Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 323 755
162 online
35 520 VIPy

Jak wyjść z chronicznego zmęczenia? Dieta antyzapalna, czy duchowość?

Oczywiście nie powstaje z niczego. Lęk o dzisiaj i jutro, złom na talerzu, czy notoryczne niedosypianie. Są też chronicznie zmęczeni, dbający o zdrowie fizyczne, ale ze zdiagnozowaną depresją, czy zaburzeniami lękowymi.

Chroniczne zmęczenie może więc wywołać stres, ale też przerost patogenów, pasożyty w jelitach, grzyby, infekcje i przewlekłe stany zapalne, zaburzony cykl metylacji, braki odżywcze witamin z grupy B, szczególnie B12, i innych. Wszelkie nietolerancje pokarmowe, czyli jedzenie zapalenia, też mogą się przyczyniać.

Ponieważ to wszystko ma zły wpływ na produkcję energii, oraz stres oksydacyjny. Odczuwasz potężne spadki energetyczne.

Osoby z chronicznym zmęczeniem, które próbują wspomagać się naturalnie, często stosują różnego rodzaju diety, zioła i praktyki. Niejednokrotnie bez większych sukcesów. Gdyż nie do końca rozumieją.

Bowiem chroniczne zmęczenie często ma związek nie tylko z problemami ciała, ale w jakim jesteś punkcie życia, w jakim stanie jest Twoje zdrowie psychiczne i gdzie jesteś ze swoim duchowym rozwojem? Panuje tutaj wielopłaszczyznowość, a dopiero gdy zrozumiesz w czym rzecz, wypełniasz się spokojem.

Niekiedy po prostu przychodzi na to czas. Ten czas często łączy się z odnalezieniem odpowiedniej ścieżki troszczenia się o siebie i o swoje zdrowie.

Nie że modna dieta, nie że szeroko reklamowana, Ty potrzebujesz pokarmów oczyszczających, dotleniających komórki, diety nawadniającej ciało. Która pomoże pozbyć się nagromadzonych przez lata zanieczyszczeń, blokad i dodać ciału energii. Zarówno na poziomie biologicznym, jak i metafizycznym.

4 szklanki, surowy detoks hormonalny, dieta roślinna surowa niskotłuszczowa, jagody, winogrona, melony, uzupełnienie braków odżywczych, i spora szczypta niemyślenia źle. Czyli myślenia medytacyjnego, żeby nie napisać, niemyślenia w ogóle.


Wypełnić Cię energią potrzeba. Zastąpić wysokimi wibracjami pozostałości po niskowibracyjnym jedzeniu i zachowaniu, którymi karmiłaś się przez lata.

W Twoim ciele nagle pojawi się więcej wigoru, więcej energii. Taka zmiana przekłada się też na spokój ducha, na świadomość. To ekscytujące. To czas żeby się otworzyć. To czas żeby zacząć puszczać nałogi, złe myśli. Nie gonić za natręctwami.

To czas żeby zacząć się uczyć nie trzymać emocji. Wkurzysz się? Wybuchniesz? Zgódź się z tym, to zdarza się każdemu. Twoja energia wróci zaraz do równowagi, bo na takim jesteś etapie. Przeprosisz. Znów wypełnisz się miłością i równowagą. Złość nie zostanie w Twoim ciele. Z czasem będzie coraz mniej wybuchów i złości.

Tak uwalnia się siebie.

Ma się najpierw dobrą relację ze sobą i ze swoimi emocjami, dopiero później z innymi ludźmi. Dzięki temu nie oddaje się nikomu swojej energii, nie uzależnia się od nikogo, jest się wolnym.

Rozumie się siebie i swoje potrzeby, a przez to rozumie się lepiej innych. Rozumiesz, że to jak odczuwasz emocje innych ludzi jest lustrem tego, co widzisz w sobie. Dzięki temu robisz sobie detoks, detoks emocjonalny i fizyczny.

Masz teraz w sobie warunki aby tego dokonać. Masz energię do zmiany. Do zmiany diety, do odżywiania siebie, ale też do zmiany postrzegania tego jak widzisz siebie i jak widzisz świat. Jesteś częścią Wyższego Systemu Świadomości. Inni nazwaliby go Bogiem.

Nie potrzebujesz mistrzów, ani guru, potrzebujesz komunikacji ze sobą. Komunikacja ze sobą jest pierwszym krokiem nawet do tego żeby przyznać się przed sobą, że wymagasz pomocy.

A od czego zaczęła się Twoja zmiana duchowa? Od chronicznego zmęczenia.

Jaką drogą będzie zmierzać? Do pogłębiania i przebudzenia świadomości.

Kiedy się zakończy? Nigdy, gdyż jesteś nieśmiertelna.Twoje wibracje będą już zawsze nas wszystkich zasilać.

owocek

(Visited 733 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Kasia Fi 27 stycznia 2021 o 08:08

  PepsiQ! Boskie! Aż poszłabym zasiąść w… boskiecie, by skomunikować się ze sobą, boską (o)sobą! 🙂 lovciam Cię/Was czyli Nas

  1. avatar Pepsi Eliot 27 stycznia 2021 o 09:47

   A My Ciebie <3

 2. avatar Agnieszka 27 stycznia 2021 o 08:31

  Pepsi A powiedz mi czy 4 szklanki pić przed hormonami czy po? Bo biorę rano eutyrox 125

  1. avatar Pepsi Eliot 27 stycznia 2021 o 09:46

   Oczywiście po. Najpierw hormony, przerwa 20 minut i lecisz ze szklankami

 3. avatar Agnieszka 28 stycznia 2021 o 11:21

  witaj Pepsi. Ja tu w innej sprawie, bo nie mogę odnaleźć – pamiętam jak wspominałaś nie raz o paskudztwach w obiciach mebli, no i ja szukam takiego obicia i nowej kanapy i materiału, którym mogę u tapicera, ażeby był nietoksyczny. Czy polecisz coś konkretnego tudzież nazwy substancji, których należy unikać albo wszelką inną radę w tej kwestii. Ściskam serdecznie.

  1. avatar Pepsi Eliot 28 stycznia 2021 o 13:09

   to są substancje ognioodporne, rzeczywiście to był stary wpis, a ta szukałka google teraz gorzej szuka <3

 4. avatar Goethe 11 lutego 2021 o 10:12

  oj tak. ostatnio prosze nawet meza, aby troche dal mi przestrzeni po pracy, bo potrzebuje przeprocesowac emocje, mysli, zanim bede w stanie znowu byc otoczona ludzmi, w tym nim 😉 czasami mam poczucie, ze chcialabym wyjsc z domu na dluuuugi spacer i po prostu byc sama. Stesknilam sie za soba. I nie znaczy to, ze kocham teraz moich bliskich mniej – po prostu musze dac sobie sama opieke

  1. avatar Pepsi Eliot 11 lutego 2021 o 11:41

   Nie uraź go tylko, żeby nie poszła w Twoim/Waszym kierunku niska wibracja niezrozumienia. Często lepiej nic nie mówić, tylko iść na długo spacer pod byle jakim pretekstem.

 5. avatar Lidia 13 lutego 2021 o 12:24

  To jest niesamowite. Nowe wpisy są zawsze odpowiedzią, zawsze tym czego mi teraz potrzeba 😀

  1. avatar Pepsi Eliot 13 lutego 2021 o 20:43

   <3

 6. avatar Ewa44 31 marca 2021 o 11:04

  Witam 🙂 Te 4 szklanki to kiedy się pije ? Jedna za drugą czy jakieś odstępy i w jakich godzinach ? Biorę Setraline tabletki z rana przegryzajac bananem . Czy mogę pić takie mieszanki 4 szklanki soków? Co byś poradziła na depresje , problemy z spaniem ? Spaceruje codziennie wieczorem około 40 minut . Czytam książkę w łóżku . Co możesz jeszcze doradzić?

  1. avatar Pepsi Eliot 31 marca 2021 o 15:05

   Po odwodnieniu nocnym, rano, jedną po drugiej, można sobie przy tym robić poranne oblucje etc.

  2. avatar Przemko :-) 31 marca 2021 o 15:22

   Ewo. W prawym górnym rogu jest lupa. To jest szukałka. Wpisz w nią interesujące Cię tematy jak: depresja, bezsenność itp., a otrzymasz w wynikach artykuły, w których Pepsi dzięki się swymi radami. Było o tym już sporo więc ciężko odpowiedzieć w jednym komentarzu. A sposobów też jest tyle, że dopasujesz takie, które najbardziej będą Tobie pasować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum