Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 851 205
133 online
42 354 VIPy

Jak zrobić trening interwałowy KapsiX007, typu Full Body Workout, plus muza i komendy

Każdy biegacz, czy nie biegacz w pewnym momencie natrafi na ścianę, czyli na niemożność biegania. Nie wnikam z jakiego powodu, ale zawsze jest to możliwe, przykładowo z powodu kontuzji. Co robić więc? Powinniśmy nadal codziennie ćwiczyć i nie przestawać, gdyż tylko to ma prawdopodobnie sens. Z pomocą przychodzi mój trening Kapsi X007. Grupa komandosów, dla której bezwzględny trening wraz z siłą woli zrobi ze świadomych ludzi jeszcze bardziej przebudzone i przy okazji  sprawniejsze jednostki to jest docelowa grupa wszystkich czytelników tego diariusza. A co się dzieje gdy w oddziale znajdą się jednostki słabsze, zagubione, mniej zmotywowane, albo po prostu fatalnie leniwe? Zakładam, że wszyscy tak naprawdę chcą mieć sprawne awatary, które podmurują ego, uniosą te wariactwa i ciągłe niezadowolenie, lub chorą ekscytację. Każdy miękki korniszon, który nie ćwiczy tego lata z lenistwa, bo akurat nie ma czasu teściowa, stryj, kinderbal, pusta lodówka,  wylatuję do Ameryki, czy zgubił szarawary treningowe. Że albo zechcesz w końcu biegać ze mną jutro rano, albo w każdy inny sposób zaczniesz ćwiczyć swój gumofilc Kapsi X007.  Dzięki czemu Twoja dusza się obudzi. Jeśli nie chcesz biegać, lub nie możesz teraz biegać, to trening KapsiX007 świetnie kształtuje sylwetkę, poprawia kondycję, wytrzymałość, elastyczność, oraz siłę mięśni.


KapsiX007 jest to prosty zestaw ćwiczeń, jednak wymagający pewnego samozaparcia

Jesteś zapewne szalenie indywidualistyczna, rozproszona po miastach i wsiach polskich i nie tylko. Myślisz sobie to i owo, gdyż światopogląd jest sprawą osobistą, nawet ten wariujący. Moja prośba myśl mniej niekoniecznie spodoba się Twojemu ego, ale kij z tym spróbuję, kochanie teraz myśl mało, liczy się czyn, zróbmy razem te ćwiczenia. Sierżant sztabowy Pepsi Eliot, ogłasza, że duchowość to zrozumienie, że dusza jest aktywna. Dusza nie jest miękka, jest ciekawa, rozbrykana, chce się uczyć, doświadczać, dusza lubi mieszkać w ciele wyćwiczonym, nierozmytym zdyscyplinowanym, nawet jakby z powodu choroby można było ruszać tylko jedną powieką, to ruszaj ile możesz, efekt motyla. Sen sprawiedliwego przychodzi z łatwością i trwa długo, i regeneruje, gdy jesteś aktywna i daje szansę myślom na wyciszenie się. Weźcie się myśli uspokójcie, teraz kontaktuję się z duszą, gdyż ćwiczę ćwiczenia, trenuję trening, biegam bieg. Czujesz jakie to piękne, ta aktywacja aktywności w Tobie? Kapsi X007 powstał na podstawie treningu Spartakusa, który w krótkim czasie potrafił ćwiczyć gladiatorów.


Słowa Sokratesa:

Jaka to hańba dla człowieka zestarzeć się, nie widząc nigdy piękna i siły do jakiej jego ciało jest zdolne

W celu uzupełnienia wypowiedzi Sokratesa podaję kilka prawd sierżanta sztabowego Pepsi Eliot: Kurs pływania w przerębli należy niekiedy dla własnego dobra wykupić. Mysz powstaje z kurzu i szarych szmat, potem może być już tylko lepiej. Moc powstaje z miłości do siebie samej, następnie brak strachu to jest miłość do wszystkich. Przypominam, że trening został ułożony przeze mnie, ale wszystkie ćwiczenia zostały skonsultowane z dyplomowanym specjalistą od spraw odnowy psychosomatycznej oraz byłym kulturystą, byłym członkiem reprezentacji polskiej w mistrzostwach świata, byłym mięsożercą, oraz w jednej osobie obecnym aktywnym fanem kalisteniki, żarcia zielonych liści, czyli ze szlachetnym Gregiem. Pepsi nie ma żadnych uprawnień do prowadzenia treningu, ani jego wymyślania i wszyscy, którzy zechcą wykonywać te ćwiczenia robią to bezwzględnie na własną odpowiedzialność! Sierżant sztabowy sam na sobie przeprowadził niejeden raz KapsiX007 i czuł się następnego dnia jak zbity kotlet, ale żadnych innych negatywnych doznań nie odczuł, a wręcz przeciwnie bardzo wzmocnił swoją rachitykę, w sensie odejścia od niej.

KapsiX007 to trening interwałowy typu Full Body Workout i trwa dokładnie 40 minut i 45 sekund

Komendy i odmierzanie czasów podaję na końcu

1. KapsiX007 składa się z 3 identycznych rund, po 10 ćwiczeń w każdej

2. Każde ćwiczenie trwa 1 minutę, a pomiędzy poszczególnymi ćwiczeniami jest zawsze 15 sekund przerwy

3. Po zakończeniu każdej rundy z 10 ćwiczeniami są 2 minuty przerwy

Wszystkie ćwiczenia należy wykonywać maksymalnie dokładnie i z bardzo naprężonym ciałem KapsiX007 to trening całego ciała, każdego dnia, jeżeli się przyłożysz da ci wyrazistą sylwetkę i wzmocni wytrzymałość. Jakby dla niektórych nie neptków okazał się za łatwy, niech wprowadzą utrudnienia, gdyż wystarczy niektóre ćwiczenia spowolnić, jak pompki, czy też przyspieszyć jak kangurki, i wstawanie z leżenia do podskoku i już trening nabiera nowego wycisku i bardziej napędza puls.

Zestaw ćwiczeń do KapsiX007

Ćwiczenie Nr 1 

PRZYSIADY od pozycji stojącej

Ćwiczenie Nr 2

POMPKI (w razie nie możności wykonania, zamieniamy na pompki z kolan, lub Ćwiczenie Nr 11 izometryczne)

Pamiętamy o naprężaniu całego ciała! Dokładnie i nie za szybko!

Ćwiczenie Nr 3

BRZUSZEK nożyce w pionie i poziomie

kąt 45 stopni od ziemi

Ćwiczenie Nr 4

MOSTKI

Ćwiczenie Nr 5

PODPARCIE boczne na jednej ręce i stopie, po 30-tu sekunadach zmiana ręki i stopy, można wymienić na Ćwiczenie Nr 11, o ile nie robiło się go zamiast pompek

Ćwiczenie Nr 6

KANGURKI

Ćwiczenie Nr 7

SPRINTER

Ćwiczenie Nr 8

WSTAWANIE od leżenia na plecach do pozycji stojącej z wyskokiem, po 30 sekundach wstawanie na drugą nogę

Ćwiczenie Nr 9

TRICEPS na ławeczce, lub krześle w domu

Ćwiczenie Nr 10

WYKROKI 30 sekund na lewej nodze, 30 sekund na prawej nodze

Ćwiczenie Nr 11  – awaryjne

Ćwiczenie izometryczne do podmiany PODPARCIE w pozycji leżącej na palcach stup i rękach od nadgarstków po łokcie, tak zwana deska, czyli plank.

KapsiX007, komendy and old muza:)

owocek

PS We wczesnej młodości, czwarta klasa podstawówki dostałam list miłosny, ja lub moja siostra. Tak czy siak list był enigmatyczny, zawiły, można było się tylko domyślić, że dotyczył miłosnych treści i podpisany został szczególnie tajemniczo Kapsi X007, co się wryło w pamięć:)

(Visited 3 431 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Carrie 8 lipca 2019 o 19:31

  Biore na dni bez siłki (tam jestem na obwodowym i cross ficie), Już wiem dlaczego nie biegam, bo w bieganiu z nudow przychodza mi głupie mysli do glowy i się w nie zapętlam. Nawet jak na bieżni biegam to kilometr i wiosełka, żeby przerwać ten myślotok
  Peps, dziękuję, że powtarzałaś, że każdy może ćwiczyć. Może 🙂 i ja to kocham <3
  Masz CarrieNobla ode mnie 🙂

  1. avatar Jarmush 9 lipca 2019 o 05:12

   <3

 2. avatar Agrado 9 lipca 2019 o 06:02

  A ja potrzebuję żeby mnie ktoś mocno kopnął w tyłek i bym spadła z kanapy. I tak każdego dnia.

 3. avatar Katarzyna27 10 lipca 2019 o 05:45

  Też mi się nie chce ruszać. Jestem sflaczałym ogórem, któremu wszystko wisi. Nie pomoże … z cudownymi batonami, ani kulki mocy od … za kupę forsy. Bardzo je podziwiam oraz ich sprężyste dupki, ale nie mogę się zmotywować. Mam ich płyty, płaciłam za siłownię dwa lata, ale nic nie pomogło. Płyty zapakowane oryginalnie w folię, karnet się skończył. Jak wykonać ten pierwszy krok, kiedy przy każdym ruchu troty sypią się z tyłka, a kostki chrupią jak oszalałe?

  1. avatar Jarmush 10 lipca 2019 o 06:12

   to proste, ze mną, jestem stara, a robię, kocham Cię

 4. avatar monika Monika 22 marca 2020 o 05:36

  Hej Pepsi,
  a jest możliwe, że nagrasz filmik z ćwiczeniami Kapsix007? Komendy są nagrane fajnie, ale łatwiej i przyjemniej byłoby ćwiczyć z Tobą na filmie, niż z obrazkami 🙂 Oczywiście jeśli możesz i chcesz zrobić Twój trening w formie filmu.
  P.S. Czy będziesz udostępniać na FB filmiki, jak biegasz i mówisz? Żeby można je było odsłuchać w każdej chwili? Te, które do tej pory się pojawiły są super 🙂 Dziękuję!

  1. avatar Jarmush 22 marca 2020 o 07:11

   Tak Kochana, gdy tylko się ociepli pokażę cały trening, żebyśmy mogły robić go razem. Tak, przestanę usuwać filmiki z biegów i będę je wrzucać też do wpisów w temacie. Usuwałam ostatnio bo denerwowało mnie, że są obrócone, ale od tygodnia naprawili aplikację i jest ok. <3

   1. avatar monika Monika 22 marca 2020 o 09:37

    Świetnie, bardzo się cieszę 🙂
    Czekając cierpliwie na filmową premierę Kapsix007 będę ćwiczyła z fotkami.
    A później będzie radość dla mnie trenować z Tobą Pepsi 🙂
    Dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum