Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 392 039
92 online
42 283 VIPy

Jak oczyścić ukryte emocje w ciele. Czy to musi boleć?

Jak uwolnić zablokowane emocje.
Katharsis, czyli oczyszczenie emocjonalne, to proces eliminowania emocji, które poukrywały się w Tobie.

Schowały się po wielkim bólu, depresji, wstydzie, lęku, litości, złości, czy bezsilności. Po czymś mniej więcej takim. Niby przerobionym z psychologe, czy parapsychologe, a jednak nie w pełni.

Przez wiele lat byliśmy narodem straumatyzowanym materialistycznie.

Gdy za zachodnim szlabanem rozkwitał konsumpcyjny spryt, my lubiliśmy rozdrapać jakąś ranę przeszłości, zrobić flaszkę na kartkę, trochę pośpiewać i podjarać się słowiańskim smutkiem. I to siedzi też dzisiaj w naszych tik tokowych kontynuacjach rodowych.

Nieprzerobiona gorszość (uroda naszego przywódcy nie pomaga), ale też jakby niegrzeczna lepszość, słowiańska duma (to też niskowibracyjna, ciężka energia, jakby kto pytał). Jednym słowem siedzi w nas to metafizyczne popierdolenie.

Aby coś wyeliminować, trzeba to dostrzec, a to jest przecież ukryte. Twój zainfekowany program ego zrobił to w ramach dziwacznie pojętego (gadziego) bezpieczeństwa.

Jedna pani miała dobre małżeństwo. Tak dobre, że przeoczyła, że jej mąż w pieleszach stał się nierozerwalny z komórką. Brał ją ze sobą do łazienki, oraz drewutni.

Wychodząc stamtąd wlókł za sobą zapach świeżo pieczonej szarlotki, trzepot rajskich ptaków, oraz wzrok, jakim pewien Anioł w myślach tej pani ją samą otulał.

Oraz mąż zapisał się na siłownię. Straszna sztampa, a jednak pani nie zdiagnozowała oczywistych znaków ostrzegawczych.

Może i dobrze, bo mogło się zdarzyć, że pan znowu zostawiałby komórkę na widoku, gdzie popadnie, i przestał się ważyć co rano. Im więcej Kolombo (śledztwa) w związku, tym gorzej.

Owszem, potem przez pewien czas coś się nie klei, słowa pana mogą stanąć w ustach pani, jak sfałszowane klejnoty. Ale panu przydarzyła się inna historia, romans okazał się POWAŻNY.

Jak uwolnić zablokowane emocje

Następnie pani wyrwało się półtora roku z życiorysu. Była kilka razy u wróżki, łaziła na terapie behawioralne, łykała prozac, bo nie chciało jej się w innej opcji żyć.

Wszystko aby przyspieszyć sprzątanie. Chciała, jak klient pięcio i półgwiazdkowego hotelu mieć alecuzamen wysprzątane. Szybko, przez niewidzialną, i najlepiej bezzapachową postać.

Zapominając o tym, że człowiek, którego ślady (nie węglowe) bezszelestnie się usuwa, doznaje pewnego pomieszania. Stajesz się oderwany od skutków swoich działań, od widoku swojego barłogu.

Następnie pani poznała nowego pana, i bardzo fajnie zaczęło się układać.

Oprócz tych kłujących bóli w klatce piersiowej od czasu do czasu i nawracających zapaleń pęcherza.

No po prostu pani wciąż nie była dysponowana, w tym seksualnie.

Pierwsze prawo sierżanta Eliota – rzucanie się w pościeli skutkuje barłogiem, i to jest ok

Przyczyna – skutek, czyli dużo okropnych emocji – trauma

Jeśli rzucałaś się w pościeli, miałaś niedobry sen, MUSISZ zobaczyć rano barłóg. Musisz pozwolić sobie abnegować.

Żeby zaakceptować trzeba wcześniej dać sobie trochę czasu na abnegację. Jeśli tracisz, daj czas na opłakanie straty.

Chyba, że naprawdę nie czujesz emocji straty. Wtedy nie ma traumy.

Jeśli gadam zbyt metaforycznie. Chodzi o to, że gdy przeżywasz emocje, które mogą skutkować traumą, emocje te MUSZĄ WYBRZMIEĆ do końca.

Prozak, alkohol, narkotyki, tłamszą emocje. Powinnaś zobaczyć niepościelone, a widzisz równo przykryte kapą i fantazyjnie udekorowane poduszkami łóżko.

Drugie prawo sierżanta Eliota – celem oczyszczenia z ukrytych emocji w ciele nie jest położenie kresu cierpieniu, i to jest ok

Chodzi o nawiązanie kontaktu z ukrytymi emocjami, zrozumienie dlaczego się schowały i pogodzenie się z bólem. Bez tego nie można ruszyć ze skrzyżowania.

Na Zachodzie (a teraz przecież jesteśmy łesternówkami i łesternowcami) oczekujemy natychmiastowego uzdrowienia.

Wierzymy, że jedynym sposobem sprawdzenia, czy coś działa, jest NATYCHMIASTOWY BRAK DYSKOMFORTU.

Niech ilość Twoich poranków
Pomnaża codzienny rytuał 4 Szklanków !:)

Co  z panią?

Jest pani dobrze zorientowana w tworzeniu równowagi chemicznej ciała za pomocą 4 szklanek, jedzenia nutraceutyków, odpowiednich makro i mikro elementów.

Podjęła pani takie wybory dietetyczne, które pomogą złagodzić ból. Pożegnała się z kofeiną (tylko bezkofeinowa świeżo palona 100% organiczna), je głównie nieprzetworzoną żywność, unika alkoholu. Jest blisko homeostazy chemicznej ciała, bardzo dobrze.

Codziennie biega, ćwiczy Angamardanę i potrafiłaby wlecieć do studni, nie złamać karku i wydostać się z niej szybciej niż hinduscy chłopacy, którzy robią to w każde wakacje u stryja (rzecz ściągnięta z historii Sadhguru).

Co zapewnia pani prawie pełną równowagę fizyczną.

To co z psyche? Skąd u pani napady paniki, niesomatyczne kłucia w klatce piersiowej, zapalenia pęcherza, jednak smutek i takie tam?

Jak uwolnić zablokowane emocje

Trzecie prawo sierżanta Eliota – po oczyszczeniu emocjonalnym sytuacja się pogarsza, zanim się polepszy, i to jest ok

Pani przeżywa klasyczne objawy detoksu emocjonalnego.
Wyobraź sobie, że zagłębiasz się w swoją nieświadomość i wyciągasz stłumione wspomnienia, myśli, uczucia i emocje.
Przez większą część procesu wyrywasz stare korzenie, gdyż jakby zaczynasz przygotowywać ziemię do następnego etapu.
Przypominasz sobie teraz pana, który odszedł. Bywało fajnie, ale też chrząkał jak świnia przy każdym zaciągnięciu się papierosem, miał śmierdzący kał (szczypało w oczy), oraz podczas orgazmu wywracał gałami (też ocznymi), jak szaman w transie chcący nastraszyć dobre Mzimu.
Kilka razy się zaśmiałaś, ale znowu przypominasz sobie własne rozwałkowane małżeństwo, i zaczynasz tęsknić za swoim walcem, ciężkim klocem. Który do tego zrzucił z brzucha nie dla Ciebie.
Ba, dopiero teraz odstawił gluten, nabiał i zaczął ssać przeciwrakowe jagody. A gdy Ty prosiłaś, to nie.
Wręcz przeciwnie, żarł co popadło, nawet z tej cukierni oferującej tragiczne, jakby już zjedzone przez podłe dzieci, ale wyplute i ulepione od nowa przed przyjazdem rodziców torty.

Inna metoda na ukryte emocje, sierżant Eliot preferuje

Nie grzebiesz w sobie, nie przypominasz sobie tego co było.

Żadnych chwil nie przywołujesz, ani klozetowych w celu rozbawienia (jakby już, to tylko te). Zero.

Po prostu rozumiesz, ŻE TO BYŁO.

I że coś (odpad energetyczny, komórkowy, muchy, kulawe koniki polne) zawsze po tym pozostanie. Gdzieś się ukryje przy jajniku, pod nadnerczem, czy w esicy. Godzisz się, że jest trochę bałaganu w Tobie i dociekasz. Jest jak jest.

Ubierz  buciki biegacze i rusz z tego skrzyżowania?:)

Książka „Biegam bo muszę”  (z autografem:) przedstawia historię pewnej Coli Eliot, która wyleczyła się z nerwicy lękowej bieganiem
Parzyste rozdziały to regularny poradnik dla absolutnie początkującej biegaczki, albo biegacza.
Czyli jak w 8 tygodni zacząć biegać od zera do 30 minut jednym cięgiem?

Jak uwolnić zablokowane emocje

A teraz pora na wzniosłość

Okazujesz wdzięczność, sobie za dzielność, jemu za towarzystwo i Twój samorozwój (przyspieszony sytuacją). Jeśli nie czujesz wdzięczności, poczuj.

Czy takie oczyszczenie emocjonalne, przez akceptację i wdzięczność jest bezbolesne?

Sierżant Eliot nie powiedziałby.

Ale jest to jedyny sposób oczyszczania z ukrytych emocji, który sprawia, że rzeczywistość pani naprawdę się zmienia. Pani ładuje zupełnie inną kasetę filmową do projektora.

Nowe zamówienie do Amazona Wszechświata zostało złożone.

Będzie na 100% zrealizowane.

Mądrość ciała pani i Twoja jest prawdziwa. Ciało przetwarza emocje i za pomocą wszelkich niezbędnych środków zadba o to, abyś nie działała zbyt szybko, włączając w to ból fizyczny. Jednak grzebać w sobie nie musisz.

Wystarczy zaakceptować, że coś zostało, i okazać wdzięczność za wszystko, nawet za okruchy przeszłości.

Ten obraz już nie będzie Ci się wyświetlał.

I jeszcze podcast do wpisu

(Visited 6 618 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Bluetopaz 12 września 2023 o 19:27

  Pepsi, napisz jak sobie radzic z irytacja gdy
  kolezanka kopiuja nasze życie. Kupuje co mamy, czy to ubior czy wakacje. Dostaje prawdziwego amoku gdy my mamy cos nowego. Z prawdziwa obsesja natychmiast musza mieć to samo. Dodatkowo – mimo bliskiego kontaktu – dowiadujemy sie o tych planach od wspolnych znajomych. Czasem twierdzi, ze to byl jej pomysł choc my miałyśmy cos wcześniej. Glosi, ze od dawna to chciala i o tym marzyła ale prawda jest taka, ze zdecydowała sie na to tylko wtedy i od razu gdy mialam to ja. Nie ma w sobie przyzwoitosci by po ludzku powiedzieć: sluchaj, tak mi sie to co masz spodobało, ze tez chce. Z boku wyglada to tak, że to ha małpuje. Albo obydwie zachowujemy się jak gówniary, ktore musza mieć to samo. Nie jestem w stanie zabronić czegoś dorosłej osobie, to rozumiem ale… czy tylko mnie to drażni?

  1. avatar Pepsi Eliot 12 września 2023 o 19:38

   Ale co w tym jest złego dla Ciebie? Tylko to, że nie chcesz aby Cię powielała z dość niskich pobudek. Czyli egoistyczne stanowisko. Przecież fajnie, że wyznaczasz trendy, że jesteś dla kogoś bodźcem, wyzwalaczem, twórcą pomysłu. A ona się przecież nie przyzna. Dlaczego tego od niej oczekujesz? Przecież zapewne gdzieś tam wewnętrznie, z ukrycia się tego wstydzi. Byłoby niezręcznie, lepiej się uśmiechnąć i życzyć jej wszystkiego najlepszego, nawet pochwalić. Każdy twórca wyznacza trendy. Są oczywiście inne sytuacje, gdy chodzi o prawa autorskie. To jest karane. Więc jeśli to dotyczy kopiowania Twoich pomysłów zawodowych, to zupełnie inna sprawa.

 2. avatar Przemko :-) 12 września 2023 o 20:53

  Metoda EFT nazywana swojsko „opukiwaniem” wydaje się bardzo fajna do pozbywania się emocji i leków. Co prawda wygląda dziwnie. I pierwsze wrażenia też są dziwne. Tak ja to odczuwam. Gdyż od niedawna zacząłem ją praktykować. Ale jest prosta, bezpieczna, niezbyt skomplikowana i można ją praktykować samodzielnie. Nawet bezpłatna jeśli poszukać opisów na internecie. No i opinie świadczą, że jest skuteczna.
  Warto chociaż z ciekawości spróbować 🙂

  1. avatar Pepsi Eliot 13 września 2023 o 11:33

   jasne <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Polecamy bardzo dobrą  Witaminę D3+K2 TiB

Do ssania!

O wyższym wchłanianiu z receptorów podjęzykowych:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum