logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
104 660 349
290 online
32 912 VIPy
Reklama

TWOJA RÓWNOWAGA HORMONALNA 
ORGANICZNA MACA This is BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Masz się bać apokalipsy? Kto jest autorem Twojej choroby? Kim jesteś?

Czyli 10 prawd nie do zaakceptowania, zanim nie skumasz o co chodzi w matrixie 3D.

Jednak tylko przez akceptację tego co jest, jesteś w stanie to zmienić.

1. Przebudzenie, czy apokalipsa?

Całkowite przebudzenie jest wyjątkowo rzadkie, więc tym bardziej nie ma po co myśleć o tym celu. Właściwie każdy mistrz powie, że nic tak nie oddala Cię od celu niż myślenie o nim  i zapominanie o drodze, w której jest się teraz. Droga w której jesteś teraz jest najbardziej dla Ciebie istotna, to dzięki temu krokowi w którym teraz jesteś wzrastasz, ewoluujesz.

Bo we wszechświecie chodzi o wzrastanie.

W wielu proroctwach dowiadujemy się o jakimś końcu świata, apokalipsie. Cokolwiek wątpić, wszyscy mówią mniej więcej o tym samym. To odbiera niektórym chęć do działania. Wolą bać się i czekać.

Ale

Zgodnie z zasadą ewolucji i ciągłego wzrastania  apokalipsa nie będzie ani zagładą, ani zniszczeniem Ziemi. Będzie ujawnieniem prawdy. Kiedy dokonano na nas modyfikacji, skąd żeśmy się wzięli na Ziemi, i o co tutaj biega?

Apokalipsa będzie przede wszystkim śmiercią religii i o to tutaj chodzi. To dlatego dla niektórych jawi się taka straszna.

2. Choroba równa się zdrowiu, czyli wszystko jest iluzją

Świat istnieje na wielu wymiarach, zaś ludzie mają skłonność do postrzegania tylko ciągłości czasowo-przestrzennej (czyli konstruktu liniowego) z ograniczoną percepcją. Twoje ego „złudne postrzeganie” w tej osi czasu chce byś wierzyła w czas linearny. Jednak nieważne jest to, co wydarzyło się w przeszłości, bądź to, co będzie miało miejsce w przyszłości, zawsze rozważasz i tworzysz wszystko w teraz.

Potęga restrukturyzacji umysłu jest możliwa tylko dzięki jasności kosmicznego umysłu. Bycie w teraz jest jedynym ratunkiem.

„Świat zewnętrzny jest odbiciem Twojego świata wewnętrznego. Sposób postrzegania Ciebie przez innych ludzi jest tylko odzwierciedleniem ich samych. Twoja reakcja na otoczenie daje Ci możliwość poznania siebie.”

~ Roy T. Bennett, „The Light in the Heart”

A Twoja zmiana zmienia też Twoją rzeczywistość, to co jest poza Tobą, co jest po prostu lustrem.

TU KUPISZ: GREENS & FRUITS TiB  (w nowej szacie) MINERAŁY, WITAMINY I PONAD 50 WYCIĄGÓW Z OWOCÓW, WARZYW I ZIÓŁ ORAZ PROBIOTYKI I ENZYMY

Twoje przekonania wpływają na Twoje postrzeganie tego kim jesteś i co możesz stworzyć. Jeśli uwierzysz, że jesteś chora i zmęczona, taka będziesz. Ciało reaguje na najgłębsze przekonania. Jeśli dochtore powie Ci, że masz śmiertelną chorobę, umrzesz przede wszystkim z tego powodu. Bądź czujny, wszystko możesz odwrócić, ale wcześniej musisz to zaakceptować.

Komórki słyszą to co mówisz, słyszą ograniczenia i strach. Jeśli kochasz swoje komórki, ciało będzie wspierać to, w co wierzysz. To co robisz ze swoim ciałem jest istotne dla Twojej wielowymiarowej jednostki, jak również na każdej innej osi czasowej.

Ale i tak wszystko jest iluzją.

3. Fałszywe wiadomości są równe … prawdziwym

Rzeczywistość jest skonstruowana w czasie i przestrzeni Trzeciego Wymiaru. Chociaż tuż obok, na wyciągnięcie ręki działa 4 wymiar, zwany technologiami. Prawdopodobnie podczas snu wchodzisz do czwartego wymiaru.

„Wielcy” tego świata nie latają na spotkania na drugim końcu świata, spotykają się w hiltonowskich „jumping roomach”. Paris Hilton osobiście zjechała pogratulować Trumpowi. Piszę o tym tak dla jaj:)

Czas i przestrzeń to częstotliwości, które krążą w zapętlonej osi czasu, którą Twój mózg może dekodować i dzięki temu, masz możliwość doświadczania życia jako człowiek. Wszystko zatacza krąg, od pór roku po gospodarkę, podobnie jest z każdą historią, która ma tendencję powtarzania się.

Wszystko już było? – o czym wkrótce napiszę mega ciekawą rozprawkę (przynajmniej dla mnie hi hi:)

Żyjemy w systemie Matrix, który można opisać jako sieć energetyczną, hologram lub grę składającą się z elektromagnetycznych częstotliwości. Hologram jest informacją tak samo jak światło i rozprzestrzenia się bezgranicznie. Twój mózg rozszyfrowuje te informacje na podstawie postrzegania: jak rzeczy, sytuacje pojawiają się w Twoim życiu. Jak wiadomo, pozory mylą.

W gruncie rzeczy, wszystko jest inne niż się wydaje.

Tworzymy zbiorową rzeczywistość z elektromagnetycznymi częstotliwościami, w której wszyscy i wszystko jest połączone, w bardzo podobny sposób jak ma to miejsce w przypadku działania komputerów. Jednak w zajmowanej przez nas przestrzeni widzimy tylko małą część światła widzialnego, wąski zakres informacji, który prezentuje zaledwie 0,0001% całego zakresu elektromagnetycznego.

Dlatego każda informacja jest dla Ciebie zarówno fałszywa, jak i  … prawdziwa.

4. Jesteś duszą

Spróbuj dostrzec, że mózg jest centralną jednostką przetwarzającą w organizmie, organizm jest komputerem, a Twoje DNA jest twardym dyskiem natury. Co więcej, musisz również zaakceptować, że jesteś zarówno odbiorcą, jak i nadawcą informacji – jesteś płynącą energią w Twoim ciele.

Jednak po pierwsze jesteś duszą. Jesteś świadomością, która doświadcza na poziomie fizycznym w holograficznej konstrukcji rzeczywistości. Dzieje się to dla Ciebie, abyś mogła wzrastać i ewoluować.

Świadomość tworzy rzeczywistość.

Nie wszystkie dusze są na tym samym poziomie ewolucji. Niektóre muszą się uczyć, doświadczać i ewoluować.

5. Jesteś kreatorem

„Jesteś kreatorem. Kreatorem ludzkości… nauka ma obsesję na punkcie wiedzy, zwłaszcza tej, która zgodna jest z percepcją zmysłową. Pomimo instrumentów, które znacznie wpływają na podwyższenie zmysłu czucia u człowieka, cała wiedza zmierza w kierunku poznania odczucia zmysłowego, zanim zostanie zakodowana jako informacja. Jeśli coś nie może być zobaczone, usłyszane, dotknięte, poczute lub posmakowane, jest to nie do odbioru przez człowieka.

Pięć zmysłów człowieka, cztery ściany i powieki są Twoim więzieniem. Odrzuć je.

Dotyk nie określa kształtów. Oczy nie postrzegają rzeczywistości. Uszy nie słyszą piosenki Wszechświata. Nie możesz nawet skosztować jedzenia aniołów lub poczuć wyższej, prawdziwej częstotliwości. Będziesz ucieszona, gdy zaczniesz uwalniać się od ograniczeń. Użyj swoich fizycznych zmysłów, ciesz się nimi, ale nigdy, nawet przez moment, nie wierz w nie jak w całkowitą rzeczywistość. Twoje serce wie. Uwierz. Uwierz. W cokolwiek wierzysz, takie jest.” –

Jade Plant, „Talking with nature” Michael J. Roads

6. Jesteś świadomością

Jeśli zrozumiesz konstrukcję atomu, docenisz fakt, że nie jesteś w ogóle w stanie stałym

Jesteś czystą świadomością w bezgranicznym kosmosie. Nie jesteś swoim ciałem i myślami. Nie jesteś emocjami. Jesteś bezgraniczna. Poprzez Twoje ograniczone przekonania i wpojone wierzenia może to brzmieć nieprawdopodobnie.

Jednak jesteśmy niemożliwi, ale wszystko inne jest możliwe. Wszystkie możliwości oznaczają, że jesteś wszystkim i niczym. Jesteś materią i energią, dźwiękiem i ciszą. Życie jest ciągłością pomiędzy fizycznością i nie fizycznością, bez początku i końca.

W tej grze iluzji, jesteś częścią Twojej prawdziwej Jaźni. W tej rzeczywistości, jesteś hologramem holograficznego wszechświata.

Hologram: trzywymiarowa projekcja pisana na dwuwymiarowej rzeczywistości (to znaczy kartki papieru).

Jesteś tutaj, aby pamiętać, że jesteś czymś więcej niż tylko słowami na papierze i podstawowymi parami w DNA. Twoje DNA jest odwzorowaniem najwspanialszej siły.

7. Jesteś falą i cząsteczkami w tym samym czasie

W tej grze iluzji ludzie są schwytani w pętlę czasową, gdzie doszło do tego, że tracą siłę/energię dla tych, którzy kontrolują program w hologramie. Nie tylko umysły są kontrolowane (poprzez inżynierię społeczną i częstotliwości), ale dokonywana jest manipulacja ludzkimi genami poprzez ograniczenie odczuwania do pięciu zmysłów, co prowadzi do tłumienia prawdziwej Jaźni i prawdziwego potencjału.

8. Wolność wyboru

Podczas przerabiania Wszystkiego czym jesteś, masz wybór. Możesz wybrać bycie jedną z pszczół w ulu pod ciągłą kontrolą i na drakońskich prawach lub możesz wybrać wolność.

„Wolność leży w głębi serca mężczyzn i kobiet. Kiedy tam umiera, żadna konstytucja, żadne prawo i żaden sąd nie może jej ocalić.” – Judge Learned Hand

Kiedy rozmawiasz o wolności, postrzegasz to tylko jako ułamek tego co zostało ci zaprogramowane i uwarunkowane do wierzenia, tym samym ograniczasz się do pięciu zmysłów. W momencie, gdy zaczniesz w inny sposób wykorzystywać wszystkie zmysły i uosabiać wolność, odzyskasz ją. Nie musisz już dłużej dostosowywać się do kontroli koloni.

9. Dekodowanie fałszywej rzeczywistości, czyli matrixu

Matrix jest systemem do którego ludzie są wcielani i reinkarnowani w celu ewolucji duszy i budzenia się. Ten konstrukt nie może być „stały”, ale może być uwarunkowany sposobem reagowania na niego. Co to znaczy? Że albo w to grasz na nieświadomce, albo zaczynasz się budzić i możesz zrobić wypad z tej gry. Albo chociaż grać w nią, wiedząc, że to gra, czyli program nałożony na umysł.

Umysł kontroluje wierzenia w rzeczywistość, która jest zgodna z jego podstawowymi wierzeniami. Zamiast tworzyć rzeczywistość, która najlepiej służyłaby całej ludzkości i planecie. Stajesz się rozproszony przez ograniczenia ustanowione w celu stłumienia Twojej nieodłącznej siły. Dajesz się tłumić. Wchodzisz w to. Rozpieprzasz swoje możliwości na gierki w pracy, niesnaski w małżeństwie, klapy od sedesu i stojące skarpetki Ikea, sushi, Kowalski, zazdrość. Nie kumasz, jakie masz możliwości. Sądzisz, że to wszystko, to wina teściowej, albo trudnego dzieciństwa. Nie ma Cię teraz. Hologramy, które tworzysz są płaskie jak klatka piersiowa modelki, której zazdrościsz silikonów. Wszystko stoi na głowie, chociaż mogłabyś wszystko, robisz na płasko, zawsze wczoraj, zawsze jutro, nigdy dziś. Jak dżem u Królowej z Alicji w krainie czarów.

~ The Matrix

Morfeusz:

-Matriks jest wszędzie. Wszędzie wokół nas. Nawet teraz, w tym właśnie pokoju. Możesz zobaczyć go, kiedy spoglądasz za okno lub oglądasz telewizję. Możesz poczuć go, kiedy jedziesz do pracy… idziesz do kościoła… płacisz za rachunki. To jest świat, który zasłonił Ci oczy, abyś stał się niewidomym przed prawdą.

Neo:

– Jaką prawdą?

Morfeusz:

– Jesteś niewolnikiem, Neo. Jak wszyscy inni urodziłeś się w niewoli. W więzieniu, którego nie możesz smakować, zobaczyć, dotknąć. Jest to więzienie dla Twojego umysłu.

10. Rzeczywistość bycia w „tu i teraz” w 3 krokach

Krok 1: Uwolnij swój umysł z programu przekonań

Odrzuć podstawowe przekonania, że:

Szkoły nauczają prawdy o świecie.

Rządy przyznają prawa, aby nas chronić.

Koncerny farmaceutyczne chcą nas chronić.

Główne media mówią prawdę o tym, co się dzieje na świecie.

Politycy opowiadają się za nadzieją i zmianą.

Terroryści potrzebują większego ograniczenia wolności na rzecz zwiększenia kontroli i nadzoru.

Jedzenie zmodyfikowane genetycznie może wykarmić świat.

Mikroczipy RFID sprawiają, że życie jest wygodniejsze i wydajniejsze.

Chemtrails (teoria spiskowa) i geoinżynieria kontrolują globalne ocielenie w celu ochrony planety.

Krok 2: Poszerz swoją wiarę do tego, co jest możliwe

Wybierz bycie świadomą systemu kontroli umysłu Matrix lub pozostań nieświadoma. Jeśli zaprzeczasz czemuś, nie możesz tego zmienić.

Zaakceptuj więc to co jest, abyś mogła to zmienić.

Krok 3: Przejdź od mówienia i myślenia do robienia czegoś w tym temacie.

Działanie

Zacznij od ciała. Zmieniaj emocje, aby ulżyć ciężarowi ciała. Zejdź do serca. Patrz na wszystko spod serca, nie spod umysłu. Zobacz jak ciało reaguje i uzdrawia się, i obserwuj jak te zmiany wpływają na rzeczywistość.

tego się nie obawiaj

padam uniżenie do nóżek
na zawsze Twój
Horry

(Visited 7 542 times, 1 visits today)
Horry-Porttier Horry Porttier - Nius pojawił się niespodziewanie na stronie i nie wiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. syldra 19 września 2017 o 12:05

  Pięknie Horry, Pięknie 😉 <3

 2. LuminAdi 19 września 2017 o 13:34

  No Panie Portierze, jak zwykle otwiera Pan „bramy prawdy” dla tych naszych ludków 🙂 Szacuneczek, hmmm, trzeba by pomyślec nad rorzucaniem ulotek z balonów z takimi tekstami 😀
  No i mega słonecznik, nieźle wibruje! 😀

  Lovocki wszystkim! <3

  1. Horry Porttier 19 września 2017 o 13:38

   kłaniam się nisko <3

 3. Jk 19 września 2017 o 15:26

  ??supereerroooo

 4. Igaga 19 września 2017 o 16:24

  Ejjjjjjjjj dlaczego tak krótko???? <3
  zawsze wsiadam w ten pędzący samochód z rozpalonymi do czerwoności policzkami, wiatr muska włosy, energia płynie – aż tu nagle koniec posta (wiem, że to początek) ale Was się nie czyta, Was się chłonie – po to żeby chłonąć siebie <3
  dziękuję, dziękuję, dziękuję <3 a jeszcze raz dziękuję !

  1. Pepsi Eliot 19 września 2017 o 21:24

   <3 <3 <3

 5. Brzoza 19 września 2017 o 17:36

  Pismo Święte przez kogo zostało napisane? Czy nie ma go wcale i też zostało wymyślone, jego tresc to kłamstwa? A Bóg i Jezus? A cuda jakie się dzieje na Świecie, szczęśliwe uzdrownienia, ludzie, którzy tego doświadczyli też kłamią. Wszystko jest jednym wielkim kłamstwem? Bóg to też matrix?

  1. Pepsi Eliot 19 września 2017 o 21:23

   Nie, wręcz przeciwnie, Bóg to światło, Absolut, to źródło, my jesteśmy cząstkami światła, nasze dusze, to cząstki Boga, jesteśmy bogami, tylko mamy do siebie bardzo utrudniony dostęp. Nie schodzimy do serca, to nas wyróżnia. Jezus albo pochodzi z 5 wymiaru, albo jest przebudzonym buddą, od czasu do czasu pojawiały się takie postaci w historii. Jeśli chodzi o historię jego życia, to już wcześniej też pojawia się motyw ukrzyżowania i wiele innych. Oczywiście dzień 25 grudnia nie jest datą związaną z narodzinami itd. Kiedyś poznamy całą prawdę. Np. Igor Witkowski bada i opisuje to.

  2. grzegorzadam 17 października 2017 o 08:47

   Pismo Święte przez kogo zostało napisane?”

   Wiadomo przez kogo i w jakim celu.

 6. Katerina 19 września 2017 o 19:14

  Hej Horry, jak zwykle świetnie chociaż myśl o płaskiej Ziemi i tym, że jestem hologramem sprawia, że jestem smutna. I jeszcze ten nieprawdziwy księżyc… To tak jakbym nagle dowiedziała się, że jestem podrzutkiem, jakby mi zabrano wszystko w co wierzyłam i było piękne.

  P.S. Czy orbsy to dusze? Jak myślisz?
  Dobra. Nudna jestem z tymi orbsami 😉
  Pozdrawiam cieplutko i wietrznie.

 7. Carrie 19 września 2017 o 20:49

  Perfect 🙂

 8. Dominika 19 września 2017 o 20:59

  Bardzo Ci dziękuję Horry ?

 9. dażaża 20 września 2017 o 12:36

  Mam kilka programów do wyłączenia. Jest jakiś pstryczek on/off ??

  Lovki <3

  1. Pepsi Eliot 20 września 2017 o 12:39

   lovki2

 10. Smok 20 września 2017 o 12:47

  Cześć Pepsi, czy mogę dostać II wydanie e -booka Jak zarabiać w necie? Kupiłam I, ale II nie dostałam – albo nie widzę w mojej poczcie:) Z góry dziękuję.

  1. Pepsi Eliot 20 września 2017 o 13:03

   oczywiście, napisz do informatyk@pepsieliot.com

 11. Fila 20 września 2017 o 13:37

  Horry, jak zwykle wyśmienicie się czytało.

 12. Aneta D Falkiewicz 20 września 2017 o 18:46

  Yeee <3 <3 <3 Horry no <3

 13. yellowfin38 20 września 2017 o 19:48

  świetny post. bezpośrednia (w odczuciu) moc przebudzenia – czytając ten post tu i teraz można ją odczuć.
  Horry, dziękuję Ci bardzo że jesteś tu – od początku Twego zaistnienia na tym blogu chciałam Ci to powiedzieć, lecz matrix (zmęczenie, inne obowiązki, zabrakło czasu), i poza tym to wina Pepsi ;), bo za dużo postów publikujecie…..nie mam czasu ich wszystkich czytać, tj. czytać delektować się przemyśleć, wejść w dyskurs na forum. …to jednak nie gazeta…daily news…tylko głębokie nasycone treści…

  jesteś dla mnie odzwierciedleniem duszy świata. jesteś fizyczną formą na ziemi duszy świata, niesamowite i jestem zaszczycona to odczuwać. co za energia serca, jestem pod wrażeniem.

  wyjątkowy <3

  1. Horry Porttier 20 września 2017 o 20:40

   <3

  2. karoll 20 września 2017 o 21:37

   Ci co bardziej kumatsi chyba już zczaili że horry to alter ego Pepsi hahah 😀 buziaki Peps

   1. Pepsi Eliot 21 września 2017 o 08:44

    nie zawsze 🙂

 14. Isell 21 września 2017 o 02:21

  Dziękuję za wpis , utwierdził mnie jeszcze bardziej w moim postrzeganiu rzeczywistości i mnie samej .Zabawne właśnie wczoraj rozmawiałam na ten temat z przyjaciółką obrazując jej bardzo podobnie ten temat 🙂

 15. katsevmanus 21 września 2017 o 13:39

  „To czego szukasz jest miejscem, z którego szukasz” ponoć Franciszek z Asyżu. Jest szukanie i koniec szukania. Jeśli mogę obserwować umysł, emocje, myśli, identyfikacje, tożsamość, osobowość, to nie jestem nimi. Czy mogę obserwować obserwatora? Gdzie to się kończy na czystym odczuciu JEST?

 16. Ewa 21 września 2017 o 18:40

  Zacznę od:jeszcze,jeszcze!Następnie:DZIĘKUJĘ! I na koniec pytanie do Ciebie i Pepsi:jaki macie stosunek do medytacji „Tarczy 12D”?Mnie „coś zacukało” w niej.Piona i cmok.

  1. Horry Porttier 21 września 2017 o 19:34

   mnie nie kręci 🙂

 17. Tysia 19 października 2017 o 11:13

  Horry, lubię Cię bardzo 🙂

 18. Madzia 25 października 2017 o 21:01

  Mega ,mega kocham czytać twoje posty ,nawet jak nie wygladasz pięknie …..serio ,serio to uczta bogów !!!!! Kocham was tez serio

 19. Pietrucha 25 grudnia 2017 o 03:54

  Pepsi takie nietypowe pytanie: kocham zwierzeta i ciezko mi patrzec jaki los ludzie czesto im sprawiaj …sa to bezbronne kochane istoty, juz sama mysl o ich porzuceniu lub innym zlym traktowaniu, powoduje zal i pytanie czemu tak jest …jak sobie z tym poradzic ?

  1. Pepsi Eliot 25 grudnia 2017 o 08:48

   wiele osób odczuwa wielką empatię do zwierząt i do dzieci, ponieważ są bezbronne. Ten smutek jest celowy, masz się zamartwiać i karmić matrix. Po prostu bądź smutna, ale nie identyfikuj się z tym, nie jątrz tych myśli, niech przepłyną, i w miarę swoich możliwości uświadamiaj ludzi, ale nie wchodź na barykadę.

 20. Emma 11 stycznia 2020 o 12:01

  Pomocy. Mam depresję klimatyczną. Bardzo się boję zagłady, bólu, głodu, boję się o swoje dzieci. Chyba czekają mnie psychotropy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *