Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
214 610 164
34 online
35 325 VIPy

Jedz dużo, codziennie pość i chudnij lewą nogą do lusterka, czy to możliwe?

 

Czyli program jem i chudnę, do tego z przerywanym postem, tyle, że lekko, bez dociskania, bez piętrzenia potencjałów.

Czyli rewolucyjne podejście do odchudzania, po prostu bierzesz sobie to, czego potrzebujesz. Jesteś w zdrowiu, szczupłości, w luksusie, ba, jesteś w miłości.

Fajnie żyjesz i  … chudniesz.

To proste dlaczego, bo to nie jest tylko dieta odchudzająca, nie gromadzi żadnych nadmiernych potencjałów, które sprawią, że wahadło destrukcji zawinie Cię i pogłębi problem. Jest to zwyczajność, sposób kontaktowania się z pożywieniem, pozwalający wyzwolić się z kompulsywnego jedzenia, bulimii, albo jednego i drugiego razem. Centralnie jest to dobra dieta dla nałogowców, bez napierania na dietę. Jest tak opracowana, że zaczynasz w tym być, ponieważ nikt Ci nie mówi, żebyś przestała jeść, liczyła kalorie, ograniczała je i generalnie żyła tylko swoją dietą, sprawiając, że potencjał rośnie i musi zostać zneutralizowany przez wahadło destrukcji. Na nic w życiu nie można napierać, jeśli chce się to mieć. Po prostu, bierz szczupłość i zdrowie, ale też luksus w sposób naturalny. Bądź osobą grającą w tym filmie, a nie awatarem, który ogląda wymarzone życie na ekranie telewizora. Nie rób ze swoich marzeń serialu, po prostu zacznij tak żyć, jakbyś już to wszystko miała.

Żyj jak szczupła osoba.


Gdy postanawiasz kupić swojemu dziecku długopis i zeszyt, nie robisz z tego żadnej afery, po prostu, ta rzecz absolutnie się spełni, nie ma w tym żadnego nawarstwienia Twojego potencjału. Podobnie będzie ze wszystkim, idziesz i jesteś w tym, masz taką wagę, jaką potrzebujesz, żyjesz w luksusie, jeśli tego potrzebujesz, masz zdrowie takie jakie jest Ci potrzebne do Twojej aktywności.

Widzisz, że to nie sztuka dla sztuki?

Zdrowie i szczupłość Twojego awatara są Ci potrzebne do czegoś, nie sztuka dla sztuki. Nie oglądaj filmu ze sobą szczupłą. We własnej wyobraźni wejdź na scenę, uczestnicz w grze, gdy jesteś szczupła. Wspinaj się po schodach ziguratu w Peru, biegaj maratony, po prostu graj w tę grę, a nie obserwuj wyimaginowanej gry własnego awatara, który nawet będąc zmyślony, też nie uczestniczy w życiu. Nie ma sensu przekonywać do czegoś własnej duszy. Ona przecież nie rozważa, tylko wie. Umysł (ego) rozważa, dusza po prostu wie. Można ją tylko przyuczać, to wszystko. Powinno się przyzwyczaić ją do strefy komfortu i to wszystko. Dusza odnajdzie się w nowym środowisku, gdy jesteś taka jak lubisz być, w życiu jakie lubisz mieć.

Gdy wyobrażasz sobie swoje idealne życie, nigdy nie myśl o tym w sposób, jakbyś oglądała film w kinie. Zawsze wyobrażaj sobie siebie w grze. Już jesteś odtłuszczona gdzie Ci potrzeba, masz takie przedmioty, które Ci się podobają, i których po prostu używasz, nie mówiąc o tym, że zdrowie pozwala Ci robić to na co masz ochotę. Ludzie są zdrowi i zalegają na sofie przed dużym i płaskim jak żyletka telewizorem i zaczynają żyć na ekranie. To jest absurdalne. Skoro jesteś w grze, graj. Skoro masz zdrowie, miej go po coś, biegaj, tańcz, bądź w tym. Uczestnicz. Jeśli chcesz mieć życie w luksusie, zobacz siebie w tym, jak z tego korzystasz, jak z tym żyjesz, a nie oglądaj film o pięknie przepychu. Jeśli stawiasz na prostotę, ona jest równie wymagająca i kosztowna, powinnaś w tym być, a nie oglądać grę aktorską. Podnieś szczupłą rękę i zobacz, że to Twoja ręka. Przywołaj siebie do porządku ile razy będziesz usiłowała wyobrazić sobie swoje życie jak fragment filmu na ekranie. To mało efektywne. Powinnaś być po prostu w tym co chcesz, aby było Twoim życiem. Po prostu bądź osobą zdrową, szczupłą i bogatą (jakbyś tego chciała oczywiście), natomiast każde najmniejsze uczucie szacunku, wspierania narastającym potencjałem energii, wobec świata Twojego marzenia, odpędź jak najdalej. Świat Twojego marzenia powinien być radosny, a jednocześnie zwyczajny.

By nastroić się na odpowiednie linie życia, powinnaś się czuć, jakbyś już to miała, że to nic takiego.

Tak jak kupujesz zeszyt i długopis dla swojego dziecka. Jest zaspokojona potrzeba, ale nie ma przecież ekscytacji.


Program „jem i chudnę” z przerywanym postem, dla kogo więc będzie to najlepsza dieta?

Dla nałogowców. Dla takich, którzy potrafili jeść za dwoje i więcej. Dla narkomanów prowiantu i nie tylko. Dla żarłocznych bulimików, tłuściochów od ogromnego jedzenia, a nie tylko zwykłych zaburzeń metabolizmu I dla wszystkich mających tendencję do nałogów. Którzy nałogowo robią rzeczy bez opamiętania, wbrew racjonalnym impulsom ego i duszy. Co za paradoks, dusza wie i rozum też wie, są zgodni, ale to samo jeszcze niczego nie zmienia. Gdy jesteś taką sobie mimozą i tak sobie jesteś po prostu gruba, a nigdy nie obżarłaś się chorobliwie, a nigdy nie łkałaś z rozpaczy w kiblu, to program „jem i … chudnę”, może być Ci obcy. Może mówić do Ciebie po węgiersku. Ale, gdy na jednej szali postawisz to szalone monstrum, czyli siebie, a na drugiej jedzenie dużej ilości odżywczych składników w pokarmie, którego nie będziesz sobie w żaden sposób wyliczać, ściubić, wydzielać, skąpić, dusigroszyć i jednocześnie zaczniesz codziennie korzystać z uzdrawiającej autofagii w okresach regularnego poszczenia (okno, w którym nic nie jesz) w końcu nastąpi równowaga i harmonijne tego rezultaty.

Program „jem i chudnę” dieta ponad podziały, czyli równowaga.

Jazda od rana do wieczora na rowerze, bieganie non stop jak haski, bezustanne pisanie postów na Twoją nową witrynę według mojego przepisu,  nagrywanie szajbniętych filmików z zapluwaniem się słowem, no po prostu nadal nałóg, nadal wulkan, nadal hiper ze światem łącze, tyle, że po transformacji. Taki jest program „Jem i …chudnę”. Wyobrażasz sobie siebie w takim slajdzie i to sobie bierzesz od życia. Bardzo często, to co dla kogoś może stać się bezwzględnie życiodajne innym sprawi kłopot. Po co komu tyle roznoszącej go energii, po co komu biegać po 10 kilometrów dziennie? To idiotyczne. Do leżenia na sofie nie potrzebujesz wybitnego zdrowia, więc Wszechświat Ci go nie daje. Niekoniecznie jednak musisz mieć książeczkę świra podbitą, żeby do harmonii z Tobą ta dieta idealnie pasowała. Nie ma co marzyć o schudnięciu i nawarstwiać potencjału chcenia, po prostu: jedz i … chudnij. Bądź w tym.


Nie zapominaj tylko o tym, że białko to budulec, a surowe węglowodany to najlepsze źródło energii. Z kolei codzienny czas niejedzenia (okno postu) sprawia, że Twoje ciało oczyszcza się z odpadów metabolizmu (autofagia) przy jednoczesnym świetnym odżywieniu.

Zaczynaj dzień od kuracji 4 szklanek, dostaniesz tlen do komórek, odżywisz je i oczyścisz ciało.

Nie tyle, że powinnaś się zobaczyć taką w swoim filmie, ale takim awatarem w nim zagraj. Wtedy sobie zabierzesz Wszechświatowi to, co jest Ci potrzebne. Wszechświat jest logiczny, skoro leżysz na sofie i oglądasz życie w telewizorze, zdrowie, szczupłość, pieniądze, i luksus nie są Ci specjalnie potrzebne.

Nie działasz? Widocznie niczego nie potrzebujesz.

Gdy wyobrazisz sobie siebie w akcji, diametralnie wszystko się zmienia. Ruszyłaś ze skrzyżowania. Potencjał niemożliwości staje się mały jak pchła, po prostu masz to dziewczyno. Przestrzeń wariantów do Twojego spełnienia jest nieskończona.

owocek

(Visited 3 993 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Ada 15 maja 2019 o 08:30

  Takich słów mi teraz potrzeba na nowe drodze! kocham, dziękuję, ściskam!

 2. avatar Ania 15 maja 2019 o 11:35

  hej, wiem mało na temat do postu ale powiedz co myślisz o jedzeniu pomidorów, szukam u Ciebie i znaleźć nie mogę, jeść czy raczej unikać

  1. avatar Jarmush 15 maja 2019 o 11:46

   pomidorów z jakiego powodu nie? jesteś uczulona na psiankowate?

 3. avatar ania 15 maja 2019 o 12:37

  nie jestem, tylko chodzi mi o ich zawartość, czy obecne pomidory ze zwykłego warzywniaka mają w sobie to coś powinny mieć, czy są zdrowe

  1. avatar Jarmush 15 maja 2019 o 13:23
 4. avatar Marta 16 maja 2019 o 09:53

  Pepsi przy chorobach autoimmunlogicznych (mam niedoczynnosc tarczycy, pewnie tez hashi i bielactwo) czy wyeliminowanie glutenu, nabiału i cukru wystarczy? czy jeszczę coś muszę wykluczyc z diety? czy mogę zboża bio? kasze bio?

  1. avatar Jarmush 16 maja 2019 o 09:59

   Hashi
   Ten artykuł warto przeczytać:
   http://www.pepsieliot.com/o-najlepszych-dietach-dla-hashimoto-cz-i/
   Podstawowa suplementacja i trochę rozszerzona przy Hashimoto:

   Witamina D3 (w protokole z K2)
   Badanie 25(OH)D obowiązkowe i suplementacja (zwykle niezbędna, należy utrzymywać poziom chociaż 80). 

   Zanim nie poznasz wyników, dobrze byłoby przyjmować 2 D3+K2 TiB do ssania po śniadaniu. Zwykle wskazane jest jeszcze dobieranie D3 TiB, szczególnie w naszej szerokości geograficznej jesienią i zimą, a nawet wiosną.
   Na 5 dni przed badanim 25(OH)D należy odstawić suplementy z D3
   Po śniadaniu wraz z D3 i K2, 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib-5905344040048.html 
   Selen
   SELEN, niedobór selenu upośledza pracę tarczycy. https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2176-selenium-200mcg-120kaps-gg-5060040820971.html?search_query=selen&results=20
   Bierz  1 kapsułkę selenu G&G (nie łącz go z cynkiem, ale bierz go z witaminą E i C) około 17

   Witamina C albo kwas askorbinowy TiB  
   Witamina C (kalibracja i suplementacja) https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html
   albo C1000+TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html

   Braki witaminy C i przewlekłe i ostre stany zapalne
   Witamina C (kalibracja i suplementacja) https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html

   KALIBRACJA na podstawie protokołu witaminowego dr. Cathcarta:
   Idziesz do sklepu o nazwie Hipermarket i kupujesz dużo (4 kg, lub więcej) pomarańczy. W Lidlu są bio. Następnie wyciskasz (może być ręczna wyciskarka) z nich sok. Na każde pół szklanki dodajesz łyżeczkę kwasu askorbinowego. Podajesz ten specyfik osobie co pół godziny aż do wystąpienia biegunki. To jest właśnie ten próg jelitowy. Cała sztuka polega na systematycznym dozowaniu witaminy C z sokiem co 20-30 minut, ponieważ jest to okres pół-rozpadu.
   Następnie należy przyjmować codziennie 2 gramy kwasu askorbinowego TiB, albo przejść na Witaminę C 1000+TiB raz dziennie https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html
   Witamina E naturalna https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2530-vitamin-e-400iu-natural-bursztynian-120kaps-gg–5060040826713.html
   jest jeszcze druga tej firmy, też naturalna

   Cynk
   2 kapsułki , lub 1 gdy nie badałaś miedzi i cynku ( nie łącz cynku go z selenem) rano tuż przed śniadaniem https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2184-zinc-22mg-120kaps-gg–5060040827116.html?search_query=cynk&results=31
   B complex
   Do śniadania dobry B complex G&G, albo z niacyną https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2183-super-balanced-b-complex-50-w-niacin-120kaps-gg-5060040826256.html, albo z nikotynamidem https://thisisbio.pl/suplementy-diety/2678-super-balanced-b-complex-50mg-w-nicotimade-120k-5060040820490.html, gdy nie lubi się flesza, albo ma się nadwrażliwość na B3 w formie niacyny.

   Przy wysokiej homocysteinie (dobrze jest zbadać, obok B12, żelaza,ferrytyny i kwasu foliowego), należy rozważyć dodatkowo B6 G&G, B12 G&G i kwas foliowy G&G, ale dopiero po kuracji B complex, bo może się obniży już po samej B comlex właśnie.

   cynk jest antagonistą miedzi, możesz nosić bransoletkę, albo jeść suszone owoce, daktyle, rodzynki

   Jod
   Przy selenie konieczne jest branie jodu pierwiastkowego.
   Należy dla bezpieczeństwa podawać płyn Lugola ( w aptece) przez skórę robiąc plamę o śrenicy około 3 cm z 2-3 kropel płynu Lugola i ponowić po całkowitym wchłonięciu (czyli gdy zniknie brązowa plama)

   Magnez
   MAGNEZ jest niezbędny do prawidłowego wchłaniania jodu
   np. chlorek magnezu TiB https://thisisbio.pl/cialo-twarz/2165-chlorek-magnezu-900g-tib–254475917428.html łyżeczka do szklanki wody zvcytryną w godzinach rannych. Gdyby okazało się , że Cię rozwalnia bierz łyżeczkę jabłczanu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2494-jablczan-magnezu-90g-tib-254475917442.html
   Zbadaj też przy okazji prolaktynę

   NIESZCZELNOŚĆ JELITA:

   Domowy test kwasowości żołądka:
   WYPIJASZ 3/4 szklanki wody z płaską łyżeczką sody oczyszczonej
   Czasy „odbicia”:
   Jeśli odbije Ci się jeszcze podczas picia mikstury, to nadkwasota. Małe prawdopodobieństwo, ale oczywiście istnieje.
   Jeśli do 40 sek po wypiciu: nadkwasota (im bliżej 40 sek tym mniejsza)
   Jeśli zmieścisz się w czasie 40 – 90 sek, oznacza to dobre zakwaszenie żołądka
   Jeśli od 90 do 3 minut, to słabe (im bliżej 3 minut, tym gorzej)
   Jeśli nie bekniesz powyżej 180 sek lub wcale, co się też zdarza, yyy … nie jest dobrze.
   Co robić więc?
   PICIE rozwodnionego soku z cytryny lub octu jabłkowego, lub wprowadzenie tak zwanego „gorzkiego trawienia” zwykle dobrze sprawdza się w łagodnych przypadkach niedokwasoty.
   Słabo zakwaszony żołądek plus nietolerancja glutenu zwykle jest przyczyną przeciekania jelit

   Glutamina
   Glutamina np. Amix https://thisisbio.pl/aminokwasy/140-l-glutamine-micro-powder-500g-amix–8594159531673.html?search_query=glutamina+&results=7
   albo Fit Max ( z B6) https://thisisbio.pl/aminokwasy/2528-base-l-glutamine-4000-300g-fitmax–5908264416511.html?search_query=glutamina+&results=7

   1 opcja

   Dawkowanie według protokołu przy celiakii- Naprawdę świetne wyniki działania tego silnego antykatabolika i budulca  dostrzeżemy podczas dawek 20 do maksymalnie 40 gramów dziennie
   JEŚLI jednak ktoś nie poczuje się dobrze, zawsze będzie miał możliwość po drodze przerwać suplementację. Tak samo jak w przypadku testowania chlorelli. Tu jest stosowny artykuł o glutaminie https://www.pepsieliot.com/l-glutamina-czyli-protokol-testowania-glutaminy-przy-nieszczelnym-jelicie/
   Poniżej podaję przykład protokołu testowania opracowanego przez Stevena Wrighta, współautora popularnej strony o zdrowiu i zdrowym stylu życia – SCD Lifestyle, który sam borykał się przez wiele lat z chorobą autoimmunologiczną jaką jest celiakia dorosłych
   TEST:
   Dzień 1 – po 2,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 2 – po 2,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 3 – po 5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 4 – po 5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 5 – po 7,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 6 – po 7,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 7 – po 10 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 8 – po 10 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 9 – po 12,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 10 – po 12,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 11 – po 15 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 12 – po 15 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 13 – po 20 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 14 – po 20 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem

   JAK widać, pod koniec drugiego tygodnia będziesz już mogła przyjmować maksymalną dawkę 40g dziennie, czyli taką, przy której zarówno badania, jak i większość ludzi doświadcza bardzo dobrych rezultatów.
   Najlepiej, gdy ten aminokwas zostanie podany tuż po posiłku, gdyż będzie jeszcze lepiej wchłaniany wraz z innymi aminokwasami, które są obecne w jedzeniu.

   2 opcja

   ZAMIAST protokołu z dużą dawką glutaminy można, a nawet wskazane byłoby stosować szejk białkowy ( z powodu niskich poziomów albumin i globulin) składający się z jednej miarki odtłuszczonego izolatu serwatki CFM Shape Shake TiB, (zawiera wszystkie aminokwasy proteogenne, w tym glutaminę), dodatkowo wraz z 1 miarką glutaminy w proszku, 2 bananów, oraz garści truskawek. Uwaga
   https://thisisbio.pl/odchudzanie/83-shape-shake-420g-tib–254475917145.html

   GLUTAMINĘ testujemy powoli, najpierw zaczynamy od małej dawki tego aminokwasu (na przykład od 1/4 miarki), żeby powoli odbudowywać jelita, a nie zaszkodzić sobie

   Jakie masz pH moczu rano na czczo i o 12 w południe? Mamy paseczki do badania pH moczu, starczają na długo. https://thisisbio.pl/paski-ph/3730-paski-wskaznikowe-ph-45-90-100szt-tib–5905344040727.html

   Kolagen
   https://thisisbio.pl/stawy-wiezadla-kosci/2497-kolagen-peptan-f-150g-tib–254475917435.html

   Białko izolat serwatki CFM https://thisisbio.pl/odchudzanie/83-shape-shake-420g-tib–254475917145.html
   Jeden posiłek dziennie z szejka białkowego Shape Shake TiB 

   Chlorella 100% Organik This is Bio
   https://thisisbio.pl/chlorella/46-chlorella-100-organic-410tab-254475917299.html

   3 gramy dziennie (zaczynasz od pół grama i zwiększasz co tydzień o 1 tabletkę chyba, że już Twój organizm zna ten pokarm) jakbyś była uczulona odstaw i daj przyjaciółce. Jeśli decydujesz się na terapię 4 szklanek nie musisz brać jeszcze dodatkowo chlorelli,

   Kurkuma
   Kurkuma 100% Organik This is Bio
   https://thisisbio.pl/kurkuma/108-kurkuma-100-organic-110g-this-is-bio-254475917343.html
    1, 5 grama dziennie z pieprzem czarnym ( albo cayenne) i olejem kokosowym (możesz sobie dodać jeszcze octu balsamicznego i czosnek, oraz trochę soli himalajskiej i będziesz miała świetny sos winegret do sałatki), albo tak jak w pierwszej szklance w kuracji 4 szklanek.
   Olej kokosowy https://thisisbio.pl/oleje-oliwy-oliwki/976-olej-kokosowy-virgin-bio-400ml-bio-planete-4260355580572.html
   Używaj bio olej kokosowy surowy, olej kokosowy zwiększa biodostępność kurkumy. Czarny pieprz 20 razy zwiększa biodostępność kurkuminy z kurkumy.

   Siarka organiczna MSM TiB można stosować wraz z witaminą C kwasem askorbinowym TIB, zgodnie z tym protokołem Lasta:
   Witaminę C i MSM najlepiej jest stosować razem
   Walter Last zaleca 10 g witaminy C (kwas askorbinowy, lub askorbinianu sodu) i 10 g MSM. Można rozpuścić te proszki w 1 litrze wody lub świeżego soku i sączyć w ciągu dnia. W razie biegunki przerwać, albo zmniejszyć dawkę

   Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib-254475917190.html
   1 kapsułka po śniadaniu (razem z D3 i K2) 

   Ashwaghandha https://thisisbio.pl/ashwagandha/115-ashwagandha-100-organic-110g-this-is-bio-254475917367.html łyżeczka do wody/herbaty bez kofeiny przed snem

   Glutation najlepeiej Liposomal https://thisisbio.pl/antyoksydanty/2517-liposomal-glutathione-100ml-tib–254475917572.html (zaraz znowu pojawi się w magazynie)

   Ogólne zalecenia uzupełniające:
   Zero cukru z cukiernicy
   Zero kazeiny
   Zero glutenu
   Minimum raz w tygodniu ćwiczenia o wysokiej intensywności
   Codziennie dużo chodzenia, kup krokomierz, gdyż 10 000 kroków byłoby idealnie
   Dużo surowych owoców i warzyw (nie przesadzaj z ilością krzyżowych, ale jedz je)
   Długo śpij
   Całkowicie odstaw kofeinę

   BIELACTWO -pokrywają się niektóre suplemeenty z Hashi
   Białe plamy (bielactwo skóry):
   PABA
   https://thisisbio.pl/antyoksydanty/3631-paba-300mg-120kaps-gg–5060040823095.html

   Cynk
   https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2184-zinc-22mg-120kaps-gg–5060040827116.html?search_query=cynk&results=31, – miej na uwadze, że cynk jest antagonistą miedzi, przy jego suplemetacji jedz suszone owoce-figi, daktyle, rodzynki, jedz od czasu do czasu pokarm z miedzianego garnka

   kwas pantotenowy, masz go w chlorelli
   https://thisisbio.pl/chlorella/3291-chlorella-100-organic-110g-this-is-bio–5905344040499.html

   Stosuj codzienną oczyszczającą kurację 4 szklanek – chlorella w tej kuracji idzie do 4 szklanki: https://www.pepsieliot.com/szybko-naturalnie-oczyscic-watrobe-toksyn/

   witamina B6
   https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2525-vitamin-b6-100mg-120kaps-gg-5060040820230.html

   1. avatar Marta 16 maja 2019 o 10:27

    dziękuję Pepsi, jesteś kochana! Czyli rozumiem, że kasze jeść mogę? tak samo ryby?
    Zrobiłam badania krwi i glukoza też jest przekroczona czy to może być początek cukrzycy? no i do tego jeszcze ferrytyna obniżona
    a co myślisz o diecie … na początek? Może mi to pomóc? a po diecie przejść na to co mi napisałaś wyżej oczywiście

    1. avatar Jarmush 16 maja 2019 o 11:16

     tłuszcz i cukier razem wykluczone, jaki poziom insuliny na czczo, 25(OH)D, hoocysteina, B12, kwas foliowy, lipidy, TSH, p[ozostałę hormiony, prżeciwciała tarczycowe, sód, potas, magnez, kwas moczowy, mocz, kreatynina

 5. avatar Marta 16 maja 2019 o 14:22

  a gdzie mogę znaleźć co powinnam jeść?
  insuliny nie badałam, jedynie glukoze mam 99 (limit 70-99), limfocyty 40,6 (limit 20-40), RDW 14,90 (limit 11,7-14,40), TSH 0,037 (limit 0,270-4,200), FT4 1,29 (0,93-1,71) FT3 2,47 limit 2-4,40, ferrytyna 13,71 limit 13-150, potas 4,69 limit 3,5-5,10, mocznik 28 limit 16,6-48,5
  kreatynina 0,79 limit 0,50-0,90
  a resztę badan dorobię. Biorę obecnie Letrox 100
  Pepsi czy ty udzielasz prywatnych konsultacji? błagam Cie pomóż mi, czuję się coraz gorzej, nie mam na nic sił a lekarze myślą, że jestem hipohondryczką, nie daje sobie rady z tym sama. Potrzebuje kogoś kto mnie poprowadzi przez to

  1. avatar Jarmush 16 maja 2019 o 14:25

   napisz na pepsieliot31@gmail.com jest kolejka

 6. avatar Marta 16 maja 2019 o 14:30

  ok juz napisałam… a zerkniesz tylko na te wyniki co wysłałam wyżej? prooooszę. Myślę, żeby zacząć teraz diete … czy to dobry pomysł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum