Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
0
11 online
30 216 VIPy

Jaka jest moc twojej intuicji? 5 sposobów żeby ją spotęgować

Mogę podać 6 sposobów, żeby ktoś stał się modny, wykształcony, sprawny fizycznie, lepiej odżywiony, nawodniony, generalnie zdrowszy, i bardziej się podobał. Stał się atrakcyjniejszy, i bardziej pożądany na rynku z partnerami, ale za Chiny Ludowe nie podam sposobu, żeby ktoś konkretny się w nim zakochał.

… „Mam wrażenie, że mój partner ma sporą intuicję. Wiele rzeczy/celów mu wyszło, osiągnął założone cele; ale często już na wstępie, początku drogi to neguje, poddaje w wątpliwość. Choć zna moc intencji, wizualizacji, słowa moc zna, ale mimochodem te negacje u niego. Jak to sprawdzić, czy to blokady, czy może jednak racjonalne myślenie? Podkręcam jego motywację, dodaję mu sił; ale ja już zaczynam słabnąć, bo w moją stronę nie idzie nic, co wzmocniłoby mnie.
Ja intuicję mam słabszą, wiec wzmacniam jego, bo miał genialne przebłyski. Ale coraz rzadziej, bo negacje i zwątpienie …
Koło się zamyka.
Jak taką intuicję obudzić? U mnie, u niego? Może teraz kolejny art „6 sposobów na podkręcenie mocy intuicji”?
Dwa podejrzewam, że znam: 4 szklanki i biegajżesz „…

Ktoś w kimś zakochuje się, gdy się zakochuje.

Podobnie z intuicją, która jest skokiem kwantowym z potencjalnej linii życia. Z przodu do tyłu.

Ostrzega, lub zachęca do jakiegoś działania. To moment jasnowidzenia.

Nie można przymusić jej, żeby zadziałała na żądanie. Głos intuicji odzywa się, kiedy się odzywa.

Możesz negować, poddawać w wątpliwość, a i tak się odezwie, gdy się odezwie. To nie jest logiczne, nie jest racjonalne, jest skokowe. Nie zależy od przekonań, ani od ego. Jest zewnętrzne, z serwerowni, z nieba.

Intuicja to kontakt z rzeczywistością

Natomiast można trenować słyszalność.

Chodzi o to, aby usłyszeć ten głos, odróżnić go od nieustającej gmatwaniny myśli i zwątpienia. Nie przegapić. Intuicja to kontakt z rzeczywistością.

I widzę wkurzoną Czarowniczkę, która ma słabą moc, ale tuczy dziewczynkę z czarodziejskimi włosami, w temacie nieświadomą. I teraz Czarowniczka za wszelką cenę stara się coś uszczknąć z mocy włosów dziewczynki, ale niewdzięcznica wciąż je dla wygody przycina. Zamiast szczotkować, i stosować szampon z odżywką.

Czarwoniczce więc się nie polepsza się i generalnie ma pod górkę. A mogło być tak git, tyle, że te krnąbrne pacholę.

Owszem szkoła, owszem Harry Potter z klasy do klasy, coś takiego niewątpliwie przydaje się ekstrasensom.

Działa:

 1. Wielokrotne głośne powtarzanie w ciągu dnia, NIE ŚPIĘ, JESTEM ŚWIADOMY
 2. Również po to, aby WE ŚNIE uświadomić sobie, że nie śpisz. ŚWIADOME ŚNIENIE. Sen to jakiś tam wariant twojej linii życia, ze zbioru wszystkich możliwości. Mówisz we śnie JESTEM ŚWIADOMY.
 3. Umiejętne wysyłanie intencji. Żeby podświadomość nie podważyła ich niedowiarstwem. Intencje MUSZĄ mieć czas teraźniejszy dokonany. Mam dom, mam świetne pomysły, jestem czułym miliarderem.
 4. No właśnie, praca z podświadomością, która reaguje na powtarzanie.

Poznając rozważania o złym matriksie, jakichś gadach, i dla odmiany dobrym Mzimu, ale jakże ukrytym, otrzymujesz wielką mieliznę. Płyciznę, gdzie nie ma jak palca wcisnąć, tak się wszyscy pławią w zabawianiu ego.

Dla odmiany kontakt z opowieścią prawdziwie przebudzonego to ożywcza głębia, przerębla dla spragnionego, oaza na pustyni. Wstrząs prawdą.

I najważniejsze

5. Nie jesteś samotna, nikt nie musi dodać ci sił, tylko skontaktuj się z rzeczywistością. Niech twoje Ja, poobserwuje twoje Mnie.

Napisałaś koment jako Mnie (ego), teraz proponuję zabawę, popatrz na własne Mnie z boku, popatrz jako Ja (chodzi o ciebie). Zobaczysz prawdopodobnie to, co napisałam.

Żeby zostać obserwatorem siebie, należy przestać identyfikować się z chmurami. Pojąć, że jesteś niebem.

Popatrz na siebie z boku, nie zajmuj się teraz odblokowaniem partnera, bo robisz to dla własnego Mnie. Chcesz profitów z jego intuicji. Nie pomożesz mu w tym stanie (zupełnie nie musisz), ani sobie (w tym celu się zalogowałaś do gry)

Owszem, 4 szklanki i biegajżesz, ale na poważnie

I nagle zobaczysz swoje Mnie (ego), jako swoje Ja. Idziesz obok własnej ścieżki, ale tego nie widzisz, nie masz dystansu. Sorrryyy, ale zawołałaś mię do tablicy:)

Ludzie sądzą, że obserwowanie siebie, swojego „mnie”, oznacza wycofanie, niedziałanie, niekarmiczość. Wręcz przeciwnie. Obserwujesz, żeby jak najwięcej zobaczyć, mieć najszerszy ogląd, najszerszą perspektywę. Jesteś wolna od emocjonalności, a wszystko po to, żeby wejść w celowe działanie i doprowadzić tę łódź do brzegu. Świadomie i przytomnie.

Matka ma najpierw założyć maskę sobie, a potem dziecku. Przytomnie, z poziomu „ja”. Będzie mogła o wiele więcej zdziałać.

Nikt nie może ci powiedzieć jak to zrobić, bo dostaniesz tylko cudzą metodę…. „Podkręcam jego motywację, dodaję mu sił; ale ja już zaczynam słabnąć, bo w moją stronę nie idzie nic, co wzmocniłoby mnie”… To twoje „ja” musi podglądać „mnie”. Póki co koment napisało „mnie”. Twoje „mnie” ma się dobrze. Myślę, że nie ma po co go wzmacniać.

Tylko ty możesz pójść w swoją stronę, tego się właśnie tutaj uczymy, na tym polega ta gra.

Będąc „ja” zamiast „mnie”, zdziałasz najwięcej. Zero rosyjskiej kochanki.

Całkiem proste to to nie jest.

love

Referencje:

 • „Przebudzenie” De Mello

Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.


Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym wellness sklepie This is BIO


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i się tego trzymajmy.

(Visited 154 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. ChaiMate 4 sierpnia 2021 o 22:26

  Czy też chodzi o to, że jak śnię, to często w tym śnie mam świadomość, że to sen? Idę sobie w tym śnie, coś się odgrywa, ale ja w tym śnie wiem, że tamta ja mogę się zaraz obudzić? Albo np. mam pewien sen i w tym śnie świadomie chcę go przeciągać, bo w tym śnie jest miło, zatem kontroluję sytuację; mogę się nawet na chwilę przebudzić, po czym wrócić do tego samego snu. Co o tym sadzić?

  1. Pepsi Eliot 5 sierpnia 2021 o 07:46

   świadome śnienie polega na tym, że wiesz że śpisz, i wiesz, że każda myśl natychmiast się wizualizuje, oczywiście nie materializuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum