logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
97 527 826
157 online
32 727 VIPy
Reklama

obsesja/ pepsieliot.com

MACA This is BIO
NATURALNIE REGULUJE HORMONY

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Ekstremalnie ważne jak oczyścisz środowiska płynne swojego ciała, czyli 70%!

cat/ pepsieliot.com

Tylko dwa stworzenia (wyłączając dochtore w przychodni, no dobra żartuję:) potrafią tak beznamiętnie patrzeć na człowieka, że czuje się (ten człowiek) jak nic ciekawego. To kot i wielbłąd.

Uważka, wpis uaktualniony, nowe, ważne informacje.

Zatrzymaj się na moment i popatrz na siebie z obojętnością kota, albo wielbłąda. Gap się przez chwilę, a potem zrób to, co do Ciebie należy, czyli porządek z jelitami.

Są mało przyjemne metody oczyszczania ciała, ale dla odmiany są też smaczne i miłe. Należy do nich kuracja sokami warzywnymi i owocowymi, no i kąpiel w świerkowym, lub jodłowym igliwiu.

Reklama

Tu znajdziesz 100% organiczny 4 GREENS This is BIO rodzinny i roślinny eliksir odkwaszania, czyli detoxu wątroby i całego ciała
z masą chlorofiluidealny do codziennej kuracji 4 szklanek


Na początek coś o patologii, czyli 6 zewnętrznych oznak, że Twoje jelita nie pracują dobrze:

1.

Oczywiście na pierwszym miejscu są zaparcia, a co za tym idzie? Objawy podobne też do przerostu Candidy, bo często jedno wiąże się z drugim.

Obłożony język nieprzyjemny oddech, nagłe bóle głowy, apatia, senność, uczucie ciężkości w dolnej części brzucha, wzdęcia, niepełne i trudne wypróżnianie,wysypki na skórze, niemiły zapach ciała, no i te bardziej mroczne objawy, czyli skrytość, rozdrażnienie, natrętne złe myśli.

Codzienna kuracja 4 szklanek to nie tylko nawadnianie, oczyszczanie z toksyn wątroby i ciała, dostarczanie tlenu, pozbawianie pasożytów, ale także potężna pomoc przy zaparciach.

2.

Uwaga osoby od lat 10 do 30, bo właśnie wtedy stwierdza się niespecyficzne wrzodziejące zapalenie jelita, czyli zapalenie śluzówki, czy powstawanie wrzodów.

Objawy zewnętrzne spotyka się u blisko 75% chorych, a są to zmiany skórne, zapalenie śluzówki jamy ustnej, czy oka (zapalenie spojówek), zapalenie stawów, choroby wątroby.

w didaskaliach dla zainteresowanych lewatywami przy przeciekających jelitach i nie tylko

2 lewatywy, jedna po drugiej 

Według zaleceń prof. Siergieja Batieczko, działanie raczej jednorazowe (można po pewnym czasie w razie potrzeby powtórzyć)

pierwsza

3 łyżki stołowe sody zmieszaj w 800 ml letniej wody, temp pokojowa ok 25 stopni. Zrób sobie lewatywę i zatrzymaj płyn 15 do 30 minut. Im trudniej zatrzymać tym stan jelit jest gorszy.

druga

Następnie 3 stołowe łyżki Kolagenu zmieszaj z 500 ml też letniej wody i zrób lewatywę , tym razem wytrzymaj 10 minut. Wielka poprawa dla jelit

3.

Polipy w jeliciedają o sobie znać pojawieniem się na szyi i pod pachami wiszących znamion. Polip to poważne zaproszenie do raka jelita, więc należy działać.

Reklama

Idealna kuracja uodporniająca i silne odżywianie GREENS & FRUITS TIB minerałowo-witaminow , też bogate źródło B COMPLEX plus 50 warzyw, owoców, ziół, enzymów i probiotyków, zawiera również odpowiednie ilości Witaminy A


4.

Czarny nalot na zębach wskazuje na występowanie ukrytej zmiany degeneracyjnej jelita grubego, i braku witaminy A. Na zębach czerń doraźnie pewnie możesz zęby wybielić, ale w kwestii jelit sprawa wciąż będzie otwarta.

Dla bezpieczeństwa, jeśli chcesz przyjmować witaminę A w formie wyizolowanej stosuj Beta-caroten. Pij sok z marchwi, jedz klarowane organiczne masło, gdy nie jesteś wege.

5.

Różne dysfunkcje jelita grubego wpływają na skórę i śluzówki, w tym zapalenie zatok, anginy, katary, zapalenie jamy ustnej, gruczolistność, bóle zębów, dychawica oskrzelowa, opryszczka zwykła (co zwykle nazywamy zimnem, albo febrą).

6.

I kolejny ciężki kaliber, czyli choroby autoimmunologiczne, jak Hashimoto, związane z przeciekającym jelitem i najczęściej nieuświadomioną celiakią.

Tutaj doskonale pomocny wpis na temat całościowego spojrzenia na Hashimoto, czyli wszystko zebrane do jednego tygla

Uwagi o yyy … masie kałowej

Wszystkie rodzaje mięsa, ryby, jaja, mleko, twaróg, sery, wywary mięsne, kisiele, kakao, kawa, mocna herbata, biały chleb, ciasta, torty (nawet one), cukier, drobne kasze, rosół, białe suchary mogą tworzyć kamienie kałowe, które niekiedy są wydalane w postaci twardych otoczaków. Zwykle pojawiają się na początku kału i tworzą tak zwaną „kolbę kukurydzianą”.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Jakby się komu zdarzył „owczy bobek” niech tym bardziej to czyta

Jeśli wydalasz (szczególnie na początku wypróżniania) tak zwany „owczy kał” od razu przypomnij sobie, które pożywienie z powyższych jadłeś i zrób coś z tym.

Gdy nie wypróżniasz się w 1-2 godzinach po posiłku, miękkim, gładkim stolcem, zacznij od lewatyw z własnego moczu. Możesz zastosować oczyszczanie jelita metodą Lasta, o czym pisałam w pięciodniowym oczyszczaniu jelit z Candidy

Do oczyszczania dobrze jest przystąpić po lewatywie/dokładnym wypróżnieniu.

Oczyszczanie (środowisk płynnych ciała, aż 70%) sokami owocowymi i warzywnymi

Jeśli masz 35 lat, a nawet mniej (przy czym 40 to już na bank) i żyłaś do tej pory na tak zwany „żywioł” (nie mylić „na dziko”) masz zanieczyszczone środowiska płynne w ciele.

Dlatego, gdy masz potrzebę samouzdrowienia należy środowiska płynne oczyścić w pierwszej kolejności.

Świeżo wyciśnięte soki z warzyw i owoców zawierają ogromną moc oczyszczającą i odbudowującą, zawierają naturalną wodę strukturalną, genialne substancje barwiące, olejki eteryczne, kwasy organiczne, zasady, witaminy, mikroelementy, fitoncydy (cokolwiek to znaczy) etc.

Posiadając nawet zwykłą sokowirówkę, a niekiedy, gdy dobrze znosimy błonnik (rozpuszczalny, bo nierozpuszczalnego nikt dobrze nie znosi) można miksować w całości. Terapia sokowa jest potężnym czynnikiem oczyszczającym i uzdrawiającym ciało.

juice/ pepsieliot.com

Co trzeba wiedzieć o sokowaniu?

Świeżo przygotowane soki należy pić natychmiast

Owoce i warzywa muszą być dojrzałe

Soki warzywne oprócz oczyszczania odbudowują organizm

Soki warzywne i owocowe, oraz ich mieszanki należy pić na kilka minut przed jedzeniem

Gdy po wypiciu soku odczujesz niepokój albo nawet rozstrój żołądka, jest to naturalny element procesu czyszczącego

Jak dużo soków można pić jednorazowo w ciągu dnia?

Jednorazowo tylko tyle, ile wypija się z przyjemnością, czyli bez przymusu. Jednak aby uzyskać zauważony rezultat, trzeba pić koniecznie nie mniej niż 600 ml (gramów). Najkorzystniej jest pić od 1 do nawet 4 litrów dziennie.

W ciągu dnia można odnowić od 0,5 do 1 litra środowisk płynnych ciała. Jeśli korzystasz z sauny to 1 do 2 litrów. Natomiast płyny w organizmie przy ogólnej masie ciała 60-70 kg to około 40 do 50 litrów. Jeśli pijesz tylko o,5 litra soków dziennie, to oczyszczanie zajęłoby Ci 80 do 100 dni.

Natomiast kuracja oczyszczania sokami w dużych ilościach, do tego jeszcze sauna, mogą sprawić że w ciągu 10 dni idziesz w Świat już na czysto.

Reklama

cat/ pepsieliot.com

Tu znajdziesz moją rewolucyjną książkę „LECZENIE DOBRĄ DIETĄ” z autografem:)


Bądź czujna!

O 12 w południe Twój mocz/limfa ma mieć odczyn pH nie mniejszy niż 7,5, ale nie większy niż 8. Niektórzy naturopaci dopuszczają 8.5. Rano na czczo może być odrobinę kwaśny 6-6.5. Tu masz dobre paseczki do badania pH.

Jeśli po wyjściu z sauny wypijesz duży sok warzywny, dasz swojemu ciału świetlistego kopa, że nawet kot z wielbłądem popatrzą na Ciebie inaczej.

owocek

Źródła: „Oczyszczanie organizmu” Gienadij Małachow,
oraz „Leczenie dobrą dietą” Katarzyna Lewko vel Pepsi Eliot (pomocne informacje przy sokowaniu: str 299, oraz przeznaczenie soków w leczeniu poszczególnych schorzeń: str 305)

(Visited 23 554 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Katia 26 sierpnia 2019 o 15:25

  Pepsi, ja mam dokładnie takie „owcze bobki”, o których pisałaś w poście, ale tylko na początku wypróżnienia. dalej stolec to taka 5tka, idealny. To się stało nagle i jest codziennie mimo, że jem dużo warzyw i piję wodę. Nie mam pojęcia skąd takie coś, ale nabawiłam się od tego szczeliny odbytu i codziennie mam taki ból 🙁
  Błagam, pomóż mi to wyeliminować, co najlepiej zastosować? Próbowałam kurację 4 szklanek, ale miałam po tym biegunki, a jak wróciło do normy, to znow te „kulki” 🙁

  1. Pepsi Eliot 26 sierpnia 2019 o 15:39

   to może być przerost Candidy, albo uchyłki, albo za dużo białka w diecie

  2. Pepsi Eliot 26 sierpnia 2019 o 15:39

   to może być przerost Candidy, albo uchyłki, albo za dużo białka w diecie

   1. Katia 27 sierpnia 2019 o 07:15

    A co najlepiej z tym zrobić?

   2. Katia 27 sierpnia 2019 o 07:44

    Przerost candida mam bo robiłsm badanie mikroflory, ale nigdy tego nie łączyłam z tym. Chcę zmienić diete na taką bez cukru a z suplementów mogę spiruline chlorelle? Mam też zapalenie żołądka i muszę omijać ostre rzeczy np kwas kaprylowy itp

    1. Pepsi Eliot 27 sierpnia 2019 o 08:40
     1. Katia 27 sierpnia 2019 o 09:56

      Już zamówiłam, dzięki Pepsi
      a można przy takich codziennych wypróżnieniach, ale z początkiem w formie bobków zastosować Psylium? oczywiście pijąc dużo wody. Czy jest jakaś szansa, że to zmięknie ? Może chlorek magnezu lepiej? Próbowałam sam magnez ale zmiękczył tylko tą dalszą część, bobki zostały.

     2. Pepsi Eliot 27 sierpnia 2019 o 10:13

      dopóki rzecz się nie unormuje, najgorszą opcją jest parcie, idealny byłby bidet, po prostu delikatnie wyciągaj palcami. Wszystko lepsze niż parcie. Działają też małe lewatywy z rumianku, lub świeżego moczu, ale Twój mocz nie w Twoim przypadku, gdy masz przerost Candidy.

 2. Katia 27 sierpnia 2019 o 10:39

  Dopóki rzecz się nie unormuje można zastosowac babkę płesznik? Dobrze zrozumiałam?
  Parcia nie ma, jest maść z nitrogliceryną na szczelinę, więc zwieracz rozluźniony, ale i tak kulki wychodzą z trudem. Potem już normalnie

  1. Pepsi Eliot 27 sierpnia 2019 o 10:41

   spróbuj, dużo wody

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *