logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
72 574 966
173 online
29 870 VIPy
Reklama

 

 

MACA 100% ORGANIC This is BIO
POMOŻE ZLIKWIDOWAĆ 
RÓWNIEŻ TĘ SYTUACJĘ

TWOJA
ENERGIA I RÓWNOWAGA
HORMONALNA

 

 

 

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Leczenie dobrą dietą, czyli WTF is Alice?

  rs3317_bcc-6204-scr

  Dobra dieta, czyli jaka?

  Poszukiwania idealnej diety stanowią poważne wyzwanie dla współczesnego człowieka, bowiem wszyscy chcą być obecnie bardzo szczupli, zdrowi i najlepiej ciągle młodzi. Przy czym właśnie odpowiednia tusza stawiana jest na pierwszym miejscu, a modelka w rozmiarze 34 stoi na piedestale. Furorę robią więc diety, których propagatorzy zapewniają, że szybko staniemy się szczupli, a nawet bardzo szczupli.

  Yyy … nazywam się Kaśka Lewko, jednak od blisko 20 lat wszyscy (za wyjątkiem kilku instytucji) rozmawiają do mnie Pepsi. Dlaczego Pepsi? No nie powiesz mi chyba, że Pepsi do mnie nie pasuje? A dlaczego Eliot? To długa historia powiązana z literaturą piękną, którą lepiej czytać, niż takie story.

  Do czego zmierzam?

  Do książki o leczeniu ludzi czymś, czym w sumie nie wolno leczyć, zgodnie z założeniami medycyny alopatycznej, czyli dobrą dietą.

  Pisząc książkę (jest duża, gruba i pełna objaśniających zdjęć, oraz rycin) miałam dylemat podstawowy:

  Ignorować pewne sprawy (o których wiem), aby było mi ideowo wygodniej?

  Czy też wyznać jak na spowiedzi (na której się w sumie mało znam)?

  Wybrałam opcję drugą. Sie zobaczy sie

  Ponieważ książka powstała na zlecenie Wydawnictwa, czuwały nade mną dwie redaktorki i dodatkowo osoba z merytoryką w jednym palcu. Więc rzecz jest obiektywnie do czytania nie tylko dla fanów mojego słynnego stylu pisarskiego, który podobno odbiera mi jedynie czytelników, tak są wkurzeni.

  A więc nawet dla nich:)

  Reklama

  Tu kupisz w przedsprzedaży (więc w super cenie) moją jeszcze CIEPŁĄ grubą i wypasioną książkę!
  TU KUPISZ moją rewolucyjną,
  grubą i wypasioną książkę! z autografem:)


  Leczenie dobrą dietą więc

  (poniżej króciutki fragment z początku książki)

  Dobra dieta, czyli jaka?

  Poszukiwania idealnej diety stanowią poważne wyzwanie dla współczesnego człowieka, bowiem wszyscy chcą być obecnie bardzo szczupli, zdrowi i najlepiej ciągle młodzi. Przy czym właśnie odpowiednia tusza stawiana jest na pierwszym miejscu, a modelka w rozmiarze 34 stoi na piedestale. Furorę robią więc diety, których propagatorzy zapewniają, że szybko staniemy się szczupli, a nawet bardzo szczupli.

  Możemy się jednak domyślać, że nie jest to właściwe podejście, bowiem tylko zdrowie jest tym, o co naprawdę warto zabiegać.Wyregulujmy więc ostrość naszych lornetek na zdrowie, zamiast ciągle z rozpaczą się ważyć, albo co nagminne, wagi unikać.

  Skoro jest popyt, a rynek nie znosi pustki, jest też podaż, dlatego co chwilę słyszymy o kolejnej najlepszej diecie, która odmieni nasze życie. Pomimo, że owe diety znacznie różnią się od siebie możemy znaleźć pewne punkty wspólne.

  Na przykład nikt nie poleca jedzenia rafinowanego cukru, czyli tego z cukierniczki…itd, itp, itd

  fruit-vegetables-fridge-healthy-foodiStock_000053154534_Medium

  A teraz moje przesłanie z książki:

  Mam wrażenie, że otaczający nas świat oszalał, albo stał się jedynie cyniczny. Jedno z dwojga. Wszyscy wokół coraz bardziej chorują, chociaż wielka farmacja i wspierająca ją medycyna alopatyczna (niestety nie odwrotnie) stają się coraz potężniejsze.

  Czy nie można więc wyciągnąć oczywistych wniosków o słusznej drodze, która została zagubiona?

  Już dawno udowodniono, że perpetuum mobile nie istnieje, dlaczego więc uważa się, że człowiek źle odżywiony, któremu zamiast naturalnego pożywienia i wody, podaje się chemioterapeutyki, będzie zdrowy i pełny sił witalnych? Tymczasem witamina C, D3 w protokole z K2, potężny jod, łatwy do uzupełnienia selen, kurkuma, imbir, surowy miód, to wszystko leży na wyciągnięcie ręki. Nasze zdrowie często siedzi po prostu na półkach w kuchni, albo w sadzie przed oknami.

  Książka „Leczenie dobrą dietą”została napisana w pół roku, ale w rzeczywistości powstawała wiele lat. Bowiem od lat temat zdrowego odżywiania, leczenia organicznym jedzeniem i suplementami diety, nawadnianie ciała, oraz aktywnością jest sednem moich najbardziej dociekliwych zainteresowań.

  Kiedyś ta wiedza otworzyła moje oczy, a teraz przekazuję ją raz zgrabniej, a czasami mniej harmonijnie, jednak zawsze szczerze Państwu, czyli Drogim Czytelnikom. Życzę zdrowia więc.

  cellulite-gone

  Who The Fuck is Alice?

  Katarzyna Lewko, blogerka, z wykształcenia inż. architekt, od maja 2000 roku właścicielka własnej firmy z potężną misją zajmowania się zdrowiem i uświadamiania wszystkich wokół, czy tego chcą, czy też czasami nie. Właścicielka marek This is Bio, oraz TiB.

  Od 28 lat roślinożerna (nie mylić z weganizmem), zatwardziała biegaczka, od 6 lat również witarianka (na diecie 80/10/10). Tak samo od wielu lat publikująca swoje opracowania na temat zdrowego stylu życia, odżywiania, oraz biegania, ale także zarabiania i designu pod pseudonimem Pepsi Eliot na osobistym blogu. Wprawdzie ów pseudonim nie wiąże się ze śmieszną anegdotą, może z odrobiną przekory, jednak do tego stopnia zrósł się z moją osobą, że lepiej czuję się, gdy będziesz zwracała się do mnie po prostu Pepsi.

  Jak chcesz możesz zażyczyć sobie dodatkowo imienną dedykację, oczywiście, jakbyś zdecydowała się książkę kupić, do czego serdecznie namawiam 🙂

  healthy-diet-during-addiction-recovery-e1456174815410

  Na koniec wrzucam recenzję książki napisaną przez lekarza dr. Katarzynę Drobik-Michalską:

  W pierwszych słowach przyznam się Państwu, że dawno żadna książka nie wywołała u mnie tak skrajnych emocji.

  Temat z którym zmierzyła się autorka jest mi szczególnie bliski, gdyż jestem lekarzem poszukującym … Będąc specjalistą medycyny rodzinnej od lat poszukuję źródeł wiedzy poza głównym nurtem, gdyż widzę, że nie daje on odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zachowania lub odzyskania dobrostanu zdrowotnego człowieka.

  Moje poszukiwania zaoowocowały pogłębionymi studiami z zakresu homeopatii klinicznej, izopatii, Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMCh) i ziołolecznictwa. Dodatkowo rozszerzyłam swój horyzont patrzenia na pacjenta – o studia dietetyczne (Odżywianie w sporcie i chorobach metabolicznych) i coaching (Life& Bussines coaching).

  Przystępując do recenzowania tej książki pod kątem prawidłowości użytej terminologii medycznej i przedstawionych procesów z zakresu fizjologii i biochemii człowieka, byłam przekonana, że niczym autorka mnie nie zaskoczy.

  Jest jednak inaczej.

  Reklama

  Tu kupisz moją rewolucyjną książkę "Leczenie dobrą dietą"

  TU KUPISZ MOJĄ REWOLUCYJNĄ KSIĄŻKĘ „LECZENIE DOBRĄ DIETĄ”


   Zaskoczyła mnie jej odwaga – gdyż bez kompromisu obnaża kulisy manipulacji tematem żywienia i zdrowia naszej populacji (europejsko-amerykańskiej).

  Zaskoczyła mnie jej skrupulatność – ponieważ postarała się pokazać przekrojowo wiele trendów ostatnich dziesięcioleci w obszarze suplementacji diety i odżywiania i zebrała to w formie kompendium,w jednym miejscu.

  Zdumiał mnie rozmach z jakim podjęła się prezentacji tematu i zakres w jakim postarała się przedstawić drogę powrotu do świadomego, rozsądnego i zdrowego żywienia. W gąszczu zebranych ze świata publikacji, też i danych, czytelnik nie zostaje porzucony przez autorkę.

  Opracowując bogate ryciny, tłumacząc zasady funkcjonowania metabolizmu człowieka, autorka pokazuje możliwe do wykorzystania recepty na zdrowie. Dostępne od ręki i wbrew pozorom łatwe do wdrożenia do dnia codziennego.

  Inspiruje do odpowiedzialności za własne zdrowie, długość i jakość życia.Autorka momentami prowokuje i można się z Nią w wielu punktach nie zgadzać.

  Ja również w kilku miejscach zachowałam swoje odrębne zdanie; zwłaszcza w tych dotyczących interpretacji przytoczonych wyników badań medycznych oraz mechanizmu funkcjonowania szeroko pojętej Ochrony Zdrowia i jej pracowników.

  Tak, czy inaczej treści przedstawione w tym opracowaniu inspirują do zastanowienia :

  „Quo Vadis Homo sapiens??”

  Dokąd zmierzasz człowieku rozumny?

  lek.med.Katarzyna Drobik-Michalska
  Gdańsk 12.04.2016r.

  cfcff955fad0e8c5da18f8ee10e65dc9

  Yyy …. łi

  Są już pierwsze komentarze o książce:

  dinozaur

  Pepsi, serdecznie dziękuję za książkę (właściwie dwie, druga będzie prezentem). Właśnie dziś dotarły. Jest świetna – w formie i treści. Nie spodziewałam się aż tak wielkiego formatu. Dużo wiedzy już zawarłaś w tym blogu, ale takie „analogowe” kompendium jest bardzo przydatne w praktyce (nie trzeba odpalać kompa i męczyć „szukałki”, żeby sprawdzić detale istotne we wdrażaniu cennych porad i informacji).

  No i doskonale nadaje się na prezent 😉

  Dziękuję Ci za piękną dedykację. Bardzo ją cenię, bo robisz świetną robotę dla obecnych i przyszłych pokoleń. Bo, w odróżnieniu od wielu mężów i żon stanu, zajmujesz się naprawdę istotnym problemem (nie wymyślonym). „Tak trzymać”, jak mawiają żeglarze, a świat może stanie się ciut przyjaźniejszy. I o to chodzi.
  Oby wszelkie dobro wynikłe z Twojej pracy wróciło do Ciebie szczęściem i radością.

  wolna

  Dzisiaj dotarła do mnie Twoja książka i już jestem zachwycona, chociaż tylko ją przejrzałam. Przepięknie wydana, aż chce się czytać. Zamówiłam drugi egzemplarz dla mojej mamy, cudowny prezent na Dzień Matki. Myślę też o przyjaciółce, nie może ją ominąć tyle dobra. Gratuluję

  Wolan

  Pepsi wraz z zespołem redakcyjnym stworzyła arcydzieło.

  Widać wyraźnie, że ludzie pracujący nad książką mieli świadomość, na co się porywają. I to im się udało. W Polsce takiej książki jeszcze nie było. Zdjęcia i grafika starannie dobrane uzupełniają słowo pisane i nie pozwalają na znużenie podczas poznawania tajemnic grubej książki.

  Ale prawda jest taka, że porwać się na napisanie tejże książki mógł tylko ,,świr” który kiedyś w stosownym momencie zerwał się z łańcucha wszelakiej poprawności i pobiegł dalej przez życie własną drogą. Co zobaczył na tej drodze, opisał w książce.

  I mała dygresja. Właściwie to mi się kojarzysz Pepsi z Nikiforem Krynickim, o którym mawiano onegdaj, że to samouk, naiwny i prymitywny, zapewne i świr, zaliczany jednak do grona najwybitniejszych na świecie ludzi w swoim fachu.

  owocek:)

  (Visited 239 465 times, 1 visits today)

  Powiązane artykuły

  1. Aga 2 maja 2016 o 19:58

   Będzie w Empiku? 🙂

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 20:32

    Na pewno tak

  2. ebata 2 maja 2016 o 20:02

   Aaa premiera 12 maja w moje urodziny!!! O matko najlepszy prezent!!! Lol

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 20:32

    Wszystkiego więc naj Ebato 🙂

  3. Basik 2 maja 2016 o 20:11

   Droga Pepsi, jestem Twoją stałą czytelniczką i lubię Cię od dość dawna. Po wrzuconym tu filmiku przestałam lubić, a zaczęłam uwielbiać 😉 Książka – świetnie, że napisałaś. Niebawem zamawiam i będę się cieszyć lekturą. Rób dalej swoje i niech Ci się wiedzie jak najlepiej! <3

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 20:32

    Basiku już zamarłam, a tu taki miły koment. Ściskam & lovciam 2

  4. encore 2 maja 2016 o 20:14

   Gratuluję, Pepsi, książki i już nie mogę się doczekać, aż do mnie dotrze. Pozdrawiam

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 20:30

    Encore dzięki 🙂

  5. Emilia.P 2 maja 2016 o 20:14

   Pepsi! Jesteś najlepszejsza! Gratuluję publikacji, śpieszę kupić i już czekam na kolejną!

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 20:30

    Thx Emilio 🙂

  6. martusiaar 2 maja 2016 o 20:18

   czytając początek wpisu dopiero zdałam sobie sprawę że Pepsi Eliot to nie imię i nazwisko heh , a Kaśka Lewko brzmi tak mega obco i dosłownie pomyślałam „Who is she”, po za tym wielkie gratulacje 😉

  7. spirodela 2 maja 2016 o 20:38

   No Kaśka, sorry Pepsi rozwaliłaś mnie tym tańcem 😀 Gratuluję książki!!! Normalnie kocham Cię Kobieto 😀

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 21:30

    Spirodela lovciam2

   2. JM 11 czerwca 2016 o 19:33

    A mnie się strasznie podoba Kasia Lewko. Dużo bardziej niż Pepsi Eliot. Może się doczekamy, że nasza autorka wygładzi styl, porzuci dziwne i utrudniające czytanie składnie i będzie Kasią Lewko. Chcemy jej wysyłać dobre myśli pod prawdziwy adres 🙂

  8. meg 2 maja 2016 o 20:38

   Nareszcie!!!! LOVEEEEE Pepsi! <3

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 21:30

    loveeeee

  9. Paniha 2 maja 2016 o 20:39

   Nie wiem czy wypada zadawać takie pytanie, jeśli nie to zignoruj je proszę, ale ciekawi mnie odpowiedź.
   Mówi się, ze dzisiejsze czasy to czasy nowotworów. Jedni twierdza, że w przypadku choroby nie nalezy ryzykować życia i najlepsze co można zrobić to oddać się w ręce „tradycyjnej medycyny”, która się zna, prowadzi badania naukowe etc.
   Z drugiej strony słyszy się o przypadkach kiedy lekarze nie dawali szans na wyzdrowienie, a ktoś wyleczył się takim czy innym, nazwijmy to – alternatywnym sposobem.
   I teraz to pytanie, które nie wiem czy wypada – Jaką drogę leczenia poleciłabyś bliskiej osobie lub co Ty byś zrobiła gdyby pojawiła się nagle taka diagnoza?
   Superfoodowe szejki czy jednak bralabyś pod uwagę tradycyjne leczenie proponowane przez lekarzy?
   Pozdrawiam!

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 21:30

    JA NIGDY ALOPACJI !!!!!! Natomiast nie narzucam nikomu mojego zdania.

  10. Baba na rowerze 2 maja 2016 o 20:42

   Eee Kaśka Lewko i cały czar Pepsi prysł 😛 Książkę z ciekawości zamówię, jak poprzednie papierowe 😉

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 21:27

    oj tam, oj tam 🙂

  11. Jestmoc 2 maja 2016 o 20:55

   Pepsi jesteś zajebista! Więcej filmików proszę.

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 21:27

    będą, thx 🙂

  12. Karola 2 maja 2016 o 20:56

   Pepsi! Tym filmikiem wygrałaś internety! <3

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 21:26

    <3

  13. malena 2 maja 2016 o 21:14

   Pepsieliot I really love you oszołomku ty mój. Wybacz poufalość, ale nie mogę się oprzeć…wrażeniu, że znam Cię od zawsze 🙂 Książkę zamawiam i gratuluję i dziękuję.

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 21:26

    pewnie że od zawsze się znamy, dzięki

  14. Luminadi 2 maja 2016 o 21:18

   O, premiera 12 maja, w MOJE urodziny! (ebata 😉 najlepszego 😛 )
   Pepsi, no powiedz z kogo brać tu przykład jak nie z Ciebie, toć Cię aż ta energia nosi po całej chałupie 😀 Tobie tak samo dziewczyno wszystkiego naj, gratulejszyn i niech Ci się powodzi jak najlepiej i kurde, spełniaj swoja misję 😀
   Pozdrowionka!!

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 21:26

    lovciam & dzięki

  15. malgo 2 maja 2016 o 21:23

   poplakalam sie ze smiechu ten filmik 🙂 I nie moge sie napatrzec na twe hery, to nie sa ludzkie wlosy ;))))

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 21:25

    nieludzka sierść 🙂

  16. Iga 2 maja 2016 o 21:26

   Heloł Pepsi, czy jest tam jakiś rozdzialik o hashimoto?

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 22:46

    niewiele, o Hashimoto powstaje OSOBNA książka ( wyjdzie pod koniec roku) w jeszcze innym wydawnictwie. Yyy … tak, nie uwierzycie, ale naraz zgłosiło się do mnie 8 wydawnictw 🙂 kiedyś się prosiłam, a teraz odmawiam

  17. Luca 2 maja 2016 o 22:26

   Co za szalenstwo 🙂 podziwiam Cie i dziekuje za codzienna inspiracje! Co do ksiazki, to szkoda, ze okladki nie zdobi Twoje dzielo paintowe, nadalo by wiecej wyrazu i Twojego charakteru niz to grzeczniutkie foto owocow. Im wiecej Ciebie, tym lepiej!

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 22:43

    Luca masz rację, rzeczywiście z okładką nie mam nic wspólnego.Nie miałam też wpływu na grafika. Ale za to wkrótce wychodzi moja książka/poradnik w innym Wydawnictwie (tym razem Pascal), gdzie będzie masa moich rysunków, piszę jako Pepsi Eliot 🙂

  18. Bozka 2 maja 2016 o 22:50

   Cogratulations Pepsi sierściuchu! Tak dalej i do przodu! Hehehe w koszyku jest cos ale czekałam chwilke i OTO JEST coś więcej!
   Jesteś Wielka!

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 23:06

    <3

  19. Arlecinka 2 maja 2016 o 22:58

   Cudowna z Ciebie osoba, taka madra, piekna i wesola, kocham takich ludzi <3

   1. pepsieliot 2 maja 2016 o 23:06

    <3

  20. dianadi 2 maja 2016 o 23:30

   Gratuluję! Czytam Cię od jakiegoś czasu i Naj jesteś, wiesz? 😀
   tralalala książkę zamówiłam! 🙂

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 12:32

    Dianadi ściskam 🙂

  21. ervena 2 maja 2016 o 23:31

   Wspaniale Jestes autorką książki Droga Pepsi…inaczej byc nie mogło …GRATULUJE !!!! 😀

  22. Joanna 2 maja 2016 o 23:35

   urodziny mam pod koniec maja, ale zrobię sobie prezent wcześniej i zamówię książkę jutro. fajnie będzie mieć Cię na papierze 🙂 Twoja mama miała tak młodą twarz w Twoim wieku? brak zmarszczek? nie mogę uwierzyć, że bez medycyny estetycznej można tak wyglądać. chyba, że coś tak poprawiałaś trochę, ale pewnie tutaj i tak byś się nie przyznała to nawet nie pytam;p taniec na końcu wymiata:D

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 12:30

    Joanno nie, wszyscy w mojej rodzinie wyglądają staro, bo pochodzimy z Italii 🙂 Gdzie poprawiłam? Na tym filmie? A na marginesie savoir-vivre jest Ci chyba obcy?

   2. Lidia 3 maja 2016 o 15:42

    @Joanna, komentarz twój to hamstwo w czystej postaci. Pisownia wyrazu „chamstwo” jako „hamstwo” jest celowa bo lepiej oddaje moją ocenę twojego komentarza. Twojej rodziny nie ma potrzeby mieszać do tej sprawy bo pewnie i tak tutaj, publicznie się do tego nie przyznasz, że u Ciebie taka „grzeczność” to rodzinna tradycja i norma. Miłego dnia.

    Pepsi, gratuluję Ci nowej książki i życzę zawsze takiej energii jaką zaprezentowałaś na filmie.

    1. pepsieliot 3 maja 2016 o 17:11

     dzięki Lidio ściskam 🙂

    2. Joanna 3 maja 2016 o 18:36

     Lidia uspokój się, po co te nerwy. nie ma to jak kogoś zjechać i życzyć mu miłego dnia. ja tam nic chamskiego w tym komentarzu nie widzę. poza tym sama wiem najlepiej co miałam na myśli, a na pewno nie chciałam obrazić Pepsi. ja Ci Lidio miłego dnia nie życzę, ale za to życzę więcej dystansu.

  23. on 3 maja 2016 o 00:00

   kupuje 😉

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 12:26

    onego lovciam

  24. Siasia 3 maja 2016 o 00:07

   Kupiłam ! czekam ! Cmoki w oba poliki :)))))

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 12:26

    cmoki 2 <3

  25. Kasia.S 3 maja 2016 o 00:50

   Dżizas wariatki! Uwielbiam Cie! Książke kupuję rzecz jasna

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 12:26

    Kasia S. <3

  26. Hrabina 3 maja 2016 o 03:25

   Pepsi,a podpisywalas sie Jola ! SO ..rzeczywiscie „WTF is Alice ?”
   filmik reeeewelacja . I love it !

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 12:25

    Nieeeeee nigdy nie byłam Jola, zawsze Pepsi 🙂 Jola, to była Jolanta,czyli dzień dobry :))) to z takiego filmu, że gość ile razy gdzieś wchodził, gdziekolwiek, to zawsze mówił: cześć zastałem Jolkę? :))

    1. Niki 3 maja 2016 o 13:58

     Ooo, a wiesz jak ja odebrałam tę Jolantę, Jolusię, Joleczkę? Jako alter ego, narratora opowieści, taką postać swojską, bliską nam, przybliżającą trudne treści, wyjaśniającą zawiłości, z którą każdy może się utożsamić, kreację troche zaczepną, przekorną, prowokującą do pytań, dyskusji, Jolanta jest w dechę

     1. pepsieliot 3 maja 2016 o 14:57

      wielu tak odbierało, mnie to dopiero później przyszło do głowy, „Jolusia Możnym” 🙂

     2. sowka 16 maja 2016 o 20:28

      Właśnie ”sówka mądra główka ” tak sobie pomyslała że ta Jolanta to tylko przykrywka do grubej sprawy 🙂
      a Grzegorzadam -wyszło szydło z worka jaki z niego sentymentalny Smok
      Wiedziałaś o tym Pepsi ? nam każe sól pić a sam słodzi i rozczula swą duszę nutką z młodości :}

      1. pepsieliot 16 maja 2016 o 21:03

       no i drze faje

      2. sowka 16 maja 2016 o 21:43

       cos czuję że ta premiera nie jedno ma imię :}

      3. grzegorzadam 16 maja 2016 o 23:00

       Nie każę, tylko zalecam, bo sam tak robię 😉
       Sól jest dobra.
       Lubię czasami takie nuty, ale wolę bardziej zdecydowane.

      4. sowka 17 maja 2016 o 07:13

       dobra GA wszyscy tu czekamy na Twoje rady i to raczej na poważnie:)
       to był teścik sowki na rozbrykanym smoku -skoro Pepsi uchyla tyle o sobie to czas na naszego blogowego grzegorzaadama:)
       Wiemy iuż że masz duuużo ksiązek….jak na biznesmena przystało a teraz dojdzie ksiażka Pepsi

      5. grzegorzadam 17 maja 2016 o 08:32

       Sówka, nie jestem biznesmanem, prowadzę działalność, jak miliony w tym kraju.
       Książki polecam, bo to najtańsza inwestycja w zdrowie rodziny.
       pozdrawiam

      6. sowka 17 maja 2016 o 10:51

       Ludziska nie chcą sie sami dokształcać-taka prawda,wolą podane na tacy
       Ile razy podajesz tytuły lektur do zapoznania sie i wciąz te same pytania.
       a na blogu u Pepsi jest tyle wiedzy i madrych komentarzy przecież 🙂
       Biznesmen -bo tak nazwała Cie Pepsi

      7. grzegorzadam 17 maja 2016 o 13:32

       Nazwała, i tak zostało 😉
       ==Ile razy podajesz tytuły lektur do zapoznania sie i wciąz te same pytania.==
       Trzeba powtarzać, nakierowywać 😉

      8. sowka 17 maja 2016 o 21:01

       ok wiem taka misja:)
       a może wiesz co zrobic z krwiakiem na uchu psa? jakaś książka z naturalnego leczenia psów jest w Twoim posiadaniu?

      9. grzegorzadam 18 maja 2016 o 17:55

       a może wiesz co zrobic z krwiakiem na uchu psa? jakaś książka z naturalnego leczenia psów jest w Twoim posiadaniu?==

       To krwiak pourazowy?

      10. sowka 18 maja 2016 o 21:19

       tak uraz ucha – 11-letna amstaffka uderzyła bokiem głowy przeskakujac przez powalone konary drzew i na jednym się rozjechała niestety.
       Jakos 3tygodnie minęło i juz ją raz odbarczaliśmy plus podany lek do wewnątrz płatka weterynarz wstrzykiwał jej na zamkniecie naczynia
       krew jednak nadal się wydostaje bo naczynko sie nie wykrzepiło. Narkozę i zabieg wykluczam raczej z powodu wieku .stosuję żel arnikowy na płatek i tabletki AESCIN narazie nie widzę poprawy krwiak sie nie wchłania. Wyglada biednie ale apetyt na jedzenie picie oraz spacer jest. Masz moze jakies doświadczenia?

      11. grzegorzadam 18 maja 2016 o 23:59

       Trudny przypadek, ucho jest słąbo ”opatrywalne”.
       Najwazniejsze żeby nie wytworzył sie stan zapalny, podawaj profilaktycznie 2-3 kropelki WU 3%
       na miskę wody.

       Jest jeszcze Biszofit Połtawski:

       ==Wskazania

       artretyzm, dna moczanowa
       zapalenia stawów kończyn i kręgosłupa
       zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (choroba Bechterewa)
       reumatoidalne i odczynowe zapalenie stawów
       zwyrodnienia układu kostnego
       zapalenie korzonków nerwowych kręgosłupa (lumbago, postrzał, rwa kulszowa)
       zapalenie kaletek maziowych
       mięśniobóle, nerwobóle i urazy nerwów obwodowych, przykurcze mięśniowe w tym u dzieci z porażeniem mózgowym
       bóle pleców, kolan, bioder, barków itp. (artroza)
       osteochondropatie i dyskopatie kręgosłupa
       zapalenie kłykcia, narośl kości piętowej (ostrogi)
       rozrosty kości (halluksy)
       zespoły bólowe szyjne, barkowe i lędźwiowe
       bóle reumatyczne tkanek miękkich
       choroby pourazowe: krwiaki, stany bólowe i obrzękowe po zwichnięciach, złamaniach i stłuczeniach, rozciągnięciach i pęknięciach wiązadeł i ścięgien mięśni
       choroby układu naczyniowego: schorzenia naczyń obwodowych, zakrzepowe zapalenie żył, niepękające żylaki kończyn dolnych

       Skład:
       Zawiera roztwór chlorku magnezowego o wysokiej mineralizacji 400 g/l (czego nie ma żadne inne źródło mineralne) oraz ponad 30 mikro- i makroelementów.

       Magnez – poprawia krążenie i zapobiega zakrzepicy tętnic, jeden z minerałów biorących udział w budowie tkanki kostnej, wpływa korzystanie na stan skóry (do 100g/l),

       Bor – stymuluje procesy przenikania substancji przez skórę do wnętrza komórek, działa leczniczo przy stanach zapalnych obwodowego układu nerwowego (zapalenie korzonków, rwa kulszowa),

       Potas – niezbędny element do zachowania prawidłowych funkcji mięśni i nerwów (jego niedobór może doprowadzić do ogólnego osłabienia organizmu, w tym osłabienia pracy mięśni, a nawet do paraliżu),

       Jod – ma działanie odkażające, aseptyczne, usuwa nagromadzone w organizmie substancje toksyczne, bierze udział w procesie przemiany międzykomórkowej (zapalenia skóry, artretyzm),

       Krzem – korzystanie wpływa na układ kostno mięśniowy, budowę kości, chrząstek,==

       Skład zapewnia regenerację arterii krwi, zastosowałbym, ale trzeba opatrunek jakos przymocować..

       Mam to w domu, jeszcze nie stosowałem.

      12. sowka 19 maja 2016 o 13:06

       zakrapiam po 2kropelki płynu lugola do miski , tak sobie pomyslałam że jod antyseptyczny więc od wewnatrz , na zmiane zrobie to z WU

      13. grzegorzadam 20 maja 2016 o 13:41

       Bardzo dobry pomysł!

       W razie co wypróbuj to:

       ==Jednak namacalny efekt działania nafty zobaczyłam na mojej 9-letniej suczce, która dostała ropomacicze. Przejrzałam internet i stwierdziłam, że ma małe szanse. Była już w strasznym stanie – oczy mleczne. Nagle mnie oświeciło, żeby dać jej nafty. Nie wiem dlaczego zjadała tę kostkę karmy z naftą, nic poza tym nie jadła (instynkt?). Dawałam jej 3 krople 2razy dziennie. Na 4 dzień zaczęła wstawać,od tej chwili każdy dzień przynosił poprawę. Mimo, że wizualnie była zdrowa, naftę brała przez 2 m-ce. Dzisiaj dałabym jej większą dawkę na początek, wówczas reakcja byłaby szybsza. Obecnie jest zdrowym, wesołym psem. Osobiście piję naftę wieczorem, wtedy nie mam odbijania. Jak wyleczyłam się z przeziębienia opisuję w dziale woda utleniona, bo nie ujmując nic nafcie, woda odegrała chyba wiodącą rolę przynajmniej w tym przypadku==

       pozdrawiam 🙂

      14. sowka 20 maja 2016 o 15:14

       Kazdy pomysł dobry
       Wczoraj chodząc po parku z moja pacjetka amstaffką wpadłam na jeszcze jeden pomysł
       i wyszperałam -jest to wprawdzie w łodzi ,ale tam weterynaria rozwaza takie leczenie
       http://www.rehabilitacja-lodz.eu/index.php/hirudoterapia-weterynaria
       mój weterynarz powiedział ze to bzdura, tak samo jak z MSM a tymczasem stosowałam u psa i widziałam efekty .Pierwszy raz MSM kupiłam w sklepie weter.dla koni i w weterynarii jest powszechnie używany przy kontuzjach

      15. grzegorzadam 20 maja 2016 o 20:27

       Pierwszy raz MSM kupiłam w sklepie weter.dla koni i w weterynarii jest powszechnie używany przy kontuzjach==

       Otóż to 🙂
       Nie wierzę, żeby nie słyszał.
       Pijawki ciekawe, Ogułow też to poleca.

      16. grzegorzadam 19 maja 2016 o 00:08

       Oczar wirginijski
       (Hamamelis virginiana L.)

       Wyprodukowany z przedstawionego surowca ekstrakt płynny działa korzystnie w i skutecznie w przypadkach: leczenia hemoroidów, upławów, leczeniu egzemy, żylaków, oparzeń, odparzeń, odleżyn i ran ciężko się gojących. Skraca leczenie ran zewnętrznych skutecznie rozpuszcza krwiaki podskórne.==

       Popróbowałbym.

    2. joanna 4 maja 2016 o 10:04

     witaj Pepsi. niesamowicie się cieszę i gratuluję, zaraz zamawiam…i tak jestem na twoim blogu kilka razy dziennie ale książka to co innego….a propos Jolanta – ten facet który pytał Czy zastałem Jolkę? to pewnego razu w knajpie wszedł, zadał to pytanie i odwróciły się wszystkie Panie siedzące przy barze i powiedziały coś w rodzaju: My tu wszystkie Jolki…. (a stylistyka – lata osiemdziesiąte makijaże na Rosjankę niebieskie oko i fyzury afro..) boskie… tak więc ja wiedziała o co chodzi z Jolantą….ale nevermind. PODZIWIAM

     1. pepsieliot 4 maja 2016 o 10:28

      aaaa, bo ja nawet tego nie wiem, tylko mój kumpel mi opowiadał i bardzo mi się spodobało, on też zawsze mówił cześć, zastałem Jolkę ? :DDD

     2. sowka 23 maja 2016 o 20:06

      GA jesteś zainteresowany skutecznoscią leczenia pijawkami krwiaka ucha u mojego psa? dziś ucho jak bania pomimo róznych okładów i tabl. z heparyną
      jutro przyjeżdza do nas Pani od Hirudoterapii i spróbujemy tej metody w domowej atmosferze.
      Pani chętnie sie podjęła i tez jest ciekawa efektów bo ze zwierzętami jeszcze nie pracowała 🙂
      Moze Pepsi napisze kiedys cos o tym temacie – ludziska chca byc zdrowe i czytają bloga a zwierzaki co maja poczac jak ich opiekunowie nic na ten temat nie wiedza ? w końcu Ogułow też to poleca 🙂

      1. grzegorzadam 24 maja 2016 o 10:40

       Jasne!
       Pisz o efektach 😉

  27. seno 3 maja 2016 o 05:31

   Gratuluję, kupię, wspaniałe jest to co robisz!

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 12:13

    Dzieki Seno <3

   2. Zuza 19 maja 2016 o 12:08

    Do Marcina, mojego kolegi (czasy licealne) przyszedł kumpel i też się tak przywitał, na co Marcin zawołal „Mamo, to do ciebie!” i poszedł 🙂
    Dobrze wiedzieć, że to Twoja książka, pracuję w Empiku i klienci nieraz szukają dobrej publikacji o zdrowiu więc będę polecać.

  28. grzegorzadam 3 maja 2016 o 07:17

   Gratuluję i pozdrawiam 🙂
   Czy jest możliwość zakupu e-booka?

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 12:13

    GA, nie ma e-booka, 400 stron prawie A4, może wydawnictwo kiedyś pomyśli, ale takich książek nie wydaje się raczej w formie e-booka. Ode mnie dostaniesz w prezencie na papirusie

    1. grzegorzadam 3 maja 2016 o 12:32

     🙂

  29. grzegorzadam 3 maja 2016 o 07:59

   Smokie – Needles And Pins
   Zawsze chwyta mnie za … Tarczycę.. 😉

   https://youtu.be/O1N8vyaYNbM

  30. gagatec 3 maja 2016 o 11:38

   Nie..to jakieś deżawu..kosmitko jedna, ja też tak słucham co lepsze kawałki:)))hihi.. Pozdrawiam Cię majowo, na promieniach słoneczka przesyłam zapach skoszonej trawy i ptaków śpiew, jest bosssko… gratuluję książki, Pepsi Prometeuszku :)..czas w las.. 🙂

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 12:10

    dzięki, owszem czas w las, dzisiaj Ty mnie motywujesz, lecę 🙂

  31. Nessi Ness 3 maja 2016 o 12:58

   Serdecznie gratuluje i dziękuję za to, że dzielisz się z nami swoją mądrością:) Zapowiada się czytelnicza uczta;)

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 14:59

    Nessi Ness trochę obcięli mi treści :),ale sól ziemi czarnej jest

  32. Ola 3 maja 2016 o 13:27

   haha Pepsi..uwielbiam Cię i gratuluję!!!

   szkoda, że nie ma opcji ebooka, bo ze mnie niecierpliwe stworzenie.. 😉
   ale na książkę ogromnie się cieszę i oczywiście zakupię 🙂

   jak największych sukcesów wydawniczych życzę i ściskam!

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 14:58

    Ola thx & kissssyyyy

  33. piecia 3 maja 2016 o 13:29

   o ladna jestes.

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 14:58

    Ooo miło Pieciu, dzięki

  34. kasia27 3 maja 2016 o 13:31

   Pepsi Gratulacje, super że napisałaś książkę …już zamawiam i ustawiam się w kolejce po dedykację. Uwielbiam Twój „nienapuszony”,,,lekko ironiczny humor i oczywiście treści które przekazujesz. Trzymaj tak dalej…. chapeau bas….Pozdrawiam i gorąco ściskam 😉

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 14:58

    Kasię 27 ściskam

  35. Niki 3 maja 2016 o 13:50

   Ożeż a ja myślałam, że Eliot 🙂 bo to też nazwisko, no i doprowadziłaś mnie do łez 😀 tym nieposkromionym radosnym tańcem, jestem lekka jak balon. Pepsi – prawdziwa Wojowniczka! <3 wojowniczka o zdrowe społeczeństwo, ludzie w końcu się podniosą, spojrzą sobie w oczy, uświadomią jakie krzywdy sobie wyrządzili jedząc śmieci, osłabiając swój materiał genetyczny i ile jeszcze dobrego mogą dla siebie zrobić, póki nie jest za późno, dla siebie i pokolenia, na którego zdrowie sami właśnie teraz mają wpływ

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 14:57

    Lovciam Niki, ale Niki to wie 🙂 Jolanta Niki

    1. user1 3 maja 2016 o 16:38

     Eliot to zapewne od „LJ”, tylko od czego to jest skrót? 🙂

  36. wioleta 3 maja 2016 o 16:07

   Filmik szałowy po prostu.Blog też daje mnóstwo nowości i inspiracji.Super tak trzymaj.

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 17:08

    Wioleta <3

  37. Zetka 3 maja 2016 o 16:17

   Można już zapłacić za książkę i czekać? Dobrze zrozumiałam? Spędziłam z Tobą już półtora roku szalona Pepsi. Sporo mi jeszcze do doskonałości ale i tak zmieniłam swoje życie pod wpływem tego bloga. Też mam Kasię architekta 🙂 i podsuwam jej Twoje rady. Teraz podaruję książkę. Cudownie, że wkrótce będzie.

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 17:05

    Zetka thx, tak właśnie w przedsprzedaży jest taniej 🙂

  38. WAWA 3 maja 2016 o 17:16

   Witaj Pepsi , Nareszcie doczekałam się Twojej książki. Czekam jeszcze na spotkanie w Organik Bar Sisi. Kiedy będzie jakieś spotkanie? Podziwiam Cię! Przybyłam na Twój blog, zobaczyłam i Ty zwyciężasz !Gratulacje!!! Książkę już zamówiłam !

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 21:17

    WAWA będzie, na razie potworne urwanie głowy, ale na pewno będzie w Sissi jakiś wykłądzik i podpisywanie książek & ściskam Cię

  39. Joanna 3 maja 2016 o 18:32

   właśnie chciałam zamówić książkę i orzechy brazylijskie. przechodzę już do wysyłki i najtańsza jest aż za 15 zł z dhl. co się stało z tańszymi przesyłkami pocztowymi?

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 21:13

    na pewno są tańsze, pewnie skasowały się jakieś ustawienia,a informatyk nie zauważył, jutro napisz do sklepu, ja też rano sprawdzę

  40. Magda 3 maja 2016 o 19:08

   Pepsi ja z innej beczki, pisałaś o farbie do włosów, która pomogła Ci zmienić się w szałową blondynę. Szukam, szukam na blogu ale nie mogę znaleźć nazwy. Tak to jest jak od razu sobie nie zapiszę. Pomożesz?

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 21:11

    To nie jest farba do zrobienia sobie samemu w domu, to się robi w specjalnych zakładach fryzjerskich. Z jakiego miasta jesteś?, albo gdzie masz najbliżej?

    1. Magda 4 maja 2016 o 11:57

     Warszawa

    2. Johanna 4 maja 2016 o 12:32

     A w Warszawie znasz jakiś salon fryzjerski?

     1. pepsieliot 4 maja 2016 o 12:36

      Wiem, że Jagi Hupało jest pięlęgnacja już tej firmy, wszystko naturalne, a na pewno w salonie na Wilczej już robią, możesz z czarnego na taki blond 🙂 i bez cienia chemii

      1. Magda 4 maja 2016 o 12:49

       To jeszcze żeby było trudniej: naturalne ciemny brąz, bardzo dużo siwych, od roku henna khadi jasny brąz, która wychodzi na siwych odrostach jaśniejsza niż na reszcie. Mam dość farbowania odrostów co 3 tygodnie. Czy ten blond ma szanse na moich włosach? Ta Wilcza to Hupało czy inny salon, może jakieś bliższe namiary ? PS Będzie dedykacja w książce?

      2. pepsieliot 4 maja 2016 o 13:51

       dowiem się dokładnie to Ci powiem, ale wiem jedno, że po hennie jest najtrudniej, ja nigdy nie używałam henny, ale tak słyszałam, jednak to dotyczyło farb chemicznych

      3. Magda 4 maja 2016 o 15:45

       Dziękuję Ci i czekam na info.

      4. Magda 5 maja 2016 o 15:54

       Książka zamówiona, czekam z niecierpliwością

      5. pepsieliot 5 maja 2016 o 17:50

       dziękuję Madziu

      6. jeen 5 maja 2016 o 10:58

       a w krakowie? jesteś boska <3

      7. Julia 11 maja 2016 o 09:57

       A w Szczecinie? Tez chcę się zrobić zdrowo na blondynę 🙂

   2. podpis 17 maja 2016 o 09:28

    Nie ma tanszych. Tylko DHL 15zl, biorac pod uwage znizke 10zl lepiej poczekac az bedzie w lempiku. I byc moze wyjdzie to w tej chwili nawet szybciej, abstrahujac od tego ze minimalnie taniej.

    1. pepsieliot 17 maja 2016 o 10:28

     Nie będzie szybciej w Empiku, no i nie będzie z moim autografem :)),

  41. Danka 3 maja 2016 o 20:38

   Czy jest szansa, ze po jej lekturze nadal będę jeść mięso? Nie wyobrazam sobie przejść na same rośliny.

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 21:08

    to nie jest książka ani o weganizmie, ani o witarianizmie, ani o wegetarianizmie, to jest książka o tym co jest dla różnych ludzi najlepsze

  42. maggie 3 maja 2016 o 20:39

   hej. czy chlorella będzie dobra dla palacza, żeby mu trochę „oczyścić” to i owo ??

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 21:07
  43. maggie 3 maja 2016 o 21:37

   dzięki wielkie! duże zamówienie złożone:) czy mogę brac chlorelle , ashwande, greens and fruits jednocześnie?

   1. pepsieliot 3 maja 2016 o 21:50

    chlorellę przed śniadaniem i przed obiadem, greens & fruitsa do śniadania, a ashwaghandę kiedy chcesz

  44. Gabi 3 maja 2016 o 22:27

   Cieszę się, że powstała taka książka. Mam jednak pytanie, jesteś na 811, pisałam, że G. od jakiegoś czasu zrezygnował z takiego odżywiania, ze względu na złe wyniki badań. Nie gloryfikujesz 811. Czy z tej książki dowiem się jak znaleźć dietę idealną dla siebie?

   1. pepsieliot 4 maja 2016 o 07:02

    Gabi cokolwiek nie powiedzieć, to na pewno nie jest to pean o 811. Oczywiście piszę również o niej, ale głównie piszę o niesamowitej roli poszczególnych roślin,o tym czego na pewno nie powinno się jeść, a co na pewno powinno znaleźć się w diecie. Podaję też trochę dobrych przepisów. Zupełnie nie zajmuję się namawianiem ludzi do jakiejś konkretnej diety. Wręcz przeciwnie, bardziej do zrozumienia potrzeb swojego organizmu.

  45. beata 4 maja 2016 o 06:41

   Pepsi, dzięki Tobie wyłączyłem nastolatka z niedoczynnosci tarczycy i insulinoopornosci, lekarzowi szczęka opadła jak zobaczyl jego wyniki. Teraz się biorę za męża po zawale.
   Książkę zamówiłam nie czytając nawet do końca artykułu. Poproszę obowiązkowo z dedykacja.
   Miliony uścisków dobra kobieto.

   1. pepsieliot 4 maja 2016 o 06:49

    Beato dziękuję bardzo <3, jak nie dokończyłaś to nie widziałaś mojego tańca 😀

   2. Gosiak 4 maja 2016 o 20:47

    o wow gratulje, zdradz co jadl i jak leczyles???

  46. beata 4 maja 2016 o 06:43

   Wyleczyłam tego mojego nastolatka, miało być oczywiscie, wyłączyć nie zamierzam.

  47. Ankapa 4 maja 2016 o 11:48

   Gratuluję książki. Jestem kilka razy dziennie na Twoim blogu, ledwie przeczytam jeden nowy artykuł, a pojawia się następny, równie ciekawy. a teraz książka. Kiedy Ty to piszesz??? Podziwiam ogromnie, za wiedzę i pracowitość. Moje jestestwo w związku z Twoim blogaskiem ma się dużo lepiej. DZIĘKI!!!

   1. pepsieliot 4 maja 2016 o 12:19

    Ankapa dziękuję, w tym czasie jeszcze piszę 2 książki 🙂

  48. elami 4 maja 2016 o 15:48

   Gratuluje bloga.Inspiruje.Dzięki za książkę. Czytam Cię w wolnych chwilach od jakiegoś pół roku, ale czytanie na ekranie mnie męczy. Dla mnie papierowa to co innego.Otwierasz kiedy chcesz i to bez elektronicznego smogu, na działce bez internetu. Zamawiam ją i przy okazji co nieco do kuchni.Czekam na tę dla Hashimotek. Życzę wszystkiego najlepszego.

   1. pepsieliot 4 maja 2016 o 19:28

    Elami ściskam & zdrówka

  49. Agata 4 maja 2016 o 21:18

   Pepsi, czy można dobrze się odżywiać stosując dietę, o ktorej piszesz i mając jednocześnie nietolerancję fruktozy…??? Mam takową i nie wiem co jesć… dodatkowo podejrzenie Candidy i jużogromną niedowagę. Chcę przytyć, jeść dobrze ale naprawdę nie wiem jak to zrobić, co jeść i ile… Może jakieś rady?

   1. pepsieliot 4 maja 2016 o 22:41

    Rozważ dietę Paleo

  50. Agata 4 maja 2016 o 21:21

   W ogole jeszcze muszę dodać, ze myślenie o jedzeniu teraz sprawia, ze się denerwuję i jem jeszcze mniej… zupelnie sie zblokowalam,tak mnie to wszystko stresuje… Ja chyba potrzebuję książki dla „analdabetów żywieniowych” 😀 Napiszesz taką?

   1. pepsieliot 4 maja 2016 o 22:40

    of coursik

  51. Szery 5 maja 2016 o 12:14

   Pepsi, gratuluję!! Już zamówiłam Twoją wypasioną książkę 😀

   1. pepsieliot 5 maja 2016 o 13:35

    Szery thx 🙂

  52. beata 5 maja 2016 o 20:48

   Gosiak, zrobiłam jak wyczytalam u Pepsi. Nabial i zboża won. Min. 3 godzinne odstępy między posiłkami. Mięso raz na 2 dni. 3/4 każdego posilku to warzywa w różnej postaci. Nigdy w jednym posiłku nie łącze skrobii z bialkiem.Wyłącznie z warzywami. Owoce zawsze min. Pol godziny przed posilkiem, nigdy po. Generalnie trzymam sie raczej niskiego indeksu glikemicznego, ale nie scisle. Do szkoky zabiera termos z wlasnymi obiadami. Gdy idzie w gosci zawsze pyta co bedzie do jedzenia i przygotowujemy mu w domu to samo, tylko z tego co mu wolno jesc. Min 1 godzina dziennie interwalow. No i oczywiście suplementacja: chlorella 5g , d3 +k2 4000 jednostek, omega3, spirulina, olej z czarnuszki, magnez cytrynian. Wszystkie suple od Pepsi.
   Ot i cala filozofia. Chłopak schudł w 3 miesiace 9 kg i wynikami (bardzo szczegółowymi za chyba 500zl w sumie)powalił lekarzy na łopatki.
   Pepsi,dziękuję. Nigdy nie zdołam ci się odwdzięczyć.

   1. pepsieliot 5 maja 2016 o 21:44

    cieszę się razem z Tobą

  53. beata 5 maja 2016 o 20:57

   Gosiak,zapomniałam o jodynie: robilam mu plamę na brzuchu , raz na 2-3 dni . No i kurkuma, dorzucam ją gdze mogę. Do dżemu chyba tylko nie…

   1. Gosiak108 6 maja 2016 o 21:46

    Wspaniale , gratuluje co za mądra, cudowna mama!! <3 jodyna z apteki na spirytusie?? tak to lepsze niz lugola z apteki, jutro kupie!

  54. Johan_Burbon63.5℅ 6 maja 2016 o 23:33

   Wysyłka poza Europę jest możliwa? Nie widzę opcji przy zakładaniu konta. Na ebayu będzie?

   1. pepsieliot 7 maja 2016 o 06:48

    Johan wysyłamy na cały świat, proszę skontaktuj się ze sklepem. Pracują od 9 do 17

  55. ajustyna 8 maja 2016 o 20:44

   A ja, zdaje się, zrobiłam sobie krzywdę eksperymentami z dietą. Próbowałam iść w maksimum surowego, ale bez suplementów, z odrobiną mięsa, nabiału i zbóż. Ruszyłam dupę, zaczęłam nieśmiało truchtać. Moim największym nałogiem był i jest cukier. Rodzina uznała, że zwariowałam do reszty, bo nie jem schabowego z pyrą. Zero wsparcia.
   Do tego kupa stresu, cała fura 🙁
   Efekty – nasilone trwające od 3 lat bóle głowy, rezonans magnetyczny pokazał nieduże obszary ze zmianami niedokrwiennymi, włosy wyłażą, morfologia krwi z bardzo kiepską hemoglobiną i żelazem, dużo za dużo trombocytów, cukier 108, ciągłe zmęczenie.
   Najpierw rodzinny – pogonił do neurologa i hematologa. Nie ma pani guza mózgu – o łał! Hematolog chce tropić, dlaczego żelazo się nie przyswaja – „mogę dać skierowanie do kliniki hematologii, ale oczekiwanie na miejsce to ok. 2 lat…”
   Kolejne skierowania na echo serca, na gastroskopię, krew utajoną w kale.
   Co ze mną będzie. Każda wizyta albo badania to średnio 150 zeta.
   Zbliżam się do czterdziestki. Czuję, że jeszcze chwila, a umrę ze strachu chyba. Albo jakoś tak.
   I teraz co? Pojawia się tu oto taka książka..

  56. grzegorzadam 9 maja 2016 o 10:53

   Zrób testy domowe, oczyść jelita i organizm z drożdży, wyrównasz gospodarkę hormonalną i
   wrócisz do zdrowia.
   Jesteś młoda, dasz radę.
   Zalkalizuj organizm, sprawdź typ metaboliczny, to podstawy.
   Dałbym sobie spokój na jakiś czas z wypisywaczami recept.

   Natychmiast możesz zastosować kurację WU, boraksem, krzemem
   i wit.C z MSM… Od razu.

  57. madziuleek985 11 maja 2016 o 23:28

   a ja mam pytanko dotyczace nowotworow.. czy mozna majac raka prostaty z przerzutami do kosci kulszowej i udowej uzywac termoforu badz podgrzewac miejsca bolace i guzy???? czy raczej sprzyja to rozrostowi?? dodam ze dziaala mega przeciwbolowo.. Pepsiiii ratuj :*

  58. grzegorzadam 12 maja 2016 o 07:06

   Nie słyszałem.
   Zastosowałbym mocną alkalizację wg Bołotowa, Lebiediewa, (chemioterapia ziołowa-piołun), Sircusa bądź Lasta.
   Stale trzeba utrzymywać pH moczu koło 8.5.

   Zastosujcie inhalacje (B. Munro) lub doustnie suplementację WU, selenem i krzemem.
   http://www.pepsieliot.com/skuteczna-terapia-leczenia-raka-woda-utleniona/

   Wit. D3 bardzo ważna (OH25D) koło 100 ng/ml)

  59. Agnieszka 13 maja 2016 o 08:45

   Pepsi, wiem, że nie jesteś lekarzem ale proszę Cię o wypowiedzenie się. Zawsze byłam szczupła ale od lutego wyszło, że jestem uczulona na gluten i laktozę. Schudłam tak, że teraz to już kościotrup. Do tego jestem po terapii pozbycia się kamieni żółciowych. Jestem pod opieką lekarza ayurwedy. Powiedział, że jak wyjdą kamienie to wątroba wróci do normy i wszystko się ustabilizuje. Nie wiem co jeść aby nie chudnąć albo żeby przytyć. Nie mogę jeść mięsa. Jem w sumie dużo. Rano mleko roślinne z kaszką ryżową dziecięcą bezglutenową, II śniadanie koktajl owocowo-warzywny, Ok. 14:00 kaszka z warzywami i ewentualnie kurczaczek( wolno mi), o 17:00 w domu zupka typu krupnik, pomidorowa i wieczorem lekka kolacja. Nie jem pieczywa. Mąż wyzywa, że jem za lekko ale na woreczek musi być lekkostrawna dieta. Patrząc w lustro się podłamuję, wiem, że trzeba czasu aby wróciło wszystko do normy ale brak mi cierpliwości bo tu lato idzie i jak się rozebrać?CO z suplementacją? Boję się brać bo wątroba musi odpocząć i czy jej nie zamęczę biorąc suplementy?

   1. pepsieliot 13 maja 2016 o 09:00

    Jaki masz poziom 25(OH)D ?

    1. Agnieszka 13 maja 2016 o 13:55

     Nie mam pojęcia. Chyba muszę zrobić badania. Brałam D3+Wit K2 od zimy. Teraz miałam przerwę bo walczyłam z kamieniami ( 4 dni soku z rzodkwi, 4 dni soku jabłkowego i 9 dni wody z solą). Nie chciałam zakłócać tego procesu to przestałam brać suplementy ale mama słabą wchłanialność przez te kamienie i alergię na gluten.

   2. grzegorzadam 13 maja 2016 o 09:16

    Takie chudnięcie jest bardzo niepokojące, tak jak nagłe tycie.

    Na pierwszy rzut wygląda na problemy jelitowo-żołądkowe.
    A sprawdziłaś trawienie żołądka, test sody?
    Próbowalas określić typ metaboliczny?
    Wykluczyłaś dysbiozę?
    Co to jest mleko roślinne?

    ==Ok. 14:00 kaszka z warzywami i ewentualnie kurczaczek( wolno mi),==
    Kto tak stwierdził, na podstawie testów alergicznych?

    1. Agnieszka 14 maja 2016 o 05:36

     Byłam u lekarza Ayurweda. U niego dowiedziałam się że mam alergię na gluten i laktozę. Mleko roślinne to mleko sojowe albo ryżowe. Raz zrobiłam mleko kokosowe to było mi niedobrze. Lekarz Ayurwedy powiedział że mogę jeść z mięsa tylko kurczaka i królika. Powiedział że jak wątroba wróci do normy to wszystko się wyreguluje. Robiłam testy na celiakię ale nie wyszły mi przeciwciała. Za miesiąc mam jeszcze badanie jelit pod kątem kosmków jelitowych. Co to jest typ metaboliczny i na czym polega badanie sodą?

     1. grzegorzadam 14 maja 2016 o 16:02

      Daj sobie spokój z tym ”mlekiem sojowym”.
      Tylko dobrze sfermentowana soja ‚nie GMO’ ma korzystne oddziaływanie na organizm.

      http://www.pepsieliot.com/okreslic-swoj-typ-metaboliczny-ktos-ogole-moze-dobrze-sie-czuc-paleo/
      http://www.pepsieliot.com/4-bardzo-proste-testy-zdrowotne-ktore-powinienes-przeprowadzic-w-domu/

      + kalibracja wit.C
      Jak lekarz ayurwedy nie pomoże, proponuje metody Lasta, Bołotowa, Nieumywakina.

  60. sowka 16 maja 2016 o 15:32

   Wiesz Pepsi ujęłaś mnie swoim poczuciem humoru ,luzem, wspaniałymi rysunkami…pomijajac oczywiscie ,co równie ważne – Twój głód wiedzy i dociekliwość !!!
   oj pysznie wcina sie te Twoje artykuły …hmm książka to pewnie sztuka,humor i nauka w jednym „SHN” Rozbawiłas mnie do łez tym filmikiem i powiem Ci walcz o te swoje marzenia bo dobrze Ci idzie , a jak bedziesz potrzebowac pomocy to ogłaszaj to na blogu bo zobacz ile tu otwartych oczu . Trzymaj sie kochana wariatko 🙂

   1. pepsieliot 16 maja 2016 o 20:07

    Niestety książka jest pisana na zamówienie wydawcy, zero poczucia humoru, ale mięsa do czytania jest tam pod dostatkiem, a ilustracje są tam nie moje, tylko takie poglądowe, to książka, która leczy :), dzięki za komplem kochana Sówko

  61. Isia 20 maja 2016 o 10:37

   Właśnie rozpakowałam książkę 🙂 zabieram się za lekturę :))))))))))

   1. pepsieliot 20 maja 2016 o 20:18

    🙂

    1. miruniu 23 maja 2016 o 21:49

     Witaj PEPSIELIOT brak mi słow,książki jeszcze nie czytałem,dziś właśnie przyszła,jest Mega Wizualnie Reszta Będzie za jakiś czas,Wielkie dzięki za AUTOGRAF,Gorace Pozdrowionka.

     1. pepsieliot 23 maja 2016 o 22:13

      🙂

  62. Danka 27 maja 2016 o 16:45

   Mąż przytaszczył właśnie. To będzie nasza najładniejsza książka o zdrowiu:)))) Pewna jestem, że też z tych najmądrzejszych:) Z dedykacją autorki. Bomba:)))))Pozdrowienia od Macie

   1. pepsieliot 27 maja 2016 o 20:54

    🙂

  63. Lidia 10 czerwca 2016 o 19:53

   Pepsi, „Leczenie dobrą dietą” to wartościowa piękna księga – album, tak ja bym tę pozycję określiła. Takich ksiąg się nie czyta je się studiuje i właśnie się za to zabieram.

   1. pepsieliot 10 czerwca 2016 o 22:59

    dziękuję Lidio

  64. Bartek 16 czerwca 2016 o 13:58

   Dzień dobry droga Katarzyno.
   Pragnę złożyć podziękowania za wartościową pozycję literacką 🙂
   Album zdrowotny zaanektowała koleżanka małżonka (mimo wcześniejszej niechęci do Ciebie w stylu „nic nie robisz, tylko pepsieliot…”)
   Zakończyłem przekonywanie znajomych i członków rodziny do zmiany życia na lepsze. Teraz polecam lekturę, niech płacą za wiedzę.
   Ściskam mocno i wyruszam na trening biegaczy do lasu (swoją drogą w jego środku stoi miejski szpital; gdy przebiegam obok nie mogę się powstrzymać by nie pokazać środkowego palca 🙂
   Baca

   1. pepsieliot 16 czerwca 2016 o 20:40

    kłaniam się Małżonce, i ściskam Ciebie

  65. Kasia 21 czerwca 2016 o 09:09

   Jak wyżej wymienieni dziękuję za książkę! I dziękuję za przystępny język 🙂 Choć baaaardzo lubię Twojego bloga, to moje szare komórki często nie nadążają za Twoją mową 🙁
   Dzięki Peps za to co robisz. Kaśka.

   1. pepsieliot 21 czerwca 2016 o 10:30

    <3 Kaśka

  66. Magdalena D. 25 czerwca 2016 o 10:13

   i’m so excited i just cant hide it……. książka jest przewspaniała 🙂 wczoraj dostałam i już przejrzałam ile zdążyłąm 🙂 pierwsza myśl: biorę naklejki, zaznaczam najważniejsze fragmenty i lecę do rodziców (dadzą radą przeczytać bo z blogiem mieli pewien problem – ojciec przeczytał artykuł który mu podesłałam i wszystko fajnie tylko połowy nie zrozumiał:P ).. wspaniałe kompendium i powiem szczerze za taką cenę nie spodziewałam się że będzie tak pięknie wydane książka i tak gruba 🙂 no i teraz ta wysyłka w dobę ze sklepu… szacun 🙂

   1. pepsieliot 25 czerwca 2016 o 11:02

    Dziękuję Madziu

  67. grzegorzadam 27 czerwca 2016 o 08:28

   Pierwsze co rzuca sie w oczy to przepiekna oprawa graficzna, nawet dziecko oglada z nieukrywaną
   przyjemnością.
   W treści… Nie tylko o diecie, i to jest bardzo ciekawe.
   Nazwałbym ja nie ksiażką, lecz poradnikiem zdrowego życia.
   Jedyna taka pozycja na rynku.

   Pozdrawiam 🙂

  68. KIKA 15 lipca 2016 o 18:52

   pepsi , ja trochę w innej sprawie , włączyłam wiatrak na noc prosto na durny mój łeb , teraz już od dwóch tygodni szumi mi w uszach jakbym wodę miała co robić nie mogę już funkcjonować .

   1. pepsieliot 15 lipca 2016 o 20:22

    A próbowałaś zakroplić ucho raz jedno, raz drugie 1 kroplą wody utlenionej 3 %. W sumie 2 razy w ciągu dnia po 1 kropli na każde ucho. Do tego kalibracja witaminą C z sokiem pomarańczowym, a potem popijanie kwasu askorbinowego TiB z MSM, próbowałaś?

  69. KIKA 15 lipca 2016 o 20:30

   smarowałam tylko kamforowyym olejkiem , wypróbuję twoje zalecenia , dziękuję za odpowiedż

  70. XLka 27 lipca 2016 o 00:10

   Dziś zostałam szczęśliwą posiadaczką Twojej książki, którą w moim zawodzie nazywa się ‚cegłą’ 🙂 – wielka, ciężka, przepięknie wydana. Teraz się wietrzy na werandzie. Jestem oszołomiona, a Ty JESTEŚ TYTANEM PRACY.

   1. pepsieliot 27 lipca 2016 o 09:52

    XLka dzięki 🙂

  71. Krzysztof 10 sierpnia 2016 o 18:34

   Właśnie dostałem swój egzemplarz książki 🙂
   Pepsi WALĘ POKŁONY dla Ciebie 🙂
   Kawał zajebiście dobrej roboty, to nie jest książka… TO JEST KSIĘGA !
   Księga zdrowia by Pepsi.
   Spora jest ta księga i opasła, ale bardzo czytelna i okraszona licznymi obrazkami obrazującymi temat poruszany.
   Całe kompendium w jednym miejscu, jestem mega przezadowolony !

   Pozdrawiam
   Krzysiek

   1. pepsieliot 10 sierpnia 2016 o 19:56

    Cieszę się Krzyśku, kissssyyyyy

  72. Barbara K 22 sierpnia 2016 o 16:35

   W końcu ją dostałam w swoje ręce, jest ogromna i wspaniała i zdecydowanie warta swojej ceny (choć coraz bardziej sie skłaniam że cena jest zaniżona…). Marzyłam o niej i jest:) Hurra !!!

  73. Kinga 18 stycznia 2017 o 12:07

   Pepsi, jestem bardzo ciekawa Twojej książki, ale zastanawiam się czy znajdę w niej informacje o oczyszczaniu organizmu? Z toksyn, metali, pasożytów? Pozdrawiam 🙂

   1. Pepsi Eliot 18 stycznia 2017 o 12:28

    wszystko znajdziesz, a tak w ogóle czytelnicy mojego bloga powinni ją mieć pod ręką

    1. Kinga 18 stycznia 2017 o 12:34

     Ja dopiero się wdrażam, więc miej wyrozumiałość 😀

  74. Alis 23 stycznia 2017 o 07:43

   Zakupiłam właśnie Twoją książkę, jak tylko trafi do moich rąk to dam znać. Że ja Cię wcześniej nie spotkałam, przypadkowo trafiłam na Twojego bloga i czytam , czytam i rewelacja!

   1. Pepsi Eliot 23 stycznia 2017 o 08:18

    <3

  75. halcia211 23 lutego 2017 o 16:23

   Witaj Pepsi
   mam prośbę do Ciebie: napisz książkę o diecie 80/10/10 którą stosujesz, krok po kroku co jak z czym i ile ( może być gruba i droga ta książka) Bardzo chętnie taką książkę kupię. Jestem Twoją wierną czytelniczką, bardzo pomogły mi Twoje rady, jesteś dla mnie wzorem do naśladowania.Pozdrawiam, halcia

   1. Pepsi Eliot 23 lutego 2017 o 16:50

    ❤️

  76. Magda 22 marca 2017 o 22:13

   malejące ego = prosta droga do sukcesu (w każdej dziedzinie) tak to działa.

  77. aloszka 3 kwietnia 2017 o 09:00

   Kurczaczki, czy ktoś pomoże mi zlokalizować wpis, notkę dłuuugą i obszerną w wiedzę, (którą gdzieś tu widziałam i posiałam) odnośnie tego jak jeść, co pić (pamiętam 2 l wody z cytryną na czczo) jeśli zamierza taki człowiek wziąć się w garść i ćwicząc, (bądź nie) sprawić by czuć się gucio?

   1. Pepsi Eliot 3 kwietnia 2017 o 12:49

    może witarianizm FAQ, może 811

  78. aloszka 3 kwietnia 2017 o 09:42

   Kurczaczki, znalazłam… sorki za spamik :)))))) buziaak

  79. Miki491 28 czerwca 2017 o 12:25

   dziś odbieram w empiku:):):):):)

  80. zGreg 15 sierpnia 2017 o 20:03

   No tak do końca to się nie wyleczyłaś…
   Na szczęście 😀

  81. preria 16 sierpnia 2017 o 09:24

   mam egzemplarz z inna okładką gdzie na końcu ksiażki jest napisane, że jesteś witarianką od 27 lat 😀

   1. Pepsi Eliot 17 sierpnia 2017 o 13:36

    😀 jeszcze nie słyszeli o witarianizmie 🙂 ale roślinożercą tak

  82. Sharona 20 sierpnia 2017 o 17:13

   Pepsi , jak przytyć? Przy 176 cm wzrostu ważę 53 kg, mam apetyt a przytyć nie umiem, do tego kilka nietolerancji nabiał, gluten, mleko, jaja

   1. Pepsi Eliot 20 sierpnia 2017 o 20:33

    jak modelka ważysz, fajnie. Idź na siłownię i zdobądź więcej mięśni są cięższe (ciężar właściwy ) niż tłuszcz i dodają zdrowia

  83. Antonina 20 sierpnia 2017 o 20:24

   a ja kupiłam od razu cztery i… muszę dokupić, bo lepszego prezentu sobie nie wyobrażam;-)

   1. Pepsi Eliot 20 sierpnia 2017 o 20:25

    🙂 <3

  84. Madzia2014 20 sierpnia 2017 o 22:01

   Najlepszy jest ten filmik z Pepsi i piosenka who the fuck is alice !
   Rewelacja……
   Bravo….👍

   1. Pepsi Eliot 20 sierpnia 2017 o 22:04

    trochę nie ten teges, czyli niegrzeczny 🙂

  85. Chabrowe 13 października 2017 o 12:07

   Pepsi, jesteś dla mnie mega inspiracją. Z całego serca gratuluję wydania książki! W tym szalonym świecie nie tylko żyjesz swoją prawdą ale też dajesz tak wiele z siebie otaczającemu Cię światu. Zmieniasz na lepsze moje życie. Twoje teksty są moim codziennym tu i teraz, oderwaniem i zaczątkiem wielu przedziwnych dyskusji 🙂 Dziękuję <3

  86. Czytelka 26 października 2017 o 13:12

   A czy ksiazka w oprawie białej z twardą oprawą jest w całości ( w środku) taka sama jak ta z ciemno-szarą? Różni się oczywiście ceną a zamówiłam ta w ciemniejszej oprawie 🙂

   1. Pepsi Eliot 26 października 2017 o 13:31

    nie wiem, my mamy tylko białą i twardą.

  87. Monika 12 grudnia 2017 o 21:39

   Pepsi – chwalę się 🙂 dzisiaj dostałam w prezencie urodzinowym od córki twoją książkę 🙂 siadam i czytam 🙂

   1. Pepsi Eliot 12 grudnia 2017 o 21:45

    <3

  88. elloe 28 czerwca 2018 o 14:05

   Pepsi Kochana 🙂
   czy branie dodatkowej spiruliny (z dzisiejszo/jutrzejszej promocji) w tabletce np. w południe po kuracji 4 szklanek rano, będzie wskazane? Pewnie tak, ale pytam, bo przy okazji zamówię wreszcie Twoją książkę i bardzo poproszę o dedykację 🙂 – będzie jak relikwia, jak wyzwalacz, jak elektrownia mocy, jak opuszczone z piskiem skrzyżowanie 🙂
   całuje z uściskiem

   1. Pepsi Eliot 28 czerwca 2018 o 14:57

    przy zamówieniu pisemnie zgłoś chęć dedykacji :), albo zadzwoń do sklepu <3

  89. Elloe 28 czerwca 2018 o 14:59

   ok <3
   a czy nie za dużo tej spiruliny?

   1. Pepsi Eliot 28 czerwca 2018 o 15:01

    to tak naprawdę pokarm

  Dodaj komentarz