Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 948 819
77 online
38 829 VIPy

Fioletowy napój bezalkoholowy idealny na toast

Kto powiedział, że wigilię nowego roku masz świętować tak, żebyś kartkę kalendarza przewracała z ciężką głową? Z tym napitkiem nawet symboliczna lampka szampana stanie się zbędna! A nawet robiąc tradycyjne bąbelki, ogromna porcja antyoksydantów będzie Cię chronić, jak przystojny bodyguard. Imprezowy fioletowy napój nie tylko elektryzuje kolorem, ale przede wszystkim doskonale wpływa na ciało. To skarbnica substancji odżywczych! Dzięki zawartości jagód acai jest bogaty w witaminy B1, B2, B3, E, C, fosfor, wapń, potas, białko, kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 9, aminokwasy, białka i wyjątkowo duże ilości błonnika. (1)


Fioletowy napój elektyryzujący

Na dzbanek napoju potrzebujesz: – 1 litra wody mocno gazowanej, – 2 szklanek pokrojonego, zamrożonego ananasa, – 2 czubatych łyżek sproszkowanych jagód acai, – szklanki lodu, – zamrożonych truskawek, najlepiej pokrojonych w ćwiartki. Zmiksuj w blenderze wszystkie składniki oprócz truskawek, które dodasz na końcu wprost do dzbanka. Wznoś szklankę wysoko w górę, na zdrowie. Wszystkiego co najlepsze Kochana dla Ciebie w 2020, ale to już masz ❤️

Na zawsze Twój Horry Porttier

Źródła: (1) healthline.com/nutrition/benefits-of-acai-berries

(Visited 2 410 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum