Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 949 289
65 online
38 830 VIPy

I co powiesz na to, że frutarianka zaleca na pierwszym miejscu niejedzenie cukru?

Czy coś byś przeciw miała?

Gdyby mnie zapytano, czego na pierwszym miejscu należy bezwzględnie unikać w diecie, jeszcze nie tak dawno powiedziałabym, że mięsa. Oczywiście, kwestia niejedzenia mięsa dotyczy dwóch powodów, pierwszy z poziomu ego, czyli umysłu, że mięso jest zatrute trutką współczesności. Że nadeszła jakaś chmara przedziwnych śpiących graczy, którzy postawili na chów przemysłowy niszczący zwierzę, odbierający jego ciału, mięśniom jakość, niszcząc zdrowie tych zwierząt, wciskając w nie pokarm idiotycznie niewłaściwy, karmiąc sztucznymi hormonami wzrostu i antybiotykami, żeby mogły ustać na kopytach, czy racicach. Z poziomu ego, trudno jest takie mięso przełknąć, nawet gdy zostało ładnie podfarbowane, poukładane w wachlarzyk, i opakowane w cynfolię. Gdyż takie zwierzę nie jest już pokarmem, jest trutką na szczury. Druga kwestia z mięsem rozgrywa się z poziomu bytu, czyli świadomości. Gdy budzisz się, rozumiesz, że taki pokarm odgrodzi Cię od samej siebie, gdyż zwierzę zalogowało się do tej gry w tym samym celu co Ty, aby ewoluować.


Ale właśnie niejedzenia mięsa nie wymienię na pierwszym miejscu, bowiem stawiam tam obecnie cukier, chociaż spożycie cukru samo w sobie nie powoduje raka, i jest to potężna internetowa plotka. To prawda, że ​​cukier żywi każdą komórkę naszego ciała, w tym  komórki rakowe, jakby się takie objawiły. Jednak badania mówią, że jedzenie cukru nie prowadzi do raka, ale już to, co cukier może zrobić z Twoją talią, owszem może. Otyłość w pasie jest  podstawowym, głównym, cywilizacyjnym powiązaniem awatara z  rakiem, bez względu na to kto to mówi, i co zaleca jeść. Dlatego mój program jem i chudnij z przerywanym postem zalecam absolutnie wszystkim, w tym krypto szczuplaskom, chude nóżki wystające z miniówki, designerska, wielka bluza z kapturem, szczupłe lico, a w pasie wielka niewiadomka.

Pomysł, że komórki nowotworowe mogą stać się uzależnione od cukru jest dość przestarzały, a pojęcie to znane jest, jako efekt Warburga. Niemiecki naukowiec Otto Warburg (noblista) zauważył, że komórki nowotworowe zazwyczaj zużywają więcej glukozy, założył więc, że muszą mieć defekt w ich mitochondriach. Czyli, że nie potrafią pozyskiwać energii wykorzystując tlen w mitochondriach. Ale sprawa się komplikuje z powodu glukoneogenezy, szlaku metabolicznego ( prawie w całości dziejącego się w wątrobie i nerkach) syntezy glukozy z takich związków jak aminokwasy glukogenne, mleczan, glicerol lub propionian.


Ów szklak ma bardzo istotne znaczenie, bo dzięki niemu organizm jest w stanie wyprodukować sobie glukozę nawet wtedy, gdy jej podaż w pokarmie lub z rozpadu rezerw glikogenowych jest niewystarczająca. A jest ona zdecydowanie niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i krwinek czerwonych i ważna w metabolizmie innych komórek. Czyli jedzenie mniejszej ilości cukru nie wpłynie bezpośrednio na „zagłodzenie” raka. To nie jest możliwe, bo Twój awatar i tak wykorzysta inne zasoby do produkcji glukozy we własnym zakresie. Jednak cukier z cukiernicy, wysokofruktozowy syrop kukurydziany, czy biała mąka zjadane przez lud, doprowadzają do stanów zapalnych w komórce, a każdy przewlekły stan zapalny jest prekursorem rozwoju komórek nowotworowych. I w tym przypadku  mamy powiązanie raka z cukrem prawie bezpośrednie. Masz ponad 37 bilionów komórek, a każda z nich jest jak skończony żywy organizm. Każda komórka łaknie energii, ale jednocześnie musi ją produkować dla wszelkich funkcji życiowych. Ilość i jakość tej energii zależy od zdrowego metabolizmu i transferu elektronów makroskładników odżywczych i mikroelementów z żywności, którą zjadasz.

Jeśli więc chodzi o najgorszą opcję diety, cukier wymieniam obecnie na pierwszym miejscu, a mięso dopiero na trzecim, tuż za wysoce przetworzoną żywnością ze sztucznymi dodatkami podkręcającymi smak i przedłużającymi okres do spożycia, metalami ciężkimi i innymi toksynami. Po zjedzeniu takiego cukru przez kilka godzin nie masz szans na skontaktowanie się ze swoją świadomością. Odcinasz się od poziomu bytu na długie godziny, za to siedzisz w przymulonej cukrem głowie, a ego nawet przez sen Cię gnębi. Cukry, które pochodzą z całych owoców i warzyw mają inną strukturę niż rafinady i chemicznie wytwarzane cukry, jak syrop kukurydziany. Komórki ludzkiego awatara inaczej traktują cukry naturalne zawierające błonnik i wiele składników odżywczych, i posiłkują się nimi w produkcji energii komórkowej. Komórce należy dostarczyć zarówno cukier, jak i tłuszcz, oraz białko, jeśli chcesz posiadać wysoce energetyczne (ATP) ciało. Owe ważne makroelementy przechodzą przez półprzepuszczalną błonę komórki. Dlatego tak ważne są też antyzapalne kwasy tłuszczowe Omega 3, gdyż mają wielki wpływ na elastyczność tych błon. Enzymy wykorzystują energię ATP do przyspieszenia koniecznych reakcji chemicznych w komórce.

dla bardziej dociekliwych W celu wytworzenia energii w komórkach eukariotycznych, cząsteczki cukru, muszą przejść proces podziału. Pierwszy proces produkcji energii glikolizy wymaga  dwóch cząsteczek ATP. Podczas tego procesu, pojedyncze cząsteczki glukozy są dzielone i przekształcone do dwóch cząsteczek pirogronianu. Po szeregu reakcjach chemicznych, glikoliza wytwarza cztery nowe cząsteczki ATP, NADH i jeszcze dwie cząsteczki niezbędne, jako  nośniki elektronów dla innych reakcji biochemicznych w komórce. W istocie cukier nie powoduje raka. Jednakże nieefektywny metabolizm cukru w ​​procesach komórkowych (rafinady i syrop kukurydziany są zbyt szybko wykorzystywane przez komórki) powoduje zwiększenie „korozji” komórek (wolne rodniki tlenowe, tlen nadreaktywny, zakwaszenie komórki, nieoczyszczanie komórki z odpadów i toksyn) i stan zapalny, co jak wiesz jest prekursorem do przewlekłych stanów chorobowych, a następnie raka. Dlaczego komórki rakowe tak robią? Nowotwór oczyszcza nadmiar glukozy z krwi i zastępuje ją dużą ilością mleczanu, aby dostarczyć użyteczne paliwo do kluczowych organów jak serce i mózg. To jeden z powodów dla których nowotwór jest częścią yyy … rozwiązania, a nie częścią problemu. Usługa którą wykonuje jest niezbędna, aby serce i mózg cierpiące na poważny niedobór cholesterolu i siarczanów wciąż funkcjonowały dzięki wykorzystaniu mleczanu jako źródła paliwa zamiast glukozy. Jednak nowotwór w konsekwencji cierpi z powodu glikacji i zakwaszania, więc walczy o przetrwanie w tak ciężkich warunkach.

Cukier z poziomu ego

Tak naprawdę niejedzeniem cukru nie zagłodzisz raka, bo ciało i tak wyprodukuje glukozę we własnym zakresie. Prawdziwie niepokojący jest jednak stosunek cukru do raka w kontekście nieefektywnej produkcji energii ATP, i tworzenie wielkiej ilości wolnych rodników tlenowych z powodu niewydajnego usuwania odpadów metabolizmu. Czyli zawsze chodziło o energię. Komórka nowotworowa ma wciąż mało energii, bo się ją tam marnuje. Jedzenie zdrowych węglowodanów, owoców z błonnikiem działa oczyszczająco na komórki, to są silne antyoksydanty. Jednak węglowodany należy jeść świadomie, nie łączyć słodkich owoców z tłuszczem, etc. Mieć jasność jak bardzo gotowanie zagęszcza pokarm, i ile cukru znajdziesz w całej marchewce, ale ile w filiżance gotowanej. Na ten temat masz epopeje na blogasie.

Cukier z poziomu bytu

Jedząc ciastka, torty, nawet makarony bez tłuszczu, ba, nawet łychę miodu, przez kilka godzin możesz czuć się przymuloną. Nie jesteś wtedy w stanie komunikować się ze swoją świadomością, działasz tylko z głowy, z ego, z umysłu. Nie oceniam, czy to źle, czy dobrze, ale mówię, jak jest. W tym czasie obniżanie entropii jest bardzo utrudnione, Twoja ewolucja natenczas zamiera, otrzymujesz chaos, odcinasz się od danych. I po co?

owocek

Źródła: www.cancer.news www.integrativepractitioner.com/topics/news/sugar-and-cancer-relationship-between-diet-and-chronic-disease

(Visited 6 039 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar damian 28 marca 2019 o 18:35

  Pepsi ja mam inne pytanie – czy raka z przerzutami mozna zniszczyc naturalnymi metodami? Slyszalam kiedys cos o jablkach, ale nie mam pojecia czy to prawda, czy jest to potwerdzine badaniami…

  1. avatar Jarmush 28 marca 2019 o 19:39

   jak ktoś się uprze, to i jabłkami załatwi raka, ale są metody naturalne. Co do ich skuteczności jednak nie ma zbyt dobrze prowadzonych statystyk, chociażby z tego powodu, że ludzie najpierw robią różne inne rzeczy zalecane przez medycynę konwencjonalną i zaczynają działać naturalnie dopiero, gdy tamte zawiodą.Inny aspekt, to dobranie kuracji, zwykle należy stosować parę, ale raczej wszystkie powstają na bazie alkalizacji ciała, doprowadzenia potasu do komórek, odżywienia i nawodnienia ciała, aby się mogło samoleczyć, pozbycia się grzybów, pasożytów, metali ciężkich, i innych toksyn, to jest taka wyjściówka dla ciała do zdrowienia. https://www.pepsieliot.com/prosty-i-wyjatkowo-tani-protokol-kuracji-przeciwnowotworowej-w-3-krokach/

   1. avatar Damiann 29 marca 2019 o 00:45

    A czy sa znani ludzie, ktorzy wyleczyli raka naturalnymi metodami?

    1. avatar Jarmush 29 marca 2019 o 08:35

     Znani ludzie mają ten problem, że mają dużo pieniędzy, i natychmiast medycyna alopatyczna chce się popisać spektakularnymi wyleczeniami, moja klientka w nocy uciekała z najbardziej prestiżowego szpitala w Wawie, gdzie zamierzano następnego dnia operować jej mózg, bo coś tam coś tam, powiedziały sławy i ona była pewna,że tak musi być. Dzisiaj ma się całkiem dobrze, ale to nie był rak.

     1. avatar damiann 29 marca 2019 o 08:58

      Wlasnie w takich przypadkach nie potrafie uwierzyc w dzialanie naturalnych metod leczenia raka ;/

     2. avatar Jarmush 29 marca 2019 o 09:28

      nie ma co wierzyć, trzeba się szybko wyleczyć z poziomu bytu i jeść co trzeba

 2. avatar janK 28 marca 2019 o 19:48

  „I po co?” – żeby odsapnąć.

 3. avatar Ika 28 marca 2019 o 20:01

  Mistrzostwo ?

  1. avatar Jarmush 28 marca 2019 o 22:05

   <3

 4. avatar Joanna 28 marca 2019 o 21:23

  I po co ? Tak to jest pytanie na dziś jutro na zawsze. Pepsi czy pea protein lub rice protein będzie działać podobnie jak szejk fat Burn Tib?Przepraszam że nie w temacie ale przymierzam się do kupna protein ?

  1. avatar Jarmush 28 marca 2019 o 22:01

   białko roślinne zawsze dostarczy jakichś węglowodanów, niestety takiego cięcia fatu nie ma

 5. avatar Ada 29 marca 2019 o 00:07

  Przeczytaj Pepsi a jeśli już po przeczytaniu jestes, to powiedz proszę co o tym sądzisz

  1. avatar Jarmush 29 marca 2019 o 08:44

   O wielu tych sprawach piszę na blogu, i znajdziesz dużo artykułów, o MSM, DMSO również. To koncepcja autorki, wszyscy chcą wymyślić coś bardzo prostego na raka. Okazuje się jednak, że jedzenie czosnku i jaj (dużo siarki, te ostatnie to podobno dieta Kory) niekoniecznie prowadzi na bank do bezraka. Zalecana w arcie dieta to tylko koncepcja, bo z moich doświadczeń taka dieta podniesie poziom estrogenów, a to nie jest dobre dla piersi.

 6. avatar Maggie 29 marca 2019 o 07:43

  Czy mogę pic rano szklankę z cytryna kwasem askorbinowym jablczanem mg i kolagenem ? Nie wyklucza sie to ? Wszystko od tib

  1. avatar Jarmush 29 marca 2019 o 08:19

   nie wyklucza, i możesz dodać szczyptę MSM TiB (ok 2 gramy, pół płaskiej łyżeczki) o ile dobrze tolerujesz siarkę

 7. avatar Aga 29 marca 2019 o 08:59

  Pepsi podepnij post o tym co z czym można i nie można łączyć . Muszę pozbyć się mojego brzuszydła ? . Robię 3 szklanki co rano, niestety 4 za huhu mi nie wchodzi ?. Pomożesz KOCHANA ?

  1. avatar Jarmush 29 marca 2019 o 09:28

   brzuch jest z tego co Ci wchodzi zamiast 4 szklanki. Stosuj 4 szklankę w formie wody z cytryną i popij nią 3 gramy chlorelli This is BIO w tabletkach i 5 gramów spiruliny This is BIO w tabletkach. Jeśli nie jesteś jeszcze przyzwyczajona do alg zacznij od połowy tabletki chlorelli i powoli systematycznie zwiększaj, aż osiągniesz cel.
   Ostatni kęs w ustach danego dnia o 16.
   Do śniadania 3 miesięczna kuracja wzmacniająca Greens & Fruits TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/10-greens-fruits-90tabl-tib–5905344040000.html
   po jednej tabletce, a po śniadaniu 2 D3+K2 TiB do ssania https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/70-vitamin-d3k2-90tabl-tib–5905344040154.html,
   oraz 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib–5905344040048.html

   Czy masz może wynik badania 25(OH)D? To dobrałabym Ci witaminę D bardziej precyzyjnie. A tu jest taka ogólna lista badań, którą zalecam i w miarę możliwości dobrze byłoby zrobić https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/

   Na 5 dni przed badaniem 25(OH)D odstaw D3 i G&F TiB.

   Jakie masz pH moczu rano na czczo i o 12 w południe? Mamy paseczki do badania pH moczu, starczają na długo. https://thisisbio.pl/paski-ph/3730-paski-wskaznikowe-ph-45-90-100szt-tib–5905344040727.html

   Jak wypada domowy test na zakwaszenie ciała? https://www.pepsieliot.com/prosty-test-nadkwasote-raczej-niedokwasote/

 8. avatar Ania Gaj 29 marca 2019 o 10:09

  Bardzo potrzebowałam tego tekstu, szczególnie tego, że cukier sprowadza nas do poziomu ego. Dziwiłam się dlaczego ostatnio straciłam łączność ze sobą a właśnie niechcący wróciłam do podgryzania słodkości… i wszystko jasne. Dziękuję za przywrócenie do pionu, Pepsi!

  1. avatar Jarmush 29 marca 2019 o 10:16

   z miłością

 9. avatar Dominika 29 marca 2019 o 16:56

  Pepsi wzięłam wczoraj pół łyżeczki kelp i było ok. Dziś do 4 szklanki dodałam 1 łyżeczkę i mam zgagę …chlorelle i spiruline moge normalnie zjeść i jest ok.To jaka powinnam brać dawkę kelp?
  Dodam że nigdy nie miewam zgagi
  Dziekuje❤️

  1. avatar Jarmush 29 marca 2019 o 19:48

   1/2 łyżeczki ja biorę ?

   1. avatar Dominika 30 marca 2019 o 08:44

    Dziękuje i tak też zrobię ❤️

 10. avatar Lusja 29 marca 2019 o 21:14

  Peps, czy ty masz czasem wzdecia? Ja mam, ale raczej nie od strony fizycznej, a tej „glownej”. Nie umiem jesc, nie umiem pic, a skutkiem tego nie umiem zyc. Cudownego. aktywnego weekendu wszystkim zycze. 🙂

 11. avatar Spiralnie 30 marca 2019 o 13:14

  Peps, a czy mogłabyś nawinąć więcej o tym, co przerywa post? Bo już od kilku dobrych miesięcy jestem na pp, wjeżdżają szlanki, niskotłuszczówka (do 10%, blisko do 811, moc zieleni wszelakiej), okno kończę albo Twoją herbatką na 60 choróbsk, albo kostką gorzkiej czekolady, piję też białko z rana. Białko zblendowane z owocami odpada, jak więc to pogodzić? Pić rano białko, po jakim czasie owocki, a po jakim resztę pożywienia i ostatnim kęsem podjeść tłuszcz? Czy tłuszcz też powinien być zjedzony solo, w późniejszym czasie? Czy może białko na koniec, przed czekoladą? Ashwaganda z wieczora przerywa post, czy ją przerzucić do okna z jedzeniem, kończącym się ok 14? Kombinuję ostatnio z tym, ale jeszcze nie znalazłam satysfakcjonującego układu. No i żeby zmieścić się w ok 4-5 godzinach pożywiania?
  Miłuję, sto serc, Kamila.

  1. avatar Jarmush 30 marca 2019 o 16:34

   ustalmy sobie w takim razie coś bardzo radykalnego, wszystko co ma kalorie przerywa post, wyjątek stanowią leki, które musisz brać i niektóre suple, które musisz brać z poście

 12. avatar dominika 2 kwietnia 2019 o 12:28

  Pepsi dzis drugi dzien pp i jest super nieczulam glodu konczac jedzenie o 18 tylko na d ranem troszke mnie ssalo ale musze powiedziec ze myslalam ze bedzie gorzej 😉 Mam pytanie odnosnie czestotliwosci jedzenia. Jemy np 4 razy w oknie zywieniowym i rozumiem ze nie moge podjadajac? czy moge jesc tak czaesto jak potrzebuje?
  bardzo dziekuje za odpowiedz 😉

  1. avatar Jarmush 2 kwietnia 2019 o 17:26

   nieeee, jesz 2 razy i możesz jeść dowolnie długo, możesz też jeść raz, powoli 4 godziny

   1. avatar Dominika 2 kwietnia 2019 o 17:59

    Pepsi rozumiem dziękuje ale jak to się może mieć do osób pracujących gdzie nie jestem w stanie jeść np 2 posiłki w długim okresie czasu? Jeden wielki na ta chwile odpada … mam ogromna nadzieje ze uda mi się kiedyś do tego dojść ale na ta chwile jem 4 posiłki . Podpowiedz jak to ogarnąć ? Połączyć np śniadanie z drugim śniadaniem a potem podwieczorek z kolacja ? Jem od 10 do 18 i szczerze powiem chce robić to dobrze ale z tego wychodzi ze mi coś nie wychodzi ??❤️

    1. avatar Jarmush 2 kwietnia 2019 o 21:41

     ile masz lat, jakie schorzenia, ile ważysz przy jakim wzroście, jaka aktywność fizyczna

 13. avatar Dominika 3 kwietnia 2019 o 06:34

  Pepsi mam 35 lat i 180 cm wzrostu aktywność to zależy czasem 5-6 razy w tyg czasem 2-3. Staram się regularnie ćwiczyć roznie z tym bywa. Mam bóle w dolnym odcinku gregoslupa i czasem ale o tym ci pisałam nierównomierne bicie serca tj takie przeskoki szczególnie jak się emocjonuje a ogólnie jestem bardzo emocjonalna osoba ! Odkad biorę tak jak mi zalecilas do 4 szklanki hemp msm kelp jest lepiej nie odczuwam dyskomfortu i kąpiele w soli Epsom bardzo mi pomagają ❤️

  1. avatar Jarmush 3 kwietnia 2019 o 06:54

   <3

 14. avatar Dominika 3 kwietnia 2019 o 08:14

  Pepsi dzięki tobie zmieniam wiele w swoim życiu . Dziękuje ❤️
  Pozwolę sobie jeszcze na jedno pytanie czy są możliwe takie objawy przy poście przerywanym jak pojedyncze pryszcze w okolicach ramienia i pleców oraz niezbyt pachnące gazy. Czy może to być efekt oczyszczania ? Dziś jest mój trzeci dzień i jak narazie odnotowałam takie symptomy.Odkąd jestem na poście przerwanym nie wiem mam wrażenie że biorę udział w jakimś procesie czuję się lekka czuję się uniesiona czuję że jakaś zmiana zachodzi w moim organizmie. Tak jakbym brała udział w jakimś procesie czuję że mi to służy ?

  1. avatar Jarmush 3 kwietnia 2019 o 08:56

   to za wcześnie na odczucie odtruwania, chyba, że poszłaś w samo zielone, coś po prostu zjadłaś nie dla Ciebie <3

 15. avatar dominika 3 kwietnia 2019 o 09:41

  Wtakim razie poobserwuje sie dalej jem teraz sporo surowych warzyw moze to mialo na to wplyw 😉 Doszly do mnie juz witaminki i ufff troche ich jednak jest. Prosze doradz czy biorac to wszystko nie bedzie za duzo?
  do 4 szklanki idzie w proszku -jarmuz, acai ,brokuly ,kelp, msm i 2 lyzki hemp protein.
  Do sniadania 1 greens&fruits i 1 B6 complex z G&G.
  Potem omega 3 i D3 z K2. Jem mieso 2 razy w tygodniu. Doradzalas aby wdrozyc liposomal B12 i juz go mam. Czy birorac to wszystko do sniadania nie bedzie za dzuo?
  dziekuje pozdrawiam

  1. avatar Jarmush 3 kwietnia 2019 o 10:05

   B6 complex bierzesz wieczorem do kąpieli z dodatkiem soli epsom. Reszta tak jak napisałaś. Jeśli bierzesz B 6 complex, to od drugiego tygodnia bierz co drugi dzień 1 G&F TiB.

   1. avatar Dominika 3 kwietnia 2019 o 17:25

    Bardzo ci dziękuję ❤️
    Pepsi szukam i szukam na twoim blogu ale nie ma ….czy kawa z cykorii bez mleka przerywa post ??

    1. avatar Jarmush 3 kwietnia 2019 o 21:00

     ma kalorie?

     1. avatar Dominika 4 kwietnia 2019 o 06:17

      Moja cykoria Ma 316kj. Czyli chyba odpada …
      Zrobiłam też dzisiaj z rana poziom pH moczu ale po wypiciu sody z wodą( bo chciałam sprawdzić kwasowość zoladka) i pH wyszło 7.0 ( pH zmierzyłam po drugim oddaniu moczu )czy jest miarodajne czy powtórzyć jutro ? W ciągu dnia po witaminach fruits &greens mam bardzo żółty mocz i jak wczoraj badałam go popołudniu to wynik był 7.5 czy witaminy wpływają na ten poziom ?
      Co do kwasowości to odbiło mi się do kilku minut po wypiciu ale nie od razu… Czytałam że radzisz zrobić kurację marchewką z pokrzywa a ja jestem uczulona na pokrzywe. Co radzisz ?
      ❤️

     2. avatar Jarmush 4 kwietnia 2019 o 07:22

      jak się robi test sody, to mocz jest zwykle zasadowy, nie bierz sody i zbadaj mocz rano na czczo i o 12 w południe. To wyłącz pokrzywę. <3

   2. avatar Dominika 10 kwietnia 2019 o 06:34

    Pepsi jewli dobrze zrozumiałam to brać b6 complex clay czas i między czasie w drugim tyg wdrożyć co drugi dzień greens&fruit? A powiedz jeszcze jak długo brać B6 coplex?
    Ps. Te witaminy działają cuda ?

    1. avatar Jarmush 10 kwietnia 2019 o 10:30

     Przez miesiąc i G&F TiB rano i B6 complex wieczorem (zrozumiałam, że dwa razy B complex bierze, bo zgubiłaś w komentarzu 6). Kończymy opakowanie B6 complex i kończy sobie spokojnie G&F po 1 dziennie. 5 dni przerwy i badanie. <3

 16. avatar Dominika 5 czerwca 2019 o 09:02

  Czy są jakiekolwiek przeciwskazania do brania shape shake?

  1. avatar Jarmush 5 czerwca 2019 o 10:31

   to jest czyste białko, jesli jest problem z nerkami ilość białka na kilogram ciała nie powinna przekraczać w zależności od ilości mięśnia, ale zaokrąglając nie więcej niż 1 gram, dlatego, gdy jesz dużo białka w diecie, a do tego walniesz 26 gramów czystego białka, to Twoje nerki mogą mieć problem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum