Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
208 420 641
29 online
32 988 VIPy

Jak leczyć mięśniaki według Andrew W. Saula?

Oceniasz prawdę kreacji arcydzieła na podstawie małego odpadku farby. Oceniasz Kosmos na podstawie swojego poletka. Niejednokrotnie patrzyłam małym rozumem (ego) i widziałam tylko kawałek odpadniętej farby. Dopóki nie widzisz całości, a jej fragment nie jest zgodny z twoimi przekonaniami/osądami powstrzymaj się jeszcze trochę z ostateczną rezygnacją. Nie wylewaj dziecka z kąpielą.

A więc Andrew W. Saul i jego protokoły naturalnego uzdrawiania

Czy nowa nauka jest zawsze lepsza od starej? Jeśli chodzi o medycynę, to szczególnie w tej dziedzinie dotyczącej chorób cywilizacyjnych (czyli współczesnych) okazuje się, że stara nauka często bywa lepsza od tej nowej.

Leczenie mięśniaków macicy według Saula

Czy dieta oparta wyłącznie na surowych produktach to najbardziej obiecująca, naturalna metoda walki z mięśniakami macicy? Oto opowieść doktor Jennifer Daniels: Z mięśniakami macicy zmagałam się przez 16 lat. Przez lata próbowałam wielu diet i suplementów, a z mojego jadłospisu zniknęło mięso i nabiał. Jednak ostatecznie mięśniak zareagował na codziene lewatywy z kawy surową dietę. Cała kuracja trwała 5 tygodni i była o wiele prostsza od wszystkich stosowanych wcześniej metod. Czyli kuracja terapią Gersona działa nawet na (najczęściej łagodne) mięśniaki, a wiemy, że guzy złośliwe znacznie szybciej reagują na wszelkie akcje prozdrowotne.

Raw i wege sushi będzie ok? Owszem, gdy nie przesadzisz z awokado

Guzy łagodne, a także zrosty i bielizny wchłaniają się od 10 do 20 razy wolniej niż guzy złośliwe. Mięśniaki i łagodne zgrubienia rozpuszczają się znacznie wolniej, gdyż dla organizmu nie są niczym nienormalnym. Systemowi pozajelitowemu bardzo ciężko jest zaprzęgać trawienne moce do zajęcia się łagodnymi guzami. Jednak, gdy są złośliwe wtedy są rozpuszczone bardzo szybko. Bywa że mięśniaki kurczą się lub znikają (a najczęściej zdarza się to po okresie przekwitania). Jest to też jakaś opcja, niekoniecznie dobra dla młodszej kobiety, żeby poczekać do menopauzy.

Witamina E

Zdaniem autora The Vitamin E Story (Historia witaminy E) – dr. Evana Shute’a mięśniaki są prawdopodobne rezultatem niedoborów witaminy E. Dodajmy, że doktor Shute był położnikiem, a poziom witaminy E jest ściśle związany z gospodarką hormonalną.

Masa ciała (uwzięli się na masę tłuszczową?)

Nawet gdy mięśniaki składają się z tkanki mięśniowej, są one związane z tłuszczem. Większa nadwaga oznacza większą ilość zgromadzonego tłuszczu. Więcej tłuszczu to więcej estrogenów, a wyższy poziom estrogenów to idealne środowisko rozwoju mięśniaków. Regularne ćwiczenia (co tu dużo mówić) zmniejszają nie tylko poziom tłuszczu, ale także poziom estrogenów. Podobnie działa surowa dieta roślinna. Podobnie działa również unikanie fitohormonów (soja, siemię lniane).

A więc mięso czy rośliny?

Mięso to źródło estrogenów, odpowiedz więc sobie sama na to pytanie.

TU KUPISZ Organiczny Kelp G&G

Jod

Jod ma bardzo duży wpływ na odpowiednią równowagę estrogenowo-progesteronową. Stwierdzono, że u zwierząt dysplazja piersi może być wynikiem jego niedoboru, a u ludzi można leczyć ją jego suplementowaniem. Co do mięśniaków i chorób tak zwanych kobiecych, których częstą przyczyną jest bromizm, czyli za dużo bromu w pokarmach. Wiedząc, że brom jest antagonistą jodu, co przekłada się na sytuację, że mamy za mało jodu. Może się okazać, że jedynie suplementacja jodem pierwiastkowym (płyn Lugola, doradzam przez skórę) może wyleczyć Cię z tych kłopotów. Doskonałym źródłem jodu są glony i wodorosty morskie, a suplement kelp jest bardzo dobrym wyborem, gdyż przy okazji również bardzo bezpiecznym. Oczywiście nigdy nie zapominamy o witaminie C, D3 w protokole z K2, magnezie, cynku i selenie Źródło: „Wylecz się sam – Megadawki witamin” Andrew W. Saul

owocek:)

(Visited 40 102 times, 1 visits today)

Komentarze

 1. gonia 6 listopada 2016 o 12:53

  Pepsi czy mogłabyś w którymś poście napisać coś więcej na temat fitoestrogenów? Jedni twierdzą, że są one korzystne przy endometriozie inni, że trzeba unikać. Co sądzisz na temat mąki kasztanowej? Można wg. Ciebie ją spożywać przy endo czy nie koniecznie? I jak się ma kelp lub morszczyn do hashimoto? Chyba raczej unikać…. dzięki i pozdrawiam

  1. Jarmush 6 listopada 2016 o 16:21

   raczej unikać, ale znam kilka hashimotek zajadających się suchi

 2. Moni 6 listopada 2016 o 16:58

  Pepsi a co myślisz o biologii totalnej/germańskiej? Mam nerwice i myśle o konsultacjach w tej dziedzinie

 3. Beata 6 listopada 2016 o 17:16

  Pepsi a wiesz może jak wyleczyć biofilm? Znalazłam tylko informacje o czosnku…

 4. Aga 6 listopada 2016 o 19:15

  Jakich produktów zawierających fitoestrogeny oprócz soi i siemienia lnianego unikać w przypadku mięśniaków? dziękuję i pozdrawiam

  1. Jarmush 6 listopada 2016 o 20:13

   przede wszystkim tych

 5. Ann 6 listopada 2016 o 19:38

  Czy ktoś może polecić jakieś miejsce w Krakowie gdzie można wykonać wiarygodny biorezonans? Z tego co słyszałam nie brakuje oszustów.

  1. Dudek 18 listopada 2019 o 19:59

   Oj nie brak, nie brak.

 6. Joanna 6 listopada 2016 o 21:33

  Mam problem, mam nadzieję, że Ty Pepsi lub Grzegorz możecie mi. bardzo Was proszę. kilka tygodni temu na nodze wyskoczyły mi dwie czerwone krostki koło siebie, mocne swędzące. byłam wtedy w łóżku, więc myślałam, że coś mnie ugryzło. całe łóżko przetrzepałam nic nie znalazłam. dość długo mi one schodziły około 2 tygodni. wczoraj znowu mi to świństwo wyskoczyło. na stopie, na łydce, na udzie, z boku brzucha. swędzi to cholernie;/ tamtym razem było tylko 2 krostki, a teraz jest ich kilkanaście, nie wiem co robić, bo swędzi mnie to i wiem, że pewnie coś dzieje się w organizmie jak takie rzeczy mi wyskakują. odżwywiam się wegańsko, zdrowo, ale mało różnorodnie i możliwe, że mam za mało białka(stwierdzam to po ostatnim wpisie tutaj na temat białka). suplementy biorę te co zawsze.z nowych rzeczy to 3 tygodnie temu zaczęłam pić Twój korzeń maca, ale już nie raz go brałam i to raczej nie od niego. w diecie nic nie zmieniłam, jem to co jadłam, nie używałam żadnych nowych balsamów do ciała, nowych proszków do prania. na pewno to nie są ugryzienia, tylko mi wyskakują te krotki. są one zwykłe, całe czerwone. macie pomysł co to może być? od czego? jak sobie pomóc? myślałam, że znowu to przejdzie, a tutaj wyskoczyło ich tyle i drugi dzień, a znowu one się pojawiają:(

  1. grzegorzadam 7 listopada 2016 o 07:50

   Zrób sobie vegatest-Volla najpierw.
   Ciężko ustalić na podstawie skórnych wyprysków.
   Stawiam na zakażenie bakteryjno-pasożytnicze.
   Skóra to tylko objaw złej pracy całego organizmu, jelit.

   1. Joanna 7 listopada 2016 o 11:12

    Grzegorz znalazłam jeden gabinet który to robi 100 km ode mnie. tylko czytałam, że metoda volla a vegatest to co innego. na stronie tego gabinetu jest coś takiego napisane. bardzo prosiłabym Cię, żebyś mi powiedział czy o to Ci chodziło i czy to jest to o czym Ty myślałeś.
    'Medica Volla, czyli Metoda dr. Volla – Medycyna XXII wieku i Długowieczność w zdrowiu
    PEWNA I SZYBKA DIAGNOZA (1 godzina): badania /testy EAV/EDT, Express Scan Volla, Screening Volla – testy obciążeń organizmu metodą dr R.Voll’a z automatycznym pomiarem rzeczywistego stanu narządów i obiegów organizmu, kręgosłupa, pomiarem energetycznym organizmu (zawsze pytaj o stan narządów i obiegów!) – wg metody dr R.Voll’a oraz dr H.Schimmela (vega test)
    czy to jest ok?

    1. grzegorzadam 7 listopada 2016 o 15:24

     Tak, to jest to.
     Różnią się od siebie, ale uzupełniają.
     Najlepiej robić oba przy jednej wizycie.

     1. Joanna 7 listopada 2016 o 16:03

      Dzieki, a zanim tam pojadę to jak moge sobie pomoc? Wyskoczyły mi nowe 10 cm pod pępkiem i koło pachwin znowu z lewej strony. Rozpuscilam wapno, nie wiem czy cos to da. Wzięłam w czasie obiadu 1000 witaminy c, brać ja i większe dawki? Swędzi to cholerstwo i nie wiem co robic. Moze czymś te krostki smarować, zeby tak nie siedziały? 2 lata temu miałam zdiagnozowany przyrost candidy. Ostatni raz w kwietniu 2015 miałam robiona żywa krople krwi i human body scaner, grzyba i pasożytów sie pozbyłam. Możliwe ze od tego czasu mogło sie przypaletac cos znowu? Juz sama nie wiem co to, a jak w takim tempie mi wyskakują to bedzie nieciekawie;/

     2. grzegorzadam 7 listopada 2016 o 20:12

      Przyplątać się może coś następnego dnia po sukcesie wyleczenia.
      Tu nie ma gwarancji, boreliozą można się zarazić niejednokrotnie.
      Słaby układ odpornościowy nie jest tarcza i ochroną.

      1 gram C nawet tego nie 'smyrnie’, ale bierz, przy takich stanach szczególnie wit.C.

      Smaruj WU 3%, nie lubią tlenu.
      Rób napary z ziół krzemowych,
      http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/

     3. Joanna 8 listopada 2016 o 11:20

      dziękuję Grzegorz za pomoc, nawet nie wiesz jak bardzo. umówiłam się na ten test vega, ale najszybszy termin to 6 grudzień dopiero:( niestety to jedyny gabinet gdzie robią vega test, tak to musiałabym jechać do Krakowa, a jestem z Bieszczad, więc odpada.dzisiaj wyskoczyło mi kilka nowych nad lewym kolanie. jakiś czas temu pisałam tutaj przerażona, że rosną mi ósemki, bo spuchło mi dziąsło i mocno gardło mnie bolało. Ty nawet napisałeś, że to nie muszą być ósemki i miałeś racje. zrobiłam wymaz z gardła i wyszła mi streptococcus grupa serol_G wzrost +++. to może być związane z tymi krostkami? ogólnie masz pomysł jak to gardło wyleczyć i się tego pozbyć? płukałam srebrem koloidalnym i mam w domu żyworódkę, urywałam kawałek liścia i go żułam, ale robiłam to bardzo niesystematycznie, więc nie mogło pomóc. dobrze robiłam? stosować to dalej czy coś innego?

     4. grzegorzadam 8 listopada 2016 o 11:31

      Jasne, że może mieć związek i vegatest powinien to szczegółowo wykazać.
      A tymczasem nie zwlekając stosuj doskonałe proste zioła na pasożyty, przygotowane tak
      aby uwolnić kwas krzemowy, jak herbatę nerkową:
      http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/

      Nie lecz gardła, ulecz się w całości, wtedy gardło też zaskoczy.
      Rób codziennie inhalacje nebulizatorem WU, sodą.
      Mogą być płukanki z jodyną lub Lugola.
      To co robiłaś tez może być.
      Trzeba systematyczności.

      Na wszelkie rodzaje Streptococcusów recepty w tym podręczniku:
      Hulda Clark – Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych

   1. Joanna 9 listopada 2016 o 13:38

    Grzegorz byłam z tymi moimi krostkami u lekarza rodzinnego i ona uważa, ze to alergia. zdziwiona była, że tylko z jednej strony, ale nic nie mówiła o półpasciu, więc chyba to mogę wykluczyć? bo czytałam, że mając półpascia odczuwa się duży ból, a mnie nic nie boli tylko swędzi. przepisała mi lek na alergię i coś do smarowania. nie wykupiłam tej recepty, bo nie wierzę w ich leczenie. dzisiaj dokupiłam olej kokosowy, bo tylko tego mi brakowało do tej herbaty do polecałeś i zacznę to pić. jedyne co, że na nim jest napisane virgin, a nie extra virgin, ale mam nadzieję, że to ten, bo za 400 ml dałam ponad 30 zł. ma certyfikat i jest napisane z pierwszego tłoczenia na zimno.

    1. grzegorzadam 9 listopada 2016 o 19:37

     Alergia, uczulenie, zwała jak zwał, ale przyczyna jest ważna.
     Wg lekarzy to problem skóry, a to ze skórą nie ma nic wspólnego.

     Porównaj ze zdjęciami półpaśca w necie.
     To nie musi być to, a nawet gdyby w początkowej fazie nie musi boleć.

     Pewno steryd, maść sterydową albo coś podobnego.

     1. Joanna 16 listopada 2016 o 13:57

      wchodząc na różne strony o półpaściu dużo było zdjęć jak już te zmiany są duże i obrzydliwe, znalazłam takie zmiany były wcześne i nie wydaje mi się, żeby to był półpasiec. dziękuję Ci jeszcze raz Grzegorz za pomoc. teraz czekam do 6 grudnia, żeby zrobić vegatest i się coś dowiedzieć.

     2. Jarmush 16 listopada 2016 o 14:56

      półpasiec to ie tylko wysypka, to potężny ból od kręgosłupa idący, niekiedy nie ma takiego bólu, gdy półpasiec dotyczy twarzy na przykłąd

     3. grzegorzadam 16 listopada 2016 o 18:12

      Tak, jak nie zareagujemy w porę można nawet stracić wzrok.
      Trzeba reagować natychmiast.

 7. Joanna 6 listopada 2016 o 21:43

  jeszcze chciałabym dodać do tych moich krostek, bo wydaje mi się to dziwne, że duża ich część wyskakują parami, jedna krostka koło drugiej. dodam jeszcze, że nie mam ich na rekach, twarzy, szyi czy dekolcie. co dziwne teraz zwróciłam na to uwagę, znajdują się tylko po lewej stronie ciała od stopy, przez cała nogę i bok brzucha.

  1. Paty 7 listopada 2016 o 07:52

   Wygląda to na polpasca… Nie jestem lekarzem, ale jeśli pojawiają sie po jednej stronie to moze być polpasiec.
   Zdrowka zycze!

   1. grzegorzadam 7 listopada 2016 o 09:10

    Jeżeli półpasiec, WU i wit.C szybko zrobią z nim porządek.

 8. karolina 6 listopada 2016 o 21:54

  Mięśniaki macicy leczy się siemieniem lnianym. Są na to dowody naukowe.

  1. Jarmush 7 listopada 2016 o 07:28

   absolutnie nie, tak samo jak przy problemach z prostatą nie można tego robić

   1. Dudek 18 listopada 2019 o 20:14

    ,, Możesz się śmiać, ale za kilka godzin i tak zmienisz swoje życie ” Spoko, ale po co kiedy sen jest taki miły, bezpieczny. To oczywiście sarkazm. Nie dasz rady Peps,
    44 to tajemnica, nie można jej rozdawać na lewo i prawo.
    P.s. Pisałaś o jakichś miliarderach, którym zaprojektowałaś bidety. Super Pani inżynier,
    ale co ma wspólnego bidet z lunaparkiem.
    Czy nie chodziło przypadkiem o lupanar. ?
    Sorki, taka dygresyjka, ale wiesz, nie byłbym
    Dudkiem gdybym się do czegoś nie przypierdolił. Wciąż kocham, i choć mało się udzielam – jestem.

    1. Jarmush 18 listopada 2019 o 22:33

     napisałam lupanar

     1. Dudek 19 listopada 2019 o 08:13

      Przepraszam. ?

     2. Jarmush 19 listopada 2019 o 13:28

      oj tam oj tam, każdy by wolał iść do lunaparku, a nie że odrazu do lupanaru 😀

  2. grzegorzadam 7 listopada 2016 o 07:47

   To nie jest prosta recepta.
   Len > mięśniaki znikają.
   Last pisze o tym sporo.
   Wszystko jest ważne, wit.D, jod, selen, krzem, bor.

 9. babka 6 listopada 2016 o 22:55

  Pepsi, ja mam pytanie z całkiem innej beczki. Czy wg Ciebie korzystanie z solarium jest szkodliwe? Chciałabym poznać Twoje zdanie w tej sprawie 🙂

  1. Jarmush 7 listopada 2016 o 07:25

   jesienią, zimą, krótko, dobre solarium , moim zdaniem nieszkodliwe, ale nie zagłębiałam się w temat mocno, czytałam o tym na wielu stronach akurat witarian

  2. grzegorzadam 7 listopada 2016 o 07:45

   Jak są lampy UVB korzystne.
   Można taką lampę zakupić do domu.

 10. bazyliszek 7 listopada 2016 o 08:58

  Bardzo proszę o info czy przyjmowanie macy przy miesniakach może pomóc czy wręcz przeciwnie? Dziękuję serdecznie.

  1. Jarmush 7 listopada 2016 o 09:02

   maca sprawia, że hormony dążą do równowagi, ale na czas kuracji nie brałabym

 11. karolina 7 listopada 2016 o 10:14

  Czy można sumplementować jod w Hashimoto?

 12. Anulek 8 listopada 2016 o 00:20

  Pepsi, pisząc o siemieniu lnianym – źródle fitohormonów – masz na myśli również śluz, czyli kisielek bez ziaren? Piję na moje wrzody żołądka – bardzo mi pomaga. A co sądzisz o ziółku zwanym niepokalankiem? Warto przy krwawieniach i mięśniakach? Pozdrawiam ciepło 🙂

  1. Jarmush 8 listopada 2016 o 07:46

   E i jod, selen i cynk, D3 (+K2) i unikanie fitoestrogenów, oczywiście kuracji hormonalnych, antykoncepcji tego typu etc – to jest moje zdanie, xoxoxox

  2. grzegorzadam 8 listopada 2016 o 08:09

   Spróbuj na nadżerki sok ze świeżej kapusty i zioła na to.

  3. grzegorzadam 8 listopada 2016 o 08:31

   Mieszaniny (zestawy) ziół przy różnych chorobach

   – Żołądek (zapalenie błony śluzowej żołądka, nieżyt żołądka, wrzody, złe trawienie) przy podwyższonej kwasowości.

   U tego, kto jest nerwowy, wydziela się adrenalina i parzy żołądek. Potrzebne są zioła uspakajające: serdecznik, bylica pospolita, karbieniec*, bukwica zwyczajna*, mięta, melisa, nagietek, podbiał pospolity, krwawnik, szarota błotna*, szałwia, jasnota biała, liść brzozy, dziurawiec, rumianek, babka lancetowata, chmiel. Korzenie kozłka (waleriany) i wielosiła* błękitnego.

   Przy niskiej kwasowości – te same zioła, ale dodać babkę zwyczajną.==

   Wszystkie powszechnie dostępne.

  4. grzegorzadam 8 listopada 2016 o 08:32

   Jeszcze mniszek, łopian i rdest ptasi.

 13. Kasiowynick 8 listopada 2016 o 08:45

  Pepsi, po cichu czekałam na taki artykuł! 🙂

  5 cm potworek mięśniak to nie najmniej ale co mi tam – będę próbować.
  Jeszcze tylko muszę się zakręcić za witaminą E.

  Dzięki Peps! z nieba mi spadł ten artykuł! 🙂

  1. Jarmush 8 listopada 2016 o 10:23
 14. Anulek 8 listopada 2016 o 12:21

  GRZEGORZADAM, polecasz pić mieszanki ziół czy osobno, do wyboru (chodzi o wrzody i inne perturbacje żołądkowe)? I co z tym siemieniem? Peps, a co z mega obfitymi krwawieniami miesięcznymi – czy jeszcze będzie osobny artykuł? Pozdrawiam 🙂

  1. Jarmush 8 listopada 2016 o 12:21

   było robione USG narządów rodnych?

  2. grzegorzadam 8 listopada 2016 o 12:25

   Podałem mieszanki, zioła w mieszankach są zawsze skuteczniejsze.
   Nie musisz mieć wszystkich od razu, po prostu pij.

   na mięśniaki, polipy i krwawienia też są.
   Zdiagnozuj się vegatestem-Volla.

 15. Anulek 8 listopada 2016 o 15:29

  Było, było. Leczenie trwa już bez mała ok. 20 lat. Różne formy, typy, pomysły. Teraz mam skierowanie na operację – usunięcie trzonu macicy.

  1. grzegorzadam 8 listopada 2016 o 18:09

   Operacja to najgorsza opcja.
   Spróbuj tych metod.
   Może być sukces. Najpierw test.

 16. KamaMA 9 listopada 2016 o 00:06

  Do grzegorzadama
  Pomocy już nie wiem co robić.
  Mój 4latek co 2tygodnie cos łapie. Robali nie ma, co jakiś czas robie badania biorezonansem. Jest alergikiem (duzo tego po mnie ma), i ma AZS. Przewlekly katar i kaszel.
  Jedzenie przedszkolne z prosba o nie podawanie glutenu i nabialu.
  Najpierw bolalo go ucho to psikalam do ucha , buzi i nosa 0,5% wode utleniona. Strasznie sie pienilo w uchu i po jakims czasie bol minal. Katar z zielonego na zolty i juz wiecej bialego. Za to kaszel katastrofa wchodzi na oskrzela albo pluca. Podaje co godzine lub poltorej wit c 1/4 do 1/2 lyzeczki w pol szklanki soku jablkowego z tego 3l z Biedronki (z sokowirowki nie chce mi pic mimo ze wezme przez sitko i wylapie to co plywa). Wypije troche tego z 4 razy. Potem juz mowi ze niedobre i nie chce wiecej pic. Nie udalo mi sie zrobic kalibracji przez to ze potem nie chce pic.
  Kaszel jest straszny niedawno sie obudzil i go meczyl. Dalam do picia wode z miodem jak na razie zasnal. Nie ma goraczki o dziwo. Ostatnio 2 tygodnie temu doszla do 39,5 stopnia C.
  Stawiac banki ?
  Dziecko dostaje codziennie lyzeczke tranu, probiotyk, witaminy.
  Co mam robic na juz, bo juz sama nie wiem. Nie chce podawac antybiotyku.

  1. KamaMA 9 listopada 2016 o 05:26

   Cd. 4latek.To bylo prawe ucho dalam na watke krople olejku oregano i do ucha, wysmarwalam za uchem , po jakims czasie zaczela wyplywac z ucha ciemna brązowa woskwina. Pozniej psikalam 0,5 roztworem wody utlenionej z przepisu. Na wieczor zalalam ucho 3 kroplami WU, wyplywalo duzo kawaleczkow ciemno brozowej woskowiny i zolta wu z ucha , na raty robilam bo nie chcial.
   Nie przyznal sie wczesniej z uchem bo niechcial ani wu ani olejku. Kaszel po wu zmienil sie na mokry i splywalo. Wszystko bylo na dobrej drodze jakby przechodzilo, i klops.
   Doszlo popuszczanie siusiu, bo nie zdaza do sedesu.
   Kaszel przerodzil sie w oskrzelowy, plucny, bardzo brzydki. Co jakis czas sie budzi to podaje ta wode z miodem na lyzeczce, troche pomaga. Obstawiam ze od picia zimnej wody i soku, a taka bylam dumna ,ze jest zaradny i sam sobie nalewa gdy chce.
   Co robic bo nie wiem co moge jeszcze. Maz karze isc do lekarza po antybiotyk i jak nic sie nie zmieni bedzie naciskal na to.

   1. grzegorzadam 9 listopada 2016 o 07:44

    Przypadłości z uchem są bardzo częste, też miałem z tym kłopot.
    Całkiem prawidłowe reakcje.
    Pasożyty nie dają się tak łatwo zlikwidować, trzeba cierpliwości.
    Dr Last nazywa to procesem ozdrowieńczym.
    Antybiotyk nic tu nie pomoże, rozreguluje jelita.

    Inhalacje nebulizatorem jak radzi Pepsi w linku.

    Tu jest jeszcze temat
    http://www.pepsieliot.com/co-mozemy-zrobic-zeby-dochtore-nie-wycielo-migdalkow/

    Polecałbym dodatkowow wit.C z MSM na stany zapalne:
    http://www.pepsieliot.com/witamina-c-i-msm-najlepsze-alternatywne-zrodla-tlenu-czyli-leczenie-w-pigule/

  2. grzegorzadam 9 listopada 2016 o 07:51

   Bez zwłoki kup nebulizator i rób inhalacje:
   http://www.pepsieliot.com/dziecko-w-tym-male-kaszle-co-ma-robic-skolowana-matka/

   Bańki można zastosować.

   Kąpiele z sodą, solą kłodawską, magnezem i wywarami z ziół krzemowych:
   http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/

   Objawy wskazują ewidentnie, że ma problem z pasożytami.
   Co to za biorezonans?

 17. Anulek 9 listopada 2016 o 01:29

  Dzięki za rady wszelakie :-)!! W zioła wierzę od …urodzenia. Moja mama piła je niemal … nałogowo. Na różne przypadłości. Potem przygotowywała mieszanki dla mnie, według receptur ojca Klimuszki. Trochę je zarzuciłam, bo spektakularnych efektów nie było :-(. Ale dziurawiec, rumianek, jasnotę białą wciąż popijam. Zastanawiam się, czy nie pogorszyłam sprawy krwawień i mięśniaków soją – od lat jem, piję, bo mi smakuje. Do kawy zamiast mleka – soja… . Vegatest zrobię, tylko muszę znaleźć dobre miejsce, żeby było solidnie i wiarygodnie. Hormony brałam, ale w końcu wyrzuciłam – żołądek się buntował, migreny przygniatały… . Teraz próbuję innych metod, bo doprawdy mam już dość mojej anemii i tych przyjemności częstych niż zwykle bywa, obfitszych niż bywać powinno 🙁

  1. Jarmush 9 listopada 2016 o 07:37

   chlorella 100 % organic This is Bio i B12 TiB, jak soja to tylko dla smaku i dobrze sfermentowana (natto, tempeh, tamari, miso)

  2. grzegorzadam 9 listopada 2016 o 07:46

   Usuń obciążenia, anemia minie.

 18. Anulek 9 listopada 2016 o 13:08

  Dzięki kochani!Chlorellę i B12 biorę. Przekopuję teraz internet w poszukiwaniu miejsca, gdzie mogę zrobić solidny Vegatest . A wydawałoby się, że tak zdrowo zajadam ;-). Okaże się ;-). Zioła dokupię i znów pić zacznę. Ale szczerze, po tylu, tylu latach mordęgi z krwawieniami, już mi się wierzyć nie chce, że coś poza operacją zadziała … :-(.

  1. Jarmush 9 listopada 2016 o 17:32

   mam nadzieję, że kupiłaś suple w sklepie http://www.thisisbio.pl

  2. grzegorzadam 9 listopada 2016 o 19:42

   Nie można zoperować drobnoustrojów, bakterii i pasożytów.
   Ani naprawić silnika wymianą oleju.

 19. ja 2 stycznia 2017 o 20:40

  Wykryto u mnie mięśniaka wielkości 7 cm. Czy laparoskopia to dobra metoda? Mój przypadek niestety kwalifikuje się do zabiegu, gdyż mięśniak uciska narządy…
  I pytanie…czy mięśniaki mogą wywoływać zmęczenie, senność, brak koncentracji, wypadanie włosów,odmóżdżenie? Czy on odżywia się tym co wprowadzam do organizmu? 🙂

  1. Jarmush 2 stycznia 2017 o 21:03

   nie, natomiast bardzo bolesne i obfite miesiączki, tamte objawy mogą wskazywać na niedoczynność tarczycy, albo zmęczenie nadnerczy, zbadaj TSH i inne hormony tarczycy i przeciwciała, oraz zrób USG tarczycy

  2. grzegorzadam 2 stycznia 2017 o 21:13

   czy mięśniaki mogą wywoływać zmęczenie, senność, brak koncentracji, wypadanie włosów,==

   Może i nie mięśniak jako taki, a to co spowodowało jego powstanie.
   Poczytaj o rzęsistku:
   http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/

   -”W niekorzystnych warunkach dla siebie np. w wyniku działania naszego systemy immunologicznego rzęsistki posiadają wyjątkową zdolność tj. mogą wydzielać substancje rogowe lub galaretowate, które tworzą dookoła ochronną otoczkę. Rezultatem jest nowotwór – kolonia rzęsistków upodabniająca się do chrząstki (włókniak, mięśniak) lub gęsty “kisiel” (torbiel).”

 20. ewa 15 lutego 2017 o 17:52

  Mam kruche naczynka co objawia się wylewami krwi do oka i to takimi „porządnymi” No to zaczęłam łykać rutinoscorbin na zmianę z cerutinem i wit c żeby uszczelnić naczynka. Chyba przez to pękł mi wrzód na dwunastnicy a podczas badań znaleźli jeszcze mięśniak, hemoroidy i uchyłki na jelicie. Przestałam brać te witaminy a zaczęłam pić rano siemie lniane. Czy to znaczy, że lecząc jedno rozwalę drugie i teraz mięśniak zacznie rosnąć? Może zacznę smarować brzuch tym jodem? Ale ile kropli i jak często? Najgorsze jest to, że na uchyłki jest inna dieta a na wrzody inna. Na razie jem gotowane kartofle ze zsiadłym mlekiem i chłodne zupy ale zaczyna mi już się nudzić taki drętwy jadłospis

  1. grzegorzadam 16 lutego 2017 o 07:07

   Nie rutinoscorbin a krzem, magnez, bor trzeba dostarczyć, z kolagenem i wit.c.
   Masz problem z pasożytami, nie dieta jest problemem.
   Niedobory jodu, selenu również.

   http://www.pepsieliot.com/zostan-macgyverem-i-zrob-sobie-plyn-lugola-w-domu/

 21. Malgosia 71 16 lutego 2017 o 13:34

  A czy do pozvywania sie miesniakow badz torbieli dolaczyli byscie jako suplement chlorelle albo spiruline?

  1. Jarmush 16 lutego 2017 o 13:35

   oczyszczanie i odżywianie ciała zawsze wskazane

 22. Malgosia 71 16 lutego 2017 o 13:36

  I nasuwa mi sie jeszcze jedno i mysle ze wazne pytanie: skoro choroba…to wprowadzanie organizmu w odczyn zasadowy(picie sodki) do Ph 7? Na czas leczenia oczywiscie a pozniej to juz kwasno zasadowy. Czy nie tak?

  1. Jarmush 16 lutego 2017 o 13:38

   nie, nie wprowadzamy ciała w odczyn zasadowy, wiele środowisk musi być kwaśnych (pochwa, żołądek), ważna też jest pora badania np pH moczu, po prostu dbamy o odkwaszenie komórek czyli dostarczamy tam tlen

  2. grzegorzadam 16 lutego 2017 o 14:14

   jak kilka dni z rzędu będzie pH powyżej 7.0-7.5 po południu bez sody, możesz uznać, że pH jest dobre.
   Nie krótko po jedzeniu bo to ma wpływ na wynik.
   Wtedy kwaśne do alkalicznych 25:75%.
   Od czasu do czasu sprawdzasz i ewentualnie reagujesz.

   1. Malgosia 71 16 lutego 2017 o 16:08

    Dziekuje bardzo. I cieplo pozdrawiam.

   2. Malgosia 71 16 lutego 2017 o 17:58

    Pepsi ale jesli leczysz sie to Ph 7 i lekko powyzej. Tak to rozumiem. Jesli masz cos chorego czyli stan zapalny podejrzewam ze i Ph zmienia sie na kwasne. A to ze zarlo nieodpowiednie zakwasza komorki to tez i w wyniku jednego i drugiego trzeba najpierw sie zalkalizowac,potem dotlenic woda utleniona i miedzy czasie zakwaszac zoladek no i srodowisko pochwy wiadomo -ma byc kwasne. Dobrze to łapie?

    1. Jarmush 16 lutego 2017 o 19:09

     nie, bo rano na czczo mocz powinien być kwaśny, a koło południa już zasadowy, ale nie bardziej niż 8

     1. Malgosia 71 16 lutego 2017 o 19:30

      Ok. Nie sprecyzowalam. W poludnie i poznym popoludniem jest zasadowe u mnie czyli ok. Ale rano ma byc kwasne. Ok. Kumam. Dzieki bardzo.

     2. grzegorzadam 17 lutego 2017 o 06:09

      Rano powyżej 7.0 może świadczyć o stanie zapalnym:
      http://www.pepsieliot.com/czy-w-twojej-solniczce-jest-juz-witamina-c-czyli-jak-prosto-zgladzic-plesn/

      Twoje wnioski raczej logiczne.

 23. Malgosia 71 19 lutego 2017 o 11:05

  witam. Grzegorz szukam w necie i bez efektu o metodach, o których wcześniej wspomniałeś : leczenie mięśniaków. Wspomniałeś, że dość mozcno opisuje to Last. Czy mogę Cię poprosić o jakiś link? Jakiekolwiek źródło…..

  1. Jarmush 19 lutego 2017 o 13:46

   Bromizm wywołuje też mięśniaki, należy więc suplementować sie jodem pierwiastkowym (płyn Lugola ) przez skórę

   1. Malgosia 71 19 lutego 2017 o 14:18

    Wiem,wiem Pepsi. Dzieki. Wlasnie to wyczytalam na Twoim blogu. Cora moja ma a ja zapisuje i wyczutuje co moze pomoc. Dziewczyna jeszcze nie rodzila a tu takie problemy. Jak nie kamienie to miesniaki. Masakra. A co najgorsze slucha lekarzy…no i ma….efekty.

  2. grzegorzadam 19 lutego 2017 o 15:28

   Pepsi ma rację, ale suplementowanie się dopaszczowe skraca czas uzupełniania braków 20 krotnie. (Clark , Last, Sircus)
   Smakowo średnie. Skutecznośc wysoka.
   Przy brakach dodajemy na ”ostro”, przy stwierdzonym braku alergii na środek co się zdarza bardzo rzadko ale jednak.

   1. Malgosia 71 19 lutego 2017 o 18:27

    Ok. Dziekuje. Czytalam o Lascie. Jego diety cienko do wytrzymania.

 24. Bea 3 marca 2017 o 12:25

  oj przeczytalam wlasnie tutaj ze nie mozna przy miesniakach siemienia lnianego, mam 3 miesniaki .. i przemenopauzalne objawy typu uderzenia goraca i wlasnie kupilam podobno najlepszy z dostepnych wg opini skuteczniejszy -ligunin termostop na uderzenia.. i tam w skladzie oljej lniany… to znaczy ze nie powinnam zazywac tego?? ;(

  1. grzegorzadam 3 marca 2017 o 17:20

   Zioła mogą pomóc:
   Mieszanki Klimuszki,
   rumianek, szałwia, melisa, arcydzięgiel
   koniczyna czerwona, przelot pospolity, kwiaty czarnej malwy, lukrecja

 25. Malezja 27 marca 2017 o 10:42

  Pepsi, jestem kolejną osobą borykającą się z „problemami kobiecymi”. Wcześniej endometrioza (9 lat temu operacja usunięcia torbieli), a obecnie walka z mięśniakami. Jestem osobą aktywną (biegam, regularnie chodzę na aerobik), szczupłą, staram się zdrowo odżywiać (sama wszystko gotuję, jem dużo warzyw, owoców, wyciskam soki), jestem w szczęśliwym związku. Gdyby nie te mięśniaki to można by powiedzieć, że nie mam żadnych problemów 😉

  Ostatnio lekarz jednak stwierdził, że już chyba nic mi nie pomoże w sprawie mięśniaków (no chyba, że menopauza, a mam dopiero 40 lat) i najpewniej trzeba będzie operować i niewykluczone, że usunąć trzon macicy… Póki co – „obserwujemy”. Nie chcę biernie niczego obserwować, a tym bardziej chciałabym uniknąć operacji.

  Przejrzałam różne Twoje rady i mam zamiar zastosować następującą „kurację”:
  – Odstawiam mięso (i tak nie jem go za dużo, ale na razie całkiem zaprzestanę)
  – Odstawiam nabiał
  – Zacznę brać:
  Witaminę E: https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2530-vitamin-e-400iu-natural-bursztynian-120kaps-gg–5060040826713.html
  Jod: https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2177-organic-kelp-120kaps-gg-5060040821770.html?search_query=kelp&results=6
  Selen: https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2176-selenium-200mcg-120kaps-gg-5060040820971.html?search_query=selen&results=11
  Cynk: https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2184-zinc-citrate-50mg-120kaps-gg-5060040827116.html?search_query=cynk&results=28
  D3+K2: https://thisisbio.pl/glowna/2509-pakiet-vitamin-d3-vitamin-k2-tib-.html

  Proszę o sugestię, czy to jest OK, czy powinnam coś zmienić/dodać?
  Oczywiście nie oczekuję gwarancji, że to mi na pewno pomoże 😉
  Serdecznie dziękuję i pozdrawiam 🙂

  1. Jarmush 27 marca 2017 o 13:14

   dodaj jod pierwiastkowy przez skórę, czyli płynem Lugola i mądra dieta, dużo kwaszonek, sok z kapusty

  2. Darek Siwek 27 marca 2017 o 13:33

   Jod bezzwłocznie, przez skórę, doustnie, obojętnie, poczytaj:
   http://www.pepsieliot.com/zostan-macgyverem-i-zrob-sobie-plyn-lugola-w-domu/

   1. grzegorzadam 27 marca 2017 o 13:43

    Czasami, żeby wyrównać niedobory trzeba miesiącami pobierać w kroplach z wodą.

    1. Malezja 3 kwietnia 2017 o 08:32

     Serdecznie dziękuję 🙂
     Zakupiłam już suplementy w thisisbio i teraz chciałam się poradzić w sprawie przyjmowania zamówionych suplementów (chodzi mi o porę dnia oraz ich łączenie).

     Kupiłam jabłczan magnezu i mam zamiar brać go wieczorem.
     Czy rano przy śniadaniu mogę zażywać pozostałe suplementy tj. Witaminę E, D3+K2, Selen i Cynk? Czy wszystkie na raz to nie najlepszy pomysł?
     Dodam, że zaczynam też stosowanie płynu Lugola (już go mam w domu) przez skórę, a wyczytałam, że najlepiej brać w tym samym czasie Selen, więc czy wtedy też zakraplać płyn Lugola?

     Kupiłam też dodatkowo Kolagen (dużo biegam, także w zawodach) – kiedy najlepiej go przyjmować (czy razem z pozostałymi suplementami?)?

     Będę wdzięczna za wskazówki.

     Dziękuję i pozdrawiam 🙂

     1. Jarmush 3 kwietnia 2017 o 10:45

      Selen nie z cynkiem, za to selen z witaminą E i C.
      Do śniadania bierzesz cynk, po śniadaniu D3 (robiłaś badania 25(OH)D?) – póki co 4 tabletki i 1 k2 (na 5 dni przed badaniem nie bierz suplementów)
      do podwieczorku selen i E

      Magnez, płaska łyżeczka do średniej szklanki wody z cytryną np.
      Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję

     2. Malezja 4 kwietnia 2017 o 12:10

      Pepsi, bardzo Ci dziękuję za wszystkie wskazówki 🙂

      Mój wynik 25(OH)D to 10 ng/ml… Czyli te 4 tabletki będą OK?
      Zaczęłam też zakraplać Lugolę na nadgarstek (po kropli). Po 2-3 godzinach nie ma znaku. Czy to znaczy, że powinnam znowu zakroplić, czy ta jedna kropelka dziennie jest wystarczająca?

      I jeszcze dopytam o kolagen – czy to ma znaczenie kiedy kiedy to wezmę?

      Serdecznie jeszcze raz dziękuję!
      Pozdrawiam 🙂

     3. Jarmush 4 kwietnia 2017 o 12:36

      Bierz 6 D3 i kapsułkę K2 i badanie za 2 miesiące i 5 dni, na 5 przed badaniem nie bierz supli

     4. Malezja 8 czerwca 2017 o 12:44

      Kochana Pepsi, jestem po 2-miesięcznej kuracji witaminą D3 (TiB) – 6 tabletek dziennie + K2.
      5 dni temu odstawiłam suplementy. Dziś zrobiłam badanie. Mój wynik to 80 ng/ml 🙂 Jestem w lekkim szoku, że tak szybko z 10 podskoczyło do 80 😉
      Proszę daj mi znać co robić dalej – czy na razie odstawić, czy dalej supmelentować, ale może w mniejszej dawce?

      Biorę też cały czas pozostałe witaminy E, C, cynk, magnez, selen, jod przez skórę… Ostatnio dopadło mnie jednak jakieś osłabienie (po zawodach w biegach po Roztoczu – 33 km w pełnym słońcu) i męczyły mnie opryszczki. Zaczęłam pić sok z pokrzywy dla pokrzepienia 😉 Zastanawiam się też nad jakimś suplementem ale nie bardzo wiem co wybrać, żeby nie kolidowało z tym co już biorę. Polecałabyś coś konkretnego na wzmocnienie i siłę w treningach (przeze mną ultramaraton w górach w sierpniu)?

      Serdecznie Ci dziękuję!
      Owocki!

     5. Jarmush 8 czerwca 2017 o 13:19

      Wspaniale, bierz tylko w dawce podtrzymującej 1 tabletka dziennie, a co 3/2 dzień 2. No i zawsze z K2 TiB.

     6. grzegorzadam 8 czerwca 2017 o 14:03

      Ostatnio dopadło mnie jednak jakieś osłabienie (po zawodach w biegach po Roztoczu – 33 km w pełnym słońcu”

      Nie dziwne.

     7. Malezja 9 czerwca 2017 o 07:34

      Hehe, no tak 😉 zasadniczo sama też się nie dziwię 😉 zastanawiam się tylko czy mogłabym się jeszcze jakoś dodatkowo wzmocnić, bo czeka mnie teraz czas bardziej intensywnych treningów 🙂

 26. JotKa 6 kwietnia 2017 o 14:32

  Pepsi lub Grzegorzadam a czy slyszeliscie o perłach ksiezniczki na miesniaki ? Czy warto zastosowac czy zapomniec bo chca mnie wyslac pod nóż a szukam sposobow zeby jednak tego uniknac

 27. grzegorzadam 6 kwietnia 2017 o 22:21

  perłach ksiezniczki”

  Cena za zioła i boraks fantastyczna… 😉

 28. Avi 9 listopada 2017 o 18:43

  Pepsi co polecasz na polipy?
  Mam skierowanie na usunięcie, bo duży i nie ma innego sposobu leczenia. Gin stwierdził, że wg jego statystyk, taka wielkość/stan to w 20% zmiany nowotworowe i wtedy konieczne jest usunięcia macicy.
  Nic mi nie dolegało i jestem przerażona diagnozą.

  1. grzegorzadam 9 listopada 2017 o 19:48

   Gin stwierdził, że wg jego statystyk, taka wielkość/stan to w 20% zmiany nowotworowe i wtedy konieczne jest usunięcia macicy.”

   Zapytaj czy NFZ płaci za inne opcje? ;D
   Szkodnik , niebezpieczny osioł, ostrzegaj.

 29. ewa 9 grudnia 2017 o 12:46

  Pepsi,
  Kochana, napisz co mam spozywac zamiast siemienia lnianego ponieważ jestem na diecie redukcyjnej ( odchudzającej) i boje się o moje wlosy które lubia wtedy wypadac. Dietetyczka napisala mi 1 lyzke siemienia w szejkach dziennie i stosowałam się do tego zalecenia ale mam nawrot bolu ze strony moich miesniakow ( to mnie utwierdzilo w przekonaniu , ze masz racje z tym negowaniem siemienia jeśli ma się mięśniaki macicy) Tylko co w zamian. Czy olej lniany tez ma takie negatywne dzialnie na mięśniaki?

  1. Jarmush 9 grudnia 2017 o 15:45

   takie samo, odpada, teraz nie mamy Omega 3 TiB, czekamy na dostawę, dobrą opcją będzie Hemp protein This is BIO. I generalnie zaczynaj dzień od kuracji 4 szklanek http://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/ i do 4 szklanki dodawaj właśnie Hempa.
   Jod przez skórę koniecznie. Płyn Lugola z apteki.

 30. bona 21 stycznia 2018 o 19:53

  Proszę powiedz,czy olej z czarnuszki pomaga zlikwidować mięśniaki?

  1. Jarmush 21 stycznia 2018 o 22:09

   według mnie nie,

 31. Beata 26 stycznia 2018 o 07:09

  stosujowalam wszystkie te zalecenia , miesniaki rosną nadal, 3 lata temu udało mi się je zmniejszyć, ale nie wiem co pomogło było to po 8 miesiacach diety ewolucyjnej w moim wydaniu, 1 miesiac dieta dr Dąbrowskiej , pózniej dołączałam eko mieso (czasami) -1 miesiac, po kolejnym miesiacu orzechy, po 8 miesiacach pseudozboża, zaczęły się mniejszać, pilam zioła klimuszko zachwycona tym faktem zaprzestałam cyklicznych postów i głodówek i od roku miesiaki to kilkadziesiat guzów powyzej 5 cm i rosną, – dodam ze stosuje cala suplementacje, uregulowalam tarczycę letrox, dieta, pl. lugola, d3, probiotyki kosmicznie drogie, i inne…etc. robilam wszystko co na tym blogu, konsultowalam sie z lekarzami, naturopatami, … i innych wielkich głowach znalazlam), w wiekszosci jem warzywa, wyeliminowalam nabiał, gluten, tłuszcze trans i przetworzone rzeczy, cukier, wszystko ze sprawdzonych zrodeł, raz w tyg. jem kaczke, albo inne poldzikie zwierze ze wsi, zaczełam spać, eko kosmetyki, wydaje mi się mniej stresu (ale nadal jest), bez okresowych postów wydaje się że reszta mi nie pomaga tak mi się wydaje albo czynniki u mnie sie zmieniły, jestem młodą osobą, problem zaczął sie przed 30stką. nie wiem co robić, od 2 miesiecy wprowadzilam rystrykce , wrecz się głodze, a jest coraz gorzej i bardzo ciezko mi tak zyc (jestem jak wychudzone dziecko z Afryki z brzuchem jak w ciaży, lekarze tylko operacje proponują), wydaje misie ze taka dieta nie jest dobra na tarczyce..mozliwe tez ze brakuje mi ruchu, mam tez duzo blizn w brzuchu po wyrostku, moja walka to już 4 rok (w tym głodówki, dieta dabrowskiej, w wiekszosci protokół immunologiczny, albo z niewielką iloscia pseudozbóż, probowalam tez diety bez miesnej nie reagowałam, ruszyło w trakcie diety protokół immunologiczny zmniejszanie miesniaków) i mam dolegliwosci jakbym byla w ciazy, mam cos z jelitami bo juz nie moge tak warzyw jesc surowych, jeszcze jako takie soki, za duzo blonnika juz moje jelita nie tolerują, miesniaki naciskają mi już na inne organy po są na zewnątrz, piję też sporo zielonej herbaty, mam wrażenia ze dieta typu na miesniaki nie działają i trzeba szukać indywidualnie, albo ja cos zle robie, albo za mało jem… :(Rozpaczona

  1. Jarmush 26 stycznia 2018 o 08:36

   nigdy nie głodówki, codzienny post przerywany, ale też codzienna dowolnie duża porcja zdrowych węglowodanów. Generalnie trzeba jeść.

  2. grzegorzadam 26 stycznia 2018 o 10:06

   Wykonaj te testy, poszukaj przyczyny:
   http://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/

   głodówkę możesz zrobić raz w tygodniu na wodzie z solą.

  3. Monika 11 lutego 2018 o 20:25

   Zasuwaj do Chińczyka. Mówię z własnego doświadczenia. I nastaw się że szybko nie będzie – u mnie mięśniaki zjechały po ziołach o 1/3 w ciągu pół roku. Teraz leci następne pół roku, podobno mają się cofać szybciej jak już początek został zrobiony. U Ciebie może być potrzebna akupunktura albo inne chińskie sztuczki. Trzymam kciuki.

   1. Hannah 13 czerwca 2021 o 18:04

    proszę o polecenie lekarza od chińskiej medycyny bo ja piłam zioła były drogie , chodziłam na akupunkturę i nic to nie dało

    1. Pepsi Eliot 13 czerwca 2021 o 18:17

     Niestety nie znam

  4. merlin 14 lipca 2021 o 08:24

   sport i ruch tego brakuje

   1. Pepsi Eliot 14 lipca 2021 o 08:31

    na blogu raczej nie 🙂

 32. Beata 26 stycznia 2018 o 13:19

  post przerywany za inspiracją Dr. Nun S. Amen Ra też stosowałam ale nie jestem w stanie zjeść tyle naraz, zwlaszcza od kiedy guzy naciskają mi na jelita moge jesc małe porcje (picie tez strawia problem), a przedłuzenie postu nocnego zawsze sobie przedłużam, z całym szacunkiem ja od 5 lat robie wszelakie badania, wiecej niz na tej liscie powyzej, duzo sie dowiedzialam i podleczylam ( i wydałam moje ciezko zarobione miliardy), ale coraz bardziej przekonuje się że wiele przypadlosci jest tak wieloczynnikowych ze sama dieta/suplementy, chocby jak sie nie uprzec (i ile kasy nie wydać) nie dziala, choc jest bardzo ważna, może podleczyć, ale czy sendo leczy można powątpiewać zależy jak u kogo to wyglada, czasem budowa anatomiczna już jest znacząca i odplyw krwii z narzadów rodnych, zazywane kiedyś leki,… jem od 3 lat restrykcyjnie i metodycznie pod wzgledem jakosciowym i skladnikowym, biorac pod uwage badania (choroby, alergie, foodmap…), kontynuuje ale takie dzialania rujnują rytm dnia, nie ukrywajmy, sa dla ludzi ktorzy maja czas i siedza w domu, bo na miescie nie da sie tak jesc, zwlascza jak ktos pracuj ei studiuje i jest poza domem 12 h, probowalam (drogo, i nieraz wymioty i biegunka – jedzenie na zewnatrz) co podnosi stres… przyczyne myslalam ze znalazlam z rozlegulowana tarczyca ktora wyrownalam i myslalm ze to bylo powodem ich zmniejszenia w 80 % i zanikania miesniaków, ale mimo wyregulowania rosna ostatnio jak oszalałe (nowosc to nowy wlokniak w piersi) nie wiem z jakiego powodu, utrudniają miesniaki już chodzenie, jedyne co moglo mi pomoc wtedy ze sie zmniejszyły to regularne posty, które przerwałam, a które wydaje mi sie ze tarczyca jednak nie lubi w dlugim terminie, lekarze juz nie chca ze mna dyskutować;(

  1. Ewa 28 lipca 2022 o 04:09

   Beato, czy znalazłaś rozwiązanie?

 33. Ania 7 marca 2018 o 23:37

  A kobieta w ciąży z 5 cm mięśniakiem, który rośnie wraz z brzuchem?
  Oprócz wspomnianych suplementów, co jeszcze może pomóc je zmniejszyć?
  Prosze o radę.

 34. Gosia Ba 9 marca 2018 o 18:14

  Pepsi czy są jakieś sposoby na nadzerke? Jakieś irygacje czy cus pomogą ? Ktoś ma jakieś doświadczenie z nadzerkami dajcie znać proszę

  1. grzegorzadam 10 marca 2018 o 08:35

   jeżeli są spowodowane drożdżycą, irygacje mogą pomóc- soda , boraks.

   Był scan biorezonansem?

 35. Carrie 27 września 2018 o 07:17

  W lipcu przedłuzone krwawienie i zagrozenie zycia, wiec czyszczenie wejscia do macicy, dalej Pani zabrakło umiejetnosci albo moj organizm powiedział stop. W szpitalu od razu zaproponowali usuniecie macicy, bo przeciez jest miesniak. Jeden o wielkosci 1,5 cm. Moj gin wysmial usuniecie, ale dostalam hormony, samopoczucie fatalne po 2 miesiacach miesniak dalej (ciut mniejszy) krwawienie dalej. Ginekolog zastanawia sie nad wywolaniem przedwczesnej menopauzy lub wycieciem. Czekam na wyniki FSH i estradiolu. Nie chce tracic moich organow.
  Nie jem miesa 4 lata, mleko calkowicie odstawione w lipcu. Co ide na biorezonans to robiacy mowi ze mam wszystko, ja sie pytam dokladnie co YYY wszystko.
  Jestem na jodzie przez skore, D3 K2 ( moj organizm wariuje przy wynikach wiec albo mam 30 albo ponad 60) dolaczylam chlorelle.

  Jak ktoś coś, to zostawiam meila lub wpiszcie tutaj carrie-big@gazeta.pl
  Dziękować z góry

  1. grzegorzadam 27 września 2018 o 08:29

   Moj gin wysmial usuniecie, ale dostalam hormony, samopoczucie fatalne po 2 miesiacach miesniak dalej (ciut mniejszy) krwawienie dalej. Ginekolog zastanawia sie nad wywolaniem przedwczesnej menopauzy lub wycieciem.”

   jakieś szaleństwo, co tu hormony mają pomóc?

   ”Jestem na jodzie przez skore, D3 K2 ( moj organizm wariuje przy wynikach wiec albo mam 30 albo ponad 60)”

   zdecydowanie za mało i tak, megadawki wg Heldena

   1. Carrie 27 września 2018 o 11:24

    Hormony mają spowodować wchłoniecie mięśniaka. W zależnosci od wyników FSH i estradiolu mam dostać następne silne hormony, które wywołają mi przedwczesną menopauzę. Albo inne, przyblizajace do usuniecia macicy.

    Dzięki Grzegorz, już jest trop chociaż. Poczytam o Haldenie :)))

    1. grzegorzadam 27 września 2018 o 17:30

     Hormony mają spowodować wchłoniecie mięśniaka.”

     chciałbym, aby ktoś potwierdził takie ”wchłonięcie” dzięki hormonom!

     ”mam dostać następne silne hormony, które wywołają mi przedwczesną menopauzę.”

     w jakim celu, oni sami nie mają pojęcia o skutkach kombinacji z hormonami!
     Ale świetnie się sprzedają i biznes się kręci jak karuzela.

    2. grzegorzadam 27 września 2018 o 17:30

     podaj maila, coś podrzucę.

     1. Carrie 27 września 2018 o 19:17

      Jak usłyszałam opcję wycinania, to serio opcja z hormonami wydala mi się objawieniem. Ehhh.

      carrie-big@gazeta.pl

      Dziękuję 🙂

     2. grzegorzadam 30 września 2018 o 10:57

      albo inny mail, normalny.

    3. grzegorzadam 28 września 2018 o 18:14

     zrób coś z pocztą- nie przyjmuje plików.

     1. Carrie 19 października 2018 o 15:10

      Grzegorz Adam
      dziękuję 🙂

     2. grzegorzadam 19 października 2018 o 16:27

      doszło?

     3. Carrie 19 października 2018 o 15:54

      Moj organizm zadziaiał nietypowo na hormony – zaczelam menopauze. Ponoc to sie nie zdarza az tak szybko ( u mnie po 2 miesiacach). Probuje sie zbierac bo ostatnie 5 miesiecy krwotokow i hormonow zrobly spustoiszenie w moim organizmie. Jestem na 4 szklankach ze szklanka zero, jodzie,witamina C, B-complex Q10 d3 (ponoc to od miesniaka wariowal mi poziom d3 i mam nie sprawdzac przez 3 miesiace).
      O dziwo, na d3 ale w tradycyjnych medycznie dawkach sami mnie namawiali, zebym nie miala osteoporozy.
      2 lekarzy juz postailo diagnoze usuniecie macicy, ja sie nie zgadzam i nie ma takiej opcji zebym sie zgodzila. Dalej mam jeden wielki witarianski posilek, moje oczy przestaly być niebieskie, stracilam jakieś 35% wlosow.
      A i po tym, co mi zrobili (przedwczesna menopauza) nie mam ochoty na kontakt z ginami z jakicholwiek miast. Jednego z dochtore znalam od dziecka. Wszystkie kobiety w mojej rodzinie sie u niego leczyly, Teraz nam sie ewidentnie drogi rozjechaly.
      A i dostalam histopatologie, stan po zapaleniu-tyle ze ja nie mialam zapalenia tylko czyszczenie wejscia do macicy.

     4. grzegorzadam 24 października 2018 o 11:52

      Moj organizm zadziaiał nietypowo na hormony – zaczelam menopauze. ”

      tak się kończą zabawy z hormonami.

      ”A i dostalam histopatologie, stan po zapaleniu-tyle ze ja nie mialam zapalenia tylko czyszczenie wejscia do macicy.”

      tego nie można ”wyczyścić”, niestety.

 36. katie 19 października 2018 o 14:43

  jeśli mięśniaki uciskają na narządy wewnętrzne ( pęcherz, odbytnica) i jest przy tym duży ból ( szczególnie w trakcie miesiączki) to jedynym wyjściem w takim przypadku może być jedynie laparoskopia?

  1. Jarmush 19 października 2018 o 15:06

   jak są większe niż macica, to wtedy wycięcie, ale raczej nie laparoskopowo, tylko tradycyjnie, ale zastosuj jak najszybciej naturalną baterię. Ile masz lat?

 37. katie 19 października 2018 o 16:17

  36 a czemu nie laparoskopowo?

 38. katie 19 października 2018 o 16:21

  jest wielkosci podobnej jak macica, zasugerowano laparoskopie bo było juz jedno duże ciecie na srodku

 39. kaja 14 stycznia 2019 o 11:01

  Witam prosze o pomoc czy sok z pokrzywy jest wskazany czy przrciwskazany w ptzypadku miesniakow.Rozne przeciwstawne opinie slyszalam tak samo jesli chodzi o siemie lniane Dr.Tombak zaplaca na miesniaki tu znalazlam opinie zeby unikac fitoestrgenow zawartych w siemieniu lnianym ;(jak to w koncu jest czy moge prosic o wyjasnienie.pozdrawiam

 40. Joanna 28 listopada 2019 o 00:38

  Jak stosować lugole na skórze przy mięśniaku surowcowym w macicy?

  1. Jarmush 28 listopada 2019 o 06:49

   tak jak przy zwykłym dawkowaniu jodu przez skorę, plama 3 cm na brzuch, czy nadgarstek i gdy znika ponawiać dawkowanie

   1. Mikrus 1 lipca 2020 o 22:24

    Gdy znika ponawiać dawkowanie, ale znika mięsniak, czy plama na skórze?

    1. Jarmush 2 lipca 2020 o 07:25

     plama na skórze. mieśniak tak szybko nie znika 🙂

 41. Agatka 5 sierpnia 2022 o 15:25

  Ile razy w tygodniu trzeba robic ta lewatywe z kawy na miesniaka i jaka pojemnosc;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum