Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
212 943 094
70 online
34 135 VIPy

Kto Ci zabroni zastosować 10 dniowy detoks hormonalny?

Jeśli w komórkach Twojego ciała brakuje minerałów i innych składników odżywczych, komórki te przestają produkować energię. Gdy nie ma energii, spada produkcja hormonów, albo zostaje zachwiana równowaga hormonalna. Produkcja energii jest tym, co trzyma Cię przy życiu, bez energii nie ma życia. Dlatego celem numer jeden Twojego awatara jest utrzymywanie równowagi. Bowiem homeostaza, a gdy nie lubisz naukowego ględzenia, zrównoważony bilans lewej i prawej strony rachunku bankowego, zapewnia najlepsze środowisko wewnętrzne do produkcji energii. Żeby ta zdolność utrzymywania stałości parametrów wewnętrznych, samoregulacja procesów biologicznych w systemie zamkniętym Twojego awatara mogła przebiegać prawidłowo, niezbędne jest dostarczenie minerałów do komórek. Wtedy można liczyć na to, że wszelkie Twoje systemy, w tym układ hormonalny ma wystarczająco energii, żeby działać sprawnie i skutecznie. Zapewnienie sobie homeostazy jest niezwykle dla Ciebie ważne, bo jej efekty są wręcz zdumiewające. Wyobraź sobie hipotetyczną sytuację, że jesteś w trakcie bolesnego rozwodu, a rzecz się ciągnie od dłuższego czasu. Żyjesz w stresie przewlekłym, a ilość witamin i minerałów, które sobie dostarczasz jest zużywana w tempie o wiele szybszym. Podczas takiego rozwodu, gdy nie dostarczysz sobie odpowiednio dużo witamin i minerałów będziesz wciąż chora, a to zapalenie pęcherza, a to zatoki, a to niedoczynność tarczycy. To wszystko razem, też w sprzężeniu zwrotnym wytrąci Twoje ciało z równowagi hormonalnej. Twoje hormony, biologicznie, służą do przekazywania informacji między poszczególnymi organami. Zaburzone oddziałują na cały Twój organizm, a przede wszystkim na zdrowie, ponieważ gdy któryś z hormonów „wypadnie z linii” dochodzi do rozregulowania procesów, za które odpowiada.


Do niedawna pokutowało myślenie o zachwianiach hormonalnych jako o typowo „kobiecej sprawie”, która objawia się w okolicach miesiączki i w czasie ciąży. Na szczęście odrobiliśmy lekcje i ogromnie wzrosła świadomość faktu, że hormony, bez względu na płeć, wpływają na nasze codzienne samopoczucie. To one wpływają na nastrój, poziom energii, libido, płodność, trawienie i wiele więcej. Równowaga hormonalna jest pojęciem złożonym. Zależy ona od płci, wieku, czynników genetycznych oraz zdrowotnych. Nie jest jej obojętny szybki tryb życia, uboga dieta, wyczerpanie psychiczne lub fizyczne i stres. Twoje ciało samo daje Ci znać, kiedy gospodarka hormonalna nie jest w normie, a to niskim poziomem hormonów tarczycy, niskim poziomem estrogenów lub opornością na działanie estrogenów, albo wręcz przeciwnie, nadmiernym wzrostem poziomu estrogenów, a nade wszystko spadkiem progesteronu, i znikomym testosteronem. Mogą pojawić się problemy z kortyzolem. Gdy kortyzol jest zbyt niski lub zbyt wysoki albo dochodzi do potężnych wahnięć, możesz doświadczać niepokoju, mieć problemy z pamięcią krótkotrwałą (gdzie położyłam klucze?) i nauką. Przy rozregulowanych hormonach często dochodzą również problemy z insuliną. Dlatego nie ma się co dziwić dlaczego dobrze byłoby zastosować 10 dniowe oczyszczanie hormonalne, które może okazać się tym przełomowym krokiem dla Ciebie, gdy doświadczasz nieprzyjemnych objawów w kształcie bezsenności, stałego zmęczenia i osłabienia, bywa, że nawet rano po przebudzeniu, słabego nastroju, wypadania włosów, zero chęci na robienie coitus, do tego zamglenie umysłu. Zależnie jednak od rodzaju problemu i indywidualnych potrzeb oraz cech Twojego organizmu, objawy te mogą się oczywiście różnić, co nie znaczy, że nie jest Ci potrzebny dziesięciodniowy detoks hormonalny, w charakterze pierwszego impulsu do ruszenia z tego skrzyżowania. Surowa, roślinna dieta (znajdziesz dokładne wyliczanki, co, ile, jak), podparta naturalną kuracją 4 szklanek, która tak naprawdę również jest surowa, ma istotny wpływ na regulację hormonów. Łaj? To proste, gdyż jest dietą żywą, dostarczającą ekstremalnych ilości substancji odżywczych i poprawiającą przemianę materii. Ma to ogromne znaczenie z perspektywy regulacji gospodarki hormonalnej. Już wkrótce dowiesz się więcej w temacie 10 dniowego programu detoksu hormonalnego, Twojego pierwszego kroku wyruszenia we własną drogę ze skrzyżowania.

owocek

Rewolucyjna książka „Leczenie dobrą dietą”Katarzyna Lewko (już ją mamy w nowej okładce:)

(Visited 11 266 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Gaatka 7 września 2019 o 11:32

  Dziękuje Pepsi za ten filmik ❤️ Ja już sobie w nocy wyczytałam, ze mam sm ? ale tak jak mówisz, jestem ciagle w ścisku… i pije Twoje 4 szklanki od prawie roku, od trzech tyg nie jem mięsa, staram się kupować produkty bio, a i tak codziennie praktycznie zle się czuje i jestem w ciągłym ścisku. Czekam na ta dietę z utęsknieniem ❤️

  1. avatar Jarmush 7 września 2019 o 13:57

   z miłością

 2. avatar OlaS 7 września 2019 o 13:23

  zachecilas mnie! jak tylko bede miala dostep do organicznej zywnosci to na pewno sprobuje! buziaczki

  1. avatar Jarmush 7 września 2019 o 13:56

   parszywa 12 powinna być organiczna, szczęśliwa 15 nie musi 🙂

 3. avatar spryciulka 7 września 2019 o 17:18

  Pepsi, czy nowe wydanie książki – Leczenie dobra dietą – różni się znacząco od pierwszego ?

  1. avatar Jarmush 7 września 2019 o 20:24

   tylko okładką, stare wciąż aktualne 🙂

 4. avatar Paulina87 9 września 2019 o 14:25

  Pepsi moja mama lat 50pare , szczuplą osobę bolą nogi, powiedziała mi dzisiaj,że czuje ból nóg jakby przebiegła maraton . Nie ma żadnych chorób, nie bierze żadnych leków..
  Co mogę jej kupić u Was? Albo czy bez większych szczegółów można jej coś polecić?

  Poza tym nie ma żadnych dolegliwości, choć ma żylaki jeśli to może być związek w temacie

  1. avatar Jarmush 9 września 2019 o 16:02

   D3 TiB, K2 G&G, magnez TiB lub G&G, Omega 3 TiB, kuracja 3 miesięczna Greens & Fruiits TiB no i nawodnienie z oczyszczaniem 4 szklankami, i przede wszystkim moczenie stóp w ciepłej kąpieli z dodatkiem Soli EPSOM (siarczan magnezu idelany do takich bóli)

   1. avatar Paulina87 10 września 2019 o 15:08

    Dziękuje ❤️❤️❤️

 5. avatar Beata Zmiejko 31 maja 2020 o 18:17

  Czy opis tego 10 dniowego oczyszczania hormonalnego gdzies sie pojawil? Jesli tak, gdzie?

  1. avatar Jarmush 31 maja 2020 o 20:39

   To będzie e-book do kupienia, wkrótce, z pełną rozpiską co jeść, etc

 6. avatar MR1990 3 lipca 2020 o 19:41

  Pepsi czy po takim oczyszczaniu hormonalnym mogą też wyrównać się stężenia hormonów odpowiedzialnych za owłosienie w nietypowych miejscach u kobiet (broda-szyja, brzuch)??

  1. avatar Jarmush 3 lipca 2020 o 21:40

   Maca Thsi is BIO dodatkowo, nie ma PCOS?

   1. avatar MR1990 4 lipca 2020 o 20:27

    Niby na USG nic na jajnikach nic takiego nie bylo widać a zaplodnienie i ciąża przebiegły bezproblemowo. Kiedy będzie dostępny ebook? Pewnie nie powinno się tej terapii zastosować przy karmieniu piersią??

    1. avatar Jarmush 4 lipca 2020 o 20:59

     Raczej nie.

 7. avatar Paulina Janus 18 września 2020 o 21:03

  Kochana, czy książka „Surowa dieta hormonalna” jest dostępna?

  1. avatar Jarmush 19 września 2020 o 09:38

   To jest e-book, 10 diety z listą zakupów na 4 pory roku, żeby można ją było robić w dowolnym czasie, gdy jest potrzeba. Jesli jesteś zapisana na newslettera powinnaś dostać mejla z informacją o przedsprzedaży. <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum