logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
94 742 058
158 online
32 427 VIPy
Reklama

kolagen/ pepsieliot.comKOLAGEN PEPTAN F TiB
Przepis na 2 lewatywy, ratunek dla owrzodzonych, czy przeciekających jelit:

1.
3 łyżki stołowe sody zmieszaj w 800 ml letniej wody w temp pokojowej. Zrób lewatywę i zatrzymaj płyn 15 do 30 minut. Im trudniej zatrzymać, tym stan jelit jest gorszy.

2.
Następnie 3 stołowe łyżki Kolagenu peptan F TiB zmieszaj z 500 ml też letniej wody i zrób lewatywę , tym razem wytrzymaj 10 minut. Wielka poprawa dla jelit.

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Jak zrobić coś, co dochtore uważajo za niemożliwe, czyli jak rozpuścić kamienie żółciowe?

Cuda jaja, cudaku na kijaku, oczyścić pęcherzyk żółciowy z kamieni?

Ależ to niebezpieczne, przecież kamień może utkwić w przewodzie żółciowym i rzeczywiście jest to prawdopodobne, chociaż nieczęste. Rozpuścić kamienie? Nonsensów niech mi pacjentka nie opowiada tutaj, ani guseł! Może na 5 zdrowasiek do pieca woreczek wstawić wraz z wątrobą i całą pacjentką?

Znachoru i kanibalizmu mówimy nie! Kamienie są ze stali, sie nie rozpuszczajo! Never!

Jednak pewna dama, co się złamała i dała sobie wyciąć woreczek po kolejnym ataku kolki wątrobowej, otrzymawszy kupkę kolorowych kamyków na pamiątkę, poczuła się naprawdę rozczarowana, gdy już po roku kamyki rozsypały się, co przeczy, że są z żelaza, a potwierdza, że są rozpuszczalne.

Oczywiście po zabiegu zdrowie damy nie uległo poprawie, a po roku należało wykonać kolejną operację, tym razem przepukliny. Dochtore stwierdziło, że przepuklina pojawia się często po usunięciu pęcherzyka żółciowego u ludzi otyłych. I takiego prztyczka w nos musiała dama jeszcze łyknąć.

Co więc możesz zrobić, gdy obawiasz się naturalnych metod usuwania kamieni, z powodu groźby utkniętego kamyka na drodze żółciowej, a jednocześnie nie chcesz poddać się operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego, gdyż każda hospitalizacja to absolutna ostateczność, bo kto chciałby pić kiłę?

Reklama

Tu znajdziesz duży pakiet suplementów, (a tu mniejszy podstawowy) niezbędnych do przeprowadzenia kuracji 4 szklanek


Czyli na oliwę z sokiem cytrynowym się nie decydujesz, to może rozpuścisz kamienie, które tak naprawdę nie są kamieniami, przypominając raczej gęstą marmoladę, a robią się stwardniałe pod wpływem kwaśnego soku nadmiaru żółci. Zaś zieloną barwę nadaje im barwnik żółci, bilirubina.

Ze względu na ich skład dzieli się je na cholesterolowe lub barwnikowe, albo cholesterolowo-barwnikowe. Tak zwane czarne kamienie, które znajdują się wśród kamieni zielonych, to w rzeczywistości grudki własnej strawionej krwi. Trochę turpistyczne info.

No i teraz na scenę wchodzi Bołotow dla, którego nie ma chorób nieuleczalnych, ale

Przezdolny malarz Caravaggio, ojciec włoskiego chiaroscuro (światłocienia) był rozpustny jak Grigorij Rasputiun, z kolei Einstein był okropnym mężem i mylił się co do efektu splątania cząsteczek, co zostało naukowo udowodnione w Centrum Dynamiki Kwantowej na australijskim Griffiths University, że koleś naprawdę łebski na tle całej populacji ludzkiej jednak mylił się wątpiąc w istnienie tego zjawiska i nazywając je „upiornym oddziaływaniem na odległość”, a słynny impresjonista Van Gogh był naprawdę ciężkim świrem, chociaż jego słoneczniki i autoportrety kosztują dzisiaj fortunę.

Ludzie są skłonni wylewać dziecko z kąpielą, że gdy w jednej rzeczy wykazujesz się wstecznictwem, czy tylko nie ogarniasz jeszcze wszystkiego, albo tak jak geniusz Einstein po prostu się mylisz, to znaczy, że pada cień na inne Twoje osiągnięcia. Czy Leonardo da Vinci jest dla Ciebie mniej wybitnym człowiekiem renesansu, gdy okazało się, że latające maszyny wykonane na podstawie jego rysunków technicznych, jednak są nielotami?

Wstęp ten służy temu, aby Borysa Bołotowa, człowieka o szerokich horyzontach, który do leczenia praktycznie każdej dolegliwości opracował niestandardowe podejście, będącego jednocześnie wielkim uczonym, członkiem Akademii Nauk, autora ponad 600 wynalazków, które w praktyce dowiodły swej niemal nieprawdopodobnej skuteczności.

A więc tego człowieka niedobrze byłoby wylać z kąpielą, za twierdzenie iż dla naszego zdrowia najlepiej jest, aby limfa była zasadowa, tutaj nie ma żadnych niezgodności, ale że krew powinna być yyy … kwaśna, a to już bije w pH krwi zdrowego oseska, które zawsze jest lekko zasadowe.

Tak czy siak dla Bołotowa nie ma chorób nieuleczalnych, a jego zalecenia są przystępne i każdy po zapoznaniu się z metodami może zastosować je do własnego uzdrowienia.

Pan Bołotow potwierdził, że kamieni z woreczka żółciowego można pozbyć się bez operacji

Trzeba je w tym celu rozpuścić i dobrze radzi sobie z tym sok z czarnej rzodkwi, który nie tylko rozpuszcza minerały w pęcherzyku żółciowym, kanałach żółciowych, lecz również sole mineralne odkładające się w naczyniach, nerkach i pęcherzu moczowym.

black radish/ pepsieliot.com

Recepta Bołotowa

Weź 10 kg czarnej rzodkwi i odetnij drobne korzonki.

Przemyj rzodkiew i nie obierając ze skóry wyciśnij sok, którego będzie około 3 do 5 litrów.

Sok przechowuj w lodówce.

Zaś wytłoki zmieszaj z miodem w proporcjach, na 1 kg wytłoków, 300 g miodu. Przechowuj mieszaninę wytłoków i miodu w słoikach, uciskając czymś ciężkim od góry, by nie spleśniała.

Sok zacznij pić po jednej łyżeczce od herbaty na godzinę przed posiłkiem.

Jeśli nie będziesz odczuwała bólu w okolicy wątroby, dawkę możesz początkowo zwiększyć do 1 łyżki stołowej, a następnie do pół szklanki soku.

gościu, co się zna na kamieniach (szczególnie toczących się:)

Należy mieć jasność, że sok z czarnej rzodkwi jest produktem o silnym działaniu żółciopędnym

Jeśli w kanałach żółciowych znajduje się dużo soli (minerałów), to przepływ żółci jest utrudniony i możesz odczuwać ból w prawym boku. W takim wypadku należy na okolicę wątroby położyć termofor z gorącą wodą (w żadnym wypadku nie koc elektryczny). Jeśli ból jest do wytrzymania, to zabiegi należy kontynuować.

Bołotow uprzedził, że ból występuje tylko na początku, a potem wszystko wraca do normy. Sól jest wydalana niezauważalnie.

Prowadząc takie leczenie należy przestrzegać łagodnej diety, unikać ostrych i słonych produktów. Dotyczy to tylko okresu, w którym pije się sok.

Gdy sok się skończy zacznij jeść wytłoki, które do tego czasu ukiszą się. Jedz je w czasie posiłku od 1 łyżki stołowej do 3 łyżek stołowych, aż się wyczerpią.

Po prawdzie Bołotow podaje też inne metody rozpuszczania kamieni w woreczku żółciowym, połączone z jedzeniem żółci drobiu, ale sok i wytłoki z czarnej rzodkwi wydają się najmniej hardcorowe.

Po rozpuszczeniu kamieni w woreczku żółciowym, wyciągnij wnioski, jak żyłaś, co robiłaś, z której miseczki jadłaś, i o której godzinie? Podziękuj panu Borysowi za poradę i zacznij żyć świadomie z codzienną kuracją 4 szklanek, systematycznie i spokojnie oczyszczającą wątrobę i całe ciało, nawadniającą i odżywiającą.

owocek

(Visited 8 534 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. kkate406 19 kwietnia 2019 o 18:52

  Czytam z wielkim zainteresowaniem. Moja mama ma stwierdzone 2 kamienie o średnicy ponad 2cm typu wapiennego,czy jakoś tak – w każdym razie nie są cholesterolowe i jak twierdzi doktor – nierozpuszczalne. Skontaktowała się z chirurgiem po znajomości i odradził operację,bo ma już 68lat,a po zabiegu usunięcia woreczka wielu starszych pacjentów ponoć umiera – komplikacje, nietrzymanie diety itp. Poradził trzymać się diety,nie jeść absolutnie surowych warzyw, owoców,czasem jakiś sok w rozsądnych ilościach, nie jeść smażonego, tłustego. Ostatnio naszła ja wielka ochota na sałatę i zjadła 2 listki. Dostała ataku bólu,jak się domyślam kolki? I 3 dni na tabletkach no-spa. Czy mogłabym jej poradzić picie takiego soku? Czy termofor mógłby być zamiennikiem tabletek przy ataku bólu?

 2. Kózka 19 kwietnia 2019 o 22:41

  Pepsi. Ja mam pytanie nie w temacie czarnego warzywa na kamienie. A mianowicie, jak rozmawiać o tematyce duchowości z osobami bardzo zafiksowanymi na orkę, problemy, fochy, dlaczego ja, ukryta prawda, brak kasy, zazdrość, wredotę, smuteczki, tivi, fb, snapa, jbzd, pornhuba, ogólnie oficjalną wirtualną rzeczywistość, czy też emeryturę byłego policjanta, albo studenta budownictwa. Czyli osoby wsiąknięte w matrix, przy tym bardzo logiczne, matematyczne, tylko wierzące w statystykę bo przykład paru osób z najbliższego otoczenia to żaden przykład. Tak samo jest z „wyleczeniami” po chemio i radio, a naturalnymi metodami. Przecież ja podaję jakieś jednostkowe przykłady i odnoszę do całości, a jakie są statystki skuteczności machiny zniszczenia? Jak gadać z takimi ludźmi o czymkolwiek alternatywnym?
  To raz, a dwa, od czego zacząć tłumaczenie komuś kto jest podatny, ale zielony, jak to wszystko wygląda? Żeby zrozumiał cokolwiek, żeby się zajarał? Żeby mu pomóc. Jakie książki, jak się za to zabrać, żeby to miało ręce i nogi?
  Pozdrówka 😘

  1. Pepsi Eliot 20 kwietnia 2019 o 08:20

   dobre pytanie, odpowiem za niedługo w poście <3

 3. Kawosz 20 kwietnia 2019 o 06:31

  Mam nadzieję, że ta metoda usuwania kamieni mi pomoże. Stosuję metodę 4 szklanek, a jednak odczuwam ból po prawej stronie ciała. Czytałam, że ciało wydzielające zapach pleśni, stęchlizny (tak jak u mnie szczególnie po nocy) świadczy o chorobach wątroby. Miałam robione badania i wątroba jest ok. Ale mam kamienie w woreczku, które odczuwam. Pokładam w tym warzywie dużo nadziei. Jak oczyszczę pęcherzyk i wątrobę to myślę, że usunę ten zapach.

 4. też szukam 20 kwietnia 2019 o 11:33

  Kózko miła:) jak już będziesz „dużą, dużą kozą „, taka metafora w sensie doświadczenia życiowego: to zauważysz, że nie należy ludzi zbawiać na siłę, bo to nieskuteczne i budzi opór czego zapewne właśnie doświadczyłaś. Konieczność dokonania zmiany wywołuje duży lęk, a ty właśnie takie zmiany proponujesz „uświadamiając” znajomych. Nikt niepotrzebnie nie chce się bać o ile nie jest masochistą. Zwykle człowiek sam poszukuje różnych rozwiązań, gdy życie mu dokuczy. Wtedy bardziej boi się tego co mu własnie dokucza niż zmiany i mechanizmy obronne „pozwalają” zobaczyć, że może robimy coś źle. Taki mechanizm widać np. gdy alkoholik osiąga tzw. dno w piciu.

  1. Pepsi Eliot 20 kwietnia 2019 o 11:43

   myślę, że to dość wygodna opcja, nie wtrącać się, i kiedyś też tak doradzałam, ale obecnie zmieniłam zdanie i zachęcam do mówienia o tym co siię wie każdemu, kto tylko ma ochotę słuchać. To wcale nie oznacza, że chce się kogoś zmieniać, agitować, ale uważam, że jak wiesz, że coś jest gorące, to po prostu dobrze jest o tym powiedzieć, a kwestia, czy ktoś chce się oparzyć pozostaje po stronie poinformowanego.

 5. Best Text - tłumaczenia tekstów medycznych 20 kwietnia 2019 o 18:26

  Dr …, naturoterapeuta, też proponuje podobną metodę na oczyszczenie wątroby i dróg żółciowych: tylko olej plus sok z cytryny, leżenie przez 3 dni i ogrzewanie prawego podżebrza termoforem. Coś zatem w tym jest.

 6. szukam 21 kwietnia 2019 o 13:56

  Mam polipy w woreczku. Co moze pomoc. ?

  1. Pepsi Eliot 21 kwietnia 2019 o 17:32

   napiszę o polipach w woreczku, w jelicie

 7. Polip na woreczku żołciowym 21 kwietnia 2019 o 20:31

  Także proszę o informację co robisz z polipem na pęcherzyku żółciowym….

 8. Marcheweczka 22 kwietnia 2019 o 12:58

  Bardzo ciekawe info. A czy taki sok usuwa tez utkwione kamienie w przewodzie zolciowym? Bo wtedy taki sok mozna by stosowac asekuracyjnie np po terapii usuwania kamieni octem i sokiem jablkowym etc. Czytelnicy pewnie znaja ta metode – dla przypomnienia 5 dni przygotowan z mieszanka 800ml sok jablkowy i 200ml ocet jablkowy i 2 dni usuwania kamieni: sol gorzka na przeczyszczenie i potem mieszanka oliwy z sokiem z grejfruta i nynu. Najlepiej w now ksiezyca. To tak w skrocie. Przetestowalam osobiscie. To autentycznie dziala. U niektorych dopiero przy ktorejs powtorce. Szczegoly kazdy znajdzie w necie.

  Zapewne taki sok z rzepy trzeba stosowac bardzo dlugo by osiagnac efekt a terapia sokiem i octem daje dosc szybkie widoczne i spektakularne efekty (mimo ze trzeba na poczatku powtarzac to wiele razy nim sie usunie kamienie).
  Wydaje mi sie ze te metody warto stosowac niezaleznie od siebie. Jedno przed drugim.

  Zastanawia mnie jak moga takie kamienie utknac w przewodzie zolciowym. Tym bardziej jak sie przeciez terapie usuwania kamieni octem i sokiem jablkowym na poczatku wielokrotnie powtarza (np co miesiac) by pozbyc sie kamieni nagromadzonych przez lata. przy kolejnych powtorkach ewentualne utkwione kamienie powinny byc przepchniete w dol. Nawet nie wiem jak sie zorientowac, czy kamien utknal czy nie 🙂 pozdrawiam Was kochani

 9. ajjj 28 maja 2019 o 12:11

  A co z Proursanem? Ktoś stosował i pomógł? Podobno to jedyna substancja, która rozpuszcza kamienie.

 10. marzena.k42@wp.pl 28 maja 2019 o 12:35

  Kochana Pepsi , mam polipa w pęcherzyku żółciowym , pół roku temu miał 2,5 milimetra wielkości ,natomiast teraz urósł i ma 5,5 milimetra wielkości . Czy jest coś czym bym mogła pozbyć się tego polipa ? Lekarz dał mi na tomografię brzucha , którą mam zrobić za pół roku czyli w listopadzie . Jeżeli ten polip urośnie będą operowali . Poradz mi proszę co zrobić . Jestem osobą która choruje na niedoczynnośc tarczycy i mam hashimoto, nie biorę tabletek . jestem na kuracji 4 szklanek ,jestem również po 4 oczyszczeniach wątroby (oliwa+ cytryna + sól gorzka Epsom) , a polip rośnie . Bardzo prosze podpowiedż co robić ? Naprawdę , dziękuje że jesteś .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *