Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 866 813
18 online
38 289 VIPy

Filipiński rząd zamyka prywatną klinikę naturopatyczną. Dlaczego?

big pharma, filipiny, dr farrah, pepsi eliot, this is bio

Placówka DFAB Natural Medical Center na Filipinach należąca do Dr Farrah Agustin-Bunch została zamknięta podczas nielegalnej obławy zorganizowanej przez Agencję Żywności i Leków (FDA) rządu Filipin, która tym samym wysyłała setki jej pacjentów na ulicę

Klinika jest znana z pomocy w zwalczaniu nowotworów naturalnymi metodami, bez radioterapii i chemioterapii. Właściwie Dr Farrah jest na Filipinah niezwykle popularną naturopatką o udokumentowanym dorobku. Dr Farrah to dyplomowana lekarka, której profil na facebooku śledzą ponad 3 miliony osób. Propaguje ona naturalne metody terapii przy jednoczesnym unikaniu toksycznych medykamentów i chemioterapii. Wielu pacjentów w swojej klinice leczyła za darmo. Ponieważ ma ona szczególną wartość dla świata medycyny holistycznej, jest wyjątkowo demonizowana. Nie tylko mówi się w mediach głównego nurtu o jej szkodliwości, ale także terroryzuje się ją szantażem i groźbami. Spekuluje się, że groźby śmierci, które ostatnio otrzymuje, mogą pochodzić nawet od podmiotów związanych z Agencją Żywności i Leków (FDA) rządu Filipin, odpowiadającą bezpośrednio za bezpodstawne zamkniecie placówki (od 3 miesięcy FDA nie udzieliła informacji na temat powodu zamknięcia kliniki). Zagrożona jest jej możliwość wykonywania zawodu, praktyka lekarska i możliwość leczenia pacjentów wypracowanymi przez siebie metodami. Przede wszystkim jednak zagrożone jest jej życie. „Dziś zagrożono życiu moich dzieci, moich pacjentów i mojemu, jeśli klinika nadal będzie otwarta. Muszę na stałe zamknąć klinikę dla bezpieczeństwa swoich dzieci i pacjentów. To łamie mi serce.” 19 sierpnia napisała na facebooku Dr Farrah.

Poniższe zdjęcie pokazuje jedną z gróźb, które otrzymała kobieta

Wiadomość ostrzega „Doktor Farrah, to dla Twojego bezpieczeństwa. Otrzymałem wiadomość z wiarygodnego źródła, zbierają zespół aby zdjąć Ciebie i całą Twoją rodzinę. To może zdarzyć się niebawem. Pozostań bezpieczna i niech Bóg ma Cię w opiece.” To o tyle przykre, że coraz częściej grozi się holistycznym lekarzom. Im bliżej korzeni i natury są ludzie, tym bardziej widać jakie zagrożenie medycyna naturalna stanowi dla biznesu farmaceutycznego.

Ucieczka dla bezpieczeństwa

Jak podają źródła, Dr Farrah wraz z rodziną uciekła dla swojego własnego bezpieczeństwa i przebywa w miejscu z dala od bezpośredniego zagrożenia. Nadal jednak podejmuje ona wysiłek aby pomóc w obronie wolności zdrowia na Filipinach, gdzie setki ludzi umiera każdego dnia z powodów takich jak mnogość zanieczyszczeń znajdujących się w zatłoczonych miastach. Źródła: https://www.gofundme.com/natural-medicine-legal-defense-fund https://www.facebook.com/DrFarrahBunch

bez komentarza

Twój Horry

(Visited 3 946 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar kkasia 13 września 2018 o 07:49

  Pepsi, nie w temacie, ale mam pytanie czy witamina K2 będzie ponownie w sklepie? Jak tak, to wiadomo kiedy?

  1. avatar Jarmush 13 września 2018 o 08:00

   robią nam w laboratorium, ale to dłuższy proces, będzie

   1. avatar kkasia 13 września 2018 o 08:15

    Ok, czyli teraz kupię D3+K2 do ssania

 2. avatar anka 13 września 2018 o 07:59

  Jaka jest konkluzja?…

 3. avatar Agnieszka 13 września 2018 o 08:16

  Cos strasznego…ciekawe dlaczego sie o tym nie mowi szerzej..gdybym nie przeczytala o tym tutaj to bym sie nie dowiedziala…nawet o niej nigdy nie slyszalam…sama mialam zamiar zrobic studia z medycyny naturopatycznej i otworzyc moj gabinecik ale w dzisiejszych czasach to chyba lepiej sie dwa razy zastanowic…co prawda Irlandia to nie Filipiny ale farma jest wszedzie i dotrze wszedzie 🙁

 4. avatar Anna Czyzo 13 września 2018 o 08:56

  Wiedza jest nasza sila. Zamykanie klinik naturopatycznych zdarza sie na swiecie coraz czesciej. I rozne dziwne zaginiecia czy smierci naturopatow rowniez. Nie dajmy sie!

  1. avatar kkasia 13 września 2018 o 18:51

   Dokładnie tak, edukujmy się

 5. avatar malena 13 września 2018 o 10:24

  Podobna sytuacja u nas z kliniką Haretskiego. A Jaśkowski? Obława trwa, dlatego uczmy się. Od dawna mam poczucie, że nade wszystko należy zdobywać wiedzę ?

  1. avatar Jarmush 13 września 2018 o 17:17

   ten drugi (nie Jaśkowski który jest wielkim erudytą i człowiekiem, tylko ten … ) to się ma raczej dobrze, całe zakony żeńskie się modlą

   1. avatar malena 13 września 2018 o 20:33

    Mówisz? Wiem tylko, że musiał wiać na Ukrainę chyba i nasunęła mi się analogia sytuacji, a jak jest naprawdę…

 6. avatar Kalina 13 września 2018 o 12:50

  ja tez trochę nie w temacie ale mam problem z jablczanem magnezu – nie rozpuszcza sie kompletnie w wodzie z cytryną (2 szklanka poranna), piję jakby wodę z takim drobnym piaseczkiem, czy tak ma byc?

  1. avatar Jarmush 13 września 2018 o 17:04

   nigdy się nie rozpuści, mieszasz,podbijasz go z dna i taki wirujący w wodzie wypijasz. Natomiast chlorek rozpuszcza się natychmiast.

   1. avatar Kalina 13 września 2018 o 17:53

    chlorek to wiem, bo najpierw kupiłam wlasnie chlorek ale 10 minut po wypiciu już biegam więc nie dla mnie niestety

 7. avatar Paulina 13 września 2018 o 16:59

  A jakie są dowody ze jej metody kogoś wyleczyły ? Ilu ma wyleczonych pacjentów ?

  1. avatar Jarmush 13 września 2018 o 17:15

   Paulina dobrze się czujesz?

   1. avatar Grzesiek 8 października 2018 o 21:52

    Paulina zadawanie pytań do artykułu bez jego przeczytania może być faktycznie niepokojące

 8. avatar Gonzo 15 września 2018 o 19:34

  Dzięki, że o tym piszesz.

 9. avatar edyta 11 października 2018 o 09:09

  Witam nie w temacie! Mam pytanie co można zastosować na odnowienie tkanek skóry, mój tata miał jakiś ślad po wsadzeniu za młodu nogi w szprychy, po jakimś czasie na tym zrobiła mu się taka siatka, dermatolog stwierdził żeby szedł do onkologa, poszedł ten stwierdził komórki rakowe poszedł na radioterpię, potem to mu się osuszyło, jest taka dziura w nodze, był spokój teraz rana zaczyna się ślimaczyć i , lekarz kazał kupić jakąś badziewną biodermę na odbudowę tkanek, co mogę zamiast tego kupić tacie lub dać do spożycia, poleć Pepsiczku:)

  1. avatar Jarmush 11 października 2018 o 13:53

   KOlagen TiB, MSM TiB, D3+K2 TiB, omega 3 TiB, zamiast MSM rozpatrzcie kurację DMSO, kup książkę Fischera., przyda się w domu. Wpisz w szukałkę DMSO

 10. avatar Edyta 12 października 2018 o 05:42

  Dziękuję już zakupuję:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum