Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
0
76 online
30 215 VIPy

Kontynuuj karnawał kubkiem gorącej czekolady balansującej hormony

Karnawał przebiega najróżniej na świecie.

Na krótkim wyjeździe pod rajskie palmy, na Sycylii, w górach z widokiem na ośnieżone szczyty w ramach ferii szkolnych. Też na sali balowej debiutantek z kryształową kulą, trochę wieśniacko, albo bardziej światowo na balu w wiedeńskiej operze. Albo wśród kwitnących mandarynek mera Menton, no i dość często we własnym mieszkaniu w ciepłych skarpetach z małżonką się trochę popląsa w rytm nostalgicznych falsetów Bee Gees (ona lubi). Karnawał bywa u znajomych w bloku, przyozdobionym balonikiem z napisem sześćdziesiątka to nowa czterdziestka. Można też karnawał przebombić  symbolicznie, przewracając kartki w kalendarzu, aż do tłustego czwartku, no i jak ktoś lubi podążać ku popielcu w kapturu. Można też wcale nie karnawałować. W końcu kto komu może rozkazać przejmować się zabawą, skoro cały czas i  tak jesteś w grze. A grasz jak myślisz, nawet nie budząc się. Można więc karnawał przespać sensu stricte korzystając z wciąż krótszego dnia. Najfajniej jednak jest powiedzieć temu co namawia nas do radosnej zabawy, cześć i czołem, oraz kluski z rosołem. Albo nawet nie kluski, tylko na przykład taka gorąca czekolada-macalada balansująca hormony.

Łaj?

Taka czekolada-macalada to świetny pomysł na słodkość w pierwszej połowie dnia. Maca pięknie dba o zdrowie skóry, włosów i kości, energetyzuje lepiej niż kawa, poprawia nastrój, wspiera tarczycę, a przy okazji wspomaga płodność i podnosi libido. Nade wszystko jednak maca reguluje hormony, co jest niezwykle ważne dla zdrowia i funkcjonowania organizmu płci każdej. A jak się do tego doda surowe kakao, chia i słodkie daktyle, powstanie napój dla ducha i ciała absolutnie kojący i doskonały. Czekolada to właściwie synonim akceptacji dnia, po której człowiekowi nagle rozjaśnia się umysł i przychodzi energia do działania. Nie pytaj więc dlaczego czekoladę-macaladę pić, ale dlaczego ktoś miałby nie chcieć jej pić!


Przepis

2,5 szklanki niedosładzanego mleka roślinnego (na przykład migdałowego) 4 łyżeczek sproszkowanego surowego kakao 2 łyżeczek macy (polecam naszą Maca This is BIO™,) 4 łyżeczki jagody Acai (polecam , jest pyszna i bardzo fioletowa:) 6-8 daktyli bez pestek kilku kropli organicznego ekstraktu z wanilii szczypty cynamonu cejlońskiego (jak ktoś lubi, ja ładuję do wszystkiego, gdyż uwielbiam, polecam ten) szczypty soli morskiej W misce zmieszaj wydrążone, posiekane daktyle i pół szklanki mleka migdałowego. Odstaw na 30 minut. Dodaj pozostałe składniki i zblenduj na gładką masę. Wlej do garnka i podgrzej aż będzie ciepłe, czyli do około 40 stopni. Nie doprowadzaj do wrzenia, ponieważ super pokarmy mogą coś stracić! Na zdrowie!

Na zawsze Twój Horry Porttier

(Visited 6 612 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

  1. Meme 23 stycznia 2020 o 10:41

    Pepsi, czy nabiał kozi ma dobry stosunek wapnia do fosforu? Jakie produkty spożywać, by zapewnić sobie odpowiednią podaż wapnia?
    Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum