logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
83 184 932
261 online
31 271 VIPy
Reklama

FIOLETOWA KUKURYDZA
SUPER ANTYOKSYDANT
AND:

 

MACA 100% ORGANIC This is BIO
POMOŻE ZLIKWIDOWAĆ 
RÓWNIEŻ TĘ SYTUACJĘ

 

 

 

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Marchewka, klucz do zrozumienia, że każda zmutowana komórka pójdzie na jakąś modyfikację diety z surowej żywności!

  Marchewka, klucz do zrozumienia, że każda zmutowana komórka pójdzie na jakąś modyfikację diety z surowej żywności!

  Na końcu przepis na super  leczący sok warzywny

  Zapewne, gdy siedzisz w temacie naturalnych metod leczenia poważnych chorób (do tego przewlekłych) zadałaś sobie w którymś momencie pytanie, dlaczego akurat marchewka? Dlaczego właśnie to pomarańczowe warzywo odgrywa tak dominującą rolę w wielu kuracjach przeciwnowotworowych i w terapii Gersona i u dr Ratha i u innych naturopatów?

  Być może znasz historię Ann Cameron, która w 2013 wyleczyła się z IV-go etapu raka jelita grubego z nieoperacyjnymi przerzutami do płuc, tylko sokiem z marchwi. Piła dzień w dzień sok z 5 kg marchwi, a poza tym nie przykładała się do diety, czyli jadła mięso, a nawet lody. Nie zdecydowała się na chemię po operacji jelita, bowiem gdzieś podsłuchała, że chemia szkodzi, a ona miała już dość szkód w organizmie. Postanowiła zaryzykować.

  2 tygodnie po rozpoczęciu kuracji nie było żadnej poprawy. 8 tygodni po rozpoczęciu picia soku z marchewki, guzy przestały rosnąć, a niektóre zaczęły się zmniejszać, w tym powiększone węzły chłonne. 4 miesiące po rozpoczęciu picia soku z marchewki, wszystkie węzły chłonne, i guzy w płucach wróciły do normy. 8 miesięcy po uruchomieniu terapii marchewkowej, nie było śladu raka w dowolnym miejscu ciała. (tu)

  Ożeż

  Dr. Rath przytacza podobną historię, że na własnym ślubie (dość dawno temu) poznał gościa, który wyleczył raka gardła pijąc 2 litry soku z marchwi dziennie, tyle, że ten pacjent przez dłuższy czas, tylko takim sokiem się żywił. Takich zdarzeń jest bardzo wiele, chociaż nie wszyscy piszą zaraz książki o historiach swoich przypadków.

  Reklama

   

  TU ZNAJDZIESZ  RODZINNY ZIELONY DETOKS 4 GREENS 10% ORGANIC
  KTÓRY WZBOGACI NIESŁYCHANIE TWOJE SOKOWANIE (NIE SMAK:) IDEALNY DO OCZYSZCZAJĄCEJ KURACJI 4 SZKLANEK 


  No to, co siedzi w tej marchewce, która na gałkę niewiele różni się oprócz koloru od innych warzyw korzeniowych, a wydawałoby się, że to burak, nie mówiąc o brokule, albo innym kapustnym warzywie powinny ją wyprzedzać na niwie dziwacznego, gdyż strasznego (jak święcona woda:) dla matrixu medycznego leczenia?

  Skoro mówimy, że w żadnym wypadku nie składamy się z chemii, więc dlaczego chemia miałaby nam pomóc, to co takiego siedzi w marchwi, że nasze organizmy reagują na nią ozdrowieńczo?

  To popularne warzywko korzeniowe składa się głównie z wody i węglowodanów, zaś tłuszczu i białka zawiera bardzo małe ilości.

  Przeciętne 100 g przeciętnej marchewki zawiera:

  Kalorii 41
  Wody circa 88%
  Białka 0,9 g
  Węglowodanów 9,6 g
  Cukru 4,7 g
  Błonnika 2,8 g
  Tłuszcz u 0,2 g, w tym
  Nasyconych 0,04 g
  Jednonienasyconych 0,01 g
  Wielonienasyconych 0,12 g
  Omega-3 0 g
  Omega-6 0,12 g
  Transów 0

  Marchewka chrupie (jak się ją chrupie of course), bywa bardzo smaczna, jest źródłem beta-karotenu, błonnika, witaminy K, potasu i przeciwutleniaczy. Ma oczywiście wiele korzyści zdrowotnych, jak obniżanie cholesterolu, odchudzanie, czy poprawę zdrowia oczu.

  Pomarańczowy kolor marchewki powstaje z beta- karotenu, przeciwutleniacza, który przekształcany jest w witaminę A w Twoim organizmie.

  Węglowodany w marchewce obejmują skrobię i cukry, takie jak sacharoza i glukoza. Jednak surowa marchew w całości, zaliczana jest do pokarmów o niskim indeksie glikemicznym (16), który jest miarą tego, jak szybko żywność podnosi poziom cukru we krwi po posiłku. Marchew gotowana ma wyższy indeks, a pure z marchwi jeszcze wyższy, ale obie mieszczą się w 60. Chociaż tak naprawdę liczy się tylko ładunek glikemiczny, a nie indeks, a pan Michel Montignac – od diety z niskim indeksem glikemicznym – odszedł przedwcześnie z tego świata.

  Pijąc sok pozbawiony błonnika, z pewnością ma on znacznie wyższy indeks glikemiczny, o czym nie ma potrzeby myśleć.  Z drugiej strony fiber w marchewce jest całkiem dobry, bowiem rozpuszczalne włókna pektyny są głównym składnikiem błonnika, stanowiącego od 3 do 4% suchej masy marchewki. Wiadomo, że błonnik rozpuszczalny obniża poziom cukru we krwi i cholesterolu, jednak nasz leczniczy sok jest raczej pozbawiony błonnika, a jednak doskonały. Gdyż w tym przypadku błonnik przy takiej ilości soku „blokowałby” wchłanianie dobrodziejstw odżywczych z marchwi.

  Jakie jeszcze rzeczy znajdziesz w marchwi?

  Skoro marchew jest bogata w beta-karoten, to będziesz mieć świetne źródło witaminy A, która promuje sokoli wzrok, oraz podkręca układ odpornościowy.

  Drążmy dalej

  Biotyna, jedna z witamin z grupy B, dawniej znana jako witamina H, odgrywająca ważną w metabolizmie tłuszczu i białka

  Witamina K1, znana również jako filochinon, ważna dla krzepnięcia krwi, ale nie w za dużych ilościach w marchwi, w przeciwieństwie do niektórych warzyw

  Potas, niezbędny minerał, ważny dla kontroli ciśnienia tętniczego.

  Witamina B6, z grupy witamin B zaangażowanych w przemiany pożywienia w energię.

  No i dochodzimy do składników odżywczych marchewki, licznych i najbardziej znanych i cenionych, czyli karotenoidów

  Karotenoidy, to substancje o potężnym działaniu antyoksydacyjnym i w wielu badaniach zostały połączone z poprawą funkcji układu immunologicznego. Jednym zdaniem, karotenoidy przyczyniają się do zmniejszenia ilości zachorowań, w tym na bardzo nieprzyjemne choróbska, jak te układu krążenia, zwyrodnieniowe, lub niektóre częste rodzaje raka.

  Beta-karoten, pomarańczowa marchew (bo są różne, białe, żółte, czerwone, purpurowe i fioletowe) ma bardzo dużo beta-karotenu, chociaż jego absorpcja jest lepsza w przypadku gotowanej marchwi. I znowu oddaliłam się na chwilę od moich poszukiwań prawdy, czyli od leczniczego działania surowego soku.

  Alfa-karoten przeciwutleniacz, który częściowo przekształca się w witaminę A.

  Luteina, jest to jeden z najliczniejszych przeciwutleniaczy w marchwi, głównie można go znaleźć w żółtej i pomarańczowej marchewce, jest ważny dla zdrowia oczu.

  Likopen, jasnoczerwony przeciwutleniacz występujący w wielu czerwonych owocach i warzywach, w tym czerwonej i purpurowej marchwi. Zmniejsza ryzyko raka i chorób sercowo-naczyniowych.

  Poliacetyleny, i to jest nius, bowiem najnowsze badania zidentyfikowały te bioaktywne związki zawarte w marchwi, jako mogące walczyć i chronić organizm przed białaczką. Tego nie wiedziano wcześniej.

  Antocyjany, znaleziono w ciemniejszych kolorach marchwi i są to też silne przeciwutleniacze.

  Jeszcze trochę o karotenoidach

  Przede wszystkim badacze koncentrują się na wynikach z maglowania karotenoidów w marchewce, bowiem okazało się, że dieta bogata w karotenoidy może mieć i ma działanie ochronne wobec kilku rodzajów nowotworów, mianowicie, dla raka prostaty, raka jelita grubego i raka żołądka.

  Okazało się też, że kobiety z wysokimi poziomami krążących w nich karotenoidów mogą być również chronione przed rakiem piersi.

  Starsze badania sugerowały, że karotenoidy, mogą mieć działanie ochronne wobec raka płuc, ale nowsze badania nie wykazały efektu ochronnego. Jakby co, to pamiętajmy, że Ann Cameron zlikwidowała guzy w płucach sokiem z marchwi, ale były to przerzuty, bo faktycznie chorowała na raka jelita grubego.

  Nie dajcie się nabrać na małe marcheweczki kupując je dziecku, ponieważ prawdopodobnie są to duże marchewki, krojone, szlifowane i zaprawiane często tuż przed paczkowaniem yyy … chlorem. A cooo? Skoro można.

  Mała marchewka, to nie miniaturowa marchewka, tylko po prostu malutka stara marchewka.

  Na koniec wywodu, powiem, że można być na marchew yyy … uczulonym.

  Raz, że na wszystko możemy się uczulić, jak mamy pecha, a dwa, że 25% osób, którzy reagują alergicznie na pyłki brzozy i bylicy, może się na marchew uczulić. A wszystko w wyniku reakcji krzyżowej w której białka owoców, czy warzyw, wywołują alergię tylko z tego powodu, że są podobne do białek pewnych pyłków, które uczulają.

  Więc jeśli jesteś wrażliwy na pyłek brzozy i bylicy, to możesz reagować alergią na marchew.

  Wróćmy do terapii antyrakowych

  Dlaczego marchewka?

  Dlaczego Gerson zalecał picie co godzinę przez cały dzień szklanki soku z marchwi, albo marchwi i jabłek? Dlaczego nie mogła być zastąpiona jakimś innym warzywem, typu pietruszka korzeń, albo owocem w kształcie pomarańczy?

  Dlaczego powinniśmy wiedzieć, który surowy pokarm jest na daną chwilę najlepszy?

  O co w tym wszystkim chodzi?

   

  Wiele książek zostało napisanych na temat roli surowej żywności w leczeniu tak impertynenckich chorób jak rak.

  Gdy wgłębimy się w temat, to dojdziemy do wniosku, że nawet terapia letrilem, czyli amigdaliną jest to również leczenie surowym pokarmem zawierającym B17. Wiele owoców i warzyw jest pełnych składników odżywczych zabijających komórki rakowe, i / lub powstrzymujących rozprzestrzenianie się raka.

  To jest klucz do zrozumienia, że prawie każdy rak pójdzie na jakąś modyfikację diety z surowej żywności!

  Pomimo tego, że znane są przypadki ozdrowień z samych soków, jednak oprócz soków i surowej diety, szczególnie zaawansowanego raka należy wesprzeć jeszcze jakimś protokołem jego leczenia, albo Budwigową, albo chlorkiem cezu, albo fotonami, Kurkuminą, nadtlenkiem wodoru, Liposomalem C, wlewami witaminy C (zawsze askorbinianem sodu, nigdy kwasem askorbinowym) dożylnie, albo Gersonem, zgodnie z zaleceniami kogoś, kto w temacie siedzi.

  Nie można jeść i popijać wszystkim na hurra, należy dokonać odpowiednich wyborów i połączeń.

  Choć może jest prawdą, że niektóre składniki odżywcze są łatwiej dla nas dostępne przez gotowanie, ogólnie rzecz biorąc, jednak w chorobie lepiej jeść warzywa surowe niż gotowane, nie mówiąc o pieczonych, czy smażonych.

  Dobre w sokach, jest to, że składniki odżywcze są łatwiej wchłaniane/ bardziej strawne z powodu odrzucenia włókien. Drugą zaletą jest to, że można spożywać więcej odpowiednich warzyw i owoców, kilerów raka.

  Gorszą sprawą przy sokowaniu jest fakt, że niektóre składniki odżywcze bardzo zagęszczone w skórce, czy pestkach, jak w przypadku niesamowitych właściwości antyrakowych całych winogron purpurowych, idą w odstawkę. Dlatego tak ważne jest w przypadku choroby jak najlepsze urządzenie zgniatające owoce, a nie szybko odwirowujące. Czyli powolna wyciskarka dwuślimakowa, a najlepiej prasa, jakiej używają w ośrodkach terapii Gersona (na Węgrzech i w Meksyku)

  Możemy też użyć  dobrego blendera, czy robota kuchennego, które zrobią z całości tych owoców miękką papkę. Jednak nie wszyscy chorzy mogą zjeść takie ilości błonnika.

  Istnieje wiele różnych diet opartych na surowym jedzeniu.

  Pierwszą rzeczą, którą muszą ewentualni chorzy zrozumieć, że nie wszystkie warzywa i owoce mają takie same właściwości w leczeniu. Należy pamiętać, że głównym celem jest wyleczenie z choroby.

  Na koniec wrzucam uwagę o marchwi, bo przecież od niej zaczęłam dzisiejszą balladę.

  Podobnie jak u prawie wszystkich warzyw znajdziemy setki, jeśli nie tysiące składników odżywczych, to te zawarte w marchwi zapewne nie są jeszcze do końca zidentyfikowane, te do walki z rakiem.

  Ale, jeżeli mielibyśmy wybierać sok leczący, to na podstawie 206 badań przeprowadzonych na ludziach, właśnie marchew konsekwentnie jest jedną z najlepszych do walki z rakiem.

  Reklama


  TU ZNAJDZIESZ IDEALNĄ/SPRAWDZONĄ/POLECANĄ  KURKUMĘ 100% ORGANIC This is BIO


  Pomarańczowe karotenoidy są doskonałymi zabójcami

  Wybieramy marchew, kapustę, zielone szparagi, brokuły, czerwone buraki, ewentualnie kalafior i papryka, oraz przyprawę kurkumę.

  Po czym robimy bardzo odpowiedni, leczący sok warzywny:

  1. Sok z marchwi, pół litra na litr soku, czyli marchwi najwięcej
  2. Sok z buraków ( co najmniej 2 czerwone buraki)
  3. Reszta to sok z warzyw krzyżowych, w tym brokułów, kapusty, kalafiora, czy wymienionych wyżej (niszczą nowotwory i chronią wątrobę)

  Lista składników odżywczych tego doskonałego soku, największych kilerów zdewiowanych komórek:

  Surowa marchew
  alfa-karoten , beta-karoten, witamina A, witamina E, etc

  Surowe brokuły
  sulforaphanes,izotiocyjaniany

  Kapusta Raw
  izotiocyjaniany

  Zielone szparagi
  saponiny

  Buraki czerwone
  PAC, proantocyjanidyny, lub OPC

  Kurkuma (przyprawa)
  kurkumina

  1 litr soku z marchwi dziennie uważa się za odpowiednią ilość, a reszta odpowiednio mniejsza z innych warzyw, ale ludzie chwalą sobie nawet 2 litry soku z marchwi dziennie, którą to ilość uważa się jednak za maksymalną.

  owocek:)


  reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

  Rzuć też może gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


  (Visited 36 935 times, 7 visits today)

  Powiązane artykuły

  Komentarze

  1. julita 16 czerwca 2017 o 16:49

   Po wit. C,okropna zgaga. Pytalam Pepsi o odpowiednia. Odp. Cisza :-). Z B,tylko B12. A jakie to ziola sa dobre na nerki,bo tam tez kamienie mam. Kilka urodzilam i to duze 12mm. Dalam rade,chociaz bol okropny. O co chodzi z soda? Test,czy przyjmowanie. W tej chwili potrzebuje pilnie przegonic 🙂 zgage. Sodą mozna? Bo nie chce siegac po Polprazol!!!

   1. grzegorzadam 17 czerwca 2017 o 08:20

    Zgaga? Jak przyjmujesz?
    Może być reakcja podrażnionej śluzówki.

    ”jakie to ziola są dobre na nerki”
    Wiele różnych ziół:

    ”Dr Clark
    Oczyszczanie nerek”:
    ”Herbata nerkowa”
    http://www.pepsieliot.com/czy-w-twojej-solniczce-jest-juz-witamina-c-czyli-jak-prosto-zgladzic-plesn/

    ”O co chodzi z soda? Test,czy przyjmowanie.”
    jedno i drugie i alkalizacja, przy alkaliczności odpowiedniej złogi wapniowe nie tworzą się.
    Przezroczysty mocz, czyli magnez i odpowiednie nawodnienie.

    Jak chcesz walczyć ze zgagą IPP nie wróżę powodzenia.
    Można na pusty żołądek sodę przyjąć, ale w 99% przypadków trzeba zakwasić żołądek
    i zamknąć dolną zastawkę żołądka- Bołotow, poczytaj.

  2. julita 16 czerwca 2017 o 23:20

   O co konkretnie chodzi w tym pytaniu. B6 z C,soda i ziola nerkowe? Przyznam szczerze,ze nie mam pojecia o co chodzi. Czy te preparaty wywoluja metaliczny smak,czy o to,ze nalezy je wlaczyc do diety :-)?

  3. grzegorzadam 17 czerwca 2017 o 08:49

   O co konkretnie chodzi w tym pytaniu. B6 z C,……

   Musisz czytać, w dwóch zdaniach nie można odpowiedzieć.
   Na poczatek testy domowe, nawodnienie (przezroczysty mocz), magnez itd:
   http://www.pepsieliot.com/4-bardzo-proste-testy-zdrowotne-ktore-powinienes-przeprowadzic-w-domu-2/

  4. julita 17 czerwca 2017 o 20:37

   Wit. C 2x dziennie po posilku(wit.C jako kwas askrobiniowy,palmitynian askorbylu,askorbinian wapnia,askorbinian magnezu),boflawonoidy cytrusowe. Moze macie lepsza C ?. Test soda,po 20 minutach odbicie. Nie chce IPP. Najpierw musze wyleczyc nadzerki i zapalenie sluzowki. Czy wytloki wedlug Bolotowa i woda z sola wystarcza???.

   1. grzegorzadam 18 czerwca 2017 o 06:09

    Czy wytloki wedlug Bolotowa i woda z sola wystarcza???.”

    + sok z kapusty, chlorek magnezu, zioła, nawodnienie, alkalizacja.
    Trzeba czasu.

  5. julita 18 czerwca 2017 o 08:38

   Alkalizacja? W jaki sposob? Przed chwila,przeczytalam kolejny post Pepsi o alkalizacji. I teraz mam metlik w glowie. Wyraznie jest napisane,ze chociaz dobra sola szybko mozna dokwasic zoladek,to i tak odradza ten sposob,stawia na gorzkie i kwasne. To gryzie sie z Bolotowem :-).

   1. grzegorzadam 18 czerwca 2017 o 10:38

    Alkalizacja organizmu, nie żołądka!
    Czytaj dalej.

  6. julita 19 czerwca 2017 o 19:10

   Na sniadanie zjadlam ugotowana marchewke z przepisu,ktory podales wyzej w komentarzu. Przed kolacja wytloki z marchwi wedlug Bolotowa. Moje pytanie. Dlaczego pali mnie zgaga,zwlaszcza po wytlokach? Az caly przelyk mnie boli i piecze.

   1. grzegorzadam 19 czerwca 2017 o 19:39

    Nie wiem.
    Trzeba czasu, to nie tabs.
    Miałem takie zgagi, ze spać nie mogłem, minęło.

  7. julita 20 czerwca 2017 o 13:27

   To ile stosowac wytlokow z marchwi i kiedy? Bolotow w swojej ksiazce pisze,ze stosowac w razie zgagi,a kilka stron dalej,ze od dwoch do czterech lyzek na czczo w celu usuniecia metali ciezkich z zoladka,aby mogl prawidlowo funkcjonowac zwieracz.

   1. grzegorzadam 20 czerwca 2017 o 13:55

    Sama sobie odpowiedziałaś 😉

    Na zgagę inaczej, na metale inaczej.

  8. julita 20 czerwca 2017 o 15:51

   Dziekuje za wszystkie odpowiedzi:-). Musze sie jeszcze cos zapytac. Wczoraj wieczorem mialam silna zgage. Wypilam wode z soda. I ogromne zaskoczenie. Zgaga sie wzmogla i doszlo jeszcze kwasne odbijanie. Dlaczego? Dzisiaj rano test sody. Odbicie po 15 minutach.

   1. grzegorzadam 30 czerwca 2017 o 08:11

    Minie dużo czasu, zanim to się unormuje.

  9. Agiss 2 grudnia 2017 o 07:18

   Jak zwykle świetny wpis i dla mnie strzał w 10 ! Uwielbiam marchew, chrupię ją codziennie od kilku lat. I tutaj moje pytanie: czy można „przedawkować” marchew, czy jest jakaś ilość marchwi, która wpłynie źle na wątrobę (zdania dietetyków)….Buziole

  10. grzegorzadam 2 grudnia 2017 o 09:20

   czy można „przedawkować” marchew,”

   Nie sądzę, granicą jest smak i ochota, jak ze wszystkim

  11. Aneta D Falkiewicz 29 marca 2018 o 09:05

   Też się wychowałam na sokach z marchwi, jabłek i buraków, tatuś robił konsekwentnie w wiekim sokokombajnie a składniki ze wsi od babci brał. Soki zostały do dziś i strasznie uzależniają. Chociaż ostatnio to wolę podjadać surową marchewkę a buraki zakupić trzeba było w TIB, bo w Anglii strasznie cienko i strasznie drogo o wersje bio.
   Btw jaka jest różnica między prasą a dwuślimakiem? Wszystkie one zostawiają suche pulpy? I co z tymi pulpami potem robicie? W wersji witariańskiej? Bo w wegańskiej to sporo sposobów jest. Któreś maszyny polecacie? Są jeszcze ręczne prasy/ślimakowce, z korbką, faceta do tego trzeba? Zależy mi na sokowaniu liści a myć nie chcę. Wiem, że Pepsi ma Angela, czasochłonny jak chyba wszystkie ślimaki…

   1. Iza 29 marca 2018 o 19:47

    Hurom jest OK (łatwo, szybko się go myje, cichy), używam od około 3 lat. Wióry nie są super suche.

  12. mstasal 29 marca 2018 o 12:21

   Pepsi kochana…Ostatnio pisałam o tym, że zemdlałam nie wiedząc czemu. Dziś byłam u lekarza który zlecił mi badania i podejrzewał że to wina chorej tarczycy, miałam początkowo 8,70. Jak już wspomniałam wzięłam sobie do serca to co piszesz i wdrożyłam w życie, sama więc leczyłam tarczycę pomimo że endokrynolog przepisał mi euthyrox,-nie brałam. Koleżanka pielęgniarka twierdziła że tarczycy w życiu nie wyleczę naturalnie,a jednak można. Jestem taka szczęśliwa bo tarczyca spadła mi do 4,60 i lekarz powiedział że wszystko ok. i nie muszę nic brać tylko za 3 miesiące na kontrolę. Niesamowite, jak ktoś wątpi że nie da rady to ja jestem przykładem,że się myli.
   A co do mojego omdlenia to prawdopodobnie to co mi napisałaś,czyli kręgosłup szyjny. Nigdy mi nie doskwierał ale potem mnie bolała szyja i ciężko mi się oddychało, chyba to przez to że źle biegałam. Teraz staram się biegać na palce no i ćwiczę na kręgosłup.
   Wszystkie wyniki mam dobre
   Dziękuje Ci więc bardzo to,że czuję się wspaniale zawdzięczam Tobie. Lovciam

   1. grzegorzadam 29 marca 2018 o 16:18

    co na to koleżanka pigułka?

  13. mstasal 29 marca 2018 o 17:13

   Trochę zdziwiona…

  14. Jarek 25 kwietnia 2018 o 20:17

   Witam.Powiedz mi kochana co sądzisz o oleju z konopii na taką dolegliwości jak rąk płuc))))-:

   1. Pepsi Eliot 25 kwietnia 2018 o 20:30

    Jeśli chodzi o olej z konopii znajdziesz bardziej odpowiednie miejsca, nie zajmuję się tym tematem wnikliwie. Wiem, że może być pomocny przy crohnie, ale taże nie daję konkretnych rad.
    Przy raku płuc zalecam zwykle to, co nie znaczy, że nie można stosować oleju z konopii dodatkowo.

    Witamina C – pomaga w naprawie i regeneracji tkanek, oraz pomaga w przyswajaniu żelaza
    Witamina C albo kwas askorbinowy TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html
    (nadaje się do kalibracji) albo C1000+TiB, albo Liposomal C TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2512-liposomal-vitamin-c-250ml-tib-254475917527.html

    liposomal przy raku będzie bardzo dobrym wyborem 3 miarki dziennie tuż przed posiłkami po 1.

    1 Witamina E G&G naturalna – silny przeciwutleniacz, który pomaga zwalczyć infekcję (razem z C i selenem koło 17)
    Witamina E naturalna https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2530-vitamin-e-400iu-natural-bursztynian-120kaps-gg–5060040826713.html

    Witamina B6 – obsługuje funkcje nadnerczy i jest niezbędna dla kluczowych procesów metabolicznych

    Witamina A – System układu odpornościowego i pomaga zapewnić barierę przed infekcjami – należy pić 1,5 litra soku z marchwi bio. dziennie. Rozłożonego na szklanki. Tłuszcz dobre masło. To są dobre źródła bekarotenu /A.

    Witamina D – sprzyja układowi odpornościowemu i zmniejsza stan zapalny

    Witamina D3 (w protokole z K2)

    Badanie 25(OH)D obowiązkowe i suplementacja (zwykle niezbędna, należy utrzymywać poziom około 100, czyli w przypadku raka w górnej granicy normy) na 5 dni przed badaniem odstawić suplemnty

    6 tabletek D3 TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/57-vitamin-d3-1500iu-100tabl-tib-254475917305.html?search_query=d3&results=8 + 1 kapsułka K2 TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2544-vitamin-k2-100mcg-60kaps-tib–254475917480.html?search_query=K2&results=6
    po śniadaniu, razem z 1 kapsułką Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib-254475917190.html?search_query=omega+3&results=916

    Kwas foliowy naturalny – kluczowy w rozwoju krwinek czerwonych (brak kwasu foliowego może sprawić, że ciało jest podatne na raka)
    https://thisisbio.pl/suplementy-diety/2505-folic-acid-400mcg-90kaps-gg–5060040826195.html
    1 kapsułka do śniadania

    Żelazo – pomaga organizmowi w przenoszeniu tlenu do komórek, ale nie plecam suplementacji żelaza, tylko np. chlorelli 100% Organic This is BIO, jako bardzo dobrego źródła żelaza i aminokwasów esencjonalnych. 
    https://thisisbio.pl/chlorella/46-chlorella-100-organic-410tab-254475917299.html

    2 gramy pół godziny przed śniadaniem na kwadrans i przed obiadem też 2 gramy. Zaczynać od 1 tabletki, czyli pół grama, aby przyzwyczaić ciało d nowego pokarmu

    Selen – spowalnia nadaktywne odpowiedzi ciała, przy agresywnych formach raka
    Bierz  1 kapsułkę selenu G&G (nie łącz go z cynkiem, ale bierz go z witaminą E i C) około 17
    https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2176-selenium-200mcg-120kaps-gg-5060040820971.html

    Cynk – spowalnia reakcję immunologiczną i stan zapalny w organizmie
    1 kapsułka ( nie łączyć go z selenem) rano do śniadania razem z B6 i kwasem foliowym.
    https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2184-zinc-citrate-50mg-120kaps-gg-5060040827116.html

    cynk jest antagonistą miedzi, możesz nosić bransoletkę z miedzi, albo jeść suszone owoce, daktyle, rodzynki

    cynku nie należy łączyć z selenem

    Jod
    Przy selenie konieczne jest branie jodu pierwiastkowego.
    Należy dla bezpieczeństwa podawać płyn Lugola ( w aptece) przez skórę robiąc plamę o śrenicy około 2,5 cm z 2-3 kropel płynu Lugola i ponowić po całkowitym wchłonięciu (czyli gdy zniknie brązowa plama)

    Uzupełnić magnez:
    jabłczan magnezu TiB,

    np. chlorek magnezu TiB https://thisisbio.pl/cialo-twarz/2165-chlorek-magnezu-900g-tib–254475917428.html łyżeczka do szklanki wody zcytryną w godzinach rannych. Gdyby okazało się , że rozwalnia, niech  bierze łyżeczkę małą jabłczanu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2494-jablczan-magnezu-90g-tib-254475917442.html
    magnez w godzinach porannych, można zastosować moją kurację 4 szklanek na rozpoczęcie dnia: http://www.pepsieliot.com/szybko-naturalnie-oczyscic-watrobe-toksyn/, wtedy już nie trzeba chlorelli, tylko 4 Greens.

    oraz Liposomal Kurkuminy TiB https://thisisbio.pl/antyoksydanty/2516-liposomal-curcumin-100ml-tib-254475917565.html  działa antyrakowo

    Zero cukru z cukiernicy
    Zero kazeiny
    Zero glutenu
    Minimum raz w tygodniu ćwiczenia o wysokiej intensywności
    Codziennie jak najwięcej ilości kroków 
    Dużo surowych owoców i warzyw 
    Długo śpij
    Całkowicie odstaw kofeinę

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *