Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 821 915
163 online
42 347 VIPy

Jeszcze nie wszyscy zapomnieli o wyskokach Możnych tego Świata?

Hej, hej tu Twój ulubiony Horry Porttier i pomimo, że przepędzają mnie z tej strony, udało mi się wykiwać towarzycho i zaczynam od tego, czego dzisiaj nie będzie. A nie będzie ani słowa o tym, że pan Obama jest jaszczurem, o czym miałyby świadczyć niskie ciśnienie krwi, świetny słuch i wzrok, oraz bardzo udana reakcja na kontakt z muchą: tu Nie poruszę też tematu, na który zapytana przez dziennikarza Joan Rivers (focia u góry, zmarła w miesiąc po tej odpowiedzi): co sądzi, czy w USA może prezydenturę objąć gej?, odpowiedziała, że spoko, przecież mamy właśnie geja (Obamę) za prezydenta, gdyż pierwsza dama jest … transwestytą.

to zdjęcie miałoby świadczyć ewentualnie o genitaliach
to być może zostało spreparowane, ale nie wnikam
Do tego podobno absolutnie nikt nie wygooglał Michała, ups, Michele w ciąży.
Ale tak, jak zaznaczyłem na wstępie, nie poruszę, gdyż uważam, że jest to absolutnie indywidualna sprawa preferencji i nie podlega żadnej ocenie i krytyce. Dodam, żeby nie było żadnej wątpliwości, jestem wolnomyślicielem i kocham wszystkich ludzi i wszelkie inne przejawy energii boskiej, w dowolnych materializacjach w Kosmosie.
No może gdyby Joans Rivers faktycznie zmarła ze starości, ale w to też nie wnikam. Zresztą to czas zaprzeszły, a na tym blogu preferują nudne siedzenie w tu i teraz. Bo jak wiecie, w tu i teraz ja też znikam. Podobnie jak Twoje ego.
O czym więc napiszę dzisiaj?  Tym razem news ze Stolicy Apostolskiej.
Jeszcze nie wszyscy zapomnieli o kardynale George Pella, którego oskarżono w końcu o przemoc seksualną na nieletnich, a już Watykanem wstrząsa kolejny skandal. Oczywiście starano się go ukrywać przez kilka miesięcy, ale. Mniej więcej 3 miesiące temu żandarmeria watykańska wkroczyła do apartamentów sekretarza jednego z Mega Ważnych i najbliższych współpracowników papieża. Znaleziono … kokainę. Aresztowany sekretarz zagaił, że używał jej podczas gejowskich party, jakie organizował w budynku Sant’Uffizio, czyli Kongregacji Doktryny Wiary, tej samej, na której czele stał przez lata były papież, Benedykt XVI, lider konserwatywnego skrzydła Kościoła. To jest jakieś postępowe? Ksiądz sekretarz trafił na odwyk do kliniki w mieście Rzym. Po paru tygodniach ustalono, że nie wróci do Watykanu i wysłano go do klasztoru na „czas autoskruchy”. Tym monastyrem okazał  się wypisz wymaluj klasztor na Monte Cassino, gdzie ponad rok temu jego opat Pietro Vittorelli, został aresztowany za sprzeniewierzenie sporej sumy (ponad pół miliona euro), przeznaczonych na … filantropię. Pieniędzy tych użył na zwiedzanie dalekiego świata w poszukiwaniu uciech homoseksualnych (jeździł głównie do Brazylii). Klasztor zdobył złą sławę właśnie ze względów obyczajowych. Nic więc dziwnego, że nieszczęsny ksiądz sekretarz, zamiast polepszenia duchowego w klasztorze, wpadł w kłopoty zdrowotne i obecnie przebywa w klinice Gemelli. Źródło: tu

Ale kogo to w sumie obchodzi, znajdę innego newsa

Ukłony:)

   

(Visited 4 100 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar też szukam 30 lipca 2017 o 13:59

  najśmieszniejsze jest zakończenie, ha ha ha naprawdę się uśmiałam po pachy…” ale kogo to w sumie obchodzi, znajdę innego newsa…”, ha ha ha, dobre…
  powodzenia w poszukiwaniach-pa

 2. avatar Agata 30 lipca 2017 o 13:59

  Pepsi, zwracam się z prośbą, aby na stronie sklepu, gdzie przy każdym suplemencie są wyczerpująco opisane właściwości i skład, opisać również jak stosować. Zamówiłam 3 suplementy i tak do końca nie wiem kiedy i z czym to łykać. Byc może gdzieś na stronie jest jak stosować, ale nie wiem już gdzie szukać. Proszę o wskazówki. Dziękuję i pozdrawiam 🙂

  1. avatar Jarmush 30 lipca 2017 o 14:02

   masz opis na suplemencie, a gdy chcesz innego dawkowania, napisz do mnie, to pomogę na miarę moich możliwości, ale nie można podawać innych wiadomości w sklepie niż podajemy, a oświadczenia zdrowotne jakie możemy podać są zgodne z zarządzeniami,

   1. avatar Agata 30 lipca 2017 o 15:22

    napisałam 😉

 3. avatar Agata 30 lipca 2017 o 14:12

  Wszystko po angielsku. I tak np. Q10 100 mg 1 kapsułka dziennie, ale kiedy, z czym łykać, czy można łączyc z innymi suplementami(w trakcie jedzenia, po, z tłuszczami) tego nie ma. To samo dotyczy kapsułek complete beauty.

  1. avatar Jarmush 30 lipca 2017 o 16:04

   nie można o takich rzeczach pisać na stronie sklepu

   1. avatar Agata 30 lipca 2017 o 16:20

    Rozumiem, dlatego napisałam, że napisałam. Nie dodałam, że na pocztę. Przepraszam 😉

 4. avatar wirna 30 lipca 2017 o 14:59

  Czego to jedni
  ludzie nie wymyślą a inni powielają.

 5. avatar yellowfin38 30 lipca 2017 o 16:22

  Fajny post rozrywkowy. Syntetyczny, krótki, z polotem. Prosimy o więcej 😀

 6. avatar Gosialavenda 30 lipca 2017 o 17:52

  Nie dziwię się, że portier pracujacy w Watykanie na recepcji, oglądając takie rzeczy w końcu się pochorował . Sodoma i Gomora. Aż strach się bać co tam się w lochach dzieje.

 7. avatar Niki 30 lipca 2017 o 19:26

  Ohoho wychodzi na to, że jeśli wakacje to tylko rzymskie, tam to dopiero arcy-ciekawie, rozbierane sesje, pokazywanie kto ma większego, zaiste zero nudy.
  A co powiecie o tych rzekomo sprawdzających się przepowiedniach nie pamiętam już kogo, o tym że ostatnim papieżem będzie czarny (F ma coś czarnego w herbie podobno), upadnie chrześcijaństwo a zatem nikt już nie zasiądzie na tym okrytym złą sławą tronie i nie będą masowo demoralizować ludzi, a miasto Rzym ma znaleźć się pod wodą w wyniku powodzi wraz z zabytkami… jak dotąd po kolei się realizują przepowiednie, 2 wojny były, 3 w tzw. przededniu, ale ma ominąć Polskę (żeby nie było, że Polska cudownie jako jedyna ocalona, gdyż naiwnie chroniona świętym królewskim płaszczem, inne kraje też) właściwie kto obserwuje co się dzieje na świecie, w sytuacji gospodarczej łatwo może przewidzieć podobny rozwój wydarzeń, kiedy i gdzie nastąpi konflikt zbrojny, rozładowanie skumulowanej energii, czyli walka o zasoby, o wpływy, o przejęcie władzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum