Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
206 168 755
85 online
32 274 VIPy

Horry Porttier się pospieszył i już składa Ci noworoczne życzenia 2021!

Niby dzisiejszy wieczór, jest jak każdy. Wszechświat nie zatrzymuje się, nie wyróżnia tej nocy chwilą ciszy. Jednak Twoje myśli tego wieczoru są znamiennie inne niż każdej innej nocy w roku.

W Nowym Roku dwadzieścia dwadzieścia jeden, życzę tym, których kocham, więc praktycznie wszystkim (hue hue), aby wszystkie ich problemy trwały tak długo, jak postanowienia noworoczne (hue hue).

Żeby cieszyli się zdrowiem i mogli zarobić wystarczająco dużo, aby mieć to, czego potrzebują dla siebie i by mogli dać innym to, czego pragną inni.

Żeby jarali się zabawą. Młodość jest wtedy, gdy WRESZCIE możesz bawić się do późna w Sylwestra. Starość zaczyna się wtedy, gdy musisz się do tego zmuszać.

Wszystkiego co najlepsze!

Z bazy nadawał, na zawsze Twój, Horry Porttier


Horry Porttier

Prawdopodobnie autor na stronie Pepsi Eliot, jednak nius pojawił się niespodziewanie i w sumie niewiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.

(Visited 31 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. ilonek 31 grudnia 2020 o 22:05

  Pepsi, czy mi się wydaje czy masz podkrążone oczy? Walczę z tą przypadłością całe życie – ale że Ty? na 811?

  1. Pepsi Eliot 31 grudnia 2020 o 23:13

   wydaje Ci się

 2. Joanna Szanel. 1 stycznia 2021 o 02:29

  Truth… tak długo jak nam słuchu starcza coby muzykę słyszeć i w jej rytmie sie kołysać tak długo jesteśmy młodzi…. wszystkim,którzy mi w rytmie sluchanej muzyki prztakują życzę, żadnym reżimem nieposkromionej wolności ducha i lekkości bytu i najzwyczajniej fajnego życia…. zdrowia i miłości, reszta przykula się sama ?????

 3. Aniela 1 stycznia 2021 o 11:08

  75ug witaminy dziennie k2mk7 serio wystarczy? Czy ta dawka jest taka by NFZ was nie ścigał?

  1. Pepsi Eliot 1 stycznia 2021 o 11:54

   To idealna dawka dla 2000 jednostek, a wszystko co robimy rzeczywiście jest zgodne z obowiązującymi normami i ściga nie NFZ, tylko PIS. A dzięki temu, ludzie, którzy biorą warfarynę (na rozrzedzenie krwi)mogą sobie też brać tę ilość K2. Nie jestem lekarzem.

 4. Anna Szuberla 1 stycznia 2021 o 13:50

  Cudowności Kochani

 5. Paulina87 1 stycznia 2021 o 16:20

  cudowne życzenia, dziękuję Horry

  1. Paulina87 1 stycznia 2021 o 16:22

   ucieło mi całego komcia, i dla Wszystkich Was wszystkiego supcio, dla Całej obsługi sklepu która jest na medal ! Tak samo jak Wasze suple .. Spędziłam poranek z Tobą w gaju oliwnym – ehh ohhhh dziękuję za inspirację dej baj dej

   1. Pepsi Eliot 1 stycznia 2021 o 18:27

    z miłością do Pauliny <3

 6. Justyna 2 stycznia 2021 o 13:17

  Dziękuję Horry! Wzajemnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum