Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
204 798 564
53 online
30 825 VIPy

Jak myślisz, ile masz czasu na decyzję, żeby nie jeść złomu ze złomowiska?

Czy wręcz przeciwnie, niedociśnieniem z powodu zmęczonych nadnerczy? Któregoś dnia budzisz się z worami i prawie bez brwi, a na Twoich plecach zawisł (niewiadomo kiedy) tobół babuli z 15 kilo chrustu, pomyłka, tłuszczu.

Jasna cholercia, kiedy się to mogło wydarzyć, jak doszło do tego marnotrawstwa energii ozdrowieńczej ciała?

Nie zauważyłaś tego wcześniej, ponieważ to był proces w czasie. Proces matematyczny, stochastyczny, gdy zmienna liniowa „czas” zmydliła Ci oczy. Wszystko zadziało się tak powoli, że się nie spostrzegłaś się.

Przypomnij sobie, co jadłaś jako dziecko, a potem młodzież?

Jadłaś dowolne kotlety i sznycle, rozgotowane buraki, marchewkę z masłem i ziemniaki puree, pikle z cukrem w occie spirytusowym, jadłaś przeróżne przekąski, bułki z szyną, lody zimne, lody ciepłe, frytki w domu i po szkole, Cini Minis z mlekiem, napoleonki, jagodzianki i pączki. Piłaś oranżadę, lub pepsi.

Czy miałaś refluks żółciowy? Paliła Cię zgaga? Czy coś Ci się działo? Czy coś Ci było? Czy cierpiałaś na niestrawność? Miałaś wciąż smutki i zmienne nastroje?

Nie, a jak już to tylko podczas świąt, bo wtedy dochodziła jeszcze non stop sofa z Disneyem.

Tak było w rzeczywistości, bo to jest klasyczna zmyła ciała. Jako dziecku łatwo Cię zwieść fałszywemu poczuciu bezpieczeństwa, ponieważ organizm jest czysty od wewnątrz.

A więc wystarczająco silny, aby bronić się przed złomem, na który jest narażony od niemowlęctwa przez pielęgniarki, rodziców, babcie, przedszkolanki, później kucharki szkolne.

Niemniej jednak już studenckie stołówki, następnie Twoje wybory w hipermarkecie, mąż, czy żona w kuchni, większość restauracji, i pojawiają się pierwsze oznaki karmy. Co włożysz do ciała, to zaczynasz od niego otrzymywać.

Coś się nagle zmieniło, chociaż to tylko kontynuacja żywienia się na złomowisku?

I nagle budzisz się zlana potem, biegniesz do łazienki i widzisz dziurawy ser zamiast zdrowia, które zdaje się, jeszcze wczoraj tutaj było. Dosłownie Szwajcaria, a raczej jezioro genewskie na Twojej twarzy, a Ty robić możesz za ponton.

Skończyło się babci sranie (nie mam pojęcia co to znaczy) i zaczynają się schorzenia. Prędko, prędko po doktora, bo kocica bardzo chora.

Teraz na to zatrute przez wiele lat ciało nakładasz chemikalium. Dajmy na to likwidujesz sobie inhibitorem pompy protonowej, kwas w żołądku, bo go niby miałaś za dużo. A można mieć za dużo kasy? Taka analogia. Objawy szybko znikają, aż tu nagle pojawia się kolejne choróbsko i kolejne, a nawet tamto pierwsze też wraca.

Ale teraz jesteś cała podminowana, cwana, nawiedzona, wypinasz się na dochtore i udajesz się do znachore. Znachore się cieszy, bo też wymachuje swoim wahadełkiem i poszukuje popleczników, więc z serca częstuje Cię askorbinianem sodu w płynie do iniekcji dożylnej, podaje sodę i pestki na miodzie Manuka.

Bierzesz to wszystko z potężnym oczekiwaniem na zmianę w kierunku pozytywnym dodatnim, broń Boże ujemnym. A tu kiszka, spektakularnego ozdrowienia ani widu, ani słychu.

Zero doktora Witaminy Saula sukcesów, Linusa Paulinga też zero, Ratha też nie. Co się wkrótce z Tobą dzieje?

Zaczynasz zionąć zwątpieniem i nienawiścią. Nie, że do wielkich wahadeł destrukcji, które zataiły przed Tobą, czym tak naprawdę jest jedzenie złomu od dziecka. Bo to nie był ich interes mówić Ci o tym.

Rzucasz się do gardła słabszemu wahadełku, piszesz paszkwila na FB, zakładasz grupę, jednym słowem wchodzisz na barykadę. Na złość szczepisz się na wszystko co możliwe i przyjmujesz naraz wszystkie sakramenty wiary. Zero ZEN.

Na hasło „medytacja” spluwasz celnie w dal, dzięki świeżo odszkliwionej, modnej w mainstreamie diafragmie. Jednym słowem odmrażasz uszy na złość mamie.

Tymczasem Twój ogólny stan zdrowia nie ma wiele wspólnego z tym co zjadłaś wczoraj, a nawet w zeszłym tygodniu.

Najczęściej to, co się złego dzieje, jest skumulowanym efektem wielu lat złej diety. Większość przewlekłych stanów i chorób wynika z długich lat znęcania się nad swoim ciałem, począwszy od dzieciństwa.

Dlatego tak ważne jest, aby Twoje dziecko dostało się jak najwcześniej na właściwą drogę, w zabawie, w śmiechu, w radości, na polanie w lesie, na stoku, w morzu, w naturalnym zdrowym trybie życia. Nie, że wymuszonym na siłę, jako niesmaczne dziwadło krępujące dziecko, potem pannę, i dorosłą osobę.

Zdrowy pokarm, tlen, woda i ruch, a często też dodatkowa suplementacja pomagająca uzupełnić braki odżywcze może podać na tacy inny rodzaj życia. Z dobrym snem, sprawnością, z prawidłowym, normalnym, atrakcyjnym starzeniem się komórek.

Dzięki dobrej diecie od dziecka, dajesz mu szansę nie tylko na ochronę przed alergiami, rozchwianiem hormonalnym, smutkiem, lękiem, ale też na szybsze zrozumienie, przebudzenie, odzyskanie świadomości uczestniczenia w tej grze.

Jako rodzic we współczesnym świecie możesz mieć poczucie, że teraz jest trudniej, bo internety, youtuby, komóry, że to wszystko odbiera Ci dziecko i przenosi prosto z kreskówek do fastfoodziarni. A do tego dziadkostwo jak przyspawane do wahadeł matriksu.

Ale taka jest rzeczywistość, zawsze prawdziwa i wynika z naszego myślenia, indywidualnego i zbiorowego. Skoro nasza rzeczywistość jest wirtualna, a my piszemy te hologramy, to znaczy, że w końcu doszło do tego, że rodzą się dzieci, które mają już te właściwości blogera, czy youtubera, oraz wirtualnego gracza w grze wirtualnej od oseska.

Jednak poza tym są to takie same dzieci, jakimi my wszyscy byliśmy

Należy się temu Wszechświatu pełne zrozumienie, akceptacja i w dalszym ciągu zachęcanie dziecka (najlepiej własną postawą) do bliskiego życia w naturze.

Ale trzeba się spieszyć, gdyż będziesz wzorcem metra z Sèvres dla swojego dziecka, tylko przez dość krótki czas.

 • Nie wzdrygaj się więc przy dziecku jedząc brokuła
 • Szczególnie przy dziecku nie jedz złomu
 • Wykorzystaj ten czas na naukę niekontaktowania się dziecka ze złomem ze złomowiska

owocek


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.


Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym wellness sklepie This is BIO


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


(Visited 176 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. Natalia 22 marca 2021 o 09:26

  Mam coś co przypomina pieprzyka, ale kolor jakby bardziej w kolorze skóry lub troszkę zaczerwienione. Jest to juz wiele lat, nawet nie pamiętam, a mam 31 lat skończone. To miejsce jest nietypowe bo znajduje się jakby w okolicy intymnej, od wewnątrz na pośladku. Kiedyś to nie było uciążliwe ale myślę że ten odstajacy pieprzyk jest większy dlatego też gdy siedze bądź podcieram się po załatwieniu spraw to mnie uraza. Dla mnie jest to trochę wstydliwa sprawa dlatego mam pytanie co można zrobić w domu by się pozbyć tej wypukłej zmiany.

  1. Pepsi Eliot 22 marca 2021 o 10:53

   Raczej nic, idź do lekarza, wypalą Ci to w 5 minut.

 2. Paulina87 23 marca 2021 o 09:20

  Nasuwa mi moje ego pytanie gdzie jest granica między altruizmem a przesadną dobrocią? Czy można być przesadnie dobrym? Albo odwrotnie między egoizmem a dbaniem o siebie? I między troską o innych w dobrym zdrowym wymiarze a byciem totalnie oddanym innym? Chodzi o to co czujemy w chwili naszego zachowania – jak sami siebie definujemy? Opiszę sytuację jest sobie rodzina skłócona każdy z każdym , zmieniało się to niczym liczby w lotto – codziennie inna konfiguracja – w tej rodzinie jest mój facio – teraz jest sytuacja, że jego dziadek wychodzi ze szpitala po Covid – generalnie wymaga stałej opieki – ale jego partnerka nadal pozostaje w szpitalu więc jest sam. Jego dzieci nie wykazują chęci pomocy jemu – przerzucają piłeczkę między sobą – ty musisz, nie ona itd itd. Sytuacja nie klaruje się i jest wnuk czyli mój facio – który chce pomóc wszystkim ale mam wrażenie że brnie już za bardzo w to, problemy jego rodzinny wysysają go . Najchętniej zabrałby go do siebie – wtedy oczywiście nie mógłby normalnie pracować plus ja – a ja nie widzę siebie w takiej roli i sytuacji zyciowej. Czulam wczoraj, że nie zgodziłabym się na to. Ja mam pogląd, że jeśli już to powinien zatrudnić kogoś do opieki a sam zając się rozwojem swojej firmy i zarabianiem kasy dzięki temu będzie mógł pomóc lepiej a nie wchodzić w taką rolę opiekuna. Sama się zakręciłam czy ja jestem taka mała wygodna egoistka czy on przesadny altruista? Ja nie mam takich sytuacji. w innych warunkach sie urodziłam i nie miałam takich zdarzeń na mojej planszy, u niego na planszy natomiast jest taki rodzinny ciut bajzel i teraz oboje gramy razem więc każdy ma z tego jakieś nowe doświadczenia – on że może być lekko i cool , a ja że inni mają serio ciężko. Ale pogubiłam się w rozumieniu tego 😉

  1. Pepsi Eliot 23 marca 2021 o 09:57

   Teraz pojawiła się masa takich problemów, samotni starsi ludzie, którzy nie mogą o siebie zadbać, a ogólna sytuacja dodatkowo wszystko utrudnia. Nawet nie można nikogo nająć. Myślę, że nie ma po co analizować, czy to altruizm, czy ludzki odruch. Masz obok siebie dobrego człowieka, ale to rzeczywiście dylematy. Na krótko można przyjąć opcję, że on wprowadza się do dziadka, aż jego partnerka dojdzie do siebie , albo częste odwiedziny i jednak wynajęcie osoby do pomocy. Może pielęgniarki? Wiem, co czujesz, bo jesteś dobrym człowiekiem, ale nie chcesz się aż tak poświęcać, tym bardziej, ze są osoby, które powinny to zrobić wymigują się. Jedno jest pewne swoich partnerów trzeba wspierać, albo ich opuścić. Trudne sprawy teraz przed nami <3

   1. Paulina87 23 marca 2021 o 16:04

    dziękuję Ci :))

 3. Lucyna Hamerska 23 marca 2021 o 19:31

  Witaj! Czy możesz poradzić w jaki sposób, jakimi technikami, oduczyć 4-latka jedzenia grzanek z serek i kotlecików? Bułek. Żadne warzywo nie przechodzi, dobrze, że chociaż trochę owoców- w ogóle nie traktuje jak jedzenie tylko przekąski. Frytki tylko z batata. Tak się porobiło, gdy córka miała okropne problemy i po najmniejszej lini ,w kwestii żywienia rodziny, oporu próbowała przetrwać. Teraz sprawy się uspokoiły a uzależnienie od „złomu” zostało. Będę wdzięczna, jeśli naprowadzisz nas na trop. Dzięx!

  1. Pepsi Eliot 23 marca 2021 o 20:10

   Dziecko już jest w nałogu:
   Dodawaj do szejka Hyperfoods This is BIO https://thisisbio.pl/superfoods/4099-hyperfood-100-organic-110g-this-is-bio-5905344040826.html
   1 żelek probiotyków do ssania przed pierwszym kęsem śniadania https://thisisbio.pl/dla-dzieci/4154-kids-probiotic-30-zelek-this-is-bio–5905344040840.html
   2D3+K2 TiB do ssania https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/70-vitamin-d3k2-90tabl-tib–5905344040154.html
   1Vitek TiB
   2 Omega 3 Kids TiB

   A tu masz całą rozpiskę, gdy dziecko odżywisz, to może spadnie chrapka na takie jedzenie. Szkoda że tak się stało, bo to potem idzie w dal w człowiekiem. Ale da się powoli podmieniać.

   Odporność

   Dziecko lat 4

   Przed śniadaniem, lub przed lanczem 1,5 gram chlorelli This is BIO https://thisisbio.pl/chlorella/21-chlorella-100-organic-230tabl-this-is-bio-5905344040062.html (należy zacząć od 1/4 tabletki chlorelli i powoli zwiększać dawkowanie, po czym dopiero w następnej kolejności wprowadzić spirulinę też od małej dawki), oraz 2 gramy spiruliny This is BIO https://thisisbio.pl/spirulina/20-spirulina-100-organic-230tabl-this-is-bio-5905344040055.html

   Zamiast tych alg możesz podać dziecku HyperFoods This is BIO https://thisisbio.pl/superfoods/4099-hyperfood-100-organic-110g-this-is-bio-5905344040826.html
   , płaska łyżka stołowa zmiksowana z bananem, mlekiem migdałowym bio i garstką jakichś owoców kwaskowych (jagody, maliny, teraz mogą być mrożone)

   Do śniadania 2 kaps Vitek TiB https://thisisbio.pl/dla-dzieci/3693-kids-vitek-120kaps-tib—5905344040680.html

   Tu ważny wpis: https://www.pepsieliot.com/jak-ruszyc/14285/czy-trzeba-wycinac-migdalki-tylko-7-prostych-krokow-aby-uratowac-migdalki.html

   Jaki dziecko ma poziom 25(OH)D?

   Po śniadaniu 1 tabletka D3+k2 TiB do ssania https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/70-vitamin-d3k2-90tabl-tib–5905344040154.html dopóki nie ma wyników badania, na 5 dni przed badaniem 25(OH)D odstaw dziecku suplementację
   lub 1- 2 porcjae Liposomalu D3+K2 TiB (czekamy na dostawę tej do ssania ze Stanów, i przylecą też nasze świetne probiotyki dla dzieci, o opatentowanym składzie)

   oraz też po śniadaniu 2 Omega 3 TiB Kids https://thisisbio.pl/dla-dzieci/3692-kids-omega-3-120kaps-tib–5905344040673.html

   W razie potrzeby kapsułki Vitek i omega 3 można przecinać i wysypywać/wylewać zawartość i mieszać z czymś pysznym.

   Bardzo istotną rzeczą jest magnez,
   Przypominam ten artykuł: https://www.pepsieliot.com/jak-po-co-i-ile-brac-magnezu-czyli-mega-wazne-porady-doktora-sircusa

   Zalecenia dziennego spożycia magnezu w sumie, czyli z pokarmami:
   Od narodzin do 6 miesięcy 30 mg
   Niemowlęta w wieku 7–12 miesięcy 75 mg
   Dzieci 1–3 lata 80 mg
   Dzieci w wieku 4–8 lat 130 mg
   Dzieci w wieku 9–13 lat 240 mg
   Nastolatki 14–18 lat 360 mg
   Nastolatkowie 14–18 lat 410 mg
   Kobiety 310–320 mg
   Mężczyźni 400–420 mg
   Nastolatki w ciąży 400 mg
   Kobiety w ciąży 350–360 mg
   Nastolatki karmiące piersią 360 mg
   Kobiety karmiące piersią 310–320 mg

   Uwaga: przy problemach z wypróżnieniem u dziecka 4 lata można zastosować płaską łyżeczkę chlorku magnezu na szklankę wody z cytryną i dziecko niech wypije kieliszek 100 ml, jakby nie zadziałało jeszcze 25 ml, czyli w sumie pół szklanki. Nie jestem lekarzem, wszystko o czym piszę należy skonsultować z pracownikiem służby zdrowia.

   Jednak przy unormowanych stolcach sól Epsom TiB, czy chlorek magnezu TiB tylko do kąpieli stóp lub do wanny, nie należy zostawiać dziecka samego w wannie.

   PROBIOTYKI!!!!

   Probiotyki, kiszonki, jogurty bio bardzo ważny kwas mlekowy. Doskonały probiotyk opatentowany Probiotic This is BIO, niech zjada codziennie tuż przed śniadaniem 1 żelkę.
   https://thisisbio.pl/dla-dzieci/4154-kids-probiotic-30-zelek-this-is-bio–5905344040840.html

   KOLEJNE Ważne informacje:

   Gdy tylko u dziecka zaczyna się jakaś infekcja, wystarczy że tylko katar, bo często u takiego dziecka od kataru idzie niżej i w końcu kończy się poważnym stanem zapalnym. Od razu wchodź na kalibrację kwasem askorbinowym TiB wraz z sokiem pomarańczowym, jednak kalibracji nie rób częściej niż raz, góra 2 razy w miesiącu, gdy jest uzasadniona potrzeba.

   https://www.pepsieliot.com/dziecko-w-tym-male-kaszle-co-ma-robic-skolowana-matka/

   https://www.pepsieliot.com/uzywac-nadtlenku-wodoru-h2o2-nebulizatorze/

   Należy też robić inhalacje/nebulizacje https://www.pepsieliot.com/glutation-rozpylany-nebulizator-trafia-razu-celu-przelom-leczeniu/

   I właśnie teraz zrób dziecku kalibrację, o ile dziecko jest w stanie pić sok z C.
   KALIBRACJI NIE ROBIMY częściej niż ran w miesiącu, góra 2 i tylko w przypadku infekcji.

   Na codzień dziecko powinno przyjmować pół porcji /o,5 grama Liposomalu C TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2512-liposomal-vitamin-c-250ml-tib–5905344040321.html

   Oprócz tego należy nawet przy zwykłym katarze delikatnie oklepywać plecy dziecka, a jak tylko schodzi niżej infekcja a temperatura ciała nie jest wyższa niż 38 stopni należy postawić dziecku bańki, tylko na plecach, omijając kręgosłup.

   PASOŻYTY, dzieci miewają pasożyty, a jeśli coś się dzieje niepokojącego, infekcje się powtarzają, to zwykle winne są właśnie pasożyty i niedożywienie.

   Możesz zrobić dziecku biorezonans, albo odrazu zastosować oczyszczającą kurację z pestkami z dyni, wszyscy domownicy też powinni sobie zrobić. Nie oznacza to, że wszystkie pasożyty na to pójdą, ale zwykle dziecko czuje się lepiej:
   Aby zwalczyć pasożyty, należy na czczo spożyć 25-30 gramów (średnio 2 łyżki) świeżych, pozbawionych łupin, silnie rozdrobnionych nasion dyni. Po około 2 godzinach od spożycia należy przyjąć środek przeczyszczający, w jej przypadku łyżkę oleju rycynowego. Dla pewności kurację można powtórzyć po 2 dniach.
   Aby zabieg był bardziej efektywny, pestki z dyni można połączyć z innym naturalnym lekiem na pasożyty – marchewką. Wymieszaj 3 łyżki startej marchwi, 25-30 g potłuczonych, świeżych pestek dyni i 2 łyżki oleju. Tak przygotowaną miksturę należy zjeść na czczo. 

   Po 3 godzinach należy spożyć łyżkę oleju rycynowego, aby wywołać efekt przeczyszczający i wydalić pasożyty. Podczas kuracji nie można nic jeść.

   Pestki z dyni na odrobaczanie dzieci:
   Zmiksuj z mlekiem ryżowym 15-30 g (im młodsze dziecko, tym mniejsza dawka) świeżo wyłuskanych pestek dyni i podaj je dziecku na czczo. Zamiast mleka możesz wymieszać pestki z miodem. Następnie dziecko może zjeść śniadanie. 

   Po 3 godzinach podaj dziecku 1-2 łyżeczki oleju rycynowego (u bardzo małych dzieci lub u tych z problemami jelitowymi olej można zastąpić oliwą z oliwek), aby wywołać efekt przeczyszczający.
   W razie potrzeby kurację można powtórzyć po 2-3 dniach.

   W przypadku wzdęć u dzieci

   Należy dziecku podawać bulion z kości zwierząt z hodowli organicznej, albo bulion wegański dla zaleczenia wyściółki jelit z dodatkiem kolagenu TiB https://thisisbio.pl/stawy-wiezadla-kosci/2497-kolagen-peptan-f-150g-tib–5905344040291.html już nie wegański oczywiście
   https://www.pepsieliot.com/leczacy-jelita-prosty-przepis-na-alternatywny-bulion-z-kosci-yyy-weganskich/

   Nie jestem lekarzem, dlatego zawsze należy skonsultować się z pediatrą. Takie jest prawo.
   Serdecznie ściskam <3

 4. Natalia 4 kwietnia 2021 o 10:35

  Ja mam pytanie jak temu zaradzić. 2 lata temu gastroskopia wykazała dwie nadżerki w przełyku. Niestety nic nie jest lepiej. Boje się gastroskopii dlatego unikam tego bo zle ja znosiłam. W ciągu tych dwóch lat było czasem lepiej czasem gorzej. W międzyczasie lekarz zapisywał Ipp a potem to już sama brałam takie z apteki i do tego leki w postaci tabletek do ssania i rozgrywania. Ostatnio znowu powtórzyłam kuracje. Przez 42 dni jadłam ipp a do tego na noc stosowałam tabletki do ssania na zgagę te rozpuszczające się które można brać po posiłkach. Wydawało się ze jest poprawa bo z kilka dni poczułam jakby w przełyku mnie już tak nie bolało. Bo normalnie to czuje zapalenie i podczas jedzenia mnie podrażnia. Ale właśnie skończyłam tabletki i w momencie gdy już miałam końcówkę zaczęli mnie mocno piec. Znowu boli w przełyku czyje ze jest zapalenie a nawet mogą być nadżerki. Ostatnio dusi mnie tez a raczej piecze w tym dołku nad żołądkiem. Mimo brania leków czuje ze to zapalenie jest dosyć mocne bo mnie boli. Może nawet jakieś wrzody się zrobiły. W ślinie czuje kwaśny posmak i taki tez mam zapach z ust. Bo ciagle się cofa a ja już nie wiem jak to powstrzymać zeby się nie cofało. Bo nawet kuracja lekami nic nie złagodziła zapalenia. Co robić ‚?

  1. Pepsi Eliot 4 kwietnia 2021 o 10:58

   Nawet kuracja lekami? Inhinbitory pompy protonowej nie leczą. Likwidują kwas w żołądku, który jest niezbędny do prawidłowego trawienia. Na krótką metę, albo przy faktycznej i rzadkiej nadmiernej ilości kwasu w żołądku może zadziałać, ale problem nie znika. Jak wypada domowy test na zakwaszenie żołądka? https://www.pepsieliot.com/badania-i-interpretacje/4657/prosty-test-czy-masz-nadkwasote-czy-raczej-niedokwasote.html

   1. Natalia 4 kwietnia 2021 o 18:56

    Jutro z rana zrobię na świeżo test na zakwaszenie żołądka i dam znać. Dodam ze mało wody pije, czy to może być przyczyna problemów ze śluzówka ?

    1. Pepsi Eliot 4 kwietnia 2021 o 19:35

     dlaczego mało pijesz, to tak jakbyś napisała, że mało oddychasz

     1. Natalia 5 kwietnia 2021 o 07:01

      Mam problem z piciem ponieważ nie czuje pragnienia albo to z przyzwyczajenia. Zrobiłam dziś test z soda, mam nadzieje ze dobrze. No i niestety czuje tylko pieczenie w przełyku, a minęło już z 4 minuty i zero odbicia. Coś jakby chciało a nie mogło. Kiepsko.

     2. Pepsi Eliot 5 kwietnia 2021 o 08:49

      Tak jak u większości. Co do picia, po prostu trzeba się zmuszać. Pragnienie oznacza już poważne odwodnienie

 5. Justi 4 kwietnia 2021 o 10:37

  Pepsi, gdzie dostać Twój ebook: „Biegam, bo muszę”? Jak zacząć biegać? Czy zmusić się do biegania już pomimo tego, że czuję się słabo, źle, jem złom, nie mam siły na nic, a co dopiero na bieganie…?

  1. Pepsi Eliot 4 kwietnia 2021 o 10:54

   Biegam bo muszę, to była książka na papierze, już jej nie ma. Będzie nowa. Co to znaczy czujesz sie słabo? Masz niewydolność krążenia? czy też raczej spadek energii. bo w pierwszym przypadku należy uzyskać potwierdzenie swojej sprawności u kardiologa (echo serca, elektrokardiogram, jeśli będzie można to wysiłkowy). Natomiast w drugim to nalezy zadać sobie pytanie, jaka jest prawdziwa przyczyna? Moze ta lista badań https://www.pepsieliot.com/badania-i-interpretacje/8232/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania.html podpowie.Najczęściej niemoc jest wynikiem obezwładniającego LENISTWA i jedzenia prozapalnego złomu ze złomowiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum