Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 800 973
29 online
42 343 VIPy

Już dzisiaj spełnij swoje marzenie i zacznij zarabiać przez internet

Jesteś w dowolnym miejscu na świecie, byle z internetem:), nigdzie nie musisz się śpieszyć. Leniwie wychodzisz na balkon aby złapać promienie słońca, w drodze powrotnej nastawiasz wodę na ulubioną herbatę. A później włączasz komputer i robisz to, co lubisz … To, co bardzo lubisz, bo uwalnia Twoją głowę z trosk. Nie można robić tego o czym mówię i jednocześnie zamartwiać się. To może więc okazać się terapią. A przy okazji możesz zarabiać dobre pieniądze.

Ma się rozumieć trzeba trochę przysiąść przy komputerze, dlatego jesteś świadoma tych wszystkich czynności, które będzie dla równowagi potrzebowało Twoje ciało. Czyli 10 000 kroków dziennie, najszybciej je wybiegać, oraz niezbędnego nawodnienia, odżywienia i dotlenienia ciała i mózgu i wyprowadzenia toksyn komórkowych, metabolicznych i jakichkolwiek innych. Nie zapominaj więc o koncepcji 4 szklanek oraz niejedzenia zapalenia.

Czy daję Ci gwarancję?

Żadnej.

Tylko niewielki procent ludzi rozumie, że niesie swoją inność, coś z czym może i powinien podzielić się ze światem. Większość ludzi nie wierzy, że może coś zmienić w swoim życiu, odsunąć się od schematów i programów, że może CZERPAĆ ZE SWOJEJ INNOŚCI, indywidualnego podejścia do wszechrzeczy, nieograniczone profity w postaci przepływu energii pieniądza.

A spośród tych, którzy rozumieją, że mają światu do pokazania własną koncepcję wszystkiego (bez oceniania, czy lepszą, czy gorszą, czy bardziej cool, dowcipną, ekspercką, inteligentną, czy nieskomplikowaną jak budowa cepa) po prostu indywidualną, będzie następny odsiew z powodów prozaicznych. Tych co zawsze. Braku konsekwencji, a nade wszystko lenistwa i słomianego zapału.

Wszechświat to nie giełda, ma dla Ciebie nieograniczone walory dobrostanu. Jedynym ograniczeniem jest Twoja zaprogramowana podświadomość, że czegoś może zabraknąć dla takich jak Ty. Ale to nie jest prawda, szczególnie, gdy znowu połączyła nas wspólna nić, internet. Jesteśmy jednością.

Tak naprawdę wystarczy szczypta wiedzy i zrozumienia na czym polega sprzedaż, nade wszystko popyt, parę łyżek sprawdzonych algorytmów, oraz metod postępowania. No i z litr samozaparcia aby stworzyć dobry e-biznes.

Dając ludziom to, czego oni potrzebują, oraz, gdy zatroszczysz się, żeby Cię coraz łatwiej znajdywali w sieci, Twoje działania automatycznie zaczną się monetyzować.

Właśnie taki przepis na e-biznes znajdziesz w mojej książce „Jak zarabiać przez internet?”, której wznowione, trzecie już wydanie od jutra będziesz mogła kupić. W dodatku tylko do wtorku, 23.03, kupisz je w cenie starego wydania, za 59 zł. Później książka będzie kosztowała 79 zł.

Uwaga! Ponieważ w internecie wszystko płynie, jak w rzece, każda osoba, która zakupi mojego e-booka o zarabianiu przez internet otrzyma kolejne, poprawione wydania za darmo. Dotyczy to także poprzednich edycji książki – jeśli już kupiłaś poprzednie wydanie „Jak zarabiać przez internet? Jak zarobić na blogu?” nowe dostaniesz na ten sam adres e-mail w dniu premiery.

Dlaczego warto kupić tę e-książkę?

Bardzo dużo kupiono tych książek w poprzednich edycjach. Można jednak założyć, że sporo kupujących przepaliło ten wydatek, tak jak przepala się nomen omen spalacze tłuszczu, karnety na siłownie, programy odchudzające, czy lekcje języków obcych.

Bo to nie jest zakup, to inwestycja w siebie. Impuls do ruszenia ze skrzyżowania, i to dalej niż parę kroków. Z pomocą porad zawartych w „Jak zarabiać przez internet?” można szybko odzyskać poniesione na nią koszty i stosunkowo szybko zacząć dobrze zarabiać w sieci. O wiele szybciej, mniejszym kosztem, i ze znacznie mniejszym ryzykiem

Co mam na myśli mówiąc „dobrze zarabiać”? To, że od Ciebie będzie zależało, że nie będziesz chcieć i musieć zajmować się zawodowo już niczym innym.

Co znajdziesz w „Jak zarabiać przez internet?”

Znajdujące się przed Tobą wydanie tytułu „Jak zarabiać przez internet?” to już trzecia odsłona tej e-książki, odpowiadająca aktualnym potrzebom rynku, trendom i algorytmom. Nie znajdziesz tu „jedynego słusznego systemu zarabiania pieniędzy”, chociażby z tego powodu, że systemy rzadko działają. Zamiast tego otrzymasz solidną i praktyczną wiedzę, która da Ci fundamentalne podstawy do zarabiania w Internecie i sprawdzone metody, które wykorzystuję na co dzień.

E-book wyjaśnia prawie każdy szczegół, który sama zastosowałam i wciąż stosuję, dzięki czemu dobrze zarabiam na mojej stronie internetowej. Przez wiele lat nie wydawszy ani złotówki na reklamę! Dzisiaj mamy oczywiście budżet reklamowy, jednak sensu stricte strony o której mowa: pepsieliot.com odpłatnie nigdy nie reklamowałam.

Uważam ten e-book za jedną z najlepszych e-książek w tematach zarabiania w Internecie od zera. Co z tego, że na startupach można zarobić szybciej i więcej w krótkim czasie, skoro stworzenie chwytliwego startupu nie jest częste i zwykle wymaga (niekiedy sporych) pieniędzy inwestora. Natomiast odwrotnie, działając na własnej stronie możesz wpaść na pomysł dobrego startupa i z kosmiczną prędkością udać się jeszcze wyżej. Dopiero będąc w drodze rodzą się najlepsze pomysły. Nie stojąc na skrzyżowaniu.

To konkretne działania opisywane w e-booku dają wymierne efekty, a nie bierne wyczekiwanie na szczęśliwy splot okoliczności. Z pewnością nie jest to poradnik z krzyczącym tytułem „staniesz się bogata w ciągu kilku tygodni!”, podobnie, jak „schudniesz 30 kilo”. Jeśli liczysz na czarodziejstwo, magię, oraz „szybko, łatwo i przyjemnie”, uprzedzam, nie jest to książka dla Ciebie.

Nie wiem co zrobisz ze zdobytą wiedzą. Nie wiem na ile starczy Ci zapału, pomysłu, wytrwałości, ale w e-booku znajdziesz realistyczne możliwości generowania dobrego miesięcznego przychodu. Pozwalającego po pewnym czasie na rezygnację z innej pracy i działanie na własne konto we własnym domu.

Czym ten e-book różni się od innych tego typu opracowań?

Przede wszystkim nie jest projekcją życzeniową. Ta książka jest po prostu zbiorem algorytmów, które zadziałały na mojej stronie i innych ludzi. Znajdują się w niej sposoby na zarabianie opracowane przez ekspertów w dziedzinie zarabiania w sieci, przełożone przeze na polskie realia i przeplatane moimi własnymi patentami.

To dobra metoda na finansowy sukces. Gdybym wcześniej sama miała dostęp do takiej książki, znalazłabym się w miejscu w którym obecnie jestem znacznie szybciej.

Żeby skorzystać z porad zawartych w tym e-booku nie musisz mieć wiedzy o zarabianiu, ani też o zarabianiu w internecie, wszystkiego dowiesz się czytając.

Książka zawiera informacje dotyczące wielu dziedzin, takich jak marketing, optymalizacja stron, SEO, zarządzanie, psychologia, umiejętność sprzedaży, obsługa klienta, korzystanie z przydatnych narzędzi i metodologii badań oraz mojego doświadczenia praktycznego.

Została napisana w prosty i przejrzysty sposób, tak aby można ją było łatwo zrozumieć i móc zastosować w praktyce. Starałam się wyjaśnić jak najwięcej szczegółów i dawać konkretne przykłady, które zastosowałam na swojej stronie internetowej. Nie jest to rodzaj książki z masą informacji, ale małą ilością praktycznych rozwiązań.

Czego między innymi dowiesz się z tej e-książki?

 • Jak stworzyć od zera stronę internetową, która może przynosić tysiące złotych miesięcznie
 • Poznasz niezbędne do uruchomienia udanego e-biznesu informacje biznesowe i marketingowe
 • Otrzymasz podsumowanie najważniejszych punktów, które osobiście poznałam podczas mojego ponad 20. letniego doświadczenia w prowadzeniu własnego biznesu, co również pomogło mi obecnie zarabiać pieniądze w Internecie.
 • Dowiesz się w jaki sposób zarabiam na mojej stronie i w jaki sposób można promować własną witrynę nie wydając na to ani grosza.
 • Dowiesz się dlaczego pewne produkty sprzedają się, chociaż istnieją miliony konkurentów
 • W jaki sposób zoptymalizować witrynę i jak można zoptymalizować Twoje teksty aby dostać się na najwyższe pozycje w wyszukiwarkach.
 • Dostaniesz przykładową listę najbardziej gorących tytułów wszech czasów.
 • Poznasz w jaki sposób powstają moje strony sprzedażowe i dlaczego są bardziej skuteczne niż inne tradycyjne strony sprzedażowe
 • Dowiesz się, co dzieje się za kulisami strony i wyjawię Ci moje tajemnice, które pomogły mi zarabiać pieniądze w Internecie
 • Poznasz podstawowe (najważniejsze) założenia metody sprzedażowej genialnego Walkera

Podsumowując:

E-book jest przeznaczony dla każdego, kto chce zacząć zarabiać pieniądze w Internecie i jest w stanie odpowiednio się do tego przyłożyć.

Co Ty z tym zrobisz? Zależy już tylko od Ciebie.

Czy gdy nie mam żadnych produktów do sprzedaży, to nadal mogę zarabiać pieniądze?

Cała tajemnica zarabiania w internecie sprowadza się do wygenerowania jak największego ruchu na stronie.

Gdy uda Ci się do tego doprowadzić, będziesz mógł zarabiać na swojej stronie nie posiadając własnych produktów do sprzedaży, gdyż w takim przypadku z powodzeniem możesz wykorzystać programy partnerskie. Osobiście polecam dropshipping, o czym też będziesz mógł przeczytać w e-booku.

Kluczem do zarabiania pieniędzy w internecie, nie jest posiadanie produktów do sprzedaży, ale uzyskanie jak największego ruchu na stronie. Gdy uda Ci się stworzyć odpowiedni ruch na swojej witrynie, będziesz mógł zarabiać na niej przez 24 godziny na dobę, nawet wtedy, gdy śpisz.

Z mojej e-książki dowiesz się, w jaki sposób zwiększać ruch na stronie, oraz w jaki sposób zarabiać na tym ruchu.


Cena: Obecna specjalna cena to 59 zł, ale już za kilka dni, 23.03 wzrośnie do 79 zł


W książce zawarłam bardzo dużo cennych informacji i zdradzam tajemnice dotyczące zarabiania pieniędzy w e-biznesie, dlatego trudno byłoby mi sprzedawać tę wiedzę za niską cenę – jest w niej zebranych 10 lat mojej codziennej pracy.

Format książki:

 • e-book dostępny w formacie pdf i epub

Jesteś tu pierwszy raz i chcesz dowiedzieć się więcej o osobie, która napisała tę e-ksiażkę?

 • Pepsi Eliot, czyli ja. Każdego dnia od 9 lat możesz mnie tutaj spotkać. Jestem też łatwo dostępna w mediach społecznościowych.
 • Z wykształcenia mgr. inż. architekt, biegaczka, pasjonatka zdrowego stylu życia, ekonomii i biznesu, od wielu lat roślinożerna, a od dekady witarianka. Od 5 lat na drodze przemiany duchowej.
 • Autorka poczytnego bloga pepsieliot.com, w tym ponad 3 tysięcy artykułów na temat zdrowego stylu życia, publicystki na łamach tygodnika Wprost, laureatki nagrody ShEO Awards (nagrody dla kobiet biznesu) w kategorii Mentorka/Coach
 • Twórczyni książek i e-booków o zdrowiu, w tym grubego tomiska „Leczenie dobrą dietą” i poczytnego e-booka „Surowy detoks hormonalny”
 • Autorka powieści „Biegam, bo muszę”, ogłoszonej najlepszą książką na lato 2013, a następnie najlepszą książką na 2013 rok w głosowaniu Internautów w konkursie poważnego portalu literackiego Granice.pl.

owocek

(Visited 746 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Polianna 20 marca 2021 o 05:20

  Pepsi napisz proszę jaka jest różnica pomiędzy trawą pszeniczną a młodym jęczmieniem? Czy spirulina i chlorella mogą być zamiast kelpu? A jeśli wiosna i latem będę brać mieszankę tej zielonej super żywności, to czy mogę już odpuścić sobie na ten czas witaminę c, niacynę, omegę 3 oraz witaminę D? Jeśli tak to którą z nich? Doradz proszę, gdyż staram się rozsądnie zaplanować suplementację na sezon wiosenno -letni

  1. avatar Pepsi Eliot 20 marca 2021 o 06:11

   Spirulina i chlorella nie mają więcej jodu niż ziemniak, to słodkowodne algi, Kelp to wodorost morski. Mówisz o HyperFoods This is BIO? Tam jest właśnie dlatego dodany kelp.
   Obi9e trawy alkalizują, ale mają też różnice w działaniu. Omega 3 i poziom metabolitu D to sprawa trybu życia. Jak jesz dużo tłustych ryb, możesz nie brać Omega 3 TiB, a co do D3 z K2, to musi być pełne plażowanie przy wysokim słońcu. Niedługie, ale pełne. Na blogu masz wszystko wytłumaczone <3

   1. avatar Polianna 20 marca 2021 o 09:08

    Dziękuję za odpowiedź. To czym się rożni działanie tych traw? Powinnam brać i jęczmień i pszenicę? A co z niacyną? Brałam ją gdyż mam lęki. Jeśli zastosuję 4 greens tib to będę mogła ją odstawić? Biorę też cynk, e i a. Mogę to też odstawić w imię 4 greens? Nie chce aż tyle supli odzielnie łykać wolę wszytsko w 1 np ale jak trzeba to trzeba….Dletego pytam które mi 4 greens zastapi a których nie. 🙂

    1. avatar Pepsi Eliot 20 marca 2021 o 10:12

     mylisz pojęcia, 4 Greens to pokarm, a właściwie super pokarm, czyli mała ilość pokarmu duża korzyść, a witamina B3 to po prostu witamina. Na lęki można na wieczór ashwagandhę This i BIO, ale nie na wszystkich działa. Nie masz flesza po niacynie?

     1. avatar Polianna 20 marca 2021 o 10:19

      Nie mam. Chyba wszystko ok. Chodziło mi właśnie o to, czy mogę jeść ten zielony pokarm odżywczy zamiast stosowania oddzielnie wyizolowanych witamin i minerałów. Np 4 Greens , Ashwaganda, kurkumę, białko rośłinne np zamiast witamin, minerałow i aminokwasów oddzielnie…w sensie czy ten pokarm już sam w sobie mi to wszysko zapewni :*

     2. avatar Pepsi Eliot 20 marca 2021 o 16:30

      Tłumaczę Ci, że w celach takich o jakich mówisz nie wystarczy witamina zawarta w pokarmach. Przeczytaj Saula, to polega na umiejętnym leczeniu dużymi dawkami witamin. Zwykłe odżywianie może wystarczyć, jeśli masz dobre wchłanianie. Badania pokazują ew braki.

    2. avatar Przemko :-) 20 marca 2021 o 10:54

     Najbardziej witaminowo-minerałowy kompleks jest w Greens&Fruits. Z tym, że omegi-3 oraz większych ilości D3 i tak nie zastąpi. Słońce jeszcze teraz nie wytwarza w Polsce witaminy D3 na skórze.

 2. avatar vacaa 21 marca 2021 o 15:30

  ooooo super, cudnie, dzięki Pepsi!! lowju 😀

 3. avatar Ewa77 21 marca 2021 o 18:47

  Hurra! Dostałam! Bardzo, bardzo dziękuję:)))

 4. avatar Ewelina 22 marca 2021 o 03:10

  Gdzie można kupić e-book w cenie 59zl? Na bioloveshop jest cena 67,19zl?
  Pozdrawiam

  1. avatar Pepsi Eliot 22 marca 2021 o 05:38

   nasz sklep wellness to This is BIO, jest zresztą link w tym artykule, pod którym komentujesz: https://thisisbio.pl/e-book/2153-e-book-jak-zarabiac-przez-internet-jak-zarobic-na-blogu-pepsi-eliot.html

 5. avatar Rozali 22 marca 2021 o 14:56

  Kiedy będziecie rozsyłać aktualizacje dla osób, które kiedyś kupiły ebook?

  1. avatar Pepsi Eliot 22 marca 2021 o 18:05

   Automat wysłał w piętek do kilku tysięcy osób. Poszukaj w spamie, w odrzuconych. Niestety nie możemy nic więcej zrobić. <3

   1. avatar Dagmara 22 marca 2021 o 19:11

    Niestety ja te nie dostała, ani w spamie, ani w odrzuconych, a zamawiałam w grudniu 2019, może coś jednak poszło nie tak przy wysyłce?

    1. avatar Joanna 26 marca 2021 o 15:56

     Ja niestety tez nie, a przez pierwszego ebooka nie przebrnelam…. i mialam nadzieje, ze nowy jakos bardziej do mnie przemowi.

   2. avatar EXI 24 marca 2021 o 21:40

    Pepsi, czekałam nie czekając, i tak nic nie dostałam, a kupiłam starszą wersję ebooka „Jak zarabiać przez Internet? Jak zarobić na blogu?”… Automat działa chyba wybiórczo…

 6. avatar Basiulka 22 marca 2021 o 16:45

  Moj wczorajszy komentarz “wyparowal”…
  Nie dostalam, niestety, nowej wersji „Jak zarabiać przez internet? Jak zarobić na blogu?”
  a poprzedni kupilam w maju 2016. I jak piszesz “Uwaga! Ponieważ w internecie wszystko płynie, jak w rzece, każda osoba, która zakupi mojego e-booka o zarabianiu przez internet otrzyma kolejne, poprawione wydania za darmo. Dotyczy to także poprzednich edycji książki – jeśli już kupiłaś poprzednie wydanie „Jak zarabiać przez internet? Jak zarobić na blogu?” nowe dostaniesz na ten sam adres e-mail w dniu premiery.” Dzien premiery minal, czekam nadal…

  1. avatar Pepsi Eliot 22 marca 2021 o 17:54

   Szukaj w spamie, automat wysłał do wszystkich. Jest to kilka tysięcy adresów. Niestety nie możemy zajmować się indywidualnymi rozkminami, na jaki adres etc Po 5 latach dla dobra przepływu energii albo kup nowy, albo poszukaj w spamie, w odrzuconych, albo po prostu uśmiechnij się i zaakceptuj. <3

  2. avatar dszmajdzinska 22 marca 2021 o 19:25

   Ja też nie dostałam 🙁 a kupowałam w grudniu 2019, ani w spamie, ani w odrzuconych niestety nie ma

   1. avatar dszmajdzinska 22 marca 2021 o 19:26

    Pepsi, może warto sprawdzić, czy z wysyłką wszystko poszło ok, automaty czasem zawodzą 🙂

    1. avatar dszmajdzinska 22 marca 2021 o 20:14

     Jednak dotarło sorki, zamawiał mój mąż na prezent dla mnie i poszło do niego, a ja szukałam u siebie na poczcie 🙂 , taka sytuacja. Pozdrawiam i biorę się za lekturę jak zwykle niezwykle wartościową, przesyłam Ci wiele miłości i dziękuję za bloga i „Jak zarabiać ..”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum