logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
104 514 131
250 online
32 900 VIPy
Reklama

NOWOŚĆ!!

DOSKONAŁA WITAMINA D3 TiB
W SZKLE

WITAMINA D3/pepsieliot.com

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Jak się trwale i szybko odmłodzić, szczególnie, gdy się zabujało w Jakubie Wojewódzkim?

insulin resistance/pepsieliot.com

To oczywiste, że wygląd obok typu urody, tak zwane wiosny długo wyglądają młodo bez specjalnych zasług, w pewnym wieku zależy przede wszystkim od tego ile i jak pracujesz, co jesz, ile się ruszasz, w jakim środowisku żyjesz, ile masz kasy, stresów, oraz jaki masz iloraz inteligencji? Oraz przede wszystkim ile zjadasz surowych, wyciskanych, lub blendowanych zielonych pokarmów roślinnych, o naturalnej zawartości tłuszczu nieprzekraczającej 5%?

No i jak korzystasz z używek (dużo wino and wódo), oraz ze słońca, vide wcielenie BB (narybku należy się tłumaczenie, BB to inicjały słynnej piękności Brigitte Bardot, której lata aktywności aktorskiej przypadają na 1952–1973).

Taki Ekhart (Tolle) twierdzi, że fakt przebudzenia, a przede wszystkim miał chyba na myśli czas medytacyjny, go odmłodził. Może Tollego tak, ale jego rówieśników, a właściwie młodszych o ponad 10 lat Hindusów, jak Osho, Sadhguru, czy innych, niespecjalnie.

Taka uroda, siwość od gotowanych rozciapów, co z tego, że wege, i przepyszne ciapaty (tak naprawdę moja dusza tęskni do tego zakazanego pokarmu), obrzmiałe nosy, wargi świętego Mikołaja wystające, jak czereśnie z waty cukrowej rosochatych bród, no i też białe kłęby brwi i spienionych włosów spod turbanów (Sadghuru), czy czapeczek norweskiego zjazdowca (Osho). Jedno tylko zdradza szczerą młodzieńczość tych panów, błyskotliwe światło w oku. 

W matriksie dość łatwo można odmłodnieć o parę lat w parę dni, a nawet godzin. Gdy skoczysz gdzieś, dajmy na to, do Guerlain’a, na masaż uciskowy, specjalnych kilkadziesiąt szczypnięć odblokowujących limfę, w idealnie miękkiej, dystyngowanej atmosferze pudrowego gabinetu. Następnie dasz sobie metalową, niby neutralną zdrowotnie nicią przyszyć na nowo głowę do tułowia, zaprzeczając grawitacji. 

Następnie dobry fryzjer i trochę zakupów śmierdzących adolescencją, wraz z wcześniej zajmowaną jakąś znośną dla oka kubaturą, teraz po tych wszystkich zabiegach i utensyliach odmładzamy się na gałkę o dekadę superancko.

I pomijając podsumowanie, że okolice ust 55 letniego Jakuba Wojewódzkiego jakby się zapadają, delikatnie przypominając subtelnie poruszający się otwór w zadku, to i tak słuchając go widzisz, jak szlachtuje przestrzeń ostrzem błyskotliwości, humoru, oraz celnością intencji, i nie przychodzi ci do głowy nic innego, tylko to, że dobrze opakowana inteligencja jest najbardziej pociągająca ze wszystkiego.

I pomimo tego, że swoje przekonania ateisty, bierze za własną prawdę, bez świadomości, że w wartościach bezwzględnych ucieleśnia dokładnie to samo, co dewot Hołownia, tyle, że z przeciwnym znakiem, śpiąc jak suseł w telewizorze, podobnie jak ja przez stulecia i miliony uśpionych. A więc pomimo tego słuchasz go ze szczerą estymą, i chciałabyś mieć takiego tatę, leśnego dziadka, a nawet chłopaka.

Mamy więc przypadek odmładzania ciała poprzez samorozwój  inteligencji, codzienne uczenie się, ekspansję, czyli wypisz wymaluj ewolucję. Świadomość takiego człowieka niewątpliwie też ewoluuje pomimo tego, że Jakub i inni nie mają z nią kontaktu, w rozumieniu, że coś takiego w ogóle istnieje. Taki blok na, ani chybi, realność z powodu przekonań (ciekawe co miałam na myśli pisząc to zdanie, może ktoś mi wyjaśni, bo mam bloka:) Kompletny brak wiedzy, że gramy w wirtualnej rzeczywistości, a jednak intelektem i kremem pod oczy, oraz podobno treską, odmłodzony.

Ale mówiono tyle razy, że Donald Trump ma doczepa, a on na dowód szarpał się za włosy, robił żagiel, mierzwił i zdaje się, że to rzeczywiście taka prezydencko deweloperska uroda i sporo inteligencji emocjonalnej.

Jednak nie o odmładzaniu intelektem ma być ten wpis, chociaż przy końcu znajdziesz logiczną szaradę z nagrodą dla najmłodszego wiązania neuronu, pomijając fakt, że w dorosłym hipokampie człowieka podobno nie powstają już nowe neurony. Stosując nowoczesne metody detekcji i rozróżniania komórek, takich jak techniki immunologiczne czy mikroskopia elektronowa, badacze doszli do wniosków, które wielu mogą zmartwić.

Otóż wykryli oni mnóstwo powstających neuronów w czasie rozwoju płodowego i u noworodków. W czasie wczesnego niemowlęctwa poziom neurogenezy jednak gwałtownie spada, co pokazało badanie. Jednak słuchając mędrców zarówno tych oświeconych, jak i uśpionych mamy wrażenie, że badanie sponsorował jakiś smartfon, Pepsi, Play, czy też producent popularnego napoju izotonicznego.

Tak czy siak Twoje odmłodzenie, jakby nadeszło z zewnątrz, od ubiorów adolescencji, doczepów, odsysania, hybryd, halluksów, chyba się zagalopowałam, nie jest nawet w jednej trzeciej warte tego, czym jest prawdziwe odmłodzenie ciała od wewnątrz.

Czym może stać się dla Ciebie fala uderzeniowa składająca się z wody strukturalnej nawadniającej zasuszone komórki, wraz ze stężoną wodą morską, czym właściwie według dr Sircusa jest chlorek magnezu, kurkumą bez ciapaty, (na zasadzie kota bez uśmiechu z Alicji po drugiej stronie lustra) z zalaniem ciała chlorofilem wraz z najlepszymi składnikami odżywczymi zawartymi w odpowiednim pokarmie? Bez czego do gościa?

Nie ma takiej możliwości, żeby ta fala dobra plus słońce w odpowiedniej odsłonie nie miała wpływu na Twój wygląd i samopoczucie. Oczywiście, gdy uporasz się ze sprawami ego, a Twoje hormony będą unormowane, gdyż złapanie wody na twarz, owszem niweluje zmarszczki, ale mimo tego nie ujmuje lat z w powodu smutnych oczu. Paradoksalnie dobre nawadnianie ciała oczyszczającą kuracją 4 szklanek również będzie miało wpływ na podbiegnięte wodą postarzenie. Z kolei opuchnięte stopy, nogi to może być nie tylko wynik długiego siedzenia przy kompie, ale pewne zaburzenia gospodarki białka.

60% białka znajdującego się w Twoim ciele to albuminy, które działają jako czynnik wiążący dla hormonów, minerałów i substancji odżywczych w organizmie, też leków. Albuminy są syntezowane w wątrobie, a jeśli wątroba nie jest w dobrym stanie, w rezultacie może dojść do obniżenia ich poziomu. Kolejny raz kłania się codzienne oczyszczanie wątroby czterema boskimi szklaneczkami.

w didaskaliach

Niski poziom albumin, nazywany hipoproteinemią lub hipoalbuminemią (łamacz języka), wynika z nadmiaru białka w moczu, co z kolei jest oznaką zespołu nerczycowego, czyli grupy nieprawidłowości w badaniach laboratoryjnych, będących powikłaniem chorób nerek, w których dochodzi do dużej utraty białka z moczem (białkomocz). Sytuacja z której absolutnie na można sobie żartować. Hipoalbuminemia powoduje obniżenie ciśnienia osocza, a co za tym idzie obrzęk tkanek. Często jednym z pierwszych widocznych symptomów zewnętrznych choroby jest opuchlizna nóg.

Z wakacji w ciepłych krajach wracasz szczególnie wypoczęta, gdyż zwykle zjadasz wtedy znacznie więcej surowych owoców i warzyw, pijesz świeże soki, korzystasz na lewo i prawo z kąpieli słonecznych, oraz też życiodajnych morskich, czyli ruszasz się więcej i więcej się nawadniasz. Oraz oczywiście mniej się naindyczasz, bo nie ma o co.

Reklama

Tu znajdziesz uważaną za najczystszą na świecie nowozelandzką trawę pszeniczną, ODMŁADZACZ CIAŁA i ODSIWIACZ WŁOSÓW 100% Organic WHEAT GRASS This is BIO


A więc młodniejesz i to lewą nogą do lusterka, czyli bez ścisku, bez napinki, w ekspansji ku zdrowiu

Ale wakacje się kończą i ponownie wkręcisz się jak blachośruba przed kompa, z szarą twarzą myszy wgapisz się w monitor, popiwszy kawą niby prozdrowotny deser sojowy, zamiast drożdżówki, o czym marzysz, westchniesz ku Jakubowi o cerze świeżej, włosie ładnie zmierzwionym, i tylko ta kupka ust, na szczęście inteligentnie przemieszczająca się po twarzy, daje znać, o pewnej niedoskonałości związanej z przemijaniem.

Tak czy siak Twoje kości od pogarszającej się już u dzieci gospodarki wapnia, gdyż z brakami K2, magnezu, D3, a także soku z marchwi, lub świeżego masła bez kazeiny (klarowane) robią się lżejsze, masa mięśniowa z braku aktywności i gorszego wchłaniania białka maleje. Do tego jedząc białko o skomplikowanym kodzie genetycznym, podobnym do własnego, mięsa ssaków, okazuje się, że poziom pepsyny w żołądku i trypsyny w trzustce, enzymów niezbędnych do trawienia białek jest coraz niższy, więc białko gorzej się trawi. A wybitni jogini twierdzą, że jakaś cząstka tego kodu genetycznego zostaje w Tobie na zawsze i psuje Ci osobowość na trudniejszą w odbiorze przez męża, dzieci i innych podwładnych.

Natenczas Twoja masa tłuszczowa zaczyna rządzić, panoszyć się już nawet nie na wierzchu, ale wnika głębiej ku wątrobie i innym narządom. Wkrótce zaczynasz przyjmować kształt naczynia w którym zasiadasz wylewając się z foteli i kanap. 

Facjaty z zajadami i krostami na czole przestają wzbudzać czułość u najbliższego otoczenia, nie mówiąc o dalszym. Gubimy sierść i błysk w oku, zaczynamy powiewać skórą wypełnioną byle jak oddzieloną od nieistniejącej tkanki mięśniowej, gąbczastą tkanką tłuszczową. No cudnie, to z pewnością nie odmładza.

Reklama

Tu znajdziesz 100% organiczny 4 GREENS This is BIO® idealny do codziennej, zakwaszającej żołądek, alkalizującej limfę, oczyszczającej wątrobę, filtrującej nerki, dotleniającej komórki, nawadniającej i odżywiającej ciało KURACJI 4 SZKLANEK ELIKSIRU MŁODOŚCI


Narządy nie pracują już idealnie. Wątroba nie nadąża z odtruwaniem organizmu z metali ciężkich i innych trucizn, więc przestała zajmować się gospodarką tłuszczową. Nie ma teraz na to czasu, ma inne priorytety, czyli surwiwal, przetrwanie.

Z braku witaminy D (ma się rozumieć w protokole z K2) szwankuje cały system immunologiczny, a tu jeszcze okazuje się, że brakuje Ci magnezu, selenu, cynku, sypiemy się więc, jak Akropol. Suche komóry, falujący estrogen, braki progesteronu, wąsy i temu podobne objawy brzydnięcia od wieku. Z kolei pH krwi siedzi już w dole normy, mocz i limfa już kwaśne, jednym słowem smakujesz, jak papierówka w lipcu.

Przy pomocy jakichś zabiegów zewnętrznych ugniatających, wcierających i szczypiących możesz coś tam na dzisiejszy wieczór odmłodnieć, ale to erzac tylko jest odmłodnienia. To sprawa chwilowa, przejściowa, niepełna, powodująca ścisk tyłka, a nie ekspansję radości. 

Jakby co, to młodość to niekoniecznie uroda, popatrz na Jakuba 

(poezja młodopolska, coś jak w malinowym chruśniaku)

Widziałaś wielu niepięknych (to eufeizm) młodych ludzi, codziennie ich spotykasz

Młodość to nie idealny kościec, masa młodych koślawych przemyka ulicami miasta

Młodość, to też nie specjalna bystrość, każdy zna młodych z niskim programem 

Młodość to nawet nie jest gęstość kości, wielu łamie rzadkie gnaty przy byle upadku na deskorolce, czy Junaku

Młodość to nie jakość mięśnia, bo każdy wie, że junior nie ma szans na Mister Olympia

Młodość to niekoniecznie napięta skóra, niekoniecznie, bo miliony młodych ludzi ma kalafiora na brzuchu, czy podbródku

Młodość to niekoniecznie zdrowie, bo chorują

Reklama

Tu znajdziesz przeciwzapalne kwasy tłuszczowe OMEGA 3 TiB w dużych dozach, bez transów i metali ciężkich, najlepsza metoda na obniżanie fibrynogenu, i podwyższanie „dobrego” cholesterolu, oraz obniżanie trójglicerydów, no i wiadomo, że PRZECIW ZAPALNOŚĆ ODMŁADZA


To co to jest młodość do jasnej ciasnej?

To jest coś takiego, co może trwać cały czas od urodzenia do odłożenia widelca. 

Pod kilkoma probierzami, że się to coś wykarmi mlekiem mądrej matki, że się odizoluje od głupiej alopacji, dobra ma być, nie unikamy dochtore, ale idiotów, albo tylko ignorantów tak, danonków, gumisi, łajfaj, KFC i innych lokali na skrzyżowaniach szos szybkich, Coca-Coli, od Pepsi nomen omen, domowych obiadków, gruli z GMO od chłopa z placyku, zwolnień z WF, zaniedbań w matematyce oraz fizyce, prażonej kukurydzy ze zjełczałym olejem i później będzie się to chronić jak najcenniejszy skarb przed jakimkolwiek serialem, nawet na Netflix. 

Będzie się to to nawadniać, odkwaszać, alkalizować i regularnie odtruwać 4 szklankami, pozbawiać pasożytów, wybiegać, żywić naturalnym pokarmem organicznym, nasłoneczniać i kształcić intelektualnie, oraz budzić się, dzyń, dzyń.

To takie coś będzie się zawsze nazywało młodość. I jak się wpuścisz w ten malinowy chruśniak, to utkniesz w nim zawsze młoda, jak poezja młodopolska …

And obiecana zagadka, a właściwie 2:

Wstaw odpowiednią liczbę w miejsce znaku zapytania:)

a)Zagadki matematyczne - przykład z ciągiem liczbowym a
b)zagadki matematyczne

Wśród młodzieniaszek/ków, którze prawidłowo rozwiążą owe ciągi liczbowe zostanie na chybił trafił wylosowany naturalny regulator hormonów, superancka energia MACA This is BIO

owocek

Rozwiązanie zagadki: a) 61, b) 82

Losowanie palcem po rozpędzonym tablecie, wypada Czandra!

Czandro gratulejszyn!!!, napisz do mnie mejla pepsieliot31@gmail.com z tytułem „Szarada” i podaj dane do wysyłki i numer telefonu!

(Visited 16 299 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Dandi13 4 września 2019 o 09:26

  Według mnie A. 61 B. 82

 2. Ania 4 września 2019 o 09:32

  Witam. Czy szczęściarz już został wylosowany? 🙂
  Zgadzam się, że Maca nawet spoko w smaku ale jak pić Ashwagandhe? Mąż się buntuje 😉

  1. Pepsi Eliot 4 września 2019 o 10:35

   po prostu pić, a szczęściarz jeszcze nie wybrany, bo wpis nie wisi nawet 1 doby 🙂

 3. Meg 4 września 2019 o 09:50

  A) 61 B) 82 . Dostałam 5ke? 😀

 4. Monika 4 września 2019 o 09:52

  Pepsi kupiłam z Twojego sklepu mace I 4 greens. Wczoraj piłam zielony sok co prawda około 19 dodałam duża kopiarka łyżeczkę 4 greens. Od 21 do 24 miałam mdłości i wymioty. Czy mogę być uczulona ? Co się stało?

  1. Pepsi Eliot 4 września 2019 o 10:28

   oczywiście, albo się właśnie uczuliłaś na algi. Przerwij na miesiąc i spróbuj zacząć jeszcze raz od czubka łyżeczki i o tyle zwiększaj dawkowanie codziennie aż dojdziesz do łyżeczki, jakby okaząło się, że znowu Ci nie służy oznacza, że raczej algi nie dla Ciebie

 5. Doriss 4 września 2019 o 10:04

  Pepsi, mogłabyś napisać coś więcej o nawadnianiu się wodą strukturalną? Podobno to ściema, bo tylko lód ma strukturę. Chodzi o pamięć wody?

  1. Pepsi Eliot 4 września 2019 o 10:26

   odpowiem wpisem

 6. Figole 4 września 2019 o 10:21

  Odpowiednio 61 oraz 82 😉
  Pozdrawiam

 7. kath 4 września 2019 o 10:24

  Tez mi sie udało! a. 61 i b. 82 🙂

 8. Joanna 4 września 2019 o 12:38

  a) 61
  b) 82

 9. Robaczek 4 września 2019 o 13:08

  a 61, b 82, ściskam

 10. Biedrona 4 września 2019 o 13:12

  61 i 82 🙂

 11. Justyna 4 września 2019 o 13:17

  a) 61 b) 82

 12. Lucyna 4 września 2019 o 13:35

  a- 61 ;b-82

 13. Ewa 4 września 2019 o 14:34

  A. 61 i B. 82

 14. 40stka 4 września 2019 o 14:52

  wynik
  a) 61
  b) 82

 15. tempietto 4 września 2019 o 15:08

  A. 61, B. 72

 16. Alaris 4 września 2019 o 16:19

  A. 61 B. 82. Świetny artykuł! 😊

 17. KasiaM 4 września 2019 o 16:32

  59 82?

  1. KasiaM 4 września 2019 o 16:34

   Ech. Faktycznie 61 🙂

  2. KasiaM 4 września 2019 o 16:39

   Czytałam dawno temu swietny felieton Joanny Szczepkowskiej o tym, jak całe pokolenia przodków wpływają na czlowieka, szczegolnie rodzice- to jakie mieli nastawienie do zycia od swojego dziecinstwa, wszystkie radości i smutki i podjete decyzje mają ogromny wplyw na nowego czlowieka. Ma to sens, prawda? Oczywiscie felieton był swietnie napisany i chyba nie potrafię dobrze przekazac tu o co chodziło, choc się staram 🙂

 18. admkx 4 września 2019 o 19:13

  A) 61
  B) 82

 19. halenika 4 września 2019 o 20:05

  A-61
  B-72

 20. Jaa 4 września 2019 o 21:04

  Odpowiedzi:
  A.61
  B.82

  😉

 21. Dominika 4 września 2019 o 21:25

  a) 61
  b) 82

 22. Jaga 160 4 września 2019 o 21:51

  a61 b82
  jaga

 23. Lamat 4 września 2019 o 21:58

  A. 61 B. 72

 24. rodzyna 4 września 2019 o 22:46

  61; 82 …pozdrawiam serdecznie 🙂

 25. The8 4 września 2019 o 22:57

  a. 61 b.82

 26. Zosia Chmielowiec 4 września 2019 o 23:34

  a-61;
  b-82

 27. Justinke 5 września 2019 o 09:41

  Z chęcią wypróbuje Twoją MACE 🙂odp.1)61,odp2)82

  1. Pepsi Eliot 5 września 2019 o 11:11

   już po losowaniu <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *