logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
101 643 935
397 online
32 881 VIPy
Reklama

SPOKOJNA Z NATURY
BEZ WIECZORNYCH LĘKÓW 

ASHWAGANDHA This is BIO®

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Gdy bardzo chcesz mieć nową sofę, ale masz brak finansowania

Praktycznie cały świat czegoś chce, a jednak tego nie ma.

Tylko dlatego, że chcenie stwarza przestrzeń braku. Chcąc czegoś ogłaszasz wszem i wobec, że tego nie masz, no i rzeczywistość spieszy Ci to dać. Dostajesz fangę w nos brakiem. Jeśli wciąż śpisz, owszem, możesz działać stosując prawa, które sprawdzają się w biznesie, tą metodą sporo ludzi do czegoś doszło.

Niektórzy do bardzo potężnego czegoś w wymiarze materialnym. Co dziwniejsze, analizując ich styl życia, sukcesy, sposób osiągania celu, dochodzimy do wniosku, że intuicyjnie działali jakby byli przebudzeni.

Nie etykietuj

Zdeterminowani, ale cieszący się z błędów, każdą porażkę, czy stratę traktując jak stopień do wzrastania, otwarci na innych ludzi, korzystający z wspólnej jaźni. Chociaż tracili, nie przyklejali etykietki strata, mówili umoczyłem, to proste, że teraz osuszę, to nic takiego, fajnie, że mam to już za sobą, to dla mnie nauka.

Można łatwo zauważyć, jak biznes matrixowy kwitnie intuicyjnie, szustym zmysłem, dobrym niuchem, ciągłymi próbami i powstawaniem z kolan jeszcze silniejszym, chociaż bez cienia zamierzonej transcendencji. A jednak dokładnie tak jak rzecz działa.

Robiąc nieustające przepływy, wiadomo, że za uwagą podąży energia, nikt nie osiada na laurach, niezamierzone cofanie uznaje się za naukę, wietrzy się skarbce na balach charytatywnych i bez przerwy inwestuje.

Jeśli się budzisz, zaczynasz grać bardziej świadomie. Do praw ekonomicznych z rozmysłem dokładasz prawa transcendentne, po to, aby rzecz działała szybciej, bardziej precyzyjnie i generalnie  lepiej.

Robisz to nawet bez smykałki do biznesu, bez nosa, bez koneksji, ukradzionego pierwszego miliona, dziedzictwa, ani żadnego genu do interesów, o co podejrzewa się niektórych, a nawet całe narody, co niby ssą robienie kasy z mlekiem matki karmicielki.

Korzystaj z transcendentnych narzędzi

Nowe narzędzia w postaci znajomości prawa przyciągania, celowanych programów, tym razem własnych, nie wahadeł, dla podświadomości, manifestacji odpowiednich myśli, podnoszenia wibracji, obniżania entropii, podpięcia się pod bazę danych i inne narzędzia, które sprawiają, że kopanie rowu odbywa się stukrotnie szybciej niż za pomocą łopaty, czy nawet koparki białoruśki.

Gdziekolwiek się znalazłaś zawsze dobrze jest zacząć od tego, w którym to miejscu na układzie współrzędnych rzeczywistości jesteś zawieszona?

Reklama

Tu znajdziesz energię, oraz wyjątkowy regulator hormonów 100% Organic MACA This is BIO™, dobry dodatek do 4 szklanki™


I taki komć

Złapałam jakiegoś doła, multimilionerem jak najbardziej chcę być i pewnie będę, ale w tej chwili mam już tak dość swojego „biznesu”, że aż mnie mdli, jak mam iść do pracy. Chyba jeszcze nie miałam czegoś takiego. Szczerze mówiąc, starałam się i starałam i nawet z dzieckiem malutkim dzień w dzień pracowałam, tylko z przerwami na sen i nawet w trakcie obowiązków domowych (trójka dzieci😉), niestety jakiś wymiernych efektów tej mojej pracy nie było.

Podobało mi się to co robiłam, żyłam tym, mimo, że za dużo z tego nie miałam (nawet mąż ciagle musiał dokładać do interesu), ale od ponad miesiąca już nie chce mi się tam kompletnie nic robić. Chce coś zmienić, ale nie wiem nawet czym innym miałabym się zająć … Mam takie uczucia jakby ekscytacji, że zaraz będę mogła robić coś fajnego, ale to się nie pojawia i nadal tkwię w miejscu.

Mam ogromną potrzebę zmian w mieszkaniu, chcę je urządzić na nowo, ale nie ma z czego 🙈. Wiem, nie myślimy o brakach, Tylko o tym co mamy i mieć będziemy, ale serio gdzieś utknęłam znowu i nie wiem jak ruszyć 😭. 4 szklanki już od ponad roku wypijam, staram się tez wykonywać rano rytuały tybetańskie, choć nie codziennie mi się to udaje. Stosuję afirmacje, słucham Mozarta, ale nadal czuję się jak za mgłą.

Reklama

Tu znajdziesz 100% organiczny 4 GREENS This is BIO™ idealny do codziennych, zakwaszających żołądek, alkalizujących limfę, oczyszczających wątrobę, filtrujących nerki, dotleniających komórki, nawadniających i odżywiających ciało 4 Szklanek™


Widzę odrobinę krotochwilną (dużo emotek) osobę, która nabrała na siebie sporo obowiązków w tej grze. Gromadka dzieci, własny biznes, samorozwój, w trakcie wybudzania się do świadomej gry, a tu rozczarowanie finansowe.

Jedno jest pewne, jeśli chcesz zbudować wieżowiec trzeba zbudować potężne fundamenty.

Wszystko można zrobić na swój własny sposób, czyli kupować i wtedy płaci się najwięcej, czasu, emocji, energii i pieniędzy, ale można też pożyczyć, pytając o drogę. Robiąc coś na wzór tych, którzy osiągają cel za celem. Teraz już lewą nogą do lusterka, czyli lekko, bez dociskania, na luzie z powodu dużej wolności finansowej. Bawią się w grę zwaną tworzeniem przepływów.

Prawo Murphy’ego działa przód na tył

Bowiem od pewnego momentu potężnej determinacji, bycia w drodze, tryb jakby sam przekręca się w mechanizmie i prawo Murphy’ego, że rzeczy pójdą tak źle, jak to tylko możliwe, przestaje działać. Pojawia się niewiadomo skąd coraz więcej sytuacji sprzyjających i wszystko zaczyna dziać się wręcz odwrotnie niż zakładał Murphy.

To, że nie idzie Ci firma, że poczułaś się wypalona, to oczywiście jest Twoja projekcja rzeczywistości. Twoje prawdziwe odczucia, podświadoma niewiara w sukces, mrzonki, marzenia, które Cię rozczarowują dodatkowo, bo nie odbijają się w lustrze Twojej rzeczywistości. Masz krótkie satori, a oczekujesz, jak uczennica klasy maturalnej, że z tego zapewne wyniknie świetna randka w piąteczek.

Satori jest samo w sobie doskonałością, i na tym koniec. Świadomość coś Ci pokazuje i sobie milknie. Jak zajączek puszczony lusterkiem, rzecz słodka, zabawna, ale bez ciągu dalszego.

Jeśli chodzi o matrix, o grę, trzeba przekonać świadomość, że jesteś na własnej drodze do sukcesu. Spisuj jasne cele, określaj czas ich realizacji, zawsze wypowiadaj się jakbyś już to osiągnęła. Do wakacji 2020 wspaniale urządziłam salon. Rób te wszystkie rzeczy, które opisywałam w poprzednich lekcjach. Myślenie o celu, głośnym powtarzaniem przeprogramuj swoją podświadomość.

Jeśli chodzi o transcendencję, to wykorzystaj prawo przyciągania, ale na swoją korzyść. Póki co jest tak, że jeśli tylko chcesz, to nie masz. Jeśli chcesz bardzo, bardzo, to nie masz bardzo, bardzo.

Cel chce Ciebie?

W takim razie zacznij wyobrażać sobie rzecz conajmniej dla umysłu abstrakcyjną, że te rzeczy, cele, yyy … Ciebie chcą.

Wizualizuj, że to one wyrywają się do Ciebie. Pieniądze na potężną zmianę designe ciągną smugę ku Tobie, kontrahenci mkną do Twojej firmy, bo to oni, one Cię chcą.

Jeśli uważasz, że to debilne, – nie chce mi się wizualizować idiotyzmów -, to mylisz się w ocenie sytuacji. Dla logicznego umysłu są to takie abstrakcje, że nie będzie Ci stawał na drodze, nie będzie tego podważał. Nie będzie sprzeczności, w lustrze może odbić się dokładnie to, czego potrzebujesz, czego Ty chcesz.

Jeśli masz problem z wizualizacjami, to wiedz, że są jak mięśnie, ćwicząc codziennie będziesz w tym coraz lepsza, i to działa.

Picasso powiedział, że wszystko, co możemy sobie wyobrazić jest prawdziwe. A wiedział gościu co mówi.

LoveU <3

(Visited 4 233 times, 403 visits today)
44- 44 - kim jest? Trudniej jest ocenić, niż to kim ona nie jest. Z pewnością nie jest już PepsOsho, ani też żadną inną koniunkcją. Po prostu, jakbyś chciała, jest sobie nawadnianiem Twojego późnowiosennego ogrodu.
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Keyt 15 stycznia 2020 o 18:47

  Czyli sensowniej będzie komuś podsunąć takie techniki wizualizacji, niż usiłować wizualizować za kogos, że ten cuś tamtą osobę chce? Bo to działa tylko za nas samych? Byłoby wspaniale pomóc komuś przyciągnąć lepsze warunki, no ale to tak nie działa, nie? Jedyne co zrobiłam, to podsunęłam kontakt, ale załatwianie czegos komuś to raczej jak nadopiekuńczość rodzica?

 2. Gaatka 15 stycznia 2020 o 19:13

  Bardzo dziękuje za ten post ❤️ Szczerze, musiałam sprawdzić w słowniku co znaczy krotochwilny ( myślałam, ze mnie obrażasz😃)
  Wizualizacje kiedyś przychodziły mi z łatwością, teraz trochę trudniej, ale będę ćwiczyć. Dziękuje i kocham ❤️

 3. Palka 15 stycznia 2020 o 19:19

  Pepsuniu KOCHAM CIE za wszystko!!!!!!! Ciagle DAJESZ mi „Kierunki” zyciowe!!! Caluski 😙😘😚

  1. Pepsi Eliot 15 stycznia 2020 o 22:39

   z miłością

 4. Natalia 15 stycznia 2020 o 21:03

  Kochana jesteś , Pepsi, ze się dzielisz z nami 😘

 5. Lusja 15 stycznia 2020 o 22:17

  Czy to „bardzochcenie” dziala w obie strony, Pepsinku? Czy jesli ktos bardzo chcialby miec raka, cukrzyce lub astme, to ich nie dostanie?

  1. Pepsi Eliot 15 stycznia 2020 o 22:37

   nie żartuj, nie napinaj cięciwy łuku bez potrzeby

 6. Satoriasiaq 15 stycznia 2020 o 23:45

  Ten cykl jest genialny. Piszesz w nim genialnie! Fajnie jakbys kiedyś spisała wszystkie reguły w jednym większym flagowym poście tak jak to robisz zazwyczaj w kilkunastu punktach 😍👏🏻Wspaniałe się czyta nawet za 10 razem ❤️

  Napiszesz kiedys coś o motywacji. Stosuje Twoje rady od początku ale kiedy nie widzę minimalnych efektów po takim czasie to faktycznie spada motywacja.

  1. Pepsi Eliot 16 stycznia 2020 o 06:37
 7. ania 16 stycznia 2020 o 11:46

  kochana, a jak radzic sobie z wyrzutami sumienia? z tym, ze w przeszlosci zrobilo sie cos nie tak, jak sie powinno?
  Moim najwiekszym bolem d* w zyciu jest to, ze bywam slaba, ze daje sie manipulowac – czego pozniej zaluje. zaluje, ze odstapilam od swoich regul, zasad. jak pozbyc sie wyrzutow sumienia, a umocnic sie i ruszyc dalej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *