logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
104 642 879
179 online
32 910 VIPy
Reklama

d3

TWOJA WITAMINA D3 TiB

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Gdy nie wierzysz w siebie, jesteś na lepszej pozycji? 13 bardzo transcendentnych pytań

unicorn-httpwww-reddit-comrunicorns

Gdy nie wierzysz w siebie, jesteś na lepszej pozycji? 13 bardzo transcendentnych pytań

Czyli  powtórka z rozrywki, moja pierwsza zajawka wielkiej przemiany w 2016

ODRAZU zaznaczam, że wszystko o czym napiszę może ekstremalnie wywrócić Twój Świat do góry nogami. Jeśli nie chcesz tego, nie czytaj tego wpisu, ani dalszych części.

Daję zajawki odpowiedzi na pierwszych 13 pytań.

1.
Co z bankierami, farmacją, masonerią i z tymi wszystkimi z centrum Rzymu?

O czym pisałam do tej pory? Głównie o wielkiej farmacji i będącej na jej usługach medycynie alopatycznej. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak ci ludzie mogą być tacy cyniczni? Czy nie znają empatii, współczucia? Nie boją się sprawiedliwości? Nie, nie znają. Nie, nie boją się.

Bowiem mają kontakt z czwartym wymiarem. Czasem, a raczej technologiami. Tym irracjonalnym dla fizyki newtonowskiej wymiarem, o którym mówił Einstein. Wymiar technologie nie ma współczucia, ani empatii. Istoty żyjące w czwartym wymiarze żywią się energią ludzi, czyli też Twoją. Liczy się tylko złoto.

TU KUPISZ moją rewolucyjną książkę z autografem "Leczenie dobrą dietą"

TU KUPISZ moją rewolucyjną książkę z autografem „LECZENIE DOBRĄ DIETĄ”

2.
A matrix?

WSZYSCY, którzy nie żyją świadomie, żyją w matrixie, gdyż ciągłe rozmowy w głowie sprawiają, że nie ma nas tu i teraz. Gdy nie ma nas tu i teraz, czyli nie jesteśmy świadomi, jesteśmy jak naczynia oddające energię. Ktoś może wypić naszą energię i robi to. Gdy jesteśmy świadomi, jesteśmy tu i teraz i czerpiemy energię. Nikt nie może nam jej odebrać. To jest energia serca.

Pomyśl, co by się stało, gdyby większość z nas odzyskała świadomość i przestała karmić 4 wymiar, tylko siebie?

Gdy jesteś tu i teraz praktycznie się nie starzejesz.

3.
Jak jeszcze nie tracić energii?

NIGDY nie marnotraw własnej energii. Nawet, gdy kupisz zwykły przedmiot za zarobione przez siebie pieniądze, będzie w nim Twoja energia. Nie kupuj więc byle czego, nie wyrzucaj przedmiotów, gdy jeszcze mogą Ci służyć.

Szanując sukienkę z liceum, zatrzymujesz czas, oszczędzasz własną energię, którą włożyłaś w tę rzecz. Skup się na miejscu w którym mieszkasz, szanuj swój samochód.

Zarabiaj dużo pieniędzy i rób z nich najlepszy użytek. Kupuj to co jest w stanie przekuć się na energię. Zdrowe ekologiczne jedzenie, suplementy diety ode mnie, ziemię, nieruchomości, złoto i srebro, oraz akcje złota i srebra.

woman-low-self-esteem

4.
A Twoje kompleksy niższości i malutkie ego?

WRĘCZ urodziłeś się bez wiary w siebie? Żyjesz w kompleksie niższości? Już wygrałeś, tylko o tym nie wiesz. Każde zarozumiałe ego, silne ego, to jest zło. Można by nazwać je z laicka i lepszego zrozumienia diabłem.

Nie kumasz tego? Już tłumaczę.

EGO blokuje bycie tu i teraz. Przykładowo, silne ego sprawia, że nie pomagasz potrzebującemu człowiekowi z serca, tylko aby zaspokoić swoje ego, że jesteś najlepszy, szczodry, ego zarozumiałości karmisz, bycia lepszym, albo załatwiasz własne porachunki. Jak mafiozo, który funduje szpital, czy jakiś socjal dla biednych. Dla potrzebujących nie ma to ostatecznie znaczenia, ale dla Ciebie ma ogromne. Taka szczodrość (raczej filantropia) nie jest dobrem serca, nie jest miłością, nie ma nic wspólnego z piątym wymiarem i jego największym i najbardziej znanym przedstawicielem Jezusem, ale staje się lemoniadą energetyczną dla 4. wymiaru.

LUDZIE z potężnym ego żyją często najkrócej, a ich życie polega na totalnym wyczerpaniu energii. Nie żyją, tylko miotają się. Nie gromadzą energii. Nigdy nie staną się miłością. Żyją w największym matrixie.

Przykładami ludzi z ogromnym ego są często artyści. To są kielichy energii do wyżłopania jej przez czwarty wymiar. Hendrix, Amy, Janis, Michael, i inni.

Okinawczycy pojęli sens drobnych radości z tu i teraz.

KOMPLEKS niższości, uczucie, że wszyscy są lepsi od Ciebie, ładniejsi, mądrzejsi, mają większą szansę na zrobienie kasy, znalezienie świetnego partnera z pozoru stawia Cię na przegranej pozycji. Ale to jest dopiero teoria względności. Na szczęście możesz wygrać tę batalię, korzystając z tego, że Twoje ego jest znikome. Jesteś w stanie skupić się na tu i teraz, czerpać energię z bycia uważnym i świadomym. Ego nie będzie Cię kusić, nie będzie Ci wmawiać rozumem. Zacznij żyć uważnie, a wygrasz z czwartym wymiarem. Stań się miłością.

Osho-Poona2-1

5.
Dlaczego otruto Osho?

OSHO był geniuszem. Jako dziewiętnastolatek miał już kilka fakultetów. Jest to największy nam współczesny filozof, mistyk, i człowiek świadomy. Zrobił swoje i raczej już nie będzie reinkarnował się w naszych wymiarach.

OSHO wiedział, że jest truty przez swoją asystentkę, ale raczej powiedział już wszystko, więc nie ma co robić na tym świecie. Największym guru Osho był Jezus, a jednak nie Budda. To, że czegoś nie potrafisz zrozumieć, nie znaczy, że to nie istnieje, albo, że jest takie jak potrafisz sobie wyobrazić. Istnieje i jajko i kura jednocześnie.

WSZYSTKO zaczęło się od wielkiego wybuchu i cały czas Kosmos się rozszerza.

CAŁY czas pędzimy z zawrotną prędkością, ale ponieważ wszystko pędzi razem z nami nie mamy tej świadomości. Jednak czy stracić wzrok, to to samo, co zamknąć oczy? Po krótkim zastanowieniu powiemy, że nie. Nadal widzimy. W pewnym momencie Kosmos zacznie się kurczyć i zniknie, aby na nowo wybuchnąć. Tak działa Absolut. Niektórzy nazywają to zjawisko Bogiem. Chodzi o to, aby być wszystkim i doświadczyć wszystkiego i we wszystkich wymiarach.

BÓG to z pewnością nie jest groźny starzec, który obserwuje i karze, albo nagradza. Bóg to Kosmos, wybuch i antywybuch, materia i antymateria, nie naprzemiennie, ale jednocześnie i tak bez końca. Liturgia Mszy z połykaniem ciała i krwi jest przerażająca i nie odnosi się zupełnie do miłości.

OSHO mówił ludziom prawdę, aby zaczęli żyć tu i teraz. Stał się niesłychanie groźny. Ludzie żyjący tu i teraz nie oddają energii. Gromadzą energię serca. Żyją bardzo długo. Wychodzą z matrixu. To zatrważające. Mamy żyć w strachu, bać się, stosować chemioterapię i radioterapię, i przez 30 lat życia być zombi.

6.
Ile jest wymiarów? Ile jest światów równoległych?

WIEMY, że 4. wymiar jest straszny dla Ziemian, ale tak naprawdę nas stworzył. Powstaliśmy w wyniku mutacji genetycznych, prawdopodobnie neandertalczyków.

TO obala teorię ewolucji.

ZRESZTĄ ile byśmy nie gapili się na naczelne, nie przekształcają się w ludzi. Kościół wykorzystuje ten fakt do swoich celów, ale bardziej już jest skłonny przychylić się do teorii ewolucji, niż przyznać się, że Jezus jest z piątego wymiaru i z Bogiem Mojżeszowym ma tyle wspólnego, co hipnotyzer Zięba z bankierem, czytaj masonem. Kościół niestety zawiera w sobie złe bogactwo i często złe nawyki seksualne. To wszystko pasuje do koncepcji 4. wymiaru.

albert-einstein

7.
Co jeszcze wiemy o czwartym wymiarze?

BYŁY różne próby genetyczne na ludziach/neandertalczykach. Archeolodzy odkopali kilka istot człekokształtnych o wysokości 6 metrów. Obecnie wiadomo, że mają DNA ludzkie. Dinozaury były za duże, człowiek 6. metrowy również. Ale były to próby 4. wymiaru. Wszystko jednak w Kosmosie dąży do równowagi, dlatego pojawiła się osoba z piętego wymiaru. Jezus, który powiedział, że możecie o wszystkim zapomnieć co mówił, ale nigdy nie zapominajcie o miłości.

MIŁOŚĆ to najsilniejsza energia, energia serca. Einstein już coś podejrzewał, ale to nie jest masa razy prędkość światła do kwadratu, ale do trzeciej potęgi, a nawet większej. To niewyobrażalna energia, która sprawia, że informacja z serca dociera na Słońce w 9 minut. Albo szybciej.

Naukowcy mówią dziś o 12 wymiarach, czyli o 9 bytach równoległych, gdzie Ziemia jest na etapie 3 wymiarów.

„ONI rządzą Światem” Jima Marrs’a jest niezłe. Zaczyna się od spraw współczesnych i cofa się, aż do naszych prapoczątków, czyli homo sapiens według przekazów zawartych w sumeryjskich, bardzo trudnych do zdeszyfrowania pismach, które przetrwały do czasów współczesnych tylko dzięki temu, że nie były tworzone na w końcu rozpadających się papirusach, a na glinianych tabliczkach następnie wypalanych. Powiem tylko, że wiele z tych treści możemy przeczytać w Biblii, która jednak została spisana kilka tysięcy lat później.

8.
Jak możemy widzieć istoty z innych wymiarów (czyli także innych galaktyk)?

NIEKONIECZNIE będą się materializować. Może jako mgiełka.

9.
A co sądzisz Pepsi o przepowiedniach?

TO banalne. Przepowiednie to manipulacje. 7 plag egipskich, to oczywiście dokładnie zjawisko, które występują po erupcji wulkanu. Chodziło tylko o to, aby wiedzieć kiedy wulkan wybuchnie. 4. wymiar, czyli technologie nie ma z tym problemów. Podobnie, jak straszono lud egipski zaćmieniem słońca.

na

10.
A Noe?

PRZED potopem ludzie żyli po 400 lat i więcej. Teraz też by mogli. Było masę dziwolągów genetycznych, jak latające smoki, czyli jednorożce. Teraz też robi się coraz więcej mutacji. Ostatnio lwiotygrys, czy coś w tym guście. Nadejdzie pewnie znowu potop z innego wymiaru, bo miarka się przebiera. 4. wymiar świruje. Potrzebuje złota i energii.

11.
A złoto?

SPECJALNIE niedoszacowane około 15 razy obecnie. Dlaczego? Żeby ludzie uwierzyli, że złoto to nic takiego. Złoto i srebro, to dwa najbardziej poszukiwane metale w Kosmosie, oczywiście dla wymiaru 4. Ale też w naszych nędznych 3. wymiarach. Wmawia się nam tylko, że pieniądze nie muszą być pokrywane ilością złota. Po prostu się je produkuje.

A kto produkuje dolary bez pokrycia, od początku obciążone długiem? Oczywiście Bank Federalny, czyli bankierzy. Czyli yyy … 4. wymiar.

A kto skupuje na gwałt złoto? Na przykład ogromne ilości złota kupił pan Putin ostatnio. Właściwie wykupił całe wolne złoto. Ciekawe po co?

W normalnej sytuacji wzrost gospodarczy o 2% jest realnym, pozytywnym wynikiem. Jakieś idiotyzmy z niewiadomo jakimi wzrostami są zwykłą manipulacją. Giełda to kretynizm, to bankierska rozgrywka. Co to znaczy, że jedna firma posiada pewną wartość akcji, a za tydzień 10 razy wiekszą? To bezsens. Nie da się wytworzyć takich dóbr naprawdę.

A co do złota na palcach, to nie jest zdrowe. W ustach też nie. 50 cent i inni raperzy powinni usunąć złoto z ust.

12.
A grupa Bilderberg?

ZJAWIAJĄ się gdzieś oficjalnie. Ale nie może pojawić się prasa. Co nie znaczy, że nie ma na tych tajnych (w treściach) zlotach największych właścicieli mediów. Nie ma żadnych przecieków. 300 największych tego świata, i właściwie wszyscy ministrowie finansów. Czy pan Balcerowicz dowiedział się tam, że trzeba sprywatyzować Polskę? A teraz pojechał prywatyzować inny kraj?

13.
Wpadają do nas ludzie/istoty z innych wymiarów, ze światów równoległych, to dlaczego są to mężczyźni?

TO proste. Jezus nie mógłby być kobietą, to raz, bo nawet teraz nie mógłby krzewić czegokolwiek, a co dopiero, że rzecz miała miejsce 2000 lat temu. Kim w ogóle jest kobieta? Kościół nie znosi kobiet, chociażby dlatego, że pieniądze mogłyby się rozejść.

Po drugie, kobieta obdarzona jest intuicją, czyli energią serca w o wiele większym stopniu od mężczyzny. To nie byłaby równowaga, to byłaby rewolucja.

draw-cartoon-unicorn-with-wings-step6

Chcieliście mojej duchowości? To macie 🙂 Nadal chcecie, żebym pisała o takich sprawach?


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


 

 

(Visited 15 218 times, 1 visits today)

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Milkman 14 czerwca 2016 o 15:02

  Czy ktos z was mieszka na południu uk? Jeszcze lepiej w okolicy Brighton. Czuje sie tu dosc samotna i chetnie spotkam sie z ludzmi o podobnych zainteresowaniach. Odpiszcie pls.

 2. Aśka Pierdziaśka 14 czerwca 2016 o 16:52

  A ja mam jeszcze taką teorię,za którą nigdy nie dam sobie niczego obciąć 😉 …że wszystko jest prawdą jeżeli w to wierzysz sercem,duszą i rozumem 🙂 . Np.zagłębiając się w reinkarnację, jest mało osób z naszej części ziemi ,które pamiętają swoje poprzednie życie,a dużo np. w Indiach. Ludzi,którzy spotykają się z ufo , objawienia Maryjne ,itp. No i ta nieszczęsna potęga podświadomości,którą przetestowałam i nie raz kopara opadła. Zgadzam się na pewno z tym,że karmimy kogoś tam ,ale wymyśliłam sobie ,że złe emocje karmią tych złych (demony) ,a energia Miłości,że tych dobrych (Aniołów) i że gdzie więcej sprzedasz energii tam potem wylądujesz…:D . Pepsi poproszę też o tym ,gdzie lądujemy po tym pogibanym życiu . Papatki

  1. pepsieliot 14 czerwca 2016 o 19:50

   Reinkarnacje na pewno mają miejsce. Prawdopodobnie jest już technologia, aby zmieniać ciało.

   1. kasia 27 czerwca 2016 o 16:12

    ale w jaki sposób zmieniać ciało ?

    1. pepsieliot 27 czerwca 2016 o 22:28

     Napiszę wkrótce: oddech, woda (w tym obmywanie), ruch, dieta, i przekaz/porządkowanie energii

     1. maggie 13 czerwca 2018 o 23:30

      Czy odpowiedź już gdzieś się pojawiła na blogu? Podlinkuj proszę:) to samo dotyczy listy lektur. Z góry dziękuję.

     2. maggie 13 czerwca 2018 o 23:42

      A przepowiednie Kryona? Cześć się sprawdziła…

 3. gagatec 14 czerwca 2016 o 17:13

  :)… ja też kocham jednorożce:)))..

  1. agaaga 17 grudnia 2016 o 23:43

   Podobno są symbolem szatana

 4. Zaczytana 14 czerwca 2016 o 17:52

  Jezus kiedyś na piasku apostołom narysował dwie pionowe kreski i zadał pytanie, a potem wyjaśnił, że jedno to wiara a drugie wiedza tak budujecie dom, ale dachem jest miłość, więc muszą być w równowadze…

  Tego nie usłyszysz w kościele..

  1. pepsieliot 14 czerwca 2016 o 19:48

   Kościół wie bardzo dużo, ale z wiadomych powodów nigdy nie ujawni prawdy

 5. Pink 14 czerwca 2016 o 19:09

  Świetne, poproszę o więcej 🙂

 6. Magda 14 czerwca 2016 o 19:30

  Pepsi, dzięki wielkie za ten wpis. Bardzo chętnie poznałabym bibliografię. Czytałam Osho, Vadima Zelanda –
  oni zrobili na mnie największe wrażenie. Mam wielką potrzebę wymiany poglądów, aby nie zabrnąć w ślepą
  uliczkę. To tematyka bardzo mało znana i trudno ją zweryfikować. Dlatego pisz, pisz kochana.
  Byłabym wdzięczna za podanie lektur.
  Pozdrawiam.

  1. pepsieliot 14 czerwca 2016 o 19:46

   podam listę lektur w następnym wpisie, Rosyjscy naukowcy są niesamowici

   1. meileo 15 czerwca 2016 o 16:48

    Kochana Pepsi. Podpinam sie do watku z wpisu Alien dotyczacego Twojego bezpieczenstwa. Jestes zbyt potrzebna , zeby ryzykowac tak bardzo. Ja juz dostalem po dupie za otwieranie oczu ludzom i nie chce .zeby sytuacje,ktore mnie dotknely staly sie i Twoim doswiadczeniem.Zwyrazami szacunku oczywiscie.

 7. Alien 14 czerwca 2016 o 19:41

  Dzięki coraz większemu dostępowi do informacji (np. internet), społeczeństwo staje się bardziej świadome. Ta swoista świadomość jest realnym zagrożeniem dla bytów 4 wymiaru. W ostatnich kilkudziesięciu, a przede wszystkim kilkunastu latach, daje się wyczuć i zauważyć pewien rodzaj furii związanej z oddziaływaniem na nas istot 4 wymiaru. Prasa, radio, telewizja, ogólnie media, podsycają w nas emanowanie złymi emocjami, a złe emocje to pokarm, pożywka dla tych „emocjonalnych wampirów”. Tak naprawdę są oni gorsi od wampirów. Wszelkie zło, wszelka krzywda, smutek, utrapienia, zawiść, nienawiść itp.,itd. to dla nich jak woda na młyn. Wszędzie jesteśmy manipulowani. Zainteresowanych odsyłam do wywiadu z Davidem Ickiem z 24.01.2014, który był przeprowadzony bodajże w Londynie. A teraz…teraz uśmiecham się do wszystkich. Uśmiechajmy się do siebie, każdego dnia. Szczere uśmiechy, to dobre emocje, a te z kolei, to jeden z leków na zło 4 wymiaru. Pepsi, dziękuję za odwagę, jednak bądź ostrożna. Pozdrawiam Ciebie i wszystkich Tobie dobrze życzącym, bardzo ciepło i serdecznie.

  1. pepsieliot 14 czerwca 2016 o 19:45

   Alien długo zastanawiałam się czy pisać

 8. liwm 14 czerwca 2016 o 21:16

  oj pisz pisz!:)

 9. Larissa 14 czerwca 2016 o 21:46

  Dlaczego mutacje genetyczne miałyby obalać teorię ewolucji? Mutacje są przecież nieodzownym elementem ewolucji.

 10. ella 15 czerwca 2016 o 03:26

  Czytając Nowy Testament da się zauważyć, że Jezus znika na ok.20 lat.
  I nie wiadomo, czy ten fragment biblii kościół wyciął, czy był inny powód.
  Czytałam gdzieś, nie pamiętam gdzie-dawno temu, że Jezus w tym czasie podróżował po świecie i dotarł w okolice Indii, tam miał ponoć poznawać buddyzm.
  Osho pewnie o tym wiedział, nie wiem na pewno, nie czytałam go jeszcze.

 11. katsevmanus 15 czerwca 2016 o 12:37

  pisz więcej Pepsi, bardzo dziękuję za ten artykuł, polecam też Davida Icke’a, a szczególnie Wolność. Przewodnik dla robotów, są opisane mechanizmy władzy, a w drugiej części jest o SERCU, miłości itd.. Czyli najlepsze połączenie – dowiedzieć się jaka jest „prawda” a potem działać z właściwego źródła.

 12. Alien 15 czerwca 2016 o 14:59

  Pepsi rozumiem i chyba Ty też rozumiesz, co miałem na myśli. Ja czasami boję się o tym rozmawiać, w każdym razie nie z każdym to robię. Czasami zastanawiam się czy to moja strategia, czy zwykłe tchórzostwo. Trudno ich przechytrzyć, ale zawsze można być sobą, pod warunkiem, że będziemy otaczać się dobrą aurą. Przesyłam antidotum na 4 wymiar , czyli szczerze, z rozdziawioną papuchą się uśmiecham.

 13. dargoth 15 czerwca 2016 o 15:34

  Pepsi, ktoś wyżej wspominał o książkach W. Megre z cyklu „Anastazja”. Jeśli nie miałaś dotąd styczności, polecam wstawić na sam szczyt listy lektur do przeczytania. Tytułowa Anastazja jawi się być kimś, na znacznie wyższym poziomie niż Jezus i daje odpowiedzi na wiele pytań nurtujących dziś ludzkość, oraz wskazuje kierunek, w jakim powinniśmy podążać.

   1. Witarianka 18 czerwca 2016 o 19:50

    W 2014 r. Satja Juga wydała nowe tłumaczenie I tomu ”Anastazji” W. Megre. Jest tam sporo cennych informacji nieuwzględnionych w tłumaczeniu Anny Kreuschner. Nie ma pdf-a nowego wydania. Książkę można nabyć np. tu: http://allegro.pl/anastazja-w-megre-nowe-wydanie-i6278455423.html Warto!

 14. Marta 15 czerwca 2016 o 19:03

  Masz duże grono czytaczy, wywierasz wpływ. Powiedziałabym, że masz obowiązek uświadamiać i budzić. Nie mniej – szacun za odwagę. Aloha!

 15. Sirielle 15 czerwca 2016 o 20:48

  Ja chcę!

 16. Luminadi 16 czerwca 2016 o 14:08

  No toś pojechała Pepsi!!! 😀 Wiedziałem żeś nawiedzona, ale nie że AŻ tak jak ja 😀 Dawaj dziewczyno więcej takich tekstów, super tak człowiekowi wiedzieć że nie jest sam 😛
  Pozdrowionka!!

 17. Flavia 17 czerwca 2016 o 12:53

  Poczytałabym coś jeszcze na temat energii serca i bycia tu i teraz. Energii serca doświadczam od około 2 lat, wcześniej to były tylko takie „podrygi”. Nie jestem w stanie opisać słowami tego uczucia. Takie słowa nie istnieją. Doświadczanie tego po prostu „powala”. Pozdrawiam

  1. Karuma 18 czerwca 2018 o 21:55

   Flavia…. jak??? Jak to zrobiłaś??? Tak długo pragnę ćwiczę próbuję. Nic nie działa. Niczego nie chcę chcieć tylko otwarcia serca. Ale ćwiczenia w stylu wejdź w przestrzeń serca… skoro u mnie tam nic nie ma… doprowadzają mnie do rozpaczy z bezsilności…. Nie daję rady z wizualizacjami nie widzę po prostu… Raz doznałam tego stanu na chwilę ale z pomocą spoza tego wymiaru… Sama nie umiem, zresztą potem powtórka nie pomogła.

 18. Witarianka 18 czerwca 2016 o 20:02

  W wielu kwestiach, Pepsi, zgadzam się z Tobą. U mnie na pierwszym miejscu stoi syberyjska Anastazja (książki Władimira Megre)- to największy, moim zdaniem, żyjący geniusz naszych czasów i wszechczasów. Warto, naprawdę warto, zapoznać się z jej światopoglądem (seria ”Dzwoniące Cedry Rosji”składa się z 10 książek). To od niej pochodzi unikalne: ‚odżywiać się jak oddychać’, pogląd niespotykany nigdzie indziej, jakże osobliwy. Na drugim miejscu już od lat stawiam Osho. Cieszę się, że Ty też go cenisz. Ja również uważam Osho za geniusza. Oby więcej było tak świadomych, wspaniałych ludzi jak Anastazja i Osho! 😀

  1. Renata 7 sierpnia 2018 o 21:00

   Po przeczytaniu Anastazji miałam wrażenie, że cały brud zewnętrzny i wewnętrzny, jaki nagromadził się we mnie przez życie, jak warstwa błota zasechł, popękał i odpadł odsłaniając esencję mojej istoty i Prawdę. Nigdy wcześniej słowo Prawda nie było mi tak bliskie.
   Głupio trochę, studiowałam psychologię, wiecznie czytam coś, co pomoże mi wspiąć się na wyższe poziomy w rozwoju ale nic do tej pory nie miało takiej siły rażenia jak Dzwoniące Cedry Rosji. Wielki wstrząs miałam lata temu gdy poznałam Osho ale nie mogę tego porównać z Anastazją, to są trochę inne rejony. Chce mi się śmiać, tańczyć, bo we mnie jest niemal namacalna Miłość. Anastazja zrywa zasłonę z oczu i z serca, obnaża matriks i ludzkie Ego oraz wskazuje, czym jest Człowiek. Zostajesz nagi i szczęsliwy.

   1. Elle 8 sierpnia 2018 o 06:50

    Renato, świetnie to ujęłaś 🙂

    1. Renata 8 sierpnia 2018 o 18:36

     Nie minęło 12 godzin a cytat mój powyższy już po sieci krążył :-O

 19. Misza13 19 czerwca 2016 o 19:48

  Stosując do każdej sytuacji życiowej 6 cnót serca uwalniamy właśnie Miłość Uniwersalną. Są to: wdzięczność, współodczuwanie, zrozumienie, przebaczenie, skromność i dzielność. Można oczywiście dodać jeszcze cnoty wg własnego upodobania, one i tak się pojawią jeśli będziemy stosować te główne. Spróbujcie bo warto! To DZIAŁA:)) Dla własnego rozwoju można zgłębić (wręcz przestudiować) materiały WingMakers. Pozdrawiam wszystkich gorąco a Tobie Pepsi dziękuję za inspiracje!

  1. pepsieliot 19 czerwca 2016 o 20:28

   ściskam

 20. Gosiak 20 czerwca 2016 o 09:51

  kochani kto jest z Krakowa, gdzie sie przeprowadzam od sierpnia, wrzesnia i szukam pracy w kooperatywie spozywczej, kawiarnii vege, sklepie rolnika itp…Musi byc zdrowo na sercu i umysle, przyjaznie i najlepiej bez spiny…taki chyba krakow jest prawda:)

 21. Ally 22 czerwca 2016 o 15:48

  Połykanie ciała i krwi przerażające? Świadczy to o tym, że te Ciało i Krew potem rozpuszcza się w nas i krąży po naszym ciele, to jest dopiero czad, kiedy masz świadomość, że Jezus faktycznie jest w Twoim sercu i wgl w każdej cząsteczce krwi *.*

  1. pepsieliot 22 czerwca 2016 o 15:50

   Zmień bloga

 22. kasia 27 czerwca 2016 o 17:01

  Pepsi Pepsi a wierzysz w metodę dwupunktową??

 23. flo 28 czerwca 2016 o 20:29

  dzięki Ci, Droga Pepsi, tylko takich treści mi do tej pory tutaj brakowało, a teraz mogę cały dzień czytać Twojego bloga i będzie mi mało [rym niezamierzony], full wypas, na 100% <3 <3 <3

 24. marzkamarzka 2 sierpnia 2016 o 12:57

  Piękny wpis. 🙂

 25. Gabi Orchita 17 grudnia 2016 o 23:06

  Napisz kontynuacje, pretty please ❤️

 26. alt_air 17 grudnia 2016 o 23:17

  Dzięki za wpis. Cieszę się, że jesteś. Śniłaś mi się dziś, to był dobry sen :). Pozdrawiam serdecznie.

  1. Pepsi Eliot 18 grudnia 2016 o 09:58

   <3

 27. Mini_mini 17 grudnia 2016 o 23:27

  Dawno temu słyszałam o Osho i jest mnóstwo źródeł mówiących o tym jak złym człowiekiem był.

  1. Pepsi Eliot 18 grudnia 2016 o 09:58

   oooo taaaak, bardzo złym, mówił prawdę, tylko źli tak robią

 28. agaaga 17 grudnia 2016 o 23:45

  Pepsi czy Ty naprawdę uważasz, że Jezus to była realna postać??

  1. Pepsi Eliot 18 grudnia 2016 o 09:55

   Oczywiście, to nie jest kwestia tego co uważam, a raczej co jest ogólnie wiadome, gdyż jest masa dowodów, że żył ponad 2000 lat temu. Jest to człowiek, który został oświecony i stał się Buddą.Być może pochodził z innego wymiaru (słyszałam od pewnej badaczki/mędrca, że z 5 wymiaru miłości)
   Studiuję

 29. Basiczku 18 grudnia 2016 o 01:21

  Pepsi ja się w ogóle na tym nie znam. Czy napiszesz ile jest wymiarów, na czym każdy polega?
  Dziękuję bardzo.

  1. Pepsi Eliot 18 grudnia 2016 o 09:49

   a kto się zna, mówi się o 12, tyle ile nici DNA, póki co wykorzystujemy 3 🙂

 30. Paula 18 grudnia 2016 o 10:58

  Mam już wypożyczoną książkę Jima Marrsa ” Oni rządzą światem” – już się cieszę na czytanie….mam nadzieję na kilka odpowiedzi. Np. nic nie rozumiem w sprawie gromadzenia złota i srebra po co one komu a przede wszystkim po co one mnie …….. chyba, że np. srebro koloidalne którego własną produkcję właśnie rozpoczęłam. Jak patrzę na naszych ministrów obecnych i byłych nie chce mi się wierzyć żeby mogli uczestniczyć w czymkolwiek co wymaga chociażby całkowitej dyskrecji…. no nie wiem. Czytałam niedawno „Księgę zrozumienia” Osho i odniosłam wrażenie że właśnie Jezus i jego nauki mimo że ważne dla Osho to jednak nie koniecznie najbardziej? Też czekam na spis lektur.

  1. Pepsi Eliot 18 grudnia 2016 o 14:08

   Osho nie mówi ani słowa więcej, i ani słowa innego (w znaczeniu) niż to co powiedział Jezus, wszyscy przebudzeni mówią absolutnie to samo, chociaż innymi słowami – ale to tylko mój odbiór

 31. Arbiter 18 grudnia 2016 o 12:37

  Czytałem ostatnio o szałwi lekarskiej i według niektórych źródeł ma ona 850 mg witaminy b1 w około 100 gramach.Zastanawiam się czy to możliwe.

 32. Madzia 18 grudnia 2016 o 14:37

  Wow ,jedno mi powiedz proszę bo trzy razy przeczytałam żeby przyswoić twoja wiedzę ,szacun proszę odpowiedz co myślisz o Anastazji bo parę osób pyta ,nie ukrywam że bardzo mnie to interesuje ,i jeszcze jedno niezwykle wazne co myślisz o tarcocie wersji Osho jestem tym zaskoczona ??? Bo czytam jego bibliografie od jakiegoś czasu a tu ….nie wiem co myśleć ,oczywiście że Pisz jak najwięcej !!!!!!!!!!!! Szurnieta jesteś ze pogratulować ,nadal uwielbiam twojego bloga ,dziś nawet bardziej !!!!!!!

 33. Okoń 18 grudnia 2016 o 18:12

  4 wymiar znał datę np. wybuchu wulkanu,albo zaćmienia słońca i to były plagi zsyłane na Egipt, ale Faraon miał swoich magów którzy wiedzieli na czym sztuczka polega i nie robiło to na Faraonie wrażenia, niby się uginał, zbierał siły i odpowiadał ponownie zakazem wyjścia Izraela. Czy to nie była wojna obcych sił , ostatecznie wygrał Jahwe (nie mylić z Bogiem, Bóg nie morduje i nie grabi ze złota i srebra) I tak opcja wygrana czyli żydzi wprowadziła swoje zasady i rządy ,a Egipt popadł w niełaskę. Teraz rolę szczujących jednych na drugich przejęli politycy, a wtedy mieszał się bezpośrednio 4 wymiar, ktoś musiał wprawić koło w ruch.

  1. grzegorzadam 18 grudnia 2016 o 19:51

   Cała ściema z faraonem polega na tym ,że żadnego narodu ”wybranego” tam nie było………………

 34. dead 18 grudnia 2016 o 19:39

  Pisz o takich sprawach, chcemy 🙂

 35. Okoń 19 grudnia 2016 o 07:34

  Czy ci z twardymi dyskami 4d to jeszcze ludzie? , choć chyba nie ma to znaczenia. Chyba bez interwencji z zewnątrz nie damy sobie rady, przez następne tysiące lat budzić się będą tylko jednostki… Jezus obiecał ze wkrótce wróci, co On za zegar ma 2000 lat. minęło .

  1. Pepsi Eliot 19 grudnia 2016 o 09:05

   czas nie istnieje tak naprawdę, więc spoko, nie musimy sobie poradzić już, najlepsze, że właśnie dzięki 4 wymiarowi coraz więcej ludzi ma szansę się obudzić, gdyż zaczynają rozumieć czytając, słuchając – Internet. Spontanicznych przebudzeń jest bardzo mało, więc trzeba sobie pomóc.

 36. kaki2 9 marca 2017 o 12:32

  Każdy kamień szlachetny i metale mają swoją energie, właściwości. Dlatego są od tysięcy lat wykorzystywane jako np biżuteria.
  Ja chciałbym wiedzieć, na jakiej podstawie stwierdziłaś że złoto i srebro przy naszym ciele nam nie służy. Czy jest to czymś poparte czy to domysły?

  1. Pepsi Eliot 9 marca 2017 o 13:00

   Kup dzieła Małachowa i studiuj

 37. Freebee 15 lipca 2017 o 09:17

  A można wystraszyć się przebudzenia? No wiesz, nagle ni stąd ni zowąd stajesz obok siebie i widzisz że jesteś jednak kimś innym?

  1. Renata 7 sierpnia 2018 o 21:18

   Jasne, że tak. Uzyskujesz wtedy nowy wgląd na sprawy, nad którymi wcześniej nie myślałaś zbyt wiele. Widzisz nagle świat w innym świetle, niż dotychczas, wiesz, że musisz porzucić dotychczasowe ogląd na świat bo zobaczyłaś go, jakim na prawdę jest.
   To może być straszne, bo opada ci z oczu zasłona i nie wiesz, jak masz teraz żyć z tą nową wiedzą. Życie wymaga teraz wywrócenia do góry nogami, przebudowania struktur, zaadaptowania się, integracji. Zwłaszcza, jeśli jest się pozostawionym samemu sobie. To nie zachęca. Pepsi już gdzieś o tym pisała, że niektórzy ludzie, kiedy ujrzą czym jest Matrix to wybierają aby go zignorować, bo jest to zbyt silne zdarzenie i wymaga wiele wysiłku aby je przerobić i zintegrować.
   Dlatego poleca się na ścieżce do oświecenia mieć Mistrza, jakieś wsparcie. Kogoś, kto poprowadzi przez proces, bo samemu można się zapętlić albo wyhodować jakieś niezdrowe postawy lupo popaść w kłopotliwe stany.

   1. Freebee 8 sierpnia 2018 o 06:11

    A może wtedy zaczynają się ujawniać skutki opętania?

    1. Renata 8 sierpnia 2018 o 13:10

     Rozumiem, że masz na myśli, że człowiek odkrywa swoje opętanie kiedy się wycisza i dochodzi do kontaktu ze sobą? W takim razie każdemu należy zalecić medytację, wszak lepiej wiedzieć czy jest się opętanym, niż mieć to zagłuszone poprzez zgiełk dnia powszedniego, zmartwienia i wszechobecny chaos, i nawet nie wiedzieć co w nas siedzi.

     Zależy co rozumiesz poprzez opętanie. Ja na codzień widzę ludzi opętanych seksem, technologią, marketingiem, nałogami i jedzeniem.

 38. Gosialavenda 5 listopada 2017 o 19:18

  Jakie to prawdziwe, że nieszanowanie rzeczy, które kupiło się za własnoręcznie zarobione pieniądze to marnowanie własnej energii. Muszę przemyśleć kilka swoich zachowań. Dziękuję.

 39. Monika 28 grudnia 2017 o 19:01

  Moze dziwne co napisze , ale nigdy nie pasowalo mi, ze Jezus byl mezczyzna. Dla mnie mial bardzo kobiece cechy , ( Przynajmniej w opisach ) cechy ktorych ogromnie mi brakuje u mezczyzn.Na obrazach swietych byl pokazany jako piekny mlody mezczyzna, wstyd bylo myslec tak, takie mysli sie odpedzalo, przynajmniej ja odpedzalam. Nietylko czuly ale i opiekunczy, sparwiedliwy , pelen zrozumienia i milosci, rozsadnie odwazny. to wszystko mi niepasuje do obrazu mezczyzny. Moze uda ci sie napisac wiecej o Jezusie ? Chetnie bym przeczytala.

  1. Pepsi Eliot 28 grudnia 2017 o 19:17

   Z pewnością nie wyglądał tak jak go kościół przedstawia

  2. grzegorzadam 28 grudnia 2017 o 20:10

   Nietylko czuly ale i opiekunczy, sparwiedliwy , pelen zrozumienia i milosci, rozsadnie odwazny. to wszystko mi niepasuje do obrazu mezczyzny”

   No wiesz co? … 😀

 40. JamJest74 1 stycznia 2018 o 09:57

  Hejsan hopsan! Z jednej strony to co piszesz jest ciekawe, dla niektorych widze, ze szokujace wiec ze zdziwienia przecieraja oczy. Uwazam jednak, ze zaglebianie sie w te tematy zupelnie nie ma sensu, moga byc prawdziwe, a moga byc tylko wycinkiem rzeczywistosci, wiec czy na tej podstawie mozna budowac sobie jakis jej obraz, wyciagac wnioski? Ludzie, naukowcy, matematycy, snuja swoje opowiesci, kazdy jest specjalista, kazdemu wydaje sie, ze ma racje, a nam sie wydaje, ze my jestesmy tacy mali, glupi i ciagle tak malo wiemy. Poczytajcie o Kursie Cudow, zainteresujcie sie tym tematem, poznacie siebie, Jezusa, Boga/Zrodlo, a co najwazniejsze robiac codziennie kilkuminutowe cwiczenia z innym postrzeganiem swiata, zmienicie wlasna percepcje, przebudzicie wlasny umysl z tej uludy, ktora jest TO zycie i bedziecie sie glosno smiac, ze takie jak tu dywagacje w ogole zabieraly Wam czas! Staniecie sie Miloscia, Radoscia, Madroscia, Bogactwem, Szczesciem, Spelnieniem, choc tak naprawde juz tym jestescie i zawsze byliscie. Pozdrawiam wszystkich poszukujacych ?

  1. grzegorzadam 1 stycznia 2018 o 13:22

   ”Ludzie, naukowcy, matematycy, snuja swoje opowiesci, kazdy jest specjalista, kazdemu wydaje sie, ze ma racje, a nam sie wydaje, ze my jestesmy tacy mali, glupi i ciagle tak malo wiemy. ”

   Nauka jest zafałszowana na maxa.

 41. JamJest74 1 stycznia 2018 o 15:14

  Zgadza się. Mało kto wie, że mamy w sobie wbudowany taki naturalny bullshit detector, szeroko opisany w książce Davida R. Hawkinsa (Przekraczanie poziomów świadomości). Tu zajawka – https://www.youtube.com/watch?v=Q_WUH8VvMGM&index=8&list=PLvpUtUJqYsrOhqw1AyLFmLBpV0VFHnRnJ
  Nic tylko zacząć się wreszcie dobrze bawić!
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *