Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 878 082
30 online
42 358 VIPy

Inni mieszkańcy Układu Słonecznego, czyli arcyciekawy wykład Stewarta Swerdlowa

Transkrypcja wiedzy o UFO, którą spisał Wasz Horry Porttier.

 Konferencja EXPOSING THE TRUTH (29.10.2016 Warszawa)

W inwokacji wspomnienia Gaspare:

Gaspare de Lama (95 lat) miał do czynienia z grupą (obcych) przez kilkadziesiąt lat. Było to o tyle niespotykane zjawisko, że razem z nim i z obcymi (bardzo wysoka rasa, ok 2,5 m, blondyni, frutarianie, ale nie jedli owoców bezpośrednio, tylko ekstrakty) miało z nimi do czynienia również około 20 innych osób z włoskiej miejscowości, gdzie mieszkał Gaspare. Było to w czasach zimnej wojny pomiędzy Ruskimi, a Amerykańcami, i przylecieli tutaj w ramach uchronienia tej części kosmosu przed zapędami pojebanych Ziemian, aby nacisnąć guzik. Znane są sytuacje, że ktoś chciał nacisnąć  ten guzik i jednak jakieś energo-pole nie pozwalało na to. Gaspare żyje i można posłuchać co ma do powiedzenia w temacie UFO.

Gaspare De Lama na końcu

W Europie w tamtym okresie i wcześniej funkcjonowały również inne grupy obcych. W 1949 r. grupa obcych z planety UMO objawiła się na południu Francji w okolicach Alp. Działali też na terenie ZSRR, Hiszpanii i Niemiec. Wielokrotnie odwiedzali Polskę. Nadal istnieją w Europie. Byłem zaangażowany w projekt Montauk – mówi Stewart Swerdlow na warszawskiej konferencji w 2016, podczas swojego arcyciekawego ekspoze: „Inni mieszkańcy Układu Słonecznego”, które to wystąpienie właśnie spisałem dla Ciebie. Mieliśmy wiele interakcji z wieloma grupami obcych. Ostatnio odkryto że w naszej galaktyce, w drodze mlecznej znajduje się dwa tryliony gwiazd, a nie jak zakładano dwieście miliardów. Gdy tę liczbę pomnożyć przez dwieście tysięcy milionów galaktyk i przez nieskończoną liczbę kosmosów? Ile form życia i cywilizacji może tam istnieć? Na Ziemi jest około 200 narodów. W kosmosie zaś 2 tryliony x 200 miliardów.

Obce formy życia mogą być wszelkiego rodzaju.

Nawet na Naszej planecie, na powierzchni i pod nią, czyli między powierzchnią i wnętrzem Ziemi. Max Spiers twierdził, że jego prapoczątki to właśnie ludzie z głębi Ziemi. Grupa Amiczicia (Amicizia?) mówi że Ziemia jest jedną z 50 planet w tej galaktyce, która jest uważana za część Świata-Matki. Życie rozwinęło się i powstało właśnie tutaj. Ziemia była zamieszkana przez wiele cywilizacji, była tworzona i niszczona wielokrotnie. Teraz mamy najnowszą wersję. Obecni ludzie są mieszaniną wielu genetyk. Ziemia jest formą eksperymentu – początkowo była pokryta tylko wodą, nie było żadnego lądu. Przeszła przez wiele okresów rozwoju i podbojów. W galaktyce Nasza planeta jest uważana za Syrię galaktyki. Wiele obcych cywilizacji i bytów uważa, że Ziemia jest niebezpiecznym i wrogim miejscem, a ludzi za niebezpieczny i agresywny gatunek. Istnieją cywilizacje które chcą wyeliminować Ziemię, są takie które chcą przekształcić Ziemię w więzienie, są też takie które chcą przekształcić Ziemię w inną planetę. Z powodu Illuminatów, wojen, zanieczyszczenia, testów broni jądrowej wywołane zostało napięcie na Ziemi. Na granicy Układu Słonecznego znajduje się przestrzeń, która nosi nazwę „Pas Kuipera”. Kilka lat temu zdecydowano że Pluton nie jest planetą ale obiektem w pasie Kuipera. Technicznie Neptun też jest w tym pasie, ale utrzymał status planety. W 2006/7 roku NASA zaczęła odkrywać wiele pojawiających się obiektów, i żeby odwrócić od tego uwagę opinii publicznej stwierdzono, że Pluton także jest obiektem. Istoty które uważają że Ziemia jest zagrożeniem zaczęły okrążać Nasz Układ Słoneczny. Chcą utworzyć pas ochronny żeby Ziemianie nie poszli dalej, wychodząc poza jego granice.

Voyager

Statek kosmiczny Voyager miał misję dotrzeć do Plutona i dalej. W drodze pomiędzy Marsem a Jupiterem utknął, NASA przyznała że blokowała go energia z pasa Kuipera. Za pasem Kuipera znajduje się pas „Urt”. W tej części kosmosu znajdują się bardzo duże obiekty które wysyłają asteroidy i meteory w kierunku Ziemi. W ostatnich latach nasiliły się pojawienia się meteorytów. W Rosji (okolice Czelabińska na Uralu) przeleciał obiekt i eksplodował nad ziemią, niszcząc budynki i raniąc ludzi. Za meteorem podążał inny obiekt, wyglądający jak rakieta. Zachodnie media stwierdziły że meteor rozpadł się i spadł do zamarzniętego jeziora. Rosyjskie źródła podały jednak, że to amerykańska rakieta zniszczyła obiekt. Tuż przed tym incydentem inny obiekt przeleciał między Ziemią a księżycem a Amerykanie wystrzelili w niego rakiety. Obiekt który uderzył w Czelabińsk był rodzajem odwetu. W jeziorze w którym miał znajdować się obiekt nie znaleziono niczego. Meteory nie wybuchają same od siebie, spalają się w atmosferze i pozostałości spadają na Ziemię. Na zachodzie ludzie wierzą w to co podaje się im w wiadomościach i jeśli CNN powie że meteoryt eksplodował, to w to uwierzą. Rosja, USA czy Niemcy atakują Polskę jako kraj w wiadomościach. Polacy są silnym narodem co stwarza zagrożenie dla innych i z tego tytułu są atakowani. W ostatnich latach odkryto wiele nowych obiektów oraz to, że Pluton ma własną atmosferę. Wokół Plutonu odkryto 2 księżyce mające niezwykłe cechy – nie są one naturalnymi obiektami. Pluton objawił się w 1930 r., pozostałe obiekty znacznie później. Pluton jest stacją obserwacyjną istot w pasie Kuipera. Nasz satelita Księżyc, nie jest obiektem naturalnym, jest pusty, nie obraca się wokół własnej osi, jest zbyt duży aby pole grawitacyjne Ziemi go utrzymało, a skały na księżycu są starsze niż Ziemia. Powierzchnia księżyca jest pokryta pierwiastkiem Hel 3, który nie jest naturalnym pierwiastkiem, wytwarzany jest sztucznie. Między Marsem a Jupiterem występuje duży pas asteroidów, pozostałości planety która eksplodowała. W tym pasie znajduje się nieduża planeta o nazwie Ceres. Na jej powierzchni zaobserwowano świecące światła, na powiększonych zdjęciach widoczne były anteny, piramidy i budynki. To samo na Marsie.

Jakie są różnice pomiędzy czarną dziurą w czasoprzestrzeni a portalem?

W taki sposób można odbywać podróże międzywymiarowe? Jak przebyć miliardy lat świetlnych w jedną sekundę? Dziura jest to zagięcie przestrzeni z połączeniami pomiędzy punktami A i B. Można pokonać ten odcinek w kilka sekund dzięki zakrzywieniu czasoprzestrzeni. Vortex – portal, to skrót pomiędzy dwiema różnymi rzeczywistościami – równoległymi światami albo alternatywnymi rzeczywistościami. Powszechne zjawisko we wszechświecie, to, że czarna dziura w jednym wszechświecie jest gwiazdą w innym wszechświecie. Tak podróżuje się międzywymiarowo. Niedawno w mediach donoszono że zaobserwowano duże obiekty wydostające się od strony słońca do pasa Kuipera. NASA niejako potwierdziła istnienie dziury międzywymiarowej pomiedzy Ziemią a Słońcem. Pojazdy te były wielkości planet. Przybyły z innej rzeczywistości aby otoczyć nasz Układ Słoneczny i blokować Ziemię przed ekspansją. Obiekty które przechodzą przez tę dziurę mogą szybko zbliżyć się do Ziemi. Symbol jakiego używaja istoty zamieszkujące pas Kuipera to złota gwiazda: Tetrahedron.

Wśród obcych istot istnieje hierarchia: pierwszy poziom (armia zwiadowcza) to insekty podobne do owadów, bardzo inteligentne i wysoce agresywne. Wyglądają jak pająki, osy/szerszenie, mrówki, pszczpły. Naukowcy stwierdzili że osy są najbardziej obcymi stworzeniami na Ziemi. Atakują bez powodu, wcześniej nie były tak bardzo agresywne, ale sygnał z przestrzeni kosmicznej uderzył w Ziemię i od tamtej pory stały się bardziej wrogo nastawione do Ziemian. Jest to trochę odwrócona reakcja, czyli tak jak Ziemianie (nie wszyscy) mają ochotę rozdeptać robaka, bo jest dla nich obrzydliwy, tak one mają podobną ochotę widząc człowieka. W Polsce występuje dużo baz obcych, a największa jest w górach za Rzeszowem. Babcia ze strony matki opowiadała jak widziała na niebie pojawiającą się kulę, z której pojawiła się twarz. W tym momencie towarzysząca jaj kuzynka padła martwa na ziemię. Nikt w to nie uwierzył. Dziesiątki lat później rolnicy zaobserwowali na Ziemi obrazy (wizerunek twarzy, jakby w ekranie telewizyjnym). Obcy nawiązywali kontakt z rolnikami, czasem ich porywali i później zwracali lub nie. Drugim miejscem nasilonych aktywności obcych był Bałtyk, niedaleko Gdańska. Za wybrzeżem pod wodą znajduje się baza. W czasach komuny gdy, ZSRR miał fabryki produkujące broń i technologie niedaleko Gdańska, pojawiały się tam różne obiekty. Widywano jak tam lądowały.

Jest taka historia: Pewien Polak idzie plażą koło Gdyni w późnych latach 60./wczesnych 70. Na plaży leżał niewielki dysk, a przy nim wysoka kobieta o blond włosach, około 2 metry wzrostu. Ubrana była w obcisły, brązowy jakby mundur. Naprawiała coś na zewnątrz dysku. Mężczyzna nie mógł do niej podejść bo dojście uniemożliwiało mu pole siłowe. Mentalnie przekazała mu, żeby się nie zbliżał, że ona musi tylko coś naprawić i odleci. Tak zrobiła – naprawiła, wsiadła do dysku i odleciała wgłąb Bałtyku. Baza pod morzem Bałtyckim jest połączona z lądem, tunelem podziemnym prowadzącym do niemieckiej wyspy Pienemunda – niemieckiej wersji słynnej Strefy 51. W północno-zachodniej części Polski przy granicy z Niemcami znajduje się jezioro pod którym Niemcy zbudowali bazę wojskową. Pod koniec wojny zamknęli ją. Wkraczające do Polski wojska radzieckie próbowały wejść do bazy, udało się jedynie częściowo, ponieważ dalszego dostępu broniła technologia która nie wyglądała na pochodzącą z Ziemi. Rząd radziecki i Polski zapieczętował bazę. Te rejony Polski są do dziś jedynymi gdzie występują co parę miesięcy trzęsienia Ziemi. Z czasem będzie można zaobserwować coraz więcej obiektów i obcych w południowej części Polski, zwłaszcza pomiędzy Krakowem a Rzeszowem. Lasy w centralnej i wschodniej części Polski nawiedzają niezidentyfikowane obiekty i wysokie blond istoty. Zapraszają ludzi na pokład statku i zabierają na przejażdżkę. Pytają ludzi czy chcą wracać z powrotem na Ziemię. Kolejne istoty w hierarchii to tzw. Mantyci, coś jak modliszki, wysokiego wzrostu, porozumiewają się mentalnie, emitują głośny dźwięk mruczący o wysokiej częstotliwości.

Hierarchia wśród obcych:

Porządek hierarchii to 4 kategorie: owadopodobni, reptilianie, szare ludziki i ludzie. Rząd USA używa tych 4 kategorii do opisywania istot pozaziemskich różnych rodzajów. Człowiek na widok robaka ma odruch żeby go zdeptać i unicestwić. Istoty takie nie stanowią dla Nas żadnej wartości, nie są ważne. Tak samo obce istoty patrzą na Nas. Niektóre z tych istot ciężko nazwać i skategoryzować. Wiele z nich nie ma nawet formy fizycznej. Widoczny jest jedynie ich zarys.

Większość istot wykorzystuje ludzi do swoich eksperymentów.

Szczególnie grupa szarych ludzików, których istnieje wiele cywilizacji. W latach 60. ta grupa rozpoczęła nowy program hybrydyzacji, w którym mieszali swoje geny z Naszymi. Stworzyli w ten sposób grupę hybryd. Na początku wyglądały one bardzo „obco”, ale z każdym kolejnym pokoleniem zaczęły wyglądać bardziej jak ludzie, poza paroma cechami. Ostatnio stworzono hybrydę zaawansowanego etapu, która wygląda jak człowiek ale ma „obcy” umysł. W późnych latach 90. umieszczano te obce istoty w różnych miastach Ziemi i kazano ludziom uprowadzonym przez obcych uczyć hybrydy jak żyć i funkcjonować w społeczeństwie. Między innymi, jak zaopatrzyć się w sklepie, prowadzić samochód czy wynająć mieszkanie. Teraz większość istot jest zintegrowana ze społeczeństwem.

Szare ludziki mówią że nadchodzi czas „zmiany”.

Nastąpi ona, gdy istoty zastąpią ludzi na Ziemi swoją rasą. Hybrydy wchodząc w społeczeństwo mają dzieci z ludźmi co w perspektywie kilku pokoleń może doprowadzić do tego że wszyscy na Ziemi będą hybrydami.

Już teraz jesteśmy hybrydami reptilian i ssaków.

Są istoty hybrydy przypominające Lwa. Istnieje wiele jej wersji. Chcą żeby ich kod genetyczny został wymieszany z ludzkim. Chcą stworzyć nową wersję siebie samych. Wiele z nich pochodzi z tak starych cywilizacji, że rozmnażanie się jest dla nich problemem. Ich genetyka nie wspiera rozmnażania. Używają do tego ludzi zwłaszcza istot hybrydowych z genetyką reptilian dlatego, że gadzi element genetyczny daje większą stabilność hybryd w kolejnych pokoleniach. Na Ziemi jest wiele grup, które tworzą nowe wersje ludzi. Rasa Reptilian z Draco jest jednopłciowa – samica i samiec w jednym ciele. Mają królową – samicę reptilian która sprawuje kontrolę nad resztą. Jak w roju pszczół – są robotnicy i jedna królowa. Pod Morzem Kaspijskim i Morzem Czarnym żyją Obcy -Amfibie. Odkryli ich Rosjanie i Turcy i ochrzcili „the green Man” („Zieloni Ludzie”). Na dnie Morza Kaspijskiego i Czarnego znajdują się ogromne budowle. Niektóre z istot zamieszkujących je pochodzi z wnętrza Ziemi. W środku naszej planety również istnieje wiele cywilizacji. Tzw. IV Rzesza jest na Biegunie Południowym i działa w porozumieniu z istotami z kręgu Kuipera. Mają wspólnego wroga – Iluminatów. Ostatnio możemy zaobserwować walki pomiędzy wpływowymi rodzinami Illuminatów. Najlepszym tego obrazem są wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych – sztuczne i sfałszowane. Trump tworzy nazistowskie imperium w USA. Hilary to wcielenie gorsze niż szatan, zła i kłamliwa.

Kilka słów o Stewarcie Swerdlowie:

Stewart Swerdlow jest jasnowidzem, potrafi także dostrzec ludzką aurę. Jest również uważany za eksperta w dziedzinie kontroli umysłu – i nie ma co się dziwić bo jego prawujkiem był Jakow Swierdłow – pierwszy prezydent Związku Radzieckiego. Była to postać niezwykle mroczna i niebezpieczna, z  ogromnym wpływem na Lenina a także na Stalina, z którym wspólnie odsiadywał katorgę za działalność wywrotową. To właśnie Jakow Swierdłow wydał rozkaz zabicia cara Mikołaja wraz z całą jego rodziną, przetrzymywaną w Jekaterynburgu…

niskie ukłony Twój Horry

 

(Visited 9 413 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Olga 21 września 2017 o 12:16

  Nie wiem, jak to się dzieje, ale wczoraj wieczorem oglądałam ten wykład, a tu dziś proszę… artykuł ze Swerdlowem 😮

 2. avatar pina-pl 21 września 2017 o 13:48

  Ale super! własnie przeprowadziłam się do Tarnobrzega, może spotkam obcych… byle tych dobrych 🙂

 3. avatar Carolajna 21 września 2017 o 15:43

  Horry jak rozpoznać człowieka-obcego? Da się?

 4. avatar yellowfin38 21 września 2017 o 16:54

  Dobrze, że Kosmici lubią blond 😀

 5. avatar carolina 21 września 2017 o 17:10

  Jestem z Sopotu i potwierdzam. Na monciaku w sezonie jest kosmos? Horry super art jak zwykle. Zawsze bardzo na nie czekam.
  Mam też pytanie, kim jest Lisa Renee tzn skąd ona (i inni )czerpie tak szczegółowe info, nazwy, daty itp? Z czanelingow? Skąd np wzięła ta tarczę 12d i skąd wiadomo że to jest coś dla nas dobrego. Coś Horry podpowiedź, czym się kierować żeby nie popłynąć w tym wszystkim?Nie tam gdzie trzeba..pozdrawiam ciepło i dziękuję za wszystko!

  1. avatar Horry Porttier 21 września 2017 o 17:34

   ja z tym nie rezonuję 🙂

  2. avatar Aneta D Falkiewicz 21 września 2017 o 18:24

   Trzeba uważać z tymi challeningami. Ja wszystko na bieżąco intuicyjnie odrzucam. Porażająca większość z nich mieści się w matrixie i jest tak modyfikowana, by wyglądało na 'ochtonapewnopomożetakduchowopiszą’, well, jak dotąd nic nie działa 😀 a wiemy, że skuteczność jest miarą prawdy. Bardzo łatwo jest wejść w takie pułapki, duchowy matrix jest świetnie zorganizowany i 'każe’ wzrastać jakby w górę, w kosmosy, galaktyki, cholera wie co tam wymyślą, podczas gdy chodzi o to, by wejść do Środka, do Serca.

   1. avatar agaaga 21 września 2017 o 19:21

    Czyli mówisz o hinie, dwupunkcie i matrycy kwantowej??

    1. avatar Aneta D Falkiewicz 22 września 2017 o 13:03

     Mówię ogólnie. Osobiście mi nie pasują żadne formy 'pomocy’ z zewnątrz. Jestem za opcją, by samemu doświadczać i szukać i próbować, bo z własnego doświadczenia wiem, że wszelkie odpowiedzi są w nas samych, wbudowane, wychodzą, ujawniają się we właściwym czasie wraz z naszym wzrostem. Ale ja to ja 🙂 nie każdy musi wibrować jak ja. Trzeba próbować, ale z dystansem, trzeźwo, uważnie, czujnie, by mieć pełną świadomość swojej i Duszy reakcji na jakiekolwiek formy kontaktów z kosmosów.

 6. avatar LuminAdi 22 września 2017 o 15:49

  No Horry..czy tu trzeba coś dodawać? 🙂 Żeby tak 20 lat temu takie blogi były, nie byłbym jedynym, nazywanym przez rodzinę i znajomych mianem – „nie-normalny” haha. No, ale na wszystko musi przyjść „swój czas”, dzięki wszystkim że jesteście! 🙂
  Aneto, święte słowa 😀

  Lovocowa MOC! <3

 7. avatar Kasiowynick 22 września 2017 o 18:00

  Horry – pomóż mi coś zrozumieć bo się zapętliłam.

  Jeżeli my jesteśmy „boską częścią”, boskością samą w sobie to jak rozumiem Oni również są?
  Też są tutaj żeby wzrastać i zdobywać doświadczenia?

 8. avatar Walkiria Kain 23 września 2017 o 16:46

  Chciałabym się odnieść tylko do jednej rzeczy, mianowicie do tego, co masz na myśli, pisząc, że Hel 3, czyli po prostu izotop helu, jest wytwarzany sztucznie, podczas gdy występuje on jako pierwiastek naturalny? Co prawda w występuje on w śladowych ilościach, ale zawsze…
  Pozdrawiam

 9. avatar esa 10 kwietnia 2019 o 15:42

  Ultra Ważne Informacje. Dziękuję i proszę o więcej w tych tematach autora/autorkę, który tym razem pisał jako Horry.

 10. avatar esa 10 kwietnia 2019 o 17:03

  Ha! I jeszcze akurat dziś ta Corno Dziura we wszystkich mejnstrimah. Ciekawe jaki plan mają Ci, którzy nam to objawili… Any koments Horry?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum