Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 415 361
68 online
35 538 VIPy

Jak się trwale i szybko odmłodzić, szczególnie, gdy się zabujało w Jakubie W.?

Rysopis odmładzający zależy od tego ile i jak pracujesz? Rola postarza, kopalnia również, ale co dziwne, urzędy też.

A jeszcze wcześniej, co jesz, ile się ruszasz, i w jakim środowisku żyjesz?

Przede wszystkim ile zjadasz surowych, wyciskanych, lub blendowanych zielonych pokarmów roślinnych?

Alkalizacja, dotlenienie i regularny subtelny (bezszokowy) detoks odmładza.

4 szklanki odmładzają, to pewne

Jaki masz status finansowy? To bardzo ważne w kontekście jak sobie radzisz ze stresem?

Yyy… inteligencja też ma znaczenie. Twój rozwój intelektualny będzie młodzieńczo ożywiał spojrzenie.

Wysoka inteligencja dorosłego bardzo odmładza, zaś dziecka pozytywnie postarza, taki paradoks. Uśmiech.

No i jak korzystasz z używek (dużo wino and wódo?), oraz ze słońca.

Vide wcielenie BB, której słońce, złośliwi mówią, że także wino, dopiekło (narybku należy się tłumaczenie, BB to inicjały słynnej piękności Brigitte Bardot, której lata aktywności aktorskiej przypadają na 1952–1973).

Taki Ekhart (Tolle) twierdzi, że fakt przebudzenia (a przede wszystkim miał chyba na myśli czas medytacyjny), go odmłodził.

Może Tollego tak, ale jego rówieśników, a właściwie młodszych o ponad 10 lat Hindusów, jak Osho, Sadhguru, czy innych, niespecjalnie.

Taka hinduska uroda i choróbska o dziwo wysoko cywilizacyjne od dawna. Wprawdzie słońce tak, ale mało morza, wysoki cukier, słabe krążenie. Za to mało raka, ale choroby biedy tak.  To się oczywiście zmienia niekoniecznie na lepsze, bo modyfikowane ziarno, jedzenie coraz bardziej przetworzone.

Wygląd w rysopisie pozostaje.

Mój rówieśnik Sadhguru, cera ładna, ale widzimy zero trawy pszenicznej w diecie:)

Nawet motor BMW K 1600 GT (350 KG) nie wszystkich odmładza (na foci Sadghuru), ale młodzieńcze jaja do wielkiego kanionu trzeba mieć

Tymczasem taki Rolls-Royce ani Osho, ani nikogo nie odmładza, wręcz przeciwnie, limuzyna każdego postarza

Czapeczka za to odmładza, szczególnie łysych. Oczy mądre, oświecone.

włosy robią kolosalną robotę w odmładzaniu, patrz Tina Turner, ups, Donald Trump

To o tę kupkę ust mi chodzi.

Zaś pomimo de temps en temps mainstreamowego pierdolenia ( w końcu to człowiek głównego nurtu) MNIE SIĘ ON PODOBA,

błyskotliwość, esprit, wysoki humor nie do podrobienia, ale też fajna uroda.


wracając do Hindusów

Siwość od rozgotowańców, zero trawy pszenicznej, co z tego, że wege, i przesmaczne ciapaty. Po prawdzie moja dusza również tęskni do tego zakazanego pokarmu.

Obrzmiałe nosy, wargi świętego Mikołaja wystające, jak czereśnie z waty cukrowej spilśnionych bród.

Oraz też białe kłęby brwi i spienionych włosów spod turbanów (Sadghuru), czy czapeczek norweskiego zjazdowca (Osho).

Jedno tylko zdradza (czy zdradzało) szczerą młodzieńczość tych panów, błyskotliwe światło w oku.

W matriksie dość łatwo można odmłodnieć o parę lat w parę dni, a nawet godzin

Gdy skoczysz gdzieś, dajmy na to, do Guerlain’a, na masaż uciskowy, specjalnych kilkadziesiąt szczypnięć odblokowujących limfę, w idealnie miękkiej, dystyngowanej atmosferze pudrowego gabinetu.

Następnie dasz sobie metalową, niby neutralną zdrowotnie nicią przyszyć na nowo głowę do tułowia, zaprzeczając grawitacji.

Następnie dobry fryzjer i trochę zakupów śmierdzących adolescencją, wraz z wcześniej zajmowaną jakąś znośną dla oka kubaturą.

Teraz po tych wszystkich zabiegach i utensyliach odmładzasz się na gałkę o dekadę superancko.

I pomijając podsumowanie, że okolice ust 59 letniego playboya Jakuba W. jakby się zapadają. Delikatnie przypominając subtelnie poruszający się otwór w zadku, to i tak widzisz, jak szlachtuje przestrzeń ostrzem błyskotliwości, humoru, oraz celnością intencji.

I nie przychodzi ci do głowy nic innego, tylko to, że w miarę dobrze opakowana inteligencja jest najbardziej pociągająca ze wszystkiego.

Jak przez 10 dni oczyścić and ODMŁODZIĆ ciało surową dietą roślinną?

Doskonały e-book detoks hormonalny z tygodniowymi przepisami na każdą (polską!) porę roku i z listami zakupów może być również dla Ciebie wstępem do nowego stylu życia!


A więc słuchasz go ze szczerą estymą, i chciałabyś mieć takiego tatę, leśnego dziadka, a nawet chłopaka.

Mamy więc przypadek odmładzania ciała poprzez samorozwój inteligencji, codzienne uczenie się, ekspansję, czyli wypisz wymaluj ewolucję.

Świadomość takiego człowieka oczywiście też ewoluuje pomimo tego, że Jakub i inni, w tym playboye prawdopodobnie jeszcze nie skumali (może skumali), że coś takiego istnieje.

Taki blok na, ani chybi, realność z powodu przekonań (ciekawe co miałam na myśli pisząc to zdanie, może ktoś mi wyjaśni, bo mam bloka:)

Kompletny brak wiedzy, że gramy w wirtualnej rzeczywistości, a jednak intelektem i kremem pod oczy, oraz podobno treską, odmłodzony.

Ale kiedyś mówiono sto razy, że Donald Trump ma doczepa, a on na dowód szarpał się za włosy, robił żagiel, mierzwił i zdaje się, że to nie treska. No i sporo inteligencji emocjonalnej.

Jednak nie o odmładzaniu intelektem ma być ten wpis, pomijając fakt, że w dorosłym hipokampie człowieka podobno nie powstają już nowe neurony

Stosując nowoczesne metody detekcji i rozróżniania komórek, takich jak techniki immunologiczne czy mikroskopia elektronowa, badacze doszli do wniosków, które WIELU MOGĄ ZMARTWIĆ:

Otóż wykryli oni mnóstwo powstających neuronów w czasie rozwoju płodowego i u noworodków.

W czasie wczesnego niemowlęctwa poziom neurogenezy jednak gwałtownie spada, co pokazało badanie.

Jednak słuchając mędrców zarówno tych oświeconych, jak i uśpionych mamy wrażenie, że badanie sponsorował jakiś smartfon, Pepsi, Play, czy też producent popularnego napoju izotonicznego.

Ostatnio wyglądam tak (ta rączka), a moje dziecko prognozuje (z dużym poczuciem humoru ma się rozumieć:), żebym uważała,

bo za niedługo mogę przybrać postać embrionalną:):):)


Tak czy siak twoje odmłodzenie, jakby nadeszło z zewnątrz, od ubiorów adolescencji, doczepów, odsysania, hybryd, halluksów (chyba się zagalopowałam:) nie jest nawet w jednej trzeciej warte tego, czym jest PRAWDZIWE ODMŁODZENIE CIAŁA OD WEWNĄTRZ.

Nawodnienie 4 szklankami

Czym może stać się dla Ciebie fala uderzeniowa składająca się z wody strukturalnej nawadniającej zasuszone komórki, wraz ze stężoną wodą morską, czym właściwie według dr Sircusa jest chlorek magnezu.

Kurkumą bez ciapaty (na zasadzie kota bez uśmiechu z Alicji po drugiej stronie lustra:)

Z zalaniem ciała chlorofilem wraz z najlepszymi składnikami odżywczymi zawartymi w odpowiednim pokarmie i 4 szklance? Bez czego do gościa?

Nie ma takiej możliwości, żeby ta fala dobra plus słońce w odpowiedniej odsłonie nie miała wpływu na twój wygląd i samopoczucie.

Oczywiście, gdy uporasz się ze sprawami ego, a twoje hormony rozrodcze i inne będą unormowane, gdyż złapanie wody na twarz, owszem niweluje zmarszczki, ale mimo tego nie ujmuje lat z w powodu smutnych oczu.

Paradoksalnie dobre nawadnianie ciała do tego oczyszczającymi 4 szklankami również będzie miało wpływ na podbiegnięte wodą postarzenie.

Z kolei opuchnięte stopy, nogi to może być nie tylko wynik długiego siedzenia przy kompie, ale pewne zaburzenia gospodarki białka. Spójrzmy więc na nerki.

60% białka znajdującego się w twoim ciele to albuminy, które działają jako czynnik wiążący dla hormonów, minerałów i substancji odżywczych w organizmie, też leków.

Albuminy są syntezowane w wątrobie, a jeśli wątroba nie jest w dobrym stanie, w rezultacie może dojść do obniżenia ich poziomu.

Kolejny raz kłania się codzienne oczyszczanie wątroby czterema boskimi szklaneczkami.

w didaskaliach (ważne)

Niski poziom albumin, nazywany hipoproteinemią lub hipoalbuminemią (łamacz języka), wynika z nadmiaru białka w moczu, co z kolei jest oznaką zespołu nerczycowego, czyli grupy nieprawidłowości w badaniach laboratoryjnych, będących powikłaniem chorób nerek, w których dochodzi do dużej utraty białka z moczem (białkomocz).

Sytuacja z której ABSOLUTNIE nie można sobie żartować. Hipoalbuminemia powoduje obniżenie ciśnienia osocza, a co za tym idzie obrzęk tkanek.

Często jednym z pierwszych widocznych symptomów zewnętrznych choroby jest opuchlizna nóg.

Jeśli już się odmładzasz, doskonale alkalizującej nowozelandzkiej trawy pszenicznej
Wheat Grass This is BIO
NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ w Twoim szejku, ani nade wszystko w 4 szklance!


Owoce, słońce, woda i ruch

Z wakacji w ciepłych krajach wracasz szczególnie wypoczęta, gdyż zwykle zjadasz wtedy znacznie więcej surowych owoców i warzyw, pijesz świeże soki, korzystasz na lewo i prawo z kąpieli słonecznych, oraz też życiodajnych morskich, czyli ruszasz się więcej i więcej się nawadniasz. Oraz oczywiście mniej się naindyczasz, bo nie ma o co.

A więc młodniejesz i to lewą nogą do lusterka, czyli bez ścisku, bez napinki, w ekspansji ku zdrowiu.

Ale wakacje się skończyły i ponownie wkręcasz się jak blachośruba przed kompa, z szarą twarzą myszy wgapiasz się w monitor, popiwszy kawą niby prozdrowotny deser sojowy, zamiast drożdżówki, o czym marzysz, westchniesz ku Jakubowi o cerze świeżej, włosie ładnie zmierzwionym, i tylko ta kupka ust (na szczęście inteligentnie przemieszczająca się po twarzy) daje znać, o pewnej niedoskonałości związanej z przemijaniem.

Tak czy siak twoje kości od pogarszającej się już u dzieci gospodarki wapnia, gdyż z brakami K2, magnezu, D3, a także soku z marchwi, lub świeżego masła bez kazeiny (klarowane) robią się lżejsze, masa mięśniowa z braku aktywności i gorszego wchłaniania białka maleje.

Do tego jedząc białko o skomplikowanym kodzie genetycznym, podobnym do własnego (mięsa ssaków), okazuje się, że poziom pepsyny w żołądku i trypsyny w trzustce, enzymów niezbędnych do trawienia białek jest coraz niższy, więc białko gorzej się trawi. A wybitni jogini twierdzą, że jakaś cząstka tego kodu genetycznego zostaje w Tobie na zawsze i psuje Ci osobowość na trudniejszą w odbiorze przez męża, dzieci i innych podwładnych.

Opona brzuszna

Natenczas twoja masa tłuszczowa zaczyna rządzić, panoszyć się już nawet nie na wierzchu, ale wnika głębiej ku wątrobie i innym narządom. Wkrótce zaczynasz przyjmować kształt naczynia w którym zasiadasz wylewając się z foteli i kanap.

Kolagen typu pierwszego (identyczny z ludzkim), siarka (MSM), witamina C, cynk(wszystko ma się rozumieć TiB), bez tego włoski będą marniutkie, oj marniutkie


Braki minerałów i witamin

Facjaty z zajadami i krostami na czole przestają wzbudzać czułość u najbliższego otoczenia, nie mówiąc o dalszym.

Gubimy sierść i błysk w oku, zaczynamy powiewać skórą wypełnioną byle jak oddzieloną od nieistniejącej tkanki mięśniowej, gąbczastą tkanką tłuszczową. No cudnie, to z pewnością nie odmładza.

Narządy nie pracują już idealnie. Wątroba nie nadąża z odtruwaniem organizmu z metali ciężkich i innych trucizn, więc przestała zajmować się gospodarką tłuszczową. Nie ma teraz na to czasu, ma inne priorytety, czyli surwiwal, przetrwanie.

Z braku witaminy D (ma się rozumieć w protokole z K2) szwankuje cały system immunologiczny, a tu jeszcze okazuje się, że brakuje Ci magnezu, selenu, cynku. Sypiemy się więc, jak Akropol.

Suche komóry, falujący estrogen, braki progesteronu, wąsy i temu podobne objawy brzydnięcia od wieku.

Z kolei pH krwi siedzi już w dole normy, mocz i limfa już kwaśne, jednym słowem smakujesz, jak papierówka w lipcu.

Przy pomocy jakichś zabiegów zewnętrznych ugniatających, wcierających i szczypiących możesz coś tam na dzisiejszy wieczór odmłodnieć, ale to erzac tylko jest odmłodnienia.

To sprawa chwilowa, przejściowa, niepełna, powodująca ścisk tyłka, a nie ekspansję radości.

Jakby co, młodość to niekoniecznie uroda!

(poezja młodopolska, coś jak w malinowym chruśniaku)

Widziałaś wielu niepięknych (to eufeizm) młodych ludzi, codziennie ich spotykasz

Młodość to nie idealny kościec, masa młodych koślawych przemyka ulicami miasta

Młodość, to też nie specjalna bystrość, każdy zna młodych z niskim programem

Młodość to nawet nie jest gęstość kości, wielu łamie rzadkie gnaty przy byle upadku na deskorolce, czy Junaku

Młodość to nie jakość mięśnia, bo każdy wie, że junior nie ma szans na Mister Olympia

Młodość to niekoniecznie napięta skóra, niekoniecznie, bo miliony młodych ludzi ma kalafiora na brzuchu, czy podbródku

Młodość to niekoniecznie zdrowie, bo chorują

To co to jest młodość do jasnej ciasnej?

To jest coś takiego, co może trwać cały czas od urodzenia do odłożenia widelca.

Amen

Pod kilkoma probierzami:

 • że się to coś wykarmi mlekiem mądrej matki,
 • że się odizoluje od głupiej alopacji, dobra może być (nie unikamy więc dochtore, ale idiotów, albo tylko ignorantów – tak),
 • danonków nie,
 • podobnie gumisi,

Jak żelki to tylko takie: Probiotyk Kids This is BIO, do tego JEDEN i tuż przed jedzeniem!:)


 • łajfaj, tylko z logicznych powodów
 • KFC i innych lokali na skrzyżowaniach szos szybkich NIE,
 • Coca-Coli, i od Pepsi (nomen omen) ucieczka,
 • domowych obiadków nie,
 • gruli z GMO od chłopa z placyku unikać,
 • zwolnień z WF nie,
 • zaniedbań w matematyce oraz fizyce unikać,
 • prażonej kukurydzy ze zjełczałym olejem zero
 • gdy później będzie się to ciało i umysł chronić jak najcenniejszy skarb przed jakimkolwiek serialem, w tym, lub przede wszystkim na Netflix
 • będzie się to to nawadniać 4 szklankami,
 • odkwaszać 4 szklankami,
 • alkalizować 4 szklankami
 • i regularnie odtruwać 4 szklankami,
 • pozbawiać pasożytów (w tym 4 szklankami),
 • wybiegać,
 • wybananić,
 • żywić naturalnym pokarmem organicznym,
 • nasłoneczniać
 • i kształcić intelektualnie,
 • oraz budzić się, dzyń, dzyń.

To takie coś będzie się zawsze nazywało młodość. I jak się wpuścisz w ten malinowy chruśniak, to utkniesz w nim zawsze młoda, jak poezja młodopolska…

owocek

PS

Wiadomość z ostatniej chwili. Jakub W. zostanie wkrótce tatą córeczki.

Gratulujemy z powodu wydarzenia, a także z pewną dezynwolturą (sorki), sensu stricte wigoru!

Szczerze cieszymy się z Tobą Kubo!

(Visited 20 630 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar aga 3 września 2019 o 14:00

  hej peps, post jak zawsze zajebisty. Ale ja z innej beczki. Kupuję sobie 4 greensa this is bio, ile tego brac dziennie?

  1. avatar Jarmush 3 września 2019 o 17:07

   Łyżeczka kopiata to idealna porcja, najlepiej dodawaj ją do 4 szklanki kuracji, wypasik

 2. avatar gosia 3 września 2019 o 17:50

  A) 61
  B) 82

 3. avatar nie wiem 3 września 2019 o 18:00

  b) 82 a) 61

 4. avatar overthemoon 3 września 2019 o 18:15

  Hej Pepsi 🙂
  A. 61, B.82.

 5. avatar Młodzieniaszka 3 września 2019 o 18:25

  A. 61, B. 82 ☺?

 6. avatar Czandra 3 września 2019 o 18:26

  A. 61, B. 82 ☺?

  1. avatar Jarmush 5 września 2019 o 06:42

   Czandro, gratulejszyn!!! wylosował Cię mój palec sunący po tablecie. Maca leci do Ciebie.
   Napisz do mnie mejla pepsieliot31@gmail.com z tytułem „Szarada” i podaj dane do wysyłki i numer telefonu!
   <3<3<3

 7. avatar Ania 3 września 2019 o 18:27

  61 72

 8. avatar Amelia 3 września 2019 o 18:34

  A . 61
  B. 82

 9. avatar Kasia. Mo 3 września 2019 o 18:41

  W kolejności 61, 82

 10. avatar Ewaa 3 września 2019 o 18:41

  A) 61
  B) 72
  Owocek

 11. avatar dzieckoszatana 3 września 2019 o 18:52

  a) 61
  b) 72
  kurde fajnie, bo właśnie sobie pomyślałam, że mogłabyś zrobić konkurs i własnie się zmaterializował :D, ale ja bym się bardziej ucieszyła ze spiruliny, a jeszcze bardziej z chlorelli!
  To nawet by się bardziej zgadzało bo są dwie zagadki do na dwie nóżki prezenciki. 🙂

 12. avatar pbas4 3 września 2019 o 18:54

  A więc a to 61, a b 82, ale trochę mi to zajęło 🙂

 13. avatar dzieckoszatana 3 września 2019 o 18:55

  ojej nie!
  w przypadku b jest to 82!

  z poważaniem

 14. avatar Keyt 3 września 2019 o 19:28

  Starość to zniechęcenie, śmierć to zniechęcenie ostateczne.

  Tworzymy sobie telewizję, żeby ubarwić „rzeczywistość”, oglądamy wywiad z takim Kubą Wu i czym on się rózni od człowieka spotkanego na ulicy? Tak, inteligencja…. nie ujmuje nikomu inteligencji, bo każdy czlowiek definiuje ją sobie po swojemu, a już na pewno po swojemu odbiera, to mimo wszystko – osoba, która ma posłuch, a telewizja daje posłuch, przy jego szczęściu o którym sam wspomina, będzie siłą rzeczy młoda. Jest chęć.
  Nie uswiadczysz starości przy energii, to się czuje w głosie. Nie uświadczysz starości przy „byciu”, przy istnieniu – nie wegetacji pod co się podciągnąć. Gapie się w ekran monitora, ktoś o czymś opowiada ja wtenczas zerkam na ścianę i w okół siebie – kto gada, czemu dałam się złapać na odniesienie do kogoś z telewizorni/przekazu z internetu? Jest ktoś, kto ma odwagę mówić i są tacy, co za nimi pójdą. Dałam się łapać na tych co wiedzą – teraz wiem, że po prostu mówią.

  Konkludując, młodość to odwaga. Mówmy i znajdujmy posłuch, bądźmy młodzi <3

 15. avatar KoAnn 3 września 2019 o 19:36

  Dziękuję za ten flow. I od razu się starzeć przyjemniej. Pośmiawszy się (choć za kilka dni już zmieniam życie).
  Namaste:) 😉 dla uberguru Pepsi

  1. avatar Jarmush 4 września 2019 o 06:27

   <3

 16. avatar Rose 3 września 2019 o 20:08

  A) 61
  B) 82

 17. avatar HM 3 września 2019 o 20:17

  A. 61
  B. 82

 18. avatar Italiana 3 września 2019 o 20:22

  A) 61
  B) 82
  I dziękuję za świetny wpis. Potrzebny mi był jak czyste, rześkie powietrze. Już odmłodniałam bo wiek przecież siedzi w naszej glowie. ?

 19. avatar Dziubasek 3 września 2019 o 20:23

  a) 61 b) 82

 20. avatar Martar 3 września 2019 o 20:25

  Mi tez wychodzi 61 i 82

 21. avatar Ela 3 września 2019 o 20:33

  61 i 82

 22. avatar Luizjana 3 września 2019 o 20:34

  61; 82

 23. avatar Ania 3 września 2019 o 20:35

  61
  82

 24. avatar Lunagreen 3 września 2019 o 20:40

  a) na 61 za proste, może 66
  b) 82

 25. avatar Ewelina 3 września 2019 o 20:46

  A-61 B-82

 26. avatar Pola 3 września 2019 o 20:48

  a) 61
  b) 82
  Buźka!

 27. avatar Alex 3 września 2019 o 21:00

  Joł 🙂

  A/ 61
  B/ 82

 28. avatar Mk 3 września 2019 o 21:18

  61 i 82. Maca zakupiona wiec dziękuje – raczej pomysl jak to wypić bez narobienia się, Ale żeby smakowało i dzialalo

  1. avatar Jarmush 4 września 2019 o 06:19

   maca idealna do porannego szejka, jest smaczna, w przeciwieństwie do kelpu 🙂

 29. avatar Aga 3 września 2019 o 21:21

  A) 61 B) 82

 30. avatar czaksmul 3 września 2019 o 21:22

  a – 61, b – 82

 31. avatar Matylda 3 września 2019 o 22:21

  a) 61
  b) 82

 32. avatar Katana 3 września 2019 o 22:22

  Nie przychodzi mi nic innego niż a) 61, b) 82. Losuj losie! ❤️Ściskam Pepsi i Was! ❤️

 33. avatar Matylda 3 września 2019 o 22:36

  Pepsi poradź, proszę…
  Mojej mamie od jakiegoś czasu puchną stopy.
  Ma podwyższony cholesterol (bierze Betaloc), arytmie serca i z tego co mi się obiło o uszy to nie może za bardzo spożywać szczawianów (tu dokładnie nie wiem o jakie schorzenie chodzi).
  Czy Twoim zdaniem może to mieć związek z nieprawidłowym poziomem albumin? Jakie badania zrobić jeszcze?
  Z góry dziękuję za odpowiedź.

  1. avatar Jarmush 4 września 2019 o 06:16

   Niech zbada białko, próby wątrobowe, kwas moczowy, mocznik, sód, potas, kreatyninę, B12, kwas foliowy, homocysteinę i 25(OH)D

 34. avatar Milena 3 września 2019 o 22:37

  A) 61
  B) 82

 35. avatar Mare Nubium 3 września 2019 o 23:34

  a) 61
  b) 82
  LOWE PEPS FOREWER 😉 <3

 36. avatar Kalina 3 września 2019 o 23:37

  A 61 B 82

 37. avatar Kixia 4 września 2019 o 00:37

  61
  82

 38. avatar Asiasan 4 września 2019 o 03:09

  Hej, mam stwierdzona tezyczkę, jednak po dziesiatkach badan wyszło, ze to tezyczka wrodzona – nienabyta, gdyż mam świetne wyniki nigdzie niedoborów, ( wielokrotnie powtarzane badania przez cały rok) w dodatku sprawdzone nadnercza i ogólnie wszytskie badanie możliwe to zostały zrobione.
  Jesteś w stanie coś więcej powiedzieć na temat tezyczki z doświadczenia? Znasz ten temat? Masz jakiś pomysł co można zeobic? Dodam ze okrutnie rwą i bolą mnie nogi każdego dnia.

  1. avatar Jarmush 4 września 2019 o 06:14

   Tęzyczka utajona, suplementacja doustna magnezu w tym przypadku często to o wiele za mało. Większość z neurologów nie bardzo będzie wiedziało cokolwiek o tężyczce utajonej. Kumaty neurolog zrobi test obciążenia kroplówką z siarczanu magnezu i zaleci dobową zbiórkę moczu-wszystko najlepiej w warunkach szpitalnych. Wtedy można ocenić stopień hipomagnezemii. Później najskuteczniejsze i najszybsze są wlewy z siarczanu magnezu. Po drodze trzeba wykluczyć wszystkie inne przyczyny utraty magnezu. I tyle, po wlewach powinno być dobrze. Trzeba dojść do momentu, kiedy po podaniu kroplówki organizm przyjmie góra 20% z podanej dawki, wtedy można uznać, że organizm wysycił się magnezem. Po uzupełnieniu magnezu, trzeba pilnować, żeby dieta była bogata w magnez, lub brać co jakiś czas suplementy doustnie, aby nie dopuścić więcej do takiej sytuacji. Z witaminą D podczas hipomagnezemii trzeba bardzo ostrożnie, gdyż witamina D rzeczywiście zwiększa wchłanianie magnezu, ale jednocześnie dużo go zużywa, co może doprowadzić np do arytmii serca i zaostrzenia objawów hipomagnezemii. U pacjenta po dwóch wlewach 2g siarczanu magnezu, przykładowo drżenia mięśni zmniejszyły się o jakieś 90%, zostały jeszcze drętwienia i mrowienia i wiele innych objawów braku magnezu, ale trzeba cierpliwości, gdyż zwykle zaleca się 10 wlewów, po 2 wlewy w tygodniu przez 5 tygodni.
   Sircus poleca do wlewów roztwory chlorku magnezu, a nie sól Epsom.

   Przy arytmii i zaostrzeniu objawów hipomagnezemii oprócz magnezu warto pamietać o dostarczeniu wody z solą.
   Nawodnienie (i pH) to podstawa.

   Jesteś pewien że w komórkach nie brakuje Ci magnezu? To się robi inne badanie niż to klasyczne, gdzie zwykle wynik mieści się w normie, bo ciało musi to zapewnić do życia. Nie jestem lekarzem.

   1. avatar asiasan 4 września 2019 o 07:35

    Dokladnie, straciłam wszystkie pieniadze, cały majtek na chodzenie od lekarza do lekarza. ( Mieszkam w Warszawie, odwiedziłem wsyztskie możliwe kliniki i lekarzy). Otrzymywałam duże dawki witaminy D, które wywołały u mnie poziom 190 ( poziom krytyczny) Ale juz po 2 miesiecy opadł do 30. Każdy lekarz prosił o swoje badania, po wyniku mówił, że wsztsko jest w normie. Byłam u endokrynologa, z tarcza i nadnerczami jest oki. I endokrynolog powiedział, że to jest teżyczka wroczona. W żadnym wypadku nabyta. Lekarze uznali że nie potrzebuje wlewów bo mam genialne wyniki za każdym razem 🙁 każdy lekarz to wizyta koszt 200zł byłam już u chyba 50ciu. Dalsze chodzenie nie ma sensu bo każdy kasuje 200zł i prosi zrobic badania i wrócic je umowić.
    Co mogłabym jeszcze zrobić?
    Dodam, że tragicznie bolą mnie nogi i do tego mam ból w prawje czesci brzucha, mocny, kłócie, ból itp. Po usg brzucha wyszło, że super wiec to tez wina teżyczki?
    Przez bóle nie spie w nocy i sie wykanczam, jest jakis ratunek? Sa jakies inne mozliwosci niż błaganie lekarzy o pomoc?

    1. avatar Jarmush 4 września 2019 o 08:35

     Jakie wyniki z tego co masz prób wątrobowych, sód, potas, B12, kwas foliowy, homocysteina, lipidy, kreatynina, kwas moczowy, pH moczu, mocz, domowy test na zakwaszenie żoładka, jak z wypróżnieniami?

     1. avatar asiasan 4 września 2019 o 09:01

      Badania robiłam w ciagu roku tryliardy razy, wszytskie wyniki idealne. Dlatego lekarze odsyłaja mnie tam i spowortem. Wyproznienia również świetnie. Ale to chyba pojęcie względne?

 39. avatar Tess 4 września 2019 o 04:48

  A= 61
  B= 82

 40. avatar Adziam 4 września 2019 o 05:48

  a) 61
  b) 72

 41. avatar Efka 4 września 2019 o 05:58

  A – 61
  B – 82
  Pozdrawiam ciepło ?

  1. avatar Amelia 4 września 2019 o 06:13

   A ,61
   B ,82

 42. avatar Mo.nika 4 września 2019 o 06:12

  A) 61
  B) 82

 43. avatar Ula 4 września 2019 o 06:13

  A) 61. B) 82

 44. avatar Balbina 4 września 2019 o 06:19

  odpowiedzi to 61 i 82, a artykuł jak zawsze bardzo humorystyczny na poprawę dnia, ale i zadumę nad sobą:)

  1. avatar Jarmush 4 września 2019 o 06:20

   <3

   1. avatar Amelia 4 września 2019 o 06:45

    Pepsi zrób konkurs z chlorellą jako upominek 😉

 45. avatar Paulina87 4 września 2019 o 06:30

  61 na pierwsze i 82 na drugie !! Jołłł :)))

  na instagramie była fajna focia i opis nowa,
  o przyduszaniu, ze nie chodzi o bycie zołza jak z poradnika, ale o tą wolność.
  O brak tego przyduszania – ja kiedyś przyduszałam oh ahhh najpierw troską, pomocą, póżniej tymi kobiecymi fatałaszkami ;P napisałaś kiedyś taki artukuł jak być super cool żoną, chyba gdzieś wspominałaś , ze to było przed przebudzeniem .. może coś mylę…
  ale czy są jakieś wskazówki według Pepsi Eliot jak być dobrą żoną? I czy wogole warto być żoną? Czy ta deklaracja zmienia coś? czy po prostu będziesz happy jednostką, nie przyduszającą nikogo i niczego i będzie fajnie…. Czy jednak są jakie rady niczym z oświeoconego i obudzonego „Kosmo” … 🙂

  faktycznie jesteś naćpana, jak się Ciebie ogląda jesteś taka śmieszna i naćpana życiem że kocham to <3 tak kurde flaczek kocham to!

  1. avatar Jarmush 4 września 2019 o 08:52

   Paulina, żoną zawsze być warto 😀

 46. avatar Doriss 4 września 2019 o 07:00

  A) 61
  B) 82
  Piękny wpis Pepsi <3

  1. avatar Jarmush 4 września 2019 o 08:38

   dzięks <3

 47. avatar Ija 4 września 2019 o 07:12

  61 a
  82 b

 48. avatar lewsylwia 4 września 2019 o 07:15

  a)61
  b)82
  LoVe?

  1. avatar Jarmush 4 września 2019 o 08:37

   love

 49. avatar olimpia 4 września 2019 o 07:26

  61 and 82, zagadka rozwiązana, a ja w głowie i tak mam cały czas obraz wylewającej się z fotela masy tłuszczu 😀 kocham Twoje teksty, z rana do kawki – perfekto! buźka!

  1. avatar Jarmush 4 września 2019 o 08:37

   buźka2

 50. avatar Dandi13 4 września 2019 o 07:26

  Według mnie A. 61 B. 82

 51. avatar Ania 4 września 2019 o 07:32

  Witam. Czy szczęściarz już został wylosowany? 🙂
  Zgadzam się, że Maca nawet spoko w smaku ale jak pić Ashwagandhe? Mąż się buntuje 😉

  1. avatar Jarmush 4 września 2019 o 08:35

   po prostu pić, a szczęściarz jeszcze nie wybrany, bo wpis nie wisi nawet 1 doby 🙂

 52. avatar Meg 4 września 2019 o 07:50

  A) 61 B) 82 . Dostałam 5ke? ?

 53. avatar Monika 4 września 2019 o 07:52

  Pepsi kupiłam z Twojego sklepu mace I 4 greens. Wczoraj piłam zielony sok co prawda około 19 dodałam duża kopiarka łyżeczkę 4 greens. Od 21 do 24 miałam mdłości i wymioty. Czy mogę być uczulona ? Co się stało?

  1. avatar Jarmush 4 września 2019 o 08:28

   oczywiście, albo się właśnie uczuliłaś na algi. Przerwij na miesiąc i spróbuj zacząć jeszcze raz od czubka łyżeczki i o tyle zwiększaj dawkowanie codziennie aż dojdziesz do łyżeczki, jakby okaząło się, że znowu Ci nie służy oznacza, że raczej algi nie dla Ciebie

 54. avatar Doriss 4 września 2019 o 08:04

  Pepsi, mogłabyś napisać coś więcej o nawadnianiu się wodą strukturalną? Podobno to ściema, bo tylko lód ma strukturę. Chodzi o pamięć wody?

  1. avatar Jarmush 4 września 2019 o 08:26

   odpowiem wpisem

 55. avatar Figole 4 września 2019 o 08:21

  Odpowiednio 61 oraz 82 ?
  Pozdrawiam

 56. avatar kath 4 września 2019 o 08:24

  Tez mi sie udało! a. 61 i b. 82 🙂

 57. avatar Joanna 4 września 2019 o 10:38

  a) 61
  b) 82

 58. avatar Robaczek 4 września 2019 o 11:08

  a 61, b 82, ściskam

 59. avatar Biedrona 4 września 2019 o 11:12

  61 i 82 🙂

 60. avatar Justyna 4 września 2019 o 11:17

  a) 61 b) 82

 61. avatar Lucyna 4 września 2019 o 11:35

  a- 61 ;b-82

 62. avatar Ewa 4 września 2019 o 12:34

  A. 61 i B. 82

 63. avatar 40stka 4 września 2019 o 12:52

  wynik
  a) 61
  b) 82

 64. avatar tempietto 4 września 2019 o 13:08

  A. 61, B. 72

 65. avatar Alaris 4 września 2019 o 14:19

  A. 61 B. 82. Świetny artykuł! ?

 66. avatar KasiaM 4 września 2019 o 14:32

  59 82?

  1. avatar KasiaM 4 września 2019 o 14:34

   Ech. Faktycznie 61 🙂

  2. avatar KasiaM 4 września 2019 o 14:39

   Czytałam dawno temu swietny felieton Joanny Szczepkowskiej o tym, jak całe pokolenia przodków wpływają na czlowieka, szczegolnie rodzice- to jakie mieli nastawienie do zycia od swojego dziecinstwa, wszystkie radości i smutki i podjete decyzje mają ogromny wplyw na nowego czlowieka. Ma to sens, prawda? Oczywiscie felieton był swietnie napisany i chyba nie potrafię dobrze przekazac tu o co chodziło, choc się staram 🙂

 67. avatar admkx 4 września 2019 o 17:13

  A) 61
  B) 82

 68. avatar halenika 4 września 2019 o 18:05

  A-61
  B-72

 69. avatar Jaa 4 września 2019 o 19:04

  Odpowiedzi:
  A.61
  B.82

  😉

 70. avatar Dominika 4 września 2019 o 19:25

  a) 61
  b) 82

 71. avatar Jaga 160 4 września 2019 o 19:51

  a61 b82
  jaga

 72. avatar Lamat 4 września 2019 o 19:58

  A. 61 B. 72

 73. avatar rodzyna 4 września 2019 o 20:46

  61; 82 …pozdrawiam serdecznie 🙂

 74. avatar The8 4 września 2019 o 20:57

  a. 61 b.82

 75. avatar Zosia Chmielowiec 4 września 2019 o 21:34

  a-61;
  b-82

 76. avatar Justinke 5 września 2019 o 07:41

  Z chęcią wypróbuje Twoją MACE ?odp.1)61,odp2)82

  1. avatar Jarmush 5 września 2019 o 09:11

   już po losowaniu <3

 77. avatar Kita 15 października 2021 o 10:03

  Dlaczego młodość jest dobra, a starość jest zła?
  Dlaczego zawsze chcemy się odmładzać, a nie chcemy się postarzać?
  Wyobraźcie sobie, że ludzie mogliby nie móc się doczekać być starymi, a czas młodości zacząłby im ciążyć.

 78. avatar Justyna Jarosińska 15 października 2021 o 12:56

  Pepsi podpowiedz proszę co może być przyczyną – Mam 44 lata od wielu lat cały czas hemoglobina i hematokryt poniżej normy – szczególnie hematokryt. Ponieważ zazwyczaj jest to 35 (norma od 38) nikt za bardzo się tym nie przejmuje. Ja natomiast jestem odkąd pamiętam ciągle zmęczona. Płytki krwi wychodzą mi dopiero w badaniu na cytrynian – w normalnej morfologii po prostu nie da się ich oznaczyć. Reszta wyników w normie, Zrobiłam mnóstwo różnych badań szukając powodu osłabienia, pobolewania stawów i takie tam, Wszystko mam super. Oprócz tej morfologii. Czasami wychodza mi podwyższone eozynofile. Brałam wielokrotnie już G&F bez rezultatu. Pijam również zakwas buraczany – może mniej regularnie, ale jednak od czasu do czasu. Dobrze się odżywiam, przynajmniej tak mi się wydaje. Ciągle nie mogę jednak podnieść tej krwi choćby do tych minimalnych norm. Podpowiedz pliss na co powinnam zwrócić uwagę.

  1. avatar Pepsi Eliot 15 października 2021 o 17:58

   G&F pomaga praktycznie na wszystko ale nie na to, świadomie i celowe nie władowano do niego żelaza. Jakie masz żelazo i ferrytynę.

   1. avatar Justyna Jarosińska 15 października 2021 o 21:05

    Żelazo jest w normie – takiej środkowej, natomiast ferrytyna 30. Niby to jeszcze norma… Zasadniczo nie ma się do czego przyczepić :). Nie robiłam chyba tylko B6 – choć już nie jestem teraz pewna. Zrobiłam tyle badań…

    1. avatar Pepsi Eliot 16 października 2021 o 05:19

     Próby wątrobowe dobrze wypadają?

     1. avatar Justyna Jarosińska 16 października 2021 o 06:35

      Nawet bardzo dobrze…Brałam już wiele różnych specyfików, wierząc, że tym razem któryś zadziała. Wyniki same w sobie mam gdzieś, bo nie są one aż tak złe, są jak, to mówią, nieco poniżej normy. Ale tak jest ciągle. Incydentalnie zdarzało się, że hemoglobina dobjała do początków normy. Chciałabym to jakoś podnieść, bo wiążę z tym nadzieję, na poprawę jakości życia :). Coś jednak tak jakby to blokowało. PH moczu rano mam 5, później się podnosi.

 79. avatar Konrad Grzanowicz 15 października 2021 o 19:34

  Ależ to jest dobre… Uszanowanko!:)

  1. avatar Pepsi Eliot 16 października 2021 o 05:19

   🙂 gitarka

 80. avatar joa_hi 16 października 2021 o 09:12

  Wojewódzki! boszszszsz. . . te kończynki w sportowych bucisiach 🙁 te włoski farbowane zdemaskowane przez Tomasza Lisa !, a te wargunie to już parę lat temu zauważyłam ku czemu podobne 😉 – jak można się wziąć i zakochać ?! nie mówiąc o wzroku: to nie błysk inteligencji, to strach jest 🙂

  1. avatar Pepsi Eliot 16 października 2021 o 10:09

   Asztak? w sensie Aż tak? 🙂

   1. avatar joa_hi 16 października 2021 o 14:44

    :))) :))) Pepsi

  2. avatar Przemko :-) 16 października 2021 o 10:58

   Wojewódzki!
   Wojeewóudzki!!
   Och! Wojewuckiiii…!!!
   😉

  3. avatar Allora 16 października 2021 o 17:10

   nie wiem dlaczego ale u mężczyzn farbowane włosy widać na pierwszy rzut oka… przynajmniej ja to widzę, nie wiem dlaczego mnie to rozprasza. Również nie mój typ, za to w tym roku samych takich spotykałam… są gusta i guściki, inaczej byłoby nudno 🙂

 81. avatar Kasiula 17 października 2021 o 07:17

  „wąsy i temu podobne objawy brzydnięcia od wieku„ Pepsi czy po zastosowaniu ww metod wąsik zniknie?

  1. avatar Pepsi Eliot 17 października 2021 o 16:57

   Nikt nie da gwarancji, ale nasza maca jest bardzo dobra 🙂

   Przytaczam komentarz Olaaa (z wpisu Jak się odżywiać? Jestem typem skinny fat, niby szczupła, ale jednak zalana tłuszczem)
   Ok zmieniłam kolejność jedzenia. Do mniej więcej 12 same owoce, np. jabłka, winogron, z 7-8 bananów, pomarańcza. Potem około 14 jakieś węgle typu ryż ale z warzywami albo sałatka z rzymskiej, pomidorami itd. Ciecierzyca tez nieraz wjeżdża. Po treningu białko z grochu. I na koniec awokado albo orzechy włoskie lub migdały właśnie. Oczywiście Twoje slupe, z jakimiś pojedynczym przypadkami innych marek (i tak cała półka praktycznie w Twoich, suplach i superfood ?) Porównałam smakowo choćby mace Twoja z inna marka. Inna Marka macy to takie pomyje, słabo wyczuwalne w porównaniu do Twojej. Jeszcze jakiś czas temu brałam tez spiruline z innej firmy i w ogóle czułam jakby to placebo jakieś było, a niby bio tez. Od kilku miesięcy tylko Twoja spirulinie biorę i odczuwam różnice.

 82. avatar Smutne oczy 20 lipca 2022 o 23:50

  Oj tak… Posmutniałe oczy. Wszyscy mi mówią że wyglądam 10 lat młodziej (a mam 38), ale jednak często mam takie smutne oczy, jakbym była dużo starsza :/

 83. avatar Anja 21 lipca 2022 o 21:09

  A po czym to widać, że w diecie Sanghuru brakuje trawy pszenicznej i jak jednakowoż wygląda twarz, której usta spożywały ową trawę?

  1. avatar Pepsi Eliot 22 lipca 2022 o 07:52

   chodzi o siwiznę 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama
 

Najbadziej upiększa dobrze nawodniona i odżywiona skóra!

Dodaj łyżeczkę doskonałego Kolagenu TiB do 4 szklanki!

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum