Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 821 530
134 online
42 347 VIPy

Jak prosto oczyścić ciało z odpadów komórkowych antyzapalnym pokarmem?

 

Jak poprawić przepływ limfy.

Mamy różne poziomy natury męskiej i różne poziomy natury żeńskiej. Dr Morse dokonał podobnego podziału dla chemii. Męska chemia jest prozapalną Omega 6, a żeńska chemia jest antyzapalną Omega 3. No dobra, pojechałam z tą równowagą, chodzi o to, że męska chemia jest postrzegana jako żrąca i nazywa się ją chemią kwasową, bo kwasy są żrącą i agresywną stroną natury.

Jednak główna, albo dominująca strona chemii, która przeważa na tej planecie nazywana jest chemią zasadową, czyli alkaliczną.

Ale człowiek ma chyba kupę w głowie, bo robi wszystko, żeby było niezrównoważenie, wojennie, żrąco, kwasowo. Mało twórczo.

Tymczasem zasadowa strona chemii, to energia kobieca, która ma właściwości uzdrawiające. Energia ta kiedyś dominowała na planecie zwanej Ziemia w stosunku 80% do 20%. Masz już pomysł dokąd zmierzam?

Polecam e-book Pepsi Eliot z tygodniowymi przepisami i listami zakupów na 4 pory roku

10 dniowy SUROWY DETOKS HORMONALNY


Jak poprawić przepływ limfy – 811, The Diet 80/10/10?

W takich okolicznościach atmosfera, warzywa i owoce przeważały w proporcji 80% nad 20% kwasów. Mówiąc językiem chemii komórki, było o wiele więcej wapnia, magnezu, sodu, potasu niż fosforu, żelaza i kwasów.

To jest bardzo ważne, bowiem Twoja krew ma podstawę zasadową (lekko 7,3-4 pH). W związku z tym, nie można oczyszczać ciała z nadmiaru kwasów, wrzucając je do krwi, bez poważnych komplikacji zdrowotnych, w tym odłożenie widelca po 4 minutach (pi razy drzwi), gdyby krew zrobiła się jednak kwaśna. Człowiek tego nie przeżywa.

Nie możesz więc oczyszczać węzłów chłonnych układu limfatycznego wpuszczając kwas do krwi, ciało musi się z tym inaczej uporać. Dlatego właśnie ta strona chemii z fosforem, kwasami i azotem powinna być w mniejszości, tymczasem człowiek właśnie skupia się głównie na niej. I obecnie mamy do czynienia z zaleceniami diety bogatej w kwasy, a zwolenników diety, która ze mną rezonuje 811, czyli surowej wysoko węglowodanowej w 80% jest mało. Malutko.

Ziarna, fasola, mięso, przerabiany nabiał, wszystkie te produkty są wysoko kwasowe dla krwi, która ma zachować za wszelką cenę zasadowość i to staje się sporym obciążeniem dla ciała. Krew bynajmniej nie cieszy się z tego, jest wręcz w stanie szoku. Złamanie naturalnej równowagi, bo chodzi o przewagę zasad, wówczas zwiększoną ilością kwasów złamie się każdego.

Ale krew może coś ukraść, żeby się chronić, wapń ze ścian tętnic, wapń ze ścian żył. Z paznokci, z kości, zębów, ale szczególnie ze ścian i układu naczyniowego. Jakie będą tego objawy? Zgadnij.

Łatwe powstawanie siniaków, żylaków, pajączków, hemoroidy, łamliwe paznokcie, osteoporoza, skolioza, osłabienie tkanki łącznej, przepuklina, tętniaki, wszystko zaczyna się wybrzuszać, aż do bolesnego yyy… końca. jak twierdzi dr Morse.

Pomysł:

Do zielonych szejków możesz dodać bogatego 100% organicznego HyperFooda This is BIO!


Jak poprawić przepływ limfy – organizm okrada własną strukturę, żeby walczyć z kwasami

Bo na tym świecie, na tej planecie, jeśli kwasy wygrywają, to Ty przegrywasz. Kwaśne deszcze na szlaku Appalachów mutują żaby w sześcionogie stworzenia. A skąd biorą się kwasy z nieba? Bo zanieczyszczenie środowiska jest kwaśne. Są kraje, gdzie samo oddychanie piecze. Z rur wydechowych kopcą się kwasy, z kominów fabryk. Są miasta, z których tak naprawdę powinno się wyprowadzić w wieku 70 lat minimum. Los Angeles, adriatyckie i północne Włochy, raczej Kraków, nie mówiąc o Pekinie.

Rozumiesz więc, że kwasowa strona chemii nie jest nam zbytnio przyjazna, co nie znaczy, że jej nie potrzebujemy

Ależ potrzebujesz, ale na 1/5 fajerek

Ciało produkuje kwas żołądkowy, którego bardzo potrzebujesz, aby rozbić białka na polipeptydy, gdyż ciało nie potrafi użyć białka, ale już z jego składowymi aminokwasami dobrze sobie radzi. Aminokwasy znajdują się w roślinach, nade wszystko w zielonych warzywach, a nawet w owocach. Przy okazji kwasów, pochwa z kolei potrzebuje kwasu mlekowego jak powietrza, pałeczki Döderleina są niezbędne, żeby nie rozwinęła się grzybica.

Wracając, naczelne są roślinożerne, podobnie jak słonie, krowy i konie, czyli największe zwierzęta na tej planecie. Zupełnie nie odbija się to na ich możliwościach, a przy okazji są inteligentne.

Czy w takim razie byłabyś skłonna zgodzić się, że nasz gatunek należy do tej samej kategorii żywienia, co owocożerne? Po 30 latach badań, jak twierdzi dr Morse udowodniono związek między dietą wysokobiałkową a rakiem okrężnicy. Co nie znaczy, że możesz narkotyzować się bezkarnie cukrem z cukierniczki, szczególnie, gdy połączysz to z tłuszczem w torcie.

1/4 płynnego środowiska komórkowego to krew, przeważająca reszta, to limfa. Wycinanie węzłów chłonnych pod pretekstem, że jest w nich rak, jest rozwiązaniem, ale powinno być ostatecznością, bowiem gdzie mają osiąść toksyny, jak nie w węzłach limfatycznych, które do tego służą? Co się zadzieje z zanieczyszczeniami limfy, gdy nie ma już węzłów chłonnych? Gdy nie ma migdałków, wyrostka? Nie wycinajmy sobie elementów ciała pochopnie, gdyż natura nie jest bita po ciemieniu, wszystko ma głębszy sens.

Do oczyszczania układu trawiennego służy wychodek, do oczyszczania układu limfatycznego nie będzie najlepsza wątroba, ani jelito, służą do tego 3 yyy… nerki. Yess, lewa, prawa i skóra zwana trzecią nerką.

Badaj pH moczu, mocz, kreatyninę, kwas moczowy i mocznik. Podwyższony poziom kreatyniny (0.6) a już zaczynamy tracić nerki. Dr Morsa nie interesuje, że to mieści się w normie, podobnie gdy chodzi o B12, kwas foliowy, metabolit D, homocysteina, czy TSH, oraz kilka innych markerów zdrowia.

Jak poprawić przepływ limfy – co z układem alkalicznym?

Większość komórek, a właściwie wszystkie, produkują odpady. To oczywiste, konsumują, więc pojawiają się odpady konsumpcji. A jak myślisz, do której strony chemii należą te odpady komórkowe? Zgadłaś, kwasy ogólnie, to właśnie większość odpadów, produkty uboczne, ten syfek po przemianie materii i oddychaniu.

Dlatego nie możesz mieć kilku kilogramów kwasów na poziomie komórkowym i międzykomórkowym i w tym samym czasie jeść więcej pokarmów kwaśnych. I nie chodzi tutaj zupełnie o kwasy owocowe, bo to inna para kapci, ale o to, że człowiek zakwaszony idzie na dno w szybkim tempie.

Na paczce (siłce) tworzysz kwas mlekowy w mięśniach, jeśli nie zalkalizujesz magnezem (też izotonikami) tego kwasu, wieczorem zaczną się bolesne skurcze łydek. Ciało skradnie magnez, żeby alkalizować krew, żeby był tam, bo to kwestia być albo nie być.

Gdy Twoja skóra zaczyna słabo wydalać kwasy, pojawiają się egzemy, łuszczyca, krosty, wysypki. Skóra robi się pod powierzchnią zaczerwieniona, bo to są Messieurs et Dames kwachy. Pupka dziecka odparza się, bo pęcherz babe wydala kwasy. Miejmy nadzieję, że bakterie w układzie limfatycznym zamienią je z pH 3 na pH 6,5. Bo kwasy na poziomie pH3 to już kiedyś zaproszenie do tanga z rakiem.

 • Rak to po prostu komórka uszkodzona przez kwasy, tak lapidaryzuje rzecz dr Morse, a które kwasy uszkadzają komórki? Wszystkie
 • Rak to po prostu niedotleniona komórka, zakwaszenie, to niedotlenienie

Niech ilość Twoich poranków
Pomnaża codzienny rytuał 4 Szklanków !:)


Jak poprawić przepływ limfy – oczyszczanie

Alkalizować ciało za pomocą dobrej diety owocowo roślinnej w przewadze surowej.

4 szklanki, zielonki, magnez, szara sól, oczyszczać nerki (herbatka nerkowa) oraz poruszać codziennie limfę podskokami, trampolinką, skakanką, bieganiem.

Limfa ma oczyszczać tkankę. Rany pooperacyjne nie goją się tak dobrze, gdyż znajdują się w tym samym miejscu, gdzie jest zakwaszenie, czyli uraz.

Chociaż okresowo 80% węglowodanów, głównie surowych i organicznych, 10% białka i 10 % tłuszczu, to idealne proporcje do naturalnego alkalizowania ciała. Surowa 811, sokowanie, szejkowanie bio, szybko, łatwo i przyjemnie.

Źródło:

 • youtube.com/watch?v=oOsTJJSaArY

(Visited 11 183 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Przemko :-) 21 października 2020 o 17:12

  Ziarna, fasola, mięso, przerabiany nabiał, wszystkie te produkty są wysoko zasadowe dla krwi, która ma zachować za wszelką cenę zasadowość i to staje się sporym obciążeniem dla ciała. Krew bynajmniej nie cieszy się z tego, jest wręcz w stanie szoku.

  Pepsi! W tym zdaniu wkradł się błąd.

  1. avatar Jarmush 21 października 2020 o 19:23

   wysoko kwasowe, dzięki poprawię <3

 2. avatar Smilla 21 października 2020 o 19:59

  Pepsi kiedy beda dostepne twoje fantastyczne liposomale ? Szczegolnie c I glutathione?
  Wypilam glutathione jakis czas temu I czuje sie wspaniale:) chce wiecej I chce poratowac rodzinke jak ktos sie przeziebi. Pisalam 2 razy do sklepu TIB ale mi nie odpisali. Nie zebym sie skarzyla ? musze kupic tez pare innych rzeczy I nie wiem czy czekac czy zamowic teraz a potem liposomale ?

  1. avatar Jarmush 22 października 2020 o 04:47

   Zaraz dostaną reprymendę, przepraszam <3 Robimy, wkrótce będą

 3. avatar Nowa. 22 października 2020 o 15:06

  Co lepiej na teraz kupić Hyperfood czy Greens&Fruits ? :*

  1. avatar Jarmush 22 października 2020 o 17:58

   Oba świetne, bardziej ekonomicznie wychodzi 4 Greens

 4. avatar Katkat 25 października 2020 o 14:33

  Droga Pepsi, mój tata ma covida leży jest w szpitalu. Jakie pokarmy mogę mu przynieść żeby wspomóc leczenie i regeneracje pluc? Fruits&Greens, witaminę C i D z TiBa juz dostał. Czy mogę mu jeszcze jakoś pomóc w kwestii witaminowo pokarmowej?

  1. avatar Jarmush 25 października 2020 o 19:32

   Liposomal Glutationu https://www.pepsieliot.com/koronawirus/17408/ny-city-matka-z-powiklaniami-plucnymi-wyleczona-przez-syna-studenta-medycyny.html Pozdrawiam Ciebie i Twojego Tatę serdecznie, wszystko będzie dobrze <3

   1. avatar Katkat 26 października 2020 o 07:23

    Cudownie! Dziękuję 🙂

   2. avatar Katkat 27 października 2020 o 15:15

    Pepsi,
    Dostalam dziś powiadomionko ze liposomal jest znow dostepny w sprzedarzy. Czyżby znów się wyprzedal tak szybko? 🙂

    1. avatar Jarmush 27 października 2020 o 17:53

     tak 🙂

 5. avatar Anastacia D 6 listopada 2020 o 07:14

  Droga Pepsi, jak skutecznie zakwasić żołądek, stosuje posty przerywane, jem prawie zupełnie na surowo, pije 4 szklanki, świeże soki, a nadal mam kawałki niestrawionego żarła w swoim kale ! Mam dość, czy już nie ma dla mnie ratunku ?

  1. avatar Jarmush 6 listopada 2020 o 09:43

   no to jak wygląda Twoja surowa dieta? Co jesz? Dobrze rozdrabniasz zębami pokarm? A masz jakieś inne objawy złego trawienia? wzdęcia, bóle, zgaga?

   1. avatar Anastacia D 6 listopada 2020 o 19:23

    Zaczęłam dietę surowa ponieważ na 40 urodziny zaczęły mi puchnąć stawy dłoni… poszło gładko, prawie cały czas na surowo, post przerywany, ciało zaczęło działać jak nigdy dotąd nie mówiąc już o mózgu, stawy uległy poprawie, zaczęłam się czuć jakby była na haju, szczególnie jak byłam w stanie autofagii… po kilku tygodniach jednak zaczęłam miewać zawroty głowy i to wprowadziło lęk ze … zemdleje albo umrę ( serio) .. szybko wróciłam do zażerania śmieci … stawy spuchły znowu… teraz mam drugie podejście do surowizny… stawy powoli się uspokajają ale w mojej hipochondrii patrzę na kał i się denerwuje ze ciagle widzę resztki jedzenia…Może powinnam mieć cierpliwości ? BTW czy stany zawrotów głowy w trakcie początkującej diety surowej to stan stan głębszego oczyszczenia ? Pozdrawiam i przesyłam całuski

    1. avatar Jarmush 6 listopada 2020 o 19:35

     surowa dieta obniża ciśnienie

 6. avatar Marysia 8 listopada 2020 o 08:37

  Hej! Jako że wprowadzenie diety 811 w moim obecnym stylu życia jest dla mnie zbyt dużą rewolucją, planuję na początek tylko 1 dzień w tygodniu. Pytanie – jak obliczyć dokładnie wymagane proporcje węgli, białek i tłuszczów? Pozdrawiam 🙂

  1. avatar Jarmush 9 listopada 2020 o 18:29

   cronometer, ale raz w tygodniu, to szkoda fatygi, po prostu zrób sobie post raz w tygodniu i ewentualnie popijaj sok z winogron z cytryną

  2. avatar Przemko :-) 9 listopada 2020 o 21:01

   Ogólnie obliczasz te procenty wg kaloryczności pożywienia. A ponieważ tłuszcz jest ponad dwukrotnie bardziej kaloryczny niż węgle i białko, to wg wagi tego tłuszczu musi być na prawdę mało.
   Węglowodany 80% kalorii, a białka i tłuszcze po 10% kalorii.
   Gdy jednego dnia zjesz czegoś więcej, to drugiego dnia zjedz tego odpowiednio mniej. Tak aby w tygodniu wyszły prawidłowe proporcje.
   Moja rada, że ewentualnie rób sobie na razie jakieś przymiarki do tej diety, a ruszysz z nią za pół roku, od wiosny.

 7. avatar Soul Sue 13 sierpnia 2023 o 21:17

  Pepsi kochana, juz to kiedys pisalam pod jednym z Twoich filmow na Youtube, ale jednak sie powtorze!
  Jestes lekiem na cale zlo!
  Dzieki, ze jestes!

  P.S. Szary to kompetnie nie Twoj kolor!

  1. avatar Pepsi Eliot 14 sierpnia 2023 o 07:32

   Dziękuję Kochana! A co do PS – naprawdę z tym kolorem? Ja uważam, że jest mi najlepiej w szarym, ale może chodzi o jakaś przenośnię? Uściślij 😀 <3 Love
   PS
   Teraz skumałam 😀 chodzi o włosy i wąs dr Morse 😀 😀 😀 love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Polecamy bardzo dobrą  Witaminę D3+K2 TiB

Do ssania!

O wyższym wchłanianiu z receptorów podjęzykowych:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum