Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 009 252
26 online
39 235 VIPy

Mając zatrute ciało … 7 metod oczyszczania ciała, oraz myśli

O ile nie mieszkasz na Alasce, albo w Columbii Brytyjskiej, czy w nowozelandzkich klimatach drzew herbacianych, dzień w dzień jesteś atakowana zanieczyszczonym powietrzem, środowiskiem i wodą. Do tego wszystkiego wciąż oddajesz energię pasożytom energoinformacyjnym, czyli gangom świadomości.

Korporacje, polityka, świat medycyny i farmacji, religie, sztuczne rolnictwo, hipsterstwo, generalnie moda, wszystko to karmi się Twoim strachem i obsesjami, czyli ściskiem tyłka. Odbiera lekkość ekspansji, tworzenia, wytrąca z własnej drogi do własnego celu.

Do tego bez względu na to, gdzie mieszkasz, komórki Twojego ciała, a nawet DNA zniewolone są inwazją fatalnej żywności. Oraz często niepokojącym i bezczelnym monologiem ego w Twojej głowie.

Niestety ta napaść przyczynia się do rozwoju chorób i starzenia się w przyspieszonym tempie. Gdy toksyczność agresorów w Twoim organizmie osiągnie pewien nieprzyzwoity poziom okazuje się, że nic nie działa dobrze. A myśli stają się jeszcze gorsze. Destrukcja.

Twoje ciało nie jest tylko obiektem fizycznym. Jeśli tłumisz gniew (wypływa ze strachu), trująca energia dociera do mięśni i do krwi. Jeśli tłumisz jakiekolwiek emocje nie jest to zjawisko wyłącznie mentalne. Będzie zawsze miało wpływ na Twoją fizyczność. I odwrotnie, cokolwiek wydarza się w ciele wpływa na umysł.

Mając zatrute ciało

Fakt ten będzie miał wpływ na Twoją psychikę. Dlatego odtruwanie ciała jest tak ważne, stanowi pierwszy krok do osiągania równowagi fizycznej i psychicznej

1. Oddychanie jest na pierwszym miejscu

Najlepsze oddychanie połączone jest z postawą wyprostowaną kręgosłupa. Będziesz mogła za pomocą wdechu wprowadzać w siebie zasilanie strumieniem energii z Ziemi, a wraz z wydechem wprowadzać potok energii schodzący z Wszechświata. Jesteś jednostką wyższego systemu świadomości zalogowaną do własnego ciała i wykorzystaj tę wiadomość jak najlepiej.

Mówi się wiele dobrego o oddechu przeponowym, aby powietrze zeszło jak najgłębiej wgłąb brzucha, a nie tylko rozdęło płuca. Mówią o tym trenerzy wytrzymałości, mówią o tym naturopaci. Zacznij od długiego wydechu z brzucha, po takim wydechu automatycznie wykonasz prawidłowy wdech.

W przypadku ataków paniki, przy nerwicy lękowej, pomaga oddech na 4

 • powolny wydech, liczysz do 4
 • na „pustym baku” liczysz do 4
 • po czym powolny głęboki wdech, liczysz do 4
 • i teraz na „pełnym baku” liczysz do 4

Oddychanie i Twój poranek

Jesteś częścią natury. Żywioły poranka to żywioły wilgoci, czyli powietrza i wody.

Dzień powinnaś zacząć od wpuszczenia przez okno świeżego powietrza, a następnie obmycie twarzy i rąk (może być oblanie ciała) wodą w temperaturze pokojowej

 • Myć należy się powoli skupiając na najpełniejszym odczuciu wilgoci
 • Następnie stań prosto, rozluźnij się i wykonaj szybki wdech i wydech 21 razy
 • Szczególnie skup się na potoku schodzącym
 • Gdybyś poczuła zawrót głowy (może tak się stać z powodu dużej ilości tlenu dostarczonego do mózgu) 21 razy ochlap twarz zimną wodą
 • Możesz to zrobić nawet, gdy nie zakręci Ci się w głowie, dobrze byłoby jakby ta woda przez noc stała na dworze, albo w przeciągu

Ale dlaczego 21?

21 jest liczbą magiczną

 • Tyle razy wykonujesz każde ćwiczenie z 5 rytuałów tybetańskich, za wyjątkiem pierwszego, ale wtedy wirujesz wokół własnej osi właśnie 21 razy
 • 21 dni potrzebuje Twoja podświadomość, aby zdobyć nowy nawyk, albo pozbyć się starego
 • 21 dni kura wysiaduje jajo, po 21 dniach wykluwa się kurczak

Zaczęłaś więc dzień zgodnie z rytmem przyrody, powietrzem i wilgocią. O właśnie, wilgocią.

2. Nawadnianie jest na drugim miejscu

4 szklanki rządzą

Przebudzenia nie zaczynaj od gonitwy myśli, przerzucając za to uwagę na swe ciało. Ciało powinno teraz zrozumieć, że jest ranek, że się przebudziło. Przez parę minut głaszcz swoje ciało z narastającą intensywnością. Przed snem z kolei tylko przykładaj swoją dłoń do ciała.

 • Bierzesz 1 litr czystej wody średnio zmineralizowanej, lub źródlanej, wyciskasz do niej sok z całej cytryny.
 • Następnie dodajesz to co dzisiaj idzie do Twoich 4 szklanek i wypijasz jedna po drugiej.
 • Jeśli wkrótce masz trening aerobowy, bieganie, wypijasz pierwsze 3 szklanki, a 4, bogatą, dopiero po treningu.
 • Jeśli szklanka z octem (trzecia) „przeszkadza” Ci na treningu, wypij trzecią szklankę przed treningową, jedynie z cytryną.
 • Możesz nią popić naturalnego termogena, spalacz tłuszczu Bikini Burn TiB, lub antykatabolik l-karnitynę, jeśli zależy Ci na redukcji tkanki tłuszczowej.
 • Natomiast po treningu dopijasz jeszcze szklankę z octem jabłkowym bio i dużą 4, a właściwie w tym przypadku 5 szklankę na bogato ze wszystkimi dobrami, które zwykle stosujesz do 4 szklanki.

3. Aktywność fizyczna jest na trzecim miejscu

Skóra jest największym odtruwającym narządem ciała. Potrafi eliminować toksyny wraz z potem. Bieganie pozwala eliminować toksyczne myśli.

Generalnie ćwiczenia cardio, w tym na pierwszym miejscu bieganie, prowadzą do większego poboru tlenu przez komórki ciała, co również przyczynia się do detoksykacji.

Ważną rzeczą jest wzięcie prysznicu po wysiłku, aby wymyć ciało z potu. W pocie znajdują się toksyczne związki i mogłoby nastąpić ponowne ich wchłonięcie przez skórę. O ile masz zdrowe serce, bierz naprzemiennie gorące i lodowate prysznice. Lodowaty chociaż 10 sekund.

Ćwiczenia fizyczne są w stanie uspokoić myśli w głowie, ale…

Gdy po bieganiu wejdziesz na bardzo nisko wibracyjną stronę, albo sama napiszesz hejta (nawet, gdy w Twoim mniemaniu, to konstruktywny koment), to tak jakbyś oddała matrixowi to, co z trudem wypracowałaś dzisiaj.

4. Dopiero teraz jest dieta, na czwartym miejscu

A tak naprawdę dieta anty zapalana, czyli jednocześnie eliminacyjna. Bowiem jedynie dieta eliminacyjna może okazać się rozwiązaniem dla długotrwałych, chronicznych kłopotów zdrowotnych.

Eliminacja tego, co nie karmi, co nie odżywia, czyli niejedzenie raka. Oraz eliminacja tego, co kaleczy Twoje jelita, czyli alergenów, zadziała ożywczo na ciało przytłoczone (wręcz przymulone) zakwaszeniem, czyli życiem bez dostatecznej ilości tlenu w komórkach.

Jednym słowem wyeliminuj alergeny i żywność wysoko przetworzoną, transy

Oczyszczenie ciała z toksyn, zdecydowanie układu pokarmowego, wątroby, nerek, w tym uszczelnienie jelit, pozbycie się pasożytów i przerostu Candida, sprawi, że o wiele prościej będziesz oczyszczała umysł z niewspierających Cię myśli.

Przynajmniej na czas oczyszczania (potem się zobaczy) wyeliminuj

 • gluten (cały, w tym podejrzane „gluteno-podobne” białka, jak te w kaszach, czy kukurydzy, nawet w owsiance)
 • cukier rafinowany
 • żywność smażoną
 • tłuszcze trans
 • mięso
 • i przetwory mleczne, w tym oczywiście kazeinę i laktozę
 • przy okazji mówię o oczywistości, nie jesz GMO

Następnie możesz wskoczyć na jeszcze wyższy level oczyszczania:

 • wyeliminować wszelką przetworzoną (w tym przez podgrzewanie powyżej 41,5 stopnia) żywność roślinną
 • jeść tylko owoce, warzywa, orzechy, nasiona, w ich naturalnej surowej postaci, co właśnie czynimy w mniejszym, lub większym procencie będąc witarianami.

Na najbardziej spektakularnym szczycie oczyszczania oczywiście znajdują się świeżo wyciskane soki owocowe i warzywne

Radzę rozpoczynać eliminacyjną dietę oczyszczającą od małych zmian, aby uniknąć nadmiernego dyskomfortu (herx z pewnością nastąpi), gdyż organizm to dziwna konstrukcja, która broni się przed detoksykacją.

Odstaw ciału i psychice narkotyk, to zamiast od razu odżyć, najpierw zaczynają na potęgę cierpieć

Uwaga, szok!

Jeżeli chcesz się oczyścić radykalnie drogą eliminacji, tym bardziej kiedy jesteś teraz na tak zwanej „normalnej” diecie, to raczej skonsultuj sprawę z mądrym lekarzem, najlepiej naturopatą i staraj się też samo-edukować, gdyż to wielki przeskok dla organizmu, może nawet rodzaj szoku.

5. „Houston, we have a problem„, czyli 7 dniowa kuracja niacyną

Albo masz saunę w domu, albo wybierasz fitness klub, gdzie mają saunę. Zamawiasz czas w saunie dokładnie na pół godziny po czasie rozpoczęcia własnych ćwiczeń aerobowych typu bieżnia, steper, rower.

Jest to potężna technika oczyszczająca często pomagająca w odejściu od własnych uzależnień

 • Bierzesz 1 gram w postaci 1 tabletkiwitaminy C , lub 1 gramakwasu askorbinowego
 • oraz 100 mg witaminy B3 w formie niacyny (jeśli obawiasz się zbyt mocnego flesza, zacznij od ppłowy kapsułki, a nawet 1/4. Pozostałe części przyjmij w innych porach dnia)
 • Po 15 minutach wejdź na bieżnię, czy inne urządzenie do ćwiczenia aerobów i zrób półgodzinny trening.
 • Twoja skóra zacznie się (od niacyny) robić mocno zaróżowiona.
 • Taka rumiana udajesz się do sauny i siedzisz tam 20 do 30 minut, cały czas uzupełniając płyny wodą, aż do pierwszych oznak osłabienia.

Oczywiście procedura ta jest zalecana, dla osób ze zdrowym sercem, chyba, że pod okiem lekarza, ale detoks jest niesamowity.

Po 7 dniach codziennej kuracji połączonej z C, niacyną, sauną i bieżnią, czujesz się jakbyś wróciła ze SPA za kilkanaście tysiaków

6. Jesteś Ziemianką, skorzystaj więc z 6 sposobu detoksykacji, czyli peelingu gorącym ręcznikiem

To bardzo prosty i krzepiący sposób, aby oczyścić się z dziennego, czy tygodniowego zatrucia. Jesteś już po pracy, teraz weź myjkę frote pod przyjemnie ciepłą wodę, wyciśnij i mocno pocieraj nią energicznie swoje ciało przez 5 do 10 minut.

W wyniku tarcia pozbędziesz się martwych komórek skóry, a ciepły ręcznik otworzy pory i pomoże w detoksykacji, a nawet w yyy… rozkładzie tkanki tłuszczowej.

Spróbuj podczas tego peelingu zamienić się w yyy… peeling, przestając myśleć o pracy i o czymkolwiek.

7. Czyli oczyszczająca kąpiel

Taka kąpiel wspomoże bardziej rygorystyczny reżim oczyszczania i robi się ją 2 razy dziennie przez 3, lub 4 dni z rzędu.

Do ciepłej, lecz nie gorącej wody dodaj

Taka kąpiel nie tylko oczyszcza ciało na już, ale także zapobiega nadmiernej kwasowości ciała w najbliższej przyszłości. W celach bardziej relaksacyjnych można dodać kilka kropli olejku, który lubisz, znasz i nie jesteś na niego uczulona, np lawendowego.

owocek

Źródła:

„DEIR IV” Wereszczagin
healthy.net

(Visited 7 241 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Kiki3 3 lipca 2020 o 14:21

  Pepsi you rock. Super laska. Ale jak ty to robisz ze masz takie piekne zeby? Licowki? Bo nie uwierze ze wegiel tak wybieli zeby (chyba ze naturalnie bielutkie)

  1. avatar Jarmush 3 lipca 2020 o 21:41

   😀 białe były

 2. avatar 1234554321 5 lipca 2020 o 10:34

  pepsiaku zjadlam dzis jedynke, co radzisz zrobic z reszta w dziasle a potem z wielka dziura?

  1. avatar Jarmush 5 lipca 2020 o 14:52

   tradycyjnie, dentystę <3

   1. avatar 1234554321 6 lipca 2020 o 09:05

    to jasne , ale czyscic to ? kanalowo cos wiecej odstawic 4 szklanki i iine rzeczy bo krew chyba rozrzedzona troche rankiem leci

    1. avatar Jarmush 6 lipca 2020 o 17:43

     wszystko co zdrowe i naturalne rozrzedza krew, dlatego odstawiamy na tydzień/parę dni przed zabiegiem,

 3. avatar Kiki001 7 lipca 2020 o 11:03

  Pepsi a co sądzisz o oczyszczaniu serwatka? Naturopata zalecił rano i wieczorem litr serwatki i to wsio, przez 7 – 14dni. Mam alergie na mleko krowie.. ?‍♀️

  1. avatar Jarmush 7 lipca 2020 o 14:36

   raczej sobie zaszkodzisz, bo taka zwykła serwatka, jako odpad w produkcji nabiału będzie miała różne rzeczy w sobie, po prostu zacznij 4 szklanki

   1. avatar Kiki001 8 lipca 2020 o 06:18

    Niby ma jakieś super źródło eko serwatki… Bardziej mnie martwi/zastanawia jak to się do mojej alergii na bmk

    1. avatar Jarmush 8 lipca 2020 o 12:49

     nie pij, to nie oczyszcza , rób 4 szklanki

     1. avatar Kiki001 8 lipca 2020 o 16:40

      ?

 4. avatar Majka 17 lipca 2020 o 05:16

  Pepsi, jak juz o zebach , to odwaze sie tez na takie dla mnie trudne pytanie. Co robic, jak juz od kilku lat zanika emalja nazebna? Bylam u kilku dentystow – zalecaja licowki, bo problem jest tez natury kosmetycznej.
  Proces zaczyna sie przy dziaslach: najpierw pojawia sie lekko widoczna brazowo zolta kreska i zamienia na wglebienie: Emalja nazebna, cale szkliwo zanika i calosc oddala sie od dziasel. Po prostu widac zolta wewnetrzna czesc zeba. Golym okiem widac ta nierownosc. Dentysci twierdza, ze to od picia mojej porannej wody z cytryna, ale od 1 1/2 roku pije przez szklana slomke , a proces postepuje dalej. Na wielu zebach brakuje szkliwa na 1/3 albo nawet na polowie! Lekarz jest bezradny. Wyslal mnie do laryngologa by zbadac poziom wydzielania sliny. Nie jest super, ale ten nauczyl mnie jak podniesc ilosc wydzielanej sliny, czyli to nie jest glowna przyczyna. Dodam, ze szyjki zebow, niestety tez sa w duzej mierze bardzo odsloniete, chociaz paradontozy nie mam. Przyjmuje plyn z magnezem doustny i mocze nogi w soli magnezowej. Dodam, ze cukier wyeliminowalam kilkanascie lat temu, czyli coli i sokow z pudelka tez nie pije.
  Co moge zrobic, aby zatrzymac ten proces? Czy sa jakies cuda na odbudowe szkliwa i powrot dziasel na miejsce??

  1. avatar Jarmush 17 lipca 2020 o 11:07

   Oczywiście, że nie od wody, zachęcam Cię nadal do moich 4 szklanek. Niestety ma na nas wpływ stan zębów naszych rodziców, i to czym nas karmiono w dzieciństwie, ile masz wapnia i K2, oraz magnezu w diecie? Jak u Ciebie z witaminą A? Magnez cytrynian TiB, jest idealny, weźmiesz, docenisz różnicę.
   Ludowy sposób na wzmocnienie szkliwa
   Jednym z najbardziej dostępnych ludowych środków wzmacniania szkliwa jest surowe, organiczne mleko. Może być stosowany też przez tych, którzy nie lubią pić mleka. Aby wzmocnić szkliwo, na waciku nanieś mleko. Zastosuj tę metodę codziennie, za każdym razem przez 10 minut trzymać to mleko.
   Olejek z drzewa herbacianego jest dobrym lekarstwem ludowym na szkliwo. Kilka kropli tej substancji należy dodać do szklanki wody i dokładnie przepłukać usta po głównych posiłkach, po czym co najmniej przez 10 minut po należy powstrzymać się od podjadania lub picia.
   Ssanie bio oleju kokosowego, to działanie antybakteryjne

   Słyszałam o aloesie i lukrecji, ale nie wiem jak dokładnie stosować. Na pewno antybakteryjnie działają goździki.

   Unikać kwasu fitynowego, może uszkodzić szkliwo
   czyli fasoli, pszenicy, orzechów ze skórkami, bobu, kukurydzy, ryżu, żyta

   Trzymać wysoki poziom metabolitu D! Oczywiście w protokole z K2, to bardzo ważne

   1. avatar Brida 11 sierpnia 2020 o 17:20

    Hej, mam ten sam problem. Niestety licówki okazały się koniecznością. Wybrałam dobrego specjalistę który zrobił je z kompozytu, nie daj sobie wcisnąć z porcelany bo zapłacisz majątek a efekt jest ten sam. Zęby są widoczne ale większym problemem są niestety kości. Tam też są te zmiany i niosą za sobą kolejne problemy. W moim wypadku ogromną poprawę przyniosła homeopatia, lek o nazwie Calcium phosphoricum, typowy dla tego typu dolegliwości ale tak czy inaczej lek powinien dobrać dobry homeopata klasyczny, niestety mało ich jeszcze w Polsce.

    1. avatar Jarmush 11 sierpnia 2020 o 19:41

     nie, efekt nie jest ten sam, korona cyrkonowa zachowuje się jak bioidentyczny ząb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum