logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
75 406 752
397 online
30 278 VIPy

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Jak zarabiać przez Internet? Jak zarobić na blogu?

  Jak zarabiać 2 -okladl]na blogu2

  Jak zarabiać przez Internet? Jak zarobić na blogu?

  czyli droga do świetnie prosperującego e-biznesu

    O książce (wydanie 2 poprawione)

  Ze 100 % pewnością mogę powiedzieć, że jeśli ktoś zastosuje się do porad zawartych w tej książce, to oczywiste, że wkrótce odzyska poniesione na nią koszty, ale przede wszystkim będzie w stanie zarobić bardzo dobre pieniądze z Internetu.

  Do tego stopnia dobre, że już niczym innym nie będzie chciał się zajmować zawodowo.

  Uważam, że jest to jedna z najlepszych książek, które dotyczą tematów zarabiania w Internecie od zera. Przede wszystkim dlatego, że efekty finansowe są wypracowane konkretnymi działaniami, a nie biernym oczekiwaniem na szczęśliwy splot okoliczności.   

  Od razu uprzedzam, że ta książka nie zawiera żadnego „systemu do zarabiania pieniędzy”, chociażby z tego powodu, że systemy rzadko działają. Ale zawiera za to solidną i praktyczną wiedzę, która zagwarantuje Ci zarabianie pieniędzy w Internecie. W nowym wydaniu (poprawionym) została uzupełniona o technikę sprzedaży genialnego Walkera.

  Książka wyjaśnia prawie każdy szczegół, który sama zastosowałam i wciąż stosuję, dzięki czemu dobrze zarabiam na mojej stronie internetowej, nie wydawszy ani złotówki na reklamę.

  To, ile taka strona internetowa jest w stanie więcej generować pieniędzy w czasie około 1,5 roku nie jest w żaden sposób adekwatne do szacunkowych zysków, które osiągnąłbyś, gdybyś zatrudnił się na etacie, nawet po kilku latach zbierania doświadczeń.

  Jednak z pewnością nie jest to poradnik w typie tych, które krzyczą tytułami, że staniesz się bogaty w ciągu kilku tygodni. Jeżeli liczysz na coś takiego, to od razu Ci mówię, że to nie jest książka dla Ciebie.

  Nie znajdziesz tutaj super sprawdzonego systemu, ale realistyczne obietnice generowania dobrego miesięcznego dochodu, pozwalającego na rezygnację z innej pracy i działanie na własne konto we własnym domu. Właściwie trochę „systemu” teraz znajdziesz w tej książce. „Systemu Walkera”, który działa. 

  Uważam, że można spokojnie generować pensję pracownika korporacji, a przy większym wysiłku potencjalny zysk z pewnością będzie rosnąć. W przyszłości śmiało możesz liczyć na pensję dyrektorską i wyższą.

  Nawet gdybyś nie był zbyt pracowity, to i tak pensja pracownika korporacji znacznie przekracza kwotę, którą wydałeś na tę książkę. 

  Czym różni się ta książka od innych tego typu opracowań?

  Przede wszystkim nie jest projekcją życzeniową, czy jakimś hipotetycznym założeniem, że jakby się tak zrobiło, to chyba powinno się udać. Ta książka jest po prostu zbiorem algorytmów, które zadziałały na mojej stronie i stronach moich dwóch przyjaciół.

  Gdy nie stosowałam się do założeń tej książki moja strona internetowa stała w miejscu.

  Gdy zrobiłam dokładnie to o czym piszę, zaczęłam na niej zarabiać w najbardziej wymarzony sposób

  Robię to co lubię, co mnie szalenie interesuje i przy okazji zarabiam pieniądze.

   

  Dlaczego warto kupić tę książkę?

  Bo to nie jest zakup, to jest inwestycja w siebie. Będziesz miał wszystkie przesłanki, żeby zarabiać pieniądze w Internecie.

  Czy zrobisz to, czy też nie będziesz w stanie wykazać się konsekwencją i tak będziesz w posiadaniu wiedzy, która w każdym momencie Twojego życia może zacząć owocować.

  Zawarłam w niej wszystkie odkrycia, których dokonałam sama i które wzięłam od innych, ale sprawdziłam na swoim polu. Gdybym wcześniej sama miała dostęp do takiej książki, znalazłabym się w miejscu w którym obecnie jestem znacznie szybciej.   

  Żeby skorzystać z porad zawartych w tej książce nie musisz mieć żadnej wiedzy o zarabianiu, ani też o zarabianiu w Internecie, wszystkiego dowiesz się czytając.

  Książka zawiera informacje dotyczące wielu dziedzin, takich jak marketing, optymalizacja stron, SEO, zarządzanie, psychologia, umiejętność sprzedaży, obsługa klienta, korzystanie z przydatnych narzędzi i metodologii badań, oraz mojego doświadczenia praktycznego.  

  Została napisana w jak najprostszy sposób, tak aby można ją było łatwo zrozumieć i móc zastosować w praktyce. Starałam się wyjaśnić jak najwięcej szczegółów i dawać konkretne przykłady, które zastosowałam na swojej stronie internetowej.

  Czyli to nie jest rodzaj książki, która zawierałaby masę informacji, ale mało praktycznych rozwiązań.

  W przeciwieństwie do wielu książek, pieniądze, które wydasz z pewnością zwrócą Ci się z nawiązką, ale nie tylko, ponieważ nie pożałujesz również czasu, który poświęcisz na jej przeczytanie.

  Czego dowiesz się z mojej książki?

  Jak stworzyć od zera bardzo udaną stronę internetową, która przynosi tysiące złotych miesięcznie.

  W jaki sposób wiele moich artykułów jest pozycjonowanych przez wyszukiwarki do pierwszej dziesiątki, a nawet piątki dla wielu popularnych w mojej branży i nie tylko, słów kluczowych takich jak: jagoda goji, nietolerancja glutenu, pestki z moreli, rozrzedzanie krwi, olejek oregano, idealna dziewczyna i wiele innych

  Poznasz niezbędne do uruchomienia udanego e-biznesu informacje biznesowe i marketingowe

  Otrzymasz podsumowanie najważniejszych punktów, które osobiście poznałam podczas mojego ponad dziesięcioletniego doświadczenia w prowadzeniu własnego biznesu, co również pomogło mi obecnie zarabiać pieniądze w Internecie.

  Dowiesz się w jaki sposób zarabiam na mojej stronie i w jaki sposób można promować własną witrynę, nie wydając na to ani grosza.

  Dowiesz się, dlaczego pewne produkty sprzedają się, chociaż istnieją miliony konkurentów

  W jaki sposób zoptymalizować witrynę i jak można zoptymalizować Twoje wpisy, aby dostać się na najwyższe pozycje w wyszukiwarkach. Dostaniesz przykładową listę najbardziej gorących tytułów wszech czasów.

  Poznasz w jaki sposób powstają moje strony sprzedażowe i dlaczego są bardziej skuteczne niż inne tradycyjne strony sprzedażowe.

  Dlaczego ruch na stronie pepsieliot.com podwaja się co kilka miesięcy i jak Ty możesz zrobić to samo.

  Dowiesz się, co dzieje się za kulisami mojej strony i wyjawię Ci moje tajemnice, które pomogły mi zarabiać pieniądze w Internecie

  Poznasz podstawowe (najważniejsze) założenia metody sprzedażowej genialnego Walkera.

  Bez nazwy-25

  Podsumowując:

  TA książka pokaże Ci, jak zaczynając od zera, a raczej posiadając nie więcej niż 200 złotych na zakup hostingu i domeny, zapewnić sobie przyzwoity dochód miesięczny w stosunkowo krótkim czasie.

  Nie obiecuję Ci, że się wzbogacisz w jedną noc, czy nawet w trzy miesiące, ani nie obiecuję, że zostaniesz milionerem w ciągu pół roku, ale w zamian obiecuję Ci dobry dochód miesięczny, który będziesz mógł zwiększać co miesiąc, od pewnego momentu bez większego wysiłku. O ile oczywiście zastosujesz się do porad zawartych w książce.

  Ponieważ ja tak zrobiłam, Ty też możesz, gdyż książka jest przeznaczona dla każdego, kto chce zacząć zarabiać pieniądze w Internecie i jest w stanie odpowiednio się do tego przyłożyć.

   

  A teraz kilka być może nurtujących Cię pytań do autorki:

  1. Może jesteś jakimś wyjątkiem?

  Myślę, że zdecydowanie nie, gdyż ten schemat został już powielony przez dwoje moich przyjaciół i przyniósł bardzo dobre rezultaty. Jeden z przyjaciół stworzył od zera stronę o giełdzie, a przyjaciółka o budżetach domowych i sposobach na oszczędzanie. Jednak chcą pozostać incognito.

  Domyślam się także podobnych rozwiązań na kilku wielkich witrynach, czy blogach. Ponieważ to co znajdziesz w mojej książce ma wartość uniwersalną. Tak po prostu jest.

  2. Czy gdy nie mam żadnych produktów do sprzedaży, to nadal mogę zarabiać pieniądze?

  Cała tajemnica zarabiania w Internecie sprowadza się do wygenerowania jak największego ruchu na stronie. Gdy uda Ci się do tego doprowadzić, będziesz mógł zarabiać na swojej stronie nie posiadając własnych produktów do sprzedaży, gdyż w takim przypadku z powodzeniem możesz wykorzystać programy partnerskie.

  Osobiście polecam dropshipping, o czym też będziesz mógł przeczytać w książce.

  Bowiem kluczem do zarabiania pieniędzy w Internecie, nie jest posiadanie produktów do sprzedaży, ale uzyskanie jak największego ruchu na stronie. Gdy uda Ci się stworzyć odpowiedni ruch na swojej witrynie, będziesz mógł zarabiać na niej przez 24 godziny na dobę, nawet wtedy, gdy śpisz.

  Z książki dowiesz się, w jaki sposób zwiększać ruch na stronie, oraz w jaki sposób zarabiać na tym ruchu.

  3. Może zdobyłaś swoją wiedzę na uczelniach i dlatego jesteś autorką szczególnie chętnie odwiedzanej strony?

  Nic bardziej mylnego. Jestem z wykształcenia architektem, czyli ani nie dyplomowanym specjalistą od zdrowia, ani nie od zarabiania. Moja strona powstała jako efekt pasji i chęci dzielenia się z innymi wiedzą, którą na bieżąco zdobywam czytając opracowania wielu specjalistów w tej dziedzinie. Natomiast zarabianie na witrynie pieniędzy, było i jest odpowiednim wyciąganiem wniosków i naturalną konsekwencją jej popularności.

  Z książki dowiecie się, że zarabianie jest o wiele łatwiejsze niż stworzenie świetnej strony Internetowej. Gdy staniesz się jej posiadaczem zarabianie dobrych pieniędzy według moich algorytmów staje się oczywistością.

  Aktualne statystyki bloga (na dzień 20 luty 2017) pepsieliot.com osiągnięte tylko na podstawie wskazówek z mojej książki, to ponad 400 000 UU  (unikalnych użytkowników)

  Liczba stron e-booka:
  133 stron, to było, obecnie wydanie poprawione zawiera więcej niż 200 stron 

  Jest tam wszystko czego potrzebujesz, aby stworzyć dobrze zarabiającą stronę Internetową, czyli wiedza poparta moimi osobistymi doświadczeniami w zarabianiu pieniędzy z e-biznesu.

  Cena:

  Obecna cena, to 33zł, 42zł, 59zł a w dalszej perspektywie jeszcze wzrośnie do  67zł.

  W książce zawarłam bardzo dużo cennych informacji i zdradzam tajemnice dotyczące zarabiania pieniędzy w e-biznesie, dlatego trudno byłoby mi sprzedawać tę wiedzę za niską cenę.

  Z pewnością będę jeszcze książkę modyfikować i uaktualniać wraz z upływem czasu, natomiast nowe, uaktualnione i poszerzone wersje będą wszystkim tym, którzy już kupili moją książkę, wysyłane bezpłatnie.

  Format książki:
  pdf, e-book

  O autorce książki:

  Pepsi Eliot – pseudonim
  Z wykształcenia mgr. inż. architekt, biegaczka, pasjonatka zdrowego stylu życia, od wielu lat roślinożerna, a od kilku lat witarianka.

  Współwłaścicielka dobrze prosperującego biznesu naziemnego zajmującego się suplementacją ludzi aktywnych i nie tylko, oraz układaniem treningów i diet.

  Autorka rewolucyjnej bardzo obszernej i bogato ilustrowanej książki/poradnika „Leczenie dobrą dietą” (2016)

  Autorka bloga, w tym ponad tysiąc artykułów na temat zdrowego stylu życia i właścicielka strony pepsieliot.com.

  Autorka książki „Biegam, bo muszę”, ogłoszonej najlepszą książką na lato 2013, a następnie najlepszą książką na 2013 rok w głosowaniu Internautów w konkursie poważnego portalu literackiego Granice.pl.

  I wreszcie najważniejsza informacja, autorka dobrze zarabia na swojej witrynie, co możesz również zrobić i Ty, kupując jej książkę o zarabianiu w Internecie.  

   

   

  Dostępne płatności:

  sposoby_platnosci.jpg

  Aktualna cena PLN za 1 kopię e-Book’a: 33zł, 42zł, 59zł, 67zł (w cenę wliczony podatek VAT 23%)

  Referencje:

  Pepsi, mam uczucie, że czytam dobrą powieść. Udało Ci się napisać książkę instruktażową w sposób jak piszą Amerykanie, czyli lekko, łatwo i przyjemnie dla odbiorcy. Jestem podekscytowany, bo zapaliłaś mnie do założenia strony, o czym już od pewnego czasu myślałem. Klamka zapadła, wykupiłem domenę. Prawdziwy surwiwal.
  Filip z zielonymi

  Twoja książka to wspaniała praca 🙂
  Marta

  Rozważ jednak usunięcie tej książki ze strony, przecież tam jest wszystko 😀
  Psiapsióła

  Jakiś czas temu, napisałam Ci, że jestem zainteresowana prowadzeniem biznesu w Internecie i poprosiłam Cię o pomoc. Ale nie sądziłam, że odpowiesz mi takim zajebistym e-bookiem. Dzięki Peps
  Karuzela

  Jak dotąd, to jest NAJLEPSZA książka,którą napisałam
  pepsi eliot

  Napisałaś świetną książkę, czytam ją w kawałkach z wypiekami na twarzy, bo na każdej stronie łapię się na tym, że g… wiem. Więc uczę się. A co powstanie? 
  Na razie, niestety, moja praca z komputerem jest bardzo ograniczona. Nie chcę myśleć, że tak mogłoby być dalej, bo to wykluczyłoby mnie z zawodu na zawsze. Ale przecież można robić inne rzeczy z jednym sprawnym okiem. Kwestia czasu, żeby się przyzwyczaić.

  Masz rację, że pisanie może być terapią. Na pewno lepszą niż prochy. Trzymam za Ciebie kciuki:)

  (to fragment dłuższego mejla)
  Jolka

  Zaprogramowani na sukces, czyli świetny e-book Pepsi Eliot

  Po przeczytaniu 132 stron e-booka „ Jak zarabiać przez Internet? Jak zarobić na blogu? , czyli droga do świetnie prosperującego e-biznesu” chciałoby się zawłaszczyć zawartą tam wiedzę dla siebie i z nikim się nie dzielić. No, a Papsi Eliot podzieliła się nią.

  Z wielką szczerością, jasno, logicznie i bardzo rzeczowo, z pomocą wielu obrazowych przykładów, pokazała jak od podstaw zbudować swoje myślenie o zarabianiu w sieci, a potem przekuć to na konkretne działania. Bez owijania w bawełnę, bez obiecywania cudów i gruszek na wierzbie. Wręcz z zachętą do ciężkiej pracy.

  Pepsi obiecała kompendium praktycznych ( bo sprawdzonych) informacji o tym, jak od podstaw zbudować własny biznes i dotrzymała słowa. Poważnie zainteresowani takim działaniem znajdą tam wszystko, czego potrzebują – jak stworzyć stronę, jak ją dobrze pozycjonować, jak pisać, by docierać z naszym przekazem i intencjami, jak wreszcie zachowywać się wobec swoich czytelników, by zapracować na ich zaufanie.

  Największą wartością tej książki nie są jednak praktyczne informacje o dostawcy hostingu (nie znajdziecie ich zresztą w książce, za to w sieci jest ich na pęczki), czy przykłady produktów czy usług, na których można w sieci zarabiać.

  Najwięcej dobrego zrobiła Pepsi pokazując marzycielom, że od marzeń o pracy w kapciach do naprawdę konstruktywnego jej wykonywania (czyli zarabiania) droga jest długa i wyboista. Zostaną na niej naprawdę tylko ci, którzy znajdą w sobie upór i konsekwencję. Tacy, którzy będą umieli podnosić się z kolan, zaakceptują swoje błędne decyzje i będą mieli odwagę pójść dalej. Tacy z pewnością osiągną to, do czego dążą.

  Pepsi świetnie pokazuje jak ta droga realnie wygląda. Zaczynała z marzeniami o swoim kawałku w sieci koncentrując się na witarianizmie, bo ta tematyka była jej emocjonalnie najbliższa. Pierwszy post miał 30 wejść.

  W ciągu dwóch lat z wielką pokorą wsłuchiwała i wczytywała się w opinie swoich unikalnych użytkowników (uu), by opracować metody dotarcia do nich z jak najlepszą odpowiedzią. Dzięki konsekwencji a potem, stopniowo, także coraz większej wiedzy o swoich czytelnikach, znalazła metodę, którą może teraz czystym sumieniem pokazać innym. (…)

  (…) Z ciekawością obserwuję dokonania Pepsi. Teraz, uzbrojona w wiedzę z jej e-booka „ Jak zarabiać przez Internet? Jak zarobić na blogu?, czyli droga do świetnie prosperującego e-biznesu” z jeszcze większą ciekawością patrzeć będę na jej kolejne kroki. Z pewnością mnie zaskoczy. Nie mam wątpliwości, że pozytywnie.

  Natomiast mój własny e-biznes, o którym myślę poważnie, wydaje mi się obecnie jak najbardziej realny. E-book upewnił mnie po prostu w tym co mam robić, a dotąd sądziłam, że ludzie nie piszą takich książek, w których zdradzą swoje sekrety o zarabianiu pieniędzy. Inne sekrety przychodzą im o wiele łatwiej..

  JP

  Otrzymałam książkę, dziękuję. Z tego co widzę jest naprawdę DOBRA

  Pozdrawiam Ajala

  itd itp itd

   

   

   

  Powiązane artykuły

  1. Asia Bed 6 listopada 2014 o 21:01

   Ech Pepsinku, superaśnie, że już jest to Twoje dzieło. Poproszę dedykację :* i choć jeszcze nic nie sprzedałam 😉 to wiem, ze to dobra inwestycja. Ściskacze od Natulaków moich, nie wszystkie są i będą wege 😉 ale wszystkie są wyjątkowe 🙂

   1. Asia Bed 6 listopada 2014 o 21:05

    Dedykację mailową 😉

   2. pepsieliot 6 listopada 2014 o 21:12

    Natulaki są słodkie, ale Twoje naturalne kosmetyki mogą zrobić furorę

  2. pepsieliot 6 listopada 2014 o 21:13

   Oregano hej thx, nie ma nic mowy o czekaniu na potwierdzenie zamówienia 🙂

   1. oregano 6 listopada 2014 o 21:15

    No nie ma, ale myślałam że jak trzeba wpisać, to nie tak sobie a muzom 😀 Dziękuję za odpo!

  3. siymia 6 listopada 2014 o 21:13

   Dopsz… a ja tera zapytam o te czy (3) książki 😉

   1. pepsieliot 6 listopada 2014 o 21:15

    Siymia w takim wypadku Znachorów dostajesz w prezencie 🙂

    1. siymia 6 listopada 2014 o 21:35

     oł I’m moved :3
     Czyly przelewam Ci 33zł + 28zł czy ile kosztuje „Biegam bo muszę”? bo tak średnio orientuje się w cenach 😀

     1. pepsieliot 6 listopada 2014 o 21:44

      musisz jeszcze dopłacić za pocztę chyba 10 zło

      1. siymia 6 listopada 2014 o 21:49

       łi, doczytałam 🙂

  4. azba 7 listopada 2014 o 00:04

   Pepsi, gratulejszon, i chapeau bas za dzielenie się tą wszech-wiedzą !!! Ja tez chętnie zamówię wszystkie książki, ale niestety będę miała chyba problem z przelewem i dostawą do Francji, wiec raczej będę musiała poczekać do grudnia jak będę w PL.

  5. Anna Kowalewska 7 listopada 2014 o 00:32

   zamówiona <3

  6. Shojin 7 listopada 2014 o 07:38

   Na książkę nie zajmującą miejsca, czyli w formie e-bookowej to i ja się zawsze skuszę 😉
   Jedyny minus, że w e-wersji dedykacji sobie nie można zażyczyć, ale liczę, że i tak będzie warto zapoznać się z Twoimi wskazówkami 😉
   Przelew wczoraj poleciał, więc dzisiaj powinien do Pepsi dolecieć.. ..i gratulacje kolejnej nabazgranej pozycji n__n <3

   1. pepsieliot 7 listopada 2014 o 08:03

    Shojin dzięks & pozdro

   2. pepsieliot 10 listopada 2014 o 09:02

    Shojin widziałam Twój blog dopiero dzisiaj, bo usiłowałam Cię dedukcją wyśledzić, czy to Ty dokonałaś wpłaty na konto nie robiąc zamówienia, czyli nie mieliśmy Twojego mejla, ale już wiem, że to Ty, a przy okazji posiedziałam na Twoim fajnym blogu, i uważam, że jak dobrze wykorzystasz moją książkę może być naprawdę dobrze <3

    1. Shojin 10 listopada 2014 o 22:34

     A w razie maila potrzeby podrzucenia to: xshojin(małpa)gmail.com 😉

     1. pepsieliot 10 listopada 2014 o 23:00

      no już doszłąm do tego sama, musiałam tylko twojego nicka przypisać do innych danych 🙂

  7. Justyna 7 listopada 2014 o 09:27

   Pepsi zamówione! 😀
   Akurat mam teraz długi weekend, angielską pogodę za oknem, pyszną herbatkę imbirową i mam nadzieje, że jeszcze dziś dostarczonego e-booka 🙂
   Ściskam! 🙂

   1. pepsieliot 7 listopada 2014 o 09:31

    Justyna dziękóweczka 🙂

  8. Anka 7 listopada 2014 o 09:56

   Pepsi, czy Biegam bo muszę też jest dostępna i można ją capnąć razem z tym świeżuśkim e-bookiem? Pozdro!

   1. pepsieliot 7 listopada 2014 o 11:26

    Biegam bo muszę jako e-book może wydać tylko jej wydawca w papierze niestety,a na pewno w najbliższym czasie tego nie zrobi, pozdro

    1. Anka 7 listopada 2014 o 11:32

     dzięki – a czy Biegam bo muszę jest dostępna w formie książkowej i do capnięcia? Gdyż w księgarniach jej niet ;( stąd dopytuję u źródła 😉

     1. pepsieliot 7 listopada 2014 o 11:53

      Anko hej, na blogu są jeszcze chyba 2 egzemplarze, ale robi się też dodruk

  9. Qchniazdrowia.pl./blog 7 listopada 2014 o 10:34

   Zamówiona. Przebieram nogami… w oczekiwaniu ściskam mocno:)

   1. pepsieliot 7 listopada 2014 o 11:27

    Qchnia 🙂

  10. Oktawson 7 listopada 2014 o 10:46

   Pozycja zamówiona, przelewik w drodze. Feeling excited 😉

  11. Kinga Piątkowska 7 listopada 2014 o 14:52

   Pepsi podjarałam się tak, że chcę ten e-book tu i teraz kupować! Tylko, że ja mieskzma w Wieniu i konto moje banokowe to zwyklak taki. Zastanawiam sie czy z takiego konta bedzie zakup bez prowizji wysokiej?

   1. pepsieliot 7 listopada 2014 o 21:03

    podałam niżej 🙂

  12. Kat 7 listopada 2014 o 17:19

   Jak kiedyś znajdę pracę, to sobie te wszystkie Twoje książki kupię 😀

   1. pepsieliot 7 listopada 2014 o 17:29

    Kat na to licze kisss :d

  13. mlb 7 listopada 2014 o 19:22

   nareszcie! :-)))))

  14. klepsydra 7 listopada 2014 o 19:26

   Jezus, tak się tłumaczyłaś z tej kwoty, że już oczekiwałam aż zobaczę 500zł…Spoko maroko mała!

  15. pepsieliot 7 listopada 2014 o 20:24

   Nina zaraz wrzucę

  16. Basia 8 listopada 2014 o 08:00

   wysłałam formularz i kase, jestem bardzo ciekawa Twojej książki

  17. Blum 9 listopada 2014 o 15:24

   Wysłałam, zaklepałam, zapłaciłam! a w dodatku chcę Cię zaprosić na pewne śniadanie ale o tym dowiesz się niebawem!:) Ścisk.

  18. adam 10 listopada 2014 o 21:20

   Peps pieniążki poszły pozdr

  19. Panna Migotka 11 listopada 2014 o 09:55

   Pepsi, przedwczoraj przelałam pieniążki, niestety zapomniałam wpisać mojego maila,zidentyfikowałąś mnie?
   Czekam na Twojego ebuka i przebieram nogami.

   1. pepsieliot 11 listopada 2014 o 12:46

    Chyba Cię G. zidentyfikował 🙂 bo mi mówił

    1. Panna Migotka 11 listopada 2014 o 12:59

     no to ciesze sie coraz bardziej!

  20. Fleja Nawały 11 listopada 2014 o 13:29

   ?

  21. LyDa 12 listopada 2014 o 14:34

   czekam 🙂

  22. mlb 12 listopada 2014 o 15:42

   wpisałam, wpłaciłam, czekam z utęsknieniem – czy ten mail Twój, Pepsi, nie przepadł gdzieś aby?

  23. Shojin 12 listopada 2014 o 17:07

   Też się podłączę pod pytanie n__n Kiedy można się spodziewać maila z e-bookiem? n__n

   1. pepsieliot 12 listopada 2014 o 17:49

    książki cały czas wychodzą, bardzo proszę odrobinę cierpliwości, każda musi być zafiskalizowana, do tego dochodzą błędnie wypełnione formularze, ale wszystko będzie dobrze i do wieczora powinny wyjść wszystkie te, gdzie odnotowaliśmy wpłaty,

  24. tra lala 12 listopada 2014 o 18:06

   ja też 7.11 wykonałam przelew i do teraz odświeżam gmaila jak szalona 🙁

   1. pepsieliot 12 listopada 2014 o 20:41

    Miejcie na uwadze Kochani, że sprzedaż odbywa się za pośrednictwem firmy, która to fiskalizuje, a bylo kilka dni wolnego, ja tam tylko sprzątam, ale dzisiaj już chyba wszyscy dostali ?

    1. mlb 12 listopada 2014 o 21:06

     nie ma, nie wszyscy, nie dostali

     //ale czekaja ufnie i juz niebawem beda sie zachlystywac wiedza i radoscia 🙂

  25. pepsieliot 13 listopada 2014 o 13:40

   nie jest za krótki, tylko coś opuściłaś, ma 26 cyfr jak najbardziej i przyszło już na to konto masę wpłat 🙂

  26. adam 13 listopada 2014 o 20:33

   Pepsi
   Super ale obiecana książka mimo wpłaty nie dotarła na maila.
   Consider this w przyszłości.
   pozdrawiam Cię i popieram twoją misję
   Adam

   1. pepsieliot 13 listopada 2014 o 21:42

    Adamie proszę zgłoś się do Admina

   2. pepsieliot 13 listopada 2014 o 22:17

    Adamie wczoraj poszedł do Ciebie link!!!!! poszukaj moze w spamie, jak nie masz to wyślemy jeszcze raz

  27. adam 13 listopada 2014 o 22:25

   Sorry Pepsi faktycznie ebook wylądował w spamie.
   pozdrawiam cię

   i great
   respect

   1. pepsieliot 13 listopada 2014 o 22:38

    Adam 🙂

  28. Nina 14 listopada 2014 o 08:51

   Mam !!!! Rewelacyjnie super szybko !!! W środę po południu wysłałam przelew z Niemiec a w czwartek wieczorem dostałam link !!!!!
   Dzięki Pepsi :))). :))) :)))

  29. jamaszka 14 listopada 2014 o 22:40

   Jestem po lekturze e-booka. Uwaga ! wciąga. Należy rozpocząć czytanie wtedy, gdy mamy dostatecznie dużo czasu, aby skończyć czytanie za jednym posiedzeniem.

  30. pepsieliot 15 listopada 2014 o 15:55

   Kingo złożyłaś zamówienie po starej i taka zostaje 🙂

   1. Kinga Piątkowska 15 listopada 2014 o 17:08

    Buziaczki w takim razie :* o matko Pepsi nawet nie wiesz jak sie jaram twoja ksiazka!!!

  31. Marta 18 listopada 2014 o 11:55

   Twoja książka to wspaniała praca 🙂

  32. Filip z zielonymi 18 listopada 2014 o 11:56

   Pepsi, mam uczucie, że czytam dobrą powieść. Udało Ci się napisać książkę instruktażową w sposób jak piszą Amerykanie, czyli lekko, łatwo i przyjemnie dla odbiorcy. Jestem podekscytowany, bo zapaliłaś mnie do założenia strony, o czym już od pewnego czasu myślałem. Klamka zapadła, wykupiłem domenę. Prawdziwy surwiwal.

  33. Psiapsióła 18 listopada 2014 o 11:57

   Rozważ jednak usunięcie tej książki, przecież tam jest wszystko 😀

  34. Karuzela 18 listopada 2014 o 12:10

   Jakiś czas temu, napisałam Ci, że jestem zainteresowana prowadzeniem biznesu w Internecie i poprosiłam Cię o pomoc. Ale nie sądziłam, że odpowiesz mi takim zajebistym e-bookiem. Dzięki Peps

   1. pepsieliot 18 listopada 2014 o 12:13

    Jak dotąd, to jest NAJLEPSZA książka,którą napisałam

  35. Kinga Piątkowska 18 listopada 2014 o 22:26

   Doszly pieniadze ode mnie?

   1. pepsieliot 18 listopada 2014 o 22:38

    Kingo pieniędzy dzisiaj na koncie jeszcze nie ma, ale kiedy robiłaś zamóienie? Bo go nie ma, tego zamówienia,

    1. Kinga Piątkowska 18 listopada 2014 o 23:47

     W piątkowe poludnie bylam w banku zostawilam dane do przelewu. Nie wiem co sie dzieje ;/ jedne wielkie LOL. No nic przejde sie jutro znow. Konto internetowe jak na zlosc zablokowane ;/

     1. pepsieliot 19 listopada 2014 o 12:04

      Kingo wpłąta jest na koncie, tylko nie mamy formularza zakupowego, czy wysłać Ci na tego mejla, którego widzę przy Twoim podpisie?

      1. Kinga Piątkowska 19 listopada 2014 o 14:36

       Tak, na k91piatkowska@gmail.com 🙂 super ze doszly pieniazki! Durnie zrobili ten przelew dopiero w poniedzialek :/

      2. pepsieliot 19 listopada 2014 o 18:30

       WIECZOREM bedzie wysłany 🙂

      3. Kinga Piątkowska 19 listopada 2014 o 21:04

       nie moge sie doczekac 😉

      4. pepsieliot 19 listopada 2014 o 21:36

       Kinga już powinnaś mieć na skrzynce

  36. bojza 25 listopada 2014 o 11:03

   Przelew już do Ciebie poleciał:)

  37. Estera 28 listopada 2014 o 13:12

   Właśnie złożyłam zamówienie, zrobiłam przelew i czekam z niecierpliwością. Coś czuję, że połknę ta książkę na raz 😛

   1. pepsieliot 28 listopada 2014 o 18:01

    Estera 🙂

  38. Domi 2 grudnia 2014 o 21:27

   Szkoda, że nie załapałam się na cenę 33 zł, hehe jestem bardzo ciekawa tej książki 🙂

  39. Domi 7 grudnia 2014 o 13:01

   Zamówione:D

  40. Ola 11 grudnia 2014 o 18:16

   Czy w tej książce znajda porady tylko Ci, którzy sa zainteresowani pisaniem, czy Ci co chca zająć sie strikte sprzedażą tez będą zadowoleni?

   1. pepsieliot 11 grudnia 2014 o 19:53

    w necie sprzedajesz dobrze, albo za pomocą odpowiednich treści, albo tradycyjnie za pomocą dużych nakładów na reklamę. Niestety małe nie działają. Książka jest o nie wydawaniu złotówki na reklamę,czyli pisanie treści, lub obrazów jest w niej podstawą. Ale dla tych, którzy nie lubią i nie chcą pisać jest inna opcja, konsekwentne wyszukiwanie odpowiednich tematów w cudzych treściach i umieszczanie ich na swoim blogu w dużych fragmentach z linkiem do oryginału też potrafi budować wielkiego bloga. Tak działa wielki blog na wordpressie Hipokrates,znajdziesz na nim wiele moich tekstów, które rozsławiają jednak głównie Hipokratesa. Tak jak przedmiot kupiony na Allegro wydaje nam się podświadomie być marki Allegro

  41. kalandrafel 15 grudnia 2014 o 20:31

   Kurczę, Pepsi, wpisałam stary adres emaliowany, czy mogę cofnąć to zamówienie i spóbować ponownie? Zakręcona jestem od poniedziałku…no. Kamila Knockenhauer

   1. pepsieliot 15 grudnia 2014 o 21:46

    Kalandrafel,złóż jeszcze raz zamówienie z właściwym adresem 🙂

  42. kalandrafel 15 grudnia 2014 o 23:36

   Dzięki, już to zrobiłam i nawet zabuliłam 🙂

  43. polski doradca UK 16 grudnia 2014 o 16:27

   Dzięki Pepsi za szybkie dostarczenie ebooka, napisałam Tobie w mailu, że poświęce na niego wolną sobotę. Taaaaa … tak jakby zajęło mi to 3 dni, 28 stron ręcznych notatek – tak na marginesie, ostatni raz pisałam tyle jak byłam w ogólniaku – i oto jestem uzbrojona po zęby, oraz świadoma wkońcu co mam robić, bo dzięki twojemu opracowaniu, wiem co źle rozbiłam. Staram się to małymi kroczkami naprawiać. Jeszcze masa przede mną, choć jest mi łatwiej niż osobą startującym z wysokości parteru, tudzież piwnicy.

   Wszystkim niezdecydowanym mówię – tracicie tylko czas i pieniądze kręcąc się w kółko!

   Oczywiście w sferze marzeń pozostaje u mnie zrozumienie o czym pisałaś na str 94, bo na samą tylko myśl moje ciało drętwieje a mózg się resetuje, przez co trudniej go potem zrestartować. Jakieś podpowiedzi w temacie będę mile widziane, jeśli oczywiście znajdziesz na to czas

   Chciałam jeszcze tylko zapytać o 10 kardynalnych błędów, gdyż sadly moja wersja ma ich 9, czyżby brakujący element?

   Jeszcze raz wielki ukłon za wiedzę i formę jej przekazania, książkę czyta się łatwo i szybko przyswaja zawarte w niej wskazówki, zakazy i nakazy.

   Poprosiłabym o wytknięcie palcem co jeszcze zmienić u mnie na blogu, oprócz oczywistego błędu rozmieniania się na drobne i nie posiadania dużych ilości artykułów, który to błąd zamierzam naprawić.

   Pozdrawiam.
   M.

   1. pepsieliot 16 grudnia 2014 o 18:10

    oczywiście że wszystko wyjaśnię, nie mam teraz pod ręką e- booka ale napiszę wkrótce

    1. polski doradca UK 16 grudnia 2014 o 20:04

     Dzięki 🙂

     1. pepsieliot 16 grudnia 2014 o 20:18

      Polski doradco, a więc, jeżeli to dla Ciebie zbyt skomplikowane, nie musisz przełączać się na HTML, tylko po prostu musisz wybrać jeden z sześciu znaczników nagłówka,wybierasz je z paska narzędzi, gdy wrzucasz posta na blog,zaznaczasz ważne zdanie, tytuły właśnie nagłówkiem, im mniejszy numer tym większy nagłówek, tak naprawdę liczą się 2 i 1, znacznie mniej 3, a wyższych nie używam nigdy. Piszesz więc takim nagłówkiem zdanie, w którym jest słowo kluczowe i jeszcze podkreślasz go pogrubieniem, roboty lepiej go wtyszukają. Z kolei adres URL, że ma być zgodny z tytułem posta, to chyba jasne

      1. polski doradca UK 17 grudnia 2014 o 00:37

       Bardzo dziękuję, już zakumałam i nawet przełączyłam się na HTML 🙂

  44. m 23 stycznia 2015 o 23:11

   Może dziwne pytanie, ale czy żeby odnieść sukces na podstawie Twojej książki potrzeba mieć jedną konkretną… pasję? Twoją jest (być może nie jedyną) zdrowe odżywianie, zgłębiasz tę wiedzę, uczysz się na jej temat wciąż czegoś nowego. I tak rozwijając ją, osiągnęłaś sukces. Ja mam wiele pomniejszych, żadnej konkretnej. Boję się, że w dzisiejszych czasach, kiedy wmawia się nam, że trzeba mieć jedno superwyjebanewkosmos hobby, otworzę Twoją książkę i przeczytam: „oddaj się temu, co kochasz”. I nie będę wiedzieć, czym się zająć.

   1. pepsieliot 24 stycznia 2015 o 09:07

    M. na początek musisz mieć jakąś , najlepiej niszowe zainteresowania, moją pasją na pewno nie jest pisanie o chorobach, moją pasją jest zdrowie, no i … pisanie. Piszę to o czym ludzie chcą czytać i to mnie podkręca. Bez pasji nie ma żadnego biznesu, ani w Necie, ani nigdzie. Niekiedy wystarczy pasja do pisania, do szperania, do kreacji, do robienia kasy, ale ba pasji ani rusz.

  45. Marikka 25 stycznia 2015 o 11:19

   Pepsi?
   A wystawisz fakturke za książkę?
   Chciałabym ją zakupić na firmę….
   Cena sie zmienila?
   Pozdrawiam
   Marikka

   1. pepsieliot 25 stycznia 2015 o 15:31

    Marikka, cena się zmieniła już dawno i jeszcze się zmieni, ale to chyba nikogo nie dziwi, bo o tym piszę. Tak oczywiście, fakturę wystawiamy.

  46. Marikka 25 stycznia 2015 o 14:14

   I jeszcze jedno: czy książka nadaje sie przede wszystkim dla blogerów, czy także dla biznesów stacjonarnych ale posiadających stronę www?

   1. pepsieliot 25 stycznia 2015 o 15:29

    Marikko dla każdego, ale posiadając stronę, każdy biznes, a raczej jego właściciel musi mieć świadomość, że musi oferować dobrą treść, dzisiaj przedstawić dobry produkt do sprzedaży, to o wiele za mało.

  47. pepsieliot 12 lutego 2015 o 17:30

   Magda hej, poszukaj w spamie, bo codziennie e- booki wychodzą, pzdr

  48. pepsieliot 13 lutego 2015 o 07:42

   Magdziu napisz jak się nazywasz na mejla, bo mamy pieniądze od Magdaleny G. ale nie mamy jej adresu mejlowego, czy to TY?

   1. Magda 13 lutego 2015 o 10:40

    Tak, to ja 😀

    1. pepsieliot 13 lutego 2015 o 11:34

     No to już do leci

  49. lubimygadzety 8 marca 2015 o 19:16

   Hey,
   A czy jest mozliwosc zapłacenia za Twoje ksiazki w inny sposob, np przez paypal? Mieszkam w USA i chyba trudno mi bedzie z tad przelać pieniadze. Pozdrowienia i z gory dzieki za odpowiedz.

   1. pepsieliot 9 marca 2015 o 08:57

    przez transwerwise.com pozdrowionka

    1. orletka 17 marca 2015 o 20:01

     ja tez bym bardzo chciala tego e-booka, ale paypal wydaje sie jedyna mozliwoscia… nigdy nie slyszalam o transwerwise.com (i to chyba blad jest nie ma byc czasem transferwise?)
     trzeba sie tam jakos rejestrowac, Ty jestes zarejestrowana?

     1. pepsieliot 17 marca 2015 o 20:11

      sorki oczywiście sie pomyliłam transferwise.com

      1. pepsieliot 17 marca 2015 o 20:12

       trzeba założyć sobie konto, le to jest bezpłatne, musisz wpisać z jakiego rachunku na jaki, a on Ci od razu przeliczy

  50. pepsieliot 13 marca 2015 o 08:37

   Agnieszko bardzo przepraszam, już sprawdzę dlaczego jeszcze nie wyszła,bo kto inny zajmuje się wysyłką i zaraz to naprawimy.

  51. aga 13 marca 2015 o 09:37

   już dostałam. dziękuję.

  52. iskierka 19 marca 2015 o 13:36

   Kobieto Złota, dzięki Ci za ten e-book. Niby wszystko wiedziałam, a jednak… Po raz kolejny okazuje się, że najtrudniej jest pojąć to, co w swojej istocie jest banalne. Twe zdrowie popijam szklanicą zielonego szejka! Trzymam kciuki za Ciebie i liczę na vajs-versa 🙂

   1. pepsieliot 19 marca 2015 o 15:47

    Iskierko zdrówko Twoje, i trzymam kciuki za Twoje zarabianie

  53. pepsieliot 16 kwietnia 2015 o 08:57

   Emi życzę więc finansowych sukcesów, owocek

   1. Emi 20 kwietnia 2015 o 21:35

    Witam ponownie dziś powinnna dotrzeć opłata za książkę czy mogę prosić o sprawdzenie i przysłanie mi ebooka? Dzięki serdeczne 🙂 Emilia

    1. pepsieliot 21 kwietnia 2015 o 09:34

     Emi oczywiście, jest osoba, która się tym zajmuje,natomiast ja bardzo dziękuję Ci za zakup, życzę sukcesów finansowych

     1. Emi 22 kwietnia 2015 o 10:39

      Fajnie jeszcze by było dostać tą książkę, nie chcę być natrętna ale czy osoba sprawdziła moją wpłatę? Bo ksiązki nadal nie mam 🙁

      1. pepsieliot 22 kwietnia 2015 o 12:21

       Emi z tego co się szybko zorientowałam, nie mamy takiego zamówienia na e-booka na takiego mejla, ani takiego przelewu. Proszę skontaktuj się na adres admin@pepsieliot.com i koniecznie podaj dane na jakie zrobiłaś przelew. Osoba upoważniona natychmiast się z Tobą skontaktuje.

  54. Fudalewska 25 kwietnia 2015 o 13:55

   Witam, chciałabym tę książkę otrzymać, czy mogę wysłać przekazem pocztowym w przeciągu 24 godzin otrzymuje się pieniądze, proszę mi podać namiary.

   1. pepsieliot 25 kwietnia 2015 o 15:36

    Dzień dobry, zapytam osoby, która zajmuje się wysyłką, jak to można zrobić.Ale chyba nie ma opcji przekazu pocztowego. Pieniądze muszą zostać zafiskalizowane, etc. Najlepiej wysłać zapytanie do admina.

  55. Margaret 29 kwietnia 2015 o 11:35

   Witam serdecznie, zaczęło się od żółtej gęby mojego chłopa… i co by nie zszedł bidny (bo juz nawet na SORze wylądowalismy:( zaczęłam go kurować. Więc wraz z jego oczyszczaniem trafiłam na Twą książeczkę..i zakupiłam:)) Czekam i już cieszę się strasznie. Będę budować. Bardzo chciałabym zapytać o pewne sprawy…czy można to zrobić na przestrzeni mniej publicznej? ( na maila??)Ściskam mocno…bo czytanie Pepsi Twoich artykułów, dokładnie zdarzyło się w potrzebnym mi momencie. Z jednej strony podajesz rękę a z drugiej chlastasz w pysk!! Uwielbiam!! Małgorzata

   1. pepsieliot 29 kwietnia 2015 o 12:55

    Oczywiście Margaret, w nagłówku jest Kontakt

  56. Peri 12 maja 2015 o 12:43

   Hej Pepsi, czekam już tydzień na pdf, i więcej niż 48 godzin na kontakt po wysłaniu maila do admina. Prócz automatycznej odpowiedzi nic nie dostałam – spam sprawdzałam. Proszę o interwencję i z góry dziękuję

   1. pepsieliot 12 maja 2015 o 13:04

    Hej Peri, oczywiście, dzisiaj przekażę osobiście sprawę i książka dzisiaj wyjdzie, na pewno została wysłana, tylko mogła się zderzyć z Twoją pocztą, rzadko, ale się zdarza. Czy mejl Twój jest taki, spod którego napisałaś ten komentarz?

  57. Peri 12 maja 2015 o 15:15

   Dzięki za szybki odzew – tak, mail jest dokładnie ten sam 🙂

  58. Margaret 18 maja 2015 o 16:05

   hej Pepsi, napisałam jakiś czas temu liścik do Ciebie, przez kontakt na admina……mhhh, chyba był zbyt żałosny albo gdzieś przepadł 🙁 snif. Czytam i czytam Twoją książke o zrabianiu na necie i coś mi się we łbie buduje..ale kurcze mozolnie. A gwoli pomysłów na Twoje świetne wpisy, to może coś kiedys skrobniesz prześmiewczego o szukaniu pracy w obecnych czasach:)) czego zaznałam ostatnimi czasy…Czyli 4 etapowe testy na podrzędną posadę sekretarsko-biurową. Mierzenie czasu stoperem „umieszczenia mazaka 11 cm nad ziemią”…i inne wspaniałości. Brakowało tylko wyścigów na taboretach obrotowych…Wrrrr. Sama świetnie działasz więc masz gdzieś pomysły zidiociałych „szefów”. Sama sobie jesteś królową!! I to jest najlepsza wartość.
   Daj kopa do działania, please!! Pozdrawiam mooocno.

   1. pepsieliot 18 maja 2015 o 16:51

    Margaret ja nie jestem adminem, a Twoje uwagi są inspirujące, dzięki też za mile słowa, pozdro

  59. larka_sekretarka 27 maja 2015 o 14:16

   Jako że jestem pracownikiem biurowym i budzę się 5x w tyg ze średnią ochotą na wykonywanie kolejnych,w cholerę nudnych zajęć postanowiłam ruszyć mózg do myślenia po 3 letniej stagnacji. Mam co prawda lat 26 ale poczucie niespełnienia i że życie przecieka mi przez palce jest tak frustrujące, że nastał moment w którym muszę coś zmienić inaczej zwariuję i będę zgorzkniałą starą panną. Mimo iż została mi ostatnia stówa na koncie przed wypłatą, zamawiam Twoją książkę – deskę ratunku. Mam nadzieję, że jeszcze bardziej rozjaśni mi mój całkiem fajny, ale zakurzony i rozleniwiały mózg… Dzięki mimo to za Twojego bloga, dużo daje do myślenia. Pozdrawiam 😉

   1. pepsieliot 27 maja 2015 o 19:22

    Larko zyczę wytrwałości, sukces sam przyjdzie

  60. pascalowa 8 czerwca 2015 o 18:19

   Zamówienie pooooszło!
   Droga pepsi – przez najbliższe doni będziesz czuła mój oddech na plecach, bo sama wiesz jak to jest, jak człek dopadnie w końcu coś, co ma ochotę zgłębić 😉 Podczytuję blog, potem rzucę gałką na ebuczka, cieszę się, ze zdaje się ze znalazłam wsparcie jakiego pilnie potrzebowałam – mimo, ze jestem jako tako oblatana internetowo, to jednak zakładanie bloga na wordpresie i próba znalezienia odpowiedniego szablonu do moich danych okazała się mocno ‚osłabiajaca’. Słyszałam, ze blogger jest łatwiejszy i nie łapie tylu wirusów?
   pozdrawiam i szczekam niecierpliwie na twoją książkę.
   buziaki y uściski

  61. MySz 9 czerwca 2015 o 09:31

   a ja chcę książkę w wersji papierowej… z taką śliczną okładką…

   1. pepsieliot 9 czerwca 2015 o 10:53

    nie mammmmmmm 🙂

  62. pepsieliot 10 lipca 2015 o 21:14

   czywiście, mamy większość systemow płatności

  63. pepsieliot 13 sierpnia 2015 o 21:06

   Amber zaraz przekazuję problem osobie, która się tym zajmuje, przepraszam za utrudnienia, do tej pory nigdy nie było problemów

  64. pepsieliot 16 sierpnia 2015 o 16:19

   Amber usunęliśmy, bo zmieniły się warunki i żądają jakichś kwot bez sensu, książka musiałaby kosztować o 10 zło drożej dla kupującego

  65. Olga 17 sierpnia 2015 o 16:07

   Witam, czekam na ksiązkę 🙂 powinien przelew już być 😉
   Pozdrawiam

  66. Julie 25 sierpnia 2015 o 17:01

   Hej Pepsi, zakupiłam Twoją książkę, przeczytałam ją i wzięłam się do roboty. Mam tylko jeden problem, który mnie nurtuje…otóż dziedzina, w której chcę tworzyć swojego bloga, to jest faktycznie coś co mnie pasjonuje, natomiast nie jestem doktorem w tej dziedzinie. Mam pomysły na artykuły, ale muszę skądś brać wiedzę merytoryczną i tutaj niby z pomocą przychodzi internet….ale po stworzeniu mojego pierwszego artykułu mam wątpliwości…boję się, że zostanę posądzona o plagiat….nie kopiuję oczywiście treści słowo w słowo, ale posiłkuję się pewnymi artykułami, czy jeżeli tematyka i wątek artykułu jest ten sam, ale jest ujęty w innych słowach to mam się czego obawiać, czy w takim wypadku może być mowa o plagiacie? Proszę pomóż, bo nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

   1. pepsieliot 25 sierpnia 2015 o 19:01

    Możesz pisać swoimi słowami o tym samym i wtedy to nie jest plagiat, a jak jakieś rzeczy kopiujesz, to napisz od kogo.

    1. Julie 28 sierpnia 2015 o 20:37

     Dziękuję za odpowiedź 🙂

  67. Kahulec 7 września 2015 o 01:02

   Zamówiona:) Już nie mogę się doczekać:)))

  68. Kasia 8 września 2015 o 16:50

   Ja dostałam dziś i czytam z wypiekami na twarzy! Dziękuję Pepsi – książka jest świetna, sama esensja.

   1. pepsieliot 8 września 2015 o 18:49

    dziękuję Kasiu, to bardzo miłe

  69. pepsieliot 10 września 2015 o 12:08

   Iwono dzień dobry, proszę postąp zgodnie z procedurami, jest dokładnie podany sposób, jak działać w takich przypadkach, jest admin etc. Na wszelki wypadek sprawdź w spamie. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za zaufanie.

  70. pepsieliot 10 września 2015 o 17:17

   napisz do admin@pepsieliot.com i będzie zgodnie z procedurą 🙂

  71. doris 11 września 2015 o 07:22

   zamówiona, czekam z niecierpliwością

  72. pepsieliot 19 września 2015 o 22:50

   Delfin przekazałam wiadomość osobie, która zajmuje się tym, pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za zakupy

  73. pepsieliot 21 września 2015 o 11:55

   Delfinie dzisiaj dostaniesz!

   1. delfin 21 września 2015 o 12:04

    przesyłam uśmiechy 🙂

    1. pepsieliot 21 września 2015 o 12:07

     Delfinie właśnie otrzymałam informacje, że wysłano 17, czyli w czwartek. Poszukaj w spamie! Nie mamy konfliktu z Interią, a;e jakbyś jednak nie dostała, będzie trzeba podać jakiś nowy mejl. Ale podobno na pewno masz to w spamie.

  74. delfin 22 września 2015 o 11:17

   Dostałam, zagłębiam się w lekturę. Słoneczne pozdrowienia.

   1. pepsieliot 22 września 2015 o 20:58

    ściskam Delfinę

  75. najkaKo 14 października 2015 o 12:57

   Witam 😀 super blog, to jest to, co mnie interesuje i inspiruje 😀 wczoraj zamówiłam książkę i z niecierpliwością czekammmmmmm, bo chcę już czytać!!! :DDD

   1. pepsieliot 14 października 2015 o 15:18

    najkaKo thx 🙂

  76. ELI 15 października 2015 o 04:48

   no to przelew poszedł z krainy ozzzzz 🙂 pozdrowiona zobaczymy czy do góry nogami twoja recepta na biznes też będzie udana

   1. pepsieliot 15 października 2015 o 09:37

    Moja recepta na bizness jest świetna, teraz tylko realizacja moich wskazówek, ale to po Twojej stronie, życzę ci sukcesu więc

  77. pepsieliot 15 października 2015 o 12:15

   błagam, tam są procedury podane co i jak robić, ja nie wysyłam tych książek, książka wychodzi zawsze w dniu odnotowania przelewu na koncie, oczywiście zaraz zgłoszę problem.

  78. najkaKo 15 października 2015 o 12:45

   Dzięki

   1. ELI 16 października 2015 o 09:15

    Potwierdzam zamówienie wysłane wczoraj, potwierdzenie z nrem konta po 30 sek na emailu, wykonany przelew. Dziś link do książki na poczcie. Wniosek jeden czytanie ze zrozumieniem nie boli

  79. najkaKo 16 października 2015 o 15:48

   No muszę się oderwać choć mi ciężko, ale muszę to napisać!!! Jestem dopiero na 17 stronie Twojej książki, ale czuję już, że muszę Ci pogratulować świetnej książki i podziękować, że zechciałaś się podzielić wiedzą z nami – czytelnikami, a zarazem dać nam szansę na sukces 🙂 JESTEŚ WIELKA. Pozdrawiam

   1. pepsieliot 16 października 2015 o 16:00

    Zaraz powiedzą, że to ja jestem najkaKo 😀 ściskam i życzę super biznesu

  80. Anna Binek 30 października 2015 o 11:43

   Kupuję e-booka bo: wyglada pani na sympatyczna osobę, która wie co robi.Poza tym jest pani kobietą i na pewno pisze pani z tej perspektywy :)To trochę tak jak z orientacją w terenie- panowie są w tym lepsi. Kobietę trudniej nauczyć sprawnego poruszania się w internecie i dlatego układ kobieta- kobieta wydaje mi się lepszy.Nikt tak nie zrozumie kobiety jak druga kobieta. Zajmuje się pani poza tym tematyką zdrowia (ja też) Potrafię już wszystko (prawie:) , mam wiedzę, firmę, która daje mi wielką satysfakcję ale ciągle mnie denerwuje, że nie mam odpowiedniej wiedzy na temat działania w internecie. Kupuję e-booka i jeśli nauczę się jak zwiększyć efektywność w internecie polecę tę pozycję każdemu !

   1. pepsieliot 30 października 2015 o 12:24

    Pani Anno dziękuję bardzo i trzymam kciuki

  81. pepsieliot 4 listopada 2015 o 08:36

   Bonzolino, wysyłką zajmuje się kto inny, ale właśnie dowiedziałam się, że pieniądze są, tylko zamówienie doszło przed chwilą, więc dlatego książka wyjdzie dopiero dzisiaj, pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za zakup

  82. Anna Binek 4 listopada 2015 o 10:38

   Witaj Pepsieliot, Ja też nie mogę się doczekać e-booka nt. zarabiania przez internet.

   Wpłata byla kilka dni temu. Pozdrawiam 🙂

   1. pepsieliot 4 listopada 2015 o 16:24

    w pierwszej kolejności zobacz do spamu 🙂 pozdrowionka

  83. pepsieliot 8 listopada 2015 o 22:42

   Kochana już interweniuję, co oni tam robią, że nie wysyłają, sooorkiiii

  84. Anna Binek 8 listopada 2015 o 22:51

   A ja już mam i czytam z zainteresowaniem 🙂

  85. Beata Kwapisz 9 listopada 2015 o 13:04

   Ech, od rana dzisiaj miałam zes…. raną… znaczy zepsutą pocztę. Więc jeśli dzisiaj ktoś do mnie słał majela, to poszło w kosmos. Ale już działa. Więc, gdyby co… grzecznie proszę… jeszcze raz.
   Ściskam… 🙂

   1. pepsieliot 9 listopada 2015 o 13:43

    Przekazałam & kisssyyyy

  86. pepsieliot 10 listopada 2015 o 18:03

   Moniko, książka będzie ponownie wysłana co Ciebie wraz z dzisiejszą wieczorną wysyłką

   1. monikadygas 10 listopada 2015 o 22:19

    Dziękuję, już wszystko gra. Pozdrawiam.

  87. pepsieliot 12 listopada 2015 o 17:48

   Asiu koniecznie wyślij te informacje do admina, bo mamy kilka wpłat bez zamówień, czyli nie wiemy komu wysłać, adminowi podaj imię i nazwisku, na pewno jesteś wśród nich!

  88. pepsieliot 13 listopada 2015 o 14:49
  89. pepsieliot 15 listopada 2015 o 09:50

   Bettino co insynuujesz? Nie znam Twoich danych, może mieć je tylko Admin, to raz, dwa, że wysłano ponownie wszystkie książki, gdy proszono mnie o interwencję i 09.11 wysłano książki, między innymi do Ciebie, być może hot.pl odrzuca mejla z książką, i być może trzeba będzie podać nowy adres, ale to też przez Admina. Takie są procedury.

  90. Azuryt 1 grudnia 2015 o 14:57

   Hej 🙂 kupiłem. Z niecierpliwością czekam na efekt studiowania i wdrażania w życie.
   Pomysł jest, chęć jest teraz tylko zamiast uczyć się na swoich błędach pozwolę sobie pouczyć się na Twoich.
   Z miła chęcią podzielę się po roku ruszenia z siecią co z tego wyszło.
   Pozdrawiam Pepsi.
   PS – strasznie podoba mi się Twój język pisania 🙂

   1. pepsieliot 1 grudnia 2015 o 15:11

    Azuryt cieszę się i trzymam kciuki za Twój biznes!

  91. Viola 9 grudnia 2015 o 09:47

   Książka zakupiona czekam z niecierpliwością.

  92. tera 12 grudnia 2015 o 22:58

   marzę o tej ksiązce

  93. Dominika 4 stycznia 2016 o 23:06

   Wspaniala ksiazka, nie zaluje ani zlotowki wydanej, swietna inwestycja, jesli ktos na serio mysli o rozkreceniu biznesu online i nie jest leniem! Jak odniose sukces, dam znac 😀 Tymczasem czytam juz 4ty raz! dzieki Pepsi!

   1. pepsieliot 4 stycznia 2016 o 23:12

    Dominiko trzymam kciuki i dzięki

  94. Kala 7 stycznia 2016 o 22:00

   Cześć Pepsi, wczoraj zrobiłam przelew – kiedy mogę się spodziewać książki? Super byłoby mieć ją na weekend, żeby zacząć lekturę 🙂

  95. mafuelka 8 stycznia 2016 o 13:55

   Jedyne czego żałuję to to, że nie kupiłam tego e-booka wcześniej, bo zdążyłam już popełnić kilka błędów…Ale teraz wiem, co poprawiać i działam z nową energią, a przede wszystkim z wiarą w sukces! Dzięki Peps za wielką porcję wiedzy, którą tak otwarcie się dzielisz, za inspirację i za Twoje serce! xx

  96. pepsieliot 14 stycznia 2016 o 21:15

   tak,bardzo przepraszamy, tylko Informatyk coś zepsuł i rano zaraz wyjdą, jak tylko przyjdzie do pracy

  97. Matt 19 stycznia 2016 o 13:13

   Hej Pepsi

   Też czekam na PDFa 🙂

  98. Matt 20 stycznia 2016 o 12:01

   Hej Pepsi

   Dalej czekam na pdfa i odpowiedź 🙁

  99. Maciej 22 stycznia 2016 o 20:27

   Witam wplacione pieniazki

  100. pepsieliot 3 lutego 2016 o 18:14

   Już działam i dziękuję za zakup

  101. michal 16 lutego 2016 o 13:21

   Witam, właśnie zamówiłem ebook, proszę o kontakt, pozdrawiam M.C

  102. pepsieliot 21 lutego 2016 o 14:19

   Nie odnotowaliśmy niestety jeszcze wpłaty

   1. Michal 21 lutego 2016 o 19:18

    Droga Pani, przesyłam potwierdzenie na adres admin@pepsieliot.com, pieniądze wysłałem dnia 16 lute przelewem natychmiastowym więc nie ma takiej możliwości, że Pani nie odnotowała przelewu. Pozdrawiam Michał

    1. pepsieliot 21 lutego 2016 o 20:55

     Panie Michale pieniędzy na pewno nie ma na koncie, tymi sprawami zajmuje się admin,i jutro od rana, gdy przyjdzie do pracy zacznie działać. Sprawdzi i znajdzie błąd. Pozdrawiam i przepraszam za zaistniałą sytuację.

     1. Michal 21 lutego 2016 o 22:00

      Dziękuję, czekam z zaciekawieniem na zamówiony produkt 🙂 pozdrawiam Michał

  103. stanislawaj123yahoocom 2 marca 2016 o 15:58

   Droga Pepsi czy moglabys podpowiedziec jak zarabiac przez internet w USA .Pozdrawiam

   1. pepsieliot 2 marca 2016 o 21:58

    W ten sam sposób co w Polsce, to jest ten sam Internet, piszesz po angielsku?

  104. Małgorzata 6 marca 2016 o 18:44

   Witaj Pepsi,
   Jestem jak Ty architektem, lobię i praktykuje swój zawód. Ta praca mi nie wystarcza (w sferze satysfakcji poza finansowej). Od kilku lat realizuję moje odwieczne marzenie projektuję i produkuję zabawki kreatywne. Mam feedback od klientów, ze moje zabawki są super, czekajĄ na nowe modele. Umiem to robić – bo jest w tym pasja, ale nie umiem sprzedawać.
   Najpierw kupiłam gotowy sklep w internecie.był przygotowany na 3 tys produktów, ja miałam trzy. Przed upływem roku zamówiłam nowy sklep wraz ze stroną w JOOMLI. Teraz jest mniej więcej tak jak chciałam, ale ten program nie jest dla normalnego człowieka.
   Włożenie zdjęć na bloga, jakakolwiek zmiana jest tak skomplikowana, ze kiedy mam ja wykonać w odstępie miesiąca, już zupełnie nie pamiętam ścieżki dostępu. Do trzech razy sztuka – chcę się przenieść na WORD PRESSa.
   Po drodze zlecałam pozycjonowanie strony, wydałam pieniądze na rożne rodzaje reklamy, brałam udział w targach a zarabiam na waciki:
   Jak myślisz czy dorosła (65) kobieta – będzie w stanie pojąć Twoje sugestie i będzie rozumiała co i jak zrobić? POWIEDZ, ŻE TAK.
   Chciałabym Cie zapytać jeszcze o to i owo przed stworzeniem nowej strony, ale możne to nieodpowiednie miejsce na takie wynurzenia. Moje działanie możesz zobaczyć w trzech miejscach – wpisałam w odpowiedniej rubryce:).
   Czytam twojego bloga, bo staram się żyć zdrowo, uprawiam Tai-chi.
   Pozdrawiam serdecznie M

  105. pepsieliot 8 marca 2016 o 16:17

   nikt nie usuwał komentarza, może jakieś niedopatrzenie, bardzo przepraszam, ale wszystkie dane są jawne i podane

  106. pepsieliot 8 marca 2016 o 16:31

   Abrakadabra informacje na ten temat są podane na stronie sprzedażowej i tylko tym proszę się kierować, pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie

  107. michallina 10 marca 2016 o 09:22

   Pani Peps. Trzykrotnie zamawiałam sobie książkę, a niestety ani razu nie otrzymałam danych do przelewu na maila. Why? A tak bardzo bym chciała wydać pieniądze:)

   1. pepsieliot 10 marca 2016 o 12:58

    Michalina nie wiem, proszę napisz do admina, ja już nie zarządzam ksiażką, pozdrawiam serdecznie

  108. Dariusz 18 marca 2016 o 14:55

   Czy osoba odpowiedzialna za wysyłanie ebooka ma codziennie dostęp do konta bankowego aby sprawdzić czy przelew został już zaksięgowany?

   1. pepsieliot 18 marca 2016 o 15:19

    Dariuszu,w dni robocze oczywiście tak, dziękuję za zainteresowanie książką, pozdrawiam

    1. Dariusz 18 marca 2016 o 16:57

     Dziękuję za szybką odpowiedz. Napisałem tutaj bo na chwilę obecną nie mam odzewu od „admina”(admin@pepsieliot.com). Nie mogę wysłać emaila do admina gdyż zwraca mi błąd jak wysyłam na jego skrzynkę pocztową. Jedynie co to wysłałem na adres (informatyk@pepsieliot.com).
     Do której godziny tj. w piątek jest jeszcze możliwość wysłania ebooka?

     Pozdrawiam

     1. pepsieliot 18 marca 2016 o 17:59

      admin nie działa, cała korespondencja idzie na ebook, jak zeszła kasa, to zaraz Ci kolega wyśle

      1. Dariusz 18 marca 2016 o 18:15

       Mam nadzieje, że zaksięgowano już kasę na Waszym koncie i zacznę czytać już w ten weekend.
       Im szybciej tym lepiej 😉

       Pozdrawiam

      2. Dariusz 18 marca 2016 o 18:43

       Dostałem ebooka 🙂

       Dziękuję 🙂

      3. pepsieliot 18 marca 2016 o 19:14

       🙂

  109. Monika Karkut 31 marca 2016 o 17:16

   Witam:D w jaki sposob mozna kupic e-book. Trzy razy wysylalam wiadomosc z tej strony i nie otrzymalam zadnej odpowiedzi ?

   1. pepsieliot 31 marca 2016 o 20:19

    Moniko poszukaj w spamie, mamy zamówienie, ale Twoja skrzynka coś szwankuje

  110. Monika 31 marca 2016 o 21:34

   ok znalazlam dzieki 😀

  111. Monika 1 kwietnia 2016 o 19:22

   Witam przy probie wplaty na podany nr konta wyskakuje komentarz nieprawidlowy nr rachunku dlaczego ?

   1. pepsieliot 1 kwietnia 2016 o 21:38

    nie spotkaliśmy się z takim problemem

  112. Patra 20 kwietnia 2016 o 17:10

   Witam! Wczoraj puściłam przelew, czy jest szansa na otrzymanie linka jeszcze dziś? Dziękuję!

  113. Jola 26 kwietnia 2016 o 09:56

   Witam 😉
   W czwartek rano wpłaciłam, a dzisiaj wtorek i nic nie dostałam?

   1. pepsieliot 26 kwietnia 2016 o 12:40

    Jola bardzo bardzo przepraszam, już to zgłaszam do wysyłającego

  114. Jola 26 kwietnia 2016 o 14:10

   Dzięki 😉

  115. gosia 29 kwietnia 2016 o 06:44

   pytanko. czy wkrotce bedzie jakas cena promocjna na ebook ?

  116. SiempreSonriente 9 maja 2016 o 17:29

   Hej, w niedziele przelałam ale w razie czego daje tutaj znać gdyby pojawiły się jakieś problemy z identyfikacją 🙂

   1. pepsieliot 9 maja 2016 o 21:02

    🙂

  117. Lija 16 maja 2016 o 13:31

   Cześć Pepsi, wpłacilam pieniądze 10 maja (powinny być 11), już dwa razy pisałam w tej sprawie na podanego maila i nadal nie otrzymałam ebooka 🙁 help

   1. pepsieliot 16 maja 2016 o 14:14

    Wysłane, wstrzymywaliśmy się, bo w tym tygodniu wychodzi nowa wersja, poprawiona, ale nic się nie martw, też Ci ją wyślemy, bo wszyscy co raz kupili będą dostawać kolejne wersje, oczywiście bez dopłaty.

    1. Lija 17 maja 2016 o 14:59

     nadal nic nie dostałam 🙁 sprawdzam już skrzynkę kilka razy dziennie i nic. Mam nadzieję, że przynajmniej nowa wersja dotrze…

     1. pepsieliot 17 maja 2016 o 20:30

      Leaa poszła do Ciebie książka już dawno, 16 maja o 11.11, Błagam jest instrukcja co należy robić w takiej sytuacji. przecież Ty chcesz zarabiać w Internecie, jest podany adres, pod który trzeba wysłać mejla, z nowym adresem, bo może ze starym kłócą się skrzynki.

      1. Lija 17 maja 2016 o 21:02

       Juz mam! przpepraszam! nie wiem czemu dopiero teraz ten mail z wczoraj doszedł. A co do instrukcji to pisałam już wcześniej (w zeszłym tyg) i nie dostawałam żadnej odpowiedzi, dlatego dałam znać tutaj 😉 w kazdym razie sorry za zamieszanie, lecę czytać ;*

  118. ochu 24 maja 2016 o 15:39

   można płącić paypalem?

   1. pepsieliot 24 maja 2016 o 22:47

    będzie można wkrótce

  119. ochu 24 maja 2016 o 15:47

   ok, już widzę, że nie. szkoda

  120. leem0nka 25 maja 2016 o 16:27

   halo! halo! dlaczego tak długo idzie ten e-book? pieniądze zaksięgowano w poniedziałek, a mamy środę i głucho..

  121. piwo 25 maja 2016 o 17:31

   jak mam dokonac przelewu z niemiec? mam na mysli to, że będę musiał zapłacić w euro,a to yostanie przez banki przewalutowane na pln,a więc pztanie ile powinienem zapłacić w EURO? proszę o szybką odp. bo chciałbym jeszcze kupić w niższej cenie.
   bądz pozdrowiona

   1. pepsieliot 25 maja 2016 o 21:47

    wszystko jest napisane w instrukcji po zamówieniu

  122. Basiulka 26 maja 2016 o 18:19

   Pepsi,
   glupio sie czuje bo przed chwila zamowilam Twojego ebook’a przez TransferWise i niestety wychodzi, ze dostaniesz 41,96 zamiast 42zl. Nie wiem jak to sie stalo bo pisalam 42,00. Nie wiem co teraz mam zrobic. Probowalam uniewaznic tranzakcje aby ja poprawic ale nie udalo mi sie, tranzakcja byla juz zaczeta. Przepraszam za to. Jaks rada?

   1. pepsieliot 26 maja 2016 o 18:55

    Basiulka nie żartuj 🙂 życzę sukcesów w biznesie

    1. Basiulka 26 maja 2016 o 20:30

     Dzieki Pepsi,
     na te 4 grosze chucham, wkladam do porcelanowej swinki i trzymam na szczescie… Twoje tez!

     1. pepsieliot 26 maja 2016 o 21:06

      <3

  123. ąka 31 maja 2016 o 21:25

   Hej Peps! 26 maja zamówiłam ebooka i do dziś go nie dostałam. Spam też sprawdzałam.
   Pozdrawiam!

   1. pepsieliot 31 maja 2016 o 23:46

    wszyscy dostali, może masz skrzynkę, która się kłóci, napisz do sklepu, albo zgodnie z procedurami, ja nie wysyłam książek

    1. ąka 1 czerwca 2016 o 21:45

     Napisałam wczoraj do sklepu, ale bez odzewu 🙁 Podczas zakupu postępowałam zgodnie z procedurą. Nie rozumiem, co masz na myśli, pisząc, że może mam „skrzynkę, która się kłóci”. Nie wiem, co czynić…

     1. pepsieliot 2 czerwca 2016 o 09:26

      Ąka ja się tym nie zajmuję, przecież tam jest podany inny mejl do załatwiania tej sprawy. Już byś dawno miała książkę, gdybyś postąpiła zgodnie z procedurami podanymi. Ktoś się zajmuje specjalnie tą sprawą.

      Niekiedy jest tak, że trzeba podać inny adres mejlowy, skoro nie ma książki w spamie.

      1. ąka 2 czerwca 2016 o 15:28

       Pepsi, nie zawracałabym Ci głowy, gdybym otrzymała jakąkolwiek wiadomość ze sklepu. Pisałam na adres sklepu z dwóch skrzynek mailowych i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. To gdzie mam się zwrócić?

      2. pepsieliot 2 czerwca 2016 o 23:18

       Ąka wpłata od Ciebie została odnotowana, książka wyjdzie jeszcze raz, pierwszy raz poszła 29 maja, pozdrawiam

      3. ąka 4 czerwca 2016 o 07:53

       Hej Pepsi, wczoraj rano dostałam ebooka (29 nie).
       Dziękuję i pozdrawiam!

      4. pepsieliot 4 czerwca 2016 o 09:25

       🙂

  124. Darek 1 czerwca 2016 o 00:46

   Witaj,

   Czy został już rozesłany ebook(2 wydanie poprawione) dla tych co kupili pierwszą wersję książki?

   Pozdrawiam 🙂

   1. pepsieliot 1 czerwca 2016 o 21:09

    wszyscy już dostali, szukaj w spamie,

  125. mariola15Mariola 22 czerwca 2016 o 17:28

   Dzięki za ebook,już go mam jest OK.Mam pytanie,ponieważ ciężko mi się czyta na kompie i chciałam sobie go wydrukować,ale nie mogę,bo wszystko jest po blokowane.Czy nie można by jakoś dostać hasła odblokowującego?

   1. pepsieliot 22 czerwca 2016 o 22:02

    niestety nie

  126. emrys 7 lipca 2016 o 12:08

   Witaj Pepsi,
   przeczytałem Twoją książkę i uważam, że zawiera naprawdę przydatne informacje. Zawiodłem się jednak na braku jednej informacji która bardzo mnie ciekawi a mianowicie:
   – jak się ma cały ten opisany w książce „biznes” do założenia działalności gospodarczej? Czy trzeba zakładać firmę i płacić te ok. 1000zł/miesięcznie przy zarobieniu pierwszej złotówki czy działa to tutaj inaczej?

   1. pepsieliot 7 lipca 2016 o 12:14

    Nie rozumiem o czym mówisz? Zanim nie zaczniesz zarabiać nie zakładasz firmy. Najpierw rozpędzasz stronę. Potem zarabiasz, o tym jest ta książka, o dużych pieniądzach, które pokryją Ci ZUS bez problemu. Przecież to ma być biznes najlepszy na świecie. Dla nowych firm są też chyba jakieś ulgi.
    Wyobraź sobie że będziesz musiał również odprowadzić podatek VAT (23% na e-booki dajmy na to) a potem jeszcze 19% podatku od zysku.

  127. emrys 7 lipca 2016 o 12:24

   Aha no właśnie mi o to chodziło. Czyli rozkręcam stronę w pewnym momencie uruchamiam sprzedaż ale wiąże się to z założeniem działalności gosp. 🙂 O VAT i CIT „niestety” wiem 😛

   1. pepsieliot 7 lipca 2016 o 13:27

    No tak, bo zaraz Cię podkablują

  128. Monika 19 września 2016 o 16:56

   Pepsi, a chciałabyś może podzielić się w artykuliku informacją, jak prowadzisz działalność w USA? Pisałaś kiedyś, że tam właśnie płacisz podatki. Mogłabyć przybliżyć temat? Będę bardzo wdzięczna za każde info.

   1. pepsieliot 19 września 2016 o 18:55

    ależ skąd, zaszło nieporozumienie, tam produkujemy częsc oferty, podatki całe płace w Polsce, widać ze nic nie kupowałas w naszych sklepach, wszystko jest na paragonie, lub fakturze

  129. ciska 19 listopada 2016 o 17:09

   Gdzie znajde link aby sciagnac ksiazke , za ktora juz zaplacilam?

   1. Pepsi Eliot 19 listopada 2016 o 18:58

    To tak nie działa, książka po odnotowaniu wpłaty sama się wysyła. Napisz proszę do informatyk@pepsieliot.com on to wszystko zweryfikuje. Bardzo dziękuję Ci za kupienie mojej książki i życzę Ci wiele zdrowia dobrego biznesu <3

  130. Piotr2000 28 stycznia 2017 o 16:25

   Pepsi czy kupując Twoją książkę mogę ją używać na więcej niż jednym urządzeniu. Np na kompie i czytniku ? Czy tylko na jednym?

  131. piotr_2000 28 stycznia 2017 o 20:36

   Pepsi, mam pytanie: czy zakupiona książka może być używana (czytana) tylko na 1 urządzeniu, czy też mogę ją mieć na komputerze i czytniku ?

   1. Pepsi Eliot 28 stycznia 2017 o 21:37

    wszędzie

  132. grabiaskarolina 20 marca 2017 o 18:06

   Droga Pepsi! Zakupiłam Twój poradnik i uważam, że jest świetny! Zamierzam popracować nad blogiem i wprowadzić jak najwięcej Twoich wskazówek. Pierwsze od czego chcę zacząć, do planner słów kluczowych. Niestety, jak zalogowałam się na Google AdWrods, to od razu przekierowuje mnie do tworzenia reklamy. Nie ma tam żadnej zakładki do planera słów kluczowych. Czy możliwe, że Google usunęło tą aplikację?

   1. Pepsi Eliot 20 marca 2017 o 18:21

    możliwe, sprawdzę

    1. grabiaskarolina 22 marca 2017 o 10:22

     I jak? miałam rację?

     1. Ania 4 maja 2018 o 23:10

      Dlaczego tak długo nie ma odpowiedzi na postawione dwukrotnie pytanie? Chciałabym nabyć książkę „Jak zarabiać przez Internet”, ale jak czytam, że są tam nieaktualne informacje, na które tak długo brak jest reakcji, to zastanawiam się nad aktualnością pozostałych porad.

      1. Pepsi Eliot 5 maja 2018 o 12:09

       nie wiem o czym piszesz, ale zastanowić się zawsze jest wskazane. <3.

   2. Ania 5 maja 2018 o 15:39

    Już wyjaśniam. Odniosłam się do następujących pytań, na które do dzisiaj nie ma żadnej odpowiedzi, od „grabiaskarolina”:
    1) z 20 marca 2017 – Niestety, jak zalogowałam się na Google AdWrods, to od razu przekierowuje mnie do tworzenia reklamy. Nie ma tam żadnej zakładki do planera słów kluczowych. Czy możliwe, że Google usunęło tą aplikację?
    2) z 22 marca 2017 – I jak? miałam rację?

    1. Pepsi Eliot 5 maja 2018 o 19:59

     Google mogły usunąć, piszę o tym w książce, można szukać podobnych aplikacji. Ale tak naprawdę ten rozdział jest najmniej ważną sprawą, gdy Twój temat opiszesz w sposób własny, indywidualny, zastosujesz się do metod, które podaję, to jest sednem tej książki.

  133. JamJest74 20 marca 2017 o 19:23

   Czesc Pepsi, noj maz kupil mi pare dni temu Twoja ksiazke jak zarabiac, na Krawiec72@gmail i 19 wygasl mi link, podeslesz mi jeszcze raz? Dzieki! Ps. Tak sobie tu czytam komentarze ludzi do Ciebie piszacych i widze, ze jestes ludziom naprawde potrzebna. Zaangazuj ludzi i stworz siec ludzi pasjonatow, ktorzy swoja WIEDZA beda dzielic sir z potrzebujacymi. Wezwanie do przebudzenia, fattal error i KTO sie oparl o ten czerwony guzik z napisem BOMBa w goreI albo Witaminy gora. Druzyna wioslarska 80+ wdziecznie nazwani Zielone rzadz! No to jedziemy

   1. Pepsi Eliot 20 marca 2017 o 21:26

    pisz do informatyk@pepsieliot.com , ja się tym nie zajmuję , ale oczywiście niech Ci wyśle jeszcze raz 🙂 <3

  134. chlopkers 28 kwietnia 2017 o 09:08

   takie pytanko, jest opcja zamówienia wersji tradycyjnej (wydawanej przez drukarnie/wydawnictwo)? 🙂 ewentualnie pdf 🙂 nie obsługuję ebooków 😉

   1. Pepsi Eliot 28 kwietnia 2017 o 09:18

    to jest e-book w formie pdf

    1. Ania 4 maja 2018 o 23:04

     W pdf nie ma w sprzedaży.

     1. Ania 4 maja 2018 o 23:14

      Dzisiaj mogłam zamówić tylko e-book.

  135. Monia 5 maja 2017 o 16:30

   Witam. Pepsi kochana kupiłam twojego ebooka ale kurczę No nie doczytałam że to trzeba sobie pobrać na kompa w jakimś tam określonym czasie. Otworzyłam go na telefonie No i fakt przeczytałam około 50 stron ale potem zamknęłam i po jakimś czasie jak już mogłam na spokojnie poczytać to już mi to przepadło. Mogłabyś mi to jakoś jeszcze raz chociaż na chwilkę udostępnić abym tylko pobrała? Bardzo proszę

   1. Pepsi Eliot 5 maja 2017 o 18:23

    napisz do informatyk@pepsieliot.com i on Ci jeszcze raz wyśle, serdecznie dziękuję, że kupiłaś moją książkę i w ten sposób wsparłaś tego bloga, lovciam

  136. Agu 15 maja 2017 o 11:25

   Pepsi!książka kupiona!sprawdzam codziennie skrzynkę od tygodnia..i nic.Nie ma też odzewu od informatyk@pepsieliot.com gdzie wysłałam potwierdzenie płatności.Czas umila mi czytanie Twoich super postów ale ten tydzień jak to mawiają Czesi:to se ne wratiKiedy dostanę coś na maila?Ściskam
   Zniecierpliwiona Agu

   1. Pepsi Eliot 15 maja 2017 o 12:50

    napisz pliiiss jeszcze raz, był weekend, pewnie jest w spamie, lovciam

  137. Moni1313 3 sierpnia 2017 o 14:41

   Pepsi dlaczego nie mogę sobie wydrukować tego ebooka? Często tak robię zeby np przyczytaniu robić notatki i przemyślenia na marginesie. A opcja wydruku jest zablokowana.. 🙁

  138. Anna 14 listopada 2017 o 14:21

   Dostałam e-booka, czytam. Jest przydatny. Jedno co mnie bardzo rozczarowało, to koszmarna interpunkcja. O ile na blogu to tak bardzo nie razi (wiadomo, to nie doktorat), to kupując coś, czego nawet nie mogę sobie wydrukować, za 6 dych, (z takimi koszmarnymi błędami, które czasem utrudniają zrozumienie), oczekuję, że tekst zostanie poddany korekcie polonistycznej. Słabe to…

   1. Pepsi Eliot 14 listopada 2017 o 22:36

    Był poddany, ale może poddam jeszcze raz. Nikt z czytelników mi tego nie napisał, a wiele osób dzisiaj dobrze zarabia, dzięki tej książce.

  139. Maja 10 stycznia 2018 o 13:14

   Pepsi,
   Czy aby sprzedawać książkę w internecie trzeba mieć założoną działalność?

   1. Pepsi Eliot 10 stycznia 2018 o 14:28

    tak i wyobraź sobie, że akurat książka elektroniczna obciążona jest wysokim podatkiem VAT 23 %, w stosunku do książek papierowych chyba na 5 %

  140. Ania 4 maja 2018 o 20:23

   Pepsi Eliot, chcę kupić książkę „Jak zarabiać przez Internet”, ale w wersji papierowej. Jestem wzrokowcem i mam sentyment do książek w wersji papierowej. Gdzie mogą zamówić odpowiadającą mi formę ww. poradnika?

   1. Pepsi Eliot 4 maja 2018 o 20:23

    Jeszcze nie powstała, ale będzie 🙂

    1. Ania 4 maja 2018 o 23:12

     Czy mogę otrzymać powiadomienie i właściwy link do zakupu wersji papierowej, jak tylko ta pojawi się w sprzedaży?

     1. Pepsi Eliot 5 maja 2018 o 12:07

      Nie wiem, czy Informatyk to ogarnie, ale z pewnością będzie o tym głośno.

  141. Migotka 17 czerwca 2018 o 11:05

   E Booka dawno temu zamówiłam, mecz bloga założyłam 2 mięs temu, narazie jest w wersji bezpłatnej bez domeny,żeby powoli się rozkecac. Bloga pisze po francusku bo we Francji mieszkam. Niestety większość Francuzów to ludzie uśpieni.wczoraj na jednym z forum, gdzie napisałam że żeby zadbać o jelita to najpierw trzeba pozbyć się toksyn pasożytów, zapalen itp i napisałam też o teście sody to zostałam zaatakowana o to że podaje nieprawdziwe informacje,że tj niebezpieczne, a no i że nie mam dyplomu, ludzie nie pojmują że można nie mieć dyplomu a mimo to wciąż się kształcić we własnym zakresie poprzez czytanie książek, dobre seminaria i szkolenia iu dobrych dietetyków i blogi takie jak twoj itp. Staram się to omijać i robić swoje, jednak takie trolle trochę przeszkadzają.

  Dodaj komentarz