szczególnie gdy kilka razy natrafiłem na stwierdzenie, że Ryby to najgorszy znak zodiaku. Niemniej zawsze mnie zadziwia ich ogólna trafność. Jeszcze ja dość blisko Wodnika i też część się zgadza. A co do stopni, to nieraz mam wrażenie, że po raz kolejny udało mi się odmienić moje życie o całe 360 😀

  1. avatar Pepsi Eliot 1 kwietnia 2021 o 05:38

   <3 :D

 2. avatar Kaliope 6 kwietnia 2021 o 12:48

  Pepsi, Kochana moja, Ty Jesteś jak zdrowie! Ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie… 🙂 Dziękuję za piękne podsumowanie wodniczka. Ale żeby nie było tak kolorowo, to wodniki ze względu na swoją indywidualność, czasem mają w życiu pod górkę. Tym bardziej teraz w czasach „pandemii”. Dużo czytam, bo lubię wiedzieć. Niestety większość z nas, przyjmuje wszystko co usłyszy w mediach głównego ścieku, a Ci, którzy próbują myśleć samodzielnie, są wyzywani od płaskoziemców. Odpuściłam batalię, każdy ma wolną wolę i niech decyduje o sobie, ale tez niech nic nie narzuca innym. W myśl: żyj i pozwól żyć innym. Pozwalam, niech im się wiedzie. Zdrowia dla wszystkich życzę i słońca…w sercu 🙂

  1. avatar Pepsi Eliot 6 kwietnia 2021 o 17:09

   serdecznie Cię ściskam

 3. avatar Cary Bradshow 7 kwietnia 2021 o 21:07

  Świetne usprawiedliwienie mojego strzelczego biegania- „bo tak mam przeznaczone w horoskopie „ i Hey

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum