Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 391 949
68 online
42 283 VIPy

Jak zrobić idealną mikroflorę dla układu pokarmowego? Czystą kwaśną kulturę mleczną

Akademik Bołotow to bardzo leciwy biolog, chemik, fizyk, który poświęcił ponad 40 lat życia na badania naukowe. Autor intrygującej i pomocnej książki Zdrowie człowieka w niezdrowym świecie.

Mleko dla dorosłego ssaka jest beee, no i tyle w temacie, ale…

Lecz oskarżając mleko zawierające stront, różnorodne resztki herbicydów, pestycydów, nawozów, metali ciężkich, radionukleotydów oraz infekcje ropne, Bołotow uważa, że powinniśmy nauczyć się WYODRĘBNIAĆ Z MLEKA CZYSTĄ PAŁECZKĘ KWASU MLEKOWEGO, najważniejszego przedstawiciela naszej mikroflory symbiotycznej.

Należy wyodrębniać i hodować ją w zwykłych warunkach domowych, codziennie wprowadzać do układu pokarmowego w celu walki z dysbakteriozą. Doświadczenie Bołotowa w regeneracji zdrowej błony śluzowej i mikroflory przewodu pokarmowego przekonująco wpływa na zdrowie każdego, kto wykorzystuje pałeczkę znaną obecnie (w pewnych wtajemniczonych kręgach) pod nazwą „kwasów Bołotowa”.

Jak zrobić kwas Bołotowa nr 1? Czyli czystą kwaśną kulturę mleczną

Z czego?

 • Środowisko odżywcze:

3 litry przegotowanej schłodzonej wody i 1 szklanka cukru

 • Zakwas:

Jedna łyżka stołowa śmietany (kwaśnej)

 • Wypełniacz na 28 dni:

1 szklanka ziela glistnika (jaskółcze ziele – łatwe do kupienia) w postaci świeżej lub suszonej

Sposób

 • Wsypać cukier do pojemnika z wodą i rozpuścić go.
 • Rozpuścić śmietanę w ciepłym słodkim roztworze.
 • Glistnik (wyłącznie ziele, nie korzeń) pociąć i umieścić w woreczku z gazy z obciążeniem z czarnego krzemienia (łatwy do kupienia) Stanie się on dla kwasu źródłem krzemu.

 

Glistnik jako najbardziej TRUJĄCE zioło w farmakopei unieszkodliwi w ciągu 28 dni wszystko co niesie z sobą jedna łyżka stołowa śmietany.

 • Przykryć naczynie gazą złożoną w 2-3 warstw i pozostawić w ciepłym ciemnym miejscu

 

W ciągu 2-3 tygodni w naczyniu powstaną bardzo silne jednostki kwaśnych bakterii mlecznych.

Produkt sfermentowany w obecności glistnika dysponuje właściwościami oczyszczającymi przestrzenie nosogardzieli, uszu, płuc. Oczyszczeniu podlega przewód pokarmowy, macica, wagina i drogi moczowe. Enzymy te dysponują silnymi właściwościami stymulującymi.

Jeśli kwas nr 1 będzie się spożywać przez dwa tygodnie po pół szklanki na pół godziny przed jedzeniem, to praktycznie w pełni zostaną odbudowane powierzchnie nabłonkowe żołądka i jelit. (Bołotow)

Pod wpływem kwasu nr 1 nabłonek jelita cienkiego pozbywa się soli metali ciężkich – rtęci, ołowiu, talu i bizmutu. Chlorki tych metali wydalane są przez enzymy glistnika. W celu ich wydalenia należy wywołać wydzielanie wolnego enzymu – pepsyny, przy pomocy soli kuchennej. Mała grudka soli do ust przed i po posiłku (jakiś kwadrans)

Sole cezu i strontu dzięki enzymowi żołądkowemu – pepsynie, również nie wchłaniają się do organizmu dzięki powstaniu nierozpuszczalnych kompleksów na bazie soli radionukleotydów i pepsyny.

w didaskaliach

Oto dlaczego wg Bołotowa nie wolno wykluczać z pożywienia soli. Sól kuchenna stymuluje w żołądku wydzielanie pepsyny! Jest to ważne dla mieszkańców miast atomowych (miast, w których znajdują się elektrownie atomowe) i stref, które ucierpiały w wyniku awarii elektrowni atomowych.

Wystarczy utrzymywać stężenie wolnej pepsyny w normie, a ochrona przed dostawaniem się radionukleotydów do organizmu będzie zapewniona.

Kwas uważamy za gotowy 28 dnia

Potem woreczek z glistnikiem można wyrzucić, a krzemień pozostawić na dnie naczynia

 • Aby kwas nr 1 „czysty kwas mlekowy” nigdy się nie skończył, codziennie dodawajcie do niego środowisko odżywcze. Należy dolewać tyle środowiska pożywienia ile zostało wypitego kwasu. A po 10-12 godzinach kwas jest pełnowartościowy.

 

Ważne

W celu przygotowania kwasu nr 1 można wykorzystywać wyłącznie źdźbło i liście glistnika. Poziom radiacji w nich jest znacznie mniejszy niż w korzeniach.

Pałeczka kwasu mlekowego, którą wprowadzamy do układu pokarmowego przy pomocy kwasu nr 1 jest biologicznym, elektrycznym dipolem i dysponuje wysokim stopniem ruchliwości. Łatwo migruje z układu pokarmowego do śluzówki i pod śluzówkę jelit oraz z powrotem. Swoimi czułkami pałeczka kwasu mlekowego przejmuje fitonycydy z ziół i wprowadza pod śluzówkę oraz do krwi, „wymienia ładunek” – przejmując metale ciężkie, nukleotydy, czynniki chorobotwórcze i wyprowadza je z przewodu pokarmowego całkowicie. W ten sposób zwiększa efekt leczniczy wielu fitopreparatów o kilkaset razy.

Kwas mlekowy jest najbardziej swoistą postacią mikroflory dla układu pokarmowego. Jest to „transport biologiczno-elektryczny” dla wszystkich substancji leczniczych, wchodzących z pokarmem, i dla wszystkiego co należy wydalić z organizmu spośród substancji, które dostały się do niego z pokarmem.

Amen

(Visited 4 573 times, 2 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Jam Was Kocham 23 listopada 2021 o 20:32

  A czy można kupić „gotowca”? Jest odpowiednik lub coś zbliżonego w kapsułkach? ? czy to nie przypadkiem maślan sodu? Istnieje to w netach w kapsułkach, może u Was też będzie?

  1. avatar Pepsi Eliot 24 listopada 2021 o 05:48

   na razie z pewnością nie, my skupiamy się na jedzeniu i będzie duużo więcej pokarmów organicznych This is BIO, kasze, mąki, orzechy etc i superfoodsy ;d <3

   1. avatar Urszula 24 listopada 2021 o 07:32

    Robię zakwas Bołotowa od kilku lat śmietana musi byś wiejska lub bio ze sklepu ekologicznego. Z Lidla bio nie nadaje się.

    1. avatar Agnieszka 24 listopada 2021 o 09:03

     Jakie efekty zauważasz?

    2. avatar Aga3131 24 listopada 2021 o 11:43

     Urszula – jak efekty?

 2. avatar Kinkong 23 listopada 2021 o 21:20

  Chyba poeksperymentuję z Bolotowem. Zrobię ten przepisik. Zobaczymy co to. Thanks za informację. Pozdrowionka

  1. avatar Pepsi Eliot 24 listopada 2021 o 05:44

   to jest baza i można na tej bazie robić jeszcze 2 kwasy, podam w krótce Nr2

 3. avatar Kinkong 23 listopada 2021 o 21:21

  Tylko w Rosji śmietana kwasna to podejrzewam ze coś innego niż w Polsce, trzeba będzie się rozejrzeć.

  1. avatar Pepsi Eliot 24 listopada 2021 o 05:44

   za komuny były, to może wrócą 😀 😀

 4. avatar Karolina 24 listopada 2021 o 22:50

  Czy w ciąży można stosować ?

  1. avatar Pepsi Eliot 25 listopada 2021 o 05:08

   Tego nie wiem,

   ale po ciąży Bołotow twierdzi, że można pobudzać Kwasem nr 3 wydzielanie pokarmu dla matek karmiących.

   Środowisko odżywcze: 3 litry zagotowanej, schłodzonej wody, 1 szklanka cukru.

   Zakwas: 1 szklanka kwasu nr 1.

   Wypełniacz na 14 dni: 1 szklanka kwiatów krwawnika.

   Umieścić kwiaty krwawnika w woreczku z gazy z czarnym krzemieniem, zawiązać i umieścić na dnie słoika z roztworem, przykryć 2-3 warstwami gazy i zostawić do fermentacji na 14 dni w ciemnym, ciepłym miejscu. Kwas przyjmować po 1-2 szklanki dziennie, dodając do słoika środowisko odżywcze (słodką wodę) codziennie. Po 10-12 godzinach kwas odzyskuje swoje lecznicze właściwości. Przygotowując się do bycia matką należy przygotować kwas i już na oddziale położniczym przyjmować go, aby nie było problemu z pokarmem (mlekiem).

   I jeszcze jeden bardzo ważny kwas:

   Kwas nr 4. Lecznicza serwatka dla osesków

   Najbardziej podatne na zakłócenia mikroflory układu pokarmowego i rozwój dysbakteriozy z ciężkimi postaciami skazy białkowej są dzieci karmione piersią. Najlepiej zatroszczyć się o rozwój mikroflory przewodu pokarmowego dziecka celowo umieszczając w jego jelitach najsilniejsze formy kwaśnych bakterii mlecznych z serwatki mleka rodzonej matki. Jak ją uzyskać?

   Zlać 100 ml mleka z piersi. Dodać do niego 3-5 kropel kwasu nr 1, zakwasić mleko. Odfiltrować serwatkę, rozlać ją do buteleczek penicylinowych.

   Jak ją stosować?

   Zagotować wodę do picia dla dziecka. Najlepiej jeśli doda się do niej nasiona kopru na końcu noża (w celu zapobieżenia wzdęciom brzuszka), ochłodzić do temperatury pokojowej i kapać do odwaru 1-2 krople serwatki na pół szklanki odwaru. Napoić dziecko. Jego mikroflora otrzyma szczepy silnego, zdrowego, czystego kwasu mlekowego, wzmocnionego energią i informacją organizmu rodzonej matki.

   Uzyskaną serwatką można zakrapiać uszka, oczka, nosek. Serwatka wzmacnia obronne właściwości mleka matki i przynosi silny efekt uzdrawiający.

   Nie jestem lekarzem, to przepisy akademika Bołotowa

 5. avatar Małgosia 25 listopada 2021 o 09:43

  Kochana Pepsi.
  Zawsze coś ciekawego nam wynajdziesz, zaproponujesz.Czytam i wiele stosuję od 3 lat. Niedługo minę 50-kę, a zdrowie lepsze niż jak byłam młoda.
  Bardzo wiele Ci zawdzięczam.

  1. avatar Pepsi Eliot 25 listopada 2021 o 18:01

   Kochana Małgosiu, wysyłam miłość

 6. avatar Irena 26 listopada 2021 o 21:20

  Witam bardzo cieplutko.
  Czy mogę zrobić kwas Bołotowa z glistnika, który jest jeszcze do dzisiaj na mojej działce. Czy mogą być listki i łodygi zebrane w listopadzie ? Śmietanę też będę miała z mleka krowiego z gospodarstwa. Dawno szukałam przepisu i sposobu na wykonanie tego preparatu. Bardzo dziękuję za informację.

  1. avatar Pepsi Eliot 26 listopada 2021 o 23:24

   Bołotow określił jedynie, żeby nie był to korzeń

 7. avatar Sauron 27 listopada 2021 o 17:05

  „Produkt sfermentowany w obecności glistnika dysponuje właściwościami oczyszczającymi przestrzenie nosogardzieli, uszu, płuc. Oczyszczeniu podlega przewód pokarmowy, macica, wagina i drogi moczowe. Enzymy te dysponują silnymi właściwościami stymulującymi.” Fajny artykuł, ale tak z czystej ciekawości jakie to enzymy i co stymulują, ale nie ogólnie „enzymy pałeczek kwasu mlekowego, tylko konkretnie. I druga sprawa jak ma się komuś oczyścić macica albo drogi moczowe? Pałeczki tam dopełzną czy też dotrą tam te enzymy? Dzięki za odpowiedz, pozdrawiam:)

  1. avatar Pepsi Eliot 28 listopada 2021 o 06:49

   Artykuł ma charakter ogólny, informacyjny, że takie rozwiązanie ktoś zapodał, jeśli interesuje Cię dogłębnie ten problem dotrzyj do informacji źródłowych, do opracowań Bołotowa. Mnie ten temat nie wciąga. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum