logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
101 643 529
481 online
32 881 VIPy
Reklama

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Magnez kontra nowotwór okrężnicy, czego może nie chcieć wiedzieć dochtore

Strawberry-and-Avocado-Spinach-Salad1

Magnez kontra nowotwór okrężnicy, czego może nie chcieć wiedzieć dochtore

TU KUPISZ 4 razy zielony 4 Greens 100 % Organic This is Bio

TU KUPISZ 4 razy zielony 4 Greens 100 % Organic This is Bio

KTOŚ tu kiedyś napisał: wolałbym nie wiedzieć, świadomość jest dla mnie trudniejsza do udźwignięcia, niż po prostu wygodna niewiedza.

SPRAWA dotyczyła tego co się dookoła nas dzieje, czyli trującego jedzenia w hipermarketach i roli lekarza z całym jego inwentarzem w formie farmaceutyków i zapleczem w postaci lecznic stacjonarnych.

Czy przeciętny lekarz kiedykolwiek uświadomi sobie, że być może 90% jego chorych, to ludzie po prostu zatruci i niedożywieni?

Że wystarczyłoby zapisać im bombę witaminowo minerałową, skuteczną mieszaninę ekstraktów warzywnych i owocowych, wyciągów z przypraw kurkumy, pieprzu, cynamonu dodatkowo wzbogaconą witaminami i minerałami. Dodatkowo zakazać kontaktu z mięsem, chyba, że z dzikim przez siebie zagonionym, oraz zakazać kontaktu z kazeiną, laktozą i glutenem.

A także nauczyć głowy pacjentów do zaprzestania choć na chwilę rozmowy. Zaproponować tym głowom cokolwiek innego. Zamiast wykańczającego ciało dialogu.

Co by się wtedy zadziało?

Po trzech miesiącach służba zdrowia straciłaby może nawet 90% swoich pacjentów. Dodatkowo, co najsmutniejsze przestaliby być lubiani przez własnych sponsorów, czyli firmy farmaceutyczne.

Czy w takim razie lekarze kiedykolwiek się na to zdecydują?

PRZEPISAĆ choremu ogromny pakiet witamin i minerałów, zalecić zdrową dietę, oraz skupienie się na niemyśleniu tu i teraz zamiast tego co wiecie?

Kiedyś, gdy jeszcze nie wszystko do mnie docierało, podłączona byłam na całego do wszelkich pasożytów energoinformacyjnych, w tym prywatnego systemu leczniczego. 

hqdefault2

PRZEBYWAJĄC akurat w po treningowej relaksacyjnej kąpieli odbieram ze zdziwieniem telefon.
Dzwoni moja pani ginekolog i mówi coś na kształt:

– Martwiłam się o panią, co tam?

Ja:

– Właśnie mam zamiar wpaść na rutynowe badanie, ale mój kłopot z pęcherzem  już nie istnieje. –  odpowiadam uprzejmie.

W słuchawce cisza. Po chwili, pani doktor mówi:

– Ale tamto to było standard przecież. To jest last minute  stała oferta. Nie da się z tego wyleczyć, gdyż ta bakteria zawsze zaatakuje.

Oczywiście myliła się, bo chociaż faktycznie taką bakterię ma każdy człowiek w swojej okrężnicy, jednak niekoniecznie u każdego musi od czasu do czasu przyleźć i osadzić się w pęcherzu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dobrze odżywiony człowiek nie musiał nawet wiedzieć o jej istnieniu.

LEKARKA miała wieloletnie doświadczenie, jednak zupełnie nieprzydatne jak dla mnie, już od lat.

Magnesium-Chard

Azaliż wróćmy do magnezu

ISTNIEJE zależność (poparta badaniami opublikowanymi w American Journal of Clinical Nutrition) pomiędzy dietą bogatą w magnez, a naszym zdrowiem, .

Naukowcy na przykładzie 768 osób badanych określili związek pomiędzy spożyciem w diecie magnezu, a ryzykiem gruczolaków jelita grubego.

WIADOMO, że rak jelita grubego jest trzecim z kolei najczęściej występującym w krajach wysoko cywilizowanych.

W badaniu tym wykazano, że już przy wzroście o 100 mg magnezu dziennie, ryzyko raka jelita grubego zmniejsza się o 13 %.

CZYLI, że ryzyko raka okrężnicy (potwornego wroga) istotnie zmniejsza się w zależności od dawki magnezu.

imagesNaukowcy stwierdzili:

NASZE wyniki potwierdzają hipotezę, że wyższe spożycie magnezu w diecie jest związane z niższym ryzykiem guzów jelita grubego. Spożywanie pokarmów bogatych w magnez może stać się nową drogą w poszukiwaniu strategii zapobiegania raka okrężnicy.

CO ciekawe, badania wykazały, że podczas gdy, suplementacja magnezem skutecznie obniża ryzyko raka okrężnicy u wszystkich ludzi, to największe zmniejszenie ryzyka zanotowano w przypadku uczestników badania mających nadwagę, lub u otyłych.

MAGNEZ istotnie obniża komórkowy stan zapalny, który powoduje powolne zwyrodnieniowe procesy u osób z nadwagą. Ten minerał również zapobiega przedwczesnemu rozkładowi DNA, co może prowadzić do mutacji genetycznych i rozwoju nowotworu.

EKSPERCI Clinical Nutrition zalecają uzupełnienie diety w magnez w ilościach 600 mg, a nawet do 1000 mg dziennie i powstrzymanie progresji nowotworu jelita grubego. Przy okazji, aby zapobiec demencji Alzheimera

Źródła dla tego artykułu: 1 , 23 , 4

TU KUPISZ sześciowodny Chlorek magnezu TiB, czystość faramceutyczna

TU KUPISZ sześciowodny Chlorek magnezu TiB, czystość faramceutyczna


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


(Visited 8 674 times, 1 visits today)

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Joanna Gałuszka 7 lipca 2016 o 22:11

  Zainteresowała mnie ta Twoja bakteria 🙂 mogą mama od lat meczy się z jakąś podobno niewyleczalna i antybiotykooporna bakteria w układzie moczowym – możesz zdradzić sekret jak ja zwalczyć?

  1. pepsieliot 7 lipca 2016 o 22:49

   Greens & Fruits `TiB, 3 razy dziennie po 1 tabletce, po miesiącu po 1 tabletce tylko do śniadania przez 3 miesiące (idzie na to w sumie 2 opakowania), do tego Omega 3 TiB 1 kapsułka po śniadaniu, 2 tabletki D3+K2 TiB do ssania i kalibracja witaminą C zawsze wtedy, gdy się na coś zanosi. takie odżywienie organizmu sprawia, że zapalenie pęcherza znika.

   1. grzegorzadam 8 lipca 2016 o 07:59

    Kalibracja i stałe przyjmowanie C też oczywiście w połączeniu z MSM.
    To działa skutecznie.

  2. grzegorzadam 8 lipca 2016 o 07:57

   Wystarczy kuracja WU, żeby pozbyć się praktycznie WSZYSTKICH bakterii z układu moczowego i nie tylko.
   Do tego wspomóc się askorbinianem sodowo-potasowym z MSM.
   Żadna nie ma prawa przetwać.
   Do tego oczyszczenie sodą i pilnowanie pH.
   Do tego oczyszczenie kilkudniowe jelit sola wg Ted’a z Bangkoku.

 2. Aluśka 8 lipca 2016 o 07:28

  Pepsi, a w przypadku niskiego żelaza, podwyższonego cukru i osłabiania ogólnego jaką suplementację proponujesz?

  1. pepsieliot 8 lipca 2016 o 09:04

   Greens&Fruits TiB, kalibracja witaminą C (kwas askorbinowy TiB) potem 1 tabletka dziennie witaminy C 1000+TiB, albo pozostać przy kwasie askorbinowym (1,5 – 2 gramów dziennie) oraz chlorella 100 % Organik TiB, świetnie przy cukrze działa Ashwaghanda. Teraz czekamy na naszą This is Bio, ale w sklepie http://www.thisisbio.pl mamy Swansona

  2. marycha 8 lipca 2016 o 12:45

   Tym razem zwracam się do Grzegorzaadama, bo rok temu wysłałam poniżeszego maila do Pepsi, ale rozumiem, że w kołowrocie spraw róźnych nie bardzo ma czas by przyglądać się każdej chorobie. No ale może Grzegorzadam…

   Witaj Pepsi, pozwalam sobie zająć Ci nieco czasu, ale piszę nie tylko w swoim imieniu ale w imieniu wszystkich kobitek zebranych na FB – Lamówki Polska.Większość z nas to młode dziewczyny. Łączy nas podła choroba na którą póki co ( to optymistycznie) nie ma lekarstwa.Ale może Ty miałabyś jakiś pomysł, wskazówki na jakąś dietę dla nas, a może jakieś suplementy
   Czekamy z dużą nadzieją.
   Pozdrawiam

   Limfangioleiomiomatoza (LAM) jest rzadką chorobą rozpoznawaną prawie wyłącznie u kobiet w wieku rozrodczym. Charakteryzuje się niekontrolowaną proliferacją komórek podobnych do niedojrzałych komórek mięśni gładkich zw. komórkami LAM w obrębie ścian oskrzeli, naczyń krwionośnych i limfatycznych, co prowadzi do torbielowatej destrukcji miąższu płuc oraz postępującego spadku wskaźników czynności płuc (1, 2). W przebiegu LAM może dochodzić także do zmian w innych narządach, m.in. do tworzenia naczyniakomięśniakotłuszczaków (angiomylipoma) zwłaszcza w nerkach czy wypełnionych płynem torbielowatych struktur (lymphangioleiomyoma) w przebiegu naczyń limfatycznych (3).

   Obecnie nie jest znane skuteczne, powszechnie dostępne leczenie przyczynowe choroby, ale badania nad patogenezą LAM przyczyniły się do wykrycia kilku obiecujących możliwości ingerencji na poziomie molekularnym do oceny w dalszych badaniach klinicznych (1). Doniesienia dotyczące dużych grup chorych na LAM (7, 8, 9) oraz utworzenie rejestru LAM przez National Heart, Lung and Blood Institute (10) w USA przyczyniły się do poprawy znajomości naturalnego przebiegu tego schorzenia.

   1. grzegorzadam 9 lipca 2016 o 07:48

    Ciężko odpowiedzieć, bo wiadomości na ten temat niewiele.

    Robiłaś biorezonans, APW, testy domowe?
    Zazwyczaj torbielowatość związana jest z nadmiarami chlorowców, i brakiem jodu, selenu.
    I być może obciążeniami pasożytniczymi.
    Zdiagnozowałbym to najpierw.

 3. Dorota 8 lipca 2016 o 08:57

  To prawda ale jeszcze bym dodała do tego spirulinę. Dzięki Pepsi, rzeczywiście odmieniłaś moje życie. Zdrowia i Szczęścia życzę.

 4. gagatec 8 lipca 2016 o 09:25

  Taa…takie doktorskie zachowanie to norma jak widać:) Od,, zawsze” miałam problemy z zapaleniem pęcherza, regularnie, i można było ześwirować. A jakieś piętnaście lat w tył rozsypałam się zdrowotnie, nastąpiła kumulacja 🙂 . Najpierw oczywiście do rodzinnego( szkolna znajoma) po hihi.. pomoc, wszystkie badania dobre tylko w moczu bakterie, no to winowajca wiadomy. I tak po trzecim antybiotyku bez efektu moja pani rzekła: no niestety do końca życia się tej bakterii nie pozbędziesz, nie ma szans. Sratadrata pomyślałam. Tak się ładnie złożyło, że przestrzeń dostarczyła mi rozwiązanie w postaci pani Joli, która studiowała terapie naturalne i zakupiła urządzenie do biorezonansu Oberon. Nikt nie wiedział co to jest. Na pierwszej wizycie zrozumiałam o co chodzi, to było genialne. Przecież to powinno stać w każdym doktorskim gabinecie, jeszcze wtedy naiwna byłam :). Diagnoza była lekko masakryczna, co tam we mnie nie siedziało, bakterie w pęcherzu to był pikuś. Candida ogólna, zapalenia wszelkiej maści, pasożyty, niedożywienie…Dobrała mi zestawy ziołowe, zaczęłam stosować i efekt pierwszy: po trzech tygodniach kuracji pęcherz czysty, doktórka jakoś nie wnikała w to, że po miesiącu od jej ,,diagnozy” przestałam mieć problemy z pęcherzem. I nie mam do tej pory. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że częste zapalenia pęcherza to jest tylko najbardziej widoczny ,,wierzchołek góry lodowej”, bo bardzo dokuczliwy. Każdy kto chce na poważnie się zabrać za siebie, powinien zacząć od biorezonansu. Żeby się zorientować w stanie organizmu i nie próbować się leczyć na ślepo.

  1. grzegorzadam 9 lipca 2016 o 07:41

   Każdy kto chce na poważnie się zabrać za siebie, powinien zacząć od biorezonansu. Żeby się zorientować w stanie organizmu i nie próbować się leczyć na ślepo.==

   Piszemy o tym często 😉

   1. meileo 9 lipca 2016 o 12:06

    Witojcie. Proszę o informację jakie konkretnie badanie biorezonansem należy wykonać, żeby mieć jakiś „startowy” obraz stanu korpera. Wszedłem na cennik jakiejś firmy z Warszawki i oni mają w ofercie kilkanaście rodzajów tego badania. Jak się zsumuje to niejest tania impreza. Nie kumam. I czy włosek to za mało? Mam się dobrze,ale niżle byłoby wiedzieć co w trawie piszczy oprócz
    mniszka i babki. Pozdrawiam Przyjaciele.

    1. grzegorzadam 9 lipca 2016 o 19:53

     Tego sie nie trakuje sumarycznie.
     Zadryndaj i zapytaj ile kosztuje badanie kompleksowe zawierające pośrednie równiez.
     Nie powinno przekroczyc 250 zł i powinno trwac co najmniej godzinę.

     Jak będą kombinować, zmień adres.

 5. Aluśka 8 lipca 2016 o 09:50

  A czy kalibracja witaminą C nie wpłynie negatywnie na mój wrażliwy żołądek (kiedyś problemy z helicobacter i polipy przełyku)?

  1. pepsieliot 8 lipca 2016 o 19:30

   może wpłynąć, a w jakim jest teraz stanie wyściółka żołądka?

  2. grzegorzadam 9 lipca 2016 o 07:44

   Sama kalibracja nie powinna, w razie czego śmiało możesz zastąpić askorbinianem.

 6. Milkman 8 lipca 2016 o 11:40

  Ja dodaję lewatywę.
  Aby to co wpadło i sie przykleiło bez sensu mogło rowniez biegusiem opuścić organizm.
  Lewatywa pomaga na kazdy ból glowy czy dziwne niewyspanie czy zdenerwowanie czy spowolnienie myślenia czy reakcje skórne czy jakie kolwiek odstępstwa od stanu wzorcowego.
  Lewatywa czyni cuda i ratuje od lekarza dopóki nie ogarniemy co nam osobiście służy a co przeszkadza w (nawet najzdrowszym) odżywianiu. Buziaki

 7. Justyna 8 lipca 2016 o 11:56

  Witam serdecznie. Niedawno trafiłam na tę stronę (jestem zachwycona wiedzą). Pepsi jaką suplementację proponujesz na spłycone emocje, brak odczuwania radości i przyjemności /tzw. anhedonia/?

 8. Kacha 8 lipca 2016 o 12:50

  Pepsi daj jakąś alternatywę dla Green’s nad Fruits dla Hashimotowcow! Chce jakąś fest multiwitamne dla siebie a ze mam Hashi to g&F odpada. Smutno mi bardzo

  1. pepsieliot 8 lipca 2016 o 19:24

   weź B complex tylko, bo widzę że w tym http://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2139-vita-greens-fruits-600g-scitec–728633111688.html
   jest wyciąg z trawy pszenicznej , wprawdzie nie gluten,ale może tam być białko alergizujace

 9. Em 8 lipca 2016 o 13:22

  Pepsi, może trochę z innej beczki, ale poradź proszę, jakie suplementy i kuracje na wzmocnienie włosów. Wypadają mi strasznie.

  1. pepsieliot 8 lipca 2016 o 19:19

   Shape shake TiB i chlorella, chyba, że to niedoczynność tarczycy, to jeszcze trzeba sprawdzić TSH i przeciwciała

 10. Justyna 8 lipca 2016 o 18:03

  Witam serdecznie. Niedawno odkryłam to miejsce (jestem pod wrażeniem wiedzy). Pepsi jaką suplementację proponujesz na spłycone emocje, brak odczuwania radości i przyjemności /tzw. anhedonia/? Pozdrawiam.

  1. pepsieliot 8 lipca 2016 o 19:12

   Na początek Greens & Fruits TiB 3 razy dziennie po 1 tabletce do posiłków (kuracja miesięczna) i zbadanie poziomu 25(OH)D

 11. Panii 8 lipca 2016 o 19:57

  Pepsi co robic gdy mam niski kwas foliowy = 7, 66 ( 4. 6 – 14,6 ) , ferrytynę a poziomie 16 (norma od 20) a Wit B12 tak posrdku …ponadto wit D na poziomie 7 Jakby nie było mało lysienie typu męskiego , lojotok skory glowy…Pomoz proszę

  Czy warto tez brac zelazo na receptę ?? Pozdrawiam

  1. pepsieliot 8 lipca 2016 o 21:07

   Jak najszybciej D3+K2 TiB (sklep http://www.thisisbio.pl) 2 tabletki do ssania po śniadaniu oraz 4 tabletki TiB do połknięcia też po śniadaniu razem z 1 kapsułką Omega 3 TiB. 15 minut przed śniadaniem 3-4 gramów Chlorelli 100% Organik This is Bio. Zrobić badania należy za 2 miesiące 25(OH)D na kilka dni przed badaniami zaprzestać supelemntacji witaminą D3. Koniecznie zrób USG narządów rodnych i tarczycy. TSH, przeciwciała, cukier i insulinę na czczo, lipidy i białko CRP, no i badanie moczu. Możesz już zacząć brać Maca 100% Organik This is Bio. Okaże się po zrobieniu USG jajników, czy to nie zaspół policystycznych jajników. Wtedy jeszcze saw palmeto i mięta pieprzowa, którą już możesz popijać, pozdrawiam

   1. Panii 9 lipca 2016 o 14:24

    Pepsi Pco nie mam – miesiączki sa OK- Ale bardzo wysokie androgeny i niskie poniżej normy shbg w badaniach – Ponadto anemia (kwas foliowy, zelazo, wit d niskie) . Bialko C reaktywne 3, 62 mg/l OB poad norme czyli 18 mm/h (norma do 12).

    Tak, ponoc mam insulinoopornosc (1 lekarz stwierdził). Tylko nie wiem czy to objaw androgenizacji lub bardziek skutek androgenizacji ;((

    Jestem zalamana – mam 30 lat a stracilam wszystkie wlosy , widoczne placki na glowie które nie odrastają , hirsutyzm zmiana budowy ciala :-/

    Gdybym miała taka wiedze 6 lat temu – to bym się jakos ratowala – ale teraz czuje ze za pozno..

    Już chyba nawet kiedyś o tym pisałam tutaj.

    Po prostu nie wiem czy zdecydować się w takiej sytuacji na sztuczne hormony.

    1. grzegorzadam 9 lipca 2016 o 18:59

     Gdybym miała taka wiedze 6 lat temu – to bym się jakos ratowala – ale teraz czuje ze za pozno..==

     Wszystkie komórki ciała ulegają CAŁKOWITEJ wymianie, i wszystkie obciążenia i choroby można w związku
     z tym wyleczyć.
     To nie są czary-mary tylko fakty.

     Bierz się za siebie, oczyść organizm, pozbądź się pasożytów, daj ciału minerały i witaminy,
     odwdzięczy się zdrowiem, włosy wyrosną tam gdzie powinny.

  2. grzegorzadam 9 lipca 2016 o 07:42

   Poczytaj wypowiedź @gagatec w tym temacie.

   1. Panii 9 lipca 2016 o 14:15

    Grzegorzadam — > Rozumiem w tej wypowiedzi aby pozbyć się pasozytow …Czy sama wit C w proszku wystarczy bo nie mam nic innego Pozdrawiam

   2. Panii 9 lipca 2016 o 21:54

    Dziekuje Grzegorzadam za słowa otuchy! :-* Chcialabym w to wierzyc, ale na samym początku ciężko. Niestety testosteron dużo niszczy bezpowrotnie ….u młodych dziewczyn okazuje się ze również. Na pewno poczytam i zapewne tez będę robila dużo aby poprawić anemie, niedobr wit D – tutaj sprawa może być latwiejsza niż walka z łysieniem typu męskiego… Pozdrawiam Cie!

    1. grzegorzadam 9 lipca 2016 o 22:18

     Nie oglądaj sie za siebie.
     Patrz pkt.1 – wymiana komórek.
     Pnkt. 2 – dostarczenie substancji do nowych.

     Nieumywakin w wieku 52 lat był jak mówi już w krainie wiecznych łowów, już łapał gąskę, tak go koledzy lekarze
     ”wyleczyli”.
     Zyje, ma lat 90..
     Wyleczył sie bez tabletek.. To nie jest kwestia wiary, raczej biologiczna arytmetyka- oczyszczanie i biochemia.
     Prof, Aleksandrowicz napisał, nie ma chorób nieuleczalnych.
     Jeżeli cos popsulismy środowidiem i DIETĄ, tym samym spowodujemy REMISJĘ.

     Najpierw oczyszczanie: kuracja WU, boraks, świeże soki, liście kolendry, odstaw leki stopniowo

     Magnez obowiazkowo do bólu (nadnercza-hormony – testosteron!) soda (pH) , jod , selen, witaminy..

     Potem reszta.

     Bierz się za siebie od zaraz.

    2. grzegorzadam 9 lipca 2016 o 22:19

     Jaki masz poziom 25OH?
     JAk niski, nie dawki po 5-10 tys. I.U. ale 30-50 tys.I.U przez 6 tygodni.

     1. Panii 10 lipca 2016 o 14:09

      Czesc, Wit D mam niska bo 7 ng/ml …. Raczej bede stosowala tabletki od lekarza i naturalne cudenka. Skoro magnez Taki wazny, to moze platki magnezowe (kapiele w nich) beda pomocne. Pozdrawiam

     2. pepsieliot 10 lipca 2016 o 14:57

      Panii polecam 3 tabletki D3 +K2 TiB po śniadaniu do tego 4 tabletki D3 TiB i badanie 25(OH)D za 2 miesiące ( na kilka dni przed badaniem nie brać suplementów z witaminą D)

     3. Panii 10 lipca 2016 o 15:54

      Dzieki Peps – Jeszcze odnosnie tej calej dyskusji z Toba i Grzegorzadam = Pespsi nie orientujesz się co robic gdy przy wysokim wolnym testosteronie: Bo u mnie jest od 5 (!) lat wynik 9, 9 a norma u kobiet do a najlepiej poniżej 5,5 :-((( Nie bylam leczona – jestem lysa a wlosy wyrastają jakies niale i rudawe…. kucze chyba już przegrałam bo jak to naprawić ? ! Nie pytaj czemu doszło do takiego stanu – mysle ze to był nieszczęśliwy przypadek malej wiedzy własnej oraz nie chec lekarzy do dawania skierowan na dalsze badania, bagatelizacja problemu – a ja cierpie i cierpiałam pzez ten caly czas.

     4. grzegorzadam 10 lipca 2016 o 15:37

      Jasne że płatki,, oliwa również.
      Poziom D3 tragiczny, musisz zwiększyć do 90-100.

 12. grzegorzadam 9 lipca 2016 o 19:00

  Poczytaj te tematy z komentami i inne również 😉 :

  http://www.pepsieliot.com/category/zdrowie/pasozyty/

 13. Panii 10 lipca 2016 o 16:18

  Dziekuje – poczytam. A nie zastanawialas się nigdy nad tym aby sprowadzać suplementy ze stanow do swojego sklepiku ? Np. taki DIM nigdzie nie można dostać w PL .

  1. pepsieliot 10 lipca 2016 o 18:39

   Panii my działamy legalnie, produkujemy suplementy w świetnym laboratorium w USA (40 lat na rynku amerykańskim) ale możemy w Polsce sprzedawać tylko niewielką ich część. Wszystko zgodnie z normami polskimi,wszystko jawnie, zawsze samolotem, nigdy statkiem, zawsze szybko, zawsze z opłaconym cłem i kontrol sanitarną. wielu supelemntów nie można w POlsce sprzedawać, Na przykład mamy metylokobalaminę, nie można, mamy niacynę we właściwych dawkach (nie można) i tak dalej

   1. Panii 10 lipca 2016 o 19:36

    Nie chce namawiać do nielegalnej sprzedaży. Mialam bardziej na myśli np. iherb które sprzedaje przecież z USA suplementy na caly swiat – gdzie można znalesc suplementy które w PL i Europie nie dostaniesz.

    Rozumiem, ze nie ma u Ciebie np. takie cos jak DIM lub odpowiednika ?

    POzdrawiam

    1. pepsieliot 10 lipca 2016 o 20:54

     Nie ma czegoś takiego, jak sprzedawanie z USA na cały świat, jest specjalna oferta na Europę, jeżeli ma to być legalna sprzedaż, ale o indol-3-karbinol piszę w mojej książce ” Leczenie dobrą dietą”, mamy Swansona całego dopuszczonego w europie, a w jego ofercie w USA jestIndole-3-Carbinol with Resveratrol, ale w polskiej legalnej nie ma. To są działania na hormonach.

     1. Panii 10 lipca 2016 o 23:22

      Indole 3- Carbinole na testosteron nie kupie w Europie , tak ?

     2. pepsieliot 11 lipca 2016 o 08:55

      W Holandii, Hiszpanii mają luźniejsze prawa, pomimo, że to Unia

   2. grzegorzadam 10 lipca 2016 o 21:14

    ==Na przykład mamy metylokobalaminę, nie można, mamy niacynę we właściwych dawkach (nie można) i tak dalej==

    Polobbowali skutecznie, a teraz wymyślaja to, trzeba się liczyć z tym , ze nie będzie moiżna wwieżć z zagranicy
    kompletnie nic, i to juz wesołe nie jest, teraz ćwiczą tow Norwegii, Hasło: zero witamin:

    ==Koncerny farmaceutyczne planują wykorzystać umowę TPP do przejęcia całkowitej kontroli nad światową służbą zdrowia

    Kiedy rządy wszystkich 12 państw, które podpisały Partnerstwo Transpacyficzne (Trans-Pacyfic Partnership; w skrócie TPP), ratyfikują ostatecznie ten traktat, będzie garstka zwycięzców i setki milionów przegranych.

    Jak zauważa Common Dreams, grupy obywateli od dawna krytykują TPP za uległość wobec Wielkiej Farmy. Pochodzące z przecieku dokumenty pokazują, jak wielkie koncerny farmaceutyczne wykorzystują „nową agresywną formę międzynarodowego korporacjonizmu” do czerpania zysków kosztem zdrowia publicznego.

    W wysoce krytycznej analizie tego dokumentu, która ukazała się niedawno na stronie WikiLeaks, australijska ekspertka w dziedzinie zdrowia publicznego, Deborah Gleeson, zwróciła uwagę, że deklarowanym celem Aneksu jest zagwarantowanie wysokiej jakości opieki zdrowotnej, lecz Aneks nie czyni nic w tym kierunku. Jego wyraźnym zamiarem jest służenie interesom przemysłu farmaceutycznego. Nie robi też nic w kierunku promocji „wolnego handlu” i zamiast tego ściśle określa działanie krajowych programów finansowania farmaceutyków i urządzeń medycznych w celu zagwarantowania większej bezkarności i większych możliwości wpływania na politykę w zakresie ochrony zdrowia.

    Włączenie Healthcare Transparency Anex (Aneks w sprawie przejrzystości w zakresie ochrony zdrowia) do TPP w żaden sposób nie służy interesowi społecznemu. Co więcej, ustanawia niebezpieczny precedens polegający na wykorzystywaniu regionalnych umów handlowych do zakłócania systemów ochrony zdrowia w innych krajach. Może też uniemożliwić kontrolę przemysłu farmaceutycznego w przyszłości przez kraje rozwijające się.

    Przedstawiciele USA i innych krajów podpisali TPP w Nowej Zelandii (jeden z krajów objętych paktem) 4 lutego. Umowa musi zostać teraz podpisana przez Kongres zanim wejdzie w życie. ==

    Źródło: http://www.newstarget.com/2016-02-15-big-pharma-exploiting-the-tpp-deal-to-take-total-control-of-global-healthcare.html

    Tłum. Nexus

    1. Panii 10 lipca 2016 o 23:20

     Pozostaje nam „jedynie” kupownie dobrych suplementow w Europie.

     1. pepsieliot 11 lipca 2016 o 08:56

      Nie w Europie tylko w naszym sklepie http://www.thisisbio.pl

 14. grzegorzadam 10 lipca 2016 o 21:15

  ==Dlatego przygotowują odpowiednie regulacje. Jeżeli do teraz korzystałeś z np. leków medycyny tybetańskiej, to nasi politycy już się o to zatroszczyli.

  Zdaniem GIF oraz celników przywóz z zagranicy musi być dokonany osobiście. Wskazując prościej – nic nie stoi na przeszkodzie, aby Polak wracający z podróży do Francji przywiózł ze sobą leki, które są mu potrzebne. Ale kurier nie może ich dostarczyć.==

  http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/celnicy-zablokowali-mozliwosc-sprowadzania-lekow-z,2357436,4199#commentReplyForm-main

 15. jabluszko 2 stycznia 2017 o 16:52

  musze wypróbować magnez boli mnie juz od roku w okolicy prawej nerki

 16. jabluszko 2 stycznia 2017 o 16:56

  bol skacze gora dol ………………………………………………………..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *