Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 851 983
online
42 354 VIPy

Czy w ciągu 3 miesięcy możesz uniknąć konieczności operacji bypassów?

Granat odwraca miażdżycę

Przyrzekam Ci, że nie jest tak prosto, również we Francji, gdzie granaty w niektórych rejonach rosną po prostu na podwórkach znaleźć sok tłoczony na zimno, 100% organiczny, bez żadnych konserwantów, czyli tak zwaną idealną dla zdrowia grenadynę.

Szukaliśmy takiego soku i znaleźliśmy.

Nie jest naszej firmy, ale sami go pijemy, i postanowiliśmy ułatwić Tobie życie, żeby zawsze był pod ręką, a bliżej, na języku. Uśmieszek.

Dlaczego?

Ponieważ wymiata, i właściwie na tym można by zakończyć tłumaczenie, ale wiem, że lubisz konkrety.

 

To ten organiczny sok z granatów   osobiście pijemy i możesz go też kupić w naszym sklepie.

Ma też właściwości antystarzeniowe, co nie znaczy, żeby grenadynki nie chłeptały Twoje dzieci:-)


Ale uwaga! Oświadczenie!

NIKT TUTAJ NIE NAMAWIA do niechodzenia do lekarzy, do niesłuchania lekarzyAni niczego NIE DORADZA!

Artykuł ma charakter czysto informacyjny! Jeżeli chcesz skorzystać z informacji w artykule, robisz to na własną odpowiedzialność!

Zanim cokolwiek przedsięweźmiesz zalecam: UDAJ SIĘ DO LEKARZA! Takie jest prawo!


Granat odwraca miażdżycę

Badania soku z granatów na ludziach dowiodły, że granat może faktycznie odwrócić miażdżycę. (1)

Izraelscy naukowcy badali pacjentów ze zwężeniem tętnic szyjnych w wyniku miażdżycy.

Tętnice szyjne szyi odpowiadają za ponad 80% przepływu krwi do mózgu, a zwężenie tych głównych naczyń jest głównym czynnikiem ryzyka udaru mózgu.

 • Wśród pacjentów otrzymujących codziennie suplementy soku z granatów (zawierające 78 mg punikalaginy) przez rok, zmiany miażdżycowe w tętnicy szyjnej wspólnej ZMNIEJSZYŁY SIĘ o 35%, podczas gdy w grupie kontrolnej faktycznie WZROSŁY o 9%.

W ten sposób GRANAT ODWRÓCIŁ ISTNIEJĄCĄ MIAŻDŻYCĘ, która nadal się pogarszała u osób, które nie jadły granatu.

 • Analiza krwi wykazała, że ​​całkowita aktywność przeciwutleniająca wzrosła o 130% w grupie osób pijących sok z granatów w porównaniu do wartości przed leczeniem.
 • Wreszcie SKURCZOWE CIŚNIENIE KRWI uczestników SPADŁO o imponujące 21% po roku suplementacji sokiem z granatów.

Ci sami izraelscy naukowcy wykazali, że obniżenie ciśnienia krwi po wypiciu zaledwie 1/4 szklanki soku z granatów dziennie (dostarczającego 78 mg punikalaginy) było spowodowane zmniejszoną aktywnością enzymu konwertującego angiotensynę (ACE).

Jest to niezwykle ważne odkrycie, ponieważ leki hamujące aktywność ACE są powszechnie stosowane w leczeniu nadciśnienia.

Co więcej, badanie wskazuje na możliwość, że SOK Z GRANATÓW MOŻE POMÓC PACJENTOM UNIKNĄĆ KONIECZNOŚCI PRZYJMOWANIA TAKICH LEKÓW.

No i kto będzie nienawidził soku z granatów?

No kto? Hue hue.

PRZY ROZREGULOWANYCH HORMONACH często dochodzą również problemy z insuliną.
Dlatego nie ma się co dziwić dlaczego dobrze byłoby zastosować:

10 dniowe oczyszczanie hormonalne dietą 

Które może okazać się tym przełomowym krokiem dla Ciebie, gdy doświadczasz nieprzyjemnych objawów w kształcie bezsenności, stałego zmęczenia i osłabienia.

Bywa, że nawet rano po przebudzeniu, słabego nastroju, wypadania włosów, zero chęci na robienie coitus, do tego zamglenie umysłu.
Zależnie jednak od rodzaju problemu i indywidualnych potrzeb oraz cech Twojego organizmu, objawy te mogą się różnić.

Co nie znaczy, że nie jest Ci potrzebny dziesięciodniowy detoks hormonalny, w charakterze pierwszego impulsu do ruszenia z tego skrzyżowania.
Surowa, roślinna dieta (znajdziesz w  tym e-booku tygodniowe wyliczanki na wszystkie 4 pory roku: co, ile kupić, jak zrobić) ma istotny wpływ na regulację hormonów.

Dlaczego? To proste, gdyż jest dietą żywą, dostarczającą ekstremalnych ilości substancji odżywczych i poprawiającą przemianę materii.
Ma to ogromne znaczenie z perspektywy regulacji gospodarki hormonalnej.

Polecam Ci mój 10 dniowy programu detoksu hormonalnego,
Twojego pierwszego kroku wyruszenia we własną drogę ze skrzyżowania …


Znaczenie granatów w diecie? Ogromne …

Granaty to owoce, które zawierają związki fenolowe, takie jak punikalaginy i antocyjany, które wykazują silne działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Regularne spożywanie granatów może poprawić przepływ krwi, obniżyć ciśnienie krwi oraz zmniejszyć odkładanie się blaszek miażdżycowych w tętnicach.

Hurra

Ale nie możesz zapominać o magnezie i potasie!

Rola magnezu, potasu i równowagi elektrolitowej

Elektrolity, takie jak MAGNEZ I POTAS, ODGRYWAJĄ KLUCZOWĄ ROLĘ dla zdrowia serca.

Magnez jest niezbędny dla prawidłowej funkcji mięśnia sercowego, a potas pomaga w regulacji ciśnienia krwi.

W diecie roślinnej te minerały są łatwo dostępne, co pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i zapobiega problemom z sercem.

Kakao This is BIO, suplementacja magnezem This is BIO (świetnie nawadnianie i alkalizacja 4 szklankami, które oczywiście zawierają magnez!), oraz banany i pomidory (dużo potasu) są bardzo wskazane.

 Jednak badaj poziom elektrolitów!

No wiadomo ..

Fikanie 😅

Oprócz diety, kluczowe znaczenie ma również regularna aktywność fizyczna.

Bez ruchu źle jest serduchu


Uwaga! Ważne!

Ale żeby nie było, gdy słabo się czujesz, masz sporą nadwagę, albo masz na pieńku z metryką, nie zaczynaj biegać bez wizyty u kardiologa!


Ruch wspomaga krążenie krwi, poprawia wydolność serca i pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała.

W połączeniu z surową, roślinną dietą (minimum 50% kalorii), aktywność fizyczna może znacznie zmniejszyć ryzyko chorób serca.

I robi to. Uśmieszek.

Niech ilość Twoich CZYSTYCH poranków
Pomnaża codzienny rytuał 4 Szklanków !:)


Granat odwraca miażdżycę

Wracamy więc do granatów!

W badaniu przeprowadzonym w kalifornijskim Instytucie Badań nad Medycyną Prewencyjną zbadano wpływ soku z granatów na ludzi z rozpoznaną chorobą niedokrwienną serca

45 pacjentów z chorobą niedokrwienną serca i niedokrwieniem serca (niewystarczającym przepływem krwi do mięśnia sercowego) zostało losowo przydzielonych do codziennego wypijania 8 uncji soku z granatów (to troszkę mniej niż szklanka 250 ml, a dokładnie 237 ml) lub napoju placebo.

Na początku i na końcu trzymiesięcznego badania naukowcy zmierzyli przepływ krwi uczestników do mięśnia sercowego, zarówno w spoczynku, jak i podczas stresu.

Przed podaniem soku z granatów obie grupy wykazywały taki sam poziom niedokrwienia wywołanego stresem.

Jednak pod koniec trzech miesięcy GRUPA PRZYJMUJĄCA GRANATY WYKAZAŁA ZNACZNĄ POPRAWĘ W ZAKRESIE NIEDOKRWIENIA SPOWODOWANEGO STRESEM, co wskazuje na bardziej optymalny przepływ krwi do mięśnia sercowego.

Natomiast niedokrwienie związane ze stresem POGORSZYŁO SIĘ W GRUPIE PLACEBO.

Ponieważ efektów tych nie można przypisać zmianom w masie ciała pacjentów, poziomie cukru we krwi ani lekom nasercowym, wydaje się, że CODZIENNE SPOŻYWANIE SAMEGO SOKU Z GRANATÓW ŁAGODZI NIEDOKRWIENIE WYWOŁANE STRESEM u tych pacjentów.

Jego działanie we wspieraniu zdrowego ciśnienia krwi, zapewnianiu optymalnego przepływu krwi oraz zapobieganiu i odwracaniu miażdżycy sprawia, że ​​granat jest niezbędnym składnikiem odżywczym w każdym programie zdrowia serca.

TO MUSISZ WIEDZIEĆ

 • Granat oferuje liczne korzyści dla układu sercowo-naczyniowego, zapobiegając uszkodzeniom ścian tętnic, promując zdrowy poziom ciśnienia krwi, poprawiając przepływ krwi do serca i zapobiegając lub cofając miażdżycę.
 • Granat może przynieść korzyści osobom chorym na cukrzycę i osobom zagrożonym tą chorobą. Granat pomaga obniżyć poziom cukru we krwi po posiłku i chroni układ sercowo-naczyniowy przed uszkodzeniami wywołanymi cukrzycą.
 • Granat jest obiecujący w zabijaniu komórek raka prostaty, niezależnie od tego, czy komórki są wrażliwe na hormony, czy nie. Granat pomógł także zatrzymać postęp raka prostaty u mężczyzn, którzy przeszli operację lub radioterapię z powodu tej choroby.
 • Granat może zwalczać zwyrodnienie tkanki stawowej, które prowadzi do bolesnej choroby zwyrodnieniowej stawów i może chronić mózg przed zmianami wywołanymi stresem oksydacyjnym, które mogą prowadzić do choroby Alzheimera.
 • Ekstrakty z granatów – same lub w połączeniu z ziołem gotu kola – pomagają zabijać bakterie odpowiedzialne za powstawanie płytki nazębnej, jednocześnie pomagając leczyć choroby dziąseł.
 • Granat wydaje się również chronić zdrowie skóry i wątroby.

Korzyści zdrowotne wynikające z granatu można w wygodny sposób uzyskać poprzez stosowanie tanich soków i ekstraktów.

A może ubierzesz buciki biegacze i ruszysz z tego skrzyżowania?:)

Biegam bo muszę (z autografem autorki) czyli historia przypadku pewnej Coli Eliot
oraz, co najważniejsze, co drugi rozdział, to:

PRZEWODNIK dla ABSOLUTNIE POCZĄTKUJĄCEJ BIEGACZKI i BIEGACZA!

Biegam bo muszę, to książka – dość krótka historia pewnej Coli Eliot, grubej dziewczyny rzuconej przez faceta, 

która splotem dziwacznych okoliczności pojawia się w klubie fitness i na bieżni ZMIENIA SIĘ JEJ ŻYCIE. 

Dzieje się ta transformacja zupełnie sama, i tylko w wyniku biegania.

Osho twierdził, że bieganie to medytacja aktywna i właśnie to przetransformowało nieszczęśliwą,

nafutrowaną i dość rozlazłą w przestrzeni laskę w osobę zwartą, zadowoloną z siebie i z życia.

Co drugi rozdział w tej książce, to nauka biegania w ciągu 8 tygodni, od ZERA do PÓŁ GODZINY!


Jeśli to (1) Cię nie przekonuje, podam Ci jeszcze trzy inne wieści, ale tych badań jest dużo dużo więcej …

Raz

Pamięć po operacji serca

Zaburzenia pamięci są częstą dolegliwością po operacjach serca i mogą być związane z rozlanym stanem niedokrwiennym wywołanym przez mikrozatory przemieszczone podczas zabiegu.

Niedokrwienie może powodować uszkodzenia na skutek szeregu mechanizmów, w tym stresu oksydacyjnego. Ponieważ granaty zawierają różnorodne polifenole o działaniu przeciwutleniającym i innych potencjalnie korzystnych właściwościach, sprawdziliśmy, czy suplementacja ekstraktem z granatów przed i po operacji serca może chronić przed pooperacyjnymi zaburzeniami funkcji poznawczych. Pacjentom poddawanym planowej operacji pomostowania aortalno-wieńcowego i/lub operacji zastawki podawano 2 g ekstraktu z granatu (w 2 tabletkach POMx) lub placebo (tabletki niezawierające składników granatu) dziennie od tygodnia przed operacją do 6 tygodni po operacji. Pacjentom poddano także zestaw testów neuropsychologicznych w celu oceny funkcji pamięci na 1 tydzień przed operacją (wartość wyjściowa), 2 tygodnie po operacji i 6 tygodni po operacji. W grupie placebo występowały znaczne deficyty w zakresie zatrzymywania pamięci po operacji, a leczenie granatem nie tylko chroniło przed tym efektem, ale także faktycznie poprawiało zdolność zatrzymywania pamięci przez okres do 6 tygodni po operacji w porównaniu z wyjściową wydajnością przed operacją. (2)

Dwa

Prostata w stanie poważnym

Sok z granatów (PJ) i/lub ekstrakty z granatów (PE) hamują wzrost komórek nowotworu (o niemiłych skłonnościach) prostaty (PCa)(4)

Dowody in vitro, po prostu przeklejam z badania:

Znaczna ilość dowodów wykazała, że ​​PJ i/lub PE są zdolne do hamowania wzrostu linii komórkowych ludzkich PCa in vitro.

Wykazano, że różne anatomicznie odrębne frakcje PE indukowały śmierć komórek trzech dobrze scharakteryzowanych linii komórkowych PCa: LNCaP, PC3 i DU 145.

Każdy z tych typów komórek ma określone zalety jako model. LNCaP ma funkcjonalne receptory androgenowe, dlatego jest wrażliwy na androgeny i wydziela antygen specyficzny dla prostaty (PSA);

Komórki PC3 są niezależne od androgenów i wysoce inwazyjne z silnym potencjałem przerzutowym;

Komórki DU145 są również niezależne od androgenów i wysoce proliferacyjne, ale mają umiarkowaną zdolność do przerzutowania.

Badacze ci wykazali, że różne stężenia PE (20–100 µg/ml) hamowały proliferację, inwazję przez Matrigel i indukowały apoptozę komórek LNCaP, PC3 i DU145.

Odkrycia te sugerują ogólnie znaczące działanie antyproliferacyjne i proapoptotyczne PE przeciwko ludzkiemu PCa. (3)

Granat odwraca miażdżycę

Trzy 

Jeszcze raz miażdżyca

Przeciwutleniające i przeciwmiażdżycowe działanie polifenoli granatu na lipoproteiny w surowicy i makrofagi tętnicze (dwa główne składniki zmian miażdżycowych), dowiedzione zarówno w ludzkich, jak i mysich modelach in vitro , jak i in vivo . (4)

Sok z granatów i jego produkty uboczne znacznie zmniejszają akumulację cholesterolu w makrofagach i utlenionych lipidów oraz powstawanie komórek piankowatych (cecha charakterystyczna wczesnej aterogenezy), co prowadzi do osłabienia rozwoju miażdżycy i wynikających z niej zdarzeń sercowo-naczyniowych

Badania/Źródła

 • (1) lifeextension.com/magazine/2007/5/report_pomegranate
 • (2) ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3789410/
 • (3) mdpi.com/1422-0067/15/9/14949
 • (4) ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3514854/
 • Oraz moja rewolucyjna książka (z autografem:-) Leczenie dobrą dietą

(Visited 22 281 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Agata Pietkiewicz 11 lipca 2024 o 21:25

  Nic dziwnego, że zawsze uwielbiałam granty 🙌🙌 Leci do mnie kolejna paczka z Waszego sklepu, a tutaj kolejna nowość 🥰 można się od tych dobroci uzależnić. Ale cieszę się, że widzę jak źle się odżywiałam, a wdzięczna jestem, że chce iść w coraz lepszym kierunku. Na spokojnie, po kolei, bez spiny ❤️

  1. avatar Pepsi Eliot 12 lipca 2024 o 06:05

   jasne, że bez spiny, jesteś idealna <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Jesteś mądrą panną i wiesz już, gdzie NATURA schowała MASĘ Witaminy C

Ale nie tylko o to chodzi, sproszkowana BIO Czarna Porzeczka to CUD dla wytrzymałościowców!

Dodaj więc CZARNĄ PORZECZKĘ Blackcurrant This is BIO do czwartej szklanki lub do zielonego szejka

Gonisz, robisz interwały?

Badanie

Nie zaszkodzi zejść na Ziemię, przysiąść na krześle i wypić zielonego szejka z Blackcurrant This is BIO!:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum