Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 821 664
107 online
42 347 VIPy

Kim jesteś? Naturalną, żywą osobą, czy osobą korporacyjną?

Większość praw, którymi wiąże się ludzi, to nie są prawa naturalne, tylko yyy… morskie.

Dzieje się tak z powodu manipulacji językiem. Prawo morskie zmienia znaczenie słowa „osoba”, z naturalnej, żywej osoby na korporację.

Prawa jazdy, dowody rejestracyjne, polisy ubezpieczeniowe, zezwolenia budowlane, pozwolenia na broń, czy na pracę, dokumenty podatkowe, certyfikaty narodzin i zgonów, mandaty i wiele innych dokumentów, które (wierzy się), że są absolutnie koniecznie, w rzeczywistości mają zastosowanie tylko do korporacji.

Po podpisaniu takiego dokumentu pośrednio oddajesz swoje konstytucyjne prawa i obniżasz swój status na bycie korporacją o dokładnie tej samej nazwie co Twoje nazwisko.

Jedynym co odróżnia Twoje nazwisko od nazwy korporacji jest to, że nazwa korporacji pisana jest tylko wielkimi literami. Jest to tak zwana Capitis Diminutio Maxima.

Zauważ, że na Twoim prawie jazdy, świadectwie urodzenia, ubezpieczeniach i innych, widnieją tylko wielkie litery, reprezentujące korporację o Twoim nazwisku, a nie Ciebie.

Korporacja jest tak zwaną osobą sztuczną, a Ty jako istota ludzka jesteś osobą naturalną

Ściema sięga głębiej jeśli chodzi o sądy. W sądzie są krzesła dla świadków za drewnianą barierą. Oskarżony musi przekroczyć tę barierę i stanąć po tej stronie, gdzie siedzi powód oraz sędzia. Takie działanie symbolizuje wejście na statek.

Teraz można działać na podstawie prawa morskiego, lub korporacyjnego (jak kto woli).

 • Sędzia odgrywający rolę kapitana, lub bankiera odpowiada za ustawienie równowagi pomiędzy stronami.
 • To dlatego każda sprawa sądowa ma związek z pieniędzmi. Kapitan zajmuje się wyłącznie dysputą bankowo handlową. Gdy rachunki zostają wyrównane, sprawa zostaje zamknięta.
 • Żeby nie podlegać w sądzie prawu morskiemu, które Cię nie chroni, musisz unikać zgody, aby reprezentować sztuczną osobę.
 • Jeśli się na to zdecydujesz, stwierdzasz, że jesteś osobą naturalną. Nie masz imienia, ani nazwiska, ponieważ one oznaczają nazwę korporacji.
 • Przed sądem możesz poprosić o zaprotokołowanie Twojej honorowej przysięgi.
 • Każdy sędzia musi złożyć przysięgę, aby praktykować prawo, ale musisz jasno poinformować sąd i przysięgłych, że sędzia działa jako sędzia, a nie jako bankier.

Jesteś naturalną, ziemską istotą ludzką. Nie rządzi Tobą nic, oprócz własnej świadomości.

Prawa tworzone są wewnątrz społeczeństwa.

 • Społeczeństwo, które stworzyło współczesne prawo nazywamy społeczeństwem prawa, ale najpiękniejszym elementem całego tego oszustwa jest to, że nie jesteśmy częścią społeczeństwa prawa, więc takie prawo nas nie dotyczy.
 • Sędziowie, prawnicy i organy ścigania są częścią społeczeństwa i w tym społeczeństwie stworzyli swój własny język, podstępnie podobny do języka, którym się posługujesz.
 • Mają swoje przepisy, akty i regulacje, które wyglądają jak prawo, ale odnoszą się tylko do osób z tego społeczeństwa. Co oznacza, że mandaty drogowe, ograniczenia wiekowe i wszystko oprócz niszczenia innych osób, lub mienia innych osób nie dotyczy osoby naturalnej.

Prawa dotyczą tylko osób spośród społeczeństwa prawa.

Gra, która się toczy jest iluzją. Możesz po prostu wybrać, by otworzyć oczy i odzyskać wolność, z którą się urodziłeś, a ograniczoną jedynie Twoją własną wyobraźnią.

To tylko kilka przykładów zapewniających, że Twoje prawa są chronione. Jak dotąd najlepszą formą obrony przeciwko tym oszustwom jest świadomość przekrętów językowych i świadomość tego, jak formułujesz swoje wierzenia i koncepcje.

W religii i polityce ludzkie poglądy i przekonania niemal zawsze pochodzą z niesprawdzonej drugiej ręki, od władz, które same nie badały sprawy, tylko przejęły poglądy od jeszcze innych, których opinie nie są warte złamanego grosza.

(Mark Twain)

Wszystkie rodzaje przekrętów językowych odbijają się na naszej psychice.

Problem ludzkości polega obecnie na tym, że nie znamy siebie. Mamy pracę od 8 do 16, dom, dzieci, rachunki, telewizor, seriale i sprawy codzienne. W końcu zaczynamy myśleć, że tym jesteśmy.

Ale kim jesteśmy, pomijając stanowisko pracy, byciem matką, czy ojcem, wierzącym, czy ateistą?

Prawicowcem, czy lewicowcem, czarnym, czy białym, mężczyzną, czy kobietą, kim jesteśmy?

Kim jesteśmy głęboko wewnątrz?

Nie wiemy, gdyż za każdym razem, gdy słyszymy odpowiedź, nie akceptujemy, negujemy ją, odrzucamy i projektujemy coś innego. To jest tłumienie. Tłumienie emocji na dłuższą metę jest bardziej szkodliwe niż emocje.

Widzimy jak działa tłumienie na poziomie indywidualnym, ale jak działa na poziomie kolektywnym ludzkości?

Co dzieje się, gdy cały świat odmawia, aby poznać swoje prawdziwe wnętrze?

Pozostawiam Cię z tym pytankiem i kłaniam się nisko, rączki uniżenie całuję.

Szacun, kapelusik z główki. Już spadam:)

(Visited 5 297 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar wj 6 sierpnia 2017 o 09:54

  kymaticaaa

  1. avatar Horry Porttier 6 sierpnia 2017 o 10:13

   w źródełku:)

 2. avatar syldra 7 sierpnia 2017 o 06:48

  No wszystko pięknie, tylko jak… Jak nie zapłacisz mandatu twierdząc, że nie jesteś jego adresatem i nie podlegasz tym prawom, to co się stanie? A jak pójdziesz do sądu i zaczniesz mówić, że nie jesteś tą osobą, którą masz wpisaną w dowód osobisty, to co się stanie? – wersje szpital psychiatryczny, więzienie lub w najlepszym wypadku – przegrana sprawa, są wielce prawdopodobne. Zgadza się? Niestety żyjemy w tym „cyrku” i…. niestety… w pewnych sytuacjach musimy się dostosować…. Nie wierzę, że to napisałam, ale… chyba tak to właśnie wygląda :-/

  1. avatar Horry Porttier 7 sierpnia 2017 o 07:31

   nie musimy, gdy coraz więcej ludzi zacznie się budzić, wyłączać telewizory, zaprzestać interesowania się politykami i są jeszcze inne metody, o których będę pisał, bardziej konkretne, ale zawsze pokojowe, neutralne emocjonalnie, można zaskarżać każdą ich decyzję

   1. avatar syldra 7 sierpnia 2017 o 10:16

    pisz, pisz <3

 3. avatar grzegorzadam 7 sierpnia 2017 o 09:58

  można zaskarżać każdą ich decyzję”

  Można, ale to mafia.

 4. avatar rok2 7 sierpnia 2017 o 12:01

  Witam!
  Temat interesujący,jednak możliwość zastosowania tego prawa w sprawach karnych w Polsce jest żadna,ponieważ polscy sędziowie próby odniesienia się do tego prawa traktują jako obrazę sądu[ w polskim prawie temat nie istnieje] i zasądzają karę dla oskarżonego.Było parę spraw w UK i USA,ponoć z sukcesami.
  http://porozmawiajmy.tv/zrozum-kim-jestes-i-zacznij-ujarzmiac-matrixa-prawno-bankowego-aleksander-berdowicz/
  Pozdrawiam

 5. avatar Gosialavenda 9 sierpnia 2017 o 17:41

  No, ale w sensie, że o co się rozchodzi ? Bo ja, prosta kobiecina oderwana od pluga niczego nie zrozumialam. Ale mam tak od zawsze, na lekcji matematyki na ten przyklad siedziałam z rozdziawionym pyskiem i lekkim slinotokiem i im bardziej nauczycielka wrzeszczala, tym mniej ją rozumiałam. Pomimo jednak mojego niezrozumienia artykuł jest zacny i warto się nad nim pochylić. Zapodam go moim dzieciom, studentom prawa i poproszę, aby przełożyły go na język prostego ludu. Zasylam szacuneczek i chylę czoła najniżej jak potrafię przed talentem Szanownego Pana. Gosia.

 6. avatar figa 17 sierpnia 2017 o 08:29

  Hej

  Nie mogę otworzyć posta „7 technologii sterowanych umysłem, a może odwrotnie?” a bardzo chciałabym przeczytać 🙂

  1. avatar Jarmush 17 sierpnia 2017 o 11:59

   Hej, post wróci, ale wywołał pewną burzę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum