Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 388 260
69 online
42 282 VIPy

Jak pozbyć się niedokwasoty, przerostu Candidy, oraz ile frytek potrzebuje ciało?

Gdybyśmy jadły dziewczyny i chłopaki to, czego potrzebuje ciało to w pewnym momencie ciało powiedziałoby, STOP, już jestem nakarmione. Ale ponieważ jemy często to, czego ciało nie potrzebuje, nie możemy tym jedzeniem go nasycić.

To jest sytuacja wyidealizowana, bo znam takich, którzy  potrafią się przeżreć ekstra zdrową żywnością. I to jest problem głowy, która nie mówi STOP.

Ile więc frytek potrzebuje ciało?

Gdy wchodzisz do McDonalda w Stanach nie ma czegoś takiego jak „normalna porcja”. Do każdego zestawu dostajesz w prezencie dodatkowe koryto lodów, wiadro czegoś z sodą do popicia, oraz ogromną porcję frytek gratis, pomimo że zamówiłaś już frytki. Jednak niczyje ciało tego nie potrzebuje, dlatego proces jedzenia nie może się zakończyć. Potrzebuje tylko głowa.

Ciało potrzebuje zero frytek

Potrzebujesz za to nawadniania, tlenu w komórkach i odpowiedniej ilości składników odżywczych. To są potrzeby pierwsze.

w didaskaliach

Pewnego dnia nastąpił upadek komunizmu, weszłam do sklepu i zobaczyłam ludzi buszujących wśród setek cynfolii  z szynkami, mięsami, i pulardami. Zrozumiałam, że człowiek może być zachłanny, chory na umysł, zidiociały od przesytu i niezrozumienia. Żadnemu narodowi nie potrzeba tylu zabitych zwierząt.

Wracając do współczesnego zażerania się żeberkami i kiełbasami z grilla. To nie jest potrzeba, to chore pragnienie. To nie to samo, co wyciszony, wciąż drepczący Okinawczyk jedzący kawałek suszonej ryby z sushi, dwa, albo raz w tygodniu. To nie to samo, co Sardyńczyk jedzący przede wszystkim warzywa, ale też małże. To nie to samo, co podczas polskiej komuny zjeść w niedzielę bitki wołowe, czy w środę sznycla. Ludzie nie widzieli tego przepychu zabitych ciał. Chociaż po prawdzie Polacy nie żyli zbyt długo za komuny, jak i teraz, chociaż dłużej, w odróżnieniu do błękitnej strefy greckiej Ikarii, czy japońskiej Okinawy.

Czy tak wygląda natura?

Owszem jest wiele przemocy w naturze, ale nie wynaturzenia. Lew nie musi mieć stada zabitych antylop wokół siebie, żeby się poczuć jak w kapitalizmie. Gdy myślisz o sobie jak o Polaku, Europejczyku, Niemcu, Hindusie, mięsożercy, wegetarianinie, czy nawet weganinie  zawsze myślisz w kategoriach wrogości, a nie przyjaźni.

 • Myśl o sobie, jak o człowieku
 • Tymczasem, gdy masz choć trochę inteligencji myśl o sobie, jak o zwykłej ludzkiej istocie
 • A gdy twoja inteligencja jeszcze się rozwinie, pominiesz słowo ludzkiej. Zostanie tylko istota
 • Całkiem solo, jak drzewo, kamień, orzeł, kret, świnia, pekari, koliber, osika, ty

Ale z drugiej strony, czy mnich dżainistyczny, który nigdy nie je tak zwanego zatrutego pokarmu, niczego co nie jest wegetariańskie, w rzeczywistości i tak nie ma zatrutego mózgu?

Ma, ideologicznie.

Czy ty posiadając grupę krwi O, która jest najstarszą grupą, wykształciła się na obszarach łowiecko-zbierackich, i odpowiada typowi niewegetariańskiemu o wysokim zapotrzebowaniu na białko i tłuszcz okażesz się tym z zatrutym mózgiem? A może czujesz się tutaj obca? Nie żartuj, obcy są wszędzie, obcy to my. Żyjemy wśród ogromnej ilości obcych, a sami też stąd nie pochodzimy, więc nie wymyślaj. Nie identyfikuj się z ciałem, grupą krwi, ani ze swoim fałszywym ego. Jesteś czystą świadomością, graczem, twórcą i wykorzystaj to. Grasz, ale jesteś spoza gry.

Prawdziwa wolność to wolność od wszelkiej ideologii

 • Ideologia jest ci potrzebna ponieważ pomaga pozostać ci głupią i nieinteligentną.
 • Poddaje ci gotowe odpowiedzi i wtedy ty nie musisz ich szukać. Idziesz do polityka, on ci wszystko wyłuszczy, idziesz do księdza, a on ci wszystko powie, czasami mówią jednym głosem.
 • To by dotyczyło przekonań nałożonych na twój umysł, które wciąż masochistycznie wywracają twój światopogląd tył na przód

A czego naprawdę potrzebuje twoje ciało?

Tu i teraz ciało potrzebuje bardzo dobrze trawić białko

To jest na dziś prawdziwa potrzeba twojego ciała.

 • Ponieważ olewasz odżywianie ciała, chociaż cały czas coś jesz
 • Niekiedy dla odmiany idziesz przez tydzień pościć, bo tylko tego nauczyłaś się robić, jak były narkoman
 • W twoim ciele powstaje przerost drożdżaków Candida

I koło się zamyka, bo w wyniku tego przerostu twój organizm może STRACIĆ ZDOLNOŚĆ DO WYTWORZENIA ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI KWASU SOLNEGO W ŻOŁĄDKU.

 • Jest to szczególnie zauważalne przy jakichkolwiek chorobach zwyrodnieniowych, przy alergiach, czyli bez względu na wiek (chociaż w podeszłym wieku niejako z założenia) i prowadzi do niepełnego trawienia białek
 • Także słabego wchłaniania witamin B1 i B 12 oraz soli mineralnych.
 • Inną często występującą konsekwencją jest refluks żołądka i przepuklina rozworu przełykowego.
 • Powstały niedobór soli mineralnych zwykle powoduje kruchość paznokci i włosy stają się niezdrowe. Jednym słowem brzydniesz
 • Ale to nic przy tym, że kwas solny jest niezbędny do uaktywniania pepsyn i zabijania bakterii w żywności
 • Brak kwasu solnego wiąże się z przyrostem szkodliwych pasożytów i drobnoustrojów w układzie pokarmowym
 • Pogłębia złe wchłanianie i wiąże się zaburzeniami jelitowymi, alergiami i osłabieniem układu immunologicznego
 • Brak kwasu solnego objawia się odbijaniem, wzdęciami, anemią, uczuciem dyskomfortu po jedzeniu lub wrażeniem zalegania pokarmu w żołądku

Polecam  4 szklanki silver DIY, czyli zrób sobie sama 4 Greens na dużo dłużej Ci wystarczy!:)


Jak możesz sobie pomóc?

4 szklanki to potężny mechanizm pomocowy. Prosty jak budowa cepa, skuteczny, jak nowoczesny kombajn.

Rozcieńczony sok z cytryny (baza wszystkich 4 szklanek) lub rozcieńczony organiczny ocet jabłkowy ACV (trzecia szklanka z 4 szklanek) z dodatkiem płaskiej łyżeczki (od herbaty) chlorku magnezu i ewentualnie szczyptą szarej soli

w didaskaliach

Szklanka wody z łyżeczką (uwaga silnie przeczyszcza)  siarczanu magnezu (sól Epsom), lub płaską łyżką (stołową) chlorku magnezu stosowana jest, gdy potrzebujesz mocnego przeczyszczenia, przed oczyszczaniem jelita grubego.

Dodatkowo przed posiłkiem wysoko białkowym możesz wypić szklankę wody z cytryną, czy łyżką z octem jabłkowym, albo weź do ust grudkę szarej soli i po posiłku też (metoda Bołotowa)

Wiesz, że chlorek magnezu reaguje z kwasami organicznymi tworząc cytrynian magnezu lub octan magnezu, oraz kwas solny?

W trakcie posiłków bogatych w białko można w uzasadnionych przypadkach brać  także tabletki z kwasem solnym i pepsyną lub kwasem solnym i betainą. Walter Last zaleca robienie tego w połowie posiłku. Zrób prosty test, czy masz nadkwasotę, czy raczej niedokwasotę.

Uwaga

Jednak częste przyjmowanie kwasu solnego powoduje zakwaszenie organizmu i prowadzi do niedostatku wodorowęglanu sodu potrzebnego do jego neutralizacji w dwunastnicy! A to bardzo niedobrze.

W innym przypadku składniki odżywcze nie będą prawidłowo wchłaniane 

Jeśli więc bierzesz kwas solny (Betainę HCL) w trakcie posiłku bierz również pół łyżeczki dobrego wodorowęglanu sodu, czyli zwykłej sody oczyszczonej rozpuszczonej w wodzie.

Sodę w płynie wypij od 2 do 3 h po małym posiłku i od 3 do 4 h po dużym posiłku składającym się z mięsa i innego białka, dopóki twoja sytuacja trawienna się nie unormuje.

Pomocne wpisy w temacie:

oraz 

Ziółka

Walter Last jeszcze dorzuca ostatnią poradę w tej kwestii, że:

 • gorzka herbata ziołowa przed lub po posiłku może stymulować wydzielanie soków trawiennych,
 • a 1 łyżeczka czerwonego wiązu w proszku rozpuszczonego w ciepłej wodzie przed posiłkiem, może zmniejszyć dyskomfort spowodowany zapaleniem układu pokarmowego

Pomocny wpis:

Zastosuj pięciodniowe oczyszczanie jelit z Candidy za pomocą psyllium

Badaj pH moczu 

Gdyż zachodzi raczej nieintuicyjna zależność:

Gdy pH moczu spada, czyli mocz robi się kwaśny, wówczas można założyć, że masz za mało kwasu w żołądku. Złe trawienie białka szczególnie  zakwasza ciało, a złe trawienie zaczyna się w żołądku, gdy brakuje odpowiednio kwaśnych soków żołądkowych.

Dobre paski wskaźnikowe TiB pomogą stryjowi z dną moczanową kontrolować sytuację!


owocek

Źródła:

 • „Proste metody przywracania zdrowia” Walter Last,
 • „Inteligencja” Osho
 • „Leczenie dobrą dietą” Katarzyna Lewko

(Visited 16 409 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar grzegorzadam 8 października 2017 o 11:47

  wiadro czegoś z sodą do popicia,”

  Co to za soda? 😉

 2. avatar grzegorzadam 8 października 2017 o 12:29

  ”Sodę w płynie przyjmuj od 2 do 3 h po małym posiłku i od 3 do 4 h”

  Sircus opisuje przypadki, kiedy przyjmowanie sody w trakcie posiłków bywa korzystne.

  1. avatar Jarmush 8 października 2017 o 17:08

   tak, więc tym lepiej, że można próbować na różne sposoby

 3. avatar grzegorzadam 8 października 2017 o 12:30

  Jednak częste przyjmowanie kwasu solnego powoduje zakwaszenie organizmu i prowadzi do niedostatku wodorowęglanu sodu potrzebnego do jego neutralizacji w dwunastnicy.”

  Cenna uwaga, zawsze dążymy do równowagi.

 4. avatar Joannsa 8 października 2017 o 13:46

  A co jeśli dwóch lat (od kiedy trafiłam na ten blog) regularnie zaczynam dzień od wody z cytryną.Jakieś 10 min później woda z OJ i w ciągu dnia też przed posiłkiem woda z OJ,śniadanie zawsze surowe,wyhodowane na swoim poletku w klimacie gorczańskim i wiele innych zmian żywieniowych pod Pepsi Eliot i Grzegorzadama wpływem i test sody leży, bo bekam po 2,8 minut.Mam mało kwasu, wszystko się zgadza z objawów i nie wiem już jak ruszyć z tego małosolnego skrzyżowania?

  1. avatar Jarmush 8 października 2017 o 17:04

   być może w Twoim przypadku to za słaby środek i trzeba uderzyć w Bołotowa http://www.pepsieliot.com/proste-zwiekszenie-liczby-mlodych-komorek-czyli-pierwsza-zasada-zdrowia-wg-bolotowa/, Betaina CHCL kiedyś była suplementem, teraz zamienili ją na lek,więc jej nie możemy oferować w naszym sklepie

   1. avatar egoistka 8 października 2017 o 18:38

    Albo cierpliwie czekac….mi Po pol roku picia octu i cytryna zoladek zaskoczyl i trawie prosze Panstwa nareszcie jest zajebiscie

    1. avatar grzegorzadam 17 października 2017 o 15:51

     Tak, bo trzeba czasu, a jesteśmy zaprogramowani na ”cudowne” szybkie tabsy:
     cyk i zdrowy 😉
     To tak nie działa.

  2. avatar grzegorzadam 17 października 2017 o 15:54

   i test sody leży, bo bekam po 2,8 minut ”

   Zrób test niacyną, jak nie zaczerwieni się dolna część ciała z nogami, może być coś z kręgosłupem,
   i kłopoty z kwasem.
   Odblokowanie kręgów może ruszyć kwas.

   1. avatar drefet 25 września 2018 o 16:21

    wczoraj po raz pierwszy choc juz niacyne bralam i to wieksza dawke, dostalam flesza ale tylko uszy i twarz, czy to znaczy ze kregoslup caly do naprawy? wiem ze z nim jest srednio i z nogami tez ale co z tym zrobic? jak? odblokowac ? powtorzyc test z niacyna ? moze wyjsc inaczej?

 5. avatar Radek 8 października 2017 o 15:27

  Pepsi szaleje za Tobą:) super, kolejny dobry artykuł:)

  1. avatar Jarmush 8 października 2017 o 16:57

   <3

 6. avatar Keyt 8 października 2017 o 17:44

  Hej Pepsi. Spróbowałam tej cudownej 811 i rzeczywiście czułam się na niej świetnie, odpadły ode mnie i słodycze, moja ogromna słabość i nawet mięso. Bez żalu. Jednak, mimo dobrego samopoczucia psychicznego, mój żołądek przyzwyczajony do jedzenia złomu zbuntował się i z dnia na dzień brzuch się robił jak balon, szanse na wypróżnienie malały, odczuwałam wręcz wstręt do jedzenia, jedyne na co miałam w ciągu dnia ochotę to banany, a przecież wieczorem nie można i jednak z tego zrezygnowałam. Mimo, że nie było to całkiem tak, że przerzuciłam się z fast-foodów na witarianizm, bo jednak wcześniej udało mi się zrezygnować i z pieczywa i okresowo też ze słodyczy, to jednak przy takiej ilości surowego na jeden dzień to okazało się być dla mnie fatalne w skutkach. Gdy uda mi się zrobić porządek z żołądkiem, to z chęcią podejmę kolejną próbę a tymczasem ograniczę się do porannego bananiastego szejka. Nie ma lepszej słodyczy od tego 🙂 Pozdrawiam owocowo <3

  1. avatar Jarmush 8 października 2017 o 21:41

   <3

 7. avatar Aleksandra 8 października 2017 o 20:14

  a propos Candida, czy czytaliście w którymś z protokołów ze przy leczeniu candida trzeba przyjmować probiotyki. Tak pisze Andrzej Janus w książce o zwalczaniu candida, ale nie zauważyłam do tej pory w wątkach o candida na tym blogu takiego zalecenia ?? powiedzcie proszę :)) i tu od razu zapytam o basen, też winowajca grzybicy u ludzi. no i chlor….chodzę na basen i saunę ze 2 razy w tygodniu i ciągle myśle czy dobrze sobie tym robie czy niekoniecznie. Sauna ok. to jest dobre dla mnie, ale myślę o wodzie z basenu…chlor i doniesienia że wirusy, ze ginekolog odradza, ze grzybica itp…. Jakie jest Wasze zdanie moi drodzy, napiszcie proszę !

  1. avatar Jarmush 8 października 2017 o 21:39

   piszemy o probiotykach

 8. avatar Okoń 9 października 2017 o 06:48

  Pepsi, czemu polecasz chlorek magnezu ? Kiedyś pisałaś że jabłczan ma największą przyswajalność, a że chlorek to lepiej przez skórę.?

  1. avatar Jarmush 9 października 2017 o 09:15

   zmieniłam zdanie po zapoznaniu się z opracowaniami Sircusa i Lasta.

 9. avatar Hanna Osinska 9 października 2017 o 10:49

  Cudownie Pepsi ze jestes!!!!! Otworzylas mi oczy!!!dzieki ☺

 10. avatar Maga 9 października 2017 o 14:07

  Pepsi kochana, po wypiciu sody (test robiłam dwa dni z rządu) w pierwszym dniu po ok.20 sekundach było mi mega niedobrze a po 1 minucie i 10 sekundach tak jakbym chciało mi się odbić ale nie poszło. Drugiego dnia znowu krótko po wypiciu niedobrze mi było a po 3 min jakby miało się odbić ale tez nic z tego. W żadnym dniu nie odbiło się ? Zakwaszać żołądek ? Czy mogą być gorzkie zioła czy raczej ocet jabłkowy? Czy przed każdym posiłkiem czy tylko rano ? Ściskam Cię ?

  1. avatar Jarmush 9 października 2017 o 17:31

   po prostu zacznij coś robić, i sama zobaczysz, czy się polepsza trawienie

  2. avatar grzegorzadam 17 października 2017 o 15:56

   Sól, zioła gorzkie, octy, seler (William), chlorek magnezu.

   1. avatar drefet 25 września 2018 o 16:25

    na clorku magzezu mywita jest napisane ze do kapieli i tak go uzywalam ale chwilowomskonczyl mi sie inny i rano lyzeczke wypilam czy taki moze zaszkodzic? jutro tez chce sie go napic , zanim przesylka dotrze innego nie mma a zaparcia u mnie sa czeste

    1. avatar Jarmush 26 września 2018 o 18:01

     tak trzeba pisać na chlorku magnezu, nic Ci nie będzie

     1. avatar drefet 27 września 2018 o 06:18

      na „resztki” pomoglo 🙂 w sumie to naprawde bagatelizuje sie to , a jak mozna sie z tym wszystkim w srodku czuc dobrze…ja dopiero przy 2 wyproznieniach dziennie czuje sie dobrze i magnez pomaga …

 11. avatar Maga 9 października 2017 o 14:12

  Aaaa i jeszcze jedno, temat pasożytów. Czy można jednocześnie odrobaczać i pracować nad zakwaszeniem żołądka oraz walczyć z candida i poprawić wchłanianie w jelitach? Czy zachować jakąś kolejność?

  1. avatar Jarmush 9 października 2017 o 17:30

   zakwaszać trzeba koniecznie, nie czekać, bo właśnie złe trawienie jest przyczyną rozrostu Candidy.

  2. avatar grzegorzadam 17 października 2017 o 15:58

   Kuracje trwają dni, zakwaszać trzeba całe życie.
   Kwas w żołądku to bariera dla robaków, dodatkowa.

 12. avatar Świeżak 9 października 2017 o 14:57

  Pepsi, natchniona Twoją stroną blisko miesiąc jestem na surowo. Początkowy detoks był ciężki, ale teraz już jest genialnie. Owocki i warzywa takie pyszne, syfżarcie już nie pachnie, codziennie odkrywam w sobie nowe możliwości. Ale jest mi wciąż zimno do szpiku kości. Tak już zostanie? Czy organizm jakoś przestawi termostat? Czy już każdy podmuch wiatru będzie przelatywał przeze mnie na wylot?
  Druga sprawa. Jem co mi ciało podpowiada. Raczej interesuje mnie witarianizm 811. Nie jem póki co awokado, orzechów, żadnych olei- nie mam ochoty, a już na pewno nie na tłuszcze. Jadam mnóstwo zielonych warzyw. Gdy podliczam od czasu do czasu bilans makroskładników uparcie wychodzi mi: W: 80% B:15% T:5%. Mam to jakoś zbilansować do 811? Jakoś ścisła kontrola makroskładników nie współgra mi z wolnością jaką dają owocki i słuchanie swojego organizmu. I jeszcze ochota na białko. Łapczywie patrzę na strączki – cieciorki i soczewicę gdy gotuję obiadki rodzinie.

  1. avatar Jarmush 9 października 2017 o 17:29

   gdzieś po roku minie, u mnie trwało trochę dłużej, skończ już z tym bilansowaniem, za jakiś czas zrób po prostu badania, nie zapominaj o suplach

 13. avatar owocek 10 października 2017 o 16:09

  Pepsi mam pytanie do Ciebie troszkę nie w temacie, jak można naturalnie rozjasnić włosy, chciałąbym miec jaśniejsze, nie mogę na siebie patrzeć jak widze takie ciemne ( swoje, naturalne strąki). nie chciałąbym ich niszczyć, bo wiem że to bardzo obciązy moje włoski ;/

  1. avatar Jarmush 10 października 2017 o 20:19

   u dobrego fryzjera, który pracuje na organicznych farbach i rozjaśniaczu np natulique

 14. avatar Margo 10 października 2017 o 19:19

  Pepsi, mojej siostrze już drugą jesień paznokcie u rąk „odklejają” się od palców, można powiedzieć że się nadrywają, żeby coś zrobić musi je zaklejać plastrami,żeby nie odrywały sie dalej i żeby nie bolało. Szukam w internecie ale takiego przypadku nie znalazłam. Dodam, że siostra nie maluje paznokci lakierem. Co to za objaw, może poradzisz. Pozdrawiam i kocham.

  1. avatar Jarmush 10 października 2017 o 20:14

   <3 poszukam

  2. avatar margo.s 15 października 2017 o 14:06

   Mi tak się robi jak candida atakuje.

   1. avatar Margo 16 października 2017 o 18:42

    Dziękuję za podpowiedź.

  3. avatar grzegorzadam 17 października 2017 o 16:37

   Zdecydowanie grzybica.
   Na earthclinic polecają olej rycynowy na noc smarować i rękawiczka i lulu.
   Albo olej kokosowy tak samo, albo octy winne, poczytaj:

   ”Paznokieć Grzyby
   Naturalne środki zaradcze

   PRZEGLĄD
   WYBÓR REDAKTORÓW
   Najbardziej popularne środki zaradcze
   Ocet jabłkowy (52 )
   Olej kokosowy (19 )
   Olej z drzewa herbacianego (19 )

   Załaduj więcej…
   WSZYSTKIE środki zaradcze
   ACV, Boraks i Nadtlenek Soak (1 )
   Alkohol, GFSE, Olej z drzewa herbacianego (1 )
   Alkalizuj (1 )
   Aloe (1 )
   Środki zaradcze Andre (1 )
   Ocet jabłkowy (52 )
   Ocet jabłkowy i sos sojowy (1 )
   Ocet jabłkowy, krem ​​przeciwzmarogowy (2 )
   Ocet jabłkowy, soda oczyszczona (1 )
   Ocet jabłkowy, olej kokosowy (2 )

   Pokaż wszystkie 112 środków zaradczych..”
   https://www.earthclinic.com/cures/fungus8.html

 15. avatar Sofia36 11 października 2017 o 10:54

  Hej Pepsi. Czy mogłabyś mi doradzić w sprawie wypadających włosów.?
  Od ponad pół roku nie jem mięsa. Suplementuję z Twojego sklepu: Chlorelle 10 tabletek dziennie, Kurkumę rano w,, 4 szklankach”,
  Jabłczan magnezu, Kwas askorbinowy, Wit D+K2. Co będzie najlepsze: Cynk, Hemp Protein, czy może Shape Shake?Będę wdzięczna za poradę:)

  1. avatar Jarmush 11 października 2017 o 11:21

   cynk oczywiście, kuracja 4 szklanek też poprawi sprawę, tylko trochę czasu to trwa, D3 +K2 obowiązkowo, a jaki masz poziom 25(oH)D? ile ważysz to Ci dobiorę, Shape też jest doskonały, ale z nim poczekaj, bo zobaczymy jak działają te suple. Do D3+K2 TiB po śniadaniu bierz jeszcze 1 Omega 3 TiB

 16. avatar Sofia36 11 października 2017 o 12:11

  Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź:)Nie sprawdzałam ostatnio poziomu 25(oH)D, ważę 55kg, Napiszę jak zrobię badanie.Póki co zamawiam Cynk. Ps. Pepsi jesteś wspaniała, dziękuję za Twój blog, czytanie Twoich wpisów stało się już rytuałem. Pozdrawiam wszystkich. Owocek:)

  1. avatar Jarmush 11 października 2017 o 14:02

   Lovciamy Sofię

 17. avatar Andzia 31 października 2017 o 18:44

  Sofia 36, ja też nie jem mięsa. Miałam problemy z włosami, leciały cyklicznie co jakiś czas . Teraz ideał 😉 biorę od Pepsi B complex podjęzykowo, cynk, chlorellę, D3+K2, Omega, Ale też od pewnego czasu MSM z wit C i myślę, że to głównie MSM zaważyło na kondycji moich włosów, ponieważ pozostałe suple biorę już bardzo długo. Odkąd nie jem mięsa czuję się dużo lepiej i mam o wiele lepsze wyniki. Wszystko dzięki Pepsi;))) Pozdrawiam

 18. avatar Jolka 20 października 2019 o 16:59

  Jak zlikwidować refluks i przepuklinę.
  Przelyk,krtan i gardlo po nocy zawsze mnie boli.

  1. avatar Jarmush 20 października 2019 o 17:30

   wpisz w szukałkę, sporo wpisów

 19. avatar anusia 1 lutego 2020 o 20:53

  ❤️

 20. avatar Marta DuszynskA 5 czerwca 2020 o 07:56

  Pepsi mam niedokwasotę (po teście z sodą odbiło mi się po kilku min). Czyli przed posiłkiem piję wodę z cytryną z połową łyżeczki chlorku magnezu lub soli epsom? A 2-3 h po posiłku zalaną wrzątkiem sodę + zimna woda? Dobrze rozumiem ? Zrobiłam godzinę temu test teraz mam zamiar wypić wodę z cytryna i solą epsom (chlorek magnezu muszę u ciebie zamówić koniecznie). Będzie dobrze ? Karmię piersią jeszcze i non stop chce jeść słodycze :/ czyli pewnie drożdże

  1. avatar Jarmush 5 czerwca 2020 o 08:21

   sól epsom nie nadaje się do picia, chyba, że chesz mocnego przeczyszczenia, bardzo rozwalnia. Używa się jej ©łownie do wieczornej kąpieli. https://www.pepsieliot.com/badania-i-interpretacje/10325/10-sposobow-naturalnego-zakwaszenia-zoladka-i-o-paskudnym-dzialaniu-pewnych-lekow.html

 21. avatar Marcin 2 czerwca 2022 o 11:02

  Witam, mi odbija się prawie po wszystkim co zjem, a nawet po wodzie z octem. Ciągłe odbijanie, które może trwać do kilku godzin. Jak mogę sobie pomóc?

  1. avatar Pepsi Eliot 2 czerwca 2022 o 19:09

   tylko masz taką dolegliwość? Nie masz wzdęć, zgagi, etc? na jakiej jesteś ogólnie diecie? Jak wypada domowy test na zakwaszenie żołądka?

 22. avatar Marcin 2 czerwca 2022 o 19:37

  No tak mam wzdęcia codziennie, czasami zgaga, ostre pieczenie w mostku. Dieta wszystkożerny, ale wolę wege. Jutro rano zrobię test na zakwaszenie żołądka.

  1. avatar Pepsi Eliot 3 czerwca 2022 o 05:01

   zrób

 23. avatar Marcin 3 czerwca 2022 o 12:28

  Test na zakwaszenie 4 minuty. Słabo. Muszę zakwasić żołądek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

 

Twój Shake Shake TiB 

Rzeźbienie i ubijanie ciała!

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum