logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
75 553 458
191 online
30 299 VIPy
Reklama

OCZYSZCZANIE
CIAŁA Z KADMU
SPIRULINA This is BIO

GDY DZIECKO JE TAKI POKARM,
NIECH GO PRZEJE
TABLETKĄ SPIRULINY

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Ile tak naprawdę masz czasu na podjęcie decyzji, żeby nie jeść złomu ze złomowiska?

  Dodam, że trudnej decyzji.

  Pewnego dnia w życiu dorosłym budzisz się z bólami mięśni, migreną, nadciśnieniem, czy wręcz przeciwnie niedociśnieniem z powodu zmęczonych nadnerczy, czy wysokim cukrem, a jeszcze wcześniej z dwucyfrową insuliną na czczo.

  Któregoś dnia budzisz się z worami i prawie bez brwi, a na Twoich plecach zawisł niewiadomo kiedy tobół babuli z 15 kilo chrustu, ups, fatu. Jasna cholercia, kiedy się to mogło wydarzyć, jak doszło do tego marnotrawstwa energii ozdrowieńczej ciała?

  Nie zauważyłaś tego wcześniej, ponieważ to był proces w czasie. Wszystko zadziało się tak powoli, że się nie spostrzegłaś się. Przypomnij sobie, co jadłaś jako dziecko, a potem młoda panna?

  Jadłaś dowolne kotlety i sznycle, rozgotowane buraki, marchewkę z masłem i ziemniaki puree, pikle z cukrem w occie spirytusowym, jadłaś przeróżne przekąski, bułki z szyną, lody zimne, lody ciepłe, frytki w domu i po szkole, Cini Minis z mlekiem, napoleonki, jagodzianki i pączki. Piłaś oranżadkę, lub pepsi.

  Czy miałaś refluks żółciowy? Paliła zgaga? Czy coś Ci się działo? Czy coś Ci było? Czy cierpiałaś na niestrawność? Miałaś wciąż smutki i zmienne nastroje? Nie, a jak już to tylko podczas świąt, bo wtedy dochodziła jeszcze non stop kanapa z Disneyem.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ naturalne źródło witaminy c idealne dla dzieci, czyli 100% ORGANICZNĄ ACEROLĘ This is BIO


  Tak było w rzeczywistości, bo to jest klasyczna zmyła Twojego awatara. Jako dziecku łatwo Cię zwieść fałszywemu poczuciu bezpieczeństwa, ponieważ organizm jest czysty od wewnątrz, a więc wystarczająco silny, aby bronić się przed paskudnym złomem, na który jest narażony od niemowlęctwa przez pielęgniarki ze strzykawką, rodziców, babcie, przedszkolanki, później kucharki szkolne.

  Niemniej jednak już studenckie stołówki, następnie Ty sama w hipermarkecie, mąż, czy też żona w kuchni i większość restauracji pomimo, że to tylko kontynuacja żywienia się na złomowisku, a więc już się dzieje się i dostajesz od ciała pierwsze przesłanki.

  I nagle budzisz się zlana potem, biegniesz do łazienki i widzisz dziurawy ser zamiast zdrowia, które zdaje się, jeszcze wczoraj tutaj było. Dosłownie Szwajcaria, a raczej jezioro genewskie na Twojej twarzy, a Ty robić możesz za ponton.

  Skończyło się babci sranie (nie mam pojęcia co to znaczy) i zaczynają się schorzenia. Prędko, prędko po doktora, bo kocica bardzo chora. Teraz na to zatrute przez wiele lat ciało nakładasz chemikalium. Objawy szybko znikają, aż tu nagle pojawia się kolejne choróbsko i kolejne, a nawet tamto pierwsze też wraca.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ rewolucyjną książkę „Leczenie Dobrą Dietą” z autografem:)


  Ale Ty już jesteś cała podminowana, cwana, nawiedzona, olewasz dochtore i udajesz się do znachore. Znachore się cieszy, bo też wymachuje swoim wahadełkiem i poszukuje popleczników, więc z serca częstuje Cię askorbinianem sodu w płynie do iniekcji dożylnej, podaje sodę i pestki na miodzie Manuka. Bierzesz to wszystko z potężnym oczekiwaniem na zmianę w kierunku pozytywnym dodatnim, broń Boże ujemnym.

  A tu kiszka, spektakularnego ozdrowienia ani widu, ani słychu. Zero doktora Witaminy Saula sukcesów, Linusa Paulinga też zero, Ratha też nie. Co się wkrótce z Tobą dzieje? Zaczynasz zionąć zwątpieniem i nienawiścią. Nie, że do wielkich wahadeł destrukcji, które zataiły przed Tobą, czym tak naprawdę jest jedzenie złomu od dziecka. Bo to nie był ich interes mówić Ci o tym.

  Rzucasz się do gardła słabszemu wahadełku znachore, piszesz paszkwila na FB, zakładasz grupę, jednym słowem wchodzisz na barykadę. Na złość szczepisz się na wszystko co możliwe i przyjmujesz na raz wszystkie sakramenty wiary. Zero ZEN. Na hasło medytacja spluwasz celnie w dal, dzięki świeżo odszkliwionej, modnej w mainstreamie diafragmie. Jednym słowem odmrażasz sobie uszy na złość mamie.

  Tymczasem Twój ogólny stan zdrowia nie ma wiele wspólnego z tym co zjadłaś wczoraj, a nawet w zeszłym tygodniu. Najczęściej to, co się złego dzieje, jest skumulowanym efektem wielu lat złej diety. Większość przewlekłych stanów i chorób wynika z długich lat znęcania się nad swoim awatarem, począwszy od dzieciństwa.

  Dlatego tak ważne jest, aby Twoje dziecko dostało się jak najwcześniej na właściwą drogę, w zabawie, w śmiechu, w radości, na polanie w lesie, na stoku, w morzu, w naturalnym zdrowym trybie życia, nie, że wymuszonym na siłę, jako niesmaczne dziwadło krępujące dziecko,  potem pannę, i dorosłą osobę.

  Zdrowy pokarm, a często też dodatkowa suplementacja naprawdę może dać inny rodzaj życia, z dobrym snem, sprawnością, z prawidłowym, normalnym, atrakcyjnym starzeniem się komórek, i w końcu radosnym odłożeniem widelca w pewnym momencie, bo to jest też fajne.

  Dzięki dobrej diecie od dziecka, dajesz dzieckowi szansę nie tylko na ochronę przed alergiami, rozchwianiem hormonalnym, smutkiem, lękiem, ale też na szybsze zrozumienie, przebudzenie, odzyskanie świadomości uczestniczenia w tej grze. A jak w dziecku zalogowała się naprawdę stara dusza, pomagasz nam wszystkim do kwadratu. Dajesz bebe szansę na doświadczenie ogromnej mocy sprawczej jaka siedzi w każdym z nas, tyle, że niewykorzystana najczęściej.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ świetne BROKUŁY, 100% organiczne i sproszkowane BROCCOLI This is BIO, pełne minerałów, oraz Witamin A, C, K, E, B6, idealne do 4 SZKLANKI


  Jako rodzic we współczesnym świecie możesz mieć poczucie, że teraz jest trudniej, bo internety, youtuby, komóry, że to wszystko odbiera Ci dziecko i przenosi prosto z kreskówek do fastfoodziarni, a do tego babcie i dziadkowie jak przyspawani do wahadeł matrixu.

  Pozwól, że się z Tobą nie zgodzę, gdyż jest tak jak jest i to jest najlepsza z opcji natenczas. Musiała nastąpić, gdyż od początku czwarty wymiar zwany technologiami tym wszystkim dysponował, to wszystko już było od zawsze. Skoro nasza rzeczywistość jest zerojedynkowa, to nie o znaczeniu dualnym teraz mowa, tylko w zapisie jej za pomocą jedynek i zer, jako tworu wirtualnego. Podobnie jak są spisane dane o wszystkich naszych inkarnacjach.

  Skoro nasza rzeczywistość jest wirtualna, a my piszemy te hologramy, to znaczy, że w końcu doszło do tego, że rodzą się dzieci, które mają już te właściwości blogera, czy youtubera, oraz wirtualnego gracza w grze wirtualnej od oseska. Jednak poza tym są to takie same dzieci, jakimi my wszyscy byliśmy.

  Należy się temu Wszechświatu pełne zrozumienie, akceptacja i w dalszym ciągu zachęcanie dziecka, oczywiście własną postawą, do bliskiego życia w naturze. Ale trzeba się spieszyć, gdyż będziesz wzorcem metra z Sèvres, tylko przez dość krótki czas liniowy. Wykorzystaj go na naukę niekontaktowania się dziecka ze złomem ze złomowiska.

  Niech sie bebe nawadnia sie jodią (strukturalną)

  owocek

  (Visited 3 898 times, 1 visits today)
  Pepsi Eliot
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. Ania 7 listopada 2018 o 13:43

   Zastanowiło mnie ujęcie marchewki z masłem oraz ziemniaków puree w szeregu z bułkami, frytkami, lodami, smażonym mięsem. Wydawało mi się, że gotowana marchewka z dodatkiem masła, czy gotowane ziemniaki są raczej zdrowe. Jak to jest? Nie są? Jeśli nie, to dlaczego? Pozdrawiam, świetny blog 🙂

   1. Pepsi Eliot 7 listopada 2018 o 14:31

    jest o tym sporo na blogu, rozgotowane pokarmy , do tego cukier z tłuszczem to zła opcja.<3

    1. Ania 8 listopada 2018 o 18:03

     No właśnie nie mogę nic na ten temat znaleźć, ale widzę np. przepisy na bulion warzywny, gotowany właśnie z ziemniakami i marchewkami, i też tłuszczem. Stąd moje pytanie 🙂

  2. bega 7 listopada 2018 o 13:49

   ach Pepsi, mój mąż ostatnio zachowuje się jakby chciał mi złość odmrozić sobie i naszej córce uszka. Zrobiłam jak poradziłaś mi kiedyś – całkowicie wyluzowałam, spuściłam z tonu ale syfu dziecku do jedzenia nie dawałam tylko swoje mleko roślinne kręciłam i własne śniadania jej przyrządzałam. Mężowi odpuściłam całkowicie. To ten z nienancka ni z gruchy ni z pietruchy że on już nie wytrzyma tego, ze nasze dziecko(on by tak chciał) powinno jeść normalnie czyli chleb ale nie taki razowy czy coś tylko zwykły pszenny, mleko krowie, jajka, mięso codziennie ze sklepu i zaszczepić powinniśmy też.
   A ja jestem uparta jak osioł a on nie ma sił zmienić mojego światopoglądu wiec jedyne co mu zostało to milczev i napic się alko….o i tak to wygląda

   1. marfig 7 listopada 2018 o 15:23

    Bega ciesz się, ze milczy i Ci na to pozwala. Bo mój po kryjomu ładuje w dzieciaka drożdżówki, słodkie serki itp. bo uważa, ze dziecku nic złego się nie stanie od tego co wszyscy jedzą.. Jak próbuję ograniczyć nabiał to napotykam na mur, bo przecież nabiał jest super zdrowy i buduje kości, nie mówiąc o smażonych kotletach i naleśnikach..
    I oczywiście prawie codziennie alko. I jak tu ich nie generalizować??

  3. Noelle 7 listopada 2018 o 18:26

   Pepsi, jak poradzić sobie z uzależnieniem od słodyczy? Piję 4 szklanki, mięsa nie jem od 3 lat ale ze słodyczami mam duży problem. Ciągnie mnie też do slonych rzeczy. Czy to może świadczyć o jakichś niedoborach? Z wagą nie mam problemu, ważę zaledwie 47 kg przy wzroście 167 (24lata) ale zależy mi na zdrowiu a wiem, że cukier go nie polepsza. Mam siedzącą pracę, a z ruchem u mnie kiepsko, trwa to od około 2-3 miesięcy, po prostu muszę zjeść coś słodkiego, tak jak osoba uzależniona sięga po narkotyk ja sięgam po slodkie. Myślałam, że to chwilowe i minie no ale nie mija.

   1. Pepsi Eliot 7 listopada 2018 o 21:03

    sięgnij po owoce

  4. Zielona 7 listopada 2018 o 19:26

   Pepsi ratunku co zrobić jak uporać się z boląca przy dotykaniu językiem krostą NA PODNIEBIENIU HELP

   1. Pepsi Eliot 7 listopada 2018 o 21:00

    przepłucz wodą utlenioną, pomuldaj olej kokosowy bio.

   2. Noelle 8 listopada 2018 o 16:52

    Prawdopodobnie to afta, polecam uzupełnić witaminy z grupy B, szczególnie B12

  5. Zooja22 7 listopada 2018 o 19:37

   Czym żywić oseska oprócz własnego mleka? Nadszedł etap rozszerzania diety, owoce wiadomo surowe, ale nie zalecają więcej niż 2 owoce dziennie u takiego 9 miesięczniaka. Surowe warzywa nie przejdą. Podpatruję u Noemi, ale u niej często w przepisach jest połączenie tłuszczu z cukrem. Może post instrukcja jak nie popsuć malutkiego dziecka, ten też wiele wnosi, ale potrzebuję więcej konkretów.. Czy szejk z jarmużem na tym etapie życia będzie spoko? Pozdrawiam

   1. Pepsi Eliot 7 listopada 2018 o 20:57

    dziecko powinno jeść znacznie więcej tłuszczu, awokado, olej kokosowy, oliwa z oliwek, masło świeże, jak najbardziej. Noemi nie podaje dzieciom ciastek, ani tego typu pokarmów.

   2. Ania, BLW przepisy 8 listopada 2018 o 18:11

    Może jakieś pieczone placuszki? Ja robię np. z bananów, amarantusa ekspandowanego, płatków owsianych, kaszy jaglanej, batatów, marchewek, dyni, owoców suszonych, wiórków kokosowych, jabłek, gruszek, sezamu, jagły ekspandowanej. Zależy co mam w domu 🙂 Doprawiam np. kurkumą (z pieprzem), imbirem, cynamonem. Dla takich maluchów raczej malutkie ilości przypraw. …

  6. Zooja22 7 listopada 2018 o 22:19

   Właśnie o to chodzi, więcej tłuszczu, ale jak ten np. olej kokosowy czy oliwę z oliwek wprowadzić w małego czlowieka nie łącząc z węglem? Robię zwykle warzywa na parze i dadaję zdrowy tłuszcz, ale ostatecznie wychodzi i tak niezdrowe połączenie tłuszcz węgle. Noemi robi świetną robotę, absolutnie nie ujmuję jej pracy, sama też nie zamierzam podawać ciastek, glutenu, cukru, nabiału z wyjątkiem masła ghee. Przy okazji zapytam, jak odnosić się do dziecka, żeby wahadło destrukcji się nie przyczepiło? Często mówię jej, że jest dla mnie najważniejsza, że jest moim światem, i pojawiają się myśli czy skoro jest taka ważna to wahadło sobie jej nie upodoba? Trudno jest być obojętnym względem dziecka, co na to wahadła?

   1. Pepsi Eliot 7 listopada 2018 o 22:24

    chodzi o cukry proste, a nie o węglowodany złożone, niech nie je ciastek

  7. molrast 7 listopada 2018 o 23:57

   Pepsi czym jest ta rzeczywistosc zerojedynkowa? czy chodzi tu o podzial na „prawda” lub „falsz”? nie moge sie dogooglac w necie na ten temat

   1. Pepsi Eliot 8 listopada 2018 o 08:42

    to program zapisany w komputerze, jesteśmy światem wirtualnym, tego nie ma. Budda mówił, że iluzją, ale nie mógł powiedzieć, że jesteśmy wirtualni, bo nikt by nie zrozumiał

  8. aisak 8 listopada 2018 o 07:37

   Pepsi, chyba mam potrzebe przeczytania u Ciebie na temat ‚zagrazajacej ludzkosci wizji epodemii odry, spowodowanej przez antyszczepionkowcow’. Pliz

   1. Pepsi Eliot 8 listopada 2018 o 08:30

    really? <3

  9. Madzia 8 listopada 2018 o 09:42

   Nawet mam potrzebe oprocz epidemii odry posluchac …wczoraj wpadlam na to „przypadkiem ” rece opadaja, szanuje Jerzego z. Za jego prace I ciebie rowniez , ale mam wrazenie ze to orka na ugorze …. jeszcze ta odra….pozdrawiam , wpis swietny , ja dopiero od 3 lat na suplementach I zywnosci raw wiec niespodziewam sie cudow, ale jest lepiej. Pozdrawiam

  10. owockowo 9 listopada 2018 o 20:23

   Pepsi, proszę Ciebie o radę ostatnio w sumie spożywam jak mi się wydaje mniej szamki ( ale kcal nie liczę) jestem dosyć zajęta ( dlatego też okno żywieniowe mam krótsze ) biegam z pracy na uczelnie i jestem zmęczona już trochę i mogoby się wydawać, że jak mniej skupiam się na jedzeniu, jak wczęsniej ciągłe szamanie to powinno coś zlecieć kg a to wręcz odwrotnie, dlaczego i co robić ?
   uściski ode mnie

   1. Pepsi Eliot 9 listopada 2018 o 21:25
    1. owowo 9 listopada 2018 o 21:28

     dziękuje, czytasz w myślach, tak działa świat, to niesamowite

  Dodaj komentarz