logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
93 130 808
176 online
32 331 VIPy
Reklama

PETARDA ODŻYWCZA
GREENS & FRUIT TiB

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Jak oczyścić płuca 10 prostymi, naturalnymi krokami?

Czyli jak przeprowadzić nieinwazyjny, ale skuteczny, naturalny detoks płuc?

Darcie faj jest wciąż głównym czynnikiem początków chorób płuc. Inne czynniki przyczyniające się do niedomagań układu oddechowego, to oczywiście zanieczyszczenie powietrza, chemikalia atakujące, jako skutki uboczne wykonywania niektórych zawodów, pyły, oraz częste infekcje dolnych dróg oddechowych w czasach słodkiego dzieciństwa.

Poddanie się naturalnej detoksykacji płuc może bardzo korzystnie wpłynąć na Twoje problemy z oddychaniem.

Zrób detoks płuc robiąc te 10 naturalnych kroków:

1. Przestań drzeć faje

I to niestety powinno być priorytetem numer jeden. Już dawno ustalono, że nikotyna i dym tytoniowy zagraża czynnościom płuc i zwiększa szansę na rozwój infekcji płuc i raka. Gdy rzucisz darcie faj bardzo przysłużysz się swojemu awatarowi.

Gdyby szło to jakoś opornie, i nałóg nie chciał od Ciebie odpaść, stosuj chociaż oczyszczanie płuc z nikotyny i smoły tym prostym eliksirem, i nie licz też na to, że palenie marihuany nie osłabia naczyń krwionośnych, jak faje, bo osłabia.

Może przyda Ci się wpis, jak rzucić palenie i już zawsze śmiać się nałogowi w twarz.

2. Ćwicz oddechy

Ćwiczenia oddechowe, zwłaszcza te, które promują głębokie oddechy do brzucha mogą skutecznie pomóc w detoksykacji płuc. Aktywność (bieganie jest doskonałe, gdy umiesz biegać rytmicznie i dobrze oddychać zwracając uwagę na dłuuugi wydech) oczyszcza płuca z niechcianych toksyn (jakby były chciane toksyny:) przez zwiększenie przepływu krwi do ważnych narządów. Taki regularny wysiłek może również wzmocnić narządy przez filtrację czystym tlenem.

3. Czystą wodę żłop

Bez odpowiedniego nawodnienia nie ma zdrowych płuc. Nawodnione ciało zapewniają płucom dostawę świeżej krwi i generalnie płynów.

Kuracja 4 szklanek, do której tak Cię zachęcam pozwala rytualnie, higienicznie i przy okazji oczyszczania również nawodnić ciało z rana. To ekstremalnie ważne dla zdrowia płuc.

Oczywiście w ciągu dnia powinnaś wypić następne 4, a lepiej 6 szklanek, wliczając wodę strukturalną z organicznych soków owocowych. Nie możesz jednak doliczyć wody z kawusi, gdyż kawusia yyy … odwadnia i demineralizuje ciało.

Woda w odpowiednich ilościach pomaga w pozbywaniu się śluzu z płuc, a także pokonywać zakażenia bakteryjne.

Gdy jesteś przeziębiona, pij dużo wody, gdy kaszle Twoje dziecko nie zapominaj o częstym dziecka nawadnianiu.

4. Szeroko pojęte nawodnienie awatara

Oprócz czystej, dobrej wody pitnej, są też inne napoje promujące zdrowie płuc. Właśnie woda z cytryną, czyli nasza baza do 4 szklanek, woda gorąca z imbirem doskonała opcja przy przeziębieniach. Woda z miętą pieprzową znana ze swoich zdolności do oczyszczenia dróg oddechowych. Podobnie zadziała sok z marchwi cudownie alkalizujący i ułatwiający detoks awatara.

Ponadto zielona herbata, doskonale nadaje się do tego organiczna matcha, posiada silne właściwości detoksykacyjne płuc.

Reklama

Tu znajdziesz organiczną, sproszkowaną herbatę MATCHA This is BIO


5. Jedz super foodsy silnie przeciwutleniające

Jedzenie pokarmów załadowanych po brzegi antyoksydantami, jak ananasy, winogrona, żurawina, jagody, w tym acai, fioletowa kukurydza to idealny sposób, żeby eliminować bakterie chorobotwórcze z płuc i utrzymywać w zdrowiu swój  układ oddechowy.

6. Zioła dają radę

Są zioła, które doskonale działają na oczyszczanie płuc. Na przykład oregano zawiera naturalny decongestant, składnik wpływający wybitnie prozdrowotnie na układ oddechowy. Oregano posiada także przeciwhistaminowe właściwości ułatwiające dopływ powietrza do nosa i generalnie poprawiające pracę płuc. Mięta z kolei zwalcza patogeny chorobotwórcze w płucach.

Reklama

Tu znajdziesz sproszkowaną fioletową kukurydzę, super antyoksydant PURPLE CORN This is BIO idealny dodatek do 4 szklanki


7. Potasem go

Potas jest niezbędnym minerałem podtrzymującym zdrowie płuc. Jedzenie pokarmów bogatych w potas, bananów, pomidorów, może mieć duży wpływ na ogólną poprawę funkcjonowania układu oddechowego.

Trzecia szklanka w kuracji 4 szklanek zawierająca ocet jabłkowy jednocześnie zakwasza żołądek i dostarcza potasu.

8. Nie jedz jedzenia „zaśluzowującego”

Szereg produktów spożywczych, takich jak nabiał, mięso, soja, pszenica są znane z tego, że wspierają gromadzenie się śluzu w płucach. Wszystko dlatego, że te produkty są trudniejsze do strawienia.

Zaleca się, żebyś zwiększyła spożycie zdrowszej żywności, w tym warzyw krzyżowych, jak jarmuż, brokuły, też owoce, orzechy, ziarna i ryby. Tak, ryby działają „niezaśluzowująco”, byleby tylko nie „rtęciowały” i nie „kadmowały”.  Jedz więc dzikie z Alaski, lub z bio hodowli. Nie bierz do ust hodowlanego łososia, bo jest najbardziej toksyczną rzeczą, jaką możesz zjeść.

Reklama

Tu znajdziesz polecane przez nas brokuły, 100% organiczne i sproszkowane BROCCOLI This is BIO, idealne do 4 szklanki i pełne sulforafanu


9. Weź gorący prysznic

Biorąc 20 minutowy, gorący prysznic, odrazu możesz pomóc organizmowi skutecznie usunąć toksyny.

Gdy dodasz olejku eukaliptusa do gorącej wody i zaczniesz robić sobie naparówki wzmocnisz możliwości wykrztuśne, co z kolei złagodzi ból gardła, przekrwienie błony śluzowej nosa i problemy z zatokami.

10. Skończ zapodawać syfilis do płuc

Niektóre produkty gospodarstwa domowego, takie jak odświeżacze mebli i podłóg, aerozole niby likwidujące „zapach” kupy i faj, różne wybielacze, chlor, indukują podrażnienia płuc. Trzymaj się z dala od tych pozycji i zdecyduj się na ocet jabłkowy, kwas askorbinowy, sodę oczyszczoną i wodę utlenioną.

Odkażaj i neutralizuj zapachy organicznymi olejkami, jak lawenda, drzewo herbaciane, mięta.

acid/ pepsieliot.com

Przewlekłe choroby układu oddechowego należą do tych najbardziej ulubionych na świecie przez koncerny medyczne. Są cudne, gdyż zagrażają wszystkim, od najmłodszych do starców i dzieją się bardzo często.

Z danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wynika, że przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), astma, zawodowe choroby płuc i nadciśnienie płucne są jednymi z najbardziej znanych, globalnych plag populacji. Według WHO, ponad 3 miliony ludzi umiera rocznie z powodu POChP, a 90% tych zgonów ma miejsce w krajach o niskim i średnim dochodzie. Organizacja ujawniła również, że 235 milionów ludzi na całym świecie cierpi na astmę.

owocek

Źródła:
www.who.int/respiratory/en/
www.cdc.gov/nchs/fastats/copd.htm
www.indiatimes.com/health/healthyliving/13-ways-you-can-purify-your-lungs-naturally-233758.html
https://juicing-for-health.com/detoxify-your-lungs

(Visited 4 313 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. anjamakota 17 maja 2019 o 22:46

  Witaj Pepsi -prosze o dobrą radę która nigdy nie jest zła- mianowicie biegam rano o 6 godz lubie na czczo i jak ogarnąć post przerywany . biegam co drugi dzien 5-6 vzasami nawet(!) 7 km.wracam po niecalej godzince do domu prysznic i co..czekac do 10? Umre z głodu😤moje okno na posilek od 10 do 18.prosze o mądre słowo.

 2. gosia 18 maja 2019 o 08:31

  Pepsi a co jesli rano ph moczu 7.7 ?

  1. Pepsi Eliot 18 maja 2019 o 08:32

   weź żurawinę This is BIO

 3. gosia 18 maja 2019 o 09:14

  Pepsi a wyniki tsh 1,11 u Ul/ml. FT3 4,49 pmol/l FT4 1,11ng/dl biorezonans procesy gnilne,grzybica,candida ,enterococcus,zapalenie żołądka dwunastnicy,lamblioza,dyspepsie coli .Przypomnę mam miesniaki,wole tarczycy i biorę od ciebie 1 greens&fruits,cynk ,4 vit d3+k2,1omege kolo 17 1vit c 1000 ,1 selen,1vit E 400IU stosuje 4 szklanki .Kiedy dodaje żurawinę do 4 szkl ale musze dopiero zakupić u ciebie a czym zastąpić na chwile obecna?A co poradzić na wrażliwe dziąsła które przy myciu krwawią ?

  1. Pepsi Eliot 18 maja 2019 o 10:14

   jak wypada domowy test na zakwaszenie żołądka?

 4. gosia 18 maja 2019 o 09:24

  Pepsi syn 12 lat alergik kurz,roztocza bierze od ciebie 1/4 spiruliny,1/2 greens&fruits 2 miarki kiposimal d3+k2 ,1 omege 3 Tib biorezonans procesy gnilne,bact .coli owsik, enterococcus

  1. Pepsi Eliot 18 maja 2019 o 10:12

   co to znaczy 1/4 spiruliny, 1/2 chlorelli, to są dawki na sam początek, żeby sprawdzić, czy nie ma alergii, albo chociaż przyzwyczaić ciało do nowego pokarmu. Roczne dziecko może jeść gram chlorelli i gram spiruliny This is BIO, czyli po 2 tabletki każdego

 5. gosia 18 maja 2019 o 09:40

  Pepsi corka lat 15 biorezonans paleczka ropy błękitnej,banan.Bierze od ciebie 1/2 chlorelli Tib, 1 vit d3+k2 do ssania ,1 omega 3 tib

  1. Pepsi Eliot 18 maja 2019 o 10:10

   co to znaczy 1/2 chlorelli ?

 6. gosia 18 maja 2019 o 11:37

  Pepsi 1/4 tabl spiruliny ponieważ podaje mu to dopiero od 6 dni bo kędy podawalam mu wczesniej 1/2 tabl chlorelli to drapal sie i wysypalo go pod zgieciem kolana ,wiec zrobilam przerwę i zaczelam znowu od spiruliny

  1. Pepsi Eliot 18 maja 2019 o 13:48

   dobrze, ale spirulina praktycznie nie ma (w porównaniu do chlorelli) feoforbidu, więc może pozostań przy spirulinie i nie wracaj już do chlorelli

 7. gosia 18 maja 2019 o 11:44

  Test na zakwaszenie kiepskie gdyż wcale sie nie odbilo czy do takiego testu soda ma być zgaszona ?Pije od tygodnia szklankę zero

  1. Pepsi Eliot 18 maja 2019 o 13:47

   tak

 8. gosia 18 maja 2019 o 15:18

  peps 1/2 tabl chlorelli a i jeszcze dołaczyłam 1/4 tabl spiruliny gdyz to poczatek a co z ta błęktna pałeczka ?I co zrobić bo od słodyczy jest wrecz uzależniona a niestety nad 15 latka człowiek nie ma juz takiej kontroli, nad tym co je.

 9. Karol Stanisław 18 maja 2019 o 21:26

  Wartościowy artykuł! U mnie obowiązkowo mięta z fito apteki i mam wrażenie, że organizm mi pięknie oczyściła, jakoś lżej się oddycha, ale Matchy też muszę spróbować skoro ma takie plusy.

 10. gosia 19 maja 2019 o 00:01

  Pepsi poproszę o odpowiedź 😊

 11. gosia 19 maja 2019 o 01:06

  Czy herbatkę na 60 chorób można stosować z kalibracja vit c

  1. Pepsi Eliot 19 maja 2019 o 06:03

   kalibrację stosujesz tylko 1 dzień, i nie częściej niż 2 razy w miesiącu i w uzasadnionych przypadkach stanów zapalnych, herbatkę stosujesz tydzień, 10 dni, nie rób tego jednego dnia, tym bardziej, że kalibracja ma doprowadzić do progu jelitowego

 12. gosia 19 maja 2019 o 08:13

  dziekuje bardzo:)

 13. gosia 19 maja 2019 o 08:52

  pepsi czym sie różni wit E octan a bursztynian?

  1. Pepsi Eliot 19 maja 2019 o 11:35

   jedna jest zupełnie dla wegan, obie są naturalne i świetne

 14. gosia 21 maja 2019 o 07:57

  O czym mówią wyniki TSH 1,11 uU/ml , FT3 4,49 pmol/l ,FT4 1,11 ng/dl

  1. Pepsi Eliot 21 maja 2019 o 08:52

   podaj z boku zakresy labu co do FT3 i 4, nie pamiętam tych danych dokładnie, a jak się czujesz?

 15. gosia 21 maja 2019 o 11:20

  PEPS JUTRO JADE NA WYRWANIE ZĘBA 6, CZY JAKOS POWINNAM SIE PRZYGOTOWAC?
  JEŚLI BIORĘ OKOŁO 17 VIT C,SELEN,E TO NIE POWINNAM BRAC VIT C I E

  1. Pepsi Eliot 21 maja 2019 o 12:32

   nie bierz C, ani E, ani kurkumy, niczego co rozrzedza krew

 16. gosia 21 maja 2019 o 11:21

  peps a co na pieczenie warg sropmowych ,żurawina?

  1. Pepsi Eliot 21 maja 2019 o 12:30

   a wyglądają normalnie? czy opuchnięte? posmaruj chłodnym bio jogurtem , włóż trochę do pochwy, pojawią się pałeczki Doderleina

 17. gosia 21 maja 2019 o 11:38

  PEPS KIEDY BEDZIE VIT D3 W SKLEPIE BO CZEKAM:)

  1. Pepsi Eliot 21 maja 2019 o 12:30

   D3 później, bo zrobiliśmy nową formułę, jest świetna, w szkle etc.

 18. gosia 21 maja 2019 o 12:51

  WYGLADAJĄ NORMALNIE PH RANO 6,8

  1. Pepsi Eliot 21 maja 2019 o 15:14

   pH moczu, czy pochwy? jak pochwy to dramatycznie wysoko, jak moczu ok

 19. gosia 21 maja 2019 o 12:52

  dziekuje pepsi

 20. gosia 21 maja 2019 o 13:07

  peps Pani w aptece powiedziałaze 5% lugola nie kupie w żadnej aptece co sadzisz o tym
  Bio Naturalny Jod skład:- Woda
  – Składnik aktywny: jod 91,6 mg/l
  czy lepszy ten PŁYN LUGOLA 5 % CZYSTY JOD CZDA 100ml skład:ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ KROPLI: 1 kropla zawiera ≈ 2 mg jodu oraz ≈ 4 mg jodku potasu.

  ILOŚĆ KROPLI W 1ml: ≈ 20 kropli

  SKŁADNIKI: woda destylowana, jodek potasu, jod

 21. Makana 21 maja 2019 o 13:36

  Pepsi a taki grzyb Pneumocistis carini.
  Pisalam tutaj na poczatku roku ze kaszle 2 miesiace i nie moge sie niczym wyleczyc.
  Mama miala to samo. I teraz zrobila mase badan i wyszedl jej ten grzyb (krew, a potem rezonans) Pozniej rezonans wykryl u mnie to samo.

  I teraz skad takie cos? samolot? klima? corka przedszkolna? I tzn ze mamy takie slabe systemy odpornosciowe? Jak sie upewnic ze to nie wroci bo bylo bardzo slabo.

  1. Pepsi Eliot 21 maja 2019 o 15:13

   przeczytaj te artykuły, myślę że znajdziesz w nich rozwiązanie, zacznij od kuracji 4 szklanek, wzmocnij odporność np Greens & Fruits TiB kuracja 3 miesiące, jaki masz poziom 25(OH)D? Bierzesz D3 z K2?

   https://www.pepsieliot.com/jak-prosto-i-naturalnie-wyleczyc-sie-z-powaznej-choroby-cz1/
   https://www.pepsieliot.com/jak-prosto-i-naturalnie-wyleczyc-sie-z-powaznej-choroby-cz2/
   https://www.pepsieliot.com/mrsa-jak-prosto-i-naturalnie-wyleczyc-sie-z-kazdej-choroby-cz3/

   1. Makana 22 maja 2019 o 21:55

    Ok czekam 🙂

    1. Pepsi Eliot 23 maja 2019 o 08:49

     odpowiedziałam wyżej 🙂

     1. Makana 23 maja 2019 o 08:57

      Dziękuję za linki Poczytam
      D3 mam 46
      To powinnam celowac w ok 70-80?
      Jestem po dwoch ciążach i długim karmieniu pierwszego dziecka. Drugie dalej karmie.
      Kuracji 4 szklanek nie robiłam przez cytryne właśnie z racji karmienia. Ale córka ma 14 mcy to spróbuję.

     2. Pepsi Eliot 23 maja 2019 o 09:00

      Tak, celu, a swoją drogą, co cytryna złego robi dziecku?

     3. Makana 23 maja 2019 o 09:04

      Mogą uczulac?
      Corka miała takie coś a la egzema i stąd odstawienie wszystkiego co może być podejrzane.

 22. gosia 21 maja 2019 o 15:31

  PH MOCZU

  1. Pepsi Eliot 21 maja 2019 o 15:40

   to w porządku

 23. gosia 22 maja 2019 o 13:14

  pepsi jestem po wizycie u chirurga szczekowego wyrwana 6 po wielkich meczarniach ,szyte dostałam antybiotyk augmentin na 7 dni co bys poradziła w tej sprawie ?

  1. Pepsi Eliot 22 maja 2019 o 15:47

   biedaku, na już na palcu do pochwy jogurt bio, i probiotyki G&G z pierwszym kęsem np obiadu nie w części dnia z antybiotykiem, po jkuracji wchodzisz na G&F TiB

 24. gosiaochman 22 maja 2019 o 16:13

  pepsi czy ten probiotyk jest ok- PROBIO FORTE – 60kaps [Amix, czy ten który zaproponowałas jest lepszy , piszac G&F masz na myśli Green &Fruits to stosuję go już od około 25 dni czy na czas kuracji należy odstawic czy można brac ?

  1. Pepsi Eliot 22 maja 2019 o 20:23

   lepszy jest probiotyk G&G

 25. gosia 22 maja 2019 o 19:29

  Pepsi a co poradzić na suchy kaszel stosuje ten syrop z marchewki ale nie daje żadnych efektów podaje mu rano herbatę na odrobaczenie ta na 60 chorób może wiejskie mleko z miodem i maslem pomóż peps,podaje mu tez propolis

  1. Pepsi Eliot 22 maja 2019 o 20:18

   suchy kaszel i tak jest lepszy niż flegma w płucach, mleko migdałowe na ciepło z masłem np

 26. gosia 22 maja 2019 o 19:55

  Pepsi podaje jeszcze dziecku napar ziolowy z krwawnika,kopru włoskiego,lawendy,macierzanki i pestek moreli gorzkiej co o tym sadzisz ? Odpowiedz

  1. Pepsi Eliot 22 maja 2019 o 20:16

   jeśli chodzi o zioła nie siedzę w tym, to odrębna nauka, znam tylko podstawowe zestawy na pasożyty, i zioła przyprawy

 27. gosia 22 maja 2019 o 20:05

  Co moge jeszcze zrobić aby szycie sie szybko goiło stosuje 4 szkl 1 tabl Greens&Fruits, od dzisiaj stosuje 1 tab z3+k2 bo skończyła mi się d3bralam 4 tabl + 1 tabl K2, 1 omega 3 teraz czekam na przesyłkę bo mi się tez skończyła i około 17 1 tabl vit c 1000 ,1 tabl selenu,1 tabl vit e,1 tabl selenu

  1. Pepsi Eliot 22 maja 2019 o 20:10

   uważaj na pierwszą szklankę, bo kurkuma rozrzedza krew, dopiero jak się zasklepi

 28. gosiaochman 22 maja 2019 o 21:32

  czyli vit c i e moge brać.Dzieki pepsi

  1. Pepsi Eliot 22 maja 2019 o 21:43

   razem tworzą świetną parę antyoksydacyjną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *