Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
209 751 997
11 online
33 513 VIPy

Gwiazdy, które głośno powiedziały o Illuminati – część druga

Ponieważ po pierwszej części nieustannie dopraszacie się o część druga, postanowiłem kontynuować. A niech Wam będzie! Oto środek listy celebrytów, pewnie zresztą dłuższej znacznie niż 10 numerków, którzy głośno powiedzieli o Illuminati. To też przedsmak przed finałową czwórką. Nie możecie się doczekać?

7. Ashton Kutcher

Ktoś jeszcze pamięta tego gościa? Ashton w 2013 roku, podczas rozdania nagród Teen Choice Awards (to coroczna gala wręczenia nagród za „największe popkulturowe osiągnięcia” w dziedzinie muzyki, filmu, sportu, telewizji oraz mody, mająca być odzwierciedleniem gustu nastolatków) wygłosił emocjonującą mowę, która (po dłuższej analizie) zdaje się być bardzo anty-holiłudzka. Aktor mówi: Czuję się jak oszust. Ja nawet nie mam na imię Ashton, wiecie? Ashton to moje drugie imię. Moje pierwsze imię, to Chris. Zawsze miałem tak na imię, zmieniłem je kiedy skończyłem 19 lat i zostałem aktorem. Nauczyłem się jednak wielu rzeczy jako Chris (…). Zatrzymajmy się tu na chwilę, na wtrącenie się zatrzymajmy. Celebryci poddani wszelkiej maści programom kontroli umysłu często mają swojego rodzaju alter-ego. Czasem objawiające się jako osobna postać, jak sceniczne wcielenie Beyonce – Sasha Fierce, czy eminemowski Slim Shady (guess who’s back?), a czasem w sposób tak niepozorny jak bardzo symboliczny pseudonim artystyczny, czy zmiana imienia przez pana Kutchera. Chcę się z Wami podzielić tymi rzeczami (…) Wiecie co naprawdę jest sexy? Mądrość! Mądrość, rozwaga, hojność. Cała reszta to szajs. To szajs, który oni próbują Wam sprzedać, żebyście czuli się gorsi, więc go nie kupujcie! (…) Kiedy dorośniesz mówią, że świat jest taki jakim go widzisz, a Twoje życie musi być życiem w tym konkretnym świecie, który oni stworzyli. (…) Życie może być lepsze niż to, jeśli uświadomisz sobie jedną, prostą rzecz – wszystko co nazywamy życiem wymyślili ludzie, którzy wcale nie są mądrzejsi od Ciebie i możesz stworzyć własne życie, własny świat, w którym mogą żyć inni ludzie. Niech smaczku płomiennemu przemówieniu doda fakt, że Ashton słusznie/niesłusznie, wytrwale jednak, od 2010 roku przygotowuje się do apokalipsy. Nie oznacza to, że buduje bunkier i wyposaża się w niezliczone ilości broni (chociaż to pewnie też sądząc po jego zapale) – Kutcher uczęszcza codziennie na zajęcia jogi, trenuje Krav-magę i biega kanionem obok swojego domu.

6. Prince

Artysta, który zginął w okolicznościach kontrowersyjnych i nagłych. Niektórzy, jak Dick Gregory,  mówią wprost, że Prince został celowo zabity. Przed swoją śmiercią Książę często wypowiadał się na temat Illuminati, nowego porządku świata i geoinżynierii. W swojej piosence Dreamer śpiewa o chemtrailsach: Kiedy helikopter zatacza koła nad nami Ten spisek jest coraz bardziej wyraźny Pomyśl, że oni rozpylają chemikalia nad miastem kiedy my śpimy Od teraz czuwam O Nowym Porządeczku mówi też w wywiadach. Prince przyznaje się, że nie korzysta z telefonu komórkowego, nie bierze udziału w wyborach i uważa, że „ktoś” sprawia, że nie ma potrzeby sprawiedliwości, ani poszukiwania prawdziwego boga.

Więcej?

W 2008 roku w serialu Simpsonowie (znanym z „przypadkowego” przewidywania przyszłości) przewidziano zabójstwo, tfu, tfu, śmierć, Prince’a. W owym odcinku Homerowi zlecono zabójstwo kilku gwiazd, które nie chcą wykonywać poleceń z „góry”. Na pytanie Homera jaki jest ich problem jeden ze smutnych panów w garniturach odpowiada, że wciąż żyją. Jedną ze wskazanych przez nich gwiazd był Prince. Zobaczcie sami: https://www.youtube.com/watch?v=Wjlkg28QHLU Tu przeczytacie co jeszcze przewidzieli Simpsonowie.

5. Lady Gaga

Celebrytka, która namieszała. O jej teledyskach przesyconych illu-symboliką, wszystko widzącym oku, śmiałych stylizacjach, o tym, że grała wampirzycę w krwawym młodzieżowym serialu American Horror Storry i o całej towarzyszącej jej postaci scenicznej obsceniczności nie muszę mówić, bo pewnie wiecie.

Czego być może nie wiecie?

Gaga ma sceniczne alter-ego, czyli mężczyznę imieniem Jo Calderone. Jo Calderone, jak mówi w jednym z wywiadów użyczając usta Gagi, nie jest sławą, aktorem, ani muzykiem. Jest po prostu facetem, który kocha swoją panią (Lady Gagę). Nasz bohater zachowuje się co najmniej dziwnie. Jest wulgarny, bezpośredni, nieobliczalny i (umówmy się) kosmicznie pokręcony (a nawet trochę przerażający). W jednym z wywiadów, kiedy pojawił się „zamiast” Gagi na rozdaniu nagród mówi o niej Obecnie jest na mnie wkurzona. Kazała mi się wynosić. Powiedziała, że jeżeli naprawdę ją kocham, przyjdę tu za nią i stanę w świetle reflektorów. Jo mówi o Gadze, że to jego dziewczyna. Jednocześnie ten sam poczciwy Jo podczas ceremonii rozdania nagród MTV awards podkreśla, że Britney Spears jest cholernie gorąca. Wykrzykuje To w końcu cholerna Britney Spears! Nie waliliście sobie do Britney jako dzieci? (…) Ja wieszałem na suficie jej plakat i dotykałem się myśląc o niej. To ona nauczyła mnie jak być nieustraszonym. Co w tym performensie dziwnego? Illuminati czerpią symbolikę z Babilonu. Gaga zaś to jedno z imion oznaczających babilońskie bóstwo – Isztar, boginię wojny i miłości. Isztar, ze względu na posiadanie licznych cech zarówno kobiecych jak i męskich, w ikonografii (szczególnie fenickiej) często przedstawiana jest jako hermafrodyta. Na fali rosnącej popularności Gagi, ze względu na jej nietypową urodę, uważano, że piosenkarka jest hermafrodytą lub jest transpłciowa. Sama mówi, że nie zależy jej na płciowości i lubi zacierać granicę między płciami. Czyżby nazwa nie była więc przypadkową inwencją twórczą jej znajomych, jak mówi sama gwiazda? Coby nie mówić, a mówić można wiele, symbolika zdecydowanie przesądza sprawę przynależności naszej gwiazdy.

Co to ma jednak wspólnego z wyznaniem prawdy o Illuminati?

Stefani Germanotta, bo tak ma w dowodzie Lady Gaga, otwarcie mówi o swojej głębokiej depresji. Przyznała się też do tego, że w nocy nawiedzają ją demony, ma stany lękowe i czasem nie wie kim jest. Zdaje się, że o Illuminati mówi coraz głośniej, zmieniła stylistykę swojej twórczości, mówi dużo o źle, o tym, że dla niej szatan jest czymś, co dzieje się w jej umyśle, nie na jej oczach i to jest prawdziwe zagrożenie, któremu chce stawić czoła. W wywiadach wspomina, że przyjmuje leki, które mają pomóc zwalczyć jej złe samopoczucie. Mówi także, że próbowała zrezygnować z leków, ale jej lekarz jej zabrania, a kiedy sama próbuje, dzieją się złe rzeczy. Brzmi jak ofiara MK-ULTRA? Mejbi.

Na dziś to tyle Kochanie:)

Twój na wieki Horry

(Visited 12 860 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Yani 20 października 2017 o 09:56

  Cale szczescie ze nie wiemy Co sie tak naprawde dzieje wokol nas, to o czym piszecie to czubeczek gory…

 2. avatar agnieszkaanka 20 października 2017 o 12:49

  A co sądzicie o przepowiedniach sprowadzających się do wizji: wojny, wielkiej wody która zaleje świat, albo przynajmniej Europę? Klimuszko o tym nawijał, jeszcze inni, zupełnie nie znającym się dzieciom moich różnych znajomych śniło się ostatnio to samo: że będą czołgi i wielka woda zaleje naszą przestrzeń, że będzie trzeba uciekać na północ. To tak apropos apokaliptycznych wizji Ashtona vel Chrisa.

 3. avatar carolina 20 października 2017 o 13:54

  O tym że Prince został zamordowany i że miało to jakieś głębsze znaczenie, mówił też M.Spiers

  1. avatar grzegorzadam 20 października 2017 o 15:24

   Ciekawe kogo odtwarzał Spiers ? 😉

   1. avatar Jarmush 20 października 2017 o 18:49

    po co ta półuśmiechnięta buźka Grzegorzu?

 4. avatar Kasia 20 października 2017 o 17:45

  Czytam bloga od 3 dni na razie przeczytałam około 40 wpisów i chyba powoli zaczynam coś rozumieć. Dziękuje Ci za to wszystko bardzo <3 Mam nadzieję, że wreszcie uda mi się mieć chociaż przebłyski i choćby chwilową świadomość tego co tu się dzieje. Z pewnością będę tu zaglądać codziennie bo tyle tu wiedzy do ogarnięcia. Dziękuje raz jeszcze <3 <3 <3

  1. avatar Jarmush 20 października 2017 o 18:41

   <3

 5. avatar Jarmush 20 października 2017 o 18:52

  jakby co, to nie jest forum, to mój blog

 6. avatar ruby 22 października 2017 o 18:25

  Czy kamienie mają energię? Potrafią pomóc?

  1. avatar Jarmush 22 października 2017 o 18:56

   kryształy na pewno, ogromną

 7. avatar Renata 31 lipca 2018 o 12:55

  „Celebryci poddani wszelkiej maści programom kontroli umysłu często mają swojego rodzaju alter-ego. Czasem objawiające się jako osobna postać, jak sceniczne wcielenie Beyonce – Sasha Fierce, czy eminemowski Slim Shady (guess who’s back?), a czasem w sposób tak niepozorny jak bardzo symboliczny pseudonim artystyczny, czy zmiana imienia przez pana Kutchera.”

  No ale przecież Pepsi Eliot i Horry Porttier to też pseudonimy. Mi się to całkiem podoba, bo jako osoba broniąca swojej prywatności chętnie bym przyjęła jakiś pseudonim, dla rozdzielenia życia celebryty i bliskiego kręgu znajomych. Pod innym imieniem w sieci i innym w życiu, dla mnie spoczko. Wiem, że dobiera się też takie pseudonimy na podstawie numerologii ale niestety nic o tym nie wiem. Ktoś może coś wie o zasadach tworzenia pseudonimów? Czy stoją za tym jakieś teorie marketingowe? A może Pepsi poruszasz ten temat w swojej książce?

  1. avatar Jarmush 31 lipca 2018 o 14:49

   nie żartuj, tom nie mój wpis 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum