logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
64 387 374
429 online
28 244 VIPy
Reklama

leczenie dobrą dietą, pepsi eliot, this is bio

REWOLUCYJNA KSIĄŻKA PEPSI LECZENIE DOBRĄ DIETĄ z autografem:)

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Jak możesz zdobyć pełną kontrolę nad zdrowiem swojego ciała? cz I

  Twoje ciało jest … holograficzną projekcją świadomości. Skoro masz bezpośredni wpływ na ten hologram, tym samym możesz mieć pełną kontrolę  nad zdrowiem swojego ciała.

  Ale może zacznę od tego: jak to jest w ogóle możliwe?

  Myśl ludzka tworzy rzeczywistość

  Jedną z najdziwaczniejszych prawd fizyki kwantowej jest to, że nasze myśli określają rzeczywistość. Dowiedziono tego (bez cienia wątpliwości) już na początku 1900 roku w eksperymencie zwanym „doświadczeniem Younga”. Odkryto, że czynnikiem decydującym o zachowaniu energii („cząsteczki”) na poziomie kwantowym jest … świadomość obserwatora.

  Przykładowo:

  Elektrony (w identycznych warunkach) czasami zachowują się jak cząsteczki, a następnie w innych momentach przełączają się i zachowują się jak fale (bezkształtna energia), ponieważ są całkowicie zależne od tego, czego oczekuje od nich obserwator, czyli Ty.

  Czyli kwantowy świat czeka na Twoją decyzję i wtedy wie, jak ma się zachować. Dlatego fizycy kwantowi mają takie trudności w radzeniu sobie z interpretacją, oraz definiowaniem świata kwantowego. Naprawdę jesteśmy mistrzami tworzenia (w każdym znaczeniu tego słowa), co przejawia się naszymi wszech możliwościami.

  Chodzi o to, że poziom kwantowy rzeczywistości nie jest jakimś lokalnym zadupiem, zaściankowym, nieistotnym aspektem tworzenia. Poziom kwantowy rzeczywistości jest wszędzie wokół Ciebie i to jest najbardziej podstawowy poziom. Pole energetyczne ludzkich interakcji z polem kwantowym polega na tym, że energia naszych emocji, przekonań i intencji jest częścią naszego pola energetycznego.

  Zatem fuzja naszych myśli, emocji, przekonań i intencji nieustannie informuje rzeczywistość kwantową w nas i wokół nas w każdej chwili naszego życia.

  A ponieważ rzeczywistość miga (pojawiam się i znikam, hipotetycznie w czasie Plancka: 10 44  razy na sekundę, jak zgrabnie tłumaczy to biofizyk William Brown, autor „rezonansowego projektu”), za każdym razem nasza rzeczywistość oscyluje pomiędzy formą i czystym stanem pola energetycznego. A z kolei nasza świadomość jest stała, czyli nie miga, co pozwala niejako cofać się w czasie na poziomie kwantowym i wpływać na rzeczywistość, która się pojawi, a następnie zaraz znikanie.

  Dlatego za każdym razem oscylując w bezforemności, mamy pełną i całkowitą kontrolę nad tym (ale też odpowiedzialność) co możemy wybrać z naszej uważności teraz, aby zamanifestować w następnej chwili, która również zdarza się teraz.

  Spektakularnym tego przykładem jest przypadek Vittorio Michelli

  W 1962 roku Vittorio został przyjęty do Szpitala Wojskowego w Weronie we Włoszech z dużym guzem na lewym biodrze. Lekarze uznali, że nie mogą mu pomóc, więc jego sprawa została uznana za beznadziejny przypadek, dlatego został odesłany do domu bez leczenia, a po około 10 miesiącach jego lewa kość biodrowa właściwie całkowicie się rozpadła. W ostateczności, wiosną udał się do Lourdes we Francji, gdzie jak wiemy dzieją się różne chrześcijańskie cuda.

  Natychmiast zaczął czuć się lepiej, odzyskał apetyt, dlatego tym bardziej wykąpał się kilka razy zanim opuścił Lourdes. Po kilku miesiącach pobytu w domu, doznał takiego przypływu dobrego samopoczucia, że ponownie zgłosił się do tego samego szpitala, gdzie ze zdziwieniem stwierdzono, że jego guz się zdecydowanie skurczył. W ciągu najbliższych kilku miesięcy guz całkowicie się wchłonął. A po następnych dwóch, kość biodrowa Vittorio była całkowicie zregenerowana.

  Watykańska Komisja Medyczna w swoim oficjalnym raporcie wypowiedziała się nastepująco:

  „Miała miejsce niezwykła rekonstrukcja kości biodrowej. Prześwietlenia rentgenowskie wykonane w 1964, 1965, 1968 i 1969 potwierdzają, kategorycznie i bez najmniejszych wątpliwości, że nastąpiła nieprzewidywalna, perfekcyjna odbudowa kości biodrowej, rzecz bez precedensu  w dziejach światowej medycyny” (o czym można przeczytać tutaj, str.107).

  Oczywiście rzecz została uznana za cudowną, i rzeczywiście tak było, jednak cudowna nie w sensie religijnym (jak zapewne woli uważać Watykan), ale oddająca prawdziwą potęgę ludzkiej woli i przekonania.

  Co więcej, jest to mocny dowód na to, że energiczna struktura naszych „ciał materialnych” (brak logiki skąd kość biodrowa Vittorio Michelli wiedziała dokładnie jak odrastać?) działała na podstawie pewnego planu energetycznego, który instruował jej wzrost w taki sposób (określony przez watykańską Komisję Medyczną jako „nieznany w dziejach światowej medycyny”).

  W medycynie, może rzeczywiście był to nieznany sposób, ale tego samego nie można powiedzieć o fizyce.

  Na poziomie atomowym, wiązania atomów ze sobą tworzą cząsteczki przybierające specyficzne struktury geometryczne, a kształty te wynikają z energetycznych planów.

  K2, this is bio, pepsi eliot

  TU KUPISZ WITAMINĘ K2 (mk7 z natto z laboratorium GNOSIS we Włoszech, uznawanego za najlepsze na świecie) CHRONI TKANKI MIĘKKIE PRZED ZWAPNIENIEM i DOPROWADZA WAPŃ DO KOŚCI

  Nasza świadomość prowokuje energetyczny plan, w którym atomy i cząsteczki dostosowują się do tworzenia naszego ciała. Jest na to bardzo sugestywny dowód (istnienia tego planu energetycznego, lub pola energetycznego człowieka) w nowych badaniach nad DNA, które dowodzą, że świadomość wysyła, albo odbiera energię do tworzenia materii.

  Sprawa Michelli jest doskonałym przykładem ludzkiej zdolności do ponownego utworzenia materii z planu naszego pola energetycznego, oraz intencji.

  Gdybyś nauczył się świadomie pragnąć czegoś bezpośrednio z własnego pola energetycznego mógłbyś doznać prawdziwie „cudownych” rezultatów.

  Często wystarczy świadomie powiedzieć sobie, że czujesz się lepiej, powiedzieć sobie TAK, zaakceptować, aby wkrótce (a nawet teraz) faktycznie poczuć się lepiej, a nawet całkowicie wyzdrowieć.

  Aby dotrzeć do swojej świadomości należy wprowadzić się w stan zero  (u Wereszczagina jest to stan wzorcowy). Polega on na doprowadzeniu do równowagi emocjonalnej, wyciszenia, spokojnej radości w „tu i teraz”. Stan wzorcowy, to jest wprowadzenie się myślami w stan, który już nam się kiedyś przytrafił i był szczególnie spokojny, miły, wyciszony, gdy odczuwaliśmy tylko radość istnienia, bez żadnych oczekiwań, wybiegania w przyszłość i powrotów w przeszłość. Bywa, że będzie wiązał się z jakimś pięknym miejscem na Ziemi, albo w Kosmosie.

  Kapitan Pompa przypomina sobie pewien taniec w spokojny, majowy wieczór, pachnący kwitnącymi jaśminami.

  Będą tacy, którzy powiedzą, oj tam, oj tam, to przecież Bóg uzdrowił tego człowieka. I owszem można się z nimi zgodzić, tyle, że Bóg ma trochę inny wymiar i charakter. Ponieważ wszyscy jesteśmy jedną jaźnią, świadomością, cząstkami tej samej boskiej energii.

  Gdy będziesz już potrafił dotrzeć do siebie pomijając myślenie i co za tym idzie emocje, dotrzesz do siebie samego, nieśmiertelnego, czyli czystej świadomości, która jest w stanie zagęszczać dowolnie atomy (w 99,999 …% puste), tworząc materię. Co z tego, że równie iluzoryczną, jak przestrzeń, co przeczuwał już Einstein.

   

  Gdy nauczysz się korzystać z energii świadomości, w tym samym momencie odkryjesz własną zdumiewającą moc tworzenia rzeczywistości i bezpośredniego wpływania na biologię swojego ciała.

  Zdrowiejesz koleżanko i kolego.

  cdn nastąpi

  Budzimy się
  Piona!

  (Visited 6 204 times, 2 visits today)
  Kapitan Pompa - na tropie niewyjaśnionych zjawisk, zagadek z historii dziejów i tajemnic skrywanych w zakamarkach Matrixa, wprowadzi czytelników bloga w inny wymiar świata skrywanego poza naszymi szeroko zamkniętymi oczamiZ wykształcenia prawnik, z zamiłowania sportowiec, zwolennik filozofii harmonijnego rozwoju, adept wschodnich sztuk walki.
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. Monika Lu 22 lipca 2017 o 14:46

   Kiedyś mój pięcioletni wówczas synek, na moje marudzenie, że boli mnie głowa, powiedział:”mamusiu to wyobraź sobie, że czujesz się wspaniale, to przejdzie”… 🙂 No cóż. . Miał rację.

  2. grzegorzadam 22 lipca 2017 o 15:26

   ”Zatem fuzja naszych myśli, emocji, przekonań i intencji nieustannie informuje rzeczywistość kwantową w nas i wokół nas w każdej chwili naszego życia.”

   Bezwzględnie, mam teraz przez jakiś czas kontakt z ciekawym osobnikiem.
   Wibruje bardzo przyziemnie, to się czuje ”skórą” 😉

  3. Madzia 22 lipca 2017 o 18:10

   Niby juz to wiedziałam z netu książek itd. Ale podajesz to w jednej prostej pigułce łatwej do przyjęcia ,dzięki za konkrtetne uświadomienie co do czego …..dzięki sciskam serdecznie

  4. Marry Poppins 22 lipca 2017 o 22:32

   Pepsi :-)kocham 🙂 oswiecaj nas ! By zylo sie lepiej 🙂 #szacun # owocek #

  5. Jola 23 lipca 2017 o 00:01

   tylko jak to zrobic, zeby wyeliminowac wszystkie negatywne mysli, leki, i obawy ?

  6. Morelka 23 lipca 2017 o 00:55

   Bóg istnieje, nie mogło tyle skomplikowanych rzeczy na świecie powstać od tak, musiała być jakaś jaźń, żeby ruszyć cząsteczki, a że Bóg stworzył nas na swoje podobieństwo to i my możemy tworzyć i zmieniać, reperować biodro czy usuwać guzy. Od wielu lat mam wiecznie zapchane zatoki, teraz już wiem czemu, ale jak jeszcze nie wiedziałam to któregoś wieczora się naprawdę wkurzyłam i powiedziałam sobie dość. Leżąć z zamkniętymi oczami wyobrażałam sobie, że wchodzę do swojego nosa i rozszerzam naczynia krwionośne, po 5 minutach mogłam swobodnie oddychać jak po zażyciu kropli do nosa. Rzadko mi się to udaje, wtedy byłam bardzo zdeterminowana. Polecam olejek lawendowy, pomaga wejść w stan alpha.

   1. Maggie 23 lipca 2017 o 10:36

    Morelka, co radzisz na zapchane zatoki?

    1. grzegorzadam 23 lipca 2017 o 12:47

     Musisz oczyścić cały organizm, zatoki to końcowy objaw zaśluzowienia organizmu
     z pasożytami i bakteriami włącznie.
     Kolor i pH moczu?

  7. Asia 24 lipca 2017 o 14:44

   Świetny, wręcz wspaniały tekst. Aż zapisałam sobie ten urywek: „kwantowy świat czeka na Twoją decyzję”. Daje moc 🙂 Pozdrawiam i piona! :))

  8. Radoro 24 lipca 2017 o 17:49

   No dobra. Ale jak to zrobić? Jak wprowadzić się w stan zero? Jak korzystać z energii świadomości? To tak samo jak napisać: Jak zrobisz sobie krem na ból dupy to nie będzie Cię boleć. Ale jak zrobić ten krem? Zero konkretow

   1. Pepsi Eliot 24 lipca 2017 o 21:08

    wszystko jest w Tobie, jakich konkretów chcesz? na przebudzenie? na dotarcie Twoje do Twojej własnej świadomości? Wystarczy na początek, że coś do ~Ciebie dotarło, coś zaświtało, czytaj Tolle, poszukuj. Dajemy wskazówki, taka przemiana jest procesem. Tylko u nielicznych dzieje się nagle. Budda 6 lat medytował pod drzewem i stało się przebudzenie gdy właściwie zwątpił, a raczej przestał czekać

   2. JamJest74 4 grudnia 2017 o 15:26

    Hej, zatem polecam wyprobowany sposob prosto z metody dwupunktowej. Poszukaj na YT filmow o metodzie dwupunktu, sa tam tez medytacje prowadzone – ktotkie ok 10 min, ktore doskonale pomagaja dostac sie i poczuc swoje wlasne centrum. Przy okazji jest to tez sposob jak mozna wplywac na rzeczywistosc swoja swiadomoscia, ja w ten sposob naprawilam sobie samochod, nim trafil do mechanika jezdzil jeszcze na kwantowym uzdrawianiu 2 miesiace 😁

  9. Lorka 25 lipca 2017 o 22:53

   tak sobie wmówilam wyrostek.. balam sie sprawdzianu, zaczelam sciemniac ,ze mnie brzuch boli .. tato wziął mnie do przychodni… byla dluga kolejka.. i zanim doszlismy do lekarza to juz naprawde mnie bolało..wylądowoalam w szpitalu i mi go wycieli hehe.. i jeszcze wiele innych rzeczy w zyciu powiedzialam i mi sie zmaterializowaly:) dlatego moj maz twierdzi,ze jestem wiedźmą hahahah

  Dodaj komentarz