logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
104 478 987
179 online
32 900 VIPy
Reklama

WITAMINA D3 + K2 TiB
DO SSANIA !

NIEZBĘDNE DLA ZDROWIA
UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO
I DO IDEALNEJ WAGI!

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Krótka kuracja leczenia raka prostaty sodą wg Vernona Johnstona

Każdy z członków rodziny z upodobaniem każdego dnia je raka, pije raka, wdycha raka, kładzie go sobie na skórę, na włosy, gdyż rak mieszka w każdym domu, w łazience, w lodówce, oczywiście w apteczce.

Nastolatki i ich mamusie wcierają sobie w skórę kremy z filtrami, żeby całkowicie zablokować wchłanianie witaminy D, najważniejszej witaminy w obronie przed rakiem.

PO Facebooku chodzi filmik, pewnej osiemdziesiątki szóstki, która nadal trenuje gimnastykę artystyczną, biega płynnie, wiadomo, że bez tego charakterystycznego geriatrycznego rozchwiania, robi gwiazdę, staje na siwej głowinie, fika koziołki na równoważni i mam tylko jedną myśl w tym temacie, że ona zaczęła na tę swoją sprawność pracować bardzo dawno temu.

Starzec, jej rówieśnik, który od lat nie uprawiał rozciągania, bo o to w dużej mierze również chodzi, nie trenował pięknej siły, czyli z obciążeniem własnego ciała, nigdy tego nie osiągnie, ale może próbować od najprostszych ćwiczeń jogi, jednak tego nie zrobi, bo już w nic nie wierzy, tylko obwinia się za przeszłość.

W zupełnie innej sytuacji są młodzi ludzie, ale im z kolei się nie chce, odkładają na mało sprecyzowaną przyszłość robienie mądrego jedzenia i mądrych ćwiczeń. Często zdarza się, że nawet o tym mądrym jedzeniu nie słyszeli, bo niby gdzie?

NIE wiedzą, że każdego dnia flirtują z katastrofą, tak zresztą jak większość z nas.

Dlatego ostatnio uderzam z grubej raczej, gdyż raczej rury i nie rozpisuję się zbytnio o kwitnieniu paznokci, gdyż tak naprawdę czasu na banialuki nie ma

Jest bardzo dużo naturalnych i tanich przepisów na leczenie raka, gdyż cała sztuczka sprowadza się do odkwaszenia organizmu. Jednemu pomógł sok z pięciu kilo organicznej marchewki, pity codziennie przez rok. Innemu wielkie dawki witaminy C wstrzyknięte do żyły. Inny nigdy nie zachorował na raka, bo jadł i robił to co potrzeba.

Wielu wyleczył nadtlenek wodoru, ale dzisiaj na osłodę podam inny przepis jak się wyleczyć z nieprzyjemnego raka w dwa tygodnie.

Kuracja Vernona 

A z pewnością metoda ta wyleczyła Vernona Johnstona, u którego zdiagnozowano agresywnego raka prostaty w IV stadium z przerzutami do kości miednicy. Vernon w tym momencie podziękował medycynie alopatycznej i postanowił zrobić coś sam. Było to pięć lat i dwa miesiące temu.
Vernon Johnston postanowił sam sobie pomóc i skierował się, faktycznie nie odrazu, ale w końcu trafił na metodę alkalizowania ciała sodą oczyszczoną i w tym przypadku wzbogaconą melasą.

Melasa miała służyć jako wabik dla zmutowanych komórek, bo wiadomo, że rak żywi się cukrem, czyli otwierać zamek dla wtargnięcia do komórek alkalizującej sody oczyszczonej, a wiadomo, że w odkwaszonej, czyli pełnej tlenu komórce rak ginie. Tak to mniej więcej miało wyglądać w założeniu.

Vernon oczywiście dodatkowo przeszedł na odpowiednią odkwaszającą dietę, czyli prawdopodobnie wegańską. (nie znalazłam jednoznacznego oświadczenia w tej kwestii)

10 kroków do wyleczenia:

1. Kup sodę oczyszczoną organik

2. Kup czarną melasę organiczną, lub organiczny syrop klonowy.

3. Kup paski testowe pH, są łatwe w użyciu, albo papierki lakmusowe (myślałam, że to jedno i to samo)

4. Kup dobrą markę potasu.

5. Zrób mix, 1 łyżeczka sody oczyszczonej organik i 1 łyżeczkę melasy, lub syropu, rozpuść w 1 szklance dobrej wody. Dla szybszego rozpuszczenia możesz, ale nie musisz mieć wodę troszeczzkę podgrzaną, nigdy nie w mikrofali!, chociaż w zupełności wystarczy temperatura pokojowa.

6. Pij taki roztwór raz dziennie przez 5 dni. Zawsze ma być pity na 2 godziny przed lub po posiłku.

7. Często testuj swoje pH, zarówno w ślinie, jak i w moczu.
PH musi zostać doprowadzony do normalnej alkaliczności, która wypada między 7,2 – 7,5 i taka alkaliczność powinna powodować uśpienie komórek nowotworowych. Ponieważ poziom pH 8,0-8,5 zabija komórki nowotworowe należy doprowadzić aż do takiego poziomu, ale tylko przez 4 do 5 dni, a następnie obniżyć do poziomu normalnego.

8. Szóstego dnia należy wymieszać aż 2 łyżeczki sody oczyszczonej i 2 łyżeczki melasy, lub syropu klonowego w jednej szklance wody i pić 2 razy dziennie. Kontynuuj tę formułę przez siódmy dzień.
Możesz zacząć odczuwać nudności, a także możesz mieć żółtawy stolec. Oczekuj, że w tym czasie w twoim organizmie dzieje się coś dobrego dla Ciebie, a coś złego dla raka. Usta mogą zacząć swędzieć, a z powodu dużej ilości tlenu w komórkach możesz odczuwać niewielki ból głowy oraz euforię.

9. Począwszy od ósmego dnia pij taką mieszaninę 3 razy dziennie, aż minie jedenaście dni kuracji (czyli przez 4 dni).
Wtedy możesz mieć lekką biegunkę i czuć się słabo. Dlatego dawka potasu, Vernon twierdzi, że ma być duża, zapobiegnie odwodnieniu.
9 i 10 dnia mogą wystąpić nocne poty.
Wszystko co teraz robisz utrzymuje twój poziom pH pomiędzy 8,0 do 8,5 (mniej lub bardziej). Dobrze byłoby utrzymywać to przez kilka dni, ale jak skutki uboczne są dla Ciebie zbyt silne, wróć do picia roztworu 2 razy dziennie, a jak miną z powrotem pij 3 razy dziennie. Słuchaj swojego ciała i eksperymentuj. Sam poczujesz, żeby się wycofać.

10. Dwunastego dnia kuracji, jeżeli uważasz, że jesteś wyleczony możesz przerwać zażywanie sody oczyszczonej. Ale jeżeli uważasz, że nie jest jeszcze wszystko ok, w każdym momencie możesz powtórzyć te wszystkie kroki.
Jeżeli masz raka powolnego, wskazane jest użyć 2 łyżeczki sody i tylko 1 łyżeczkę melasy rozpuszczone w 1 szklance wody, raz lub dwa razy na dobę przez 7 dni i starać się utrzymać pH w zasadowym zakresie 7,2 do 7,5.

Źródło tu

OCZYWIŚCIE najlepiej przeprowadzić całą kurację pod okiem zaprzyjaźnionego lekarza, gdyż potas jest niebezpiecznym suplementem. W tym czasie należy być w dobrych stosunkach z miłymi ludźmi, najlepiej rodziną i przyjaciółmi i korzystać z kąpieli słonecznych, gdyż witamina D3 bardzo sprzyja człowiekowi.

NAJLEPIEJ jednak każdego dnia opanować się i nie zostawiać wszystkiego na później, nawet jak masz dwadzieścia lat, nie bądź Jaggerem, bądźmy od niego cwańsi.

Zdrówka:)

 

(Visited 88 703 times, 1 visits today)

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Kuriata1956 2 kwietnia 2016 o 11:30

  DZień dobry mam pytanie czy proszek zasadowy marki Langsteiner tak samo działą jak soda czy nie???

  1. pepsieliot 2 kwietnia 2016 o 19:35

   proszę na tym blogu nie zadawać pytań o jakiekolwiek marki, których nie prowadzi sklep http://www.thididbio.pl oraz nie linkować do żadnych stron, które prowadzą sklepy, czyli praktycznie do żadnych 🙂

   1. Ula 5 kwietnia 2016 o 03:05

    Kuriata… a skąd pepsi ma wiedzieć co zawiera a czego nie zawiera to czy tamto jakiś obcych firm, których w sprzedaży sama nie prowadzi… napisz do producenta i czekaj na odpowiedź… a jak nie masz czasu to zamawiaj tu bez zbędnego spamowania bo robisz się co najmniej natarczywy… i nie tylko grzegorzadam ma podejrzenia, że robisz sobie jaja… Masakra… tu ludzie borykają się z naprawdę poważnymi chorobami… a Ty nadwyrężasz czas i dobre chęci tych, którzy próbują właśnie takim osobom pomagać. I choć teraz wyraźnie Cię to bawi, to obyś w przyszłości nie musiał korzystać z tego typu porad…

 2. Robert 8 kwietnia 2016 o 11:16

  Mam pytanie czy moge zamienić chleb pszenny na kukurydziany czy jest zdrowy.

 3. Kuriata1956 19 kwietnia 2016 o 11:49

  chciałem sie zpaytac czy bułki kukurydziane sa zdrowe czy nie.

 4. Kuriata1956 20 kwietnia 2016 o 22:46

  prosze odpisać grzegorz adam kuriata1956????

 5. Robert 3 maja 2016 o 12:26

  Grzegorzadam jestes idiota skoro milczysz……

  1. pepsieliot 3 maja 2016 o 12:34

   Robercie nie możesz obrażać nikogo na tym blogu, a już szczególnie nie moich czytelników, jakby co, to do mnie proszę kierować volty

   1. Robert 3 maja 2016 o 18:05

    dobrze peprsielliot przepraszam powiedz mi dlaczego jem dziennie warzywa i pije proszek zasadowy bo narazie niema takiej sody na internecie co kupowalem i po godzinie mi spada ph do 6.5 czy jak jest tyle ph to nowotwó tez ginie czy nie.

 6. grzegorzadam 12 maja 2016 o 07:56

  ==Teraz dopiszę coś, co się odnosi do drugiego postu w tym temacie – usuwania guzów.
  Stosowanie bezpośrednio na skórę nierozcieńczonego perhydrolu, jest prawie równoznaczne z przyłożeniem rozgrzanego do czerwoności żelaza, tylko nie daje dymu i smrodu.
  Tutaj zaistniał nieco brak wiedzy u stosującego. Woda utleniona stosowana zewnętrznie jest skuteczna tylko na guzy skóry i stosowana w rozcieńczeniu. Przez skórę sama nie przeniknie, a wypita jak słusznie pacjent zauważył nie dotrze do guza, ze względu na jego system obronny.
  Podobnie nafta.
  Jednak jest sposób aby dostarczyć do podskórnego guza te substancje.
  Ten sposób nazywa się DMSO. Po polsku dwumetylusulfotlenek. To rodzaj rozpuszczalnika. W naturze występuje w czosnku.
  Ma on tą właściwość, że przenika wgłąb ciała, powiedziałbym błyskawicznie, jeśli ktoś dostarczy go do skóry. Sam może być stosowany także i ma wiele leczniczych właściwości np. na poparzenia.
  Ale może służyć jako przewoźnik innych substancji. W tym wypadku zmieszany z naftą, czy rozcieńczonym (do maks. ok 10%) perhydrolem może je transportować wgłąb ciała i guza.
  Metoda jest nieinwazyjna, bezbolesna, polega na smarowaniu wacikiem (ręce w rękawiczkach nieprzepuszczalnych, bo zabierze do wewnątrz ciała wszelkie zabrudzenia).
  Zapewne jest to nieco wolniejsza metoda niż wstrzykiwanie, ale w tych chorobach zbytni pośpiech nie jest wskazany, bo mocno atakowany guz rozsyła „wici”, które mogą dawać przerzuty, krótko mówiąc uwalnia do krwi coś w rodzaju zarodników, ponieważ powszechnie mówi się grzybicznym charakterze nowotworów w pierwszym stadium – i to chyba ten pacjent też zauważył.
  Środek do nabycia w hurtowniach chemicznych, nie wiem czy indywidualnie też, ale na firmę nie ma problemu.
  Na prawdę warto się zainteresować jego właściwościami i działaniem i mieć go pod ręką na różne okoliczności. ==

 7. grzegorzadam 12 maja 2016 o 08:08

  NAFTA – LECZNICZO WEWNĘTRZNIE

  Kuracje według Pauli Gerneur

  Chorym z ciężkim porażeniem poleca się stosowanie po 1-2 łyżeczki rafinowanej nafty raz dziennie na czczo. Cykl trwa 6 tygo­dni. Po upływie 1-2 miesięcy można kurację powtórzyć.

  Kobietom chorym na raka macicy Paula radzi stosować co-dziennie po 3 krople nafty do czasu całkowitego wyleczenia.

  Przy dziecięcym zapaleniu wątroby -wystarczy podawać w ciągu 4-5 tygodni po 5 kropli dziennie (np. na kostce cukru).

  Przy chorobach krwi -także stosuje się po łyżeczce nafty raz dziennie na czczo. Najpierw przez tydzień, potem dwa miesiące przerwy i następnie przez 4 kolejne tygodnie po 1 łyżce. Po rocznej przerwie powtórzyć cykl. W przyszłości można profilaktycznie przyj­mować raz w roku przez 12 dni po 1 łyżce na czczo.
  ==============

 8. balbinka1234 17 sierpnia 2016 o 09:22

  Witam,
  czy kurację sodą przy raku piersi można stosować podczas picia ziół (zestawy Kozłowskiego)? Siostra jest przed operacją, chciałaby spróbować z tą sodą, odżywia się zgodnie z zaleceniami w Twojej książce, dziś będzie wiedzieć kiedy operacja. Proszę o informację jeśli się orientujesz czy soda nie zaszkodzi przy piciu ziół.

 9. grzegorzadam 17 sierpnia 2016 o 13:31

  Soda nie ma związku z ziołami.
  Podwyższa pH, woda o wysokim pH, magnez, selen, wit.C są niezbędne i czysta chemicznie woda
  Wycięcie guzów niczego nie załatwi, to nie jest metoda, chemia również.
  Całkowita dokładna detoksykacja owszem.

  Polecam lektury drr Lasta i Clark w temacie raka.

 10. balbinka1234 17 sierpnia 2016 o 23:13

  Dziękuję za odpowiedź

 11. grzegorzadam 8 września 2016 o 11:14

  Dr Marc Sircus:

  ==Boska matematyka raka

  Matematyka wyników leczenia substancjami innymi niż chemioterapia a statystyki.

  Możemy nakreślić kilka ważnych rzeczy posługując się statystykami raka. Jeśli nauka mówi nam, że jakaś substancja, czy toksyczna czy też nie, zwiększa lub zmniejsza szanse na zachorowanie na raka albo wyleczenie się z niego, to mówi nam coś bardzo istotnego, co możemy wykorzystać. „Boska Matematyka Raka” jest prosta! Wystarczy zastosować odpowiednią ilość substancji, które zmniejszają szanse na to, że zachorujemy na raka i wpiszą nas do protokołu leczenia, wtedy docieramy do pięknej postaci naturalnej onkologii, która zmieni świat.

  Jednym z uroków Boskiej matematyki raka jest to, że działa ona w obie strony. Jeśli zsumujemy wszystkie rzeczy, które powodują raka i zaczniemy eliminować je jedną po drugiej, możemy zmniejszyć poziom zachorowalności na raka w dziedzinie dużych liczb. Oczywiście, zawsze jest łatwiej to powiedzieć niż zrobić, bo w dzisiejszym świecie, zanieczyszczenia są wszędzie. Ponadto ludzie nie chcą zrezygnować z rzeczy, które dają im rozrywkę lub, od których są uzależnieni, nawet mając świadomość, że te rzeczy są szkodliwe dla ich zdrowia.

  Panel prezydencki na temat nowotworów opublikował raport sugerujący, że urzędnicy ds. zdrowia publicznego „rażąco zaniżali” wpływ czynników środowiskowych na występowanie nowotworów. Rocznie u 1,5 mln Amerykanów rozpoznaje się tę chorobę. Znaczna liczba zgonów co roku w USA jest spowodowana zanieczyszczeniem środowiska i ekspozycją na czynniki zawodowe wywołujące nowotwory. Pracownicy o niższych dochodach i te społeczności są nieproporcjonalnie bardziej dotknięte tym wpływem (American Cancer Society, Fakty i liczby, 2006).
  Onkolodzy i urzędnicy medyczni mają tendencję lekceważenia tych zagrożeń, jakie wynikają ze środowiska, jak też dotyczą wszystkich osób, które mieszkają w dużych miastach, jakie są mocno zanieczyszczone.

  Według danych opublikowanych w British Journal of Cancer w 2002 r., 4% wszystkich wypadków raka piersi w UK, czyli 44.000 przypadków rocznie, jest spowodowanych spożyciem alkoholu. Podczas leczenia raka jest to czynnik, z jakim należy się liczyć. I zaskakująco, marihuana rzeczywiście pomaga zapobiegać wystąpieniu raka płuc, nawet jeśli się ją pali. Tak, palenie marihuany niszczy komórki płuc, ale te komórki nie zamieniają się w ogniska nowotworowe. Tego samego nie można powiedzieć o paleniu o tytoniu. Palacze tytoniu, którzy również palą marihuanę są na nieco niższym poziomie ryzyka zachorowania na raka płuc, niż palacze samego tytoniu. Kannabinoidy są niezwykle przydatne w leczeniu raka, więc w rzeczywistości okazuje się, że palenie marihuany bardziej wspomaga życie, niż popijanie alkoholu.

  Dowody, że różne rozpoznane rodzaje raka są w dużym stopniu chorobami możliwymi do uniknięcia, nie jest trudno znaleźć. Największym źródłem, znanym ze statystyk, obecnych zgonów z powodu raka w USA (30%), to śmierć wskutek palenia tytoniu. Już w roku 1981, Journal of National Cancer Institute wskazywał, że niektóre odżywcze czynniki, mogą mieć ostatecznie zasadnicze znaczenie w zapobieganiu wystąpienia nowotworów. [1] Poniżej zbadamy te czynniki żywieniowe.

  Selen jest zasadniczym minerałem w leczeniu raka

  Nauka wie, że ludzie, którzy mieszkają na obszarach gleb bogatych w selen czy magnez, są wielokrotnie mniej podatni na prawdopodobieństwo zachorowania na raka. [2] W Chinach, gdzie poziom selenu w glebie różni się wręcz dramatycznie w stosunku do gleb w Stanach Zjednoczonych, a ludność jest mniej mobilna, badania ekologiczne z 1985 roku wykazały wyjątkowy związek wystąpienia raka z niedoborem selenu. [3] Przy niskich stanach selenu, trzykrotnie więcej osób zmarło na raka, niż na terenach o wysokiej klasyfikacji selenu.

  Zgony z powodu nowotworów wśród przyjmujących selen zmniejszyły się prawie o połowę, według tego badania, które zostało opublikowane w Journal of American Medical Association, 25 grudnia 1996 roku. Ponadto, ludzie, którzy przyjmowali selen mieli o 63% mniej przypadków raka prostaty, 58% mniej raka jelita grubego, 46% mniej nowotworów płuc i ogólnie 37% mniej wypadków zachorowania na nowotwory. Stwierdzono, że selen zmniejsza ryzyko raka płuc w stopniu znacznie większym, niż samo rzucenie palenia.

  Magnez jest podstawa leczenia raka

  Liczne badania wykazały zwiększony stopień występowania raka w regionach o niskich poziomach magnezu w glebie lub wodzie pitnej. W Egipcie stopa zachorowań wynosiła tylko 10% tego, z czym mamy do czynienia w Europie i w Ameryce. W rejonach wiejskich ten problem praktycznie nie istnieje. Główną różnicę sprawiało bardzo wysokie spożycie magnezu (2,5-3 g) w tych populacjach wolnych od raka, dziesięć razy więcej niż w większości krajów zachodnich. [4]

  Odwrotna zależność między występowaniem raka a zawartością magnezu w wodzie i glebie odnotowano we wczesnych badaniach światowych w tej dziedzinie, ponad 50 lat temu. Rosyjski raport pokazywał, że rak żołądka jest cztery razy częstszy na Ukrainie, gdzie zawartość Mg w glebie i wodzie pitnej jest niska, w porównaniu do Armenii, gdzie zawartość Mg jest ponad dwukrotnie wyższa. Nowsza analiza morfologiczna i statystyczna zgonów nowotworowych, przeprowadzona w dwóch polskich społecznościach dowodzi, że stwierdzono prawie trzy razy wyższy wskaźnik śmierci w społeczności, gdzie były gleby o niskim poziomie Mg, niż tam, gdzie były bogate w Mg (10%).

  Zaspokojenie organizmu potrzebą magnezu zwiększa szansę na przeżycie, gdy zachorujesz na raka oraz ogólnie dłuższą żywotność o co najmniej 20%, ostrożnie mówiąc. Prawdziwa liczba jest prawdopodobnie znacznie wyższa.

  Witamina D i wpływ słońca

  Badanie epidemiologiczne dr Cedrica Garlanda koncentrowało się na związku między rakiem piersi a poziomem witaminy D, jak pokazano w literaturze medycznej. Postawiono wniosek: Jeśli kobiety utrzymywały poziom witaminy D we krwi na poziomie około 52 ng/ml, to mogą liczyć na 50% redukcję ryzyka zachorowania na raka piersi.

  Dr Pamela Goodwin i współpracownicy retrospektywnie poddali analizie ponad 500 kobiet w okresie 11 lat. Wyniki: kobiety, które miały niedobory witaminy D w momencie, gdy stawiano diagnozę raka piersi, miały o 73% większe prawdopodobieństwo śmierci z powodu raka piersi, niż te, które miały wystarczającą ilość witaminy D w czasie diagnozy, a także miały prawie dwa razy większe szanse na wyleczenie się z nawrotów w okresie 11 lat.

  Dr Joan Lappe i jej koledzy zajmował się prospektywną analizą przypadków ponad 400 kobiet po menopauzie w ponad czteroletnim okresie. Kobietom w grupie badanej podawano 1100 jednostek witaminy D i 1000 mg wapnia dziennie. W grupie kontrolnej nie podawano ich. Wyniki: Kobiety, które miały dostęp do witaminy D i wapnia miały zmniejszony poziom zachorowalności na raka o 60%. Autorzy stwierdzili, że każde zwiększenie dawki o 10 ng/ml witaminy D we krwi powodowało, że względne ryzyko zachorowania spadło o 35%.

  Inne badania naukowców z Międzynarodowej Agencji Badań nad Rakiem w Lyonie i Europejskiego Instytutu Onkologii w Mediolanie dokonało przeglądu 18 prób z udziałem 57.000 ludzi uznając, że ci, którzy przyjmowali witaminę D, mieli o 7% niższe ryzyko śmierci ogółem w badanym okresie sześciu lat.

  Powolne oddychanie

  Badanie kliniczne w Rosji przeprowadzone przez dr Siergieja Paszczenko zostało opublikowane przez Ukrainian National Journal of Oncology. [5] Wyeliminowanie hiperwentylacji i hipokapnii u pacjentów z rakiem piersi, poprzez spowolnienie oddechu, doprowadziło do wzrostu szans na przeżycie o 3 lata oraz lepszą jakość życia pacjentów. W tym badaniu, gdy zastosowano modyfikację techniki oddychania, trzyletnia śmiertelność w grupie, gdzie znormalizowano oddychanie wynosiła 4,5%, a w grupie kontrolnej 24,5%. Stąd wniosek, że normalizacja oddychania sprawiła spadek ryzyka zgonu w ciągu 3 lat o więcej niż 5 razy. Wszyscy pacjenci, którym znormalizowano oddychanie, przeżyli. Dodajmy kolejne 30% szans na pokonanie własnego raka poprzez spędzenie godziny dziennie na używaniu rosyjskiego urządzenia do oddychania, przeznaczonego dla astmatyków.

  Wodorowęglany i super-odżywki

  Przywrócenie normalnego poziomu pH w organizmie z wykorzystaniem wodorowęglanu sodu i kwaśnego węglanu potasu wraz ze zmianą diety oraz stosowanie dobrego pożywienia, zwiększa szanse na przeżycie, biorąc pod uwagę, że przyczyna raka jest bardzo powiązana z niskim poziomem tlenu i silnym stężeniem dwutlenku węgla w organizmie, niskim napięciem komórkowym i niskim pH (czyli kwaśnym).

  Dr Robert J. Gillies i zespół z Wayne State University School of Medicine [6] udowodnił, że inwazja guza i okołoguzowy poziom pH są ściśle zależne. „W każdym przypadku, okołoguzowy odczyn kwaśny pH oraz niejednorodne i regionalne przypadki największej inwazji guza występowały w obszarach najniższego pH. Na poparcie funkcjonalnego znaczenia naszych badań, prowadziliśmy doustne podawanie wodorowęglanu sodu, co było wystarczające do zwiększenia pH w obszarach okołoguzowych i hamowało wzrost guza oraz inwazję lokalną w modelu przedklinicznym, dowodząc prawdziwości hipotezy, że poziom kwasowości pośredniczy w rozwoju inwazji”.

  Trudno wyliczyć skutki zdrowotne silnej zmiany pH na zasadowy odczyn oraz, co super-żywienie może zrobić dla zdrowia pacjenta z rakiem oprócz ocalenia ich przed śmiercią głodową.

  Jeśli spojrzeć na filmy na temat używania toksycznych leków, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi o 50%, to widać, że metody opisane w Boskiej matematyce raka są bardziej racjonalne w porównaniu z tym. Korzystanie z wodorowęglanów lub wody morskiej do picia (kolejny świetny sposób, aby zwiększyć zasadowość), prawdopodobnie zmniejszy szanse zachorowania na raka o 50%, a super pożywienie będzie dodawać tylko kolejnych potężnych korzyści.

  Przyjmowanie umiarkowanej ilość substancji roślinnych o nazwie flawonoidy w diecie jest związane z niższym ryzykiem wystąpienia raka żołądka. Kobiety z najwyższym poziomem spożycia flawonoidów były o połowę mniej podatne na zachorowanie na raka, niż kobiety, które przyjmowały najmniejszą dawkę. [7] Pożywienie odmładzające, jakie zaleca wiele źródeł, to pełna, długa lista składników odżywczych, jak flawonoidy i wiele innych, które przynoszą komórkom stan powrotu do harmonii. Jednym z takich produktów jest spirulina, a także wiele innych suplementów w postaci stężonej.

  Badanie opublikowane w czasopiśmie Carcinogenesis pokazuje, że w obydwu przypadkach, analizy na żywych komórkach oraz na modelu myszy laboratoryjnych, ekstrakt z pestek winogron (GSE), zabija komórki uszkodzone przez czynniki nowotworowe, pozostawiając zdrowe komórki bez szwanku. „To raczej efekt zdumiewający”, mówi dr Rajesh Agarwal, badacz z University of Colorado Cancer Center i profesor na Skaggs School of Pharmaceutical Sciences. To jest tylko jeden przykład z długiej listy różnych koncentratów spożywczych, jakich zdają się nienawidzić nowotwory. Badanie pokazuje również, że ekstrakt z pestek winogron niszczy te komórki nowotworowe, które stają się najbardziej odporne na chemioterapię. [8]

  Jodyna i pełna hydratacja

  Dodawanie jodu, aż osiągnie punkt nasycenia tarczycy, piersi, jajników i gruczołu prostaty z łatwością zwiększa szanse na pokonanie raka (szczególnie w tych organach) o nieustalony procent, ale postawiłbym go w granicach podobnych do pływu selenu i magnezu. Jod, podawany w taki sposób, jak to robili lekarze 100 lat temu, jest silnym środkiem chemioterapeutycznym bez żadnych skutków ubocznych wspólnym.

  Picie wystarczająco czystej, wysokiej jakości wody również sprawia dużą, ale nieobliczoną różnicę wpływu na stan nowotworowy. Wystarczy wyobrazić sobie różnicę między osobą poddaną chemioterapii, gdy jest w pełni nawilżona i drugą, która cierpi z powodu ciężkiego odwodnienia. Lekarze mogą pukać się w głowę, słysząc to, ponieważ nie mają pojęcia, że najbardziej podstawowym lekarstwem na raka – i wszelkie inne dolegliwości – jest po prostu woda. W przypadku leczenia raka, tylko lecznicza, o odpowiedniej jakości woda, może być stosowana, co oznacza brak w niej chloru lub fluoru. Można przypisać jej wartość dającą 20% różnicy, na tyle można wycenić wpływ wody w leczeniu raka i jego profilaktyce.

  W poszukiwaniu 100% kuracji i o częstości remisji

  Kto by nie chciał gwarancji, że wyleczy się z raka, gdy zachoruje? Większość lekarzy i psychologów prawdopodobnie zgadza się, że niektórzy ludzie są poza zasięgiem pomocy i nawet nie chcą żyć (coraz więcej popełnia samobójstwo), a więc żaden zawodowiec przy zdrowych zmysłach nie osiągnie 100% wyleczeń.

  Lekarze będą bardziej niż szczęśliwi, jeśli osiągną 80% poziom wyleczeń z raka, wtedy prawdopodobnie doszłoby do ogłoszenia zwycięstwa w wojnie z rakiem. Gdy obliczymy powyżej wymienione stawki anty-nowotworowe, łatwo dojdziemy do wyniku 200 % redukcji zachorowań na raka lub przynajmniej zmniejszenia ryzyka śmierci z powodu tej choroby. Oczywiście na poziomie praktycznym nigdy nie będzie takiej możliwości. Ale można znaleźć lepszy sposób, aby sumować rzeczy, jakie naprawdę leczą, jeśli chodzi o raka?

  Rzeczywistość medyczna

  Łączny wkład leczniczy i wspomagający cytotoksycznej chemioterapii w sprawie szans na przeżycie 5 lat u dorosłych osób, szacuje się na 2,3% w Australii i 2,1% w USA, według witryny rządowej w USA. [9]

  Chemioterapia, masowe zatrucie organizmu, i tak już rozbitego układu odpornościowego człowieka, jest barbarzyństwem – a nawet przestępczym nadużyciem – a jedynym powodem, dlaczego jest wykonywana, jest zgarnianie ogromnych zysków. Koszt przeciętnej chemioterapii to od 300,000 do 1.000.000 dolarów. Rezultatem jest to, że chemioterapia zabija więcej pacjentów niż ich „leczy”.

  Większość zgonów jest wynikiem zaburzenia pracy wątroby lub niewydolności serca. Chociaż chemoterapia może zmniejszyć niektóre guzy nowotworowe, katastrofalny charakter zatrucia komórkowego wskutek chemio „terapii” dalej niszczy zdrowie pacjenta, i tak już zagrożone przez brak odpowiedniej reakcji systemu immunologicznego, co powoduje jeszcze szybszy koniec.

  Wniosek

  Musimy dodać do tego obrazu medycynę glutationu i kannabinoidów, bo są to substancje, które także przynoszą moc uzdrowienia z raka. Istnieje wiele udokumentowanych sukcesów z wykorzystania oleju konopnego na raka i jestem pewien, że Rick Simpson z łatwością potwierdzi pogląd, że ten lek jednostronnie i wyłącznie stosowany, odpowiada za wyleczenie 50% osób, które korzystały z wysokich dawek. Ale kto chce dyskutować o liczbach?

  Jeśli dodamy tylko kolejne 20% wyleczeń z powodu kanabinoidów, które można podawać na wiele sposobów, i tylko 10% z tytułu stosowania glutationu, który może być podawany dożylnie, podjęzykowo, rozpylany oraz podawany w lewatywie, zwiększamy nasze poczucie pewności, że wojnę z rakiem można wygrać. Powyższa lista leków przeciwnowotworowych z rodzaju najpotężniejszych broni, ale istnieje wiele innych rozwiązań nowotworowych, które mogą zwiększać szanse na przeżycie.

  Chodzi o to, aby zwiększyć szanse ludzi na przeżycie, gdy zachorują lub na to, żeby mogli uniknąć go całkowicie za pomocą tego typu matematyki na raka. Umieszczenie wszystkich substancji razem tworzy nową formę onkologii naturalnej lub coś, co można nazwać naturalną chemioterapią. To jedyna alternatywa, aby wrócić do badań i zabiegów, które naprawdę zwiększają szanse wyleczenia się z raka. Chirurgia, biopsje, tomografia komputerowa, RTG, mammografia, chemioterapia i radioterapia, wszystkie razem zwiększają szanse na zachorowanie na raka albo zgon z jego powodu.
  =================

 12. Rysiek 1 października 2016 o 03:18

  witam serdecznie wszystkich — wlasnie otrzymalem przykra wiadomosc ze mama moja ma ,,spiczaka ,, i poszukuje informacjii jak leczyc itd — czy ktos moglby udzielic jakis porad ???? — czy soda – witamina C itp moga pomoc ????? — dziekuje slicznie i zdrowia zycze Rysiek

  1. grzegorzadam 1 października 2016 o 09:53

   Wg wielu lekarzy naturalnych te substancje mogą mieć niebagatelne znaczenie.

   Poleciłbym zakup kilku pozycji książkowych, tam jest to dokładnie opisane, mam namyśli dr Lasta, Sircusa, Clark w temacie nowotworów.
   Chociaż Clark podobno zmarła na powikłania związane ze szpiczakiem…
   To jest skomplikowany proces oczyszczania organizmu.

   Biochemik Ted z earthclinic twierdzi, że głównym powodem szpiczaka jest niedobór selenu.
   ZAleca również lizynę, trypsynę, NAC, papainę.
   Zwraca uwag na potrzebę drastycznego ograniczenia fruktozy, cukru, miodu, owoców.. .
   http://ted.earthclinic.com/cures/bone-cancer-treatment.html

   Oraz wit.c, betaina i inne srodki:
   http://ted.earthclinic.com/cures/bone-cancer-treatment9.html
   Spróbowałbym.

 13. Agnieszka 23 listopada 2016 o 00:02

  Sodę trzeba pić z dobrą wodą – wyszukałam, że najlepsza jest Muszynianka, ale jest ona częściowo odgazowana… No i ma delikatne bąbelki, czy to nie wpłynie na właściwości sody? Bardzo proszę o odpowiedź.

  1. Pepsi Eliot 23 listopada 2016 o 07:30

   bardzo dobra jest Kinga w szkle

  2. grzegorzadam 23 listopada 2016 o 07:35

   I z sokiem z cytryny lub OJ.
   To jest opcja,
   Do sody można dodać chlorku magnezu łyżeczkę 50%.

  3. grzegorzadam 23 listopada 2016 o 07:35

   Jak są bąbelki to nawet lepiej.

   1. Agnieszka 23 listopada 2016 o 09:53

    Czyli lepiej darować sobie Muszynianke, czy nie zaszkodzi sprobowac? Bo ma największą zawartość magnezu i wapnia. Kinga ma znacznie mniej…

    1. Pepsi Eliot 23 listopada 2016 o 16:00

     bierz którą chcesz, obie dobrą

    2. grzegorzadam 23 listopada 2016 o 16:10

     Czytajcie książki – dr Sircus o sodzie i magnezie.

  4. old 23 listopada 2016 o 08:08

   Soda ma przecież być zalana gorącą wodą więc skąd ta mineralka?

   1. grzegorzadam 23 listopada 2016 o 09:41

    Są różne opinie, Amerykanie polecają letnią. (Sircus)
    Zgaszona jest lepiej przyswajalna.

   2. old 23 listopada 2016 o 10:46

    Grzegorz, proszę napisz do mnie na siete@Safe-mail.net bo tamten serwer ma jakąś awarię.
    Dziękuję i pozdrawiam.

 14. Agnieszka 9 grudnia 2016 o 16:11

  Jesteśmy po 10 dniowej kuracji. Mój dziadek ma raka prostaty, który prawdopodobnie nacieka na jelito grube. Co prawda raka tam jeszcze nie ma, ale jakieś guzki są. I moja nadzieja trochę przygasla… Dziadek mówi, że nie czuje większej różnicy i do tego zaczęła go boleć wątroba. Boję się, że więcej szkody na robiłam… Oczywiście rozpisalam jak pić, pil z melasą, brał kropelki i badalismy mocz… Czy soda mogła uszkodzić wątrobę?…

 15. grzegorzadam 9 grudnia 2016 o 16:35

  Soda nie może uszkodzić niczego, wątroby w szczególności.
  Jakiej szkody?
  Soda sama nie jest lekarstwem, to jeden z elementów, to jest proces, nie jeden suplement.
  Trzeba usunąć obciążenia i po wątrobie widać że zaczęła robić porządki.
  Jakie jest pH moczu z rana i po południu?

  POczytaj o prostacie, rzęsistku w tych tematach:
  http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/
  http://www.pepsieliot.com/czy-w-twojej-solniczce-jest-juz-witamina-c-czyli-jak-prosto-zgladzic-plesn/
  http://www.pepsieliot.com/skuteczna-terapia-leczenia-raka-woda-utleniona/
  http://www.pepsieliot.com/3-rzeczy-o-tlenie-atomowym-wodzie-utlenionej-o-ktorych-koniecznie-musisz-wiedziec/

  H2o2 inhalacje
  http://www.pepsieliot.com/dziecko-w-tym-male-kaszle-co-ma-robic-skolowana-matka/

  1. Agnieszka 9 grudnia 2016 o 22:14

   Jak dziadek pił sodę było fajne – teraz znowu wróciło do złego – 5,5 ale dziadek sprawdzał sam, więc jutro musze poprosić go żeby zrobił pomiar jeszcze raz jak będę u nich. Rozpisałam mu dietę, zakazałam słodyczy, mięsa Babcia twierdzi, że się do tego stosował. Robiłam zdrowe zakupy… Dziś miał pobrana krew i lekarz stwierdził, że ma gorsze wyniki, oczywiście dziadek przyznał się, że pił sodę – Pan doktor go skrzyczał i powiedział, że ma więcej tego nie robić.. PSA w październiku miał 1,2 dziś spadło zaledwie do 1,02. Rozpisałam mu wszystko dokładnie, wytłumaczyłam itp. ale dziadek ma 77 lat, możliwe że coś źle zrobił? Sama nie wiem co myśleć, tak strasznie chcialam mu pomoc :(.

   1. ronaldo1 20 grudnia 2016 o 12:20

    Witam mam pytanie czy warzywa ze szklarni ze sklepów też są zdrowe pomidory,ogórki, rzodkiewka itd.

    1. Pepsi Eliot 20 grudnia 2016 o 18:03

     ani ze sklepów, ani z placyku, muszą być hodowane ekologicznie, czyli posiadać certyfikat eko, lub gdy wiesz kto i jak je wyhodował, to wystarczy

     1. ronaldo1 20 grudnia 2016 o 21:43

      Ale mnie nie stać na ekologiczne ja od małego kupuje w sklepach lub na targu przecież one też odkwaszaja a jem też dużo kapusty ,cebuli, czosnku , papryki, narchwi, kapusty pekiñskiej to juz nie sa ze szklarni.

     2. Pepsi Eliot 20 grudnia 2016 o 22:32

      to czy Cię stać to jedno, a to jakie są te warzywa to drugie. Po prostu za każdym razem wybierasz najlepszą opcję na swoje możliwości i spoko, przestajesz o tym myśleć. Robisz najlepiej dla siebie jak możesz na dany moment. Jabłko nieorganiczne jest pryskane około 30 razy, to bomba pestycydowa, więc skoro nie możesz kupować eko żywności to nie jedz tej z listy parszywej 12 (a właściwie 13), resztę jedz, jak masz wątpliwości przemywaj wodą z octem jabłkowym, wodą z sodą, czasami oprósz kwasem askorbinowym, nie jest drogi, a konieczny w domu.

     3. grzegorzadam 20 grudnia 2016 o 22:32

      Porządne kopcowane warzywa można jeść do wiosny.
      Bardzo skuteczne jest kiszenie.
      Nasi przodkowie wiedzieli co robią.

     4. Pepsi Eliot 20 grudnia 2016 o 22:38

      nasi przodkowie nie mieli pojęcia co to jest herbicyd wszędzie

     5. grzegorzadam 20 grudnia 2016 o 22:48

      Kapucha i buraki nie są pestycydowane praktycznie.
      Doskonałe źródło wit.C i kwasów zdrowotnych również.
      Zimę można śmiało przepękać.

 16. Songo 25 grudnia 2016 o 10:22

  mam pytanie czy chory na nowotwór może zjeść potrawy wigilijne???

  1. grzegorzadam 25 grudnia 2016 o 11:42

   Może.
   Jednorazowy posiłek nie wpłynie na ogólny stan, potyrawy wigilijne są generalnie dosskonałe.
   Poza tym jedzenie w dobrej ‚dobrostanowej’ intencji nie może wpływać negatywnie.
   W świeta popuszczanie ‚pasa’ nie ma na nic wpływu.
   Oczywiście rozsądek wskazany, ale to raczej wszędzie.

   Do raka doprowadzamy się LATAMI, jeden posiłek nie popsuje wyników.
   Przyjemność (jedzenie) może mieć terapeutyczny wpyw.

   Przy raku dbamy przesadnie o pH, czyli soda z potasem, ale to wiemy 😉

   1. Songo 25 grudnia 2016 o 13:31

    Ok dziekuje bo wczoraj zjadlem barszcz z uszkami, karpia, pierogi z kapusta i grzybami, salatka jarzynowa.

    1. grzegorzadam 25 grudnia 2016 o 15:27

     Prawidłowo, pyszne potrawy.
     Zrób vegatest, koszt niewielki, może wiele wyjaśnić.

 17. Songo 25 grudnia 2016 o 18:23

  Robilem przed świętami badania krwi i moczu i wyniki mam prawidlowe lecz wyczuwam jeszcze za wezlami chlonnymi guzka niewielkiego ok kilka mm czy jak mam wyniki swietne to niebawet guzek zniknie??

 18. Songo 31 grudnia 2016 o 10:13

  Witam mam pytanie czy moge jesc codziennie ogórki kiszonei jakie pieczywo bo jem chleb żytni na zakwasie i bułki grahamki a u mnie niema takiej sody to pije z apteki proszek zasadowy.

 19. grzegorzadam 31 grudnia 2016 o 14:36

  z apteki proszek zasadowy.==

  Jaki ma skład?

  1. Songo 31 grudnia 2016 o 16:20

   maltodekstyna, węglan wapnia , oligofruktoza z inuliny, diwęglan potasu, węglan magnezu.

  2. Songo 31 grudnia 2016 o 17:52

   Wejdz w google i wpisz proszek zasadowy laingsteiner zawiera tez sztuczne substancje slodzace.

 20. grzegorzadam 31 grudnia 2016 o 22:15

  ==Skład:

  maltodekstryna, węglan wapnia, oligofruktoza z inuliny (11,5%), wodorowęglan potasu, węglan magnezu, wodorowęglan sodu, aromat, witamina C (kwas L-askorbinowy), glukonian cynku, pirofosforan żelaza, środek słodzący – sukraloza, witamina E (D-alfa-tokoferol), siarczan miedzi, molibdenian sodu, selenian sodu

  słodziki to pikuś. MNóstwo znajomków ma tam działkę z tego nikczemnie taniego produktu zauważyłem..
  Mój kolega to brał, po anal-izie składu bierze teraz sodę z węglanem potasu, 100x taniej, choć tu nie o koszty chodzi..
  Czysta soda + czysty węglan lub wodorowęglan potasu załatwia sprawę+ paski pH.

  Musisz utrzymac pH na poziomie 8.0-8.5, tyle na początek.
  Zahamujesz procesy.

  1. Songo 1 stycznia 2017 o 10:46

   A jak mam zrobic zeby utrzymać ph 8.5 mi sie udaje jedynie na chwile a potem mi spada ph do 7.

 21. grzegorzadam 1 stycznia 2017 o 11:28

  3X dziennie przed posiłkami, w trakcie posiłków cytrynian potasu.
  W trakcie dnia askorbinian sodowo-potasowy z MSM, podstawa.
  Poczytaj książkę Lasta o raku, nie można we wpisie zrecenzować 300-stronnicowej książki.

  1. Songo 1 stycznia 2017 o 13:14

   Dziekuje czy drogie sa te tabletki i czy askorbinian tylko raz dxienniemam brac.

   1. grzegorzadam 1 stycznia 2017 o 16:03

    Songo!

    jestem przeciwnikiem tabsów!
    W razie konieczności owszem i tylko tyle.
    Są te tabsy apteczne czasami niezbędne i maja piorunującą skuteczność.
    Cytrynian potasu to prosty srodek spozywczy, nie mogę podac namiarów.
    może Pepsi wprowadzi do sklepu, warto, cudowny srodek i nie lek a ”konserwant” spożywczy 🙂
    Pilnuj pH:

 22. Songo 2 stycznia 2017 o 17:02

  Witam jestem chory na ziarnice złośliwa wczoraj diagnoza a u mnie w domu wszyscy pala papierosy czy moze mi sie stan zdrowia pogorszyc ico mam jesc jestem zaproszony na wesele czy powinienem pojsc???

 23. grzegorzadam 2 stycznia 2017 o 20:26

  Chlamydia
  ========
  Ziarnica, ziarnica złośliwa, zapalenie spojówek, jaglica (egipskie zapalenie oczu), zapalenie stawów, zapalenie cewki moczowej, poronienia, bezpłodność, dysplazja szyjki macicy, zawały, ropiejące oczy, cukrzyca.==

  Ziarniak grzybiasty (Mycosis fungoides)
  ===============================
  Nowotwór złośliwy węzłów chłonnych.

  1. Songo 2 stycznia 2017 o 22:56

   Czu przy tym nowotworze takze musze na diete warzywna przejsc a owoc granat zaszkodzi?

   1. grzegorzadam 3 stycznia 2017 o 10:57

    Z cukrem dałbym sobie na 14 dni spokój.
    Zlikwiduj chlamydię, a najpierw zdiagnozuj vegatestem.
    Zrób porządek z uzębieniem, jakieś kanałówki do usunięcia.

    1. wini 28 maja 2019 o 10:58

     czy kanałowki trzeba usuwac?
     mam 3 kanałowe i 5 martwych
     mam 44 lata jestem kobieta
     torbiele w piersiach
     r

     1. Pepsi Eliot 28 maja 2019 o 11:17

      jak się nic nie dzieje nie trzeba, co do torbieli wpisz w szukałkę, dieta, dieta, dieta, jod, etc

 24. gosc 4 stycznia 2017 o 02:48

  grzegorzadam , masz duza wiedz ale zastanawiam sie czy nie czysto teoretyczna , bardzo bym chcial zeby to byla rpawda bo wiekszoc zeczy stosujemy wlasnie z rodzina na moim tacie u kotrego zdiagnozowano nowotwor , znasz duzo osob ktorym udalo sie wyleczy raka alternatywna droga ? dieta , ph , soda witamina c etc? Pare dni temu byl tutaj watek na temat dr ratha i 11 sposobow walki z rakiem ktorej powinno sie unikac, znegowal diete alkaiczna , i herbate essiac ktora napewno bedziemy stosowac

  1. grzegorzadam 4 stycznia 2017 o 10:17

   Znam 4 takie osoby: chłoniak glejak, czerniak, i trochę ze ‚znikającymi’ guzami, masz na blogu też.
   I stosowali te metody.
   DEfinicja ‚raka’ jest bardzo pojemna.
   Na temat Ratha nie wypowiem się.
   Poczytaj o raku wg Lasta, soda i inne to tylko elementy:
   -”Holistyczny sposób na raka
   Niniejszy artykuł pochodzi ze strony http://www.health-science-spirit.com, jego autorem jest Walter Last:
   Tytuł oryginalny: „The Holistic Solution to Overcoming Cancer”
   Polska wersja pojawiła się w Nexusie, vol. 16, nr 1 z 2009 roku==
   http://leczenieraka.blogspot.com/2011/01/holistyczny-sposob-na-raka.html

   Simoncini uważa że rak to grzyb, zakwaszenie, Sircus też, Nieumywakin, Ogułow.
   Last stawia na mikroby raka (są zgodni ogólnie)
   Clark na toksyczność i pasożyty.

   I wszyscy pomogli skutecznie tysiącom ludzi.
   Przekazuję tylko ich wnioski i recepty, nic poza tym.

  2. grzegorzadam 4 stycznia 2017 o 10:27

   Polecam książki: Sircusa o sodzie, Lasta o raku, świetne gotowe recepty!
   Lekarze z praktyką.
   To jest tylko blog., wymieniamy się doświadczeniem, doradzamy nawzajem, czasami skutecznie.
   Tu nie ma lekarzy.

  3. grzegorzadam 4 stycznia 2017 o 12:06

   http://www.pepsieliot.com/rak-watpisz-czy-mozna-go-wyleczyc-naturalnymi-metodami/?replytocom=73673#respond

   Tu masz przykład jednego z nich, żyje, ma się dobrze, pomógł setkom ludzi.
   Człowiek dużej wiedzy i kultury, biochemik.

 25. Bea 13 lutego 2017 o 01:27

  Witam, jestem tu pierwszy raz. Kilka dni temu odebrałam wyniki biopsji tarczycy- podejrzenie raka brodawkowatego-Vstopien. Lekarka doradza wycięcie tarczycy. Od kilkunastu miesięcy pije wodę utleniona- nieregularnie, w niedużych dawkach, ale tak już się przyzwyczaiłam, ze jak wlewam sobie do szklanki to od razu kilka kropel wody utlenionej (z apteki) dodaje.
  Oczywiście jak tylko otrzymałam wyniki to od razu rozpoczęłam kuracje MMS Jima Humble- już kiedyś bardzo mi pomógł w wyleczeniu bardzo przewlekłych angin. Miałam kilkanaście angin w ciągu 8 msc, wyznaczona datę usunięcia migdałów, za sobą 8msc nieustannego brania antybiotyków. Po 14 dniach brania MMS anginy zniknęły a moje migdały są zdrowe do dziś 🙂 Dzięki temu uwierzyłam w medycynę naturalna 🙂
  Dlatego teraz tez chce spróbować zanim wytną mi tarczyce. Tym bardziej ze lekarka twierdzi ze mamy czas, ten rak rozwija się powoli.
  Wiec w związku z tym mam kilka pytań. Po pierwsze, chce zacząć pic sodę, kupię sobie u was w sklepie ale zanim przyjdzie to jutro zacznę od tej co mam z Tesco. Zrobię sobie kuracje 7-10dniowa po 1lyzeczce na dobę. Kupię sobie papierki pH i jutro sprawdzę jakie mam pH. Co z ta witC? Czy mogę brać podczas przyjmowania sody? Bo nie mogę jej łączyć z MMS e-mail podobno, wiec jeśli mms będę brać na noc to wit c zostaje na dzień. Czyli na noc MMS, potem rano soda a w dzien woda utleniona. Oczywiście dieta warzywna, ale taka jem od dawna bo bardzo lubię 🙂 Nie wiem czy nie przesadzam z tym wszystkim, ale bardzo bym chciała, aby lekarz przed operacja wycięcia tarczycy stwierdził ze nie mam żadnych guzków 🙂 Trzymajcie kciuki 🙂

  1. grzegorzadam 13 lutego 2017 o 11:19

   Nie szalałbym z MMS, to mocna chemia, Sircus zaleca jod zamiast..
   WU działa bardzo podobnie.
   Jak połączysz wit.C z sodą, powstanie askorbinian, korzystny, najlepiej dodac jeszcze potas:

   -”Askorbinian zrównoważony:
   100 g witaminy C + 32 g sody (wodorowęglanu sodu) + 15 g węglanu potasu (lub 22 g wodorowęglanu potasu).”

   Zdiagnozuj Yersinię:
   http://docplayer.pl/5158934-Walter-last-jak-wyleczyc-sie-z-drozdzakow.html

   O sodzie poczytaj w tych tematach też:
   http://www.pepsieliot.com/soda-popiol-boskiego-ognia-czyli-lek-na-potrzeby-calej-ludzkosci/
   http://www.pepsieliot.com/jak-pic-sode-na-3-sposoby-aby-spektakularnie-poprawic-swoje-zdrowie/

 26. Bea 13 lutego 2017 o 18:18

  Dziękuę za odpowiedź 🙂 Nie chcę za bardzo szaleć z mms-em, wiem, ze jest mocny, dlatego w grę wchodzi jedynie 14 dniowa kuracja do 15 kropli maksymalnie, ponieważ mam sporą niedowagę.
  Ale zaczęłam od dziś brać sodę.Dzięki za info dotyczące dawkowania z wit.C. Ten mix mozna jak długo brać? Wystarczy 10 dni?

 27. Bea 13 lutego 2017 o 23:35

  Mam jeszcze jedno pytanie, te składniki które podałeś wyżej, czyli 100g wit c plus 32g sody i 22g potasu- czy to jest jednorazowa dawka do rozpuszczenia w szklance wody? I czy raz dziennie to wystarczy ? Przez 10dni? Bo tego trochę dużo chyba jest, wiec może to pic cały dzień?

  1. grzegorzadam 14 lutego 2017 o 12:40

   Nie, do przeliczeń, możesz sobie zrobić taką dawkę na 1-2 tygodnie, na świeżo, bo żółknie.
   można prościej, na każdą dawkę kwasu, 1/2 do 3/4 dawki sody i 1/4, 1/5 dawki potasu.
   W małej ilości płynu bo reaguje, po reakcji uzupełnić do pełna.
   Robię w większej ilości, tak koło 1.2 litra na cały dzień, łyżeczkę kwasu, dosypuję sodę i potas, trochę boraksu, magnezu, tauryny, MSM, soli.
   Dodaję do mieszanek ziołowych.
   Nie musi być z aptekarską dokładnością, to nie są leki.
   To jest niekwaśna forma wit.C.
   Kwas askorbinowy też ma swoje korzystne oddziaływanie.
   Askorbinian przy dużych dawkach nie zakwasza niepotrzebnie.

 28. grzegorzadam 14 lutego 2017 o 01:03

  Nie ma terminu.
  Wit.c jest codziennie potrzebna.

 29. dar 21 lutego 2017 o 15:23

  Mam tylko jedno pytanie czy komus pomogl ten przepis z Soda na raka. oczywiscie tego pana ktory wymyslil ten specyfik nie biore pod uwage. Prosze o odpowiedzi

  1. grzegorzadam 21 lutego 2017 o 15:55

   Tysiącom ludzi pomógł (Simoncini, Sircus, Nieumywakin), warto zgłębić temat.
   http://drsircus.com/general/treating-cancer-sodium-bicarbonate-good-idea-not/

 30. Bea 1 marca 2017 o 15:07

  Jestem po kuracji 🙂 trwała ok 14 dni, ale dziś dopiero przyszły papierki do mierzenia ph i rano w ślinie miałam ph8. Nie miałam żadnych skutków ubocznych. To chyba nieźle. Więc jeszcze sprawdzę jutro i jeżeli nie będzie przekraczać 7.0 to skończę z sodą na razie 🙂 Mam już skierowanie na wycięcie tarczycy, ma być w tym miesiącu, ale zobaczymy czy będzie konieczne 🙂 Mój lekarz powiedział, że „ten rak sam nie zniknie „, oczywiście nic mu nie mówiłam o sodzie… 😉
  Ok, to pozdrawiam wszystkich, dziękuje za pomoc i do usłyszenia! Postaram się jeszcze odezwać, jak już będę mieć wyniki usg tarczycy.

  1. grzegorzadam 1 marca 2017 o 16:17

   ZAkwaszaj sodę cytrynką, octem jabłkowym, kwaskiem cytrynowym, warto.
   Wydziela się wtedy CO2, korzystne bardzo.
   Przedłuża alkalizacje 2-3 krotnie.

 31. Ilko 7 kwietnia 2017 o 02:28

  Witajcie. Kilka dni temu przypadkiem trafiłam na tego bloga w poszukiwaniu kuracji antyrakowych, gdyż dwóch moich dziadków,zmarło właśnie na nowotwory. Zdążyłam przeczytać kilkanaście wpisów i dziś dowiedziałam się że u mojej mamy wykryto po usg guz w piersi z cechami złośliwymi. Pani doktor która która robiła badanie zleciła jak najszybsze usunięcie. Jestem załamana bo mama jest dla mnie najważniejszą osobą, mamy bardzo silną więź i nie wiem co robić, jak jej pomóc. Ma dopiero 55 lat jest wspaniałą kobietą, zawsze była obok mnie w najgorszych momentach. Zleconą ma też konsultację onkologiczną. Nigdy w życiu tak się nie bałam. Czytam tutaj o tych lekarzach o napędzaniu jednej wielkiej maszyny i nie chcę aby moja mamusia była następnym trybikiem w tej machinie. Zdążyłam poczytać o dużych dawkach witaminy C, witaminie D, o radykalnej zmianie diety ale nie wiem jak mam się do tego zabrać. Dodatkowo chciałabym spróbować tej kuracji sodą. Czytałam o soku z organicznych cytryn i mam pytanie czy mogłabym dodać jeszcze do tej mikstury łyżeczkę lub dwie miodu? Czyli sok+soda+miód+woda(destylowana może być?) pół godz przed posiłkiem? I tak stosować przez jakiś czas? Oczywiście zamierzam kupić papierki pH i sprawdzać wyniki. Byłabym bardzo wdzięczna za wszystkie rady,za jakąkolwiek pomoc.

  1. grzegorzadam 7 kwietnia 2017 o 07:53

   Z miodem nie próbuj, można łatwo przedobrzyć.
   Paski, soda , podwyższanie pH.
   Polecam lektury CVlark i Lasta o raku.
   Jod, selen, krzem:
   http://www.pepsieliot.com/zostan-macgyverem-i-zrob-sobie-plyn-lugola-w-domu/
   Niezbędne , przy prostacie, jajnikach , piersiach i podobnych, nawet 50 mg dziennie.

 32. Ilko 12 kwietnia 2017 o 19:12

  Witam ponownie
  Dziękuję za rady, pójdę za tymi wskazówkami. Mam problem z przygotowaniem płynu, chcę zamówić składniki ale nie wiem jaki sklep/stronę wybrać aby była to rzetelna firma i nie przysłali mi jakiegoś badziewia. Byłabym wdzięczna gdyby Pan podał mi link na jakiś dobry namiar na email żeby tu nie robić reklamy ilonkaa444@wp.pl
  Dodatkowo pisał Pan że nie wolno w słoiku z metalową pokrywką więc czym można go zastąpić? Nie mogłam także znaleźć jak przechowywać taki płyn. Przepraszam za te wszystkie pytania ale jest tu taki ogrom artykułów, wiedzy że nie wszystko nadążam przeczytać. Książki także zaraz będą zamówione, dużo się teraz dzieje jednym słowem nie jest łatwo wszystko ogarnąć.
  A co z potasem ? Krzemem i magnezem ? Czy składniki te w suplemencie wystarczą np. ze sklepu tutaj podanego? Szczerze nie wiem jak mam łączyć, podawać np jabłczan magnezu czy tak jak Pan wyżej pisał węglan potasu ( gdzie kupić aby był wiarygodny?)
  Jeśli będę chciała robić mamie mieszankę z wit c, sody i potasu i skorzystać z tego wpisu :
  -”Askorbinian zrównoważony:
  100 g witaminy C + 32 g sody (wodorowęglanu sodu) + 15 g węglanu potasu (lub 22 g wodorowęglanu potasu).”
  To czy podanie na szklankę wody 1 łyżeczki kwasu, pół łyżeczki sody i około 1/4 łyżeczki potasu będzie w „miarę” w porządku? Jeszcze raz przepraszam za tyle tych pytań, pozdrawiam

 33. grzegorzadam 19 kwietnia 2017 o 08:30

  ”W przeciwieństwie do medycznej preferencji chemicznej kastracji mężczyzn z rakiem prostaty badania boru dowodzą, że podwyższony poziom testosteronu jest korzystny, prowadzi do kurczenia się guza prostaty i specyficznego antygenu gruczołu krokowego (PSA) w surowicy (PSA jest wykorzystywany jako marker guzów i zapalenia gruczołu krokowego).
  Ponadto poprawia się pamięć i zdolność poznawcza osób w podeszłym wieku.10 Również przy wrażliwych na estrogen rakach piersi użyłbym boraksu do normalizacji metabolizmu wapnia-magnezu i funkcji błon komórkowych, zamiast zdawać się na przypuszczalnie błędną koncepcję medyczną.”

  http://www.pepsieliot.com/sok-leczacy-zapalenia-w-tym-stawow-oraz-dlaczego-boraksowi-mowimy-nie/

 34. grzegorzadam 19 kwietnia 2017 o 10:01

  Rak prostaty:

  1) 1 szklankę rozdrobnionych suchych zwykłych gruszek zalać 0,5 litra wody, gotować do miękkości, pozostawić na 4 godziny i pić 3-4 razy dziennie po 0,5 szklanki.
  2) Kora osiki. Na wiosnę, gdy następuje przepływ soków z młodych gałązek naciąć wzdłuż i zeskrobać wewnętrzną korę. Wysuszyć. 5 g kory zalać 100 g 70% spirytusu i odstawić na okres 7 dni. Pić po 30-40 kropli 2 razy dziennie na 30 minut przed jedzeniem. LUB: 1 łyżkę stołową kory zalać 1 szklanką wrzącej wody i gotować na małym ogniu przez 5 minut lub w łaźni wodnej przez 30 minut. Zażywać po 1/4 szklanki 3-4 razy dziennie na 30 minut przed jedzeniem.
  3) Nalewka w stosunku 1:10 do stosowania wewnętrznego: zielone orzechy greckie, kozia iwa – wierzba, wrotycz, perz, piła brzeczki, korzeń trzciny.
  4) Jeść po 20-30 sztuk nasion dyni z zieloną wewnętrzną skórką.
  5) Liście leszczyny parzyć i pić jak herbatę (zalewać wrzątkiem).
  6) 1 gram proszku z wysuszonych liści pietruszki ogrodowej zażywać 3 razy dziennie na 30 minut przed posiłkiem.
  7) 1 łyżeczka od herbaty oleju z rokitnika pić 2 razy dziennie.
  8) 20 g propolisu na 100 g spirytusu pić po 20 kropli dwa razy dziennie.
  9) 1 łyżeczka od herbaty pyłku kwiatowego na czczo rano i przed pójściem do łóżka – ssać.”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/recepty-slynnej-zielarki-j-f-zajcewej-2016-12

 35. Bea 20 kwietnia 2017 o 19:05

  Witam ponownie! Dwa miesiące temu pisałam tu o mojej chorobie tarczycy. W lutym otrzymałam biopsje guza tarczycy-V stopień wg Bethesda. Oznaczało to bardzo wysokie prawdopodobieństwo raka brodawkowatego tarczycy-koniczne leczenie operacyjne z rozpoznaniem srodoperacyjnym w razie potwierdzenia ze to rak- konieczność wycięcia tarczycy z węzłami chłonnymi. Byłam u onkologa i endokrynologa, nie zostawiali złudzeń- bardzo wysokie prawdopodobieństwo raka- trzeba operować. Przez ponad 5 tyg zafundowałam sobie bardzo ścisła dietę warzywną, nie zjadłam ani grama mięsa, ani kęsa chleba-jadłam tylko i wyłącznie warzywa i owoce w niewielkich ilościach i tylko z niskim indeksem glikemicznym. Oprócz tego od marca piłam sodę z czego przez 2 tyg kuracje zalecana mi wyżej przez Grzegorza (dziękuje!). Po 2 tyg piłam sodę nadal z tym ze rano na czczo 1lyzeczke z miodem i 1/4lyzeczki potasu. Nadal tylko jadłam warzywa. Bardzo mocno schudłam- z 54kg do 48kg. Operacje miałam wyznaczona na 4.kwietnia. Podczas przyjęcia na oddział poprosiłam o usg. Lekarz prowadzący powiedział ze nie zrobią mi usg przed operacja bo maja wynik biopsji który jest dla nich bardziej wiarygodny. Na moje stwierdzenie, ze przecież może rak zniknął powiedział ze mam się nie łudzić. Zreszta podobno ta lekarka która robiła biopsje wg niego „ma praktycznie 100%trafien”. Ok pomyślałam sobie, niech wycinają. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie i radość jak po operacji przyszedł do mnie profesor i powiedział ze „nie było raka”!!! Wczoraj odebrałam wynik pooperacyjny który tez to potwierdził 🙂 Chciałam się tylko z Wami podzielić, bo coś mi się wydaje ze ta ścisła dieta i soda oczyszczona zrobiły dobra robotę 🙂 Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za wsparcie!

  1. grzegorzadam 21 kwietnia 2017 o 08:08

   Pięknie, ale w jakim celu ta operacja?

 36. Bea 27 kwietnia 2017 o 13:36

  No własnie, mimo, ze nie rozpoznali raka wycieli całą tarczycę 🙁 Profesor uprzedzał mnie, ze wycinają tarczycę, ponieważ źródła pierwotne brodawczaka mogą mieć nawet po 1 mm i mogą być umiejscowione w obu płatach tarczycy, dlatego z podejrzeniem wycinają od razu całość… Zwłaszcza jeżeli są liczne guzy w obu płatach. Ja się jedynie bardzo cieszę, ze raka nie było, ale niestety zostałam bez tarczycy.

  1. grzegorzadam 27 kwietnia 2017 o 14:03

   ponieważ źródła pierwotne brodawczaka mogą mieć nawet po 1 mm i mogą być umiejscowione w obu płatach tarczycy”

   Przecież to są kocopoły, jak mawiał Mickiewicz duby smalone.
   Źródła pierwotne 1 mm? 🙂
   Zostałaś trwale i niepotrzebnie okaleczona przez gościa mającego uprawnienia.
   A brodawczak w organizmie jest dalej, to jest wirus, skalpelem się go nie usuwa, to absurd.

 37. Bea 5 maja 2017 o 00:52

  Rak brodawkowaty tarczycy nie ma nic wspólnego z wirusem brodawczaka ludzkiego który występując w organizmie może prowadzić do raka pęcherza, skory czy raka krtani. Ale tez tak myślałam po przeczytaniu wszystkiego co znalazłam w Google na hasło brodawczak tarczycy 🙂

 38. grzegorzadam 5 maja 2017 o 07:56

  Wirus HPV Human Papillomavirus – ludzki wirus brodawczaka.
  Może ulokować się dosłownie wszędzie.
  Leków brak, ale zwalcza go pole magnetyczne i środki przeciwwirusowe.

 39. grzegorzadam 6 maja 2017 o 13:51

  ”Doktor Tullio Simoncini w następujący sposób opisuje swoje
  pierwsze doświadczenia z sodą oczyszczoną:

  „Jednym z pierwszych
  przypadków, jakie dane mi było prowadzić, by jedenastoletni
  chłopiec. Ten przypadek udowodnił, że obrałem właściwy
  kierunek. Pacjent zapadł w śpiączkę na oddziale hematologii
  dziecięcej około 11:30, a wcześniej był tam leczony na białaczkę.

  Wcześniej, dzięki staraniom uniwersytetów w Palermo
  i Neapolu, chłopca zabrano z małego sycylijskiego miasta do
  Rzymu, gdzie poddano go kilku sesjom chemioterapii.

  Zdesperowana matka wyjaśniła mi, że nie rozmawiała z własnym
  dzieckiem przez ostatnie 15 dni, czyli od czasu, gdy chłopca zaczęto
  przenosić pomiędzy kolejnymi placówkami szpitalnymi.

  Kobieta stwierdziła, iż oddałaby wszystko, aby jeszcze raz usłyszeć
  głos syna, zanim dojdzie do jego nieuniknionego odejścia.
  W mojej opinii dziecko zapadło w śpiączkę zarówno z powodu
  rozrostu kolonii grzybiczych wewnątrz mózgu, jak
  i ze względu na toksyczność zastosowanych na nim kuracji.
  W oparciu ote dane doszedłem do wniosku, że mogę doprowadzić
  do cofnięcia się objawów, jeśli zniszczę szkodliwe kolonie
  grzybów poprzez dożylne zaaplikowanie soli wodorowęglanu
  sodu. Oczekiwałem, że ten sam środek w połączeniu z dożylnie
  zaaplikowaną glukozą doprowadzi do jednoczesnego odżywienia
  i detoksykacji mózgu.

  Późniejsze zmiany w stanie pacjenta
  sprawiły, że przekonałem się o słuszności moich założeń. Kiedy
  bowiem około godziny 19 wróciłem na uniwersytet, okazało
  się, iż po ciągłym podawaniu roztworów obu wyżej wymienionych
  substancji chłopiec rozmawia ze swoją matką, która
  w tym czasie nie jest wstanie powstrzymać łez”.

  M. Sircus.

 40. Ilko 22 maja 2017 o 10:01

  Witam ponownie potwierdziły się moje obawy i u mamy wykryto nowotwór złośliwy piersi. Od 4 tygodni stosujemy sodę i mam takie pytanie jak długo można taką sodę pić? Rano mama ma ph w granicach 6-6,5, przy piciu sody po południu sięga czasem do 8,5. Staramy się jeść sporo produktów alkalicznych, zielone koktajle ale gdy odstawiamy sodę drastycznie spada. Czy są jakieś przeciwwskazania w dłuższym stosowaniu sody?

  1. grzegorzadam 23 maja 2017 o 06:02

   Rano mama ma ph w granicach 6-6,5, przy piciu sody po południu sięga czasem do 8,5.”

   Spróbuj zmierzyć pH rano i po południu kilka dni bez pobierania sody, przerwa wskazana (Sircus)

   ”Czy są jakieś przeciwwskazania w dłuższym stosowaniu sody?”

   Powinny być przerwy.

 41. grzegorzadam 25 czerwca 2017 o 10:29

  ”Włoski lekarz Tulio Simonchini przez lata wyleczył z raka tysiące pacjentów sodą oczyszczoną i roztworem jodyny. Twierdzi, że metoda jest w 100% skuteczna i działa na większość tego typu schorzeń. Dzieje się tak dlatego, że rak jest po prostu grzybem, zaawansowaną formą rozwoju Candida. Teoria sprzed około wieku, że rak jest powodowany mutacją genów i pochodzi z wewnątrz komórek jest wg. Simonchiniego fałszywa. Nowotwory spowodowane są infekcją grzybiczą, która stopniowo osłabia układ autoimmunologiczny i atakuje całe ciało. Jego struktura histologiczna wynika z reakcji obronnej organizmu, na co są dowody w przeprowadzonych badaniach. W miarę rozwoju infekcji tkanki produkują bowiem zdeformowane komórki, które tworzą kolonie, jakby wrzody.

  Zwykłe środki przeciwgrzybicze nie są skuteczne, gdyż docierają tylko do powierzchni komórek. Dr Simonchini opracował preparaty, które potrafią sobie z tym poradzić, jest nim odpowiednio podawana soda oczyszczona oraz roztwór jodyny. Wiele badań potwierdza działanie wewnątrzkomórkowe sody oczyszczonej.

  Przez ponad 20 lat tysiące pacjentów dr Simonchiniego wyzdrowiało w 100%, nawet gdy lekarze nie dawali im szans. Np. na raka jelit i układu trawiennego stosuje się wlewki z sodą oczyszczoną. Na raka mózgu zastrzyki do wewnątrz, nowotwory piersi i gruczołów limfatycznych za pomocą płukania. Organy wewnętrzne dotknięte chorobą leczy się roztworem sody oczyszczonej dostarczonej bezpośrednio do arterii. Każdy organ wymaga innej dawki. Należy zwrócić też uwagę na to, że pomiędzy 3 i 4 dniem następuje szybki rozwój komórek rakowych, ale następnie pomiędzy 4 i 5 dniem następuje ich obumieranie. Tak więc leczenie powinno trwać minimum 6 dni. Nie ma żadnych skutków ubocznych poza zwiększonym pragnieniem i czasowym osłabieniem. Soda oczyszczona nie powinna zawierać aluminium, taka jest dostępna powszechnie w większości sklepów spożywczych. Na wszelkie nowotwory skóry włoski doktor zaleca stosowanie 0,7% rozworu jodyny poprzez wcieranie go w skórę 20-30 razy dziennie. Po takim zabiegu rak już nie powraca.

  Np. na raka żołądka jelita grubego i odbytu wystarczy przez miesiąc pić roztwór 1 łyżeczki sody oczyszczonej w szklance wody rano i wieczorem. Nie powinno się tej terapii stosować ani dnia dłużej niż 3-4 tygodnie. Na nowotwory organów płciowych u kobiet stosuje płukanie 2 litrami filtrowanej wody z 2 łyżkami sody oczyszczonej. Dr Simonchini stosuje też wlewki 500 ml 5% roztworu sody oczyszczonej codziennie przez 24 dni, co daje bardzo dobre rezultaty.

  Infekcje Candidą są bardzo powszechne, tak więc wszyscy jesteśmy zagrożeni nowotworami. Podstawowe objawy to: chroniczne zmęczenie, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (nerwica natręctw), niepokój i szybkie irytowanie się, zmiany nastroju, nudności i zaćmienia mózgu, chroniczne choroby skóry, chroniczne choroby układu trawiennego czy też łaknienie na cukier i skrobię. Jeśli masz co najmniej 2 z tych objawów to prawdopodobnie jesteś już w zaawansowanym stadium rozwoju Candidy, co może być przyczyną nowotworu. Może to być też przyczyną przecieków jelita, gdyż grzyb może powodować perforacje. Od razu powinno się zaniechać cukru i skrobi w diecie. Czyli wszelkiego pieczywa, cukierków, świeżych owoców, makaronu czy ryżu. Można jeść gotowane na parze warzywa, bardzo dobre rezultaty przynosi jedzenie pestek z grejpfrutów.

  Wiedzieliście o tym?

  Za: http://beforeitsnews.com/alternative/2017/06/an-italian-doctor-shocked-the-world-cancer-is-a-fungus-that-can-be-treated-with-baking-soda-3525194.html

 42. grzegorzadam 25 czerwca 2017 o 10:31

  Naturalne leczenie raka sodą cz.1 – dr Tullio Simoncini

  https://youtu.be/SO9LDxoTFQc

 43. grzegorzadam 26 czerwca 2017 o 08:39

  Translator z:
  http://www.spiritofhealthkc.com/wp/wp-content/uploads/2014/03/CANCER-Winning-the-War-on-Cancer.pdf

  Wygrana wojna z rakiem

  W książce Winning the War on Cancer, autor dr Mark Sircus omawia bikarbonian sodu, który pomaga ratować niezliczone życie każdego dnia.
  Wodorowęglan sodu jest metodą uznawaną za czas, aby „przyspieszyć” odzyskiwanie poziomu wodorowęglanów w organizmie do normy.

  Jest to również najtańsza, najbezpieczniejsza i być może najbardziej skuteczna medycyna raka.

  Wodorowęglan sodu zapewnia naturalną formę chemioterapii w sposób, który skutecznie zabija komórki nowotworowe – bez skutków ubocznych i kosztów standardowych zabiegów chemioterapeutycznych.
  Według Sircusa, jedynym problemem w leczeniu jest to, że jest zbyt tanie.
  Ponieważ nikt nie będzie zarabiać na tym, nikt tego nie promuje. Ci, którzy to zrobią, będą prześladowani za to. Kłopot z przeprowadzaniem nowych badań nad wodorowęglanem jest to, że są drogie, a żadna firma zajmująca się narkotykami nie finansuje badania, jeśli nie mogą skorzystać z leczenia. Źródło: WinningCancer.com

  Komentarz doktora Mercoli: W 2008 r. Diagnozuje się ponad 1,4 miliona nowych przypadków raka, a według danych z American Cancer Society ponad 1500 osób umiera codziennie.
  Pomimo częstości występowania jednego z największych zabójców we współczesnym świecie, konwencjonalna medycyna pozostaje całkowicie zdumiona, jak rozwiązać tę chorobę. Ich „rozwiązanie” raka leży w trzech ryzykownych i bardzo inwazyjnych procedurach: chirurgii, chemioterapii i promieniowaniu.

  Zdaniem włoskiego onkologa dr Tullio Simonciniego liczba niepokojących zgonów spowodowanych rakiem na świecie – śmiertelność wynosi 90 procent – mówią o skuteczności lub braku tych zabiegów, ale nadal są uważane za złoto Standard opieki medycznej.
  Niewątpliwie wiele osób zwraca się do tradycyjnych metod leczenia, takich jak chemioterapia, ponieważ uważają, że są one opcją tylko.
  Ale być może ludzie poczują się inaczej, gdyby wiedzieli, że pełne 75 procent lekarzy twierdzi, że zrezygnują z chemioterapii, jeśli padły ofiarą raka ze względu na jej nieskuteczność i niszczące efekty uboczne.
  „Gdybym miał poradzić sobie z rakiem, nigdy nie zwróciłbym się do pewnej normy terapii tej choroby. Chorzy na raka, którzy trzymają się z dala od tych ośrodków, mają szansę na to „, powiedział profesor Gorge Mathe.

  Według badań opublikowanych w czasopiśmie „Clinical Oncology” w grudniu, chemioterapia ma średnie 5-letnie współczynniki sukcesu przeżycia wynoszące ponad 2 procent w przypadku wszystkich nowotworów
  „Jasne jest, że chemioterapia cytotoksyczna tylko w niewielkim stopniu przyczynia się do przeżycia raka” – napisali naukowcy. „Aby uzasadnić dalsze finansowanie i dostępność leków stosowanych w chemioterapii cytotoksycznej, należy rygorystycznie ocenić opłacalność i wpływ na jakość Życia jest pilnie potrzebne.
  „Chemioterapia jest klasycznym przykładem lekarstwa, które jest gorsze od choroby. W rzeczywistości wielu ekspertów twierdzi teraz, że chorzy na raka są bardziej narażeni na śmierć niż leczenie raka niż sam rak. „Większość chorych na raka w tym kraju umiera z powodu chemioterapii, która nie leczy raka piersi, raka okrężnicy lub płuc. Zostało to udokumentowane od ponad dziesięciu lat, a mimo to lekarzy

  Strona 2
  „Wygrana wojna z rakiem nadal wykorzystuje chemioterapię do zwalczania tych nowotworów”, powiedział dr Allen Levin, MD, autor Healing of Cancer.
  Są bezpieczne, skuteczne opcje dostępne do leczenia raka Mimo to prawdopodobnie nie słyszałeś o nich, ponieważ są proste i niedrogie, a zatem nie mają poparcia, aby dokładnie zbadać i podać do wiadomości publicznej.
  Dr Simoncini wyjaśnia: „W przyszłości – mam nadzieję wkrótce – jestem przekonany, że w ciągu 15-30 dni będzie można leczyć i wyleczyć guz w pigułce lub zastrzyku rano i wieczorem, gdy jest Ukierunkowanych badań farmakologicznych. Ale znowu musimy pracować z tym, co mamy.

  Czy mówi o najnowszym chemioterapii? Nowa radyka? Wysoką dawkę promieniowania? Nie, nawet blisko.

  Dr Simoncini odnosi się do wodorowęglanu sodu, lepiej znanego jako soda oczyszczająca.
  Dr Simoncini został wyrzucony ze społeczności medycznej, ponieważ jako onkolog – specjalista od raka – odmówił stosowania konwencjonalnych metod leczenia raka, wybierając zamiast tego podawać wodorowęglan sodu.

  Dość niesamowite doświadczenie Dr. Simonciniego wykazało, że (!!)

  99 procent raka piersi i pęcherza moczowego może wyleczyć się w ciągu zaledwie sześciu dni, całkowicie bez użycia chirurgii, chemioterapii lub chemioterapii, przy użyciu tylko miejscowego urządzenia infiltracyjnego (takiego jak cewnik) z wodorowęglanem sodu bezpośrednio do zakażonego miejsca w tkance piersiowej lub pęcherza moczowego. Obejrzyj film przed i po nagraniu filmu.
  http://articles.mercola.com/sites/artic … -cancer-a- novel-approach-to-the-most-common-form-of-death.aspx?source=nl

  „Wodorowęglan sodu jest metodą uznawaną za czas, aby” przyspieszyć „odzyskiwanie poziomu wodorowęglanów w organizmie do normy. Wodorowęglan jest substancją nieorganiczną, bardzo alkaliczną i podobnie jak inne substancje mineralne, obsługuje obszerny wykaz funkcji biologicznych. Najbardziej użytecznymi lekami są bikarbonat sodu, ponieważ fizjologia bikarbonatu ma zasadnicze znaczenie dla życia i zdrowia „, pisze dr Sircus w” Winning the War on Cancer „. Wiele chemioterapii w rzeczywistości zawiera bikarbonian sodu w celu ochrony nerek, serca i układu nerwowego pacjenta. Mówi się, że podawanie chemioterapii bez bikarbonatu może zabić na miejscu pacjenta. Czy to możliwe, że podczas mieszania trucizn chemicznych z sody do pieczenia, wszelkie ulepszenia są wynikiem sody do pieczenia, a nie toksycznych trucizn? Doktor Sircus na pewno tak myśli. „Nie ma badań, które oddzielają wpływ dwuwęglanu od toksycznych chemioterapii, ani też nigdy nie będzie”, mówi. Jeśli zachowasz otwarty umysł, szybko dowiesz się, że istnieje wiele sposobów wspierania ciała w leczeniu, które nie mają nic wspólnego z toksycznych leków i zabiegów chirurgicznych, nawet w przypadku poważnego stanu, takiego jak rak. Innym takim podejściem jest niemiecka nowa medycyna Dr. Hamera (GNM), która działa pod założeniem, że każda choroba, w tym rak, pochodzi z nieoczekiwanego wstrząsu oraz że wszystkie choroby można wyleczyć rozwiązując te urazowe emocje.
  Pomimo 95-procentowego sukcesu, dr Hamer spędził trochę czasu w więzieniu, odmawiając zaprzeczenia swoich medycznych wyników i przestał traktować swoich pacjentów niekonwencjonalną techniką, a obecnie żyje na wygnaniu, szukając azylu przed prześladowaniem.

  Page 3 – Wygranie wojny z rakiem
  Co jest jeszcze lepsze niż bezpieczne leczenie?

  Zapobieganie.
  Stosunkowo prosta strategia redukcji ryzyka może pomóc w uniknięciu ryzyka raka i radykalnie zwiększyć szanse na odzyskanie raka, jeśli masz jej obecnie. Nie znasz ani nie słyszysz zbyt wiele o tych technikach, bo nie zostali formalnie „sprawdzeni” przez konserwatywnych badaczy.
  Czy jednak zdałeś sobie sprawę, że 85 proc. Terapii obecnie zalecanych przez konwencjonalną medycynę nigdy nie zostało formalnie udowodnione? To coś o tym myśleć. Oto najlepsze wskazówki, które polecam:

  1. Zmniejszyć lub wyeliminować spożycie przetworzonej żywności, cukru i spożycia węglowodanów. Tak, jest to prawdą nawet dla całych nieprzetworzonych ziaren organicznych, ponieważ mają one tendencję do szybkiego rozbicia i napędzania poziomu insuliny i leptyny, co jest ostatnią rzeczą, którą musisz się wydarzyć, jeśli chcesz rozwiązać raka.

  2. Kontroluj poziom insuliny na czczo i leptyny. Jest to wynik końcowy i może być łatwo monitorowany przy użyciu prostych i stosunkowo niedrogich badań krwi.

  3. Normalizuj swój stosunek omega-3 do tłuszczów omega-6 przez użycie wysokiej jakości oleju z kryla i zmniejszenie spożycia większości przetworzonych olejów roślinnych.

  4. Regularnie ćwicz. Jednym z głównych powodów jest to, że ćwiczenia powodują obniżenie poziomu insuliny. Kontrolowanie poziomu insuliny jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zmniejszenia ryzyka raka.

  5. Normalizuj poziom witaminy D, narażając się na działanie promieni słonecznych i rozważyć staranne uzupełnianie, jeśli nie jest to możliwe. Jeśli przyjmujesz doustną witaminę D i masz raka, regularnie sprawdzaj poziom witaminy D we krwi.

  6. Regularnie, dobrze spać.

  7. Zjedz zgodnie ze swoim rodzajem odżywczym. Silne działania przeciwrakowe tej zasady są bardzo docenione. Kiedy stosujemy leczenie chorych na raka w naszej klinice, jest to jedna z najskuteczniejszych strategii walki z rakiem.

  8. Zmniejsz kontakt z toksynami środowiskowymi, takimi jak pestycydy, środki chemiczne dla gospodarstw domowych, syntetyczne odświeżacze powietrza i zanieczyszczenie powietrza.

  9. Ograniczyć narażenie i zapewnić sobie ochronę przed promieniowaniem wytwarzanym przez telefony komórkowe, wieże telefonii komórkowej, stacje bazowe i stacje Wi-Fi.

  10. Unikaj smażenia lub smażenia żywności. Zamiast gotować, kąsać lub parować jedzenie.

  11. mieć narzędzie do stałego przeprogramowania neurologicznego zwarcia, które może aktywować geny rakowe. Nawet CDC stwierdza, że ​​85 procent choroby wywołuje emocje. Jest prawdopodobne, że czynnik ten może być ważniejszy niż wszystkie inne fizyczne wymienione tutaj, więc upewnij się, że jest to adresowane. Jedną z najlepszych metod i moje ulubione narzędzie, jak możesz wiedzieć, jest Emocjonalna Technika Wolności (EFT).

  12. Jedz co najmniej jedną trzecią żywności. Osobiście moim celem jest 85% surowe i zazwyczaj potrafię to osiągnąć.

 44. Michał 28 czerwca 2017 o 14:25

  Witam,

  mój tata ma raka jelita grubego (wyciętego) z przerzutami na płuca (resztki) i wątrobę…
  jest po 37 cyklach chemioterapii ogólnej, po której się w miarę dobrze czuł, guzy się troszkę zmniejszyły jednak potem delikatnie zaczęły rosnąć więc następnie dostał 12 cykli nowej celowanej chemioterapii, po której się gorzej czuł
  a guzy na wątrobie ostro skoczyły (w tym czasie 0 diety i witamin i nic poza chemią, dużo cukru i mięśa) dopiero teraz się za niego wziąłem
  niestety chemie dalej przyjmuje, wrócili do starej ogólnej plus jakiś dodatek… minęły jakieś dwa miesiace gdzie zaczął stosować:
  witaminy a,d,k2mk7,b,askorbinian sodu,selen,propolis, pestki z moreli, trochę zappera tata używał ale jakoś się nie przekonuje za to używa detoksyzatora wn, dieta bez cukru, bez mięsa lub minialnie mięsko, po tym wszystkim i jednej sesji nowo-starej chemii guz na wątrobie minimalnie (2mm) się cofnął,
  zamierzam dodać jak będa pieniązki sekret mumio , olej cbd i letril w zastrzykach lub kapsułach z meksyku (bo takie słyszałem najlepsze)
  oczywiście wode alkaliczną (ph 9) również stara się pić i teraz moje pytanie, chciałbym do tego wszystko dodać:
  nadtlenek wodoru (30% czysty oczywiście rocięczony) oraz sode oczyszczoną + syrop klonowy
  moje pytania to tylko czy do tego wszystkiego można dodać właśnie nadtlenek wodoru i czy można razem
  z nadtlenekiem wodoru sode oczyszczoną + syrop klonowy ? Czy nie będzie tego za dużo?
  Czy akrobinian sodu nie jest czymś podobnym do sody oczyszczonej ?
  Chicałem jeszcze zamienić tacie herbate czarną na zieloną ale tutaj w sklepie macie zbyt duży wybór , nie mogę się zdecydować 😉
  w każdym razie czy może być herabta zielona ekpresowa czy lepsza liściasta ? NIestety tata nie może się za bardzo przestawić na warzywa , owoców trochę zaczął jeśc ale już tu widziałem suplement zastępujący zielone warzywa więc pewnie się przyda?
  Za dodatkową pomoc i wskazówki byłbym bardzo wdzięczny.

 45. grzegorzadam 28 czerwca 2017 o 20:47

  ”letril w zastrzykach lub kapsułach z meksyku (bo takie słyszałem najlepsze)”
  To może być niewypał.

  ”czy do tego wszystkiego można dodać właśnie nadtlenek wodoru i czy można razem
  z nadtlenekiem wodoru sode oczyszczoną + syrop klonowy ?”
  to może być główną osią leczenia, ale przy tylu chemiach nie można nic wyrokować.
  Syrop klonowy nie jest już polecany.
  Soda jest świetnym środkiem, z taką metodyką:
  http://www.pepsieliot.com/jak-pic-sode-na-3-sposoby-aby-spektakularnie-poprawic-swoje-zdrowie/
  WU zawsze solo, poczytaj, sporo tego:
  http://www.pepsieliot.com/skuteczna-terapia-leczenia-raka-woda-utleniona/

  Czytałeś dokłądnie wszystkie komentarze w tym wątku?

 46. Michał 28 czerwca 2017 o 21:25

  Tak, przynajmniej się starałem dokładnie ale przejrzę jeszcze raz.

  WU zawsze solo , rozumiem, że albo WU albo soda czy zupełnie solo bez wszystkich rzeczy, które wymieniłem wyżej?

 47. grzegorzadam 29 czerwca 2017 o 07:32

  Najpierw WU, po pół godzinie soda, potem resztę, jeżeli soda z cytryną lub OJ, to godzinka.
  Poczytaj o jodzie:
  http://www.pepsieliot.com/zostan-macgyverem-i-zrob-sobie-plyn-lugola-w-domu/

 48. Malgorzata 7 lipca 2017 o 23:14

  Zwrocilam sie o pomoc do naturopaty.Czekam na odpowiedz.
  Przeszlam operacje raka pluc.(poczatek kwietnia 2017 r)Po operacji nie bylo przerzutow.Po jednej chemioterapii (w maju)odmowilam dalszego leczenia(nastepne 3 chemioterapie).
  Jesli ten naturopata odmowi leczenia mnie , to gdzie mam szukac pomocy?Jestem z Poznania.
  Zanim zacznie mnie leczyc naturopata , to chcialabym sama sobie pomoc, zeby nie bylo przerzutow.Gubie sie w tych wszystkich infor., nie dam rady sama.
  Mozecie mi doradzic?

  1. Pepsi Eliot 8 lipca 2017 o 06:27

   przede wszystkim dieta przeciw zapalna, może ta herbata http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/, Liposomale C, oraz Glutationu, Kurkuminy, Koenzymu Q10, zbadaj poziom 25 (OH)D w absolutnie górnych granicach, czyli 90-100, czyli kuracja D3+K2, oczyszczanie ciała zielonkami, może należy rozważyć kurację wodą utlenioną, utrzymuj niski poziom fibrynogenu (w normie, ale do 3)za pomocą Omega 3.
   Jakby co, to mamy te suplementy. No i jod pierwiastkowy przez skórę (płyn Lugola) z apteki. Życze zdrowia

  2. grzegorzadam 8 lipca 2017 o 13:23

   Zacząłbym od naturopaty, nie od chemii.

   Przyczyny raka, polscy naturopaci, lekarze (biorezonans) i farmaceuci:
   https://youtu.be/w3tYv6mokLc

   Szukajcie przyczyn nie onkologa.
   Każdy ma wybór.

 49. grzegorzadam 17 sierpnia 2017 o 19:04

  ”Substancja odżywcza

  Wodorowęglan sodu nie jest lekiem farmaceutycznym, a środkiem
  odżywczym niezbędnym ludzkiemu organizmowi do
  przetrwania każdego kolejnego dnia. Dzięki dosłownie tysią-
  com badań udowodniono i udokumentowano wyraźny związek
  pomiędzy substancjami odżywczymi zwiększającymi witalność
  a występowaniem nowotworów. Istotnym przykładem są tutaj
  badania (Ramesha i inni, 1990), których wyniki naprawdę dzia-
  łają na wyobraźnię. W ramach wspomnianego doświadczenia
  grupie samic szczurów podano silny karcynogen, znany pod
  nazwą DMBA. ”

  1. grzegorzadam 17 sierpnia 2017 o 19:06

   Potem tym samym zwierzętom zaaplikowano
   odpowiednio jeden, dwa, trzy i cztery składniki odżywcze z następującego
   pakietu: selen, magnez, witaminy C i A.
   Gdy szczury nie otrzymywały jeszcze żadnych związków
   odżywczych, u wszystkich osobników rozwinął się nowotwór piersi. Po zaaplikowaniu jednego składnika choroba nowotworowa postępowała u  46,4–57,1% samic, zależnie od rodzaju
   użytej substancji. Kombinacje dwóch składników obniżyły
   poziom zachorowalności do 29,9–34,6%, przy czym konkretny
   wynik ponownie zależał od zastosowanych środków. Trzy
   składniki odżywcze przyniosły dalsze obniżenie częstotliwości
   14 Soda – lecznicze właściwości występowania nowotworów do przedziału 16–23,1%. Z kolei
   przy wszystkich czterech substancjach podawanych jednocześnie wskaźnik spadł do poziomu 12%.
   Ludzkie DNA jest w 99% identyczne z DNA szczurów.” M. Sircus

  2. grzegorzadam 17 sierpnia 2017 o 19:08

   ”Najzwyklejsza soda oczyszczona stanowi drugi najważniejszy
   składnik oferowanej przeze mnie terapii antynowotworowej
   w ramach Naturalnej Medycyny Alopatycznej (która to terapia
   obejmuje również substancje odżywcze uwzględnione przez
   autorów wspomnianych powyżej badań). Bardziej istotny od
   sody w  tej kuracji okazał się być jedynie magnez. Moje podejście
   zarówno do nowotworów, jak i do pozostałych chorób,
   zostało przekute w reguły postępowania terapeutycznego, które
   obejmują szereg rozmaitych nietoksycznych substancji o  du-
   żym potencjale uzdrawiającym, takich jak glutation, jod, selen,
   witamina C*, światło i ciepło, jak również inne substancje
   ukierunkowane na silną, a jednocześnie całkowicie naturalną
   pomoc w leczeniu nowotworów”

  3. grzegorzadam 18 sierpnia 2017 o 07:26

   ”Terapia sodą oczyszczoną trwa zaledwie kilka tygodni do
   paru miesięcy. Jeśli nawet chory nie przeżyje, wodorowęglan sodu złagodzi ból i zwiększy komfort pacjenta. W przypadku przynoszącego pożądane efekty leczenia terapia sodą jest znakomitym
   sposobem uzupełnienia stosowanych metod leczenia.
   W dłuższej perspektywie czasu najważniejsze są zmiany w nawykach
   związanych ze zdrowiem. Niektóre substancje, na przykład
   magnez, jod, selen czy właśnie wodorowęglan sodu, to związki lecznicze, które każdy z nas powinien spożywać przez całe życie.
   Ludzkie ciało jest obecnie zagrożone, na niespotykaną dotąd skalę, promieniowaniem (oparte na nim są medyczne badania diagnostyczne), ekspozycją na działanie szkodliwych związków chemicznych i  metali ciężkich, a  także olbrzymią eksplozją fal radiowych.
   Potrzebujemy zatem wymienionych minerałów, podobnie jak potrzebują ich wszelkie rośliny.”

 50. Anna Marcinkowska 29 sierpnia 2017 o 22:58

  Hej.
  Tato zrobił 2 tygodniowa kurację sodowa na raka prostaty. Po 4 dniach zaczął normalnie oddawać mocz jak zdrowy człowiek. I czuje się świetnie.bierze również wir.c dozylnie i inne suplementy.
  Wczoraj zrobił badania psa i o zgrozo podwyższył się z 8 na 9.5 . Dlaczego się zwiększa??? Co robimy źle? I dlaczego czuje się dobrze skoro psa jest takie wysokie?

  1. grzegorzadam 30 sierpnia 2017 o 20:47

   Po 4 dniach zaczął normalnie oddawać mocz jak zdrowy człowiek”

   BArdzo pięknie!
   ”Wczoraj zrobił badania psa i o zgrozo podwyższył się z 8 na 9.5 ”

   Zgrozą jest to, że ludzie wierzą w PSA!
   Co musi się wydarzyć, żeby ten marker prochemioterapeutyczny przestał byc
   Wskaźnikiem zdrowienia z gruczolaka prostaty, polecam, dr M, Sircus:
   http://drsircus.com/cancer/prostate-cancer-treatment-choices/

   to jest wręcz skandal z tym PSA, a u nas nadal cisza!

  2. grzegorzadam 30 sierpnia 2017 o 20:48

   Z linku:
   ”The PSA era is over in the United States,” says Dr. Thomas Stamey, professor of urology and lead author of a study published in the Journal of Urology. “Our study raises a very serious question of whether a man should even use the PSA test for prostate cancer screening any more.[2] From the time it first became standard to remove prostates in response to high PSA levels to the present – reveals that as a screen, the test now indicates nothing more than the size of the prostate gland.”[3]

   According to the American Cancer Society, “There can be different reasons for an elevated PSA level, including prostate cancer, benign prostate enlargement, inflammation, infection, age, and race,” all factors that make PSA test results confusing, leading to potential for unnecessary treatment and suffering when tests are elevated.”

   1. grzegorzadam 30 sierpnia 2017 o 20:49

    Times nie wspomniał o możliwości zrobienia tego, co ma sens, podczas gdy ktoś patrzy i czeka, a trudno zrozumieć dlaczego. Istnieje lista naturalnych środków odżywczych, które są pomocne w leczeniu raka gruczołu krokowego, w tym dużo słońca na zwiększenie stężenia witaminy D , co praktycznie nic nie kosztuje. Jeśli ktoś żyje na skrajnych szerokościach geograficznych lub jeśli nie jest wystarczająco lśniący, ale nawet ta opcja nie jest kosztowna, trzeba kupić lampy słoneczne o pełnym spektrum. Jod jest kluczowym składnikiem, ponieważ zmniejszenie stężenia jodu w piersi, jajnikach, gruczole tarczycy i gruczołu krokowego predysponuje jeden do większego ryzyka raka.”

    Jod, witamina D, soda, potas (askorbinian- Pantellini), selen a nie chemia !

    1. grzegorzadam 3 września 2017 o 23:42

     Un (on) ma z tego kasę.
     Jakby mógł wyciąłby wsio!
     To jest baran wielkanocny, szkodnik i zły człowiek.
     To są nie poszukujący roawiązań źli ludzie z dyplomami
     przyzwalającymi na takie hucpy.
     To są sprawy kryminalne chgronione ”prawem”.

  3. grzegorzadam 30 sierpnia 2017 o 20:51

   I dlaczego czuje się dobrze skoro psa jest takie wysokie?

   właśnie!
   Wyciągnij sama wnioski.
   zbadaj inn emarkery, ale bez paniki.

  4. grzegorzadam 30 sierpnia 2017 o 20:52

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *