Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
214 610 095
22 online
35 325 VIPy

Jak w 3 tygodnie oddalić dietą (jaką?) operację bajpasów? Niemożliwe?

Żeby było jasne, NIKOGO NIE NAMAWIAM do zmiany diety, do odstąpienia od operacji, bowiem nie jestem lekarzem, nie mam takich uprawnień, a wręcz nie wolno tego robić, czyli leczyć kogokolwiek dietą. Jednak dobra, odżywcza dieta i odpowiednie nawodnienie ciała mogą pomóc ludziom poczuć się lepiej, z czym zgodzą się też zapewne lekarze.

A teraz Robert codziennie ma już dławicę piersiową, a jego lekarz mówi, że nic więcej nie może dla niego zrobić. Robert czuje, że jego czas się kończy. I wtedy pojawia się koło ratunkowe, proste, jak budowa cepa. I dzisiaj mówi: „Jestem obecnie tak zajęty życiem, że nie myślę już o śmierci.”

Ponieważ nie jestem lekarzem, Wydawnictwo jeszcze przed wydaniem Leczenia dobrą dietą, zleciło recenzję mojej książki pod względem poprawności merytorycznej rezolutnej pani doktor. Żmudna praca, bo jak wiecie książka to opasłe tomiszcze, o dziwo, recenzja okazała się pozytywna, miejscami entuzjastycznie przychylna, ale z wyjątkami.

Chodziło o operację by-pass, uparłam się, że nie zmienię tego, co napisałam!

Mówią, że tylko operacja bajpasów może cię uratować?

Że przecież twój brat i ojciec też mieli, i to około pięćdziesiątki? Że dławica piersiowa cię wykończy, że przecież było cewnikowanie serca i wyszło szydło z worka, jedna tętnica zablokowana w 100%, a dwie inne w 65%. Że cholesterol wysoki, no dobra powiem: 309, że nadwaga, że zero energii, że dużo strachu.

A ja napisałam 3 miesiące diety roślinnej niskotłuszczowej, w przewadze surowej (dzisiaj napisałabym nawet 3 tygodnie) jest w stanie cofnąć konieczność tej operacji, która nawet kilka dni później łączy się z ogromnym bólem, i tak naprawdę nie wracasz wcale do pełnej sprawności, ale to pestka, bo nikt nie zachęca cię do zmiany stylu życia i za dekadę, jak dobrze pójdzie, trzeba rzecz powtórzyć.

Nic dziwnego, że pani doktor (ta od merytoryki mojej knigi) miała wolty, bo gdy Paul Chatlinow po zastosowaniu diety roślinnej doktora Esselstyna „cudownie” ozdrowiał w ciągu 3 tygodni, a jego zaawansowana dusznica bolesna „cudownie” ustąpiła, założył Grupę Wsparcia Żywienia Roślinnego, skontaktował się ze 150 kardiologami z trzech największych szpitali w jego okolicy, dostał yyy… jeden telefon zwrotny.

Można wnioskować, że zatwardziałych zwolenników bajpasów, najczęściej całkiem na nieświadomce zlobbowanych (operacja bardzo droga, więc wybitnie opłacalna dla tych, którzy na niej zarabiają), a więc tych już raczej nie da się przeprogramować na naturalne leczenie dobrą dietą. Jednak co do nowego narybku, można by to zrobić, ale główny nurt się zaparł i zadecydował, chociaż niejeden student medycyny byłby szczerze zainteresowany.

Z drugiej strony stoją za tym wszystkim egotyczne ciągoty do danego stylu życia, ludzie nie lubią jeść samych roślin, wręcz chcą być przed roślinami przestrzegani. Chcą, żeby im grożono roślinami, jak będziesz niegrzeczny, to będziesz za karę żreć rośliny, nie tłuste do tego. Będą węszyli, że Charlotta Gerson w wieku 96 lat jednak umarła nad Morzem Śródziemnym, a nie w swojej klinice w Meksyku, czy Budapeszcie. No po prostu kiła, przeszedł garbus, śmiechom i żartom nie było końca.

Charlotta zmarła w domu swojej córki, która mieszka we Włoszech, blisko granicy francuskiej, i nie ma tym cienia sensacji związanej z tymi paskudnymi roślinami, i surową dietą roślinną, do tego ohydnie niskotłuszczową 811.

Trochę abstrakcji

Kolacji nie jesz, obiadów też, ale dla kogo przygotowałabyś Pepsi wspaniałe roślinne śniadanie niskotłuszczowe potreningowe, pobiegacze?

Kogo z innego wymiaru zaprosiłabyś do stołu?

Eksperymentalnie byłego witarianina Steve Jobsa, żeby trochę dziegciu w tym miodzie się pojawiło.

Pogadalibyśmy ja myślę:)

A Ty kogo byś zaprosiła?

owocek

Źródła

(Visited 3 084 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar iGrażka 12 października 2020 o 09:57

  Zawsze, gdy wspominasz swojego ojca, mam łzy w oczach. Słowa, których używasz robią na mnie wrażenie.
  Może dlatego, że mam inne doświadczenia. Nieustannie kochająca i czytająca – iGrażka

  1. avatar Jarmush 12 października 2020 o 17:56

   wysyłam miłość <3

 2. avatar Agnes 12 października 2020 o 19:44

  Mój ojciec już rok po operacji by passów, silna miażdżyca wokół serca a serce silne i zdrowe, dzięki temu zawału nie było ale operacja była konieczna .. I mimo, że trochę dietę zmienił to przyjmuje wiele tabletek.. I teraz na usg zmiany miażdżycowe na aorcie brzusznej.. Jak mu pomóc? Przez wiele lat dodatkowo kamica nerkowa, dna moczanowa, nadciśnienie.. 🙁
  Ze wszystkim musi się pilnować a już tak mało je.. Jeszcze nie ma 60 lat, tak bardzo chciałabym o niego zadbać nie lekami a dietą!

  1. avatar Jarmush 13 października 2020 o 07:21

   Pod trym artykułem pytasz jak mu pomóc?!!!! Jest dokładnie napisane co robić, dieta roślinna TYLKO! i niech wejdzie na stronę dr Esselcyna jest link na dole, ale znam życie, ludzie wolą cierpieć niż zaufać nowej diecie, i zmienić przyzwyczajenia i styl życia, ale może się mylę? Życzę zdrowia <3

 3. avatar Paulina87 13 października 2020 o 06:32

  ja Ciebie bym zaprosiła , Steve też mógłby dołączyć 😉

  1. avatar Jarmush 13 października 2020 o 07:15

   wciąż żyję :D, ale dziękuję <3

 4. avatar Madziarka2020 13 października 2020 o 06:38

  Hej, ja może nie na temat ale miałam robiony juz ząb 2 razy i zaczyna pobolewać jest na ciepło. Teraz juz tylko kanałowe pozostało.
  Co mogę zrobić by go uratować? Nie chcę trupa w ustach.

  1. avatar Jarmush 13 października 2020 o 07:15

   sama sobie odpowiedziałaś, mam świetną dentystkę, ale w Rabce

   1. avatar Madziarka2020 13 października 2020 o 11:01

    Moze być, a kto to taki?

   2. avatar Madziaarka2020 13 października 2020 o 15:00

    Może być i w Rabce. Możesz powiedzieć ?

 5. avatar Kukulka 14 października 2020 o 06:22

  Droga Pepsi, A ja mam pytanie trochę inne, proszę o odpowiedź, radę, bo jakieś 4 dni temu obudziłam się rani weszłam na wagę jak zwykle i plus 1.2 kg, ja nie wiem, ale ok, myślę sobie może to chwilowe i zaraz spadnie, woda i wszytko ale już mija 4 dzień i waga nadal ta sama ani drgnie. I ja nie wiem dlaczego ? Nie objadam się, biegam jak zwykle. Co może być tego przyczyna ? Co zrobić aby w końcu spadło?
  Dziękuję!

  1. avatar Jarmush 14 października 2020 o 17:31

   przestać się ważyć, kończ wcześniej ostatni posiłek i za pewien czas ważąc się zobaczyć 1,2 w dół od tego co było przedtem <3

 6. avatar martazal1 15 października 2020 o 13:57

  No właśnie, te łzy w oczach mi też się zakręciły pod koniec czytania

 7. avatar agy.dott 15 listopada 2020 o 10:01

  Pepsi pomocy, wzięłam Twoja Wit C 1000 z G&G z niacyna na pusty żołądek, miałam isc biegać a potem gorąca kąpiel na oczyszczenie i nagle cała twarz czerwona, spuchnięta, dekolt, szyja, nawet ramiona, ręce i kolana mam w czerwonych, palących plamach. w uszy i w uszach mam gorąco, jak dobrze ze mamy niedziele i tylko domowników będę straszyć ?Domyślam się ze to od niacyny, pytanie tylko czy to mega flesz czy jednak uczulenie? Przyjmowałam już ze 2 lata niacynę w BComplexie z Twojego sklepu, ale nie G&G tylko w tym czerwonym opakowaniu.

  1. avatar Jarmush 15 listopada 2020 o 17:02

   pewnie już minęło, napisz jak się czujesz teraz, wysyłam dużo miłości i pełne zrozumienie, że mogłaś się przejąć. Kolega rano nic, a wieczorem napił się redbula i zrobił się totalnie red. Może za karę 🙂

   1. avatar agy.dott 15 listopada 2020 o 20:35

    Dziękuje Pepsi za miłość, dostałam i oddaje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

TWOJA ODPORNOŚĆ

Greens & Fruits TiB masa dóbr minerałowo witaminowych

oraz wyciągi z ponad 50 owoców, warzyw i ziół

Witamina D3 z K2 w lepiej przyswajalnej formie do ssania

smak wiśniowy:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum