Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 821 291
108 online
42 347 VIPy

Jak szybko schudnąć, przestać się bać i zdobyć prawdziwych przyjaciół, oraz pieniądze?

Jak szybko schudnąć.

Zmiana roli, teraz ego jest Twoim parobkiem, a Ty jego panem

Ono owcą, a ty pasterzem, nie odwrotnie.

Czyli skończ z dramatem w swoim życiu…

Podobno drzewa posiadają na tyle świadomości, że komunikują się ze sobą i opiekują słabszymi. Drzewa nie mają ego, ale mają przyjaciół, a ty?

Większość z nas tkwi w egotycznym trybie, utożsamiając się z własnym umysłem, czytaj ego i programami ego, i pozwalamy by nami to coś rządziło. Jeśli w porę się od tego nie uwolnimy, umysły nas po prostu zniszczą. Umysł egotyczny jest jak tonący statek i jeśli go nie opuścisz, razem z nim idziesz na dno.

Ile razy przyduszasz swoje emocje sięgając po flaszkę, faję, kolejny kawał sernika, czy znieczulasz się ajałaską pod pretekstem lepszego poznania, robisz to przede wszystkim, aby zaznać wytchnienia od dialogu w swojej głowie. Mówisz wtedy, że musisz odreagować. Owszem być może chronisz się od zwariowania (nie zawsze), ale to na pewno nie jest ta droga.

Dwa silne ego nie mogą się porozumieć, zaczynają się waśnie i przepychanki, ego mocne podporządkowuje sobie słabsze. Ale słabsze tylko się przyczaja, bynajmniej nie znika. Żyją w dramacie, powiązani świętym węzłem kredytu. Latami okłamują się w swoich związkach, podsycając dramat na każdym kroku. Nawet na etapie prokreacji, nie mówiąc o scysjach w Ikei.

Wyobraź sobie, że dzisiaj spotykasz na swojej drodze w pełni oświeconego, czy jesteś gotowy na to spotkanie? Połapiesz się, że to on, że to ten sens?

Nigdy nie jest za późno żeby pobiec po szczęście!
„Biegam bo muszę” Pepsi Eliot (z autografem:)


Czy ego pozwoli ci na wysłuchanie oświeconego?

Mógłbyś jechać z nim metrem, czy tramwajem i tylko (na stronie) stuknęłabyś się może w czoło. O ile w ogóle zwróciłbyś uwagę na kogoś nawijającego o wybaczaniu i stawaniu się miłością, sam (jak wszyscy wokół) będąc wpatrzonym w okienko smartfona.

Jesz za dużo, w tym o wiele za dużo pysznego cukru z tłuszczem, żeby sobie dogodzić i zagłuszyć siebie. Dwa w jednym. Ale w tym jedzeniu i tak nie ma ciebie, jest tylko jazgot ego. Boisz się? Ale to umysł się boi, twoje prawdziwe ja jest nieśmiertelne, niezmienne, niczego się nie boi.

Jak szybko schudnąć?

Co robić żeby się odchudzić i z myśli i w pasie?

Niczego nie musisz rozkminiać, nie musisz analizować przeszłości, jak doszło do tego, że masz problem z utrzymaniem wagi. Zero perfidnych coelhizmów, że ktoś cię w dzieciństwie przekupywał cukierkiem w cynfolii. Po prostu stań niejako z boku i zaakceptuj fakt.

Zgodzenie się na aktualny stan rzeczy nie oznacza, że wyrażasz zgodę na szkodzenie sobie i innym ludziem, że bagatelizujesz czyn naganny, ale na zrozumieniu, że aby ruszyć dalej trzeba sobie pozwolić. Masz powiedzieć, gdzie teraz jesteś. A, gdy jest to czarna dupa, to wystarczy przytaknąć, bez grzebania w poszukiwaniu traumy źródłowej, za to po prostu obmyśleć plan działania, żeby się z czarnej dupy wydostać.

Tak, zgrubłaś ostatnio (czy dawno temu, bez znaczenia), tak, boisz się wielu rzeczy, drżysz, jak tylko gruba boi się świata, czy jak chuda z fobiami, że nie przeżyje wjazdu kolejką na Kasprowy, jednym słowem wszystko Cię przeraża.

Zmienisz to w sobie, zaczniesz być odważną.

Będę miała dziecko. Kiedy? Teraz.

Tylko Twoja zmiana sprawi, że wszystkie metody odchudzające zadziałają.

Jak szybko schudnąć?

Jak więc brzmi prawidłowa intencja do Wszechświata?

Mam następujący plan działania w drodze do mojego celu. Czy dasz, czy nie dasz mi wsparcia, co jest Twoją sprawą, bo wiem że wszystko rządzi się jakimiś prawami, a ja mogę niechcący namieszać. Dlatego idę tą drogą, ale nie upieram się, że jest dla mnie najlepsza, bo nie jestem księgą Akaszy. Jakbyś miał jakiś cynk i lepszy pomysł na mnie, to przerzuć mnie na inną. Jest git, mówię TAK|.

I dopiero ten dialog, który zupełnie nie piętrzy potencjałów, nie prowokuje sił równoważących, świadczy o tym, że zamieniasz się w lepszego gracza, że jesteś coraz lepsza w te klocki.

Odtąd możesz szybko schudnąć, przestać się bać i zdobyć prawdziwych przyjaciół, oraz pieniądze.

TO NIE MUSI TAK WYGLĄDAĆ 🙂

Kupuj zestawy Jem i chudnę, wygodne i ekonomiczne!

Złoty zestaw JEM I CHUDNĘ GOLDEN PACK 
Dwa smaki Shape Shake TiB (truskawka i wanilia),
Wypasione multiwitaminy Greens & Fruits TiB,
Spalacz tłuszczu Bikini Burn TiB
&
Witamina C w postaci sproszkowanej organicznej dzikiej róży Rosehip This is BIO


PLAN DZIAŁANIA:

Jak szybko schudnąć (bez jo-jo)?

Najprostsza droga to regularne nawadnianie, dotlenianie, odżywianie, odtruwanie, czyli 4 szklanki na bazie wody strukturyzowanej sokiem cytrynowym, post przerywany i dieta w przewadze roślinna, surowa i organiczna, bez liczenia kalorii.

Gdy źle trawisz (jeszcze) surowe warzywa i owoce, pij soki warzywne (marchewka, marchewka z jabłkiem, szpinak z trawami i algami, albo jarmuż) i jedz mniej surowego błonnika. Gdy zaczniesz lepiej trawić, możesz pić zielone szejki.

O zbawiennym wpływie surowej diety roślinnej piszą nie tylko znani witarianie, ale ta dieta przewija się także u takich znachorów, jak Walter Last, i wszystkich mentorów duchowych, jakby co.

Jak przestać się bać?

Zgódź się na swój strach, ale nie podążaj za gadaniem w głowie. Niech umysł gada (głównie tym się zajmuje, rzadziej odkrywaniem teorii względności), a Ty nie musisz podążać za myślami. Nic na siłę, bo to nie zadziała.

Fajny sposób na odkrycie przewrotności umysłu, gdy tylko zaczniesz mu się przyglądać:

A teraz powiedz sobie, że czekasz na pierwszą myśl, która nadejdzie. I zobaczysz, że ta myśl nie tak szybko nadejdzie.

Oddychaj oczyszczając czakry. Wdech do brzucha, i wydech jakbyś tłokiem wciskał się w brzuch. Naucz się codziennie oczyszczać wszystkie swoje czakry. Najlepiej porannym nawadnianiem, oddechami, i energią słońca.

Biegaj

Bieganie jest naturalną medytacją. Bieganie odbiera strach, szczególnie, gdy towarzyszy temu spadek nadmiernej wagi. Gdy chudniesz i jednocześnie biegasz z jakichś dziwnych powodów stajesz się odważna. Nie żartuję, najwięcej nerwic lękowych (to łatwiejsze dla biegania), a nawet depresji znika u osób z nadwagą. Biegający chudzi dłużej wychodzą z lęków.

Jednak w przypadku raków i innych ciężkich chorób, wszyscy mają jednakowe szanse wyleczenia się bieganiem. Niesamowite skutki leczące dają biegi długodystansowe, albo triatlon, czyli bieganie, rower i pływanie.

Jak zdobyć prawdziwych przyjaciół?

Ludzie sądzą, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. A tu okazuje się, że bieda nie jest takim znowu wyznacznikiem, chyba że trwa długo, bo wtedy wkrada się element znudzenia Twoją sprawą i rozdrażnienia tak zwanych przyjaciół.

Jednak, gdy rzecz jest świeża, ze względu na własne ego, niejeden bliski znajomy pochyli się nad Twoją biedą. Natomiast, gdy zacznie Ci się bardzo dobrze wieść „przyjaciele” mogą odwrócić się od Ciebie, za to pojawią się nowi, niekoniecznie bezinteresowni.

Kiedy więc będziesz otoczona prawdziwymi przyjaciółmi?

Gdy sama zaczniesz siebie kochać, wspierać, a co za tym idzie emanować miłością do świata. Taka sobie zmiana.

Przyjaciele nagle zaczną napływać drzwiami i oknami. Do tego prawdziwi.

Jak mieć pieniądze?

Uwaga, podaję prawdę ABSOLUTNĄ.

WSZYSTKO co widzisz, co się dzieje, co pokazuje twoja rzeczywistość, to nie przyczyna, ale SKUTEK MYŚLI.

Przede wszystkim należy zmienić myślenie o sobie, jako o osobie, która nie ma pieniędzy 

Na podawanie matriksowych powodów, żeby głębiej wciągało do czarnej nory, do przepaścistego tyłka. Uzasadnienia w kształcie, musiałabym ukraść pierwszy milion, albo, w mojej rodzinie, nikt nigdy się nie dorabia, chyba, że wrzodów na tyłku, nawet stryj bramkarz, golkiper nieźle zapowiadający się w Cracovii, tylko te czyraki.

Z pieniędzmi, jak z każdą inną energią, popłyną za uwagą, że są!

Miej cel bliższy, dalszy, dalekie, i obmyśl jakąś drogę. Jeśli nie masz pomysłu, odmałpuj drogę człowieka, który Ci się podoba, z którym rezonujesz, który daleko zaszedł czy nadal idzie.

Tylko nie małpuj jak małpa, zobacz głębiej, ile determinacji, konsekwencji i chęci zapłacenia za to, gdzie się zmierza, zostało włożone. Schowaj mrzonki do paskudy, że wystarczy położyć się na tapczanie i wizualizować. To z pewnością nie zaszkodzi, ale bez działania będzie raczej kiszka stolcowa.

Medytacja działa, modlitwa działa, ale nic nie działa lepiej niż DZIAŁANIE.

Tak, teraz w twoim życiu zaczną dziać się cuda.

Na zawsze Twój

Źródła:

(Visited 12 843 times, 5 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Gość specjalny 10 czerwca 2021 o 14:36

  Tego dziś potrzebowałam?

  1. avatar Katya 6 grudnia 2022 o 17:36

   Jak ruszyć z tego skrzyżowania, gdy się nie wie w którą stronę? Mam 38 lat, dzieci nie mam, męża nie mam, pracy aktualnie szukam. Skończyłam studia związane z turystyką (nie dostałam się na inne). Wyjechałam do Wielkiej Brytanii. Właściwie to był jedyny plus tych studiów. Praca w gastronomii. Hard work po 15 h na dobę (miałam wtedy 22 lata). Wróciłam do Polski. Poszłam na zarządzanie i marketing uzupełniające magisterskie. No i właściwie od 25 roku życia jak tak patrzę z perspektywy jestem w czarnej dupie. Czasem mnie to dobija, że mając tyle lat nie wiem czego chcę.

   1. avatar Katya 8 grudnia 2022 o 12:28

    Dziekuję Pepsi, że o mnie wspomniałaś w 30 minucie livea. Tak jestem zagubiona w przestrzeni wszechświata…., ogarnęło mnie zrezygnowanie i marazm. Mam już tak dosyć tej sytuacji. Nie chcę być ofiarą samej siebie.

    1. avatar Pepsi Eliot 8 grudnia 2022 o 12:56

     Hej Katya, tak mówiłam o Tobie, ale wiele osób czuje podobnie, tym bardziej napiszę posta, lub nakręcę filmik <3

     1. avatar Katya 8 grudnia 2022 o 16:53

      Właśnie coś mi zaświtało. Pod filmem odpisałaś komuś i tam jest takie zdanie: „Mam potężny cel przed sobą, a każdy unik oddała mnie od niego” Ja cały czas byłam z mniejszymi wyjątkami w uniku. Nie miałam nigdy wielkiego celu. Na pewno przeczytam/obejrzę<3

     2. avatar Pepsi Eliot 8 grudnia 2022 o 18:00

      co godzinę można zadawać sobie pytanie, co ja teraz robię, unikam, czy nie unikam 🙂

   2. avatar Pepsi Eliot 10 grudnia 2022 o 07:26

    Tutaj masz moją odpowiedź, raczej zajawkę <3
    https://youtu.be/E3hulFPot-Y

    1. avatar Katya 11 grudnia 2022 o 16:03

     Będę słuchać codziennie po treningu. ♥️💖Jest grudzień 2025 kupuję torebkę Hermesa. Mam przyjaciół, lecz oni śpią, tak jak i ja. Mam przykład pasji blisko siebie. Mój brat bliźniak jest międzynarodowym arcymistrzem w brydżu sportowym, turnieje w Stanach, a to Monako, a to Skierniewice, potem Francja. Zamożni wynajmują najlepszych graczy, żeby z nimi grali. Dobra, 4 szkła, nawadnianie i PP, tak ma być. Mogę z nim uskuteczniać biegajżesz i pomóc mu tym samym w jeszcze lepszych wynikach brydżowych.

     1. avatar Pepsi Eliot 11 grudnia 2022 o 21:08

      Zasada jest taka, że nie musisz się czuć już teraz wspaniale, ale poczuj się wspaniale tam gdzie idziesz. Na tym polega intencja, widzisz siebie w przyszłości z celem pod pachą 🙂 <3 <3

 2. avatar Paulina87 10 czerwca 2021 o 15:00

  ten artykuł jest jak greens&fruits tyle cudowności, dobroci i miłości w jednym poście – esencja jak żyć ! rozwianie długich rozkmin, rozproszenie chmur, czysta esencja życiowej prostej mądrości okraszona dawką i miłości i miłym kopniaczkiem w tyłeczek! Taki czysty najpiękniejszy wymiar modywacji ! ten artykuł to dzieło sztuki, nie mam pytań – ofkors na tą chwilę ;P Jutro jest nowy dzień ;))

 3. avatar Berry 10 czerwca 2021 o 16:14

  A mnie (no właśnie – mnie, bo możliwe jest to tylko wtedy, gdy jeszcze istnieje ego) od lat nękają natrętne, złośliwe myśli. Muszę dotykać określone przedmioty określoną ilość razy, przeprowadzać różne, często skomplikowane czynności, bo inaczej gromadzi się we mnie napięcie i niepokój. Wreszcie wpadłem na pomysł, żeby „zagadać” te myśli jakąś mantrą, bo przeczytałem, że gdy umysł nie ma zajęcia, zapelnia sam siebie swoimi dziwnymi treściami. I rzeczywiście, gdy ja mówię, to te myśli milczą, a gdy milczę, to te myśli mówią

  1. avatar Pepsi Eliot 10 czerwca 2021 o 18:46

   nerwica natręctw, jak każdą nerwicę zabiegaj <3

 4. avatar Natalia 10 czerwca 2021 o 16:40

  Pepsi ratuj!
  Co pomoze na rwę kulszowa kończyny dolnej o kręgosłupa lędźwiowego? To od niedawna ta jedna noga 🙁

  Oraz od dawna mam mrowienie obu nóg, drętwienie takie parestezje. Mam stwierdzona tezyczke ale lekarze mówią ze to nie od tego.
  Co tu radzisz? Pije 4 Szklanki ?? Stosuje Tib: Chlorella jarmuz, kolagen

  Dziękuje i błagam o pomoc ??❤️❤️

  1. avatar Pepsi Eliot 10 czerwca 2021 o 18:45

   Rwa kulszowa
   Nafta z burakiem wg Małachowa

   Nafta z burakiem wg Małachowa:
   ”Małachow pisze:
   Szybki sposób wyleczenia zapalenia korzonków przy pomocy nafty
   Wziąć jeden średniej wielkości burak, dokładnie umyć i zetrzeć na drobnej tarce. Sok odcisnąć – nie będzie potrzebny. Miazgę zmieszać z jedną łyżką stołową nafty i przełożyć do bawełnianego woreczka. Następnie przykładać do chorego miejsca jako kompres na noc. Do całkowitego wyleczenia wystarcza zwykle 1-5 zabiegów. Ludzie, którzy stosowali tę metodę na długie lata zapomnieli co to ból korzonków.”

   Oliwa magnezowa (chlorek magnezu TiB z wodą) zewnętrznie, olej rycynowy zewnętrznie i doustnie spore dawki D3 TiB przez miesiąc po 8 kapsułek i 2 kapsułki K2 TiB , aby szybko podnieść 25(OH)D. Potem można przejść na 2 kapsułki D3 TiB i 1 K2, chyba,że wiesz, że masz wysoki poziom metabolitu D.

   Nie jestem lekarzem . Pozdrawiam Cię serdecznie.

   1. avatar Pepsi Eliot 10 czerwca 2021 o 18:48

    A jeszcze mi przyszło do głowy, jaki masz poziom B12, kwasu foliowego, i homocysteiny? No i przy okazji jaki poziomo 25(OH)D?

   2. avatar Brzoza 10 czerwca 2021 o 20:29

    Tylko pamiętaj żeby zabezpieczyć skórę czymś tłustym bo poparzenie murowane, znam z autopsji jak załatwiłam mamuśce plecy, uwaga bo na prawdę szybko pali

 5. avatar Niuniur 10 czerwca 2021 o 17:47

  Oh, Pepsi, ten tekst złoto. Tego mi było trzeba po googlowym updacie jak nagle, teraz, zauważyłam że pół mojej strony spadło w wynikach. No a zapowiedź zmian była w styczniu. Chyba zaspałam na tym tapczanie skandynawskim 😉 Dzięki że jesteś i dzięki za te piękne puszeczki TIB, które są dla mnie paliwem. Siadam do skryptow na stronie. Mam nadzieję że u Was same dobre myśli! Ciao

  1. avatar Pepsi Eliot 10 czerwca 2021 o 18:44

   No tak dziadek Google rządzi <3

 6. avatar Kundel 11 czerwca 2021 o 21:40

  ,,Tylko nie małpuj jak małpa, zobacz głębiej, ile determinacji, konsekwencji i chęci zapłacenia za to, gdzie się zmierza, zostało włożone” . Pepsi a o co chodzi z tą chęcią zapłacenia za to gdzie się zmierza? To ma wydźwięk pejoratywny/negatywny? W sensie, że jak chce zostać aktorem to muszę mieć na uwadze że stracę po części życie prywatne? Bo nie kumam do końca o jaki rodzaj zapłaty chodzi. Pozdrowka

  1. avatar Pepsi Eliot 12 czerwca 2021 o 05:40

   wiesz co, zaczęłam pisać odpowiedź dla Ciebie, ale teraz widzę, że wychodzi z tego artykuł, spodziewaj się więc w ten weekend odpowiedzi postem, pozdro2

 7. avatar Małgoś 12 czerwca 2021 o 00:12

  PEPSIACZKU, dzięki za to info. Przeczytam jutro jeszcze raz, aby zapamiętać jaknajwięcej i ruszyć ze skrzyżowania.

 8. avatar Paulina 30 czerwca 2021 o 13:10

  Super wpis Pepsi. Tylko czasem sami siebie oszukujemy. Taka ja – niby pracuje nad sobą i miłością własna i rozwija się a co relacja to narcyz 🙁 No to coś robie nie tak. Tylko Narcyz umie porwać moje chore serce a z czasem zrobić mi z życia piekło. Każdy narcyz inny, żeby moje ego umiało uwierzyć ze ten to nie narcyz…. Taka sytuacja. Buziak.

  1. avatar Przemko :-) 30 czerwca 2021 o 15:41

   A to Twoja podświadomość powinna uwierzyć, że następny nie będzie narcyzem. Tylko tym wymarzonym, czyli zamówionym. Ego tak i tak będzie ciągle próbowało Ci mieszać.
   Starszy wpis ale może wyciągniesz coś z niego dla siebie:
   https://www.pepsieliot.com/co-zrobic-by-sie-zakochal/11731/szukam-meza-podobnego-do-weza-i-nie-lubie-ruskich-pierogow.html

 9. avatar czytelniczka 22 sierpnia 2023 o 10:50

  Jeden z moich ulubionych wpisów, które mi pomogły. Pamietam dokladnie co wtedy robiłam, gdzie byłam i co myślałam i czułam <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Zagęszczony wysuszeniem i sproszkowaniem organiczny jarmuż, TWOJE MIĘSO ROŚLINNE!

Kale This is BIO Wymiata nie tylko w 4 szklance! Polecam <3 :)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum