Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 927 310
51 online
38 712 VIPy

I żrem i kupuję kompulsywnie przez telefon, czyli 6 oznak, że możesz mieć implanty

And el konkurso:)

Komć: Więc emocje odgradzaja nas od nas samych. Codziennie spotykamy się z odbiciem lustrzanym tego kim jesteśmy. Akceptacja i obserwacja tego co się dzieje. Zgadzam się, czuję w sercu że to właściwa droga. Ale nie jest łatwo akceptować i obserwować. Im bardziej próbuję obserwować swoje myśli i reakcje ciała tym bardziej czuję się nijak, jakbym utraciła tę możliwość. Czy można tak bardzo utożsamić się z obiektami, których doświadczamy, że to co kiedyś przychodziło łatwo (ja jestem niebem, smutek to chmura) wydaje się być utracone? Ta łączność? Znowu pomimo dobrej passy wpadłam w obżarstwo, moje ciało jest zmęczone, a ja sama, choć mam urlop, chcę zakopać się na cały dzień w łóżku. Szkoda mi mojego męża, bo zły stan odreagowywuję na nim. Ktoś inny mnie odrzucił w innej strefie, a powiem że tak zwany rejection to mój issue z dzieciństwa i bardzo źle znoszę odrzucenie. Wiem, ktoś nie zachował się według mojego scenariusza i wzięłam to za bardzo do siebie, ale tak się czuję, jak gówno. I leżę i patrzę i akceptuję (?). I żrem i kupuję kompulsywnie przez telefon. Tak więc … Jak siebie polubić? Jak przestać się wkurwiać? Mówię sobie … odpieprz się od innych i zajmij sobą i na chwilę czuję ulgę ale OMG, jesteśmy komputerami z uczuciami i chciałabym móc się przeprogramować. Kocham Cię Peps. Też Cię kocham i dzięki za komcia. Czytając historię matrixowego sukcesu Bena Silbermanna (tego od Pinteresta), zauważam pewne podobieństwo do impulsów poprzedzających działania ludzi zwanych ambitnymi, mianowicie: „będzie wstyd jak odpuszczę”. Jest to oczywiście postawa egotyczna, oparta jednak na dobrym podłożu, jakim jest konsekwencja. Konsekwencja nie jest myśleniem wyłącznie o celu, konsekwencja jest umiejętnością pozostawania w drodze. Bycia w tym kroku, który się stawia, z podniesionym czołem, bez zmulania. Konsekwencja jest życiem. Ze wszystkich moich chujowych i lepszych cech, najbardziej cenię sobie konsekwencję, ale to nie jest wpis o mnie.

A tu oczyszczająca terapia 4 szklanek

Cały Twój problem i większości z nas leży w przywiązaniu. Masz już swoje teorie, wiesz co trzeba robić, aby się zacząć budzić, ale tego nie robisz, bo brakuje Ci konsekwencji. Szybko się zrażasz, jak pięciolatek. Sądzisz, że tylko tutaj jest zmularnia. Tymczasem jak w niebie tak i na ziemi. Nie można identyfikować się z ciałem, podobnie jak nie można identyfikować się z ze swoim fałszywym ja, czyli z ego, bo jesteś kimś zupełnie innym. Kimś nie stąd. Gdy tylko to jedno uda Ci się pojąć, zaczniesz lżej traktować wszystko, odetniesz się od swoich przywiązań. Od tych wszystkich programów, w które nas wkręcono. Kochana Ty nie masz żadnego męża. Teraz koło Ciebie jest koleś, który w poprzednim życiu mógł być Twoim teściem, albo sąsiadem, a będzie kiedyś dajmy na to Twoją wnuczką. Bo płcie, to też na użytek Ziemian.

El konkurso, co i jak czytaj na końcu: Co to jest (za mną w tle)?

Doświadczaj i wzrastaj, ale nie przywiązuj się. Załóżmy, że nie czujesz się już niebem, a smutki to nie chmury, nie mijają, i kij z tym, zaakceptuj. Nie identyfikuj się z tą sytuacją. Naiwnie sądzimy, że gdy się przebudzimy, to nagle polecimy do Boga, do 12 wymiaru, wtopimy się do Źródła i będzie git. Po pierwsze po drodze jest jeszcze parę wymiarów przed nami. And, TAM może być yyy … nudno, przeciągle, niezmiennie. Dalajlama codziennie medytuje  3 godziny od 3, czy 4 nad ranem. Nie robi tego dłużej, bo zagłębienie w siebie jest przestrzennie radosne, ale jednocześnie siedzenie w sobie jest trochę nudne. Nawet w oderwaniu od ego i Bóg to oczywiście wie. Bo jest wszystkim i Ty jesteś nim też. Nitsche powiedział przed śmiercią (trochę tani chwyt z tym Nitche, ale luzik:): więcej światła, a ja mówię za życia, więcej śmiechu i luzu. Masz czas. Masz za sobą setki, a może tysiące wcieleń, a Twoim jedynym celem jest wzrastanie. Ale dlaczego tak trudno jest się przebudzić? Dlaczego tak mało osób się budzi? Bardzo wielu z nas zostało „oznaczonych” (zaimplantowanych) w ramach części planu pewnych mrocznych sił i nie dostrzegamy, że nasza wolna wola została zniszczona i przestaliśmy wzrastać (rozwijać się). Te oznaczenia (implanty) zachęcają nas (między innymi) do przyłączania się do grup, które już zostały przejęte (dajmy na to: emancypantki, wyznawcy religii, partie polityczne) i powstrzymują nas od rozstawania się z tymi grupami. Tagi nie pozwalają nam myśleć samodzielnie i zachęcają nas do podążania za innymi, których uważamy za obdarzonych większą wiedzą i mądrzejszych od nas samych.

no właśnie, co to za budowla i gdzie?

Owe tagi, czyli implanty zarówno w ciele fizycznym, jak i w polu energetycznym, z których wiele można by określić mianem „obcych” z natury (zarówno w stosunku do ciała osoby, jak i jej świadomości), są  tylko częścią manipulacji jaka występuje na Ziemi, ale nie zawsze rozpoznawanej lub rozumianej. W rzeczywistości jest często ignorowana, ponieważ nie jest zbyt komfortowo przyglądać się czemuś takiemu. Może zostałaś otagowana, jak większość z nas i nie możesz się oderwać od programów własnego ego i nie możesz wzrastać?   Wyplączesz się z tego tak czy siak, ale póki co, wyluzuj Kochanie. Znaczniki są wszczepiane przez rasy obcych lub przez inne istoty ludzkie (świadomie lub nieświadomie) i często w imieniu grupy obcych. Są instalowane, aby ukierunkować ludzi do działania lub zachowania się w określony sposób. Prawdopodobnie także po to, aby trzymać nas w niewiedzy (nieświadomości), aby zapobiec naszemu przebudzeniu, lub aby nasze przebudzenie zatrzymać na pewnym poziomie. Tagi i implanty są wykorzystywane do kontrolowania umysłu i do blokowania nas w różnych programach wierzeń. Ty wierzysz, że trudne dzieciństwo i współczesne niesprawiedliwości sprawiają, że teraz cierpisz, kompulsywnie się obżerasz i wykupujesz neta.Tymczasem Twoje otagowanie służy do przyciągania Cię do negatywnych zachowań lub nałogów, które w efekcie otwierają Cię na oścież i sprawiają że Twoja energia może być odprowadzona i używana. Zazwyczaj tagi i implanty nigdy nie wspierają naszego wzrostu i rozwoju świadomości i zawsze mają na celu storpedowanie naszej wolnej woli i wolności wyboru.

a tak wygląda z boku

Niektórzy z nas kompletnie nie czują się przystosowani do życia na Ziemi, są to zwykle ludzie z „kosmicznymi duszami”. Jednak matrix nie dotyczy tylko Ziemi. Jak w niebie, tak i na ziemi. Jest coś takiego jak yyy … „fałszywy matrix wniebowstąpienia”. Ponad nim jest też matrix specjalnie ukierunkowany na „kosmiczne dusze”, u ludzi posiadających bardzo zaawansowane DNA i pamięć komórkową z żyć w innych systemach planetarnych i innych Wszechświatach. Owe „kosmiczne dusze” (też dzieci indygo, kryształowe) posiadają określoną misję lub kontrakt, aby pomagać innym jednostkom w przebudzeniu. Wiele z nich, po wejściu w swoją własną siłę, może stać się wielkimi uzdrowicielami. Niektóre dusze kosmicznych wędrowców są na swego rodzaj misji rozpoznawczej, aby zebrać fragmenty ukrytej historii Ziemi i odkryć, poprawić i reaktywować ją, wolną od zakłóceń i nieprawdy. Generalnie, tacy wędrowcy, czyli „kosmiczne dusze” mają poczucie inności na naszej planecie, czują że tak naprawdę tutaj nie przynależą. Jednak głęboko wewnątrz siebie są związani ze świadomością Jedności, i z biegiem czasu zazwyczaj zaczynają się budzić. Gdy są już w pełni aktywowani i wolni, stają się potężnymi istotami światła, duchowymi agentami wielkich zmian. Tacy ludzie mają zdolność budzenia dużej ilości osób, w wielu przypadkach po prostu przez swoją obecność. Dlatego tyle osób przebudziło się obok Osho, obok Tolle, nie mówiąc o Buddzie. Jednak dziwne jest, że żaden apostoł Jeszua w jego towarzystwie nie doznał przebudzenia, a raczej to świadczy o tym, że tak wiele jest zmyślonych rzeczy w tej historii.

Kosmiczna dusza może być oznakowana lub zaimplantowana przy narodzinach lub później w udzielaniu się w różnych grupach, formach leczenia, aktywowaniu ciała i zabiegach. Raz oznakowany staje się dużo bardziej podatny na zaprogramowane systemy przekonań i może często podlegać kompletnej restrukturyzacji systemu wiary. Kiedy już znajdzie się w grupie zaczyna wierzyć, że wszystko, co mu się przekazuje, jest jedyną prawdą, a wszystkie inne źródła wiedzy powinny być ignorowane. Działa to trochę jak mentalność kultu, staje się rodzajem zbiorowego umysłu, w którym odpowiedzialny za niego lider lub grupa ET może wgrać własną świadomość, aby karma została przetworzona. Tom Cruise został implantowany? Mejbi:) Niemal niemożliwym jest stwierdzenie, że znajdujesz się w fałszywym matrixie, kiedy w nim pozostajesz. Wiemy coś o tym. No dobra, bardzo odleciałam od Twojego leżenia na tapczanie z pudełkiem czekoladek i zamawiania przedmiotów (mam nadzieję, że fajne) w wirtualu. Chodziło mi tylko, żebyś pojęła, że nie ma tak prosto, że napierdalanka jest wszędzie. Że owszem w piątym wymiarze jest sporo miłości i czysta energia, ale jakże daleko piątemu wymiarowi do 12. Do tego, czy jest sens się spieszyć? Skoro to wzrastanie jest tak utrudnione na planecie zwanej Ziemia, do tego owa fałszywa duchowość, fałszywe ego, migające ciało do minus stała Planca (bardzo szybciusio migamy), a więc to wszystko razem sprawia, że tylko jedna postawa jest słuszna. Wyluzować. Czasu nie ma. Konsekwentnie tworzyć to lustro wokół siebie miłe i przyjemne. A jak się nie udaje, nie identyfikować się z tym smutnym obrazem, tylko wprowadzić zmiany, ale też na luzie. W śmiechu. Nie egzaltowanym chichocie rosyjskiej kochanki, ale w takim śmiechu z brzucha.

sztuka dla sztuki:)

Jak zidentyfikować, czy zostałaś oznaczona?

Oto 6 oznak wskazujących na to, że możesz mieć tagi lub implanty

1. Gdy czujesz, że zostałaś pobudzona do działania w określony sposób, który nie jest Twoim normalnym sposobem zachowania się. Gdy robisz lub mówisz określone rzeczy i zastanawiasz się dlaczego. Tak jakbyś była na automatycznym pilocie. Ten punkt dotyczy właściwie wszystkich nałogowców, więc Ciebie też. 2. Gdy słyszysz siebie mówiącą wciąż (lub często) o czymś, co zadziałało na Ciebie w innym wymiarze, życiu lub linii czasowej, i co wciąż jest dla Ciebie bolesne. Wciąż wracasz do przeszłości, to może też być karma. 3. Gdy czujesz się lepsza od innych poprzez swoje przekonania. 4. Gdy nie możesz uwolnić się od swojej historii. Twój przypadek. 5. Gdy czujesz się ofiarą lub czujesz, że zostałaś kiedyś złożona w ofierze. Ooo to bardzo poważny punkt i mam nadzieję, że Ciebie nie dotyczy. 6. Kiedy silnie bronisz własnej historii, swojego cierpienia.

Te typy zachowań mogą wskazywać na tagi lub implanty, a przynajmniej, że nie jesteś we władaniu samej siebie. Bez względu na to, czy zostałaś (jak większość) w jakiś sposób zainplantowana, czy też nie i tak musisz wyruszyć w drogę. Ruszyć ze skrzyżowania. Wcześniej akceptując to co jest. Implanty nie pozwalają nam się przebudzić, chodzimy ciemni, ospali, w malignie sennej, ale to da się zrobić, bo tylko wzrastanie jest możliwe. Nie ma cofania się. Gdy konsekwentnie, acz lekko, z hołubcem, na luzie, po kozacku coraz bardziej będziesz wchodzić we własną bezgraniczną siłę, gdy zaczniesz faktycznie poznawać siebie i to, co naprawdę jest w Twoim sercu i głębiej pojmiesz w końcu, że Twoja wewnętrzna jaźń, czyli Ty prawdziwa jest też Źródłem tego wszystkiego. Nie przeciekasz już energią, jakieś programy, implanty i takie rzeczy przestają mieć znaczenie. A gdy w końcu dostaniesz się na poziom 10/11/12 D, czyli faktyczne poziomy Świadomości Jezusa, zrozumiesz, że jesteś nim. I powiedz jak się to ma do Twojej sytuacji? Czy to nie jest owszem ważny, ale jednak pikuś problem, bo masz czas? Czy nie zacząć się cieszyć i sobie konsekwentnie być w pierwszym kroku, a potem w następnym? Czy Twoje przebudzenie nastąpi dzisiaj, czy za tysiąc wcieleń, nie ma znaczenia, masz czas. Postaraj się jednak ruszyć ze skrzyżowania tak dla jaj, na luziku. A kasę robi się w ten sam sposób, bo to nic innego, tylko przepływ energii.

lovciam, lovciam

PS A propos wypuszczenia powietrza z balonika powagi, ogłaszam el konkurso:

Co to za budowla?

Wiem, że wszystkie odpowiedzi będą prawidłowe, ale jest pewne utrudnienie:

Odpowiedź biorąca udział w el konkurso MUSI być napisana wierszem rymowanym!

2 Witaminy K2 TiB (mk7 z natto z uznawanego za najlepsze na świecie laboratorium w Gnosis) pojadą do osoby, która napisze najlepszy wiersz. Od razu zaznaczam, że ocena będzie gremialna (redakcja bloga) i bardzo subiektywna:) El konkurso będzie trwało do wtorku włącznie, a wyniki zostaną ogłoszone w tę środę! Zapraszam więc do el konkurso.

(Visited 10 360 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Margo Pauli 22 października 2017 o 13:17

  Jak wiesz – czytam Twój blog od jakiegoś czasu. Coraz częściej odnajduję w nich prawdy i wartości, którym sama hołduję. Niedawno wspominałąś o Eze, teraz niniejszy artukuł – wszystko razem sprawia, że nie mogę oprzeć sie wrażeniu iż mamy jednego wspólnego „znajomego” (GC), słowa i myśli którego odnajduję w Twoim blogu.
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 2. avatar emjot 22 października 2017 o 13:29

  Katedra Santa Maria, nigdym tam nie była, ale pomyślałam Florencja i nie zawiodła mnie intuicja B-)

  1. avatar Jarmush 22 października 2017 o 13:43

   Kochana, widzę, że nie przeczytałaś wpisu do końca 🙂

 3. avatar adfalkiewicz 22 października 2017 o 13:39

  JaCię Pepsi… Budzisz mnie coraz gwałtowniej i coraz gwałtowniej mnie kopiesz Tymi swoimi koturnami do działania 🙂 Jaśnieje, jaśnieje i się wyrywa w środku! Bądź ukochana i poszerzona po wsze przewymiary <3 <3 Dziękuję dziękuję <3 <3

  1. avatar Jarmush 22 października 2017 o 13:42

   <3<3

 4. avatar Carrie 22 października 2017 o 13:42

  Na razie wyszło mi haiku 🙂

  Muzeum dell’Opera del Duomo
  Piazza del Duomo, 9
  50122 Firenze FI
  Italy

  P.S. Zastrzegam sobie doedytowanie odpowiedzi z czymś bardziej wyszukanym niż rymowanki częstochowskie 🙂

  1. avatar Jarmush 22 października 2017 o 15:21

   🙂

 5. avatar Steffano 22 października 2017 o 13:45

  A co z implantami zębów? 😉

  1. avatar Jarmush 22 października 2017 o 15:21

   a co ma być ? robić 😀

 6. avatar Marjari 22 października 2017 o 13:51

  Katedra we Florencji sądzę.

 7. avatar Marjari 22 października 2017 o 13:54

  Ucięlo mi poprzednio:
  Katedra we Florencji sądzę,
  Chociaż może błądzę.

 8. avatar dażaża 22 października 2017 o 14:02

  Odpowiedź moja krótka
  jak katedry del Fiore robótka

  chyba nie byłam poetą w żadnym wcieleniu, wszystko przede mną

 9. avatar Magda 22 października 2017 o 14:02

  Rozwiązanie tego pytania
  Nie sprawi trudnego zadania
  Jest to miejscowość Florencja
  I występuje tam wysoka frekwencja
  Budynek to katedra Santa Maria de Flore
  Wchodząc tam będziesz mieć serce spore 🙂

 10. avatar HejHo 22 października 2017 o 14:16

  ❤️

 11. avatar ewa 22 października 2017 o 14:57

  Florencja urocza i wyśniona,
  i Katedra Santa Maria,
  moja ulubiona 😀

 12. avatar Kats 22 października 2017 o 15:13

  Byłam tam, byłam! <3 Może trzasnę se jakąś poezję;) Peps kochana, miałam to już od dłuższego czasu napisać. Może rozkminicie z Emanuelcią na blogu tematy rodzicielstwa bliskości, NVC i self-reg? Wiem, że to niby nie zwyczajowa tematyka bloga, ale właśnie wg mnie ma MEGA dużo związanego z budzeniem! Pomaga nauczyć się ludziom patrzeć sercem na innych, kierować się empatią i szacunkiem, naprawdę widać to po forach gdzie wypowiadają się te człowieki;) Uczy właśnie, że emocje to tylko emocje i żadne nie są dobre ani złe, że trzeba je przeżyć i puszczać, no naprawdę dużo takich rzeczy wspólnych. Chodzi mi o to głównie, że sądzę iż;) zaznajomienie się z tymi tematami może pomóc wielu czytelnikom rozkminic mniej lub bardziej to patrzenie sercem:) Może komuś kto ma trudność z ogarnieciem tego właśnie da jakieś drogowskazy:) lovciam <3

 13. avatar Saba 22 października 2017 o 15:31

  A zdradzicie kto to GC? Bo ja różne rzeczy u Pepsi odnajduję, ale GC…? Hmmm

  1. avatar Jarmush 22 października 2017 o 16:33

   co dziwniejsze, ja też nie mam pojęcia, bo jedyny GC jaki mi przychodzi do głowy, to obywatel GC (nieżyjący jak wiadomo)?

 14. avatar LuminAdi 22 października 2017 o 15:49

  Doberek PepOsh, spółko i współpodróżnicy kochani 😀 No tak, oczywista oczywistośc że większośc ma poprzybijane te pieczątki na czole, jak te świecące znaczki z imprez (na szczęście /lub nie/ nie pociągały mnie nigdy zbytnio 🙂 ) I to własnie one powodują że czasami dzieje się tak jak u autorki listu..lub mniej…lub bardziej. Ale…..i tu zacytuje fragment, który spodobał mi się najbardziej –
  „Doświadczaj i wzrastaj, ale nie przywiązuj się. Załóżmy, że nie czujesz się już niebem, a smutki to nie chmury, nie mijają, i kij z tym, zaakceptuj. Nie identyfikuj się z tą sytuacją.”
  Dokładnie! No ej…te pieczątki mozna zetrzeć, jak chcesz na JUŻ…a jak nie chcesz na JUŻ…olej, doświadczaj, same zejda, jak dziara z naklejki 😀

  Wtrącę tez swoje pięć groszy do akapitu pod tytułem „Jak w niebie, tak i na ziemi.” 🙂 Mianowicie coś w tym jest. Spoko, to wiadomo nie od dziś, że namieszali nam, pohasztagowali…ale, wiecie co? Za czasów mojego sporego zainteresowania Wicca, wiele latek temu 😉 (no co, fajne to było i jest wlaściwie jeszcze… Gaia, Gaia i jeszcze raz Gaia 🙂 ) To latając po forach różnych anglojęzycznych, natrafiłem na coś co zwało się „Pagan Scriptures” (coś jakby hmm, księga stworzenia 🙂 ), chyba to jeszcze mozna gdzies wyguglać 🙂 I nie pamiętam treści całego tego tekstu już, ale na początku był opis, jak to powstało „Światło”, potem ono stworzyło życie, wibracje, światy, żywioły itepe 🙂 No mniejsza o to, najfajniejszy był fragment że częścią tego „Światła” były wszystkie dusze i to były „Dzieci Światła” i „Światło” postanowiło wysłać te „Dzieci”, czyli samo siebie, by żyły, doświadczały, uczyły się i kochały i wrócą gdy będa Perfect 🙂 I co fajne, że jeżeli nie osiągna tego w jednym życiu, to będa mieli dwa, jak nie w dwóch to damy im 10, 100 itp, a gdy wrócą to znów staną się jednościa ze „Światłem” i jeżeli będa chciały, nie będa musiały już doświadczać. I jeszcze fajne coś że żadnej z nich, tych dusz nie stanie sie krzywda, i będzie mogła przezyć/doświadczyć to, czy tyle ile zdoła znieść.
  Ogólnie to taka fajna „bajka” 😉 Ale ten fragment akurat mi sie spodobał i tak przeciez jest, jesteśmy cześcią Kosmicznej Siły Stwórczej, yyyy Światła i doświadczamy i potem powrócimy…….do domu i opowiemy hmm…sami sobie patrząc w kosmiczne lustro – nieźle żeś stary natworzył w tych wytworzonych przez siebie wymiarach 😛 😀

  Dobra, rozpisałem się, zmykam 😀

  Lovocowo ściskam i pozdrawiam!! <3 <3 <3

  1. avatar Jarmush 22 października 2017 o 16:32

   dzięki <3

  2. avatar Niki 23 października 2017 o 19:11

   „Jak w niebie, tak i na ziemi” …jak z ewangelii, nie wiem z jakiej ale się kojarzy 😀 doktryna katolicka tym motywem się posługuje, programuje i ma posłuch

 15. avatar malena 22 października 2017 o 15:58

  Gdy dopada cię chęć z sobą samą audiencji
  Zrób to,
  ale jedź do Florencji.
  Spojrzawszy mglistym okiem na Santa Maria del Fiore
  Zobaczysz-
  postępy zrobisz spore…
  ?

 16. avatar Anemonne 22 października 2017 o 16:59

  Ciężko rymować o el Duomo, bo ona zapiera dech i odbiera mowę…

  Zobaczyłam ją pierwszy raz 2 tygodnie temu podczas podróży po Toskanii. Pierwszy nocleg, Florencja, za mną i moim partnerem już kolacja i wino – 100% turystycznego konsumpcjonizmu. Idziemy razem rozmawiając, jest ciemno i nagle za rogiem wyłoniła się ona… Zatkało nas, stanęliśmy w miejscu i gapiliśmy się mając równocześnie satori. Maż został i się po prostu gapił oniemiały, a ja wolno zaczynałam sie zbliżać bo chciałam jakoś być bliżej, zrozumieć tych którzy ją ją tworzyli. Nigdy nie widziałam takiej mieszanki barw róż, zieleń, czerń i niezwykłych szczegółów. Nagle nawet rynkowi skrzypacze zaczęli grac jakoś inaczej…
  Kolejnego dni wróciliśmy sprawdzić czy w ciągu dnia wygląda równie niesamowicie, ale wśród tłumów ciężko nam było odnaleźć to samo wrażenia 🙂

  Minęłyśmy się o dwa dni 🙂 Jak wycieczka motorowa do San Quirico?

  1. avatar Jarmush 22 października 2017 o 19:04

   na razie po tej wycieczce Grega motor poszedł do rewitalizacji Hondy 🙂 https://youtu.be/teLUz_1jkNA
   to ten, co najczęściej leży na boku 😀

   1. avatar Anemonne 23 października 2017 o 08:58

    <3 o jejuuuuu

 17. avatar Agnik 22 października 2017 o 17:01

  Rzut gałką wystarczy by się przekonać, że Pepsi jakże rozpromieniona, na przeciw katedry stoi nam dumnie, co Santa Maria zwie się przecudnie. W uroczej Florencji.. tak pięknem swym nęci i kusi, że człowiek na zdjęciu choćby, ale zobaczyć ją musi. <3

 18. avatar SYLWIA 22 października 2017 o 17:21

  Czyżbyś Pepsi nasza miła we Florencji wtedy byla? Stała dumnie, w luz odziana pod Katedrą Santa Maria????

 19. avatar Mysz 22 października 2017 o 17:37

  Boska katedra Matki Kwietnej
  z masą dekoracji na elewacji
  robi w czaszce dużo halucynacji.
  Śpiewam, tańczę, podskaktuję
  wszystko wokół mnie wibruje.

  love <3

 20. avatar Katarzyna 22 października 2017 o 18:06

  Dostarczyło mi ogrom miłych emocji
  zwiedzanie Włoch a zwłaszcza Florencji.
  Oprowadzał nas przemiły siniore
  po Katedrze Santa Maria dla Fiore.

 21. avatar Minimaksi 22 października 2017 o 18:29

  Santa Maria de Flore
  Miewam pomysły chore
  Nie lubię podróży
  Bo mi się dłuży.
  Santa Maria de Flore
  Pożeram faunę
  I kocham florę.
  Lub też zamiennie
  Inaczej codziennie.

 22. avatar Penguin 22 października 2017 o 19:12

  Konkurs, fajnie, ale
  odpowiedzi nie znam
  nie wstydzę się wcale

  pomyslałam, wiem
  że oszukam
  ale odpowiedzi
  w komentarzach poszukam

  swojej ignorancji
  jak widać
  nie wstydzę się wcale

  ludzie zwykle szydzą
  że przeciez Santa Maria del Fiore
  i jakby za mnie sie wstydzą
  do siebie tego nie biorę

  P.S.
  myślę sobie, że to przysługa
  pokazać, że nie wiem i tyle
  może żadna zasługa
  może to wstyd i się mylę

  <3
  hehe fajna zabawa i teraz już wiem, co to za budynek :D:D:D

 23. avatar Ola 22 października 2017 o 19:30

  Jest miejsce we Włoszech niezapomniane
  Grube mury i okna przyozdabiane
  To katedra Santa Maria del Fiore
  Chyba moje dzieci tam zabiorę!
  Wiem już gdzie w podroż kolejną się wybiorę,
  Zgadłas – Santa Maria del Fiore!
  Do Florencji dzieci zabiorę
  Ukochanego rownież – moją podporę
  Lecę samolot zaraz bukować
  No i walizki zacznę pakować

  🙂 heheheheh

 24. avatar sarkasta 22 października 2017 o 20:00

  Dopiszę tutaj, bo to dobre miejsce jak każde inne: nie śmiałem się, nie trwało to kilka godzin, ale zaczynam zmieniać swoje życie. Dziękuję Ci Pepsi, dobrze, że jesteś.

  1. avatar Jarmush 22 października 2017 o 21:58

   <3

 25. avatar Danuta 22 października 2017 o 20:03

  To jest Katedra Santa Maria del Fiore ( Katedra Matki Boskiej Kwietnej) we Florencji . Pozdrawiam 😉

  1. avatar Jarmush 22 października 2017 o 21:56

   Ktoś tu nie czyta postów do końca, albo nie chce brać udziału w konkursie 🙂

 26. avatar Ela 22 października 2017 o 20:21

  Wieczorem jak zawsze posty Pepsi przeglądałam
  Nie ukrywam, że trochę oszukiwałam
  Wyjątkowo co drugi akapit przeczytałam
  Powód tego był prosty
  Wprawiłam się w nastrój radosny
  Po kilku przeczytanych zdaniach zdjęcie ujrzałam
  Zdjęcie katedry w której się zakochałam
  Florencję wspominam cudnie
  Wokół katedry było bardzo schludnie
  Ogrom budowli powalał
  Człowiek stojąc przy fasadzie malał
  Katedra w gotyckim stylu wykonana
  Została później w neogotyku przeprojektowana
  Na punkcie sztuki mam bzika
  Obraz kopuły o zachodzi słońca z mojej głowy nie znika

  Santa Maria del Fiore
  na każdym wywrze wrażenie spore

 27. avatar Martyna Leowska 22 października 2017 o 20:22

  Chociaż, we Florencji nie postawiłam stopy, to przywiodły mnie do niej pepsi eliot tropy. Tam w historii cieniu, siedzi strudzony wędrowiec, na starym kamieniu. Spogląda w górę czule, obejmując wzrokiem krągłą kopułę. Katedra Santa Maria del fiore, czy ja ciebie od pałaców naszych wole? Nie powiem, bo czy katedra to, czy las, to w sobie wszędzie to samo, zielone serce masz. Żaden krok postawiony na granicie, nie wpłynie tak jak Ty, na moje życie.
  …dziękuje i pozdrawiam.

 28. avatar ba.bunia 22 października 2017 o 20:33

  Przebudzony Brunelleschi Filippo, Twój kolega po fachu, co na luziku konkurs wygrał jajko stawiając na stole, przykrył kopułą Il Duomo Di Firenze, teraz siedzi we wnęce i pilnuje, czy ktoś czegoś nie zepsuje.

  Wyjątkowo pusto przed wejściem, gdzie te tłumy?
  Kocham Pepsi za wszystko i ….za nic też, tak po prostu

  1. avatar Jarmush 22 października 2017 o 21:51

   noo październik, nawet w Toskanii to jesień 🙂

 29. avatar Dorota Cieślińska 22 października 2017 o 21:06

  Katedra del Fiore,
  kup sobie stodołę,
  choć będzie za krótka,
  bo to mała budka.

 30. avatar Danuta 22 października 2017 o 21:17

  Jeszcze raz

  Jest w Italii mnóstwo miast wspaniałych
  Budzących zachwyt tych dużych i tych małych.
  Jednak Florencja ma urok wyjątkowy
  I przyciągała artystów nietuzinkowych.
  Leonardo da Vinci i Michał Anioł tu tworzyli
  I po uliczkach miasta często chodzili.
  Katedra Santa Maria del Fiore
  Robi ogromną furorę.
  Prawie sześćset lat budowana
  Z drogich marmurów jest cała.
  I pytam widząc te cudne zdjęcia:
  Kiedy tam będę? Nie mam pojęcia!

 31. avatar Marzanna 22 października 2017 o 21:32

  Cattedrale in Firenze jak koncert na cztery ręce
  Cudna, monumentalna, dostojna budowla sakralna.

  Kto ją uparcie budował?
  Za jej potęgą się chował?

  Co znaczą drogie marmury?
  Dumna dzwonnica tnie chmury?

  Co na sklepieniu się dzieje?
  Od tego człowiek maleje!

  Co czujesz? Powiedz co czujesz
  gdy ją fotografujesz?

  Zabytek architektury
  czy pomnik matrixa ponury?

  I nich ci serce odpowie
  już nie polegaj na głowie.

 32. avatar Vivienne 22 października 2017 o 21:59

  Czyżby to Florencja?
  Gdzie stoi Pepsi, nasza Magnificjencja!
  A za jej plecami piękna- kwintesencja
  Rozpościera sie dumnie Włoch rezydencja
  I choć do gromkich zachwytów serce mam nieskore
  To widząc w tle Katedrę Santa Maria del Fiore
  Na usta sie ciśnie – och, mi amore!

  Owocek <3

 33. avatar Monia71 23 października 2017 o 06:25

  Zgubiłam gdzieś swoje ego
  To chyba nic straconego!
  Wypadło gdzieś i zniknęło
  Coś może sobie je wzięło?
  Szukają gdzie jest właściciel
  Ten matriksowy wichrzyciel
  Kto śmiał się pozbyć bezczelnie
  Bez tego myśli się celnie!
  Aż nagle w włoskiej Florencji
  Ktoś znalazł je w ewidencji
  W Santa Maria del Fiore
  I pyta mnie czy je biorę
  No nie wiem sama czy warto
  Lepiej jest być czystą kartą
  Chyba że kasy jest mało
  To wtedy by się przydało :)

 34. avatar Magda 23 października 2017 o 07:09

  dzień dobry:)
  poniżej posyłam rymy częstochowskie i moje wiekopomne dzieło podobne do haiku a jednak nim nie będące…

  pierwsza myśl, że nie wiadomo,
  co to jest? czy to Duomo?
  wielki grzmot robi wrażenie,
  i jest piękny jak marzenie:)

  serdecznie pozdrawiam:)

 35. avatar natalia 23 października 2017 o 07:16

  Voglio veramente andare in Italia,
  per vedere la bella Katedra Santa Maria!
  Florencja na zawsze w mym sercu zagościła,
  ale nadal wielu tajemnic przede mną nie odkryła.
  Jakże piękna jest Katedra Santa Maria del Fiore,
  bo to kwiaty kwieciste, serce trikolore!
  Za el konkurso chciałabym Ci Pepsik podziękować
  i niczego już więcej ze swojego życia nie żałować.

 36. avatar Janina 23 października 2017 o 08:05

  Też żarłam. Te i inne prymitywne zachowania, to mimo całego uwielbienia dla swojego cierpienia to wciąż tylko prymitywne nieświadome zachowania i reakcje. A jak to prymitywy to uznalam, ze na prwno latwiej sie tego pozbyc niz mi sie wydaje. Minęło mi po paru miesiącach sesji EFT z dobrym trenerem. Skończyłam z uzdrawianiem siebie w umyśle przez czytanie i analizowanie siebie.
  I jest spokojnie.
  Choć byłam więźniem roznych glupuch zachowan. Ale w pewnych sprawach nie uznaje kompromisów, pół-prawd, ani ograniczeń pod jakakolwiek postacią.
  Jak nienawidzę i mnie wkurwia to mam to poczuć i uwolnić, a nie próbować akceptować umyslem. Akceptacja to coś innego niż nam narzuca umysł. Umysł tylko udaje, że coś z tym „robimy”, „no przecież akceptuję”, żeby dalej tak naprawde nic się nie zmieniło. Umysł oszukuje. Uzdrowienie jest w czuciu i w ciele.

 37. avatar Gabi Orchita 23 października 2017 o 18:01

  Dziękuję Peps. Słowo kluczowe to „konsekwencja”. Być w podróży i radować się swiadomie z każdego kroku 🙂 dotychczas konsekwencja w moim życiu dotyczyła tego by uchronić się przed jedyna konsekwencją jaka zapadła mi w pamięć ( matka z kablem w dłoni, czy aktualnie niezadowolony pracodawca ). Minimum, hopsa-sa z dnia na dzień się przemknąć … Not ideal, prawda ? Ale marzenia miałam ogromne i to mnie uchowało.
  Konsekwentnie żyć zamiast unikać konsekwencji ŻYCIA.
  Ruszyłaś mnie, ponownie <3

 38. avatar jazim 24 października 2017 o 09:41

  Cóż to za budynek strzelisty i potężny?
  Cóż za naród wybudował go prężny?
  Cóż to za finezyjna i piękna fasada?
  Czy już dostrzegasz ukryty pysk gada?
  Czy Katedra Santa Maria we Florencji
  Olśniewa nas źródłem boskiej inwencji?
  Czy może cel jej powstania był inny, ukryty?
  Czy zakodowano w jej murach fałszywe ryty?
  Żebyś czuł się gorszy i bał się „Złego”.
  Żebyś kajał się i modlił do „Niego”.
  Żebyś szukał „Go” na zewnątrz siebie samego….

 39. avatar Kasja 24 października 2017 o 10:37

  Może kiedyś się znowu wybiorę
  Do Katedry Santa Maria del Fiore
  Bo stoi okazała w szarej Florencji
  I zostawia w tyle wszelkie konkurencji:)

 40. avatar viktoryna 24 października 2017 o 13:11

  Jesienna Florencyja
  Katedra Santa Maryja
  monumentalne sklepienie
  zbiorowe zauroczenie
  matrixowa facecyja

  ot, taki a’la limeryk 😉

 41. avatar Ewik 24 października 2017 o 17:07

  Cześć Pepsi,

  Dziękuje Ci bardzo, bardzo intensywnie za rozbudzenie mojej świadomości! 😉
  Jakieś pół roku temu nudząc się w pracy weszłam na jeden z Twoich wpisów o nieco dziwnie brzmiącym tytule (wcześniej odwiedzałam tylko info o zdrowiu) i moje serce zadrżało, zawibrowało i z niezwykłą siłą poczułam – łaaaał to coś po czym już nic nie będzie takie samo 😀 pomimo, że wiele wtedy nie rozumiałam („matriks” o co jej właściwie chodzi:D) to, to co zrozumiałam wystarczyło <3
  od tej pory zaglądam tu regularnie i ciągle działam w kierunku wyzszej świadomości 🙂 czuje się mentalnie jak inna osoba, radośniejsza, spokojniejsza, coraz więcej harmoni we mnie…
  Często trudno mi być w tej drodze bez oczekiwań, wyzbyć się pragnienia szybszych postępów, złości na siebie,że nie zareagowałam tak jak bym chciała… Zauważyłam,że silna koncentracja na uczuciu wdzięczności pomaga i wszystko znacznie szybciej odlatuje i mam świadomość, że jakby nie było to jest przcież doskonale 🙂

  Czasami czuje niemal namacalnie mnóstwo energii naokoło, próbują się podczepić. Czasem je odpędze koncentracją na świetle, ale często bywa i tak,że strach jest jeszcze zbyt silny… Zamykając oczy byłabym w stanie je przywołać , opisać jak wyglądają, gdzie dokładnie się znajduja w pomieszczeniu i jakiej energii chcą ze mnie uszczknąć… Czy masz jakąś radę jak sobie z tym radzić? Jest coś co mogłoby je skutecznie odpędzić? Wkurzające są i niepokojące, chociaż stopniowo jakby mniej, staram się je ignorować…

  Zapoczątkowałaś moje przebudzenie, przemiane i jestem za to ogromnie wdzięczna, kocham Cię <3 Badź tu dla nas dalej 🙂

  P.S. od kilku miesięcy zbieram się do napisania tej wiadomości, kilka razy pojawiał się już w mojej głowie nawet scenariusze co powiedzieć, ale stagnacja ze starych naleciałości sprawiła, że dopiero teraz tu jestem 🙂

  1. avatar Jarmush 24 października 2017 o 17:35

   bardzo Ci dziękuję, dostałam już kilka podobnych wiadomości, i ogromnie się z tego cieszę, ja też kiedyś „zaskoczyłam” dzięki drugiej osobie, której chciało się ze mną (absolutnie śpiącą) gadać. Strach to smaczny pokarm, więc się niczego nie bój. Nikt i nic nie jest Ci w stanie zaszkodzić na tym polu, gdy z tym nie rezonujesz. Podnoś więc swoje wibracje na wiele sposobów. Luzik. Też Cie kocham <3 <3

 42. avatar Kózka 24 października 2017 o 18:52

  Florencka katedra, monument kwiecisty
  Swym pięknem, czyni ruch zamaszysty
  By Ciebie zaprosić, świetliste istnienie
  W materię ubrane – zalety i cienie,
  By umysł Twój logikę swą zmienił
  Na rzecz zachwytu, co w nim się mienił
  Gdy ją ujrzałeś i zarezonowałeś.

   Choćby na chwilę, wlewając wytchnienie
  Do siedliska tego, gdzie Twoje marzenie.
  Jak impuls z obrazu, łaskocze Twe serce
  Zapiera dech tej boskiej iskierce
  Którą Ty jesteś i ja – Boga zaufanie
  Więc przestań uprawiać smutek, płakanie
  Bo Wielki Architekt jest Tobą Kochanie !

  Santa Maria del Fior – to Twoje dzieło
  Boskim zamysłem z głębi wypłynęło
  Zapałem się stało, działaniem następnie
  By ostatecznie górować ponętnie
  W grze, zabawie, hologramie,
  Przypomnieć Ci, jak dziecko mamie
  Że jest dziś, że jesteś Ty i ta chwila.

  Tylko to co tu i teraz ma znaczenie
  Bo wszystko inne to myśli tchnienie
  Przeszłość i przyszłość, one są w głowie
  Ale matrix Ci tego człowiecze nie powie
  Ty sam wydobądź mądrość wewnętrzną
  I załóż na siebie, jak kurteczkę poręczną
  Wibruj wysoko, miłością odwieczną.
   

 43. avatar Fenix Felix 24 października 2017 o 20:28

  Serwus Peps Kochana i wszyscy Pepsowyznawcy cześć! Pod spodem moja poezja 🙂

  El konkurso Peps zwołała
  Gna więc Egon samochwała
  Upleść zdania w rymach składne,
  Tak, by gremium rzekło – ładne!
  Rzecz się dzieje we Florencji
  Tam też postać jest Pepsencji.
  Widok, który dech zapiera
  Się przed nami rozpościera
  Jeno trzeba zdecydować:
  Czy to smukłe Pepsi ciało
  Czy Duomo tlen zabrało?

  Całuski i masa miłości

 44. avatar JamJest74 26 października 2017 o 06:20

  Kiedy czytalam ten list napisany przez ta „zbolala” na ten moment dusze, zadrzalam bo zobaczylam siebie z przed lat. Poczulam ten trud, ten bol i zagubienie i brak ukojenia w czymkolwiek, to taki skowyt. Nie wiem co pomoglo mi bardziej, czy trzymiesieczna kuracja prozakiem, ktory podobno zmienia osobowosc, czy palenie gandzi, ktora poszerzalam moja swiadomosc i dawala wrazenie otwierania trzeciego oka (mam wrazenie ze wlasnie w tych momentach nastepowal u mnie najwiekszy kwantowy skok swiadomosci), do czego akurat nie namawiam! Pamietam jak jednej dlugiej i czarnej nocy duszy splynela na mnie wiedza, ze wszystko jest tak jak ma byc, wszystko czego potrzebuje objawi sie we wlasciwym dla mnie czasie, ze moge byc spokojna tak do konca, bo choc rodzice totalnie mnie odrzucili, to i tak jestem kochana i potrzebna, bo inaczej nie istnialabym. Potem przyszly do mnie najwazniejsze ksiazki mojego zycia, takie ksiegi ksiag, ktore ulozyly mi w glowie wszystko tak, by mimo tego co bylo radowac sie kazda chwila nawet ta bolesna, bo ona tez jest mi potrzebna wlasnie do wzrostu. Osho i Tolle, to za malo, by poczuc w sobie ta boska moc, ktora jest naszym dziedzictwem i nie zmienia tego czipy, szczepionki oraz zatrute srodowisko. Te ksiegi to – Kurs Cudow, Ramtha Biala Ksiega i Przebudzic Budde w sobie. Wszystkie ksiazki swiata sa tylko nieudana proba przyblizenia sie do esencji zycia, ktora my w istocie jestesmy, a o czym zapomnielismy. Dywagacje na temat wymiarow, matrixu sa strata czasu, niczego nie wniosly do mojego zycia i odpadly samoistnie tak jak obzarstwo, bulimia, gandzia, papierosy, kawa, meczacy ludzie i przykre zdarzenia. Wszystko jest tak jak ma byc. Amen

 45. avatar JamJest74 26 października 2017 o 07:27

  Kurs cudow mowi – Ciało jest środkiem, dzięki któremu Syn Boży odzyskuje zdrowie umysłu. Choć wytworzono je, by ogrodzić go w piekle, z którego nie ma ucieczki, to jednak dążenie do piekła wymieniono na cel, którym jest Niebo. Syn Boży wyciąga dłoń, by dotrzeć do swego brata i pomóc mu iść ze sobą tą drogą. Teraz ciało jest święte. Teraz służy uzdrowieniu umysłu, który miało zabić. Pepsi dzielisz sie tu z nami swoja wiedza i doswiadczeniem, ktore dla ludzi na innym poziomie swiadomosci brzmi madrze, ale niezrozumiale. Kiedys uslyszalam haslo, ze Bog mowi do nas ustami innych ludzi, dlatego bacznie sie przysluchuje, co do mnie przychodzi. Mam tak, ze jesli szukam odpowiedzi na moje pytanie, ona przychodzi do mnie ZAWSZE. Najczesciej w postaci ksiazek, dlatego dla wszystkich poszukujacych siebie i czujacych, ze ten swiat to za malo i on nie moze byc prawdziwy polecam ksiazki w tej kolejnosci – Umrzec, by stac sie soba, Po schodach do nieba, Wedrowka dusz oraz Odwazne dusze. Po przeczytaniu ich poczulam ogromna ulge, spadl ze mnie ciezar myslenia o tym jak trudno jest byc czlowiekiem i ze zycie na Ziemi jest chooja warte. Pozdrawiam wszystkich Was.

 46. avatar Bellanna 28 października 2017 o 15:27

  Ja tylko w kwestii Nietzschego – to nie jego słowa. To Goethe. Warto poprawić, bo jesteś autorytetem i jeszcze ktoś uwierzy. 🙂

  1. avatar Jarmush 28 października 2017 o 19:45

   a co ma piernik do wiatraka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum