Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 321 345
179 online
35 520 VIPy

Gdy on mówi to jedno zdanie, to raczej na bank jest narcyzem

   

 Jak rozpoznać narcystę po jednym zdanku?

Mężczyzna narcyz cechy

Artykuł będzie krótki. Dlatego, żebyś się nie rozpraszała, tylko jak najszybciej nawiała.

Bo naprawdę dość często można zauważyć cechy narcystyczne u kolesi już na wczesnym etapie rozmowy.

Owszem, to może być też osoba zakompleksiona, która się przemogła i chce zrobić na Tobie wrażenie, ale bądź czujna, bo narcyz to też kompleksiarz.  Dlatego wszedł w narcyzm.

Jego słowa mogą być subtelnie niejednoznaczne, ale niosą ze sobą głęboki wyraz narcyzmu. Na początku delikatnie, leciutko, efemerycznie, ale to młot, obuch, łom.

 Przewodnik od flirtu do farsy

Czy kiedykolwiek spotkałaś kogoś, kto w jednym zdaniu potrafił rozkochać Cię w sobie. Jednocześnie przytępiając Twoją intuicję, czy to nie przypadkiem jest konsultant od narcyzmu?

Witaj w świecie narcyza, rudymentarnego (nie chę zaliczyć z liścia, już tłumaczę, odnoszącego się do prapoczątków w tym przypadku związku) mistrza flirtu, zaś w epilogu mistrza manipulacji. Jego jedno zdanie może zamienić Twoje serce w marionetkę.

Symulacja pierwszego spotkania z narcyzem:

Słońce zachodzi, ptaki śpiewają, a Ty stoisz w kolejce po modną kawkę, gdy nagle zauważasz jego przystojną sylwetkę. Uśmiecha się magnetycznie, a pierwsza nawijka pomimo, że brzmi trochę jak z Barbary Cartland „Czy naprawdę światło o tej porze jest tak doskonałe, czy to twoja obecność sprawia, że wszystko wydaje się bardziej żywe?” i tak podcina Ci pęciny. No proszę, nawet nie znasz go jeszcze pięć minut, a już czujesz, jakbyście byli całe życie głęboko splecionymi duszami.

Mężczyzna narcyz cechy

Teraz wpadasz w jego sidła:

Każde spotkanie z nim to bombardowanie zamaskowanymi pochlebstwami Twojego ego. „Czy naprawdę jesteś z tego świata, czy po prostu przybyłaś tu, aby wysłać na manowce serca śmiertelników?„.

Nie tylko będzie podbijał Twoje ego, ale starał się zniweczyć, podważać Twoje zaufanie do innych, chcąc Cię wyłuskać z ludzkiego zbioru, w którym przebywasz:

Nie widzisz? Jestem jedynym, który naprawdę cię rozumie i kocha taką, jaka jesteś.”

Uważka!

Pojawiły się dwa NOWE, NAJWYŻSZEJ jakości, wyczekiwane i szlachetnie zamknięte w ciemnym szkle,

produkty marki TiB:

B12 forte TiB  jako metylokobalamina,

oraz B complex forte TiB!

Hurra!


Mężczyzna narcyz cechy

Kiedy maska opada:

Pierwsza opcja, całkiem dla Ciebie ok, ale mi nie wierzysz 

Flirt to jest tylko gra, a on jest mistrzem gry: „Przepraszam, kochanie, ale teraz muszę iść. Moja prawdziwa miłość czeka na mnie w klubie Prozac.”

Druga opcja, ta o wiele dla Ciebie fatalniejsza 

Po kilku randkach, jeszcze nie, ale wkrótce po ślubie, to już na bank zaczynasz odkrywać, że nie było to po prostu zakochanie, ale sztuka kijowego kamuflażu.

Teraz w każdym zdaniu swojego narcyza odczytujesz całą gamę manipulacji. Jak niewolnica Izaura niby wyjątkowa, a jednocześnie na maksa wykorzystana.

A wszystko dlatego, że straciłaś czujność i dałaś się zwieść urokowi słów.

Tak naprawdę ckliwych, i w złym guście, co Ty Stefcia Rudecka jesteś?

Mężczyzna narcyz cechy

Naucz się rozpoznawać te osoby już po pierwszym zdaniu, nie tylko dotyczącym relacji damsko męskich:

 • „To było oczywiste, że wszyscy będą podziwiać moją pracę”

Narcyści często dążą do uznania i uwielbienia ze strony innych, bez skrępowania mówiąc o swoich osiągnięciach.

 • „Nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby mieć problem ze mną”

BRAK EMPATII i zrozumienia dla innych to typowy objaw narcyzmu

Dla nich własne potrzeby są zawsze najważniejsze.

 • „Czuję się lepszy od reszty”

Narcyści często wywyższają się ponad innych, sugerując swoją wyjątkowość i doskonałość.

 • „Nie znalazłem jeszcze osoby, która dorównałaby mojemu poziomowi intelektualnemu”

Narcyści często przejawiają tendencję do wyolbrzymiania własnych zdolności i umiejętności.  Chociaż to zamaskowani kompleksiarze.

 • „Ktoś taki jak ja zasługuje na szczególne traktowanie”

Wyrażanie oczekiwania na specjalne traktowanie jest częstym zachowaniem tych zboczków, którzy uważają, że są bardziej zasługujący niż inni.

Bądź czujna na te subtelne sygnały i podejmuj mądre decyzje dotyczące swoich skłonności.

Jeśli nie przerobisz sprawy jednego narcyza, wkrótce pojawi się w Twoim otoczeniu kolejny.

Nie bądź magnesem na narcyzów

PS

Wiesz, że są przypadki, że kobieta spotyka NIE narcyza, i dopiero robi z niego narcyza? Takie spryciule jesteśmy:-)

(Visited 3 659 times, 8 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Aga 8 marca 2024 o 18:00

  Spotykałam się z narcyzem, najpierw był love booming,potem wieczne krytykowanie i liczyły się tylko jego potrzeby,
  Jak oni potrafią wyprać mózg..
  Nie rozumiem jednej rzeczy i już tak tylko z ciekawości, facet ma absolutnie wszystko aby być szczęśliwym, fajną zgraną rodzinę, jest zdrowy, przystojny, wykształcony, zawodowo bardzo mu się powodzi, ma dwie córki z poprzedniego związku które go kochają, mówił że z matką jak żyła łączyła go cudowna więź,często mówił że tęskni za nią, a jednak potrzebuje niszczyć kogoś, aby czuć się ze sobą lepiej, dlaczego…?

  1. avatar Pepsi Eliot 8 marca 2024 o 19:34

   bo jest osobowością psychopatyczną, praktycznie nie ma empatii. Sam stworzył tę wadę główną w dzieciństwie, aby przetrwać, ale potem już nie może się z tego wyzwolić. Z dużym prawdopodobieństwem można założyć, ze w tym wcieleniu będzie już taki zawsze.

  2. avatar Przemko :-) 9 marca 2024 o 22:20

   Dlatego, że nie rozumiesz, że ta wizja rodziny i szczęścia jaką opisałaś to jest tylko i wyłącznie Twoja wizja. A nie jego. To wg Ciebie tak powinno wyglądać szczęście.

   A wg niego wcale nie. W pewnym sensie, to w swoim pytaniu sama sobie udzieliłaś odpowiedzi. On żeby czuć szczęście, czyli tak jak napisałaś czuć się lepiej, musi niszczyć, a nie budować. Wtedy właśnie czuje się lepiej. Tak został uwarunkowany w dzieciństwie. I wg psychologicznego podejścia to koniec i już.

   Jeżeli zechcesz przyjąć ode mnie radę, chociaż wcale o nią nie pytałaś, to raczej zainteresowałbym się dlaczego przyciągnęłaś narcyza. Nie ma sensu tracić energii na to aby się zastanawiać dlaczego narcyz zachowuje się jak narcyz. No chyba, że swoje lekcje od narcyza już przerobiłaś. I teraz po prostu chcesz zaspokoić swoją ciekawość z braku innych zajęć.

   Tłumacząc jeszcze inaczej. Ty jesteś Samsungiem i zastanawiasz się dlaczego on jako iPhone nie zachowuje się jak Samsung. Bo przecież wg Ciebie tylko to jak działa i wygląda Samsung jest właściwe i przynosi szczęście. Zaś on nie może się nadziwić jak ktokolwiek mógłby poddawać w wątpliwość, że jakiś tam pożałowania godny Samsung, może sobie w ogóle myśleć, że jego wizja jest w czymkolwiek lepsza od bycia przecudownym iPhonem. I finito jego myślenia.
   🙂 <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Polecamy bardzo dobrą  Witaminę D3+K2 TiB

Do ssania!

O wyższym wchłanianiu z receptorów podjęzykowych:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum