Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 948 001
117 online
38 825 VIPy

Jechał nago wioząc skradzionego łabędzia i kury …

Jechał nago wioząc skradzionego łabędzia i kury …

31 letni Krzysztof N. wpadł przy rutynowej kontroli

 Siamienowice

Nie lada niespodzianka spotkała patrol lokalnej drogówki, zatrzymali auto prowadzone przez całkowicie nagiego mężczyznę. Dla doświadczonych funkcjonariuszy nie byłoby to takie dziwne, gdyby na fotelu pasażera nie siedział przypięty pasami… łabędź, a z tyłu oraz w bagażniku znajdowało się w sumie kilkanaście kur. Mężczyzna, 31-letni Krzysztof N. (Nowak), początkowo nie był w stanie sobie przypomnieć jak się nazywa, ani skąd w aucie wzięły się zwierzęta. Po chwili stwierdził, że prawdopodobnie podróżują autostopem, ale nie chciał być wścibski, więc nie zadawał im takich osobistych pytań. Skarżył się, że kury nie chciały zapiąć pasów. Funkcjonariusze zdecydowali się przebadać go na miejscu alkomatem, jednak okazało się, że jest całkowicie trzeźwy. Nic nie wykazały również policyjne narkotesty, jednak one nie wykrywają popularnych ostatnio dopalaczy. W międzyczasie Krzysztof wielokrotnie zmieniał wersję wydarzeń. Twierdził, że ptaki musiały się dostać kiedy otworzył okno na światłach, chwile później, że były już na wyposażeniu auta kiedy je nabywał, albo, że jest taksówkarzem, a sytuacja na rynku nie pozwala mu wybrzydzać w klientach. Próbował też wmówić policjantom, że to nie on prowadził auto, mimo tego, że nadal znajdował się za kierownicą.

Kontakt z mężczyzną był bardzo trudny, a jego stan nie wskazywał na możliwość kontynuacji jazdy, jednak policjanci nie mieli podstaw do zatrzymania. Całe szczęście otrzymali zgłoszenie o włamaniu na pobliską fermę drobiu i powiązali te zdarzenia.

Po konfrontacji z nowymi faktami mężczyzna z nieukrywaną radością przypomniał sobie przebieg zdarzeń. Jednak nie zgadzał się z zarzutami kradzieży, twierdząc że drób sam uwolnił się z korporacyjnego ucisku, a on chciał zapewnić mu życie o lepszym standardzie. Krzysztof został zatrzymany i przewieziony na komendę. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem, jednak ze względu na niską wartość przedmiotu kradzieży prawdopodobnie skończy się na grzywnie. Lub nie. Źródło:  https://dziennikbulwarowy.pl/147/wpadl-jadac-nago-z-kurami.html?u=1%3A38%3AxbtlbGvDs3cgS29sb25pYQ%3D%3D%3A63%3AQi4%3D

owocek:D


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba. Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


 

(Visited 11 157 times, 1 visits today)

Komentarze

 1. avatar gagatec 1 kwietnia 2017 o 08:01

  noooooooooooooooooooooo jestem w siooku, koniec świata panie, koniec świata 🙂

 2. avatar maartiina 1 kwietnia 2017 o 08:10

  Żarcik pierwsza klasa 🙂

 3. avatar krodi 1 kwietnia 2017 o 09:00

  Witam Pepsi, czy znasz może przyczynę spuchniętego języka? Otóż od kilku dni puchnie mi język, raz jest lepiej raz jest gorzej. Do tego doszły takie placki czerwone oraz na koniuszku języka pojawił sie powiedzmy „pryszcz”. Nie mam pojęcia gdzie mam szukać pomocy. Juz kiedyś miałam przez pewien okres język geograficzny ale te spuchniecie mnie nieco martwi. Jeśli ktoś może pomoc to z góry dziękuje. Pozdrawiam serdecznie 🙂

  1. avatar Mon 1 kwietnia 2017 o 09:47

   Krodi może to opryszczka jamy ustnej albo może cierpisz na refluks żołądkowo -przelykowy i dokucza ci zgaga?

   1. avatar krodi 1 kwietnia 2017 o 17:33

    Nie dokucza mi Zgaga. Ale mam uczucie duszności i kuli w gardle, tylko myślałam, ze wynika to z mojej nerwicy lekowej. Miałam infekcje H.pylori ale juz wyleczona…poza tym dermatoza okołoustna i niedowaga.

    1. avatar grzegorzadam 1 kwietnia 2017 o 21:10

     dermatoza okołoustna i niedowaga.”

     Co to za jednostka chorobowa?
     Zrób dobry biorezonans, podejrzewam działania różnych pasożytów.
     Jak nie wiadomo o co chodzi zwykle te inwazje sa temu winne.
     Sprawdź, zobaczysz.

  2. avatar grzegorzadam 1 kwietnia 2017 o 17:10

   Grzybica i przyjaciele.
   Zrób sobie z rana test śliny.

 4. avatar Ka 1 kwietnia 2017 o 09:44

  Rewelcia 🙂

 5. avatar Piotr Kierus 1 kwietnia 2017 o 11:40

  A może on walczy z weganizmem?

  https://www.youtube.com/watch?v=Mflny0LG1EE

  1. avatar Karolina.Re 1 kwietnia 2017 o 23:31

   Wegetarianizm? Brak B12 itd.? ☺To tylko program,jak każdy inny. A co mają powiedzieć weganie,witarianie?Odrobinę mleka,jajek zawiera minimalne ilości tej witaminy. Porażające błędy występują w tym materiale,wystarczy się dokładnie przyjrzeć,wsłuchać-Tu i teraz .Tak to jest z matrixowymi badaniami,nieważne czy amerykańskimi,norweskimi,polskimi etc. Raz są prawdą a za drugim razem fałszem. W rzeczywistosci nie dają takiego samego potwierdzenia u wszystkich ludzi,często druga,trzecia próba tego samego badania również. Najbardziej potrafi nam szkodzić głęboka wiara w nie,nasze EGO=zaprzeczenie naszej własnej wiary i miłości,sami sobie szkidziemy. Ewidentnie coś tu nie gra ☺ Niepodważalnym faktem jest natomiast to że będąc w Miłości 5D kompletnie nie rezonujemy ze spożywaniem mięsa. Jest to wręcz niemożliwe ☺ Mięsa,ryb tam nie ma i nie będzie.
   P.S Matka wegetarianka,prawie weganka ma się świetnie wraz ze swoim synkiem a poziom B12,żelaza itd IDEALNY.
   Kochana Pepsi,owocki i Moc Miłości -<3 Only love is real live ☺

   1. avatar Karolina.Re 1 kwietnia 2017 o 23:38

    Literówka *szkodzimy

 6. avatar Redka 1 kwietnia 2017 o 12:14

  Suuuper 🙂 🙂 🙂

 7. avatar Madzia 1 kwietnia 2017 o 16:04

  Ha ha ha ,dobre ….dziś w pracy klientka mi powiedziała ze książę Harry po cichu się ożenił i pokazała szeroki artykuł w brytyjskiej gazecie !!!! Ale twój żart jest zabawniejszy !!!!!

 8. avatar Oktawson 3 kwietnia 2017 o 10:43

  Boskie!! się uśmiałam 😀

 9. avatar Wodnik 3 kwietnia 2017 o 12:10

  ” Skarżył się, że kury nie chciały zapiąć pasów „… „były już na wyposażeniu auta kiedy je nabywał” – a to nawet niezłe 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum