Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 414 058
34 online
35 538 VIPy

Jak zostać milionerką w ciągu sześciu, a nawet lat pięciu? Lekcja 5

And zagadka z nagrodą ma się rozumieć:)

Przedstaw mi swojego partnera, pokaż mi swój dom, wyciągi z kont, a powiem Ci co o sobie myślisz. To czarodziejskie czytanie w myślach ma na celu uświadomienie Ci, że bierzesz od wszechświata dokładnie to, co o sobie myślisz. Gdy myślisz o sobie, jak o ofierze, właśnie umawiasz się z katem, a gdy myślisz, że nie jesteś w stanie zarobić dużych pieniędzy, to zarabiasz małe i masz wciąż za krótką kołdrę. Jesteś spłukana? Czy w takim razie maniak wielkości przyciągnie ogromne  pieniądze, które mu się według niego należą? Otóż cele można mieć niczym nieograniczone, i są to doskonałe wizualizacje, jednak cele cząstkowe dobrze, gdy są na wyrost, ale  powinny nawiązywać do realiów. Abyś mogła uwierzyć, że dasz radę, szczególnie, że cel cząstkowy powinien mieć dość krótki, ale w miarę realny czas osiągnięcia danego celu. Gdy zarabiasz 84 000 rocznie, jesteś w stanie uwierzyć, że podwoisz zarobki w ciągu roku i wszechświat, który sama tworzysz myślami znajdzie sposób, żeby Ci to dać, a raczej, żebyś sobie to sama wzięła.

Warunek, przestajesz gonić białe króliki

Są dwie podstawowe zasady dobrego życia w matrixie. Pierwsza, żeby nie lizać klapek po wycieczce do Indii, ale to żart. I druga, już na poważnie, żeby nie podążać za myślami o białych królikach. Białe króliki są to myśli, które oddalają Cię od celu. Niejaki Izaak Newton nigdy za takimi nie podążał. Nie zajmował się ocenianiem, porównywaniem, biadoleniem, wynajdywaniem wymówek, nie był w swoim mniemaniu ani za młody, ani za stary, nie brakowało mu pieniędzy na start, gdyż po prostu o tym nie myślał, będąc zajętym tematem sedna, właściwą kreacją, meritum tworzenia mechanistycznej teorii w wymiarze 3D. Dlaczego tak trudno jest Ci dotrzeć do siebie, pojąć co jest nie Twoim programem, tylko narzuconym przez obojętne wahadło destrukcji, co wypływa z lęku, albo z chęci wpasowania, przypodobania się,  dlaczego siebie nie kochasz?


W pewnym eksperymencie brały udział dzieci matek niedorozwiniętych umysłowo z ilorazem inteligencji debila o IQ w przedziale 55—69. Imbecyl i najmniej inteligentny idiota mają punktów odpowiednio mniej. Gdzie na tej skali iloraz inteligencji przeciętnego dorosłego wynosi 100. Przy czym tylko 2% ludzi na świecie ma IQ, które upoważniałoby go do wstąpienia do Mensy, ponadpolitycznej grupy ludzi o bardzo wysokim IQ. Aby w Polsce uzyskać członkostwo Mensy, należy osiągnąć wynik oznaczający IQ równy co najmniej 130 w skali Wechslera. Do 2015 roku obowiązywał dolny limit wyniku 148 w skali Cattella, a oba wyniki są równoważne. A więc owe dzieci niedorozwiniętych intelektualnie matek, w trwającym kilka lat eksperymencie, zostały zaopiekowane przez grupę zaangażowanych studentów, pracujących z każdym dzieckiem indywidualnie. Dzieci uczyły się, bawiły i rozwijały podczas dedykowanym jednostkom programów nauczania, zabaw i gier, w dobrej i miłej atmosferze. Dzieci mogły zadawać dowolne pytania, nie narzucano im żadnych ograniczeń, aby lepiej je wpasować w matrix. Po pewnym czasie IQ dzieci wzrosło powyżej przeciętnego IQ ich rówieśników. W późniejszych latach mogły nawet wstąpić do Mensy.

Zagadka dla Ciebie, miejsce parkingowe

Ta prosta, logiczna zagadka została zadana w pierwszej klasie w Hong Kongu na egzaminie wstępnym. Większość dzieci rozwiązało ją w zaledwie kilka sekund. Jak brzmi Twoja odpowiedź? Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosuje się metodą subiektywną 100% Organic MACA This is BIO™ i sie wyśle sie:)

Generalnie jest tak, że szkoły i rodzice programują dzieci, zamiast pomagać im się rozwijać, ewoluować i nade wszystko tworzyć

Dlaczego dziecko pasjonujące się literaturą, czy sportem musi uczyć się chemii, której nie lubi, albo jak widać, po prostu chemii nie rozumie i wymaga to dziecko indywidualnego podejścia? Dlaczego dziecko wciąż słyszy, że malując i marząc do niczego w życiu nie dojdzie, a nikt nie poświęci mu czasu, aby dziecko pojęło jak niezwykle ciekawą, twórczą i zabawną dziedziną jest matematyka, szczególnie ta wyższa, nie rachunki? Zamiast tego zostaje wrzucone do okrutnego szkolnego tygla z ocenianiem, porównywaniem, programowaniem i nieustającym straszeniem. Kończysz więc zaawansowane szkodnictwo, oops, szkolnictwo i wkrótce już wiesz, że życie jest pokopane, praca jest posrana, i do tego nie masz pojęcia jak zostać milionerką? Wskakujesz w oczywiste tory, które wydają Ci się w miarę bezpieczne i będąc z natury cudowną kolejką parową w stylu vintage, udajesz na przekór sobie, szybki pociąg elektryczny. No to sie wykoleja sie.

Lekcja 5

Postaw przed sobą klepsydrę, albo nastaw budzik na 5 minut. Po czym zastanów się i w 5 minucie napisz jaką kwotę przygarniesz w przyszłym roku. Pamiętaj o zasadzie, że cel nie powinien być całkiem dla Twojego umysłu nierealny, ale też nie może być łatwy. Po czym podaj mi tę liczbę. Jest to nie mniej, nie więcej tylko Twoja wartość w Twoich oczach i myślach. Tyle jesteś w stanie zarobić w przyszłym roku, gdy ruszysz ze skrzyżowania, ale nie więcej. Któraś z Was być może poda cyfrę naprawdę śmiesznie niską jak dla osoby chcącej wejść na drogę zostania milionerką. Nie wszyscy oczywiście chcą, chociaż praktycznie wszyscy chcieliby osiągnąć finansową wolność. To jest taka antylogia. Liczba, którą napiszesz ma kluczowe znaczenie dla Twojego dobrobytu na następny rok. Ale nie martw się, nauka wymaga zaliczania kolejnych klas, nawet, gdy zdajesz egzaminy eksternistycznie. Jeśli będziesz szła własną drogą, będziesz pracowała mniej, praca stanie się pasją i przyjemnością, i w ciągu 6 lat zostaniesz milionerką na bogato. Jak zechcesz, to w ciągu 5:)

loveU <3 owoc <3 TiB

Źródło: Mark Fisher „Sekret milionera” ZAGADKA rozwiązana! A więc świetna 100% Organic MACA This is BIO™ idzie w świetne ręce Agi, która nie tylko prawidłowo odgadła numer miejsca parkingowego „87”, ale także jako pierwsza podała liczbę swoich prognozowanych przychodów netto na rok 2020, co umknęło większości. Gratulejszyn Agi!!!  Podaj dane do wysyłki na adres pytania@pepsieliot.com (nie zapomnij o numerze telefonu dla kuriera), w tytule napisz: PARKING-MACA

(Visited 8 698 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Anne 21 grudnia 2019 o 15:39

  Samochód jest zaparkowany na numerze 87

 2. avatar a.aleksandra 21 grudnia 2019 o 15:42

  Nie lizać klapek po wycieczce do Indii i kluczowe – nigdy nie jeść żółtego śniegu! ? Auto stoi na 87, mam chrapkę na tą Macę i bardzo się do niej uśmiecham ? Dziękuję za ten wpis Pepsi, zabieram się za ćwiczenie (P.S. oddam białe króliczki w dobre ręce!) <3

 3. avatar Monika 21 grudnia 2019 o 15:44

  Moja odpowiedz brzmi 87 .

 4. avatar Pandora 21 grudnia 2019 o 15:47

  Fajna zagadka, odpowiedź: 87. 😉

 5. avatar Pati 21 grudnia 2019 o 15:49

  Miejsce numer 89

 6. avatar Patrycja Pławska 21 grudnia 2019 o 15:51

  Numer 87 trzeba obrócić ekran

 7. avatar Aga 21 grudnia 2019 o 15:55

  87

 8. avatar Anna 21 grudnia 2019 o 16:05

  Samochod jest zaparkowany na numerze 87 i mysle, ze nadawalabym sie do pierwszej klasy w Hong Kongu, bo zagadke rozwiazalam w kilka sekund. Bardzo lubie Twoje artykuly, Pepsi, wchodze tu codziennie i powolutku staram sie cos zmienic w swoim zyciu. Dzieki ze jestes. Pozdrawiam goraco.

  1. avatar Jarmush 21 grudnia 2019 o 16:53

   <3

   1. avatar Dudek 21 grudnia 2019 o 21:50

    Co ja bym bez Ciebie ? ! ? Chciałem pisać więcej – nieżle nie poroniła Maria J. ale spoko, full Control…..
    i to poczucie autentyczności…..
    Carpe diem..,…

    1. avatar Dudek 21 grudnia 2019 o 21:56

     Kurwa, Dudek, rzeczywiście cię porobiło, ale ci przecież ci o to chodziło….

   2. avatar Dudek 21 grudnia 2019 o 22:15

    Peps, Ty wiesz, że każda z tych wijących się przy moim barze laseczek, tylko mnie wkurwiają. Naprawdę nie chcę się rozwodzić………..a chuj tam powiem….yin, yang……. Sorry Peps, choć nie powinien Cię przepraszać, ja wiem że to wciąż pierdolę tę równowagę, to mnie niszczy a nie potrafię udawać, chociaż czasami nie mam pewności czy sam siebie nie okłamuję.

    Chodźbyś była jak okrent płynoncy w oddali
    Fsponij, rze czyjeś serce tenski do ciebie w odalli…… Sorry ale właśnie wygląda ta wirtualna rzeczywistość,

 9. avatar Milla 21 grudnia 2019 o 16:08

  Samochód zaparkowany jest na numerze 87.

 10. avatar Naira 21 grudnia 2019 o 16:16

  87

 11. avatar Danka 21 grudnia 2019 o 16:19

  Jest to liczba 87, ponieważ widzimy je do góry nogami ?

 12. avatar Danka 21 grudnia 2019 o 16:23

  Jest to liczba 87, ponieważ widzimy liczby do góry nogami

 13. avatar Yestemin 21 grudnia 2019 o 16:30

  87. Ha ha z 5 min pomęczyłam się próbując znaleźć klucz, zanim stuknęłam się w czoło, że numeracja na parkingu nie powinna iść wg jakiegoś skomplikowanego klucza, lecz po kolei 😀

 14. avatar Keyt 21 grudnia 2019 o 16:39

  87

 15. avatar Oleńka 21 grudnia 2019 o 16:42

  Oczywiscie 87 🙂 cudowny wpis, cudowna zagadka, bo teraz czuje się mądrzejsza ;p

 16. avatar Natis 21 grudnia 2019 o 17:30

  Samochód jest zaparkowany na miejscu 87.
  Chce więcej zagadek 😀
  Pozdrawiam

 17. avatar Aga 21 grudnia 2019 o 17:50

  87, ale dobrze, że chciało mi się pomyśleć zanim przeczytałam komentarze. A Macę już mam i będę mieć kiedy tylko zapragnę bo jestem mega dziana 😉

  1. avatar Jarmush 21 grudnia 2019 o 21:16

   tak trzymać 😀

 18. avatar Ewa 21 grudnia 2019 o 18:54

  Samochód zaparkowany jest na 78, serdecznie pozdrawiam ☺️

 19. avatar Kasia 21 grudnia 2019 o 18:59

  87

 20. avatar Ania ania 21 grudnia 2019 o 19:10

  Auto stoi na nr 87 – tez sie uśmiecham do maci 🙂 ten wpis to w punkt dla mnie na ten właśnie ten moment!! Z reszta jak wszytsko twoje wpisy które sobie podczytuje Pepsi. I zawsze podnosisz mi wibracje. Dziękuje !!

 21. avatar zuza 21 grudnia 2019 o 19:59

  a może 78? 🙂

 22. avatar Lucy 21 grudnia 2019 o 19:59

  Jak dla mnie to bardziej 78.

 23. avatar Matej 21 grudnia 2019 o 20:08

  87 z Miłością ?

 24. avatar K. 21 grudnia 2019 o 20:20

  Na miejscu 87 ! 🙂

 25. avatar Nina 21 grudnia 2019 o 20:42

  87?

 26. avatar Ewel 21 grudnia 2019 o 22:08

  87. Obrucic trzeba. Ale od razu na to nie wpadłam tak jak te dzieci

 27. avatar Ewa 21 grudnia 2019 o 22:39

  Miejsce nr 87

 28. avatar Anne 21 grudnia 2019 o 23:00

  Moja kwota na przyszły rok to 30 000€

  1. avatar Jarmush 22 grudnia 2019 o 07:29

   10500 miesięcznie, dasz radę więcej, chyba, że startujesz od bardzo małej stawki

   1. avatar Anne 22 grudnia 2019 o 07:59

    Tak, startuję od bardzo małej stawki. To będzie ogromna zmiana, ale większa byłaby zbyt abstrakcyjna.

    1. avatar Jarmush 22 grudnia 2019 o 13:04

     Spoko, przez 5 lat podwajaj i zobaczysz, co wychodzi <3 Jak dodasz jeszcze jeden rok, przy małym starcie będzie już naprawdę spoko

     1. avatar Anne 22 grudnia 2019 o 13:47

      Dziękuję Pepsi! Dodajesz skrzydeł <3

 29. avatar Matylda 21 grudnia 2019 o 23:15

  Auto stoi na miejscu nr 87 ☺

 30. avatar Kasia 21 grudnia 2019 o 23:19

  Miejsce numer 87, fajna zagadka?

 31. avatar Aśka 21 grudnia 2019 o 23:37

  87 oczywiście:)

 32. avatar Jo 21 grudnia 2019 o 23:38

  87?

 33. avatar Kalina 22 grudnia 2019 o 00:41

  87, wystarczy użyć wyobraźni – w końcu jak parkujemy samochód??

 34. avatar Agi 22 grudnia 2019 o 06:35

  87,
  £500 tys.

  1. avatar Jarmush 22 grudnia 2019 o 07:22

   No właśnie się zastanawiałam, dlaczego nikt nie podaje drugiej wartości 🙂 Nieźle, 200 000 tysięcy miesięcznie, to już jest zapewne nieźle <3

   1. avatar Agi 22 grudnia 2019 o 10:37

    Tez sie wlasnie zastanawialam 🙂 przeciez to wazne 🙂 pozdrawiam Cie goraco!

    1. avatar Jarmush 23 grudnia 2019 o 10:07

     ZAGADKA rozwiązana!

     A więc świetna 100% Organic MACA This is BIO™ idzie w świetne ręce Agi, która nie tylko prawidłowo odgadła numer miejsca parkingowego „87”, ale także jako pierwsza podała liczbę swoich prognozowanych przychodów netto na rok 2020, co umknęło większości.

     Gratulejszyn Agi!!! 

     Podaj dane do wysyłki na adres pytania@pepsieliot.com (nie zapomnij o numerze telefonu dla kuriera), w tytule napisz: PARKING-MACA

     1. avatar Agi 23 grudnia 2019 o 21:06

      Wygralam! Super! Bardzo sie ciesze. Powiem szczerze, czulam, ze wygram ? moze powinnam czesciej w cos grac, hmm!
      Mieszkam za granica ale podam Ci Pepsi adres do mojej Mamuni. Pojade tam w lutym i zabiore jej to 😀
      Dziekuje Kochanie :*

     2. avatar Jarmush 23 grudnia 2019 o 21:50

      <3

 35. avatar Vanilla 22 grudnia 2019 o 07:36

  Odpowiedź to 87. Szkoda że w szkole nie uczyli nas myśleć poza schematem.

 36. avatar Gosia 22 grudnia 2019 o 08:30

  87 offkorss?

 37. avatar Anna 22 grudnia 2019 o 08:58

  Faktycznie, miejsce 87 , zagadka dziecinnie prosta jeśli się ją dostanie na kartce papieru. Po raz kolejny dostaję dowód na to jak elektroniczne narzędzie mnie ogranicza ?

 38. avatar Aneta 22 grudnia 2019 o 09:14

  A ja się przyznaję, bez przeczytania komentarzy z odpowiedziami nie wiedziałam jaka jest prawidłowa odpowiedź na zagadkę. Podoba mi się to.

 39. avatar Trombalińska 22 grudnia 2019 o 09:26

  A ja nie odgadłam ?? trombalinska

 40. avatar Izabela 22 grudnia 2019 o 10:15

  87

 41. avatar Misio&? 22 grudnia 2019 o 13:28

  Miejsce 87. Pozdrówka dla wszystkich

 42. avatar Joanna 22 grudnia 2019 o 18:20

  87
  6000€

  1. avatar Jarmush 22 grudnia 2019 o 22:05

   dość mało, to w następnym roku wypadnie 12000, w trzecim 24 000, w czwartym 48 000, w piętym prawie 100 000 euro, więc dopiero w 6 roku jest szansa na milion zysku netto, trzymam kciuki 🙂

 43. avatar Lily 22 grudnia 2019 o 20:19

  Hehe, oczywiście 87

 44. avatar Dance 22 grudnia 2019 o 21:37

  Pepsi ja trochę z innej beczki; nie mogę zrozumieć zachowania kogoś z kim kiedyś byłam blisko, było między nami zauroczenie może nawet miłość. Jednak relacje popsuły się w dużej mierze z powodu autosabotazu z mojej strony. Gdy pojawiło się coś cudownego w miom zyciu równie szybko pojawiły się myśli otym że nie zasługuje, nie może mi się to udać bo jest zbyt pięknie by było prawdziwe… I oczywiście tak się zadziałało. Czytam Cię Pepsi od dawno i wiem że działałam z poziomu strachu. To wszystko działo się jakieś 7 lat temu. Od tamtej pory nasze relacje wyglądają co najmniej dziwnie. On zawsze był osoba raczej zamkniętą, nieśmiały, musiał kogoś poznać by się otworzyć. Co dziwne zawsze pisze mi smsy, zadzwonił tylko raz i gdy był po kilku drinkach. Wtedy był bardzo wylewny. Bez problemu opowiadał o swoich uczuciach. Ale potrzebował do tego wspomagacza w postaci alko… Nie potrafi zadzwonić żeby porozmawiać tylko zawsze pisze wiadomości co dla mnie jest odrobinę dziwne zwłaszcza że mamy po 35 lat. Potrafi milczeć przez kilka miesięcy a potem nagle pisze ze bardzo za mną tęskni. Ja juz nie szukam z nim kontaktu. Nie zagaduje, nie próbuje. Choć przez długi czas próbowałam, zależało mi na nim więc próbowałam. Przyznaję. Jednak już zabrakło mi sil bo zawsze to wyglądało podobnie. Umawialiśmy się n a spotkania, wyjazdy. Jednak gdy trzeba było podjąć konkretne decyzje on kolokwialnie mówiąc uciekal. Np umawiamy się że w lutym pojedziemy na weekend, w momencie gdy o tym rozmawiamy on potrafi zaplanować bardzo dokladnie jak to będzie wygladac. Nakręca się,
  cieszy. I przez następnych kilka tygodniu ciągle o tym rozmawiamy. Po czym gdy trzeba się juz organizować, decydować na konkrety on nagle ucieka. Ucieczka polega albo na całkowitym milczeniu, bądź na innych wymowkach typu że no przecież nic konkretnego nie ustalaliśmy i może za jakus czas bo teraz praca mu nie pozwala.. . Faktycznie w pracę jest bardzo mocno zaangażowany ale to żadne wytłumaczenie. Takich sytuacji mogę wyliczyć dziesiątki. Coś planowaliśmy a gdy przychodzi do konkretów on zachowuje się jak gdyby nic nie było wcześniej ustalane. Generalnie mam często wrażenie że rozmawiam z dwiema różnymi osobami, jak gdyby miał jakieś rozdwojenie jaźni… Kiedyś widziałam go na mieście nie podeszlsm bo brakło mi odwagi bo juz dawno się nie wiedzieliśmy. Ale potem napisałam że go widziałam a on na to że to nie on. A na
  100% to on. Tym bardziej poznałam także jego brata z którym wtedy był. Nie rozumiem po co kłamie? Tak jak wspominałam ja a juz odpuściłam. Dałam sobie spokój choć siedzi mi gdzieś jeszcze w głowie ale mam świadomość że jest to relacja destrukcyjna, często a prawie od początku miałam co niego mieszczanie odczucia z jednej strony radość, miłość. Ale był tam także niepokój. Bardzo wyraźny. Bardzo to dziwne wszystko. W każdym razie ja próbuję zapomnieć, zaakceptować i żyć. Będę o nim pamiętać ale nie rozpamietywac. Tylko dlaczego on co jakiś czas miesza mi w głowie. Sam szuka kontaktu, zaczepia chce się spotykać więc ja mówię że ok że możemy spotkać się na kawę. Wtedy on mowi że da mi znać bo będzie w najbliższych dniach w pobliżu i da konkretnie znać po czym milknie na kolejne pół roku i Sytuacja się powtarza… O co mu chodzi..

  1. avatar Carrie 23 grudnia 2019 o 19:14

   Dance
   ja Ci odpowiem, bo Peps zajęta typowaniem, kto najładniej wklikał 87 jako odpowiedź lewą nogą do lusterka
   także ten wiesz
   jedź do Dziatkowic na 10 dni tam jest osrodek Vipasamy je się 2 razy dziennie w tym kolację o 11 rano oczywiście i medytuje się 10 godzin dziennie. Są różne zakazy, nakazy i zalecenia ale natenczas jeden jest dla Ciebie najważniejszy jak to mawiał Shrek mam do Ciebie 2 sprawy -zamknij się. Nie mów nie gadaj przez 10 dni, nic zero w ogóle null do kwadratu, pisać też nie wolno nic a nic i analizować też nie. Po prostu trzeba usiąść i ….:) Słowotok się z Ciebie wylał, teraz czas na ciszę.
   Jak wrócisz to zrozumiesz że nic dwa razy się nie zdarza.
   Bon voyage

   Lovki i jedz słodkie słodkie winogrona

   1. avatar Carrie 23 grudnia 2019 o 23:55

    *Dziadowic

 45. avatar Mars 23 grudnia 2019 o 01:34

  78

 46. avatar Kasiaa 23 grudnia 2019 o 08:21

  87:) uwielbiam Cię Pepsi i pozdrawiam cieplutko:)

  1. avatar Jarmush 23 grudnia 2019 o 08:56

   <3

 47. avatar Xyz 23 grudnia 2019 o 13:04

  87 ?

  100,000 funtów rocznie, na początek.

  1. avatar Jarmush 23 grudnia 2019 o 14:55

   Miło, ale wiecie,że już nagroda idzie do Agi. Zapraszam do następnego el konkurso wkrótce <3

 48. avatar olimpiaa 23 grudnia 2019 o 13:12

  miejscęę osiem siedem 🙂

 49. avatar Aleksandra 23 grudnia 2019 o 21:10

  480000 PLN w 2020 r. <3

 50. avatar Agniecha0107 24 grudnia 2019 o 07:20

  100000.

 51. avatar Monika 24 grudnia 2019 o 15:36

  87

 52. avatar Kasiadavies 25 grudnia 2019 o 20:51

  £ 3,5 mln

  Wiem, dużo… ale potrzeby mam duże ?

  1. avatar Jarmush 26 grudnia 2019 o 07:17

   Nie za dużo, gdy już masz dobry start, bo w każdym roku podwajasz poprzedni zysk, ale jak mocno przesadziłaś, to podświadomość może uznać za mrzonki <3 Ale myślę, że Ty akurat dasz radę, <3

 53. avatar isabelle 25 grudnia 2019 o 22:05

  87

 54. avatar ania 3 stycznia 2020 o 11:55

  wydaje mi sie, ze problemem wiekszosci ludzi jest to, ze chca niby pieniedzy, ale nie wiedza po co. a posiadanie pieniedzy dla samego ich posiadania jest…slabe i na dluzsza mete nie wypala. Nie ma w tym dobrej energii, nie ma w tym rozwoju.

  pamietam jak, jeszcze jako studentka na pytanie : czego chcesz w zyciu, odpowiedzialam mojemu mentorowi w pracy (cudowny czlowiek) – zmeczona korpo niezmiernie – ze potrzebuje miliona dolarow. Usmiechnal sie i powiedzial : i co z nim zrobisz?
  no i pomyslu nie mialam 😉 wiec powiedzial mi, ze jesli juz pomysl bede miec, mam przyjsc do niego i wtedy porozmawiamy o tym 1 mln.
  Minelo kilka lat, zanim zrozumialam, o co mu chodzilo. kazdy chce byc bogaty, ale nie kazdy wie, co z bogactwem zrobic, jak zrobic z nim cos tworczego. Wiele osob ma kase tylko po to, by ja miec… badz by pokazywac innym, ze maja,. a to ma krotkie nogi. Wazna jest kreacja, intencja, o ktorej mowisz nam Peps tak czesto.

 55. avatar Anja 8 stycznia 2020 o 17:07

  50 tysiecy euro w roku 2020

 56. avatar Sofi 22 stycznia 2020 o 08:03

  Zarobię tyle żeby kupić gospodarstwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum