logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
84 497 289
156 online
31 414 VIPy
Reklama

Jak-zarobic2-okladka

DOWIEDZ SIĘ JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE?

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Jessica Mercedes vs Macademian Girl

  Jessy vs Girl

  Jessica Mercedes vs Macademian Girl

  Ostatnio zainteresowałam się najnowszymi trendami w temacie brwi. Mają być grube i wyczernione jak u byłego komunistycznego przywódcy Kraju Rad. Ale o tym nie będzie wcale.

  Dzisiaj w związku z lekkim uczuciem rozbicia i łupania w kościach zrobiłam sobie bardzo lajtowe wczesne popołudnie. Z gorącą pokrzywą­ i poręcznym ipodem wyłożyłam się na najwygodniejszym w domu fotelu i wsiąknęłam w świat blogów modowych.

  Jest ich kilka naprawdę wyróżniających się, ale z braku czasu ograniczyłam się do dwóch barwnych postaci, odnoszących niemałe sukcesy na tym polu, a nawet już znacznie szerszych horyzontach, gdyż obie panny zostały docenione przez światowych kreatorów, modnisie, albo tylko feszyn wiktims.

  jessica-mercedes-na-premierze-kalendarza-yesakpa_19391565Jess

  Jessica Mercedes dwudziestoletni człowiek instynkt, czyli modowe zwierzę. Słabo wykształcona, dzięki czemu przypomina zupełnie nieociosany surowy diament. Bezczelna i jednocześnie pełna uroku. Nie można przestać jej słuchać, pomimo wady wymowy, oraz dziwnego układu stale poruszającej się kupki ust i niewielkiego zasobu słów.

  Ta niewygodnie ubrana dziewczyna robi z ludźmi co chce. Oscar de la Renta podczas tygodnia mody w Wielkim Jabłku zwanym Nowym Jorkiem przysyła jej do pokoju hotelowego dodatków z najnowszej kolekcji, której nie widział jeszcze świat, do otagowania, Jessica twierdzi, że za 6 ooo zło. Nie będę złośliwa, bo nie jest to moim celem, ale 2 000 dolars na dodatki w wielkim tygodniu mody to kwota niewielka, tym bardziej, że Jessy musiała później dizajnerkie przedmioty zwrócić.

  Cokolwiek nie rzec, rozumiem ludzi, którzy wchodzą na bloga i oglądają jej stylizacje. Jessica znacznie gorzej pisze niż mówi, ale będzie się zapewne wyrabiać, bo dostała stałą rubrykę w czasopiśmie Glamour. Nie zamierza studiować, moim zdaniem słusznie, bo po co?, zna się na swojej robocie i prawdopodobnie zajdzie daleko.

  Styl panny Mercedes poznańskiej dyktatorki trendów, jak sama twierdzi trudno jest określić, a jeżeli już można rzec to: – elegancja, rock chic, przepych i ekstrawagancja.

  unknownMacademian 

  Dziewczyna działa jak magnes.

  https://www.youtube.com/watch?v=Vm9e3GjNHZI

  Następnie przerzuciłam się na wywiad w esce tv z drugą bardzo znaną modelką blogową, Macademian  Girl (jak te orzeszki wielbione przez witarian). Piękny, wystrojony, kolorowy ptak, który ukończył architekturę wnętrz na ASP.

  Czyli Tukan wykształcony wyższe, a z pewnością wyżej niż Panna Fura. Skrupulatnie dobierający słowa, przekazujący frazę ze spokojem i logiczną historią i z płentą wyłuszcza swoje zamiłowania do mody i bloga.

  To już nie jest diament. To oszlifowany brylant. Jednak przez cały czas mam uczucie, że to wszystko jest zbyt wymyślone i podparte intelektualnymi wypocinami. Przez co staje się nudne. Strzela oczywistościami w kształcie, ubierając się wysyłamy otoczeniu komunikat.

  Potem ten komunikat (słownik synonimów się kłania) przewija się, odmieniony przez wszystkie przypadki, przez całą, nie krótką rozmowę. Wołacz: – O komunikat! No i dowiadujemy się niusa, że jak cię widzą, tak cię piszą. I, że możesz oszukiwać strojem, ale nie warto, bo dostaniesz rozdwojenia jaźni. To już mój wtręt.

  ZRÓB TO PO CICHU< NIE DRAŻNIĄC NIKOGO - ZARÓB PIENIĄDZE W MATRIXIE

  ZRÓB TO PO CICHU, NIE DRAŻNIĄC NIKOGO – ZARÓB PIENIĄDZE W INTERNECIE

  Orzechowa dziewczyna ubiera się niezwykle szykownie, ale jednocześnie papuzio, czyli że trudno jej nie wyłuskać na ulicy, czy w metrze. Polska Anna Dello Russo (uzupełniam, jakby ktoś nie słyszał, że to konsultant kreatywny japońskiego Vogue), czyli Tamara Gonzalez Perea (pseudo Macademian Girl) to majstersztyk wyrafinowania, przesady, tęczowości, szyku i elegancji.

  Jednak jak dla mnie mocno wiało nudą od tego braku spontanu w wypowiedzi, szczególnie w porównaniu z niewiele od niej młodszą Jessy, której wiele ujdzie płazem. Tamara Gonzalez Perea będzie miała/ma w życiu zapewne bardziej pod górkę.

  https://www.youtube.com/watch?v=hVqFSJzFTjk

  Uwaga, w moim idiotycznym rankingu zwycięża Mercedeska nad Nerkowcami. 

  Jednak mój niepopularny gust być może ocenia sytuację wręcz tył na przód. I to kruchy Tęczowy Orzech wypłynie w swej twardej łupinie w fontannie Di trevi. A raczej na hiszpańskich schodach.

  Rozważ prowadzenie własnego biznesu w Internecie


  reklamaksiazkiBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

  Może rzuć też gałką tutaj:

  Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


   

  (Visited 1 136 times, 1 visits today)

  Powiązane artykuły

  Komentarze

  1. HesiaMela 29 kwietnia 2014 o 23:05

   Jessicę dałam radę oglądać przez 3:16, Macademian przez 5:08. Wygrywa Macademian 😉

   1. pepsieliot 30 kwietnia 2014 o 07:35

    Hesiu nie upieram się przy moim werdykcie 😀

  2. Anna 30 kwietnia 2014 o 02:28

   Pepsi, lekko mnie nurtuje zdanie „dziewczyna działa jak magnes”. Naprawdę?! Oglądając to czułam, że może i ona jest magnesem w stosunku do mnie, ale plus plus lub minus minus jak kto woli. Historia o Paris Hilton , ktora ujawniła jej niesamowitą prostolijność, ktora sama w sobie nie jest zła, jednak gdy daje poznać jej nadzwyczaj niezawiły sposób myślenia, dziwnie mnie odrzuciła Nie wiem czy to mnie kwalifikuje jako kwokę z pudla krytykującą wszystkich robiących coś ze swoim życiem, ktora nie potrafi w takich osobach znaleźć dosłownie niczego co by było magnetyczne czy warte kogokolwiek uwagi

   1. Anna 30 kwietnia 2014 o 02:33

    Już abstrahując od tego jak denerwuje mnie stawianie takich dziewcząt na piedestałach i bycie przez nie swego rodzaju „role models” dla nastolatek, którym ambicje spadają momentalnie i ograniczają się do impulsywnego konsumpcjonizmu za pieniądze rodziciela, tendencyjny komentarz, jakbym była na tyle naiwna, ze takie osoby kiedykolwiek znikną, a modele łatwe do naśladowania nie bedą najbardziej popularne …

    1. pepsieliot 30 kwietnia 2014 o 07:39

     Anno oczywiście Twoje podejście jest logiczne, ale moda to sztuka i ja tam widzę prawdziwa kreację i to ńie jest łatwe i nie jest też nieinteligentne

   2. pepsieliot 30 kwietnia 2014 o 07:37

    Anno ona tam powiedziała coś takiego, że w windzie wszystkie osoby, które są kimś trzymają głowy wysoko, to samo jest w pierwszej klasie intercity kraków wawa nikt ze sobą ńie rozmawia, nie ma mowy, ale w drugiej klasie już się zdarzy że ktoś do kogoś przemówi 🙂

  3. Edyta 30 kwietnia 2014 o 08:22

   Nie zagladalam na blogi rzeczonych, ale kreacje zaprezentowane na yt sa koszmarne. Jesli takie stylizacje robia za ikony to ciesze sie, ze jestem przasna 😉

   1. pepsieliot 30 kwietnia 2014 o 10:12

    Eee, ta Macademian fajna jest w tych kolorowych rzeczach

  4. oregano 30 kwietnia 2014 o 12:15

   Mnie się podoba ta barwność Macademian, i pozytywnie mnie zaskakuje, że jest popularna w Polsce, nie tylko w takim sensie heheszków, tylko że ma faktycznie wypracowaną dość wysoką pozycję wśród osób w świecie mody. u Jessiki z kolei intryguje mnie jej pewność siebie, to naprawdę totalny brak skromności, powtarza po kilkanaście, kilkadziesiąt razy co zrobiła, że to i to jako pierwsza, ale wszyscy wiedzą, i może czasem o to chodzi? I myślę że wprowadza nowe tchnienie na polskie chodniki. Choć ja się ostatnio zrobiłam leniwa w kwestii ubioru i mam to w nosie co na chodnikach a nawet co na mnie, w konsekwencji w końcu również na chodniku

   1. pepsieliot 30 kwietnia 2014 o 16:27

    Oregano rozumiem 🙂 i mam podobne zdanie, ale cieszę się, że sa takie laski zakręcone pięknem

  5. sonia 1 maja 2014 o 00:15

   ale cudnie to jest napisane! 😀

   1. pepsieliot 1 maja 2014 o 05:34

    Soniu 😀

  6. modazjulita 4 grudnia 2016 o 14:58

   Cenię i Jess i Tami, ale ta druga zdecydowanie wygrywa 🙂

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *