logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
96 039 831
197 online
32 622 VIPy
Reklama

obsesja/ pepsieliot.com

MACA This is BIO
NATURALNIE REGULUJE HORMONY

 

 

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Jeśli Twój facet robi te 4 rzeczy, to jesteś manipulowana

Czyli, kulisy matrixu.

Po co kochać złego człowieka? Po co kochać Reptosa?

Na pewno każdy z nas chciałby wiedzieć, co tak naprawdę dzieje się za kulisami matrixa, ale czy wszyscy bylibyśmy gotowi na przyjęcie, często szokującej prawdy, rzeczywistości stworzonej przez wrogów człowieka? Według kabały oraz ich niewidzialnych panów, ludzkość nie dorosła do konfrontacji z prawdą. Tylko kłamcy ją znają, a oni są dalecy od jej ujawnienia. Nie mają też najmniejszych intencji, aby podzielić się z nami spuścizną zaawansowanych technologii po naszych przodkach galaktycznych sprzed tysięcy milionów lat.

Tak czy siak na tym planie spotkasz wielu manipulatorów, a szczególnie niewygodną sytuacją jest, gdy taki koleś mieszka obok Ciebie. A jego źrenice we fleszu lampy robią się jak kocie wykrzykniki? Niekoniecznie.

Miłość jest ślepa i o tym dzisiaj. Na przekór temu co się sądzi, mam i kumpli i kumpele, i wiem coś o manipulacjach w związku. Manipulacja emocjonalna jest generalnie trudna do wykrycia w ogóle, ale jeśli jeszcze odbywa się na planie romansu, gdy jesteś prawdziwie zaangażowana, to może być jeszcze trudniejsze.

Wybitnie strasznie jest bojno, gdy osoba, z którą jesteś, kontroluje Cię i steruje Twoimi myślami i pragnieniami, dla własnej korzyści. Żywi się Twoją energią. Ssie Cię.

Reklama

Tu znajdziesz skuteczny spalacz tłuszczu BIKINI BURN TiB z ekstraktem z zielonej herbaty, jagodą acai, hca, octem jabłkowym, kelpem, wyciągiem z grapefruita i bezwodną kofeiną. Idealna synergia (szczególnie na początku) z programem „jem i chudnę” z przerywanym postem.


1. Gdy on z powodu własnej niepewności stara się, żebyś to Ty poczuła się niepewnie.

Manipulatorzy podobnie jak narcystyczni kolesie, wbrew powszechnemu przekonaniu, są to niepewni siebie ludzie. Małe to to jest tak naprawdę. Jednak umie to to tak odwrócić kota ogonem, tak potrafi zaprojektować rozmowę z Tobą, niekiedy bez słów, że to Ty czujesz się niepewnie w tym związku.

Co Cię obchodzi, że koleś ma taki problem ze sobą, z akceptacją siebie? Nie pozwól żeby ta jego wewnętrzna nierównowaga była pretekstem do nieuzasadnionych zachowań. Niech złazi z Ciebie. Nie trać energii w takim związku, to wysysacz energii.

Biblijny potop spowodował zatopienie Atlantydy, stanowiącej bardzo bogatą cywilizację, a przedadamowa rasa o wydłużonych czaszkach przewidując wydarzenia, ukryła się w jaskiniach Ameryki Południowej, w Egipcie oraz w Europie Zachodniej, do której udali się północni Atlanci, hybrydy niosące ze sobą Boga Słońca.

Jak udało się tej psychopatycznej rasie o wydłużonych czaszkach przetrwać do dzisiaj i w końcowej fazie przeistoczyć się w Iluminatów i inne ugrupowania o różnych nazwach? Pamiętajmy, że te wszystkie grupy są jednym i tym samym, ale występują pod różnymi nazwami dla bezpieczeństwa. Są to różne frakcje tej samej grupy, które także ze sobą walczą o supremacje, często tylko odgrywają teatr dla postronnych, a tak naprawdę się ze sobą przyjaźnią.

Nie mówię zaraz, że masz w domu przedadamowca, bankiera, Jezuitę, czy Masona, raczej to mały zły szarak.

Reklama

Tu znajdziesz przeciwzapalne kwasy tłuszczowe OMEGĘ 3 TiB w dużych dozach, bez transów i metali ciężkich, obniża fibrynogen i trójglicerydy


2. Tak robi, że ​​czujesz się winna

Winna za wszystko. Twoje poczucie winy jest jednym ze sposobów, żeby partner miał władzę i kontrolę nad Tobą. To jest bardzo prosta manipulacja, gdy jesteś zaangażowana w związek. Już wkrótce zrobi z Ciebie niepociągającą kochankę, złą żonę, nieodpowiedzialną matkę, idiotkę naukowca, kucharkę garnkotłuka. Generalnie będziesz się czuła winna. Taka manipulacja staje się formą gry dla pokopańca, czytaj chorego umysłu/ego, i zwykle ewoluuje. Jest to klasyczny układ binarny, ofiary i sprawcy. Taka gra, w której zawsze szpak jest dziobany. Zawsze winna jesteś Ty. Ty przepraszasz, nigdy nie jesteś przepraszana.

Pamiętajmy, że Lucyfer to tylko tytuł. Według niektórych, w grobowcu spoczywa wojownik z rasy Upadłych Aniołów, o ciemnej karnacji i o dużym wzroście. Podobne grobowce olbrzymów znajdowane są w różnych miejscach na ziemi np. w Iranie. Według przepowiedni mają się wybudzić właśnie w biblijnych czasach końca.

Wygląda na to, że żyjemy w czasach określonych tym mianem i chodzi tutaj o zbliżający się koniec tej obecnej cywilizacji, wyzysku i zakłamania. Zmiany na ziemi nie nastąpią samoistnie. Będą niejako wymuszone procesami na słońcu. Kiedyś było żółte jeśli pamiętacie, teraz białe.

Żyj, ciesz się, jesteś niewinna.

3. Sprawia, że ​​zaczynasz wątpić w siebie

Seks z Tobą jest tak słaby, że on praktycznie nie może tego robić. Tyle, że jakoś robi. Ubierasz się kijowo. Twój biust ma niemodny kształt. To co mówisz nie jest mądre, więc on dla Twojego dobra prosi Cię o milczenie, szczególnie przy znajomych i na spotkaniu wigilijnym w korpo. W końcu zaczynasz wątpić w swój rozum, i swoje wybory. Będzie przy tym sugerował, że to dla Twojego dobra. Co oczywiście jest kłamstwem, gdyż jest to forma zniewolenia.

Na ziemi od 6 tysięcy lat i czasów Sumerów, wiedza prawdziwa jest utajniona niemal w każdej dziedzinie. Zwoje na Antarktydzie są prawdziwe (o tym spodziewajcie się osobnego wpisu). W oparciu o tę wiedzę Atlanci, mówię tutaj o tej zainfekowanej rasie z Marsa o wydłużonych czaszkach i ich potomstwie Nefilimach, budowali swoje potężne cesarstwo Vadera. Jeśli słyszeliście określenie „wirus z Marsa” to chodzi tutaj dokładnie o tę część marsjańskiej populacji, którą usunięto z Marsa na Ziemię.

Na Antarktydzie natrafiano na zamarznięte ciała 15 tysięcy gigantów. To są szokujące informacje. Podobnie jak informacje o gigantach w komorach hibernacyjnych. To są dowody na istnienie rasy pozaziemskiej o wydłużonych czaszkach, wypędzonej z Marsa na Ziemię. Zainfekowani wirusem z Marsa są korzeniem zła na naszej planecie. Mars ma ścisłe połączenie z Antarktydą. Iluminaci wierzą, że na Antarktydzie istnieją dowody na kosmiczną historię. Wierzą, że Giganci. Lucyferianie, to ich rodowa linia i połączenie z Jamad, Marsem i Saturnem.

Jeśli obok Ciebie mieszka popapraniec, niekoniecznie zarażony wirusem z Marsa, bo dość mały (ze wzrostu i ducha przy okazji) śmiej się z tego. Ten gościu ma jakieś volty, ale nie są to Twoje problemy. Ty ruszaj z tego skrzyżowania.

4. Stajesz się przez niego rosyjską kochanką, czyli niezrównoważoną emocjonalnie Anną Kareniną

Manipulatorzy często traktują Cię jak osobę niezdolną do samodzielnego myślenia i realistycznego osądzania siebie i sytuacji. Prowokują Cię, że stajesz się emocjonalnym  wrakiem, histeryczką, kimś kim absolutnie nie jesteś. Cynik w domu potrafi z zimną krwią tak pokierować rozmową, żebyś zachowywała się irracjonalnie, jak nie Ty. Jak nieszczęśliwa rosyjska kochanka uczepiona u nogi odchodzącego po miejskim trotuarze mężczyzny. Być może masz wiele wad, ale z pewnością nie jesteś tak zniekształconym obrazem, do czego jesteś prowokowana. Egzaltowana, emocjonalna, nie do zniesienia dla otoczenia kobieta, to nie Ty. Ty jesteś po prostu tylko bardzo wrażliwa i on o tym wie. To tylko szaleństwo miłosne spowodowane przez jakiegoś Reptosa obok Ciebie.

Zasada jest taka, że jeśli masz obok siebie manipulatora, to on nigdy nie ponosi odpowiedzialności za to, jak Ty się strasznie czujesz.

Uwierz, że to nie jest facet dla Ciebie. To jest tylko schód do wzrastania. To pestka, bo.

Pomyśl, że w niektórych częściach układu słonecznego dzieją się rzeczy, o których nie mówi się głośno. Toczą się tam wojny pomiędzy różnymi rasami pozaziemskimi, kwitnie handel pomiędzy obcymi a tajnym programem kosmicznym i ich bazami na Marsie. Kwitnie też handel ludźmi oraz organami ludzkimi, które wykorzystuje się do budowy cyborgów. To dzieje się w podziemnych laboratoriach na Marsie. Istnieje i rozwija się handel z blisko 900. rasami pozaziemskimi. Niewolnikom ludzkim na Marsie mówi się, że życie na Ziemi już nie istnieje, a sama planeta została zniszczona i jedynym domem jest obecnie Mars.

Widzimy więc, iż potomkowie Upadłych Aniołów i Nefilimów już dotarli do innych planet naszej galaktyki i stali się częścią kosmicznej rodziny. Oczywiście z całą skradzioną wiedzą naszych przodków z kosmosu. Gdzie na Ziemi jest ich najwięcej?

Według Szwajcarskich genetyków około 70% mężczyzn brytyjskich oraz połowa mężczyzn zachodniej Europy jest powiązana z egipskim Faraonem Tutanchamonem. Ich aplo grupa to R1, B1, wśród Hiszpanów jest ich 70%, a Francuzów 60%, podczas gdy pośród współczesnych Egipcjan tylko 1% populacji ma tę grupę.

Słowianie posiadają grupę A1, R1 i są tym samym przeciwieństwem rasy przedadamowej oraz ich hybryd. Zwiąż się z takim chłopakiem może?

Na zawsze Twój
Horry Porttier

(Visited 17 280 times, 1 visits today)
Horry-Porttier Horry Porttier - Nius pojawił się niespodziewanie na stronie i nie wiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. DziekiPesi 27 maja 2019 o 21:58

  Jak sobie pomoc?
  Czy mogłabyś polecić cokolwiek?

  Psychoterapia? Czy może ksiazka o ego? Czy może coś innego?

  Co zrobić?

  Ps. Czy poznałaś kogoś takiego? Czy tej osobie się udało uporać z obsesja do ex?

  1. Pepsi Eliot 28 maja 2019 o 06:56

   przecież jesteś w zwykłym nałogu, tak, poznałam setki osób, alkoholików, palaczy, ćpunów, nałogowo cierpiących z powodu odrzucenia, ciągle wystraszonych, jedzących kompulsywnie, bulimików, odchudzających się obsesyjnie, jesteś nałogowcem. To musi samo od Ciebie odpaść, a nie na siłę, bo zaraz wpadniesz w inny nałóg. Trzeba zacząć się budzić, na początek czytaj Osho, Tolle, potem przejdź na Campbella, może trochę Zelanda, posłuchaj Gracjana

   1. Dziękujepepsi 28 maja 2019 o 07:14

    Bardzo dziękuje za odpowiedz ❤️ Na szczęście tak jak pisałam wcześniej, dzięki Twojej stronie (od lat jestem na ścieżce zdrowego odżywiania, dzięki Tobie❤️, pisałaś pięknie o zdrowiu zanim powstały te wszytskie strony, blogi i inne przepisywane treści) Siedziałam tutaj jak była jeszcze stara szata graficzna, do której byłam bardzo bardzo przywiązana bo to ona jest matka mojego odżywiania. Od Ciebie się wszystkiego nauczyłam. Dzięki Twoim Tekstom już nigdy nie wróciłam do startych nawyków i to mnie uchroniło przed papierosami, alko i innymi używkami. ❤️❤️❤️ Zgadza się ze to nałóg 🙁 jest to strasznie destrukcyjne uczucie, które towarzyszy mi od wielu lat.

    1. Pepsi Eliot 28 maja 2019 o 12:15

     <3 <3 <3

   2. Dziekujepepsi 28 maja 2019 o 07:31

    ❤️bardzo dziękuje ❤️ To brzmi przerażająco ze może się skończyć kolejnymi nałogami. Zgadzam
    Jestem nałogowcem i strasznie cierpię. Wrofe do czytania wszystkich utworów wymienionych. I będę czytać aż to zrozumiem i samo ode mnie odpadanie❤️ A co to jest 44? Bo nie mogę znaleść? Dziekuje za zasadę nr 1 – próbowałam wielokrotnie ale nie mialam siły, destrukcja mnie pochłaniała. Bardzo dziekuje za pomoc, uwilebiam Twój dyskurs, od razu czuje wie lepiej i zaopiekowana 🙁 straszne miłe uczucie na moją cierpiąca duszę. To jak pisałam wcześniej, mam zerowe poczucie wartości i pewności siebie. Jestem ofiarą. I mam pasma niemiłych zdarzeń w moim zyciu. Ludzie mnie szmacą i złe traktują.

    Ostatnio byłam u lekarza w enelmedzie z córeczka 4 miesięczna bo dostała ospy i lekarka wmówiła mi ze to ugryzienia i mnie wywaliła a ja wiedziałam ze to ospa:( na drugi dzień oczywiście inny lekarz potwierdził. To
    Skłoniło mnie do napisanie i w końcu przestac być ofiarą.

    Czy bycie OFIARĄ I brak poczucia wartości to tez EGO? Czy jest jakaś rada żeby przestać być ofiara i mieć poczucie wartości? Jakaś ksiazka osho chyba o tym Mówiła?

    1. Pepsi Eliot 28 maja 2019 o 12:14

     każdy kolec, który Cię uwiera, to ego

     1. DziekiPepsikochamCie 28 maja 2019 o 12:44

      PEPSI kochana <3
      dziękuje za wszytskie rady i bedę pamietąć że wszystko co mnie kłuje ( lęki, destrukcje) to EGO <3
      Przeczytam wszytskie pozycje, które poleciałas – tylko jednej nie mogę znaleść czyli tej 44?
      Co to dokładnie jest to 44?
      Kocham i dziękuję <3

     2. Pepsi Eliot 28 maja 2019 o 13:01

      „A imię jej 44”, to są wpisy z moim pseudo

 2. Pamparara 28 maja 2019 o 08:05

  A ja poproszę więcej!!! Rozumiem, że te rasy logują się tak jak my w matrixie? Tyle, że mają super skile i wiedzę o wyższej warstwie rzeczywistości? Jak rozpoznanie ich tutaj pomoże po wylogowaniu się? czy wkręcanie się w inne rasy jest pomocne w rozwoju? Zasadniczo ten temat interesuje mnie w kontekście pozbycia się nałogu logowania w tej grze. Od dziecka wiem, że to lipa;)

 3. Pamparara 28 maja 2019 o 09:52

  Aha czytam stale Twojego bloga i zgadzam się z publikowanymi tu kiedyś tezami, że te całe doświadczanie logowania w matrixie dla samorozwoju to podpucha. Wiecie więcej niż ja więc podpowiedzcie: jak nie dać się znowu wmanewrować w tą grę? Na marginesie – żyje mi się świetnie, zero problemów, realizacja zamierzeń zależnie od skali, ale szybciej niż później itd. Pompowałam ego do oporu, myślałam, że jestem nim, a dzięki medytacji i Tobie odkryłam, że to wirus. Ego obserwuje, ducha nie lubię (głupi jakiś, że dał się wmanewrować znowu). No i co pozostaje? Ciało zawirusowane ego, duch zmanipulowany (ten szczątkowy chociaż ogólny ludzki też nie sprawia zbyt solidnego wrażenia)… Macie patent?

  1. Pepsi Eliot 28 maja 2019 o 11:30

   te tezy po głębszej mojej rozkminie i doświadczeniach niekoniecznie są prawdami

   1. Pamparara 28 maja 2019 o 15:06

    Ja jakoś nie mogę pozbyć się przekonania, że ktoś nas wmanewrowuje w ten matrix dla swoich korzyści. I w sumie nie to jest ważne kto, ale to jak się nie dać następnym razem… Ale jestem bardzo ciekawa jak Ty teraz to rozkminiasz? Oczywiście chodzi o tą wcieleniową kwestię, jeśli zechcesz się podzielić:))

    1. Pepsi Eliot 28 maja 2019 o 15:18

     masa wpisów na blogu, naprawdę, nikt nie wmanewrowuje, ewolucji nie ma, zaczyna się cofanie, ewolucja jest pojawia się coraz więcej danych

     1. Pamparara 28 maja 2019 o 20:20

      Czyli więcej ogarniam to nie przynależę do poprzedniej rozkminy? W stylu bawię się w katolicyzm czy tv to mają nade mną władzę (poczucie winy, strach etc) katolickie „demony” lub mainstrimowe nurty, wychodzę z tej piaskownicy to zabawki już na mnie nie działają? Czy za bardzo komplikuję?

 4. Krolikowa 29 maja 2019 o 23:20

  A gdy własna, jedyna, ukochana córka tak postępuje – poniza, deprymuje patrzy na wszystko co robie krytycznym okiem, nie prosi o nic a jednak potrafi swoim zachowaniem sprawić że ciągle mam poczucie winy i sama wręcz proszę czy nie mogę jej w czymś pomóc?Dokładnie widzę, że to chora sytuacja a jednak nie potrafię się temu przeciwstawic, bo ciągle ja tłumacze przed sobą z jej zachowań. W jej obecności zaczyna mi wszystko z rąk wpadać, brak mi słów w rozmowie, nawet dania obiadowe, moje popisowe nigdy nie wychodzą dobrze jak ma przyjsc…… A jednak ja kocham chora miłością mimo wszystko. Czy jest sposób żeby zmienić ten układ „bezkrwawo”?

 5. Bons bons 30 maja 2019 o 23:42

  Peps,cały czas zastanawia mnie jak to jest mozliwe,ze logujemy sie cały czas do gry i zdobywamy doswiadczenia,a na Świecie jest tak mało ,,mądrych”ludzi,nauczycieli,oświeconych?Świat istnieje tak długo,a ja tak późno dowiaduje się o wszystkim z jednego tylko bloga,czy nie powinno być miliony starych dusz skoro tyle inkarnacji już miały?

  1. Pepsi Eliot 31 maja 2019 o 05:41

   W pewnym momencie już się nie logują tutaj, zdobywają doświadczenia w innym wymiarze (zresztą mogą w ogóle się tutaj nie logować, tylko siedzieć np 5D?), przecież na tym polega tak zwany Bóg, czyli wyższy system świadomości, tutaj doświadczamy, ewoluujemy i idziemy dalej. Ale bywa, że jakaś świadomość, jednak chce wciąż tutaj i tutaj się logować, no to zdarza się od czasu do czasu Budda, Jezus, i paru innych. My się logujemy, konie, świnie, mrówki, kury, małpy, po prostu sobie ewoluujemy.

 6. Chiji 30 maja 2019 o 23:48

  Horry,skąd bierzesz informacje które wplatasz w artykuły?szukałam paru na goglach i nic nie mogę znaleźč,chociaźby o tych 15 tys gigantów na Antarktydzie

  1. Pepsi Eliot 31 maja 2019 o 05:38

   Horry czyta też książki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *